55 dla królików bez przyszłości - Page 8



 

Share
 

 55 dla królików bez przyszłości

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 8 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 22:10

Gratuluję Orochi ;P
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 8 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 22:14

A dziękuję :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 8 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 23:28

AsunoHana napisał:
No cóż w sumie bardzo byłam zaskoczona rolą wróżbitki zwłaszcza, że to wg. mnei za wcześniej. To dopiero 2 rozgrywka, w sumie pierwszej w ogóle nie pograłam, bo została zamknięta. Wybaczcie, ale cóż jeszcze to wszystko poznaje, w ogóle Was poznaje. Każdy z Was inaczej myśli i mniej więcej wiecie kiedy kto ci i ja robi, a ja cóż. Mam nadzieje, że w następnej lepiej mi pójdzie, a rola wróżbitki była dla mnie  za wcześnie.
No ej. Nie no, sorry, ja w mojej pierwszej rozgrywce w Doubt dostałam złodzieja. Ukradłam rolę wróżbity i jakoś wiedziałam, co robić, chociaż to była moja pierwsza rozgrywka i wkrótce została zamknięta. Poza tym, wszystko dot. ról masz TUTAJ.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 8 Icon_minitimeWto 23 Lip 2013, 08:16

ICHIGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A tak poza tym to ze mną jest dobrze.
PS: Fajna nuta Oroś

Ale tak btw:
55 dla królików bez przyszłości - Page 8 Belding-meme-generator-hey-hey-hey-hey-what-is-going-on-here-b62a8c.png?1341895946
O.o
Że Oroś wilkiałkę był? A tak bardzo obstawiałem na Ookami później .-.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






55 dla królików bez przyszłości - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 8 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

55 dla królików bez przyszłości

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-