55 dla królików bez przyszłości - Page 2



 

Share
 

 55 dla królików bez przyszłości

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimeNie 14 Lip 2013, 19:19

Ohayo! Wybaczcie, że nie brałam udziału w głosowaniu, bo nie miałam zbytnio czasu wbić, ale teraz będę wchodzić codziennie.
Podobnie jak reszta uważam, że jest więcej wilków niż dwoje. Hmm..na razie tyle.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimeNie 14 Lip 2013, 19:20

Daff, czyli Xan nas udupił, no nic, no to czas na odpowiedzi:
Wilki, zapewne 3:11(30%), lub 4:10(60%), albo (10%) 5:9, ale jak widać, raczej jestem przy środkowym założeniu.
A teraz podejrzenia:
> Arachnea- nic nie mam na nią
> Zensum- można się domyśleć
> Shujin- kochanek/po prostu kumpel/wilczy partner Daffa
> Ookami- nic nie napisała
> Nicu- atak(lub nie) na Gauzisa, nie wiem kim jest
> Gauzis- trochę mnie zawiodłeś, bo jedyna rola przed głosowaniem to złodziej, więc nie było jeszcze kochanków, albo był kupidyn, a kochankowie po głosowaniu, ale było by proszenie Kupidyna o wiadomość, a nie było, dla tego trochę mi śmierdzisz perfumami "De aj kruliko no wilko "
> AsunoHana- nic nie mam na nią
> piegus95vip-nic
> Ren24-nic
> Orochimaru- napisała ale się nie przyczepiam się, i chyba nawet dobrze myśli, ale na razie jest u mnie jako "chyba się wybiela"
> Daffodil- to samo co Shujin
> EileenAWood- też nic nie mam
> Chiyo-nic

No to tak przedstawia się sprawa..
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimeNie 14 Lip 2013, 19:43

Tak patrząc na styl rozgrywki Dffa w poprzedniej rozgrywce to... będzie ciężko jeśli jest wilkiem.
Shujin też, bo jest doświadczony.
No, ja to wiadomo.
Nicu mi się wydaje że podlizywanie się Gauzisowi w delikatny sposób jest podejrzane.
Asuno, do niej mam czysto. PS: Fajny art w podpisie :3 PS2: Bo ty nie wiesz, ale Yuno to mein wife, ale to tak btw
Ookami wydaje mi się dosyć normalna.

Reszta, to mam pustkę i nw co do nich napisać bo albo nic nie napisali, albo nie wiem co miałbym o nich napisać (tak, Zen pisze bez sensu)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimeNie 14 Lip 2013, 19:51

Zensum napisał:
Dffa, nie mogę bo znowu będzie rozgrywka anulowana bo role się wysypią (w sumie to nie rola ale jednak rola (co?))
Widać, że omówienia i eufemizmy nie są ci znane. A szkoda, bo sugerowania roli nikt ci nie zabroni. W każdym razie, coraz bardziej żałuję, że jesteś na tym tronie, choć z początku wydawałoby mi się to śmieszne. Jednakże teraz nie za bardzo mi do śmiechu.
Nie ma to jak teraz wypisać swoją listę podejrzanych. Może jest i to dobry zabieg, ale nie teraz. Co ci po liście, która uwarunkowana jest przeczuciem i intuicją? Chcesz wybadać nastroje wśród królików? Rozumiem, że na podstawie rankingów stada, chcesz powiesić osobę, która najczęściej będzie znajdować się na szczycie? Nie za najlepszy sposób, sam musisz przyznać.
GreenFlesh, czy ty naprawdę myślisz, że 2 podobne posty oznaczają połączenie między graczami typu kochanek/wilk? Tylko jeden wniosek nasuwa się po wypowiedzi Gauzisa. Nic innego, co byłoby sensowne, nie przychodzi mi do głowy. Bez pochopnych wniosków.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimeNie 14 Lip 2013, 19:55

Myślę, że 5 wilków to byłaby przesada, jednak patrząc na nazwę rozgrywki to wszystko wydaje się możliwe.
Jednak i tak obstawiam 3 max 4 wilczury

Podejrzanych jako takich na razie nie mam. Choć rzuciła mi się w oczy dopiska Zenka na temat DD (wiem wiem, hipokryzja bo przecież sama na niego zagłosowałam, ale cóż, nie znaliśmy jeszcze ról). - więc na mojej liście znajduje się jak na razie ta dwójka.

Pożyjemy zobaczymy czy na niej zostaną czy ktoś zajmie ich miejsce.

Na razie to tyle....
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimeNie 14 Lip 2013, 20:04

Daff, raczej co do was, to była prowokacje co do ciebie, pomysł wzięty z 54 :> było to po prostu badanie kto co myśli i kim ty jesteś, jak widać choć jedna rzecz jest dobra... ale znowu wygadałeś mój plan D; no ale trudno, a co do Zena, to może być dobry pomysł, niech się rozkręci, w końcu każdy może się zmienić na lepsze....

EDIT: wiem że na razie wychodzi tak jak bym pisał bez myśli i daff nagle podaje mi pomysł, ale tak nie jest, ja na prawdę myślę, a teraz czekam na hejt od shujina ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimeNie 14 Lip 2013, 20:14

Kurczę, Ookami, trafiłaś do grona podejrzanych, i chyba jesteś moim numerem 1.
Kto tu mówi o 5 wilkach? Że tak powiem, nie przesadziłaś aby z napisaniem chociaż tego, że byłaby to przesada? Większość z Nas twierdzi, że 4 to by była przesada i że Xan to nie ja żeby tyle nasrać, a tutaj co, 5. Nawet ja bym tyle nie dał, bo byłoby tylko 1 głosowanie!

a tak btw, Dffa, omówienia nie są mi obce, ale co to są eufenizmy? O.o Że tak się spytam
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimeNie 14 Lip 2013, 20:25

Hah Zensum to miło z Twojej strony, bo akurat Yuno to moje alter ego.;3
Co do rozgrywki na razie nie mam podejrzanych. Będę cichym obserwatorem. To w sumie moja druga rozgrywa, poprzednia została zamknięta. Więc dopiero co zapoznaje się z tym wszystkim.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimeNie 14 Lip 2013, 20:25

O 5 wilkach wspominał Green i mój post trochę nawiązywał do niego.
Ja sama bym nie dała tylu wilków max 4 jak  wcześniej zresztą napisałam.

GreenFlesh napisał:
Wilki, zapewne 3:11(30%), lub 4:10(60%), albo (10%) 5:9,[...]

Tu macie potwierdzenie moich słów, że nie wyssałam sobie tych 5 wilczurów z palca.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimeNie 14 Lip 2013, 20:35

Po pierwsze: Kto się lubi ten się czubi.
Po drugie: Nie bądźmy idiotami! Nie ostrzegajmy że zamierzamy napisać prowokację!
Po trzecie:
Zenek napisał:
ale co to są eufemizmy?
A Google k**wa gryzie.
Po czwarte: Tak pokłóćmy się o liczbę wilków. One na pewno nie zechcą wprowadzić nas w błąd.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimeNie 14 Lip 2013, 20:38

tak, zakładałem ale w 10% czyli tak jak bym nie zakładał, więc Ookami, dałaś się w mój podstęp, bo wilk będzie wpychał jak największą ilość królikom, aby ich zmylić, a ja zrobiłem mały podstęp dla mało ogarniętego szarego królika
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimeNie 14 Lip 2013, 20:43

No cóż.
Złapałam się w tą twoją zmyślną pułapkę. Jednak, niestety ja już taka jestem, że najbardziej rzucają mi się w oczy drobiazgi i różnice pomiędzy czyimiś wypowiedziami.
Jeśli to od razu robi ze mnie wilka to już nie wiem co mam pisać by nim nie być.

I Green naprawdę nie musisz na każdym kroku pisać o swoich podstępach bo w końcu przestaną działać i nikt się na nie nie nabierze, więc nie wiem jaki był by twój cel. Ale cóż to twoje pomysły. Tym swoim przechwalaniem się zasłużyłeś na miejsce obok Zenka i DD. I chyba nawet jesteś 1 na tej liście.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimeNie 14 Lip 2013, 20:57

Oj, przepraszam cię Ookami, nie zauważyłem tego podpunktu *wykreśla z podejrzanych, i w ogóle kreśli po tym zeszycie* ;-;
Chociaż... *pacza na ostatni post* *pisze w zeszyt* jednak w niej zostajesz, gdyż to tłumaczenie się tylko pogarsza sprawę, troszkę. Najbardziej irytuje mnie fragment "nie wiem co mam pisać by nim nie być (wilkiem)"
Takie wciskanie "jestem wilkiem, podpadłam, ale są na tyle głupi że mi się uda wymigać"
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimeNie 14 Lip 2013, 21:03

Ookami, nie na każdym kroku, a jak tak to przepraszam, i nie od razu mówię że jesteś wilkiem, tylko zakładam, a i co do od razu pisania wytłumaczeń,
1. poprzednie to było badanie, i w sumie pułapka na daffa
2. ta mi tylko została i ktoś dał się złapać, więc napisałem rozwiązanie
a co do przechwałek, jeżeli były to przepraszam, chyba za bardzo strzeliła mi ostatnia wygrana, i chcę to powtórzyć ;-; a i co do postu Zenka, listy są dobre, sam je lubię, a mówię to dlatego by zobaczyli że jednak zenek na prezydenta to dobry pomysł ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimeNie 14 Lip 2013, 21:03

GreenFlesh napisał:

> Nicu- atak(lub nie) na Gauzisa, nie wiem kim jest
> Gauzis- trochę mnie zawiodłeś, bo jedyna rola przed głosowaniem to złodziej, więc nie było jeszcze kochanków, albo był kupidyn, a kochankowie po głosowaniu, ale było by proszenie Kupidyna o wiadomość, a nie było, dla tego trochę mi śmierdzisz perfumami "De aj kruliko no wilko "
Odpowiem na wasze wszystkie wywody na temat mojego rozpoczynającego postu cytatem który znajduje się w tym samym poście.
Gauzis napisał:

Poszedłem wcześniej spać, pojechałem na chrzciny i już mnie ominęło głosowanie
A chciałem (jak zawsze) na siebie zagłosować, choć by to nic nie zmieniło :P.
Wiadomość z samego początku, napisałem to po rozlosowaniu ról, nie patrzyłem na godzinę, nadal byłem na przyjęciu etc. etc. tak jestem idiotą momentami. BO PRZECIEŻ JAK MOŻNA BYŁO TEGO NIE ZAUWAŻYĆ ?!

A teraz mniej ironicznie/sarkastycznie...

@Nicu, bardzo mi miło że oceniasz mnie tak wysoko, jednakże nie lubię włażenia w dupę, trzy wilki tak robiły i dotąd żadny królik chyba że kochanek lub osoba której do zrozumienia dałem że jej ufam, ale nie mam ochoty cię sprawdzać bez większej pewności, nie chciałbym czasem zabić kogoś ważnego jeśli tak bardzo ci zależy na przeżyciu.

@GreenFlesh, proszę cię, zacytuj mi co cię tak bardzo skłoniło do rozczytania wiadomości nicu jako atak na mnie ? Nawet jeśli dopisek w nawiasie znaczył twoją niepewność, jak dla mnie wysuwasz dziwne wnioski, bez urazy ale nieco tak bezsensowne niczym te z naszej ostatniej wspólnej rundy... Choć mamy ze sobą coś wspólnego z pomiędzy niej a obecnej.
Ah, i dopisek... Nie uważałbym Ookami za idiotkę, ale ma przebłyski nierozgarnięcia, które nie jest nierozgarnięciem taktycznym. Ogółem, nie wiem czemu, ale ma mój szacunek, choć to nie zmienia faktu że mógłbym ją podejrzewać, jednak czy ją podejrzewam, czy jednak nie, to na ten moment wyłącznie moja sprawa i możliwe że z czasem się podzielę tą myślą ewentualnie się może zmienić.

Co do samych wilków, wątpię by było ich ponad 3 albo mniej, to czysta prowokacja, niektórzy tak mają że czerpią przyjemność ze strachu w postach, któż wie czy Xan nie ma w podświadomości z tego satysfakcji czy przyjemności. Chociaż, któż powiedział że nawet nieświadomie ? Ewentualnie po prostu ma ubaw gdy się tego czepiamy, ale to było przewidywalne.
Dla mnie to czysta prowokacja i taką zostanie, choć mogę się oczywiście mylić co do liczby wilków, ale powiem wam na jakiej podstawie to wnioskuję.
Zensiu napisał:
Większość z Nas twierdzi, że 4 to by była przesada i że Xan to nie ja żeby tyle nasrać, a tutaj co, 5. Nawet ja bym tyle nie dał, bo byłoby tylko 1 głosowanie!
Czyli jeśli dla Zensuma 5 to przesada i dałby max 4, a Xan by tak nie nasrał jak Zensum to 3 są odpowiednim wynikiem, a mniej wydaje mi się kiepskim pomysłem na taką ilość graczy.

To moje pijackie przemyślenia, jeśli coś napisałem bezsensu to poprawię jutro zrozumiale gdy ktoś mi zwróci na to uwagę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimeNie 14 Lip 2013, 21:22

Gauzis napisał:
na szczęście nie każdy wychodzi z tego samego założenia co ja, inaczej nasze wybory byłyby bez sensu, prawie, jako że sądzę iż jeden z kochanków by oddał głos na drugiego, ewentualnie wilki na siebie dla większej siły wyparcia na "władcze" stanowisko.
to mnie rozczarowało, pisałeś to po rozlosowaniu ról, ale nawiązałeś do głosowania, gdzie nie było kochanków, a co do tego ataki Nicu na ciebie to do teraz się zastanawiam czemu to napisałem ale nie zmieniłem bo już nie chciałem mieszać, ale jak widać nie wyszło, wracając do tematu napisałem co wtedy myślałem, a teraz wale się w głowę, że myślałem jak idiota.. a i Ookami nie uważam za idiotę, tylko że się nierozgarneła, i co to twojego sarkazmu, to to widziałem ale jak napisałeś taki wywód, myślałem że nie przeczytałeś poprzedniego posta i posta nr.1, ale uznałem jednak że tak i jak widać źle wyszedłem na tym ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimeNie 14 Lip 2013, 23:15

Yay! Dostałam małpkę \o/

Czy był to atak czy nie nie ma to znaczenia dla was. Szczególnie w przypadku gdy większa część stada nie wie o istnieniu takie cudu jak aluzja...
Ale do rzeczy. Weź Gauzis pod uwagę że jestem szczera Nawet jeśli jeszcze mi nie ufasz, to wiedź, że ja od początku dałam ci spory kawałek swobody w moich domysłach. Po prostu są takie momenty i tacy ludzie, że jednych trzeba udupić od razu zanim powiedzą coś głupiego i są też tacy, którym można zaufać nie zważając na innych. Jakkolwiek głupio brzmi to co pisze, tak właśnie uważam
Nie zależy mi na przeżyciu ponieważ nie jestem ważna dla stada (no chyba że uważasz mnie za dobrego gracza). Zbyt dużo było już takich sytuacji w których było mi niezbyt ciekawie przez fakt że byłam zbyt szczera, a proletariat okazał się stadem owiec.

Kocham was kotki, ale czasami wydaje mi się że gram z idiotami. Nie zmienia to faktu że słodko się sprzeczacie~

Chciałam zrobić jeszcze listę, żeby post był dłuższy (bo przecież im dłuższe tym mądrzejsze, nie kotki?), ale przypomniało mi się że gramy dopiero dziesięć godzin i jeszcze nie wszyscy zdążyli się wypowiedzieć. So sad :I
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimeNie 14 Lip 2013, 23:39

Oroś napisał:
Poza tym powołujecie się na nazwę, a co jeśli ta nazwa to zmyłka i są 2 wilki albo 1, a Xan chciał wywołać popłoch ] : - >.
Taka postawa wśród sędziów jest autodestrukcyjna. Dając taką ilość wilków, prowadzący tylko zniechęcają do gry tych, którzy właśnie tę rolę dostali. Głównie ze względu na brak balansu. Taką postawą jednocześnie niszczą forum. Zatem 3 wilki.
W sumie ciekawe jest to, że rzuciłem leciutkim rozmyśleniem na temat nazwy rozgrywki i większość się do tego odniosła. Nawet podłapała. Intrygujące.
GreenFlesh napisał:
Daff, raczej co do was, to była prowokacje co do ciebie, pomysł wzięty z 54 :>
Kolejna "prowokacja", na którą nikt się nie złapał? Ty, GF, i Shu macie zakodowany we łbie zły obraz prowokacji. Taki manewr zostałby przeze mnie nazwany raczej "pułapką". Coś w tym stylu. W każdym razie, znów nikt nie został złowiony na te wasze ochłapy, chłopcy.
GreenFlesh napisał:
ale znowu wygadałeś mój plan D;
Moja wina, że twoje rozumowanie jest przewidywalne? Nic nie poradzę, że wyłapuję takie rzeczy. To wręcz silniejsze ode mnie. xD
GreenFlesh napisał:
bo wilk będzie wpychał jak największą ilość królikom, aby ich zmylić
Co niby chce osiągnąć ma Wilk, który wmawia stadu, że Wilki to najpewniej kosmiczna liczba? No chyba nic nie osiągnie na swą korzyść, bo jeśli miasto zaakceptuje sporą ilość Wilków, to będzie przede wszystkim ostrożne w osądach i dużo rozmyślało. No dobra, widzę tu jedną korzyść -  leciutkie wybielenie się w oczach królików. Poza tym, byle królik może wypowiedzi takie coś napisać, więc tym tropem raczej Wilka nie złapiesz, niestety.
Cóż, więcej chyba nie napiszę. Nie mam w sumie o czym. Nikt mnie nie atakuje, a przynajmniej się taki nie czuję. Nie ma prowokacji i innych niuansów. Ale to chyba dlatego, że wiadomo, że zginę 1. Dnia. A przecież nie jestem taki dobry w logicznym myśleniu, dlaczego więc Wilki są na tyle idiotyczne, by mnie zabijać? Wiadomo przecież, że do niczego nie dojdę w 2. Dniu. Wilki to kretyni i tyle.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 07:38

Wkleiłbym obrazek, ale macie linka :c : To je ten link
Ale w większości to głupoty... No dobra, w połowie.

GreenFlesh napisał:

> Shujin- kochanek/po prostu kumpel/wilczy partner Daffa
Ale że czyj kumpel? Gauzisa? Jeśli tak, to chyba prawda. ;-;

GreenFlesh napisał:

> Gauzis- trochę mnie zawiodłeś...
Zawieść GreenFlesh'a. Tyle przegrać. :<

Zensum napisał:
Tak patrząc na styl rozgrywki Dffa w poprzedniej rozgrywce to... będzie ciężko jeśli jest wilkiem.
Będzie ciężko, bo nikt go nie chce wieszać~. W każdym razie, dla mnie to jest zabawne. Ale widzisz, Zenku. Ja Go rozgryzłem już na początku, można mnie nazwać specjalistą od Daffa. ;-;
Jak na razie niczym mi nie podpadł, może prócz jednego, oklepanego tekstu, który powtarza zawsze, gdy Wilczy.
Daffodil napisał:
Ale to chyba dlatego, że wiadomo, że zginę 1. Dnia. A przecież nie jestem taki dobry w logicznym myśleniu, dlaczego więc Wilki są na tyle idiotyczne, by mnie zabijać? Wiadomo przecież, że do niczego nie dojdę w 2. Dniu.
Soł sad. :C

GreenFlesh napisał:
Daff, raczej co do was, to była prowokacje co do ciebie, pomysł wzięty z 54 :>
*facepalm*
GreenFlesh napisał:
Ookami, dałaś się w mój podstęp, bo wilk będzie wpychał jak największą ilość królikom, aby ich zmylić, a ja zrobiłem mały podstęp dla mało ogarniętego szarego królika
*facepalm*
GreenFlesh napisał:
1. poprzednie to było badanie, i w sumie pułapka na daffa
*facepalm*
GreenFlesh napisał:
2. ta mi tylko została i ktoś dał się złapać, więc napisałem rozwiązanie
a co do przechwałek, jeżeli były to przepraszam, chyba za bardzo strzeliła mi ostatnia wygrana, i chcę to powtórzyć ;-;
I jeszcze raz facepalm. Chłopie... Czym ty się chwalisz cały czas, jak wtedy każdy by bez problemu wygrał? o.o Ja wiedziałem już po przedostatnim wieszaniu, kto jest tam Wilkiem...
I jeszcze jedno, błagam. Nie próbuj mnie naśladować, bo widzę, że to robisz. ._. Zresztą sam napisałeś "pomysł wzięty z 54 :>". Nie, nie umiesz tego robić i tego nie rób... Bo to nie są prowokację, a rzucanie gaciami innym graczom w twarz (poezja~). Bo jak inaczej nazwać... coś... takiego. Ty tylko sprawdzasz reakcje graczy, gdy już te gacie przyjmą na twarz. Nic wielkiego. Żeby takie coś wyszło, musisz poświęcić swój Króliczy (?) żywot. ._.  I nie, nie przechwalam się, jeśli ktoś to tak odebrał...

Cóż... ja mam na razie jednego podejrzanego, ale nie wyjawię go ze względu na to, że mógłbym go spłoszyć i pisałby (podejrzany, w sensie) ostrożniej. Bo w tym, co dotąd napisał nie ma dla Was nic podejrzanego.
I jeszcze nieco podejrzana może się wydawać AsunoHana, która "prześlizguje" się między waszymi postami, w dodatku pisząc, że to jej druga rozgrywka, a w następnym poście wyjaśnia, dlaczego nie było jej na głosowaniu. No i pisze, że według niej mamy więcej niż dwóch Wilczurów. Pozwoliłem sobie sprawdzić i w tej swojej pierwszej rozgrywce grała nieco inaczej, pisała jakieś tam oskarżenia i tak dalej... Ale pożyjemy, zobaczymy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 08:23

[quote='Daph"]W sumie ciekawe jest to, że rzuciłem leciutkim rozmyśleniem na temat nazwy rozgrywki i większość się do tego odniosła. Nawet podłapała. Intrygujące. :D[/quote]
Serio? Jak na mój gust pojawia się jakiś element warty dyskusji, to można coś o nim wspomnieć.

To smutne, ale muszę się zgodzić z Shujinowymi facepalmami i Jego linkiem xP.

Gauzis - nie martw się, w Twoim poście wszystko jest jasne.

Co do Ookami - jak na mój gust nie napisała nic podejrzanego...

Koniec odpisywania na niespam/półspam.

A i miło by było, gdyby milczki typu:
>Arachnea
>Piegus
>Ren
>Chiyo

również się wypowiedziały i dały znać, że grają :>
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 09:33

Nicu napisał:
Yay! Dostałam małpkę \o/

Czy był to atak czy nie nie ma to znaczenia dla was. Szczególnie w przypadku gdy większa część stada nie wie o istnieniu takie cudu jak aluzja...
Ouh, zapomniałem że maupkę daję podczas gdy kogoś podejrzewam : P
No ale nieważne, w poście wyżej nie była ona zamierzona - coś mi się po prostu pochrzaniło ;d.

Daffodil napisał:
Taka postawa wśród sędziów jest autodestrukcyjna. Dając taką ilość wilków, prowadzący tylko zniechęcają do gry tych, którzy właśnie tę rolę dostali. Głównie ze względu na brak balansu. Taką postawą jednocześnie niszczą forum. Zatem 3 wilki.
Dzięki za poparcie, napisałem to samo wyżej tyle że to konkretniej uzasadniłem : )

OFFTOP:
Ktoś jeszcze zauważył że wszyscy (poza ren, ona to wyjątek sama w sobie, na nasze szczęście - ciekawiej jest : D ) mają takie wspaniałe milusie królisie, a ja mam psychopatę : | ?


Ostatnio zmieniony przez Gauzis dnia Pon 15 Lip 2013, 10:07, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : literufki)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 09:58

Orochimaru tak, tak gram nie bój się. Ja po prostu daje posta gdy coś (choć w pierwszej turze to raczej domysły) wyłapie i myślę ze mam trop (choć bardziej się sprawdzam dopiero w 2 turze) Ale żeby nie utrudniać wam zadania i żebyście nie musieli kombinować czy jestem wilkiem czy nie (w tym monecie pewnie wszyscy mnie na swoja listę podejrzanych wpisujecie co ;/) postanowie pójść za rada Daffa:

Daff napisał:
"Widać, że omówienia i eufemizmy nie są ci znane. A szkoda, bo sugerowania roli nikt ci nie zabroni. W każdym razie, coraz bardziej żałuję, że jesteś na tym tronie, choć z początku wydawałoby mi się to śmieszne. Jednakże teraz nie za bardzo mi do śmiechu"]

Tak wiec mam pytanie do pewnej osoby, a może to zażalenie. Z reszta nie ważne. Ważniejsze jest pytanie: DLACZEGO JA!? KUR*A DLACZEGO JA!? Dlaczego akurat mnie musiałes/musialas wybrać co? Może ja na razie nie wiem kim jestes, ale wiem doskonale że wiesz kim ja byłam od poczatku rozgrywki i wiesz doskonale kim jestem teraz.

Tak wiec to na razie tyle. Później postaram się dodac jakiego posta, który jak mam nadzieje cos wniesie do rozgrywki a na razie to na tyle :3

PS. Gauzis --> "poza ren, ona to wyjątek sama w sobie, na nasze szczęście - ciekawiej jest :D" mam to przyjąc jako obraze, komplement, czy co? I czemu niby jestem wyjatkiem sama w sobie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 10:01

To był komplement (a dyskusja tyczyła się tylko i jedynie awatarów :P).
I zastanawiam się czy ktoś subtelnie zaprzeczy temu co sugeruje Renka =D

Ah... i nawiązałem do aluzji którą pisała nicu - cytatem - finalnie nic na ten temat nie pisząc =.=

Dla przypomnienia:
Nicu napisał:
Czy był to atak czy nie nie ma to znaczenia dla was. Szczególnie w przypadku gdy większa część stada nie wie o istnieniu takie cudu jak aluzja...
Myślę że większość osób doskonale wie o istnieniu aluzji, choć nie do końca może kojarzyć znaczenia tego słowa, bądź nie często używa nawiązań. Ale jak tak chcesz nawiązywać, właśnie spojrzałem dla przypomnienia na dwie takie tam rozgrywki... Dziwna się w tej zrobiłaś
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 11:29

Jak już Oroś wspominał wcześniej, przydałoby się, żeby milczki się odezwały. A pamiętajmy, że tylko osoby ciche mają coś do ukrycia~~ Zatem odezwijcie się, bo inaczej zawiążę wam pętelkę na szyjce. :3 I to tak bez wahania.
Shujin napisał:
Będzie ciężko, bo nikt go nie chce wieszać~. W każdym razie, dla mnie to jest zabawne. Ale widzisz, Zenku. Ja Go rozgryzłem już na początku, można mnie nazwać specjalistą od Daffa. ;-;
Dla mnie śmieszne jest to, jak później płaczesz na chacie, mówiąc, jakie to króliki są głupie i ślepe. Widok ten jest bezcenny. Jest to jeden z plusów bycia Wilkiem. Jeden z wielu. : D
Dobra, Zenek, działaj, bo się nudno robi. Zaproponuj coś, rozpocznij głosowanie, cokolwiek. Chętnie pozbawiłbym życia ciche osóbki, bo na tym etapie to i tak mała strata dla miasta, bo taka persona raczej nic konstruktywnego nie napisze, dopóki nie przyprze się jej do ściany. Zresztą, takie zagranie to jedyne, co zrobię w rozgrywce, więc byłoby mi miło, gdyby się udało. Miałbym nie lada przyjemność.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitimePon 15 Lip 2013, 12:58

[quote=Shujin]I jeszcze nieco podejrzana może się wydawać AsunoHana, która "prześlizguje" się między waszymi postami, w dodatku pisząc, że to jej druga rozgrywka, a w następnym poście wyjaśnia, dlaczego nie było jej na głosowaniu. No i pisze, że według niej mamy więcej niż dwóch Wilczurów. Pozwoliłem sobie sprawdzić i w tej swojej pierwszej rozgrywce grała nieco inaczej, pisała jakieś tam oskarżenia i tak dalej... Ale pożyjemy, zobaczymy.[/qoute]

Tak się składa, że najpierw wyjaśniłam czemu nie brałam udziału w głosowaniu, a potem dopiero napisałam, że to moja druga rozgrywka. Sądzę, że jest więcej wilków niż dwoje, bo jest nas sporo w grze i raczej sugeruje się waszą wiedzą i doświadczeniem. Nie rozumiem Twoich podejrzeń. Ja nie widzę w tym nic podejrzanego.

[quote=Nicu]Nie zależy mi na przeżyciu ponieważ nie jestem ważna dla stada (no chyba że uważasz mnie za dobrego gracza).[/quote]
Podejrzane, w poprzedniej rozgrywce podobnie Wogrog pisał, że najlepiej było by go powiesić, że nie jest potrzebny dla stada, a potem okazało się, że wilczył. Hmm...może to moje domniemanie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

55 dla królików bez przyszłości

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-