94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3



 

Share
 

 94 ~All I want for Christmas is you~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:51

Ku*wa, Shiro, ogarnij cytaty. Słowa w ostatnim cytacie nie wypowiadała Widdiful, a SaiKun. :< Nie manipuluj słowem w taki brudny i parszywy sposób.
A gdzie gwiazdeczki typu Iramai albo Wybuchow? Byli dzisiaj, gdy gra się rozpoczęła. Jednak głosu nie oddali i nic nie napisali. Porażka.
Chiara napisał:
mówie wam Daff prorok wszystko wie i myśle, że przez swoją wyśmienitą dedukcję zauważy do czego dążę.....i możecie GO o to spytać .. czym szybciej to zrobicie lepiej dla was
W sumie miałem powiedzieć to wcześniej, ale jakoś mi się nie chciało, bo myślałem, że przestaniesz. W każdym razie - nie wplątuj do gry wątków spoza niej (oczywiście takich, które sprawy nie ruszą do przodu).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:54

Chiara napisał:
mówie wam Daff prorok wszystko wie i myśle, że przez swoją wyśmienitą dedukcję zauważy do czego dążę.....i możecie GO o to spytać .. czym szybciej to zrobicie lepiej dla was

Nie umiesz sama swojego zdania wyargumentować i ciągle musisz się na Daffa powoływać?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:55

Daffodilku ... bede robić dokładnie to co ja bede chciała a nie Ty !! Od razu zauważe to na wstępie !! A i nic mnie nie powstrzyma od dążenia do celu, który mam .
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:58

Yup nie zrozumiałaś o co mi chodziło... trudno gorzej dla cb Chiaro :/
(Dążenie tylko do własnego celu to kolejne stadium kompleksu geniusza xD)

Sorry z cytatami będę się bardziej pilnował...(inna sprawa, że nie było w tym takiej różnicy kto to powiedział... no ale sorry)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 20:02

Oj widzisz Shiro nie tylko geniusze mają swoje cele i do nich dążą szczególnie tu na RD . A mój już widze, że sie spełnia ! Jupi ....
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 20:04

Chiara napisał:
Oj widzisz Shiro nie tylko geniusze mają swoje cele i do nich dążą szczególnie tu na RD . A mój już widze, że sie spełnia ! Jupi ....
No tak są jeszcze wilki...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 20:13

Chiara, za przeproszeniem.
Nie ciesz się idiotycznie i nie udawaj, że masz wywalone, bo ta gra polega na wytropieniu wilka.
TWOJE zachowanie sprowadzi do tego, że wilki spokojnie będą mogły działać, więc ogarnij się i współpracuj.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 20:14

To bardzo bym prosiła, jeśli wam tak bardzo przeszkadzam abym za pierwszym linczem padła I nie nie udaje, że mam wywalone .....
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 20:22

Chiara napisał:
To bardzo bym prosiła, jeśli wam tak bardzo przeszkadzam abym za pierwszym linczem padła I nie nie udaje, że mam wywalone .....

Źle się wyraziłam. Nie masz wywalone, ale utrudniasz współpracę. Masz jakąś teorię, ale jej nie napiszesz, bo tak. Niech Daff nam napisze o co chodzi, bo tak. Jaki jest w tym sens? Wybacz, nie czytam ludziom w myślach.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 20:23

Crier napisał:
Nie ciesz się idiotycznie i nie udawaj, że masz wywalone, bo ta gra polega na wytropieniu wilka.
TWOJE zachowanie sprowadzi do tego, że wilki spokojnie będą mogły działać, więc ogarnij się i współpracuj.
Dlaczego zatem ty nie tropisz? c: Nie zobaczyłem jeszcze żadnych działań z twojej strony mającym na celu schwytanie bestyj.

Chiara, ku*wa, ogarnij się, bo się kompromitujesz. Wiem, że ciebie to jara, ale mnie to wcale nie denerwuje. Przestań wcielać w życie swoje tajne plany, bo póki co ci się nie udaje i nie zapowiada się na to, byś odniosła sukces. Przestań to ciągnąć, bo to nie jest odpowiedni do tego temat.

Owszem, robisz z siebie kretynkę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 20:29

Daffodil napisał:

Dlaczego zatem ty nie tropisz? c: Nie zobaczyłem jeszcze żadnych działań z twojej strony mającym na celu schwytanie bestyj.

Tropię. Ale nie wysunęłam wniosków, które tutaj się już nie znalazły. A uważam, że bez sensu jest pisać dwa razy to samo.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 20:38

Chiara przypominasz mi bardzo moją poprzednią rozgrywkę.
Za dużo uwagi skupiasz na sobie i piszesz zbyt chaotycznie.
Postaraj się zmieścić więcej wypowiedzi w jednym poście, będzie klarowniej, a tak wyglądasz na zdesperowanego diabełka.

Daffodil napisał:

Czy ja wiem, czy tak szybko... po prostu jeśli mam pewność, to uniewinniam. Proste. A kwestia ubezpieczania kompanów... nie sądzisz, że to byłoby głupie? W końcu ściągam uwagę stada i ludzie zadają pytania, więc jest to niejako skupianie uwagi na tych, których oczyszczam, a przecież gdybyśmy byli wilkami raczej zależałoby nam na braku powiązań albo udawaniu jakiejś szopki, która wbiłabym do głowy fałszywą informację, że się kłócimy, jesteśmy wrogami itd.

Bardzo szybko.
Chciałem abyś się na ten temat wypowiedział, dzięki.

Daffodil napisał:
Ku*wa, Shiro, ogarnij cytaty.
Daffodil napisał:
Chiara, ku*wa, ogarnij się, bo się kompromitujesz.

2 Kurczaczki w przeciągu godziny ? Miałem Cię za gracza który panuje nad emocjami.
Coś się zmieniło ?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 20:38

Do pana Daffa:

Posty Chiary są tak ciężkie jak off-topic Chiyo w każdej innej grze (Ciężko się to czyta)

Zaraz napiszę drugi post na zupełnie inny temat ( za jakieś 15 min) ( mam problemy z serwerem).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 20:53

SaiKun napisał:
Daffodil napisał:
Ku*wa, Shiro, ogarnij cytaty.
Daffodil napisał:
Chiara, ku*wa, ogarnij się, bo się kompromitujesz.

2 Kurczaczki w przeciągu godziny ? Miałem Cię za gracza który panuje nad emocjami.
Coś się zmieniło ?
To ekspresywizmy, które mają na celu wbicie im do głowy pewnych rzeczy. c: Jeśli nie słuchają, jak się zwraca uwagę, trzeba wzmocnić ekspresję.
Crow napisał:
Co ważniejsze, Mr.Daff. Uparłeś się, że złodziej znajduje się wśród tych co wówczas zagłosowali i że jest nim Shujin.
W następnym poście napisałeś to tak, jakby był to fakt pewny.
Jeśli dedukcja mówi ci, że złodzieja nie ma wśród nich, to jest z tobą bardzo źle. Moje wnioskowanie jest oczywiste i nie wiem, dlaczego wam wydaje się bardzo nierealne. c: To, że podejrzewacie mnie o bycie wilkiem ma tam jakieś plusy, bo niejako udowadnia, iż próbujecie myśleć samodzielnie, aczkolwiek z drugiej strony pokazuje ewidentnie, że nie zauważacie oczywistych faktów, które dzieją się na waszych oczach, i doszukujecie się kwadratowych jaj na siłę.

Crow napisał:
Wojna z tobą, gdzie ja jestem głównym agresorem, nie ma sensu w pierwszej rundzie, bo i tak z tobą twoim autorytetem nie wygram.
Czyli sobie poczekasz do 2. Dnia, by zaatakować mnie jakże mocnym i przestarzałym argumentem, który głosi, że jeśli przeżyją 1. Noc to wilczę? Sprytne, wilczku. c: Ciekawe, co na to reszta wilczego stada. Trochę to tchórzowskie, ale niech ci będzie. <3
Pokaż agresją drzemiącą w tobie. Zaatakuj~~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 21:18

Shiro napisał:
Yup nadal na nie czekam...
Losowe i nie wszystkie:
32, 35, 50, 65, 69, 68, 70...
W tym rozgrywki w których Shujin i Daffodil mieli podwójną skórę.

---
Daffodil napisał:
Moje wnioskowanie jest oczywiste i nie wiem, dlaczego wam wydaje się bardzo nierealne.
Jak widać nie jest takie oczywiste lub jest tylko z twojego punktu widzenia. Chyba, że chodzi Ci o to że Zensum podał rozesłał role w momencie, w którym złodziej ukradł już komuś rolę a wypowiedziały się następujące osoby:
SaiKun
Shujin
Shiro
Daffodil
Kivesan
Crier
Edit: Crow
Nie wziąłeś pod uwagę osób, które mogły obejrzeć temat pod niewidką i nie zagłosować.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 21:22

Crow napisał:
Jak widać nie jest takie oczywiste lub jest tylko z twojego punktu widzenia.
Z cudzego również.
Crow napisał:
Nie wziąłeś pod uwagę osób, które mogły obejrzeć temat pod niewidką i nie zagłosować.
Nadinterpretujesz fakty. Ta opcja ma bardzo niskie prawdopodobieństwo na bycie realną.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 21:32

Daffodil:
---
Shiro
Lekko przyczepiłeś się mnie. You are smoke in my eyes.
Wykazujesz całkiem dobry sposób myślenia.
Jak już zdążyłeś zauważyć przecztałem 93 i na jej początku napisałeś zdanie typu:
"Daff jak jesteś wilkiem to zdemaskuję cię."
W tej rozgrywce kompletnie nic w tym stylu nie napisałeś do Daffodil'a. Jakieś ukryte przesłanie?
Jesteście w paczce, a może nie chcesz iść z motyką na słońce?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 21:34

Crow napisał:
Jakieś ukryte przesłanie?
Jesteście w paczce, a może nie chcesz iść z motyką na słońce?
Może po prostu nie chce się ujawnić ?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 21:36

Crow napisał:
Nie wziąłeś pod uwagę osób, które mogły obejrzeć temat pod niewidką i nie zagłosować.
Mała szansa+ nie znały by swojej roli
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 21:37

Daffodil
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 21:38

Iramai napisał:
Daffodil
Mamy 5 stron, a ty nie napisałaś nic prócz głosu? Serio, Iramai?


Ostatnio zmieniony przez Daffodil dnia Sob 20 Gru 2014, 21:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 21:40

Sory, że wczesniej sie nie udzielałam, ale nie mogłam .... tak na razie głos jak nadrobię to co sie działo przez 5 kart to coś napisze .
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 21:42

Jeśli nie wiesz, co się działo w poprzednich stronach, to skąd mogłaś wiedzieć, że głosowanie na szeryfa nadal trwa? Równie dobrze mogłaś teraz oddać głos na lincz.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 21:47

LOL Crow ma pochowane w spoilerach teksty a ja tego nawet nie ogarnąłem xP

Crow napisał:

Jak już zdążyłeś zauważyć przecztałem 93 i na jej początku napisałeś zdanie typu:
"Daff jak jesteś wilkiem to zdemaskuję cię."
W tej rozgrywce kompletnie nic w tym stylu nie napisałeś do Daffodil'a.

Zobacz jaką miałem tam rolę... Przez to mogłem czuć się pewnie w swoich przekonaniach i obstawiać, że jak wilczy to go powieszę... tym razem muszę się opierać tylko na tym co pisze i jakie sytuacje wynikają z całej gry :/
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 21:51

bo przeglądnełam tak ogólnie i widziałam że głosowanie trwa, że werdyktu nie było, więc zagłosowałam, a teraz sie wgłębiłam w treść postów i szczerze mówiąc trzeba mieć sie na baczności, bo jak dla mnie ta Chiara dziwnie sie zachowuje albo specjalnie robi taką szopkę !! A co z Guazisem czemu on nic nie pisze ??
Powrót do góry Go down
Sponsored content






94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

94 ~All I want for Christmas is you~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-