Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4



 

Share
 

 Drugie podejście. Witamy w 59.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Gość

Gość




Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Drugie podejście. Witamy w 59.   Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Icon_minitimeSob 07 Wrz 2013, 14:09

Sencha wisi, potem w następnej rundzie (mam nadzieję) pożegnamy się z Dymem. Chyba że Wiedźma postanowi się go teraz pozbyć. W każdym razie, wątpię, żeby było więcej Wilków. Jeśli Sencha jest zdrajcą, na pewno nie ma ich już więcej. Jeśli jednak nim nie jest, i tak wątpię, ażebyśmy mieli tutaj jeszcze inne Wilki prócz Nany i Captaina.
Ale jeśli Wiedźma nie zadziała i ktoś zginie tej nocy... Pewnie będę to ja. A szkoda...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Drugie podejście. Witamy w 59.   Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Icon_minitimeSob 07 Wrz 2013, 17:10

Stado zdecydowało. Sencha, z pętlą na szyi, z wyrzutem patrzyła na swych oskarżycieli, a nad ranem zaśmiała się z niebios. Oto okazała się być niewinną króliczycą, a zdradziecki wilk, mając całą noc na działanie, pożarł wiedźmę Yvettę, która zdążyła jednak oblać swego oprawcę - Dymka trucizną z pajęczych soków.
Niestety, to nie koniec nieszczęść, bowiem nad ranem, widząc rozszarpane zwłoki swej ukochanej, popełnia samobójstwo Shiion - kupidynka, dzięki której zakwitła ta tragiczna miłość.

Gratuluję combosa, niemniej...

Gra toczy się dalej.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Drugie podejście. Witamy w 59.   Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Icon_minitimeSob 07 Wrz 2013, 19:03

czego akurat z pajęczych soków? u.u
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Drugie podejście. Witamy w 59.   Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Icon_minitimeNie 08 Wrz 2013, 12:39

Wyszło, jak wyszło, a ja się zdziwiłem, że żyję...
Ym... Chciałem tu napisać "Gdzie się podziała Panna Lebiodka (Majeranek)?", ale się okazało, że napisała wczoraj posta... Hę? Dziewczę pisze takie posty, że trudno zapamiętać, że w ogóle coś napisała. Mniejsza. W każdym bądź razie, Majeranka otrzymuje ode mnie głos...
Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Nie-podoba-mi-sie-pl-000000
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Drugie podejście. Witamy w 59.   Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Icon_minitimeNie 08 Wrz 2013, 19:08

Kuro co prawda czasu nie ma jak widać, ale jednocześnie nic nie napisała zbytnio..póki co ją zostawiam na drugi plan.
Majeranek wręcz przeciwnie, pisała dużo i dość mądrze. Może aż za dobrze. Bardzo dobrze ukrywa wilczą skórę?
Ookami ni sprawdzałem za bardzo teraz..
Ufam (bo nie mam wyboru ;-;") Saikou i GF'owi w sumie. W grze zostali:
-Saikou
-Sezowaty
-GreenFlesh
-Ookami
-Majeranek
-Kuro
6 graczy, 7 głosów. Podejrzani według mnie: Majeranek i Ookami. Bo kto inny zostaje? xd Kuro za mało napisała więc nie mam prawa jej podejrzewać.
Chociaż czekajta, sprawdzę se jeszcze rozgrywkę, a przy tym Ookami ;-;
2 strona, 1 post - ogarnięcie rozgrywki, pomysł na 2-3 wilki, ogólnie o rozgrywce, nic szczególnego.
4 strona, 1 post - przeproszenie za brak czasu. Nic szczególnego.
5 strona, 1 post - głos na Senchę, ale ogólnie..nic szczególnego.
Ej, w sumie tyle ;-;"
Więc Ookami na równi z Kuro. Za mało napisały, nie mam co osądzać. Teorytycznie, wilczenie: Majeranek na 70%, Ookami/Kuro 30%.
Ale jak Majeranek coś jeszcze napisze, albo tamte dwie o niej.. to się zobaczy.
Btw, w sumie mógłbym już teraz zagłosować na Majeranka, ale pewnie powiecie, że idę za Saikou. Tylko tyle że on zauważył coś podejrzanego w Majeranku co ja również po ogarnięciu teraz rozgrywki..tak samo było z Naną, po prostu zauważył pierwszy.
A w sumie, yebać, Majeranek. Jeden głos i wisisz, wilku u.u
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Drugie podejście. Witamy w 59.   Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Icon_minitimePon 09 Wrz 2013, 17:41

Halo, miśki, pobudka~~
Czwartek ostatecznym terminem na oddanie głosów.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Drugie podejście. Witamy w 59.   Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Icon_minitimePon 09 Wrz 2013, 18:08

sorry ale teraz obecnie nie mogę za bardzo wchodzić, gome, dla tego oddam głos tak jaki oddali moi przyjaciele, czyli czas ugotować zupe z Majerankiem
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Drugie podejście. Witamy w 59.   Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 20:29

Dobra, miśki, to i tak jest przesądzone.

Powiesiliście wilka.

Gratuluję wygranym, tj: Sezowatemu, Saikou, GF, Ookami i Kuro.
Już mam w nosie odkopywanie Was za milczenie...

Koniec kolejnej porażki, dziękuję, żegnam i do nierychłego zobaczenia.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Drugie podejście. Witamy w 59.   Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Icon_minitimeSro 11 Wrz 2013, 15:52

...Przepraszam, nie zapiszę się na żadne rozgrywki przez durną szkołę. To i tak lepiej, za głupia na to wszystko jestem...
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Drugie podejście. Witamy w 59.   Drugie podejście. Witamy w 59. - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Drugie podejście. Witamy w 59.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-