55 dla królików bez przyszłości - Page 6



 

Share
 

 55 dla królików bez przyszłości

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeCzw 18 Lip 2013, 22:00

Hm. 5 śmierci (jedna nieunikniona - Piegus), to dosyć sporo. A Tyś Trupie chciał jeszcze combokill. Chociaż, 5 śmierci i 2 wilki - dosyć konkretnie.
Zgadzam się z Shujinem (znowu -.-) co do kochanków. To dosyć istotna wiadomość dla wilków, tym bardziej, że ukochany był szeryfem (!). Myślę, że takimi rzeczami raczej się dzieli. Jednakże, wciąż jest ważna kwestia - to nie uniewinnia osób glosujących na Zensuma. Po tym co odwalił atakując w ten sposób Dapha, jest bardzo możliwe, iż wilk ukrywa się wśród właśnie tych osób. No przecież była marna szansa, że On nie zawiśnie, a to dobry sposób ratowania skóry. Inna kwestia - mógł to być również wilk, który nie chciał pracować w grupie, albo pożarł się z resztą. W każdym razie uważam, że trzeba wziąć pod uwagę wszystkie możliwości, tak jak Daph (Panie świeć nad Jego króliczą duszą) kiedyś powiedział. Tyle by było w kwestii pierwszej.
Kwestia druga - jeszcze 2 do 3 wilków? BHP są luźniejsze niż ta ostrożność : P Max 2, w innym wypadku byłoby 5 wilków na początku, a stosunek 5:9 (? nie pamiętam dokładnie) !? MAX 2, a ja osobiście obstawiam jednego.
Kwestia 3 - To moja 4 rozgrywka z Shujinem. Podejrzewałem Go w 3 poprzednich rozgrywkach, za każdym razem się myliłem, ale teraz nie uważam, by wilczył. Jest to dla mnie dziwna kwestia, że zagłosował na Asuno, gdyż większa szansa była na wilczenie Zenka niż Jej, no ale to jedyna kwestia, która w Jego przypadku mi się nie podoba. Nie jest dla mnie w pełni przekonująca i coś mnie powstrzymuje. Oby nie okazało się, że teraz jest na odwrót niż wcześniej xP
Idźmy dalej - mnie osobiście nie podoba się zachowanie Asuno. Nie będę się czepiał do tej małej obronki Zensuma, bo była to już mała obronka, a nie tylko Ona zrzeszyła się do antygłosowania na Niego. Wszak miałaś 3 podejrzanych, dwoje niewinnych, znowu masz dwóch (licznie) - podziel się.

Taki apel do wszystkich - macie podejrzanych? To Ich NAPISZCIE i jakoś ZARGUMENTUJCIE, a jak nie macie argumentów to NIE PISZCIE WCALE.
Asuno napisał:
Co do Shujina, nadal jesteś dla mnie podejrzany, ale mam jeszcze dwie osoby.
Chiyo napisał:
podejrzewam Shujina, a poza nim mam jeszcze dwie osoby na liście.
etc. etc.
Jeeeeej. Faaaaaaajnie. Co mnie to? Masz podejrzanych - mów, argumentuj. Nie masz? To po co tak gadasz? Co nam wszystkim z tą informacją?
O a ja mam 8 podejrzanych! No jak pięknie. Argumentować? A później!
Ludzie, proszę Was ._. Macie podejrzanych - podzielcie się, powiedzcie dlaczego. Albo trzymajcie to dla siebie i napiszcie dopiero, jak ktoś inny na to wpadnie. Opóźniajcie teorie etc. Bo jeżeli kogoś podejrzewacie, a nie macie argumentów, to po kiego grzyba zapodawać taką bogatą w wiedzę informację: "mam jeszcze x podejrzanych"....

Co do Ren - nie wierzę, żeby była wilkiem. Ten Jej post z wtorku 16 lipca 1:15 (za długi żeby cytować i tak już dużo piszę, ale chcę coś nadrobić xP), jest tak napisany, że nie wierzę, iż może wyć do księżyca.

Chiyo i Ookami, czy ja wiem? Ookami z tym z DD mogła być niezła podpucha, że niby nie wie co się dzieje, a wilk powinien wiedzieć. Ale uważam, iż prawdziwy wilk kryje się wśród osób, które głosowały na Zenka, a te wyżej to raczej będą owieczki, które On zbałamucił w geście rozpaczy pisząc wierszyk.
Mimo to, zaznaczam że Asuno wydaje mi się trochę dziwna. Mam plan to głębiej przemyśleć i napisać coś więcej, oprócz tego co już napisałem, jutro wieczór/w sobotę po południu, mam nadzieję że zdążę, bo chwilowo siedzem sobie w Szczyrku : 3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeCzw 18 Lip 2013, 22:47

A ja się rzucę pod lufę waszych oskarżeń (BO PRZECIEŻ GUAZIS TAK NIE GRA, ZAWSZE SIĘ PEDANTYCZNIE UZASADNIA !).
AsunoHana
Jeśli ktoś oczekuje argumentów, to najwyższy czas by przejrzał rozgrywkę od początku, mnie się same nasuwają.


Ostatnio zmieniony przez Gauzis dnia Czw 18 Lip 2013, 22:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeCzw 18 Lip 2013, 22:50

Och cudownie jestem szeryfem... To wymusza na mnie większą aktywność. Extra. No dobra do rzeczy. Przyznać muszę, że nie jest źle - 5 trupów w tym 2 wilki. Całkiem ładnie. Zgodnie z moją teorią został jeszcze jeden - mamy spore szanse. Jednakże pragnę zwrócić uwagę na pewną rzecz , która mnie niewymownie *wiadomo co*.
AsunoHana napisał:
Co do Shujina, nadal jesteś dla mnie podejrzany, ale mam jeszcze dwie osoby.

i jeszcze:
Chiyo napisał:
W dalszym ciągu podejrzewam Shujina, a poza nim mam jeszcze dwie osoby na liście.
i oczywiście:
Nicu napisał:
A listę podejrzanych już mam, a jakże : P
Drogie Panie, proszę ja Was o podanie podejrzanych (nie ilości tylko nicków) oraz argumentów. Świetnie wiedzieć, że myślicie o rozgrywce, ale dobrze by było podać więcej informacji. Dajcie podejrzanym osobom, przynajmniej spróbować, się wybronić czy też przekonać resztę o swej niewinności. Dziękuję z góry.
W sumie chwilowo nie mam podejrzanych. Oczywiście jak mi się ktoś rzuci w oczy to zaraz o tym Wam napiszę. Mam jednak coś jeszcze do napisania (tak, nie mogę się powstrzymać):
AsunoHana napisał:
No cóż z tego co widzę to sprawa jest przesądzona. To bardzo dziwne i chore, że wybieracie kogoś na szeryfa, a zaraz po pierwszej rudzie go wieszacie. Tak, wiem, wiem już nie raz tak było, że szeryf był wieszany sratata...ale i tak dla mnie to bardzo chore jest. Żebyście potem się nie zdziwili...
AsunoHana napisał:
Co do Zensuma miałam racje, był niewinny.
AsunoHana napisał:
Cóż Shujin od początku mi się nie podobał. Chociaż by to, że bez powodu od tak powiedział, że Zensum wilczy, chociaż ja wiedziałam, że jest niewinny. Potem zagłosował na mnie, ja oczywiście jestem niewinna, tutaj nie ma co nawet mówić nawet, ale jego posty zaczynają mi tutaj śmierdzieć. Oczywiście mam jeszcze jedną osobę na oku, ale póki co muszę jeszcze się zastanowić nad tym.
Asuno... Po pierwsze: Po byku Zensum był niewinny, przecież był kochankiem wilka co automatycznie sprawia, że grał po Ich stronie. Więc nie pisz jakby było inaczej. A po drugie nie staraj się aż tak bardzo zaznaczyć swej niewinności bo sprawi Ci to niepotrzebne problemy w przyszłości. Doskonale wiem, że nie jesteś wilkiem.
Na razie tyle - napiszę jak będę mieć jakieś pomysły.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimePią 19 Lip 2013, 05:12

AsunoHana napisał:
Cóż Shujin od początku mi się nie podobał. Chociaż by to, że bez powodu od tak powiedział, że Zensum wilczy, chociaż ja wiedziałam, że jest niewinny.

Że co?!... Daj mi proszę cytat, w którym tak twierdziłem... Głosowałem na niego? Nie... Podejrzewałem go? Zgadliście, też nie...
Shujin napisał:
Bo w niektórych sprawach myślimy podobnie (ja i Daff, oczywiście...), a teraz właśnie powinien zauważyć (?), że Zenek raczej Wilkiem nie jest.
Hmph.. ale urojenia zawsze spoko.

Orochimaru napisał:
Jednakże, wciąż jest ważna kwestia - to nie uniewinnia osób glosujących na Zensuma.
Tak, to prawda. Jednak z tamtych właśnie osób na chwilę obecną nikt nie rzuca mi się tak w oczy jak te trzy osóbki, które właśnie na mnie się rzucają... Ale muszę sprawdzić jeszcze jedną sprawę. Potem będę mógł bez wyrzutów sumienia oddać głos.

Gauzisie drogi. Nie rzuciłeś się pod lufę oskarżeń (przynajmniej u mnie), ale z tym cennym głosem mogłeś postępować bardziej roztropniej.

Arachneo, zrozumiałem to, co chciałaś przekazać
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimePią 19 Lip 2013, 17:17

Naprawdę nie pojmuję waszego założenie że GF zdradził Wilkom swoją rolę.
Co by z tego miał? Chyba jedynie pewność że wataha z radością zatańczy na jego grobie.
Nawet będąc Wilkiem trzeba się liczyć z tym że mogą zechcieć cię wyrolować.
Arachnea napisał:
Po byku Zensum był niewinny, przecież był kochankiem wilka co automatycznie sprawia, że grał po Ich stronie.
Nope. Grał po stronie Kochanków, czyli swojej i GF. I pozwólcie że was oświecę, ich głównym celem było przeżycie! Zdradzanie Wilkom tej informacji jest paskudnym faux pas.

Możecie mi wyjawić skąd bierzecie tą niezachwianą pewność? Bo albo popełniacie zbiorową pomyłkę, albo sam GF wam to powiedział

Podejrzanych straciłam (ale przecież ja, zawsze szukam w złym miejscu)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimePią 19 Lip 2013, 17:51

Nicu napisał:
Naprawdę nie pojmuję waszego założenie że GF zdradził Wilkom swoją rolę.
Co by z tego miał? Chyba jedynie pewność że wataha z radością zatańczy na jego grobie.
Nawet będąc Wilkiem trzeba się liczyć z tym że mogą zechcieć cię wyrolować.

A czemu do ku*wy (przepraszam za wyrażenie, ale jestem doprawdy sfrustrowany) nędzy, Wilki chciałyby się pozbyć swojego?! Bo jest jednym z dwóch kochanków?! Błagam... Co Wilki będą z tego miały, że pozbędą się kochanków Wilk+Królik?!... Ech... Nie wiem, jak wyjaśnić coś tak oczywistego. Natenczas priorytetem Wilków było po prostu utrzymanie Zenka i GF'a przy życiu. Potem mogli się ich pozbyć, pod koniec, tym bardziej, że widzieli, że piegus nie bierze udziału w rozgrywce...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimePią 19 Lip 2013, 18:23

Bo to było takie pewne, że nikt nie ruszy Zena...
Zresztą zadałam zupełnie inne pytanie, więc jak już musisz się unosić to może odpowiedziałbyś jeszcze na nie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeSob 20 Lip 2013, 08:48

Macie czas na oddanie głosów do 21.07 do godziny 20:00.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeSob 20 Lip 2013, 14:05

Jak coś, mnie nie ma do jutra wieczór, będę jakąś godzinę przed werdyktem - znaczy 19:00 :P.
Uprzedzam, jakby ktoś coś do mnie pisał ;p
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 02:21

Dobra, jest mały lag ale nie mogłem się zabrać za tego posta normalnie xP.
Nicu, czemu GF miałby to ukrywać? Jeśli wygrają wilki to Zensum wygrałby również. Jeśli by z kolei powiedzieli królikom - zawiśliby. W efekcie najlepiej powiedzieć wilkom, które mają dobre narzędzie do walki, o które powinny dbać - ułatwiłoby im to wygraną, czyli jednocześnie zwycięstwo kochanków również. Znaczy jeśli byłoby to narzędzie, które nie eksploduje, jeśli trzyma się je w łapkach xd.

Co do podejrzanych, napiszę rano/koło południa, gdyż nie chcę teraz pierdzielić od rzeczy. A napisałem ten post, gdyż czułem się w obowiązku, jako iż wcześniej się zapowiedziałem, niestety wszystko wyszło dłużej, niż się spodziewałem xP.

___________________
Dobra, zaraz wyjeżdżam i nie będzie mnie do wieczora, z racji tego mogę nie zdążyć z zagłosowaniem, więc wypadałoby zrobić to teraz.
Zapodam morzem cytatów Asuno:
Asuno napisał:
No cóż z tego co widzę to sprawa jest przesądzona. To bardzo dziwne i chore, że wybieracie kogoś na szeryfa, a zaraz po pierwszej rudzie go wieszacie. Tak, wiem, wiem już nie raz tak było, że szeryf był wieszany sratata...ale i tak dla mnie to bardzo chore jest. Żebyście potem się nie zdziwili...
"Żebyśmy się potem nie zdziwili" - niewinna, czy próbuje się uratować naiwnością, gdy werdykt jest już wiadomy?
Asuno napisał:
Hmm..no cóż po ostatnich postach sądziłam, że Daff wilczy, ale jestem zaskoczona tym werdyktem. Co do Zensuma miałam racje, był niewinny. Hmm...na razie tyle.
To zostało już rozwinięte powyżej, Zensum był winny xP. Pytanie jak pod pierwszym cytatem.
Asuno napisał:
W sumie to o wilczenie posądzałam Daffa i Eileen razem z Shujin byłaby to trójka. Niestety moja wizja legła w gruzach gdy zobaczyłam, że Daff i Eileen są niewinni. Co do Shujina, nadal jesteś dla mnie podejrzany, ale mam jeszcze dwie osoby.

Haha;D Zabawny jesteś Shujin wiesz...przecież ty jeszcze zostałeś.;3 Nic straconego.;3
Przy dwóch się myliłaś, a nadal wierzysz w trzeciego, nadto masz kolejnych 2 nowych podejrzanych (o których oczywiście nie wiemy), ogromna wiara w siebie muszę przyznać.

Asuno napisał:
otem zagłosował na mnie, ja oczywiście jestem niewinna, tutaj nie ma co nawet mówić nawet, ale jego posty zaczynają mi tutaj śmierdzieć.
Arachnea napisała już, że za bardzo się bronisz etc. Tutaj nie ma nawet co już mówić nawet.

Będę z Wami szczery, nie przekonuje mnie to do końca. Dodając fakt, że skłaniam się ku wilczeniu kogoś z głosujących na Zenka, wychodzi bardzo słaby efekt. Ale prawda jest taka, że za chwilę znikam, nie zdążę po raz KOLEJNY przeanalizować całej tej rozgrywki (a w tej ciężej niż w innych jakoś mi idzie to szukanie podejrzanych._.), a nie będę robił ruletki i głosował na losowo wybraną osobę, która Zeniła. Dlatego, mimo prowokacji Gauzisa (wybacz, odbieram to jako prowokację : >), nie pozostaje mi nic innego niż:
AsunoHana


Ostatnio zmieniony przez Orochimaru dnia Nie 21 Lip 2013, 10:50, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Dopisanie drugiej połowy postu, której nie napisałem w nocy. (nie chcę dublować))
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 11:41

Szkoda, że Oroś już zagłosował - AsunoHana Wilkiem nie jest. Z pewnością.
Na chwilę obecną potrafię uniewinnić 5 osób (wliczając w to mnie).
W każdym razie, wiem, kto jest Wilkiem. Kudłatym Wilkiem oczywiście.
Nicu. Przeczytałem wszystkie Twoje posty, przemyślałem pewne sprawy i wiem, że Wilczysz. Zagłosowałaś na niego, gdy głosy już się posypały. Nie wierzyłaś, że można go uratować, a GF'a i tak byś zbytnio nie żałowała. Fala przeciwko mnie składała się (niestety) z samych Królików, chociaż może są 4 Wilki... Ale to potem. Co do Ciebie jestem pewny, mam nadzieję, że stado pójdzie za moim głosem. Wiem, że nie mam żadnych twardych dowodów, ale... to tyle. >,<
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 16:04

No nareszcie! O początku tej rundy wyczekuję, aż ktoś zasugeruje że coś jest ze mną nie tak. Ale naprawdę musiałam aż tyle czekać?
Przez całą rozgrywkę świadomie rzucam wam ochłapy, a wy nic. Absolutnie nic :C
Ja rozumiem że przez większość czasu te śliczne oczki były zwrócone w zupełnie inną stronę, ale nie mówcie, że nie było choćby chwili refleksji?
Shujin, gratuluję zmarnowania głosu. Możesz mówić że zachowuję się jak GF... Właściwie to nawet przyznałabym ci rację.
Ale do rzeczy: w sytuacji, gdyby Wilki miały plan, który nie jest tykającą bombą i nie upadnie jedynie przez śmierć Daffa, to pewnie nie zwrócilibyście na mnie uwagi.
Ale jak wszyscy wiemy tak się nie stało i, wbrew pozorom, dobrze na tym wychodzę ;3
Bo skoro wilczy plan upada tuż po pierwszej rundzie to trzeba znaleźć kogoś do powieszenia, ne? Najwygodniej byłoby gdyby wszystkie jej posty skazywały winę/niekompetencję/bądź w ten niewytłumaczalny sposób "śmierdziały".
Ta-Da, oto ja!
Co prawda niewiele brakuje bym przegrała ten plebiscyt z Asuno. Smutam ;-;

Shuji napisał:
Zagłosowałaś na niego, gdy głosy już się posypały. Nie wierzyłaś, że można go uratować, a GF'a i tak byś zbytnio nie żałowała.
Mówisz o osobie, która głosuje na ludzi, bo ją wkurzają i poluje na złodzieja. Jesteś pewien że to tego argumentu cały czas szukałeś?
A ponieważ stado na to nie pójdzie (a nawet jeśli, to niewiele to zmienia): Shujin.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 19:04

Nicu napisał:
Naprawdę nie pojmuję waszego założenie że GF zdradził Wilkom swoją rolę.
Co by z tego miał? Chyba jedynie pewność że wataha z radością zatańczy na jego grobie.
Nawet będąc Wilkiem trzeba się liczyć z tym że mogą zechcieć cię wyrolować.
Arachnea napisał:
Po byku Zensum był niewinny, przecież był kochankiem wilka co automatycznie sprawia, że grał po Ich stronie.

Nope. Grał po stronie Kochanków, czyli swojej i GF. I pozwólcie że was oświecę, ich głównym celem było przeżycie! Zdradzanie Wilkom tej informacji jest paskudnym faux pas.

Możecie mi wyjawić skąd bierzecie tą niezachwianą pewność? Bo albo popełniacie zbiorową pomyłkę, albo sam GF wam to powiedział

Otóż mieli do wyboru: wybić wszystkich poza sobą lub wszystkie króliki - innych opcji nie ma. A żeby przypadkiem któryś z wilczków nie wpadł na genialny pomysł zjedzenia Zensuma musiał im zdradzić dodatkową przynależność. Stąd ja to wiem. Ze względu na fakt, że aż prosisz się o głos to proszę bo i tak nie mam lepszych pomysłów: Nicu
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 19:14

Tyle się pozmieniało w trakcie tej rozgrywki. Jednak moje zdanie pozostaje niezmienne - Shujin jest dla mnie najbardziej podejrzany.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 19:27

Nicu... Ym... To miało znaczyć, że to była "prowokacja"?... ._.
Bo coś Ci chyba nie wyszła.
W każdym razie, nie uważasz, że nie byłoby niczym niezwykłym, gdybym zagłosował na Asunę? Przecież na nią są już dwa głosy, a ja głosowałem na nią wcześniej... Mógłbym zrobić tak samo jak Ookami "moje zdanie jest niezmienne". A jeśli chciałbym się już Ciebie pozbyć, to być Cię pożarł... Ale mniejsza, myśl, że dobrze robisz. :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 19:50

Uhuhu...nie było mnie dwa dni, a tu tyle się pozmieniało. No cóż ja wciąż uważam, że Shujin jest wilkiem, a więc głosuje na Shujina.

W sumie zaskoczyło mnie trochę, że jednak na mnie nie zagłosował. Na razie tyle. A sorry, że wcześniej nic nie pisałam, ale nie miałam czasu...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 20:36

Nope. po prostu mało mnie to wszystko obchodzi C:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 20:39

gome zrobię coś czego zwykle nie robię i oddam przypadkowy głos, gome Nicu
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 20:41

To ja podtrzymując poprzednie przypuszczenia również zagłosuję na Shujina.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 20:53

Być może Wiedźma weźmie mnie pod swoje ramiona... Jednak, jeśli tak się nie stanie: jeśli nie Nicu, to Chiyo. Chyba sami możecie coś na nią znaleźć, prawda? Nie będę wam wszystkiego dawał na tacy. : P
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 20:54

Dobra, siadam na 3 minuty nim pójdę się myć, wyjaśnię tylko dlaczego głosowałem na Asuno, mimo że nie podejrzewam jej o bycie wilkiem. Wpadłeś Orochimaru, twoje argumenty nawet na szybko wydają mi się jednym wielkim fail'em, prowokacja nie tyczyła się samej Asuno, bo wiedziałem że sobie z tego nic nie zrobi, ale miło iż sam zauważyłeś w co wpadłeś.

Co do waszych głosów i podejrzeń na Shujina, jak dla mnie to największy bzdet jaki mogliście sobie ubzdurać, Shujin nie potrafi grać jako wilk i się łatwo okazuje co widać po poprzednich rozgrywkach, w tej nie jest inaczej, pokazał swoimi postami iż nie jest wilkiem, kłów nie ujawnił szału nie ma...
Jednak nie zamierzam go bronić masą cytatów, sądzę że będziecie bardziej przychylni do posłuchania rozumu który będzie się znajdował tym razem powyżej odcinka krzyżowego w kręgosłupie.

Co zaś do Nicu i jej wilczenia, to zabawne = D.
Mimo wszystko nagle zacząłem być skłonny do teorii iż pozostały nam dwa wilki ^^
Jedną niestety nie jest jedna z nich wyżej wymieniona, typowana przez poniektórych.

Dla ułatwienia, na stan obecny:
Shujin - 4
Nicu - 4 (podwójny szeryfa)
Asuno - 2


Ostatnio zmieniony przez Gauzis dnia Nie 21 Lip 2013, 22:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 21:21

Wpadłem... Czy gdybyś celowo wlazł w krowi placek powiedziałbyś, że wpadłeś? Ja że wszedłeś.
No cóż, wiedziałem że nie dasz se siana, zatem spróbuję to ładnie wyperswadować.
Zacznijmy od faktu, skoro wilk widzi prowokację, to dlaczego ma w nią wchodzić? Ano, żeby później mówić to co ja teraz. No dobrze. A czy, ja tylko teoretyzuję, bezpieczniej jednak nie byłoby przejść naokoło?
Jako że miałem wybór, pocisnąć Asuno mimo, jak to ująłeś, failowych argumentów, albo zrobić ruletkę, gdyż innych podejrzanych nie miałem, pozostało mi wejść w tę Twoją prowokację, ażeby nie zrobić tego, co zrobiła Ren. Zrobiłem to świadom tego co teraz nastąpi, jednakże nie wiem jak Ty, ja nie będę ciskał głosami na prawo i lewo, jeśli mam argumenty (nawet żałosne) tylko na jedną osobę. Myślałem, że dosyć jasno się wyraziłem.

Co do całej sytuacji, nie sądzę, ażeby Nicu była wilkiem. W rozgrywce, w której część osób zawierzyła w pełen zacności wiersz Zensuma, takie podejście mogłoby sprawić, iż ludzie paradoksalnie zaczną głosować na Nią jeszcze bardziej. Paradoksalnie, gdyż wilk raczej nie wykazałby takiej niechęci i obojętności względem rozgrywki. Co do Shujina mówiłem już wcześniej, jakoś wyjątkowo Go nie podejrzewam, ale kij Go wie. Chwilowo tyle ode mnie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 21:55

Czas na podsumowanie, kto po tej rundzie stracił swą przyszłość szybciej niż reszta!

W wyniku głosowania zawisają 2 niewinne króliczki - Nicu & Shujin. W nocy wilk morduje Gauzisa, niestety dla wilczka, ten następnego dnia, hasa sobie radosny, wskrzeszony oraz pełny sił po łące.

Gra trwa dalej!

Lista:
> Arachnea
> Zensum
> Shujin
> GF

> Ookami
> Nicu
> Gauzis
> AsunoHana
> piegus95vip
> Ren24
> Orochimaru
> Daffodil
> EileenAWood

> Chiyo
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 22:02

No tośmy strzelili combosa ;-; Na mojej liście podejrzanych poza Shujinem, była (i jest) jeszcze Hana i wskrzeszony Gauzis. Zastanawiam się, czy nie dodać Orochimaru do podejrzanych...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 22:24

Chiyo
Fail, zdecydowany. Wilki mnie zjadły ale jestem wilkiem XD ?!
Prosz... Mimo moich wcześniejszych sugestii co do roli ?!
Nie wiem czy to z powodu nierozgarnięcia chwilowego, późnej pory czy innego względu, ale mnie to wygląda na fail z powodu pewności siebie iż nadal zjadasz króliki i nie zwróciłaś nawet uwagi jak głupio brzmi twoje spostrzeżenie podczas gdy doskonale wiesz że nie jestem wilkiem bo znasz swoich kompanów a idzie w końcu trzecia runda.
A co do twojego zastanawiania się, już wiemy że nie dodasz Orochimaru do swojej listy, bo jest twoim współ-wilkiem choć jestem go mniej pewny niż ciebie.
Czas nieco przyspieszyć te grę, bo wszystko staje się jasne patrząc od początku rozgrywki - zawsze zdarza się że chociaż jeden wilk jest cichy.

@EDIT:
Co do kolejnych spostrzeżeń jeśli powyższe komuś nie wystarczają...
@Chiyo
Chciałaś wykończyć jak najwięcej osób swoim głosem ?
Ładnie, multi też zdradza twą niecierpliwość, w końcu trzeba trafić we wróżbitę, c'nie ?
Dobre, też bym czekał z głosem aż zagłosuje cała reszta podczas gdy bym wilczył, to zawsze może mieć wpływ na moje życie w rozgrywce. Nic nie wnosisz, nawet jeśli jesteś królikiem (a wątpię, naprawdę, jeśli byś nie była wilkiem to bym się mógł tylko śmiać) to nie będzie wielka strata, tylko szkoda mi tego, kogo zjedzą wilki w następnej turze.


Ostatnio zmieniony przez Gauzis dnia Pon 22 Lip 2013, 08:37, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Sponsored content






55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

55 dla królików bez przyszłości

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-