73. - wielki debiut Kirci - Page 2



 

Share
 

 73. - wielki debiut Kirci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimeSro 15 Sty 2014, 22:13

Wilki są dwa~ Nie wydaje mi się, żeby Kira wcisnęła ich więcej.

Shuj napisał:
nie wyróżnia się raczej żaden prócz głosu Pezdo. W sumie, mogłaby ona jedynie wyrównać wyniki, głosując na mnie bądź na Eileen, ale jej głos na siebie i tak... Huh. Toć musiała wiedzieć, że nie ma szans.

Jak dla mnie to jej głos niewiele się wyróżnia. Nie mogła się zdecydować, nie ufa nam, nieważne - widziała, że nie ma szans, a mimo to zagłosowała na siebie. Wynik zresztą był już przesądzony. Zrobiłam to samo jako królik w 70, bo nie mogłam się zdecydować na kogo oddać głos. Skoro nie ma z tego korzyści takich jak posada szeryfa, prawdopodobnie chciała po prostu pokazać, że nam nie ufa, bo nas nie zna, nie grała z nami. Tak więc... jak dla mnie nie jest zbyt podejrzana, przynajmniej na razie.

Daff napisał:
Powszechnie wiadomo, że sędziowie czekają z rozsyłaniem ról aż do ruchu Złodzieja, którym najprawdopodobniej jest Eileen albo Shiion, albo PezdoDaun.

Nope - przynajmniej nie ja.


A na posty Ranmaru mam tylko jedną reakcję.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimeCzw 16 Sty 2014, 19:41

Daffodil napisał:
Powszechnie wiadomo, że sędziowie czekają z rozsyłaniem ról aż do ruchu Złodzieja, którym najprawdopodobniej jest Eileen albo Shiion, albo PezdoDaun. Po powrocie ze szkoły widziałem, że Pezdodaun był o północy, więc mógł wcześniej podjąć decyzję, a potem zaglądać co rusz. Fajnie byłoby, gdyby Złodziej jakoś się wyróżnił z tłumu i wyjawił tożsamość, ułatwiłoby to znacznie dochodzenie.
A co Cię tak wzięło na szukanie złodzieja, kochaniutki? Nigdy jakoś się nie bawiłeś w takie duperele, więc trudno nie zwrócić na to uwagi. }3 Weź w ogóle przestań zwracać na siebie uwagę i może odpisuj na Skype, czo? Jak tak dalej będziesz zwracał na siebie uwagę to wilki się na Ciebie rzucą i obaj zginiemy...

Daffodil napisał:
To chyba kolejny z graczy, który upodobał sobie rozdwojenie jaźni. Popatrz na cechy charakteru w profilu~~
Oh noł.

Ranmaru napisał:
Nie o to nam chodziło. Ostatnio jak byliśmy w grze to tylko zagłosowaliśmy, pracujemy więc nie mamy dużo czasu, wiec nie graliśmy.
Jesteśmy usprawiedliwieni?
Okej, okej, wystarczy, zacznij s... zacznijcie szukać naszych zdrajców. Chyba że sami nim jesteście. c:

PezdoDaun napisał:
Nie wiem, czy osądzanie kogoś po głosowaniu wiele wniesie.. no ale ok. Od czegoś trzeba zacząć ;w;
Oddałam głos na siebie (w pełni świadoma że nie wygram, no xD) bo nikogo z was praktycznie nie znam.A pisząc post o północy też niewiele bym zmieniła, bo byłby on praktycznie takiej samej treści~
Tak samo jak Ranmaru, tylko obrona. Weźcie się mnie nie bójcie, czo? :/// Atakujcie mnie, ciekaw jestem waszych sprytnych zagrywek myślowych itt. mi tam na życiu nie zależy, o. Do czasu.

EileenAWood napisał:
Jak dla mnie to jej głos niewiele się wyróżnia. Nie mogła się zdecydować, nie ufa nam, nieważne - widziała, że nie ma szans, a mimo to zagłosowała na siebie. Wynik zresztą był już przesądzony. Zrobiłam to samo jako królik w 70, bo nie mogłam się zdecydować na kogo oddać głos. Skoro nie ma z tego korzyści takich jak posada szeryfa, prawdopodobnie chciała po prostu pokazać, że nam nie ufa, bo nas nie zna, nie grała z nami. Tak więc... jak dla mnie nie jest zbyt podejrzana, przynajmniej na razie.
I czego ją bronisz, czo? Daj jej się wykazać. A może razem wilczycie, hmmmm?

EileenAWood napisał:
Daff napisał:
Powszechnie wiadomo, że sędziowie czekają z rozsyłaniem ról aż do ruchu Złodzieja, którym najprawdopodobniej jest Eileen albo Shiion, albo PezdoDaun.

Nope - przynajmniej nie ja.
Wypowiedz się więcej na ten temat, kochaniutka.

EileenAWood napisał:
A na posty Ranmaru mam tylko jedną reakcję.
Jesteś faceteeem? Moja reakcja, taka piękna. ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 16:23

Dooobra, wszyscy tacy ostrożni, że wuw.
To podejrzane.

Shuu napisał:
więc trudno nie zwrócić na to uwagi. }3 Weź w ogóle przestań zwracać na siebie uwagę i może odpisuj na Skype, czo? Jak tak dalej będziesz zwracał na siebie uwagę to wilki się na Ciebie rzucą i obaj zginiemy...
A szo Ty tak zwracasz uwagę? :C
wait, bo zaczynają mi się w głowie snuć dziwne teorie. ._.

Shuu napisał:
Jak tak dalej będziesz zwracał na siebie uwagę to wilki się na Ciebie rzucą i obaj zginiemy...
[...]
mi tam na życiu nie zależy, o.
Kolejny z rozdwojeniem jaźni, catched! ♥

Shuu napisał:
A co Cię tak wzięło na szukanie złodzieja, kochaniutki?
Może został okradziony i szuka zguby? :c

Pezdo napisał:
A pisząc post o północy też niewiele bym zmieniła, bo byłby on praktycznie takiej samej treści~
To czemu nie napisałaś go o północy~, a jako ostatnia? :'d

Ranmaru napisał:
Jesteśmy usprawiedliwieni?
...Usprawiedliwieni? Z poprzedniej? Możliwe. ._.
A skąd macie czas, żeby teraz grać, hm? Bo w poprzedniej daliście radę tylko z głosowaniem, a w tej to nawet posty zapychacze pokroju:
Ranmaru napisał:
Szybko poszło z tymi wyborami. Ale w sumie to dobrze.
I skąd ta niepewność czy to dobrze? ;n;

Cichają Slayerka, Madarame i Shiion. U tej ostatniej to norma, soł. Czas wywabić resztę, huhuhu. :v
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 17:12

Coś mnie ominęło?!
(o_O)
A tak serio to mam urwanie głowy z zalkami wszelkiego rodzaju, więc będę cichł co jakiś czas (ach... ta sesja).

Banshee napisał:
Cichają Slayerka, Madarame i Shiion. U tej ostatniej to norma, soł. Czas wywabić resztę, huhuhu. :v
Czuję się wywabiony. (^^)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 17:17

Banshee napisał:
...Usprawiedliwieni? Z poprzedniej? Możliwe. ._.
A skąd macie czas, żeby teraz grać, hm? Bo w poprzedniej daliście radę tylko z głosowaniem, a w tej to nawet posty zapychacze (...).
Mamy inaczej zorganizowany czas. Więc teraz gramy i nawet się udzielamy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 18:34

Banshee napisał:
Dooobra, wszyscy tacy ostrożni, że wuw.
To podejrzane.
Wuw, ja taki straszny. ♥

Banshee napisał:
Shuu napisał:
więc trudno nie zwrócić na to uwagi. }3 Weź w ogóle przestań zwracać na siebie uwagę i może odpisuj na Skype, czo? Jak tak dalej będziesz zwracał na siebie uwagę to wilki się na Ciebie rzucą i obaj zginiemy...
A szo Ty tak zwracasz uwagę? :C
Bo mi nie odpisuje, tak trudno zrozumieć z kontekstu zdaniaaa? : <

Banshee napisał:
Shuu napisał:
Jak tak dalej będziesz zwracał na siebie uwagę to wilki się na Ciebie rzucą i obaj zginiemy...
[...]
mi tam na życiu nie zależy, o.
Kolejny z rozdwojeniem jaźni, catched! ♥
I szego tak wyrywasz te zlepki wyrazów ze zdania? :C
Shujin napisał:
mi tam na życiu nie zależy, o. Do czasu.

Banshee napisał:
Shuu napisał:
A co Cię tak wzięło na szukanie złodzieja, kochaniutki?
Może został okradziony i szuka zguby? :c
Domyśliłem się tego, jednak wolałem nie pisać. Liczyłem, że Ty, Eileen też tego nie zrobicie. :I Psujesz mi moje zagrywki, noooo.

Banshee napisał:
Ranmaru napisał:
Jesteśmy usprawiedliwieni?
...Usprawiedliwieni? Z poprzedniej? Możliwe. ._.
A skąd macie czas, żeby teraz grać, hm? Bo w poprzedniej daliście radę tylko z głosowaniem, a w tej to nawet posty zapychacze pokroju:
Ranmaru napisał:
Szybko poszło z tymi wyborami. Ale w sumie to dobrze.
I skąd ta niepewność czy to dobrze? ;n;
Z tego co widzę, dla nich to normalne posty... Ciekawie się, cholera, zapowiada.

Madarame napisał:
Coś mnie ominęło?!
(o_O)
A tak serio to mam urwanie głowy z zalkami wszelkiego rodzaju, więc będę cichł co jakiś czas (ach... ta sesja).

Banshee napisał:
Cichają Slayerka, Madarame i Shiion. U tej ostatniej to norma, soł. Czas wywabić resztę, huhuhu. :v
Czuję się wywabiony. (^^)
Skoro już zostałeś wywabiony, można prosić o zabranie głosu w sprawie rozgrywki?

Ranmaru napisał:
Banshee napisał:
...Usprawiedliwieni? Z poprzedniej? Możliwe. ._.
A skąd macie czas, żeby teraz grać, hm? Bo w poprzedniej daliście radę tylko z głosowaniem, a w tej to nawet posty zapychacze (...).
Mamy inaczej zorganizowany czas. Więc teraz gramy i nawet się udzielamy.
Ponownie. Skoro nawet się udzielasz, to może napiszesz o czymś, co nie ma związku z Tobą? :I
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 19:53

Shuu napisał:
Bo mi nie odpisuje, tak trudno zrozumieć z kontekstu zdaniaaa? : <
*sigh* nieważne.

Shuu napisał:
I szego tak wyrywasz te zlepki wyrazów ze zdania? :C
Bo chcę Ci wmówić chorobę psychiczną, nie zauważyłeś? D:
To "Do czasu" aż takie ważne?

Shuu napisał:
Domyśliłem się tego, jednak wolałem nie pisać. Liczyłem, że Ty, Eileen też tego nie zrobicie. :I Psujesz mi moje zagrywki, noooo.
*psuja* Mam ochotę popsuć Ci jeszcze jakąś, ale już się nie odzywam, bo w życiu ta rozgrywka nie ruszy sensownie, ~ok. ._.

Madarame napisał:
Czuję się wywabiony. (^^)
Najs, podziałało. ~ Połowicznie przynajmniej.


//dobra, nic więcej do napisania. aż głupio taki flak dodawać.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 21:03

Ach te spamy cytatami~

Banshee napisał:
To czemu nie napisałaś go o północy~, a jako ostatnia? :'d
Wredny ojciec wyłączył internet, zanim wysłałam ://

Shujin napisał:
Daffodil napisał:
Powszechnie wiadomo, że sędziowie czekają z rozsyłaniem ról aż do ruchu Złodzieja, którym najprawdopodobniej jest Eileen albo Shiion, albo PezdoDaun. Po powrocie ze szkoły widziałem, że Pezdodaun był o północy, więc mógł wcześniej podjąć decyzję, a potem zaglądać co rusz. Fajnie byłoby, gdyby Złodziej jakoś się wyróżnił z tłumu i wyjawił tożsamość, ułatwiłoby to znacznie dochodzenie.
A co Cię tak wzięło na szukanie złodzieja, kochaniutki? Nigdy jakoś się nie bawiłeś w takie duperele, więc trudno nie zwrócić na to uwagi. }3 Weź w ogóle przestań zwracać na siebie uwagę i może odpisuj na Skype, czo? Jak tak dalej będziesz zwracał na siebie uwagę to wilki się na Ciebie rzucą i obaj zginiemy...
Ostatnie zdanie zajeżdża kochankiem, Shujinnn... >D
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 21:56

Shuj, toć ja jej nie broniłam. Napisałam tylko, źe ten post nie wydawał mi się podejrzany i uzasadniłam swoje zdanie. ; ; A co do złodzieja: czego ty tam jeszcze chcesz? Mam ci uzasadnić, dlaczego oddalam wtedy glos, czy jak? x_o'

Pezdo napisał:
To ostatnie zdanie zajeżdża kochankiem, Shujinnn... >D
Bo Shuj to taki wieczny kochanek. (ekhem, ekhem, GIPS) <3 Tylko dziwne z kolei, że go życie nie obchodzi.

Shuj napisał:
Liczyłem, że ty i Eileen też tego nie zrobicie.
Ejejejej, czemu ja? D": To, że mi spamujecie na konfie nic nie znaczy. Przyznaję się tylko do mojej forumowej bliźniaczki! ;w;
Banshee, chodź, zepsujemy mu jeszcze inne tajne plany godne GF'a. <3

I tak tylko ostrzegam, że mogę nie być zbyt aktywna w najbliższym czasie. Net się spsuł. :'c (I Mell, taki mały offtop - wybacz, że nie powyłyśmy dzisiaj ;^; )
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimeSob 18 Sty 2014, 00:40

Shujin napisał:
A co Cię tak wzięło na szukanie złodzieja, kochaniutki? Nigdy jakoś się nie bawiłeś w takie duperele, więc trudno nie zwrócić na to uwagi. }3 Weź w ogóle przestań zwracać na siebie uwagę i może odpisuj na Skype, czo? Jak tak dalej będziesz zwracał na siebie uwagę to wilki się na Ciebie rzucą i obaj zginiemy...
Proszę cię, przestań pieprzyć, bo cię powieszę jak w 54. ._. Robisz się irytujący, a twoje sprytne pytania godne GF-a w niczym nie pomagają. Tylko sobie aktywność nabijasz, tak naprawdę na niczym.
Banshee napisał:
Shuu napisał:
Jak tak dalej będziesz zwracał na siebie uwagę to wilki się na Ciebie rzucą i obaj zginiemy...
[...]
mi tam na życiu nie zależy, o.
Kolejny z rozdwojeniem jaźni, catched! ♥
Nie ma czegoś takiego jak "catched". Jest natomiast "caught". ♥♥♥
Teraz przejdźmy do tematu, który chcę Wam przedstawić. W końcu szeryf do czegoś zobowiązuje... (ach, ta władza, Zespół Urojonego Zbawcy itd. <3) Jak zapewne już wiecie, mam dziwny zwyczaj wieszania osób cichych w 1. linczu. Często to pomaga. @.@ Równie często dobieram się do nowych. Na tej podstawie wyodrębniłem sobie trójeczkę, w której wg mnie jest przynajmniej 1 wilczek: Shiion, Ranmaru, PezdoDaun. Tak... jak zapewne się teraz domyślacie, każę wam teraz się wypowiedzieć, ile wilków tu widzicie. Uzasadnienia też muszą być. I nie, nie... ja się wypowiem potem. Późna pora mi nie sprzyja, zasnąłbym na klawce i tak aż do popołudnia, bo spanie to moje powołanie. Tylko uwińcie się sprawnie, bo chcę, żeby ten lincz przebiegł w miarę bez ociągania się. RD ma dziwną tendencję do główkowania tylko przez 1. Dzień gry. Potem gracze robią czyste strzały, co równe jest ruletce. Nie wyczerpujcie zatem swoich pokładów prowokacyjnych, a mądrze rozdysponujcie.

PS
Wypowiedzieć mają się wszyscy, włącznie z głównymi podejrzanymi.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimeSob 18 Sty 2014, 14:00

Moją uwagę, dotychczas, zwrócił głównie Ranmaru. Jak w poprzedniej grze udzielił się tylko raz i to przy głosowaniu na szeryfa, tak teraz pisze bardzo często, nawet zdarzył się nic niewnoszący jednolijkowiec na początku rozgrywki. Może to rzeczywiście za sprawą większej ilości wolnego czasu, może chce oddalić od siebie podejrzenia, wiedząc, że często podejrzane są osoby które się nie udzielają... Chociaż w sumie ostatnio się nie udzielał i raczej podejrzany nie był. *myśli* Teraz jednak odpowiada tylko na pytania i podejrzenia dotyczące siebie... Nic nie pisze o swoich podejrzeniach, przemyśleniach, na nikogo nie zwraca uwagi.

Dwa razy przeczytałam poprzednie posty, ale, jak na razie, nikt nie jest dla mnie podejrzany... tak naprawdę.

Shiion nic nie napisała, więc trudno ją podejrzewać, lecz niby tak jest zawsze. Czy wilczy, czy nie, nie odzywa się.

PezdoDaun... W jej głosie na szeryfa nie widziałam nic dziwnego. Nie zna, nie ufa, więc zagłosowała na siebie. Oprócz tego napisała dwa posty, jednak w żadnym nikogo nie oskarżała, tylko odpowiadała na pytania dotyczące jej osoby, podejrzenie rzucone przez Shujina. Nie licząc linijki o kochanku.^^

W sumie jest jeszcze Madarame, który zjawił się, gdy w rozgrywce pojawił się jego nick. Został "wywabiony", wytłumaczył się i... zobaczymy. Jak nic nie pisał, tak znalazł czas niecałą godzinę po tym, jak został wymieniony.^^

O reszcie trudno mi coś powiedzieć... na razie. Albo nie widzę nic podejrzanego, a oni zachowują się jak podczas poprzednich rozgrywek (tych dwóch w których brałam udział^^), albo nie widzę nic podejrzanego, lecz nie wiem jak grają. xD

Na chwilę obecną tyle ode mnie.^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimeSob 18 Sty 2014, 14:40

Eil napisał:
Przyznaję się tylko do mojej forumowej bliźniaczki! ;w;
<33

Eil napisał:
(I Mell, taki mały offtop - wybacz, że nie powyłyśmy dzisiaj ;^; )
(Nie szkodzi, nie przejmuj się, będą jeszcze inne okazje~ ;u;)

Daff napisał:
Nie ma czegoś takiego jak "catched". Jest natomiast "caught". ♥♥♥
To był błąd zamierzony, jak takie "nje" czy "nei" zamiast "nie", bo zdanie było z założenia niepoważne. Ale dzięki za troskę o moją angielszczyznę. <3

Pomysł nie jest zły. To po kolei. Może jeden wilk by się tam znalazł, ale szczerze powiedziawszy, nie jestem pewna, kto mógłby nim być.

Shiion - Jak dla mnie to jest najmniej podejrzana z tej trójki. Gra jak zwykle - cicho. Nie wydaje mi się, żeby wilczyła. To głównie przeczucie, nie mam za bardzo czym go poprzeć, ale no, coś trzeba napisać. :I

Ranmaru - Cóż... Podejrzani. Krótkie, niewiele wnoszące posty. W dodatku piszą głównie o tym, co ich dotyczy. Ale może po prostu nie ufam nikomu, u kogo nie mogę nawet zdefiniować płci.

PezdoDaun - Nie mam zbyt wiele do powiedzenia. Nie żebym miała też wiele do powiedzenia co do poprzednich osób. Sprawę głosu na siebie jestem w stanie zrozumieć, gdybym została ostatnia to nie wiem, czy sama bym tak nie zrobiła. Moją uwagę bardziej przykuło to podkreślenie, że Shuu jest kochankiem. Aluzja była jasna (czy prawdziwa to inna sprawa), zwracanie na to uwagi... Coś mi w tym nie pasuje. @@
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimeSob 18 Sty 2014, 16:56

Nie mam wiele do powiedzenia na ten temat... nikt specjalnie nie rzucił mi się do tej pory w oczy ;-;''

Co do cudownej trójcy podejrzanych (w której miałam zaszczyt się znaleźć), osoby ciche nie wydają mi się bardziej trefne od tych nadmiernie aktywnych... Choć, są i wyjątki.

Co do Shiion, to niewiele da się powiedzieć. Oddała głos na szeryfa i ślad po niej zaginął... ale z tego co widzę, jest to całkiem normalne w jej przypadku.

natomiast Ranmaru... cóż sama obrona. Tak jak ja.
Nie widzę w tym czegoś szczególnie dziwnego, bo chociażby na swoim przykładzie, wiem że ciężko w tej chwili kogokolwiek oskarżać ;-; Jednak są ponoć bardziej aktywni niż ostatnio. Może faktycznie więcej piszą z nudów i większej ilości wolnego czasu, ale może to być także próba zrzucenia z siebie podejrzeń, jakimi obarczane są osoby ciche.

Trochę podejrzana wydaje się także Madarame...
Tak jak pisze Slayerka, może i nie miał czasu by pisać - jednak gdy o nim wspomniano, od razu znalazł chwilę aby się wybronić. Slayerka od czasu wyborów też wypowiedziała się jedynie teraz - ale to jak najbardziej zrozumiałe, bo do tej pory nawet nie było specjalnie o czym pisać. Jedynie Shujin jakiś niezwykle aktywny~ trochę dziwne, że aż tak mu zależy aby wszyscy nagle zaczęli się na siebie rzucać.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimeSob 18 Sty 2014, 17:05

Banshee napisał:
Shuu napisał:
Domyśliłem się tego, jednak wolałem nie pisać. Liczyłem, że Ty, Eileen też tego nie zrobicie. :I Psujesz mi moje zagrywki, noooo.
*psuja* Mam ochotę popsuć Ci jeszcze jakąś, ale już się nie odzywam, bo w życiu ta rozgrywka nie ruszy sensownie, ~ok. ._.
No. Więc nie psuj. ;_;

PezdoDaun napisał:
Ach te spamy cytatami~
Na tym to właśnie polega, jeśli jeszcze nie zauważyłaś. :c

EileenAWood napisał:
Shuj napisał:
Liczyłem, że ty i Eileen też tego nie zrobicie.
Ejejejej, czemu ja? D": To, że mi spamujecie na konfie nic nie znaczy. Przyznaję się tylko do mojej forumowej bliźniaczki! ;w;
Banshee, chodź, zepsujemy mu jeszcze inne tajne plany godne GF'a. <3
Godne GF'a? Phie, dobre sobie. Przynajmniej próbuję coś zrobić, nie to, co wy...
Daffodil napisał:
Robisz się irytujący, a twoje sprytne pytania godne GF-a w niczym nie pomagają.
Godne GF'a? Phie, dobre sobie. Przynajmniej próbuję coś zrobić, nie to, co Ty, "szeryfie".

Daffodil napisał:
Proszę cię, przestań pieprzyć, bo cię powieszę jak w 54. ._.
Dużo Ci to nie pomoże. Pamiętaj też, że w każdej chwili możesz stracić życie. Wystarczy, że przechylę rękę...

Daffodil napisał:
Równie często dobieram się do nowych. Na tej podstawie wyodrębniłem sobie trójeczkę, w której wg mnie jest przynajmniej 1 wilczek: Shiion, Ranmaru, PezdoDaun. Tak... jak zapewne się teraz domyślacie, każę wam teraz się wypowiedzieć, ile wilków tu widzicie.
A, no jasne. Szukasz wilków wśród cichych, tak samo jak w 2. rundzie 54. rozgrywki, co? :3 Swoją drogą, ciekawe, że nie zawarłeś tu Slayerki oraz Madarame... Nie będę się wypowiadał tylko o tej trójce, mam wystarczająco dużo informacji, by napisać o was wszystkich.

- Eileen - Niezaprzeczalnie gra tak jak zwykle i do tej pory nikt nie zwrócił jeszcze na niej większej uwagi prócz Daffa przy wzmiance o złodzieju. Jakoś tam stara się chyba nam pomóc i od czasu do czasu się odezwie. Dobrze, że wujek Shuj czuwa. Na razie poobserwuję.
- PezdoDaun - no właśnie, Pezdo... Z trójki podanej przez Daffa to ona wydaje mi się najbardziej podejrzana, już od samiuśkiego początku. A do podejrzewania jej mam swoje powody. Ostatnio zauważyłem, że w tych małych rozgrywkach zazwyczaj jest wilczy układ 1 doświadczona osoba + 1 świeżak. Z tym że wśród świeżaków wybierają osoby, które na pewno (/prawdopodobnie) nie oleją rozgrywki, a Pezdo pisała nieco w offtopie. Coś tam chyba stara się zrobić, ale jej to nie wychodzi. No i to o kochankach, jak już Banshee zauważyła. Jak najbardziej, podejrzewam.
- Madarame - również podejrzewam, jednak tu nie za wiele mogę powiedzieć. Wiem tyle, że w każdej rozgrywce "siedzi cicho i obserwuje", jednak ten jego post tutaj mi się nie podoba. Jakby na siłę chciał pokazać, że gra tak, jak zwykle, pisząc jednocześnie, że będzie pisał jednak rzadziej, niż wcześniej. Podejrzany.
- Shiion - typowo, głos na szeryfa, nic więcej. Sam nie wiem, co o niej sądzić, ale znając jej szczęście, może mieć jakąś ciekawą rolę. Polecam wilkom, nie radzę wieszać.
- Slayerka - raczej nic ciekawego, prawie na pewno niewinna.
- Shujin - wilk w hói, jakby to Guaz napisał za czasów jego świetności.
- Banshee - jako wilk rzuca się dookoła i szuka na siłę podejrzanych. Tutaj czegoś takiego nie zauważyłem, chociaż mogła się z tym poprawić. Na chwilę obecną nie podejrzewam.
- Ranmaru - z trójki podanej przez Daffka, jego podejrzewam najmniej (a raczej jest najmniejsza szansa na to, że wilczy). Pisze niedbale, znudzony odpowiada na zarzuty i niczym się nie przejmuje. Przynajmniej tak to odebrałem. Nie podejrzewam.
- Daffodil - minęły czasy, gdy jego posty zajmowały pół strony... Szeryf jak każdy inny, a ja chyba wiem, co się tam u niego stało. Chyba że nadinterpretuję. Raczej nie wilczy.

Ogólnie mówiąc, jestem za powieszeniem PezdoDaun bądź Madarame. Multi-killa na obecną chwilę nie ma sensu robić, bo gra zakończyłaby się szybciej, niż byśmy chcieli.

___
Pezdo napisała posta w trakcie, gdy ja pisałem mojego. ;-;
PezdoDaun napisał:
Jedynie Shujin jakiś niezwykle aktywny~ trochę dziwne, że aż tak mu zależy aby wszyscy nagle zaczęli się na siebie rzucać.
Mogłabyś nie nadinterpretować? Zauważyłem jedynie, że jakoś specjalnie nie masz zamiaru mnie oskarżać, a jedynie się bronić. Mówiłem o mnie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimeSob 18 Sty 2014, 17:32

Hmmm...
Jestem w zaszczytnym gronie podejrzanych, bo piszę ściągi na egzaminy. Wasza inwencja twórcza czasem powala. ale niech Wam będzie, drogie króliczki i wilczki.
Przyglądam się PezdoDaun, bo świeże mięsko, Shiion (chociaż nie ma na co popatrzeć).
Więcej nie napiszę.
Idę po kawę, ktoś reflektuje??
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimeSob 18 Sty 2014, 17:35

I to się nazywa wywołać wilka z lasu! Przybyłeś jak na zawołanie. Ciekawe.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimeSob 18 Sty 2014, 17:38

Ty serio myślisz, że gdybym wilczył to tak bym się podłożył?!

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimeNie 19 Sty 2014, 10:32

Madarame napisał:
Ty serio myślisz, że gdybym wilczył to tak bym się podłożył?!
Albo... chcesz by inni myśleli żeś niewinny.
Dlatego jesteś podejrzany. Niby się tłumaczysz, ale teraz mało kto w te usprawiedliwienia uwierzy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimeNie 19 Sty 2014, 12:38

Daff napisał:
ach, ta władza, Zespół Urojonego Zbawcy itd. <3
I zebranie 54 kluczy. <3

   Cóż... Shiion na razie nie napisała jeszcze nic poza oddaniem głosu na szeryfa. I to na Daffa, głosując na Daffa łatwo wtopić się w tłuuum. @@
Ranmaru pisze posty-zapychacze, wmawiając wszystkim, że ma rozdwojenie jaźni.
PezdoDaun... Cholera wie. Mało pisze, może próbuje się nie wtopić? Z drugiej strony... Ten głos... Nie wydaje mi się, żeby specjalnie zwróciła na siebie uwagę w taki sposób. Na razie nie bardzo chce mi się wierzyć, że ona wilczy, więc gdybym miała wśród nich typować wilki, wskazałabym Ranmaru. Shiion za mało napisała nie napisała nic, a Pezdo... Nie wiem, co o niej myśleć.

Podejrzany jeszcze wydaje mi się Madarame - jego pojawianie się 'akurat' wtedy, gdy się o nim wspomni, jest a) dziwne, b) niezmiernie irytujące i pisałam już o tym w którejś z poprzednich rozgrywek.
Daff, czemu nie dodałeś go do trójcy podejrzanych? Jest stosunkowo nowy i cichy jak cholera.

Shuj napisał:
- Slayerka - raczej nic ciekawego, prawie na pewno niewinna.
A czemuż to tak szybko ją uniewinniasz?

PeDo napisał:
trochę dziwne, że aż tak mu zależy aby wszyscy nagle zaczęli się na siebie rzucać.
Bo na tym polega gra? ._.

~~~~
Daff napisał:
Późna pora mi nie sprzyja, zasnąłbym na klawce i tak aż do popołudnia, bo spanie to moje powołanie.
PFFF. A mnie to zmuszasz po dwóch godzinach snu posty pisać, sadysto jeden. :<

Shuj napisał:
Jesteś faceteeem?
Co, cieszysz się, bo jesteś gejeeem? :< Rozczaruję cię - nie jestem facetem. I nie jara mnie oberwanie gipsem w łeb.

Shuj napisał:
Dobrze, że wujek Shuj czuwa.
Będę Tobą straszyć moje przyszłe drewniane dzieci. O ile będę je mieć, oczywiście. ; ;
Bądźcie grzeczne, bo przyjdzie wujek Shuj i pobije was gipsem!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimeSro 22 Sty 2014, 20:27

Powoli zaczęło robić się ciemno - nieuchronnie nadchodziła noc. Gęste chmury zasnuły niebo, wszystko wskazywało na to, że nijak nie uświadczy się księżyca. Króliki musiały się pośpieszyć - inaczej zły wilk znów zdziesiątkuje ich stado. A czasu miały niestety coraz mniej.

Dobra, żuczki, dosyć tego. Czas macie do niedzieli do 22:00 i ani minuty dłużej. Radzę się pośpieszyć.
Shiion, jeżeli się w tej rundzie nie odezwiesz, bezlitośnie zginiesz w bolslesnysposób, jeszcze nie wiem jaki, aale. Gwarantuje Ci to.

Strzelajcie celnie. ♥
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimePią 24 Sty 2014, 19:01

Spam
Kira, groźby są karalne x3

Nie mam nic do powiedzenia. Nikt specjalnie nie zwrócił na siebie mojej uwagi. A własnej nieobecności nie chce mi się tłumaczyć...
Oczywistych faktów pisać nie mam zamiaru - wy to już zrobiliście c:
To tyle.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimeSob 25 Sty 2014, 11:02

No weźcie, no, czekam tydzień, aż ktoś coś napisze (bo co będę odpowiadał na jeden post), a tu nic. :I Ale teraz jedna rzecz rzuciła mi się w oczy.
Shujin napisał:
Banshee napisał:
Cichają Slayerka, Madarame i Shiion. U tej ostatniej to norma, soł. Czas wywabić resztę, huhuhu. :v
Czuję się wywabiony. (^^)
Skoro już zostałeś wywabiony, można prosić o zabranie głosu w sprawie rozgrywki?[/quote]
Na to nasz Madarame nie odpowiedział. Ale na to...
Shujin napisał:
- Madarame - również podejrzewam, jednak tu nie za wiele mogę powiedzieć. Wiem tyle, że w każdej rozgrywce "siedzi cicho i obserwuje", jednak ten jego post tutaj mi się nie podoba. Jakby na siłę chciał pokazać, że gra tak, jak zwykle, pisząc jednocześnie, że będzie pisał jednak rzadziej, niż wcześniej. Podejrzany.
Niemal od razu. I tłumaczy się "Ty serio myślisz, że gdybym wilczył to tak bym się podłożył?! "... Brzydko, brzydko... Cóż, trza zagłosować, bo nie mam bladego pojęcia, czy jutro będę miał dostęp do komputera.
I teraz mam ten głupi dylemat - Pezdo czy Madarame? Pezdo podejrzewam zarówno ja, jak i Daff, a Madarame jest tylko moim typem... No i ta trójca Daffa. Skoro taki pewny, można dać mu szansę, najwyżej kogoś się wskrzesi w ostateczności.
PezdoDaun.
A wróżbicie proponuję sprawdzenie Shiion bądź Ranmaru (jednak bardziej zalecam tą pierwszą, jak już mówiłem - Ranmaru nie wydaje mi się podejrzany). Potem wystarczy, że wróżbita zagłosuje - jeśli osoba, którą sprawdził jest winna to na nią, a jeśli niewinna - na osobę z tej dwójki, której nie sprawdził. A Madarame można otruć.


Ostatnio zmieniony przez Shujin dnia Sob 25 Sty 2014, 19:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimeSob 25 Sty 2014, 13:26

Coś czuję, że wilki wygrają kolejną grę. Mnie np. tak się odechciało grać, że nie wiem co. D: Ale na to wpłynął jeden czynnik i gdyby nie miał tu miejsca, pewnie byłbym aktywny. Szczerze mówiąc, byłem zajęty szerzeniem trendu na chacie polegającym na rozwiązaniu zagadek kryminalnych. Spodobało mi się to nawet bardziej niż dedukcja w Doubt. No ale dość o tym. Mam w końcu wszystkie wypowiedzi, można coś kleić.
W mojej trójce jest najpewniej tylko 1 wilk. Największe szanse na posiadanie tej roli ma Shiion. Nie bez powodu zwróciłem uwagę na Złodzieja. Daty otrzymania PW bardzo by się przydały, jednakże nikt ich nie podał. Ja swoją otrzymałem o 23:08 wiadomego dnia. Do tego czasu zagłosować zdążyły Eileen oraz Shiion. Śmiem twierdzić, że któraś z nich, otrzymawszy PW od razu podjęła decyzję co do kradzieży i przed lub po tym zagłosowała. Próbowałem doszukać się motywu. Eli mogła (ale przecież nie musiała)okraść mnie, by zapewnić sobie choć jednego 100% czystego na starcie. U Shiion tego doszukać się nie mogę, tu prędzej zadziałał przypadek i losowość. Jednakże jeszcze wspominałem o PezdoDaun. Ona też mogłaby dostać Kradzieja. Dziwi mnie to, że będąc o 00:00 nie zagłosowała od razu. Bardzo podejrzane, dlatego mi nie umknęła. Jednak nie sądzę, by był to Złodziej. Nowy gracz raczej nie zwróciłby na fakt, że będę go tropić pewnymi sposobami. Resztę znacie. Jestem w stanie ją powiesić, ale najpierw Shiion. I tak musi umrzeć. Jeśli Złodziej okazał się inteligentniejszy, to przepraszam, Shiion.

Shujin napisał:
Daffodil napisał:
Proszę cię, przestań pieprzyć, bo cię powieszę jak w 54. ._.
Dużo Ci to nie pomoże. Pamiętaj też, że w każdej chwili możesz stracić życie. Wystarczy, że przechylę rękę...
I co? Każesz wilczym pobratymcom mnie zjeść? : > Obyś był wiedźmą, bo ci ufam...
Shujin napisał:
Swoją drogą, ciekawe, że nie zawarłeś tu Slayerki oraz Madarame...
Ze Slayerką nigdy nie grałem, a z Madarame już kilka razy. Byłem nawet jego kochankiem. Poza tym, najpierw skupiłem się na szukaniu Złodzieja, który na 100% jest winny, więc oni potem mogą dołączyć do podejrzanych. Na razie nie, szczególnie Madarame, który jakoś znacznie nie wybija się w moich oczach.
Eli napisał:
Cóż... Shiion na razie nie napisała jeszcze nic poza oddaniem głosu na szeryfa. I to na Daffa, głosując na Daffa łatwo wtopić się w tłuuum. @@
To również przykuło mą uwagę. Ty również zwracasz na siebie uwagę, jakby wiedząc, że umrzesz albo ty albo Shiion. : D
Shujin napisał:
A wróżbicie proponuję sprawdzenie Shiion bądź Ranmaru (jednak bardziej zalecam tą pierwszą, jak już mówiłem - Ranmaru nie wydaje mi się podejrzany). Potem wystarczy, że wróżbita zagłosuje - jeśli osoba, którą sprawdził jest winna to na nią, a jeśli niewinna - na osobę z tej dwójki, której nie sprawdził. A Madarame można otruć.
Shiion po moim poście raczej będzie powieszona. Nie warto marnować skana. Niech Wróż najlepiej popatrzy na posty tyczące Shiion, PezdoDaun oraz Ranmaru. Jakby ktoś jeszcze nie zauważył, to powiem, że to miało na celu zawiązanie jakichkolwiek interakcji lub akcji jako takich, by pokazać, kto kogo broni, a kogo atakuje. Wbrew pozorom, można z tego dużo wyciągnąć. Jeszcze więcej informacji będzie po werdykcie, który wkrótce nastąpi. Wybieli tudzież oczerni Eileen. No nic, obym trafił wilka~~
Pamiętajcie, że jeśli zginę, a Shion jednak winna nie będzie, to szukajcie Złodzieja, bo ten sku*wiel na 100% jest winny. Nawet rolnym winnym. Gdy dorwiecie go, drugi wilk powinien już sam się ujawnić. Wystarczy być spostrzegawczym. : >
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimeSob 25 Sty 2014, 15:39

Shujin
Dużo gada, może za dużo. Ale wystarczająco by go o nic nie podejrzewać.
Tak sobie myślimy, ale czy mamy rację, niewiadomo.
Zobaczymy.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitimeSob 25 Sty 2014, 17:57

3 głosy, każdy inny... A ja mam w sumie chęć na zagłosowanie na Madarame. xD Ale zagłosuję na PezdoDaun - mam nadzieję że dobra passa Shujina się utrzymuje. xP Choć i Shiion, w ostatnim poście, zwróciła na siebie moją uwagę...^^

Zobaczymy, co będzie dalej.^^ Tak jak wcześniej napisałam podejrzanych mam czterech... na razie... I jeśli ktoś z nich zostanie powieszony i okaże się wilkiem, to będzie dobrze.^^

Ale fajnie, że życie znowu powróciło. xD

Daffodil, a zdradzisz, o jakie zagadki chodzi?^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content






73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 73. - wielki debiut Kirci   73. - wielki debiut Kirci - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

73. - wielki debiut Kirci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» 78. czyli wielki sąd skazańców
» 56. czyli wielki powrót Alejki
» Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-