55 dla królików bez przyszłości - Page 7



 

Share
 

 55 dla królików bez przyszłości

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 22:41

Ta, mhm, akurat, zjadam króliki -.- Chciałbyś, co? Napisałam wyraźnie, że Hana BYŁA na mojej liście, a co za tym idzie, Ty również BYŁEŚ. To, że zostałeś czyjąś przekąską automatycznie Cię skreśliło. Mógłbyś mówić o failu, gdybym napisała, np: W dalszym ciągu na mojej liście podejrzanych Hana i wskrzeszony Gauzis. A tak faila nie było, bo BYŁEŚ na liście, ale przez to, że zostałeś wszamany automatycznie Cię skreśliło. Fakt, że mogłam to inaczej sformułować, ale cóż, późna pora i siedzenie od dwóch godzin nad kolejnym ff i chęć dodania go dzisiaj robią swoje. Także drogi Gauzisie, najmocniej przepraszam za to, że jestem zmęczona i pochłonięta pisaniem czegoś innego niż postów tutaj -.- O Hanie napisałam, że jest na liście, bo jest. Nie została zjedzona or something, więc póki co jej nie skreślam. I przepraszam jeszcze za to, że formułuję wypowiedzi na szybko w taki sposób, że nie są do końca zrozumiałe. Cóż, w życiu realnym również często mi się to zdarza. Poza tym, jeszcze wcześniej ktoś (chyba Nicu) pisał coś o tym, żeby podać, kogo się ma na liście. Więc podałam osoby, które MIAŁAM na liście, a nie MAM.
Pewność siebie? Jaką Ty u mnie widzisz pewność siebie? >< To, że trzymam się tropu i po pierwszej rundzie nie zmieniam głosu, to według Ciebie pewność siebie, ta?
Nie zamierzam się przed Tobą wybielać, bo głos już oddałeś, więc nic to nie da w Twoim wypadku, ale to, że jestem zwykłym królisem wiem tylko ja, więc. Nie mam jak Wam tego udowodnić, bo może jestem jeszcze zbyt nieogarnięta w RD, żeby to zrobić, albo zwyczajnie się nie da.
Nawet jak strzelę taki fail będąc wilkiem, to się tak nie bulwersuj, bo jestem życiowym maknae i strzelanie faili mam niestety wrodzone. Tak samo jak niedokańczanie i gubienie myśli. Jeszcze raz, najmocniej za to przepraszam, do tej pory myślałam, że jak mam coś od zawsze, to to nie jest moja wina, ale cóż, myliłam się ;-; Smutnawo.
I masz, bum, zdziw się.
Orochimaru.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 23:08

Gauzis... z całym szacunkiem, ale nie przekonuje mnie Twoja prowokacja. Patrząc na całokształt jaki z tego wyszedł...Nie wspominając o posiłku wilków, który jest jak na złość żeby poprzeć Twoją teorie. Naprawdę sadzisz, ze Orochimaru jest aż tak głupi? Jego posty na to nie wskazują...
Z kolei Chiyo - Gauzis się zjadł. Nie wierzę w winę Orochimaru, Gauzis jest czysty, pozostajesz mi zatem w obecnej sytuacji Ty.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 23:11

Arachnea, a czytałaś w ogóle post nad Tobą? ><
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 23:23

W obecnej sytuacji na mojej liście widnieją Chiyo, Orochimaru oraz Arachnea.
Kolejność nie jest przypadkowa i jak widać najbardziej podejrzana wydaje mi się właśnie Chiyo.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 23:25

Tak, przeczytałam. Jednakże, już wcześniej uniewinniłam AsunoHanę. W poście wcześniej napisałam, że nie wierzę w winę Orochimaru, a Gauzis jest czysty. Poza tym gronem, Ty jesteś najbardziej podejrzana, a ten fail nie jest wcale aspektem przekonującym, chociaż ma swój minimalny wkład w dziwny całokształt.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimeNie 21 Lip 2013, 23:45

Nie. Chiyo nie jest wilkiem. Serio uważacie, że walnęłaby taką gafę i powiedziała, że Jej ofiara zjadła się? Inna kwestia, że ratuje mi jak widać skórę, po tej jakże udanej prowokacji.
Nie zagłosuję na Nią - źle. Zagłosuję na Nią - jeszcze gorzej. Nie ma to dla mnie szczerze mówiąc znaczenia, nie wydaje mi się, ażeby była futrzastym.
Zatem kto według mnie jest? Jak widać nikt z głosujących na Zensuma, to grono albo okazało się niewinne (Gauzis), albo jest mną w swym jestestwie co mnie siebie w moich oczach tłumaczy (serio O.O?). No pozostaje jeszcze Arachnea - jednakże nie wydaje mi się, aby Zenek dał Jej szeryfa, gdyby była wilkiem. Raczej chciał udupić stado wiedząc, jak mało się Ona odzywa.
Pozostaje zatem 4 głosująca na Shujina (ave!). Wychodzi na to, że się myliłem, albo mylę się teraz. W każdym razie mamy grono:
- Ookami
- AsunoHana
- Ren
- Chiyo
Mimo, iż Ren zrobiła to, czego ja tak unikałem, nie zamierzam na Nią za coś takiego głosować. Już mówiłem co o Niej sądzę. To samo z Chiyo. Ookami - ciśnie na Chiyo. Ja jestem drugi. Dlaczego? W ogóle, Gauzisie, Ty też uważasz że winna jest Chiyo i że walnęła taki fail? Seryjnie? Wiemy, że Gauzis jest niewinny, no ale Ookami, tak łatwo pocisnęłaś na Chiyo? Ok, Arachnea też, ale Ona w mych oczach jest czysta. Asuno - wybacz ale muszę Cię opuścić ;-;
Ookami (ej ej on na Nią głosuje, bo Ona go podejrzewa!) [ej! ej! Ona i tak nie zginie teraz, więc się nie podniecać]. Na pewno jest to w moich oczach większy powód, niż te przeciwko Asuno. Tym bardziej, że pocisnąć teraz na Chiyo to świetna kryjówka.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 10:59

Dzięki Oroś, że chociaż Ty mi w jakiś tam sposób uwierzyłeś.
A reszta... Cóż, jeśli jesteście królikami, to wieszając mnie doprowadzicie do kolejnej wilczej wygranej. Brawo.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 11:53

Chiyo napisał:
Ta, mhm, akurat, zjadam króliki -.- Chciałbyś, co? Napisałam wyraźnie, że Hana BYŁA na mojej liście, a co za tym idzie, Ty również BYŁEŚ. To, że zostałeś czyjąś przekąską automatycznie Cię skreśliło. Mógłbyś mówić o failu, gdybym napisała, np: W dalszym ciągu na mojej liście podejrzanych Hana i wskrzeszony Gauzis. A tak faila nie było, bo BYŁEŚ na liście, ale przez to, że zostałeś wszamany automatycznie Cię skreśliło.

Odpowiem cytatem = D
Chiyo napisał:
Na mojej liście podejrzanych poza Shujinem, była (i jest) jeszcze Hana i wskrzeszony Gauzis.
Cóż... Odebrałem to jako że nadal jestem tym zuym.
Ale co nieco twoje przeprosiny nam powiedziały o ramach rozgrywki, to jednak zależy od roli jaką skrywasz. Niestety co do ogólnej merytoryki twojego 3 od końca postu, nie masz za co przepraszać, więc mimo że szanuję każde przeprosiny mam o nich zdanie iż są naciągane.

Co do dalszego przebiegu rozgrywki i waszych komentarzy.
Nie piszę serio, wprowadzam chaos = D. Trolled sucessful ?!
Mam jakąś tajemniczą wenę od wczoraj ^.^
Tylko zauważcie że z tego trollowania wychodzą na jaw wilki, mnie się obecnie nie chce już po raz enty z rzędu cytować niektórych rzeczy z całej rozgrywki by połączyć fakty, (podczas gdy wszystkie informacje mi gubi przeglądarka po czym piszę wszystko od nowa w notatniku pełen nerwów że znów zapomniałem, przez co wychodzą mi takie posty jak widzicie), bo osoby które je popełniły, zawsze mają jakąś zwrotkę usprawiedliwiającą do odśpiewania co się zabawnie słucha lecz zakłóca ciszę w której słychać sapanie wilka, chyba że zamiast śpiewać, wyje do księżyca.
Myślę że metafora zrozumiała.
Wilk w Chiyo to mimo wszystko spore prawdopodobieństwo, jednak nie dawałbym ku temu wiary. Nie wiem co wy u niej podłapałyście - Arachneo i Ookami poza tym że jest cichą graczką, możecie to przybliżyć ?

Stan głosów przed tym postem:
Ookami - 1
Orochimaru - 1
Chiyo - 4 (podwójny głos szeryfa)
Pozostają nam więc 4-ry głosy.
Nie zagłosowały: Ren24 i AsunoHana - czyli Chiyo wisi.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 12:34

Nie będziemy czekać na resztę.

W wyniku głosowania ginie niewinna Chiyo. Pod osłoną nocy, wilczek wbija kły w wiedźmę - Gauzisa.

Gra trwa dalej.

Lista:
> Arachnea
> Zensum
> Shujin
> GF

> Ookami
> Nicu
> Gauzis

> AsunoHana
> piegus95vip
> Ren24
> Orochimaru
> Daffodil
> EileenAWood
> Chiyo
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 12:48

Czas odslonic rabek tajemnicy. Wybaczcie brak znakow i cytatow, ale pisze z komorki. Zatem zaczne od faktu, kto moze BYC PEWNYM swojego zdania. Glosy naszego obecnego szeryfa: Zenek, Nicu, Chiyo. 2 niewinne kroliki. Glosy Ookami: 2x Shujin, Chiyo. 3x niewinny krolik. Glosy Asuno: 2x Shujin 2x niewinny krolik. Glosy Ren: Shujin, Nicu 2x niewinny krolik. Moje glosy: Zenek, Asuno, Ookami. Ookami pewien NIE JESTEM. JESTEM ZA TO PEWNY ASUNO od 2 tury. Dlatego na Nia glosowalem, mimo takich ochlapow za argumenty. Dlaczego zatem napisalem, ze mnie to nie przekonuje? A widzieliscie reakcje Gauzisa? Teraz wyobrazcie sobie, ze pisze iz jestem kompletnie pewny, a ktos inny mowi iz NIE MOGE BYC PEWNY bo ON JEST PEWNY. I komu byscie uwierzyli, skoro Gauzis sie zachowal jak sie zachowal? Teraz, dlaczego Ookami w poprzedniej rundzie. Stalem sie pewny niewinnosci Chiyo, moj glos nic nie zmienial a argumenty mialem tylko na Ookami. Zaglosowalem wiec na Nia, swiadom ze powiem Wam co mowie wlasnie teraz. Szeryfa juz tez jestem pewny w 100procentach (kjujiczek nasz), Ren jest okradziona (co kazdy mogl wywnioskowac po Jej poscie),Ookami nie wiem. Asuno JESTEM PEWIEN, ze jestes wilkiem. Xan prosilbym o pokolorowanie nicku Asuno, jako ze na komorce nie mam jak ;-;


Ostatnio zmieniony przez Xan dnia Pon 22 Lip 2013, 13:45, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : dipisanie prosby do Xana)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 13:20

Oo O kurcze, ale się pokichało. W sumie to zastanawiam się nad Arachnea i Orochimaru.
Ale czytając posty Orochimaru sądzę, że to on wilczy. Więc mój głos leci na niego.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 13:20

Szczerze to nie mam jakoś serca do tej rozgrywki, gome ale jakoś nie umiem się za nią zabrać. Z tego co widzę zostało nas 5, wiec albo są 2 wilczki lub 1 wilk. Jeśli 2 to w tej rudzie nie możemy się pomylić, jeśli 1 to cóż stosunek wychodzi 4:1 i jeśli w tej się pomylimy to będzie 2:1, ale lepiej dmuchać na zimne i uznać ze się 2. Osoby w których mi się coś nie podoba... lepiej powiedzieć do kogo nic nie mam, tylko jakoś Oruś czysty mi się wydaje, co do reszty... co do głosu zrobię coś czego nie pochwalam i oddam go intuicyjnie... AsunoHana jeśli się pomyliłam to wybacz.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 13:51

Przejrzałam jeszcze raz rozgrywkę i myślę, że wierze Orochimaru i jego przeczuciom. I szczerze wole posłuchać jego i zagłosować na AsunoHanę niż ryzykować wygraną wilków i zagłosować na kogokolwiek innego.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 19:04

Ale serio? -.-' Dobra chcecie wierzyć w przeczucia Orochiego to se wierzcie, ale na mnie nie liczcie. Nie bez powodu pisałam, że AsunoHana jest niewinna... No nic, trudno. Skoro tak się sprawy mają to głosuję na Ookami jedyną osobę jaką jeszcze nie uznałam za nie-wilka. I w sumie nie było by głupio, żeby chociaż jeden ze zdrajców był bardziej doświadczony. Dziękuję, do widzenia. Obyśmy mieli jeszcze szansę wygrać...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 19:29

Mówiłem że dla królików bez przyszłości... wszystkie ją straciły...

W  wyniku głosowania ginie wróżbitka AusnoHana. W nocy wilk rzuca się na myśliwego - Arachneę, która konając strzela w kupidyna Ookami. Na placu boju pozostają jedynie Ren24 i Orochimaru. Podczas pogrzebu, gdy Ren24 myśli już, że to koniec, Oroś wbija swoje kły w niewinną, okradzioną Ren24.

WILCZA WYGRANA!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 19:31

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 19:35

*facepalm*
Asuno, skoro byłaś Wróżbitką, to czemu mnie nie sprawdziłaś, tylko głosowałaś na mnie co rundę? -.-
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 19:37

Bo to nowa ;-; wyrobi się ;-;
Oroś, czemu ja? DDDD:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 19:44

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1001341_510596975680653_1772878082_n.jpg
Ta grafika+ta nutka
https://www.youtube.com/watch?v=QiUZ6cUNQnI
specjalnie dla Ciebie Eileen :>
Gdyż nie rzucałaś się zbytnio w oczy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 19:45

Jak zwykle ;-;
Jestem, ku*wa, niewidzialna, czy jak?...
P.S. Fajna nutka :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 19:50

Nie, ale uznałem, że jak nie zjem Dapha to Go powieszą (a jednak otruli xd), jak zjem Shujina to będzie podejrzane trochę, a nie chciałem zjadać głosujących na Shuję, bo wiedziałem że staną się podejrzanymi po części, to po kij jeść :> A Ty pisałaś tak, że nie sądziłem, iż ktokolwiek będzie Cie podejrzewał, więc zjadłem ;-;

PS Cieszę się, że się nutka podoba
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 20:16

No cóż w sumie bardzo byłam zaskoczona rolą wróżbitki zwłaszcza, że to wg. mnei za wcześniej. To dopiero 2 rozgrywka, w sumie pierwszej w ogóle nie pograłam, bo została zamknięta. Wybaczcie, ale cóż jeszcze to wszystko poznaje, w ogóle Was poznaje. Każdy z Was inaczej myśli i mniej więcej wiecie kiedy kto ci i ja robi, a ja cóż. Mam nadzieje, że w następnej lepiej mi pójdzie, a rola wróżbitki była dla mnie za wcześnie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 20:47

Kurcze :s Ja się zastanawiam czemu mnie zjadłeś dwa razy pod rząd xP !
Nie dostałbym poparcia wcześniej, a wręcz byłoby na odwrót najpewniej - dlatego chciałem czekać do ostatniej rundy
Ale po tym jak mnie zjadłeś to uwierzyłem że nieee, ty nie możesz być wilkiem XD
Tak baardzo się przeliczyłem ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 21:03

Gauzisie drogi, nie bierz tego do siebie ;-; Zjadłem Cię, jako iż podejrzewałem Cię o wiedźmienie, a nie chciałem, żebyś wskrzeszał Dapha xD. A później, kiedy już ludzie wiedzieli, że jesteś niewinny, byłeś balastem, bo nikt by Cię nie podejrzewał ;-;
Jeżeli faktycznie uwierzyłeś, że nie mogę być wilkiem, to wszystko się powiodło xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitimePon 22 Lip 2013, 21:56

Powrót do góry Go down
Sponsored content






55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 55 dla królików bez przyszłości   55 dla królików bez przyszłości - Page 7 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

55 dla królików bez przyszłości

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 7 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-