98 - Page 6



 

Share
 

 98

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimePią 20 Lut 2015, 11:00

Wstrzymywanie się z głosem do ostatniej chwili to coś, co króliczki lubią najbardziej, ale ja dam głos pewnie jutro bo w weekend mam randkę z notatkami do egzaminu. ;_;

Dffa przeze mnie płakał, więc będę już grzeczny, choć nadal mało pomocny. Bo tak w sumie to póki co nie podejrzewam Dago, Dffa ma 50/50 - z jednej strony wymyślił coś króliczego, ale z drugiej zawsze trza się dopatrzeć winy, bo jakżeby inaczej. Crow zaśmierdział mokrym głosem, Sez niby też, ale to nadal nie ta wilcza woń.

Gdybym miał teraz na szybko wskazać najpewniejszego dla mnie wilka to byłby to Morbid. Jak w mojej rozgrywce miała królika to jakoś była aktywniejsza, no i sfoszyła się znacznie później niż gdyby była wilkiem. A tu cisza. ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimePią 20 Lut 2015, 14:26

Eilee albo Captain. Eilee albo Captain. Captain.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimePią 20 Lut 2015, 15:20

Daffodil napisał:
Uświadamiam, że twoje powody, na podstawie których lekko mnie wybielasz, są bardzo słabe i błahe. Sądzisz, że to złe?
Nie uważam, że to źle, ale wcale Cię nie wybielam. Uważam po prostu, ze wilkiem być możesz, ale jeśli nie wielką stratą dla króliczego stada byłby lincz na Tobie. Dlatego też nie oskarżam przedwcześnie. Tyle. Mam swój rozum i wiem, że są to błahe powody do wybielania, ale też błaje do oskarżania. Nie mówiłam, że jesteś niewinny, tylko, że Cię obserwuję, nadinterpretujesz mój drogi. :**

Daffodil napisał:
Nie pomyślałaś, że to zaczepka, która miała wybadać zarówno Tośkę, jak i innych?
Ja dziękuję... pomyślałam, dlatego mówiłam, że to niewystarczający argument? Ogar, Daff.

Daff napisał:
Jeśli nikt nie zaczepia Tośki i jej nie oskarża, to na jakiej niby, ku*wa, podstawie masz potem wyciągać wnioski i ją analizować? XDDD Nie, nikt za ciebie tej roboty nie odwali, sorry.
Nie chcę, żeby ktoś ją za mnie odwalał. Nie jestem "mistrzem" prowokacji. Nie mam takich taktyk prowokacyjnych jak niektórzy: nazywanie gównem, gratulowanie wiedźmie raka mózgu, nadinterpretacja, wyciąganie zdań z kontekstu... robienie z człowieka głupka w ten sposób nie są jedynymi sposobami na prowokowanie. Może nie zauważyłeś, ale moja wiadomość wywołała wiadomość Shadow X, więc gdzie masz problem? Głupi żart żebyś wziął ją w obroty, bo mi nie odpowiadała w 97 na wiele wezwań, a ty już gównoburza. Boże, Daff... Nie palpituj się tak.

Daff napisał:
Zuzu napisał:
Choć nie wiem czy serio nie ma jej "od kilku dni"
Wystarczy spojrzeć na ludzi zalogowanych w ciągu doby. Ta informacja jest nad czatem, do którego często zaglądasz, więc to nie powinno stanowić dla ciebie żadnego problemu.
Powaliłeś mnie na łopatki, doba to jeden dzień a nie "kilka dni", jakbyś nie wyrwał połowy zdania z kontekstu doczytałbyś, że najwyżej jeden dzień.

Daff napisał:
Dlaczego zatem nie starasz się tej "wady" wyeliminować?
Staram się, ale swoim własnym sposobem, a nie naśladując Ciebie, Kirę, Wolfish, czy Eilen na przykład.

Daff napisał:
Co ma pewność siebie do zaczepek i rzucania oskarżeń? Rozumiałbym, jeśli chodziłoby o pewność siebie we wnioskach...
Bo nie chcę oskarżyć niewinnych królików i wolę przemyśleć dobrze swoje wnioski miast atakować bez sensu niewinnych i zrzucać na nich całe podejrzenia tracąc przy tym... kto wie, może rolnego królika?

Na razie tyle, póki co nie głosuję.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimePią 20 Lut 2015, 16:28

Mam wielką nadzieję że to co Zuzu właśnei pisze nei jest częścią wilczej kreacji, bo w 100% to popieram xD.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimePią 20 Lut 2015, 17:27

Sezowaty page 2 napisał:
Nie kieruję podejrzeń, zwracam tylko uwagę na fakt, że napisał posta inaczej niż zaczynał w 97, gdzie był wilkiem.(...)
Skoro jego pierwsza była wilcza, to zauważając inny styl nie mógłbyś stwierdzić czy jest on królikiem.
Skoro wcześniej nie grał królikiem to nie mamy jak odnieść się do jego króliczego stylu gry. A po drugie "nowi" często zmieniają styl gry i pisania.
"Nie kieruję podejrzeń, zwracam tylko uwagę" Nie jednokrotnie powieszono kogoś nie dlatego, że go podejrzewano, tylko dlatego, że "zwrócono na niego uwagę".

Sezowaty page5
Post:
Pisałeś o "wybraniu" przez Ookami ról. Próbujesz zbijać z tropu stado. Pewnie pomyślałeś sobie "A nuż to łykną?"
Nie chodzi już o same "myślę, że Daff i Wolfish nie dostali wilka", tylko o zbijanie z tropu, tworzenie błędnych myśli.
Sezowaty Wto 17 Lut - 21:11 napisał:

Shironeko - a kij sędziego wie, co robi ręką pod biurkiem.
Sezowaty Sro 18 Lut - 18:37 napisał:
Cóż, jeśli losowała to rzeczywiście się myliłem.
Wycofałeś się z tej teori dopiero po jakimś czasie. Wilki poprosiły cię żebyś przystopował?

Sezowaty page 7 napisał:
Crow, ciężko stwierdzić czy chciał od razu bronić Dago, czy od razu zaatakować kogoś (w tym przypadku mnie). Obydwie wersje równie nieciekawe.
Nieciekawe? Boisz się moich oskarżeń? Boisz się tego, że mógłbym bronić Dago? A może coś innego jest dla ciebie nieciekawe?

Sezowaty page 7 napisał:
Crier, Shadow i Hana też mi jakoś tylko umknęli, przeczytam jeszcze raz.
Te trzy osóbki pisały mniej aniżeli ja.
Od nich już nie napisałeś tego:
"Ich posty są konieczne bardzo." (page 7 o Crow i Capitan)

Sezowaty page 9 napisał:
Eilee albo Captain. Eilee albo Captain. [głos]Captain.[/głos]
Zagłosowałem na ciebie a ty nawet tego nie skomentowałeś. Brak zdziwienia, brak obaw.
Ale za to bardzo szybko oddałeś głos na kogoś. Chciałeś wyznaczyć nowy tor głosów, by nie zawisnąć? Capitan, łatwy do podsunięcia cel. Szkoda, że nic nie pisze, bo nawet obronić się nie może... Łatwo jest zabić martwego.

Sezowaty wilk. Co do jego partnerów strzelałbym Zuzu/Wolfish/Shadow. Ale to okaże się w następnej rundzie.
------------------------

Co do pomysłu z kupidynem.
Dobry sposób, ale zyskują na tym najbardziej wilki, a nie króliki bo (Zakładając niewinność Daff'a.):
-możesz być złączony z wilkiem i tym sposobem powiększy się liczba wilków.
-wilki znają jednego z kochanków, co daje im ogromną przewagę.
-decydując się na taki ruch musisz nie mieć roli bo będąc rolnym nie zaproponował byś tego.
Nie popieram tego ruchu pod względem logiki, ale pomysł na zabawę przedni.
Daff, dobrze świadczy o tobie to, że podając listę "Jeśli kupidynem jest x to..." zrobiłeś to wg kolejności zapisów i odwrotnie do kolejności zapisów (jak ktoś nie kuma to nie musi).
---
Daff napisał:

Generalnie szkoda, że Crow tak szybko zagłosował. Sam bym to zrobił, ale chcę jeszcze podpytać ludzi i popatrzeć na reakcje.
U mnie nie ma to większego znaczenia bo mogę robić te dwie rzeczy niezależnie, bo jak widać, nikt nie boi się mojego głosu, a nawet go olewają.
-
Epej napisał:
Gdybym miał teraz na szybko wskazać najpewniejszego dla mnie wilka to byłby to Morbid. Jak w mojej rozgrywce miała królika to jakoś była aktywniejsza, no i sfoszyła się znacznie później niż gdyby była wilkiem.
Słusznie zauważyłeś. Morbid swoją nieobecnością w kolejnej grze robi się denerwująca jak Chiyo-spam i Kira z "brakiem internetu".
Nie mogę jej osądzić skoro robi tak już kolejną grę (nie z rzędu).

Zuzu napisał:
Bo nie chcę oskarżyć niewinnych królików i wolę przemyśleć dobrze swoje wnioski miast atakować bez sensu niewinnych i zrzucać na nich całe podejrzenia tracąc przy tym... kto wie, może rolnego królika?
Rzucając na kogoś oskarżenia możesz stracić królika?
Uwzięcie się na kogoś (jak ja wyżej na Sezowatego) i rzucanie na kogoś oskarżeń bardzo się od siebie różni.
Uwzięcie się na kogoś może doprowadzić do powieszenia go, podczas gdy oskarżanie jest narzędziem badawczym. Jak inaczej chcesz kogoś sprawdzić? Aż tak bardzo chcesz polegać na innych, prowokujących?

Zuzu ma ważną rolę. Co o tym myślicie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimePią 20 Lut 2015, 20:57

Crow napisał:

Sezowaty page5
Post:
Pisałeś o "wybraniu" przez Ookami ról. Próbujesz zbijać z tropu stado. Pewnie pomyślałeś sobie "A nuż to łykną?"
Nie chodzi już o same "myślę, że Daff i Wolfish nie dostali wilka", tylko o zbijanie z tropu, tworzenie błędnych myśli.
Sezowaty Wto 17 Lut - 21:11 napisał:

Shironeko - a kij sędziego wie, co robi ręką pod biurkiem.
Sezowaty Sro 18 Lut - 18:37 napisał:
Cóż, jeśli losowała to rzeczywiście się myliłem.
Wycofałeś się z tej teori dopiero po jakimś czasie. Wilki poprosiły cię żebyś przystopował?

Powtarzam w prawie każdym poście chyba, jak bardzo mało mam czasu. Miałem odpisać od razu po tym jak wytłumaczyli mi że Ookami losowała (nie wiedziałem że to robiła, stąd teoria), ale chciałem od razu coś więcej napisać w poście niż parę słów że Zwracam honor, tylko że czasu brak i dopiero po dniu chyba? jak miałem go więcej, sklepałem coś z wytłumaczeniem co z teorią.

Crow napisał:

Nieciekawe? Boisz się moich oskarżeń? Boisz się tego, że mógłbym bronić Dago? A może coś innego jest dla ciebie nieciekawe?

Może użyłem złego słowa, chodziło mi o to, że i atakowanie Dago i bronienie go może być wilczą taktyką (w tym choćby bronienie swojego współwilka).

Crow napisał:

Te trzy osóbki pisały mniej aniżeli ja.
Od nich już nie napisałeś tego:
"Ich posty są konieczne bardzo." (page 7 o Crow i Capitan)

"też mi jakoś TYLKO UMKNĘLI", chyba znaczy, że nie rzucili się w oczy? Choćby pisaniem mniej postów od ciebie?

Crow napisał:
Zagłosowałem na ciebie a ty nawet tego nie skomentowałeś. Brak zdziwienia, brak obaw.

Jakoś mało robię sobie z bezwartościowych ataków na mnie. Bezwartościowych, bo żadnych mocnych dowodów. Według mnie nie popełniłem żadnego błędu czy gram tak byś mógł sądzić że wilczę...ale cóż, twój głos, twój wybór. Jak ci się uda mnie powiesić zobaczysz, czy trafny czy to właśnie ty się myliłeś.

Głosuję na Captaina bo mam przeczucie. Po prostu. Za szybko, bo po jednym poście? Trudno.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 00:07

Crow - czemu uważasz że Zuzu ma ważną rolę? Bo gra jak poprzednio a poprzednio miała xD?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 00:14

Swoją drogą, dobrze, że Crow napisał o tym Sezie, bo moja wzmianka o jego dziwnym poście przeszła bez echa.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 13:17

Zuzu napisał:
Nie uważam, że to źle, ale wcale Cię nie wybielam.
To po co pisałaś tekst o tym, że raczej nie zastosowałbym wilczej taktyki ponownie? Samo to twierdzenie mówi, że mnie wybielasz, inaczej nie jest i dobrze o tym wiesz.
Zuzu napisał:
Uważam po prostu, ze wilkiem być możesz, ale jeśli nie wielką stratą dla króliczego stada byłby lincz na Tobie.
Ładnie się podlizujesz. Podobnie jak ja komplementowałem SaiKuna w poprzedniej grze. ; * Wilczo w hói, Zuzu.
Zuzu napisał:
Mam swój rozum i wiem, że są to błahe powody do wybielania
To czemu ostatecznie je podałaś? ; o
Zuzu napisał:
Nie chcę, żeby ktoś ją za mnie odwalał.
Nie chcesz? Jednakże działasz tak, jakbyś ewidentnie chciała.
Zuzu napisał:
Może nie zauważyłeś, ale moja wiadomość wywołała wiadomość Shadow X, więc gdzie masz problem?
Mam problem. Bo ty podejrzewasz Tośkę, więc powinnaś się do niej przypierdolić, by jakoś się do jej winy upewnić. Przykład Shadow X, mówisz? Równie dobrze może być twoją wilczą partnerką, której kazałaś się wywołać na czas, by mieć coś do powiedzenia.
Zuzu napisał:
ty już gównoburza.
GDZIE NIBY?! XDDD DAJ DOWODY.
Zuzu napisał:
Powaliłeś mnie na łopatki, doba to jeden dzień a nie "kilka dni", jakbyś nie wyrwał połowy zdania z kontekstu doczytałbyś, że najwyżej jeden dzień.
System pokazuje nieobecność od jednej doby wzwyż, więc nie rozumiem, czego tu nie ogarniasz.
Zuzu napisał:
Staram się, ale swoim własnym sposobem, a nie naśladując Ciebie, Kirę, Wolfish, czy Eilen na przykład.
Niczego takiego nie widać. Ale oczywiście - zaraz przytoczysz przykład Shadow X.
Zuzu napisał:
Bo nie chcę oskarżyć niewinnych królików i wolę przemyśleć dobrze swoje wnioski miast atakować bez sensu niewinnych i zrzucać na nich całe podejrzenia tracąc przy tym... kto wie, może rolnego królika?
Atakując, nie zrzucasz podejrzeń, a tym bardziej nie tracisz rolnego królika. Może to zrobić tylko poprzez głosowanie, a żeby dobrze zagłosować, musisz się co do tego głosu upewnić.
Zuzu napisał:
Na razie tyle, póki co nie głosuję.
Czekasz na ostatnią chwilę? Git. Chcesz uratować wilczego kompana w razie czego?

Crow dobrze wypunktował Sezowatego. Propsuję to. Ale ja jestem bardziej przekonany o winie Zuzu i nie ustąpię. W tym linczu Zuzu MA KONIECZNIE ZGINĄĆ. Dlaczego?
Przytoczę poprzednie haki na Zuzu:
Ja napisał:
Praktycznie zero oskarżeń (gdy nawet już decydujesz się na przedstawienie czegoś negatywnego o danej osobie, to dajesz argumenty do kontrastu, by ostatecznie wyjść na zero i... nie narobić sobie wrogów? To wahanie jest wilcze.), powtarzanie tego, co było, streszczanie rozgrywki, nawet jeśli ma jakieś uwagi, to są one nieistotne. Mocno na minus, Zuzu. ; ***
Są różnice w porównaniu do poprzedniej gry. W stosunku do graczy jest zbyt neutralna. Kolokwialnie mógłbym powiedzieć, że zachowujesz się jak pizda, która nikomu nie chce podpaść i nikogo nie chce skrzywdzić, bo po prostu tchórzy i boi się konsekwencji. Królik się raczej tego nie boi, bo jemu nie zależy na opinii w stadzie, a sprawdzaniu teorii. Jedynie wilkowi zależy na owej opinii i pozycji w stadzie.
W poprzedniej grze potrafiła już we wczesnym etapie uniewinnić jakiegoś gracza. Teraz... tego brak.
Zuzu napisał:
Sposób na prawdę ciekawy, myślę, ze ma duży potencjał. Jednak co jak kupidyn zwiąrze Ciebie z królikiem i stacimy dwa, w razie ataku wilków, które mogłyby to jakoś wykorzystać? Albo co jeśli ty jesteś wilkiem i chcesz zabrać ze sobą jakiegoś królika? Przy czym druga opcja trochę mniej mnie martwi, bo to strata jeden do jednego. Nawet sama bym mogła się poświęcić. Kurde... problematyczne dość. Ale jak dla mnie niech będzie, wniosłoby to choć trochę polotu i energii w tą grę. Byle nie okazało się, że kupidyn posłał już strzały.
Pomysł ze strzałami miał wybadać reakcje w stadzie, nic innego. :c A ty ewidentnie wpadłaś. Dlaczego? Przyznałaś mi rację, ot co, jednakże żeby nie było widać, że całkowicie się z tym zgadzasz, dajesz jakieś kontropcje, że wilki na tym skorzystają, co będzie jak ja sam jestem wilkiem, blablabla, ale na końcu i tak mnie popierasz. Dlaczego? Bo doskonale wiesz, że dobrze wilczę (sama to chyba przyznałaś) i chcesz sobie dorobić mnie do drużyny, by móc jakoś wygrać. : D

Zuzu dzisiaj na lincz. Partnerów jej należy się doszukiwać wśród: [Shironeko, Sezowatego i Shadow X] z naciskiem na ostatnią dwójkę, bo zmiana stylu w stosunku do poprzedniej gry jest najbardziej widoczna.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 13:21

O fuck. I must react quickly. Daff
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 13:23

Dago, czy ty umiesz czytać? XD
Czemu na mnie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 13:25

Zbulwersowałem się. Miałem to tu opisać, ale mi się nie chce w sumie.

Lol, Dago. Dlaczego Dffa? Nie żeby coś, ale to takie.. z dupy. xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 13:27

Jeśli Zuzu nie zginie w linczu, wiedźma ma ją koniecznie otruć. Ale niech wiedźma poczeka do końcówki głosowania, wtedy będzie możesz orzec, czy zawiśnie czy nie.
Epu, to czemu nie głosujesz na Zuzu? xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 13:30

Bo dla mnie podejrzaną tu jest Morbid, a Twoja walka z Zuzu bardziej przypomina zabawę "dopierdolmy się do kogoś, kto mi w ogóle dłużej odpisuje".
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 13:32

W naszych ostatnich wspólnych grach zawsze mi nie wierzysz, ale o dziwo w większości przypadków miałem rację, więc może byś chociaż raz się ogarnął i pomyślał racjonalnie? Wkurwiasz mnie trochę.

Morbid padnie za nieaktywność, więc na c**j ten głos?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 13:37

Nie, bo Ty mnie wkurwiasz swoim podejściem do gry. Hurr durr, wielki Daff. Owszem, jesteś bystry, ale gra nie polega na tym, że grasz z botami, które na jedno polecenie (moc specjalna: szeryf) nagle zagłosują na tego, którego Ty wybierasz.

Taka wiadomość z ostatniej chwili: inni też chcą pograć, też chcą się podomyślać i poszukać wilków, a ich podejrzenia wcale nie muszą równać się z Twoimi. Wiem, niespodzianka trochę.

Nie masz pewności czy Morbid padnie za nieaktywność. Siedzi na gg i na fejsie (i dobrze się tam bawi), więc równie dobrze może tu zerkać żeby zagłosować jako jedna z ostatnich. Rączek i oczek jej nie ujebało.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 13:52

Epej napisał:
inni też chcą pograć, też chcą się podomyślać i poszukać wilków, a ich podejrzenia wcale nie muszą równać się z Twoimi. Wiem, niespodzianka trochę.
Fajnie, wiem, że inni też chcą pograć, nie zabraniam wam mieć podejrzeń, ale nie musiałeś totalnie zlewać moich teorii i otwarcie stwierdzić, że masz je po prostu w dupie.
Epej napisał:
które na jedno polecenie (moc specjalna: szeryf) nagle zagłosują na tego, którego Ty wybierasz.
Najwyżej będziesz żałował, ot co.
Epej napisał:

Nie masz pewności czy Morbid padnie za nieaktywność.
Ty natomiast nie masz pewności czy wróci. Jak wróci, to ją powiesimy albo wróż przeskanuje i poda nam wynik.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 14:08

Tak, otwarcie twierdzę, że mam je w dupie. A to, że mi się pomysł z kochankami i kupidynem naprawdę spodobał to tylko i wyłącznie z powodu mojej gejozy i chęci posiadania fajnych rzeczy w dupie. Ważne, że nie zgodziłem się w sprawie głosu, więc mam w owej dupie już wszystko, aż dziwne, że moje zwieracze nie puszczają jak te Sezowe.

^ jakby ktoś jeszcze się zastanawiał to z gejozą to sarkazm. To z Sezem już nie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 14:12

Matko bosko, ale jesteście niedojebani.

Zuzu, bo leje wodę jak ja :))))))))))))))))) kiedy wilczę.
Jesteś moim godnym następcą, tylko nie przeklinasz.

Chciałem dać głosa na Dafa, ale.... ;/ następnym razem dostaniesz.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 14:15

Daffodil napisał:
Zuzu dzisiaj na lincz. Partnerów jej należy się doszukiwać wśród: [Shironeko, Sezowatego i Shadow X] z naciskiem na ostatnią dwójkę, bo zmiana stylu w stosunku do poprzedniej gry jest najbardziej widoczna.
Czy zmianą w moim stylu gry jest mniejsza ilość mniej objętościowych postów? Jak tak to przepraszam, postaram się teraz, oleję szkołę i wszelkie sprawy prywatne tylko dlatego by nie być w twoich oczach wilkiem :C
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 14:23

Zuzu:Daffodil:Captain:Morbid:Sezowaty - 3:2:1:1:1
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 15:17

Sezowaty napisał:

Crow napisał:
Nieciekawe? Boisz się moich oskarżeń? Boisz się tego, że mógłbym bronić Dago? A może coś innego jest dla ciebie nieciekawe?

Może użyłem złego słowa, chodziło mi o to, że i atakowanie Dago i bronienie go może być wilczą taktyką (w tym choćby bronienie swojego współwilka).
Pewnie chciałeś użyć słowa "niewygodne".
Akurat to nie powinno być dla ciebie niewygodne bo mógłbyś upolować dwa wilki na jednym kiju. Twoje wytłumaczenie jest bez sensu.

Sezowaty napisał:
Jakoś mało robię sobie z bezwartościowych ataków na mnie. Bezwartościowych, bo żadnych mocnych dowodów.
Podobnie pisał Kivesan w 95 (wilk), że nie ma się z czego bronić bo żadnych konkretów.

Sezowaty napisał:
Jak ci się uda mnie powiesić zobaczysz, czy trafny czy to właśnie ty się myliłeś.
Co do twojej winy nie mam najmniejszych wątpliwości i nie bezpodstawnie.

Sezowaty napisał:
Głosuję na Captaina bo mam przeczucie. Po prostu. Za szybko, bo po jednym poście? Trudno.
Przeczucie. Zawsze przy oddawaniu głosu kierujesz się przeczuciem? Twój głos jest w takim przypadku bezwartościowy i Capitan nie zawiśnie bo (pozwól, że zacytuję cię) "Bezwartościowych, bo żadnych mocnych dowodów."

Sezowaty page 10 napisał:
Czy zmianą w moim stylu gry jest mniejsza ilość mniej objętościowych postów?
Tak jak Kive (95), nie dostrzegasz swoich błędów i na własny sposób interpretujesz oskarżenia. Nie chodzi o to, że mało piszesz. Nie ma sensu bardziej się nad tym rozwodzić, bo twoja wina jest potwierdzona.
-----

Dago napisał:
Crow - czemu uważasz że Zuzu ma ważną rolę? Bo gra jak poprzednio a poprzednio miała xD?
Nie uczestniczyłem w 97, ale czytałem i zauważyłem odmienność w jej sposobie pisania, "atakowania", "uniewinniania" i oceniania faktów. (niektóre w cudzysłów bo w tej grze nic takiego nie robiła)

Dago napisał:
Swoją drogą, dobrze, że Crow napisał o tym Sezie, bo moja wzmianka o jego dziwnym poście przeszła bez echa.
Swoją drogą, dlaczego tak ślepo podążasz za Zuzu i jej bronisz?
I dlaczego głosujesz na Daffa? Chcesz utrzymać Zuzu przy życiu, jeżeli tak to dlaczego nie głosujesz na Seza?

Zgadzam się z postem Daff'a na page9, ale w tym linczu ma zginąć Sezowaty bo jego wina jest pewna. Co do Zuzu jest moją podejrzaną no.2. Wszytko okaże się jutro.

Epej, głos w błoto. Morbid i Crier mogą paść za nieaktywność, które były ostatnio 17 lutego czyli jeden dzień po rozpoczęciu gry i nawet nie oddały głosów w wyborach.
Co innego (Last Visit)
Capitan Yesterday at 21:41
Shadow  Today at 13:17
Asuno  Yesterday at 19:19
Te osoby to tykające bomby. Na razie skupiłbym się na tych co grają a nie na olewających.
Capitan, Shadow X, AsunoHana napiszcie, że żyjecie/nieżyjecie.

Nie wiem czy Dago cierpi na zenkostwo, czy umyślnie tak postąpił... (bez obrazy dla Zensum'a)


Spam
PS. Jeżeli piszę niezrozumiale to wybaczcie, ale ostatnio namiętnie po nocach czytałem Lalkę Prusa i wchłonąłem trochę przestarzałego języka.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 15:39

Nie, nei cierpię na zenkostwo, tylko umyślnie zagłosowałem na (moim zdaniem) najpewniejszego wilka ratując bogu ducha winną Zuzu (a raczej nieudolnie próboujac ją ratować).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 15:44

Dago, pozwalam ci podać argumenty dlaczegóż to Daff jest najpewniejszym wilkiem, pewniejszym od Sezowatego.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 15:55

Daff napisał:
Zuzu dzisiaj na lincz. Partnerów jej należy się doszukiwać wśród: [Shironeko, Sezowatego i Shadow X] z naciskiem na ostatnią dwójkę, bo zmiana stylu w stosunku do poprzedniej gry jest najbardziej widoczna.

Co do mnie będziesz mocno zawiedziony, nie wilczę.
Zmiana stylu gry nie ma tu nic do rzeczy, tymczasem dalej możesz żyć w świecie fantazji.

Zuzu, nie podoba mi się to twoje lanie wody, chcesz kogoś utopić?
Powrót do góry Go down
Sponsored content






98 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

98

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-