73. - wielki debiut Kirci - Page 3



 

Share
 

 73. - wielki debiut Kirci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeSob 25 Sty 2014, 19:20

Daffodil napisał:
Coś czuję, że wilki wygrają kolejną grę.
Wujek-Szujek czuwa, spokojnie. Króliki to wygrają, nie ma bata.

Daffodil napisał:
Shujin napisał:
Daffodil napisał:
Proszę cię, przestań pieprzyć, bo cię powieszę jak w 54. ._.
Dużo Ci to nie pomoże. Pamiętaj też, że w każdej chwili możesz stracić życie. Wystarczy, że przechylę rękę...
I co? Każesz wilczym pobratymcom mnie zjeść? : >
Tej, dobry motyw. Jak w starożytnym Rzymie - kciuk do góry = daruję Ci życie, kciuk w dół = giniesz. : >

Ranmaru napisał:
[Shujin] Dużo gada, może za dużo. Ale wystarczająco by go o nic nie podejrzewać.
Toś Ty chyba nie widział innych moich rozgrywek, tu raczej mało się udzielam, bo i wy nic nie piszecie.
A tak patrząc na to z innej perspektywy... Głosujesz na mnie, bo "nie ma mnie o co podejrzewać"? ;- ;

Slayerka napisał:
Daffodil, a zdradzisz, o jakie zagadki chodzi?^^
Takie dziwne zagadki na czat Doubtowy wkleja, a każdemu się podoba, ot co.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeSob 25 Sty 2014, 19:44

Shujin, głosujemy na Ciebie, bo nam się nie podobasz. I podejrzewamy żeś rolny.
I masz rację co do jednego. Nie czytaliśmy poprzednich rozgrywek, nie chciało nam się i teraz chyba idziemy na żywioł.

Koniec szybkiej odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeNie 26 Sty 2014, 19:20

Tik tak, tik tak.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeNie 26 Sty 2014, 19:43

Shujin

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeNie 26 Sty 2014, 19:44

PezdoDaun.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeNie 26 Sty 2014, 20:16

PezdoDaun
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeNie 26 Sty 2014, 20:56

Shiion. Czemu?
To proste. Skoro ja nie jestem złodziejem, to albo ona albo Pezdo nim jest. Z tym, że nie wydaje mi się, żeby była to nowa.

Jeszcze parę rzeczy...

Ranmaru napisał:
Shujin, głosujemy na Ciebie, bo nam się nie podobasz. I podejrzewamy żeś rolny.
To się nazywa dobra argumentacja w rozgrywce, gdzie prawie każdy jest rolny...

Daff napisał:
Ty również zwracasz na siebie uwagę, jakby wiedząc, że umrzesz albo ty albo Shiion.
W jaki niby sposób zwracam na siebie uwagę? .-.

+ głosy Banshee i Madarame. Serio, nic więcej nie napiszecie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeNie 26 Sty 2014, 21:00

Eileen napisał:
+ głosy Banshee i Madarame. Serio, nic więcej nie napiszecie?
Serio.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeNie 26 Sty 2014, 22:14

Po długiej dyskusji króliczki zadecydowały - na śmierć wydały PezdoDaun. Wokół szyi uszatka zawiązali pętle i zaprowadzili ją pod pobliskie drzewo. Nie konała, umarła szybko, przekrwawionymi oczami patrząc na swych oprawców. Następnego ranka króliki uspokojone wyszły na polankę. Nietety, znalazły tam swojego puchatego przyjaciela - okradzionego z roli szpiega, Żonkila. Został pozbawiony głowy, łapek i ogona, a do tego wykastrowany. Jego pyszczek wisiał tuż obok niewinnej PezdoDaun. Stado z przestrachem patrzyło na tę scenę. Gra trwa dalej.

Daffodila proszę o wybranie swego następcy. Macie tydzień do następnego głosowania, ruszać ogony. Dziękuję.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeWto 28 Sty 2014, 17:59

♫♫ Girls Und Panzer ♫♫
Kira napisał:
Lista puchatych ogonków na rzeź:
- ElieenAWood
- PezdoDaun - królik.
- Madarame
- Shiion
- Slayerka
- Shujin
- Banshee
- Ranmaru

- Daffodil - okradziony ze szpiega.

Także reasumując, myliłem się.
I tak jakoś odechciało mi się grać przez tę waszą znikomą aktywność. Nic. Kompletne zero. Po werdykcie czekałem, a wy znowu nic. No i potem są takie idiotyczne sytuacje, że jeden głosuje na mnie, bo "za dużo się wypowiadam" (maksymalnie napisałem 3 posty na jednej stronie, serio?), a drugi pewnie dlatego, że go podejrzewałem. Wow, dedukcja taka przenikliwa.
Z głosów, które padły poprzedniego dnia będzie można bezproblemowo wytypować drugiego wilka, gdy już pierwszego dorwiemy. A podejrzanych swych mam. Swoją drogą, tak patrzę, i teraz chyba zostali jedyni rolni... A Ranmaru myśli: "Nie myliłem się!", he, he.

Dobra, nie przedłużając. Moje typy (wiele się nie zmieniło):
1. Madarame. Serio? Serio. Tłumaczyć nie będę, myślę, że sami mi przyznacie rację co do niego.
2. Banshee... No ejjj, nooo. ;-; W poprzednich rozgrywkach była jednym z aktywniejszych graczy, a tutaj nic. Wilcza taktyka czy zwyczajny brak czasu?
3. Shiion - Daff na nią głosował, mimo że ja nic niezwykłego u niej nie zauważam. Z drugiej strony, być może miał rację, jak to Daff. ♥

To tyle, wysyłam, bo zaraz chyba bana dostanę. xD Co sądzicie? ;u;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeWto 28 Sty 2014, 20:46

Daff był jedynym pewnym królikiem, więc raczej nie był zagrożeniem dla wilków... chyba że albo wśród obstawianych przez niego osób był wilk... chyba. A jeśli dodać do tego jego podwójny głos... Tak więc Shiion i Ranmaru z pierwszej trójki, potem doszła do tego Eileen. Dodałabym do tego jeszcze Madarame.

Choć Shujin w trzech ostatnich grach był nieomylny... Tutaj zagłosował na królika, a duża część (ze mną na przedzie) poszła za nim...^^ Zamiast za Szeryfem.^^ Jeśli drugi raz też będzie nieudany, chyba też trafi na moją listę podejrzanych...^^ Choć dobra passa musi się niby kiedyś skończyć... xD W tej chwili nadal uważam go jednak za Królika Z Jakąś Rolą i wolę się skupić na tych, których wymieniłam w pierwszym akapicie.

Ale aktywność w temacie niesamowita. Może pogadamy o pogodzie, czy coś, a do każdego postu każdy doda zdanko na temat gry... i jakoś pójdzie?^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeWto 28 Sty 2014, 21:18

Sis <3 napisał:
+ głosy Banshee i Madarame. Serio, nic więcej nie napiszecie?
Przepraszam, ale w niedzielę ledwo uświadomiłam sobie, że to ostatni termin na głos. Nie miałam siły się rozpisać i jestem tu troszkę, że tak powiem... poza zasięgiem. Zresztą, wypowiadałam się na temat Pezdo, Ranmaru i Shiion. Moja opinia na ich temat, w chwili głosu, była taka sama.

Shuu napisał:
2. Banshee... No ejjj, nooo. ;-; W poprzednich rozgrywkach była jednym z aktywniejszych graczy, a tutaj nic. Wilcza taktyka czy zwyczajny brak czasu?
Euch, przepraszam. Myśl. co chcesz. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że to żadna taktyka. Jestem poza domem (takie tam tylko... 500km?), na tygodniowym wyjeździe, Eil Ci to może potwierdzić, bo jej o tym pisałam...
Chwila. Tobie chyba też...? ._.
W każdym razie, jestem tu trochę zabiegana, więc póki co czekałam, aż ktoś się odezwie. Jak chyba każdy, z tego, co widzę. Postaram się pisać więcej, ale chyba sam rozumiesz, w jakich jestem aktualnie warunkach?

Swoją drogą, wcale nie jestem taka nieaktywna, a jeszcze chwilę wcześniej miałeś mnie za niewinną. Ok? Dziwne.
W sumie, jest jeszcze coś, co mnie trochę (uwaga! nasze ulubione słowo~!) niepokoi, ale chyba nie umiem tego sensownie ubrać w słowa. Więc na razie zostawię to w spokoju.

Co sądzę o Twoim typowaniu? Wciąż myślę, że Shiion jest czysta. W każdym razie, są z Eileen na jednym poziomie, ze względu na wczesny czas dodania głosu na szeryfa, co znaczyłoby, że otrzymały role najwcześniej. A pod tym względem bardziej podejrzana wydaje mi się Eil...
Co do Madary, tak, wiadomo, o co chodzi.

Slayerka napisał:
Może pogadamy o pogodzie, czy coś, a do każdego postu każdy doda zdanko na temat gry...
Śnieżno, chmurno i ciemno. A jak u Ciebie? Mam nadzieję, że też tak pięknie. ;u;
+ zdanko nt. gry: Czy mnie się zdaje, czy przechodzisz przez grę jakoś tak niezauważenie? Hm. Nie ukształtowałam sobie nawet zdania o Tobie w tej rozgrywce. Chyba czas na jakąś analizę postów. :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimePią 31 Sty 2014, 20:48

Panie i Panienki, ważne ogłoszenie!
Z zaświatów doszedł mnie głos zmarłego Daffodila - zgodnie z jego życzeniem kolejnym szeryfem zostaje Elieen Eileen (plasiam, ten karygodny błąd już się więcej nie powtórzy ;-; ). Gratulujemy!

A teraz ruszać ogony i do roboty!


Ostatnio zmieniony przez Kira dnia Sob 01 Lut 2014, 17:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimePią 31 Sty 2014, 23:44

Kira napisał:
Z zaświatów doszedł mnie głos zmarłego Daffodila - zgodnie z jego życzeniem kolejnym szeryfem zostaje Elieen.

Daff, nienawidzę cię. ;_____________________________________; + Kira... EILEEN, nie ELIEEN.

Banshee napisał:
Eil Ci to może potwierdzić
Potwierdzam, potwierdzam. :'<
~~~~

Dobra, koniec spamu. Skoro już dostałam szeryfa to postaram się ogarnąć rozgrywkę na miarę swoich możliwości. Chociaż to może być dosyć ciężkie.

Pozwól, że sobie skopiuję, Shuj napisał:

- ElieenAWood
- PezdoDaun - królik.
- Madarame
- Shiion
- Slayerka
- Shujin
- Banshee
- Ranmaru
- Daffodil - okradziony ze szpiega.

Obstawiając, że wilki są dwa, mamy niewielkie szanse na wygraną. Stosunek wynosiłby 5:2. Jest duże prawdopodobieństwo, że trafimy w wieszaniu na kochanków albo myśliwego, który może strzelić w królika. Możliwe, że ta runda jest ostatnia, także proponuję przez te dwa dni się postarać i wyszukać winnych, by jednak tą ostatnią nie była.
EDIT: Cholera, przecież mamy jeszcze wiedźmę. Czemu zawsze o niej zapominam? XD' Cóż, z jej pomocą mamy większe szanse to wygrać.
Slayerka napisał:
Daff był jedynym pewnym królikiem, więc raczej nie był zagrożeniem dla wilków...
Nie chcę nic mówić, ale Daff zawsze jest zagrożeniem dla wilków. xD Po prostu dobrze dedukuje, dobrze gra.

Banshee napisał:
Wciąż myślę, że Shiion jest czysta.
Czemuż tak ją bronisz?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeNie 02 Lut 2014, 18:00

Tik tak. Dzisiaj chcę już widzieć pierwsze głosy.
Jeżeli będziecie tak grać, zamykam rozgrywkę. Ja Wam łaski nie będę robić. Nie chcecie grać, to nie. ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeNie 02 Lut 2014, 18:08

Mówisz i masz... mój głos. który się nie zmieni. Shujin.

Basnshee napisał:
Co do Madary, tak, wiadomo, o co chodzi.
No to chyba ja o czymś nie wiem. XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeNie 02 Lut 2014, 20:27

Będzie krótko i zwięźle - czasu nie mam za dużo.
Przejrzałem jeszcze raz wszystkie posty... I najbardziej rzuciła mi się w oczy jedna, jedyna rzecz, która w naszej sprawie nic wielkiego nie wnosi, soł sad... : <
Daffodil napisał:
Wybieli tudzież oczerni Eileen.
Tudzież jest spójnikiem łączącym współrzędne części zdania (pełni taką samą funkcję jak "i", "także", "oraz"), czyli owo zdanie nie ma sensu.
Nie mam też czasu odpowiadać na te wszystkie posty, jest mi jednak smutno, że ja nie zostałem szeryfem, gdyż Eileen... może wilczyć. Tak, Banshee, wilczyć. xDD

Wracając do rzeczywistości, smutno mi, że Maduś znowu bezsensownie głosuje na mnie tylko dlatego, że go podejrzewam. Jednak nie tak bardzo, jak Shiion, która to otrzymuje na chwilę obecną mój głos. Daff ją podejrzewał, ja również. Jedynie Banshee nie widzi w jej zachowaniu nic niepokojącego (partnerki?), ale o tym też się pomyśli później.

Ta, oddaję głos, bo do dzisiaj termin. Nikt nie zapomniał?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeNie 02 Lut 2014, 21:07

Chyba inni zapomnieli, że mieliśmy kolejny tydzień.
;_;
Kira się wkurzy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeNie 02 Lut 2014, 21:09

Szuj, jak to mozliwe, ze jestem wilkiem, skoro prawie mnie nie ma? : 3 Brak mozliwosci zgadania sie z innymi osobnikami, wiec to jest niewykonalne xd"

Szuj - glosik leci na Ciebie c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeNie 02 Lut 2014, 21:13

Maduś <3 napisał:
Chyba inni zapomnieli, że mieliśmy kolejny tydzień.
;_;
Kira się wkurzy.

Nieeee, skądże... Jak na to wpadłeś? Toż to absurd...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeNie 02 Lut 2014, 21:21

Coś nas ominęło?! (o_O)
Dopiero wróciliśmy z dalekiej podróży.
Widzimy, że dzisiaj coś się trochę ruszyło.
Ale do rzeczy, Shujin dziwimy się, że nie pomyślałeś o tym co i skąd wie Madarame, bo nam się wydaje, że jego głosy na Ciebie nie są "bezsensowne". Tak nam się przynajmniej wydaje.
Tak czy inaczej też głosujemy na Ciebie, Shujin.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeNie 02 Lut 2014, 21:48

Shiion... jak "prawie cię nie ma"? Właśnie skłamałaś, niezależnie od tego, czy jesteś wilkiem, czy królikiem. W rozgrywce jest cię tyle, co zawsze, a na fb cały czas mam powiadomienia, czego to ty nie udostępniasz.

Ranmaru napisał:

Ale do rzeczy, [color]Shujin[/color] dziwimy się, że nie pomyślałeś o tym co i skąd wie Madarame, bo nam się wydaje, że jego głosy na Ciebie nie są "bezsensowne". Tak nam się przynajmniej wydaje.
Rozumiem... W takim razie ŹLE się wam wydaje, bo to ja mam rolę, dzięki której mogę znać czyjąś przynależność... W pierwszym dniu wiedziałem o niewinności Daffa, teraz wiem, że Banshee jest równie niewinna jak ja... Wieszacie złą osobę, dziękuję bardzo.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeNie 02 Lut 2014, 21:57

To bardzo ciekawe co piszesz, ale czy właśnie się nie zdemaskowałeś?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeNie 02 Lut 2014, 22:09

Tego wymagała sytuacja, ja to tylko podsunąłem... 4. głos na mnie byłby już wyrokiem, mam nadzieję, że nasza pani szeryf ma nieco oleju w głowie...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitimeNie 02 Lut 2014, 23:33

Głos na Shiion. Podejrzewał ją Daff, Daff został zjedzony. Został zjedzony z jakiegoś powodu. Zobaczymy, czy myślał dobrze, czy źle... I czy nie popełniliśmy błędu nie idąc za naszym Szeryfem w pierwszej rundzie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

73. - wielki debiut Kirci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» 78. czyli wielki sąd skazańców
» 56. czyli wielki powrót Alejki
» Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-