Rozgrywka nr 119 - Page 4



 

Share
 

 Rozgrywka nr 119

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Sezuś

Użyszkodnik
Sezuś


Liczba postów : 50


Rozgrywka nr 119 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 4 Icon_minitimeSro 02 Mar 2016, 21:17

Gratuluję Kati ładnie zagrałaś. Pod koniec rzeczywiście chciałem cię oczyścić z zarzutów :>
I mimo bezrolności Hany, dobrze Yass że poszłaś za głosem rozsądku i nie strzeliłaś w byle kogo, a przynajmniej jakiegoś odpowiedniego "typa".
To już 3 prawie z rzędu rozgrywka w której nie zostaję zjedzony/powieszony do samego końca XD
Powrót do góry Go down
AsunoHana

Użyszkodnik
AsunoHana


Liczba postów : 26


Rozgrywka nr 119 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 4 Icon_minitimeSro 02 Mar 2016, 22:06

Pozostawiam to bez komentarza. xD
Powrót do góry Go down
Katty

Jebany wygryw/dziecko szczęścia
Katty


Liczba postów : 72


Karta Postaci

Imię
: Alice
Wiek: 21
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 119 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 4 Icon_minitimeCzw 03 Mar 2016, 00:51

Powiem szczerze, że wzruszyłam się po testamencie. :')
@sez, ale to co powiedziałes na temat moich postów to akurat prawda. Mialam zawalony ten okres i nie specjalnie mialam sile i czas na pisanie postow. Ale jak zaczeliscie mi dogryzać, stwierdziłam że spróbuje cos wypocić
Szczerze mówiąc, za każdym razem kiedy czytałam post Yass miałam wrażenie, że wilczy xD w szczególności glos na szeryfa!

Dzięki za gre @w@
Powrót do góry Go down
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka nr 119 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 4 Icon_minitimeCzw 03 Mar 2016, 16:30

Dziękuje za rozgrywkę i przepraszam że zjebałem, psycha. Jeśli kogokolwiek obraziłem to tylko na potrzeby gry i przepraszam. Dobra robota wilczki, ale wygrana słaba(co nie umniejsza faktu wygranej)!!! Aktywność!
Sezuś napisał:

To już 3 prawie z rzędu rozgrywka w której nie zostaję zjedzony/powieszony do samego końca XD
Nosz kurwa mi to powiedz XDDD
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
Sponsored content






Rozgrywka nr 119 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 119   Rozgrywka nr 119 - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka nr 119

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» rozgrywka 49
» Rozgrywka 117
» Rozgrywka nr 92
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 46

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-