Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95! - Page 2



 

Share
 

 Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 03:05

Toś napisał:
plus jeśli wilkiem jest taki Daff, dla przykładu
#ONIECZYTOSUBTELNYATAKNADAFFA?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 03:09

Mamy pewność, że jest sobowtór? Ostatnim razem go nie było, a Kira nie dała w końcu spisu wszystkich ról, tak jak to Zenek zrobił. *chwalić Zenka ponad innych umie tylko Yass*

17 graczy, 17/5 > 3. Więc wilków bardziej 4, niż 3, prędzej liczba wilków będzie wyższa od 20% niż niższa. Chociaż nigdy nic nie wiadomo.

Daff wysunął argument, że wilk powinien głosować na siebie, by próbować dostać rolę szeryfa. Tosia, może Ty wilczysz? c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 03:15

MorbidEcstasy napisał:
No popatrz, to tak, jak ja. D:
Udowodnij, że nie wilczysz. Dajesz!
wolfish puta napisał:
sądzę, że raczej trzy, bo sobowtór, plus jeśli wilkiem jest taki Daff, dla przykładu, to trzy w zupełności by wystarczyły.
Za mało, bo to tylko 2 wilki do poświęcenia w linczu. Alibi w sumie byłoby z nich słabe. Apelowałbym do Kiry o przydzielenie czwartego.
Yassamet napisał:
Daff wysunął argument, że wilk powinien głosować na siebie, by próbować dostać rolę szeryfa. Tosia, może Ty wilczysz? c:
A może ty wilczysz, bo zagłosowałaś na Epeja i nie chciałaś, bym został szeryfem? Po ostatniej grze, w której rozjebałem Guaza, dobrze wiesz, czego potrafię dokonać jako króliczy szeryf. Chcesz mi ograniczyć środki do eksterminacji wilków, skarbie? <3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 03:25

Yass, marna zaczepka, to już lepsza żadna. Zawsze głosuję na siebie, to nie takie trudne do zapamiętania.

Skoro mówicie, że cztery, to wam ufam, matematycy. Lepiej założyć gorsze.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 03:31

Swoją drogą, skoro 3 wilki to podstawa do naszych rozważań, to może warto rozpatrzeć użycie strzał kupidyna w celu zajebania dwóch wilków na raz? Szybko by to zredukowało stadko i zapewne prędko byśmy się pozbyli sobowtóra. Jestem jak najbardziej za tym pomysłem. Co wy na to?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 03:38

Ostatnio mu wyszło, więc niech ma :O.
Daffodil

O tak, dwa wilki złączyć, genialny pomysł, szkoda tylko, że najpierw trzeba je znaleźć :O... pomysł tak samo dobry jak i oczywisty.
Tiaaa...
4 wilki, tak, 4 to dobra liczba.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 03:41

Shironeko napisał:
O tak, dwa wilki złączyć, genialny pomysł, szkoda tylko, że najpierw trzeba je znaleźć :O
Jest to wykonalne. wolfish puta potwierdzi, bo sama padła ofiarą tego zagrania. : *
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 03:42

Zasadniczo jestem za pomysłem Daffa, ostatnio mnie tak załatwił. #trauma
jeśli się je dobrze wyłapie, to najdalej w drugiej turze skończymy grę, bo jest nas sporo.

edit: uprzedziłeś, panie i władco.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 03:46

wolfish puta napisał:
jeśli się je dobrze wyłapie, to najdalej w drugiej turze skończymy grę, bo jest nas sporo.
Jeśli wilków jest troje, to ostatniego będzie ciężko wyłapać. Trzeba się z tym liczyć.
wolfish puta napisał:
edit: uprzedziłeś, panie i władco.
Moje oświecone myśli przychodzą mi do głowy z prędkością światła.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 04:15

Yass napisał:
Daff wysunął argument, że wilk powinien głosować na siebie, by próbować dostać rolę szeryfa. Tosia, może Ty wilczysz? c:

plus, od kiedy takie argumenty są wytycznymi w grze? XDDDDDDDDDD Nie wiem, to co powie Daff to święte prawo nas, króliczych chrześcijan, Daff w każdej rozgrywce na nowo ustala prawo? Fajne masz zasady, podobają mi się.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 04:20

Czy będzie ciężko czy nie... to już zależy tylko od samych wilków, wy tu ostro zaczęliście wbijać się na siebie, to co, kto będzie pierwszy i zarzuci mi wilczenie :D, czuję się niekochana :(.
Wolfish puta trzyma z wilkami, to fakt :O, jej nick mówi sam za siebie :(.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 04:27

A ty z kotami. Jezu nie spam, jak nie masz niczego ciekawego do przekazania oprócz kiepskich żartów i kilku emotek. Po co to robisz? Żeby sobie posty nabić, bo jesteś aktywny i piszesz i nikt się nie przyczepi?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 04:29

wolfish puta napisał:
Yass napisał:
Daff wysunął argument, że wilk powinien głosować na siebie, by próbować dostać rolę szeryfa. Tosia, może Ty wilczysz? c:
plus, od kiedy takie argumenty są wytycznymi w grze? XDDDDDDDDDD Nie wiem, to co powie Daff to święte prawo nas, króliczych chrześcijan, Daff w każdej rozgrywce na nowo ustala prawo? Fajne masz zasady, podobają mi się.
Jestem szeryfem, a to moje miasto. Moje miasto - moje prawo i moje zasady. Licz się z tym. : ***
Shironeko napisał:
kto będzie pierwszy i zarzuci mi wilczenie :D, czuję się niekochana :(.
Stara miłość nie rdzewieje. Poczekaj, aż Crow się odezwie w rozgrywce. Jestem pewien, że weźmie cię w obroty i narzekać nie będziesz.

Swoją drogą, co tobą kierowało podczas głosowania na mnie, Shironeko? Fakt, że zajebałem Guaza rozgrywkę temu, jest trochę słaby. : D Czemu nie Shujin?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 09:30

Daffodil
Ruszyliśmy z kopyta.
17 x 0.2 = 3.4
17 x 0.25 = 4.25
Zdecydowanie są cztery lub więcej wilków. Policzone sobie ile tur zajęłoby zabicie wszystkich króliczków by licz.wilk.= licz.król
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 10:09

Daffodil napisał:
Swoją drogą, skoro 3 wilki to podstawa do naszych rozważań, to może warto rozpatrzeć użycie strzał kupidyna w celu zajebania dwóch wilków na raz? Szybko by to zredukowało stadko i zapewne prędko byśmy się pozbyli sobowtóra. Jestem jak najbardziej za tym pomysłem. Co wy na to?
Świetny pomysł ! Zajebać króliczki w x2 szybciej ! Bardzo szybko by "zredukowało stadko" i zmarnowało strzały kupidyna w razie potrzeby, to prawda.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 10:24

Epej
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 10:26

Entliczek... Pętliczek... Na kogo wypadnie... BOOM!! Daff
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 11:00

To ja też na Epeja. Dawno z nim grałam
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 11:34

Hej.

To miasto nie ma nowego szeryfa- Daff

Ajlin jest uczulona na rolę szeryfa? Hmm? To tak jak ostatnio gdy ze mną wilczyła- #91. No i kiedyś jeszcze wcześniej ponoć też tak zrobiła ( przez co wpadła w #91). Fajne podobieństwo do wilczego stylu gry tej postaci :> How about this, Elieen?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 12:03

Yyy. Tak.

Skąd wiesz Dffa, że kupidyn jeszcze nie strzelił w kogokolwiek?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 15:54

Zgłaszam sprzeciw! Sędzina jest uprzedzona wobec mnie!

Daffodil napisał:
Swoją drogą, co tobą kierowało podczas głosowania na mnie, Shironeko? Fakt, że zajebałem Guaza rozgrywkę temu, jest trochę słaby. : D Czemu nie Shujin?
Właśnie, czemu nie?

Teraz dylemat - głosować na wilczego Daffa (gdyby został szeryfem, byłaby większa szansa że wtopiłby się w czymś konkretnym, ale z drugiej strony trudniej byłoby go powiesić) czy na Epeja, który (o ile dobrze kojarzę) często głosuje według swojego przeczucia i nierzadko zbyt wcześnie...
A, dobra, już samo w sobie dawanie podwójnego głosu wilkowi jest niehumanitarne. Epej, masz mój miecz.
Wilków mamy 3 lub 4, ale w tym nic odkrywczego nie ma.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 16:16

Epej napisał:
Skąd wiesz Dffa, że kupidyn jeszcze nie strzelił w kogokolwiek?
Gdy pisałem posta z prośbą o zachowanie strzał, nie wyglądało na to, by kupidyn już wtedy strzelił. Poza tym, mało graczy wtedy się udzielało, więc była szansa, że wśród nich nie było kupidyna.
Crow, czemu zagłosowałeś na mnie?
Madarame, czemu Epej?
Mana, czemu ja?
Chiyo, czemu Epej?
Niech Eileen i Ryuk wypowiedzą się o sobie nawzajem. Wilczyli razem nie tak dawno, więc napisanie parę słów o waszych wilczych stylach nie będzie żadnym problemem.
Shujin napisał:
Teraz dylemat - głosować na wilczego Daffa (gdyby został szeryfem, byłaby większa szansa że wtopiłby się w czymś konkretnym, ale z drugiej strony trudniej byłoby go powiesić)
Słabe prowo, Shujek. ; * Postaraj się o coś lepszego następnym razem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 16:38

Daffodil napisał:
Shujin napisał:
Teraz dylemat - głosować na wilczego Daffa (gdyby został szeryfem, byłaby większa szansa że wtopiłby się w czymś konkretnym, ale z drugiej strony trudniej byłoby go powiesić)
Słabe prowo, Shujek. ; * Postaraj się o coś lepszego następnym razem.
Samo w sobie prowokacją to być nie miało, aczkolwiek dobrze wiem, jaką masz rolę i jeszcze coś na ciebie znajdę. Bo teraz tak naprawdę nic nie mam prócz wiedzy.
Jak na razie, jesteś pewny siebie, bo doskonale zdajesz sobie sprawę, że nie mogę być wróżbitą. Znaczy się, mogę, ale nie przeskanowałem ciebie. Wróżbicie też odradzam tę operację, Daff na 101% ma sobowtóra (czy co to tam była za rola). Swoją drogą, to, co wyżej napisałem, byłoby naprawdę ciekawą taktyką, jeśli teraz byśmy razem wilczyli, co nie, Daff? :>
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 17:24

Shujin napisał:
Bo teraz tak naprawdę nic nie mam prócz wiedzy.
Wiedzy tak naprawdę też nie masz.
Shuijn napisał:
Daff na 101% ma sobowtóra (czy co to tam była za rola).
Masz pewność? <333 Skąd ona? Równie dobrze sobowtórem mógłbyś być przecież ty.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 17:35

Daff
Wilków jest 4 na pewno. Z tego co czytałem wasze wcześniejsze posty wszyscy możemy się na to zgodzić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 16Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

 Similar topics

-
» 78. czyli wielki sąd skazańców
» 79. czyli rzeź z sobowtórem~
» 56. czyli wielki powrót Alejki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-