Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95! - Page 16



 

Share
 

 Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorWiadomość
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 07:19

Sezowaty napisał:

Chiyo, nawet nie wiedziałem że mnie posądzałaś xD
Coś tam gdzieś bąknęłam po tym, jak Szuj został zjedzony, a dobrze się dogadywaliście.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 08:37

Crow, dziecko, nie szarogęś się, ty niedojebany mastermindzie, bo ci nie wychodzi, jakby co. Nie, wcale nie jesteś ostatnią ostoją inteligencji w tej rozgrywce, biednym opuszczonym fortem rozsądku na wysepce pełnej debili.
I naucz się czytać, bo "nie mam jak" nie oznacza "nie umiem".

Mamy mało czasu. Wilki prawdopodobnie od razu skopiowały Yassamet, uprzedziły Kirę o ruchach wcześniej, bo jej samobójstwo dało się przewidzieć, trzeba na wyrost założyć, że mają dodatkowe pożarcie tej nocy. W takim razie mamy 4:5? (Dobrze liczę? Niech ktoś sprawdzi i poprawi). Na razie na naszego najlepszego gracza w tej rozgrywce mamy 5 głosów. PS. Nie mogę wilczyć, bo byłby już remis. To dla Crowa, bo najwyraźniej wspomnienie o nim w poście sprawia, że się wilczy.
Proponuję podwójny lincz, KiiroxCrow. Od tego momentu trza głosować na KIIRO. I tak nie ma wiele do stracenia, bo jak pomylimy się u samego Crowa to i tak przejebane.


Krowa napisał:
Jebcie się wilki i ty puta. Nawet nie umiesz faktów ocenić. Chyba, że sobowtór szczęśliwym trafem skopiowałem kupidyna i przyłączył cię do stada.

Strasznie bawi mnie to, że tak się srasz o każdą swoją teoryjkę a potem sam w chujowy sposób jej przeczysz XDDDDDDDDDD
... "Sobowtór" "skopiowałem" ok XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 14:06

Ech, jebło się tu wszystko. Sezu, więcej od ciebie oczekiwałem. Chyba że rzeczywiście wilczysz, kto wie.
Crow nie wilczy.
Kiiro też nie.
Pisałem wcześniej, ale who cares. W sumie, róbcie, co chcecie.
Zenek jak zwykle jebnął bezsensownie głosem, ale wątpię, by głos był oddany w... złych intencjach. Jako wilk mógłby zagłosować na Eil. Chyba że wilczą razem, ale wtedy nie rzucałby pierwszego głosa na Crowa. Poczekałby na innych.
Chiyo...? Nadal nie wiem. Sobowtór nie skopiował wróżbity, więc wilki nie mogły wiedzieć, że to właśnie Ryuk nim jest. A co za tym idzie - niebezpieczeństwo zostania przeskanowanym czyhało nad Chiyo; mimo tego nic sobie z tego nie robiła. Dalsze posty raczej nie wskazują na niewinność, ale już sam nie wiem.
Tośce nagle zaczęło się strasznie spieszyć i do tego chce powiesić osoby, które nie mogą wilczyć. I to w double linczu, powołując się przy tym na to, że mamy cztery wilki, więc ona nim nie jest. A co, jeśli są trzy?... W 94 było więcej graczy niż tutaj, przy marnej liczbie wilków - 3. Kira mogła ich zrobić tyle samo. Poza tym wydaje mi się, że Tośka nieco sobie odpuściła, gdy już została uniewinniona przez naszą świętą trójcę i jej posty wnosiły już mniej. W końcu nie musi się starać. Krótkie rachunki:
Jest nas obecnie 9. Jeśli wilki są trzy, stosunek wynosi 3-6. Jedna osoba powieszona. Jedna - czyli niewątpliwie ja - zjedzona. 3-4. Przy czym, skoro Eil dostała ostrzeżenie, a w tej rundzie nic nie pisze, nawet jeśli odda głos - najpewniej odpadnie. Jeśli wilczy, zostanie 2-4. Z podwójnym głosem? 3-4. Króliki nadal mogą wygrać. Ale jeśli w tym linczu zostanie powieszona jedna niewinna osoba więcej, game over.
Wniosek? Nawet jeśli nietrafny, nie będę płakać. I tak już nie ma szans na przegłosowanie, bo najpewniej odpadnie też Kiiro i GF. Tośka i Eileen wilczą. Trzeci wilk? Sez? Chiyo? Chyba jedyne opcje. Zresztą, sami go znajdźcie.

Nie mam zamiaru nic więcej tu pisać, bo i tak zginę. Chyba że padną jakieś konkretne pytania do mnie. Darujcie sobie "Shu, może zostałeś trafiony strzałą kupidyna i wilczysz?" - nie odpowiem.
Go ahead, make my day.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 15:25

Shujin, pomyliliśmy się raz, równie dobrze teraz możesz mylić się ty co do tego kto wilczy ; d Do powieszenia cóż, tego nikt nie wie.
Ostatnio zabiłem kaczkę (przez przypadek, skąd miałem wiedzieć że moja celność z wiatrówki jest tak dobra, chciałem tuż obok głowy..!). Chęć mordowania wzrosła pi-krotnie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 16:37

Szuj napisał:
Tośce nagle zaczęło się strasznie spieszyć i do tego chce powiesić osoby, które nie mogą wilczyć. I to w double linczu, powołując się przy tym na to, że mamy cztery wilki, więc ona nim nie jest. A co, jeśli są trzy?..

Z tego, co pamiętam to na początku proponowałam trzy wilki, ale w te pędy KAŻDY rzucił się mnie poprawiać, więc skoro ustaliliśmy wersję z czwórką rzucając "argumenty nie do przebicia" na samym początku rozgrywki, to może przestaniesz przeinaczać naginając wszystko do twojej teorii, żeby tylko pasowało. W ten sposób możesz przedstawić wszystko.
Tak, bardzo mi się spieszy. Rzeczywiście naganiam was wszystkich po kolei do oddania głosu na konkretne osoby. Jak wiadomo mam do tego prawo i mogę wam coś kazać i wy to zrobicie. Nie posądzaj naszych braci o brak mózgu, sądzę, że umieją samodzielnie myśleć, wiesz?
Ostatnio twierdziłeś, że Daff wilczy i go powiesiłeś. Też byłeś stuprocentowo pewny, A JEDNAK NIE WILCZYŁ. Chyba jesteś ostatnią osobą, która może osądzać takie rzeczy.

Szuj napisał:

Nie mam zamiaru nic więcej tu pisać, bo i tak zginę. Chyba że padną jakieś konkretne pytania do mnie. Darujcie sobie "Shu, może zostałeś trafiony strzałą kupidyna i wilczysz?" - nie odpowiem.
Go ahead, make my day.

Tak, już się spieszę. Mam w dupie czym jesteś, jesteś niewinnym królikiem, nie traktuj ludzi jak debili. Jak ci się grać nie chce to idź śladem genialnych posunięć Szironeko i Yass, które bardzo zmniejszyły nasze szanse., a nie obiniaj innych za to, że musisz coś napisać, bo to takie straszne. (PS. Jak mi na to odpiszesz, to znaczy, że kłamiesz w poście ;///)

Szuj napisał:
Poza tym wydaje mi się, że Tośka nieco sobie odpuściła, gdy już została uniewinniona przez naszą świętą trójcę i jej posty wnosiły już mniej. W końcu nie musi się starać.

Tak, masz rację, moje poprzednie posty wnosiły mnóstwo rzeczy do rozgrywki. Z pewnością wnosiły cokolwiek.
PS. Posty wszystkich ostatnio są mocno chujowe. To jakby co, bo może nie zauważyłeś. To nie jest żaden argument. I tak najbardziej bawi mnie to, że twoją teorię popiera "najmocniej" zaprzeczenie waszym świętym ustaleniom z początku. Bo ci się nie zgadza. Bo gdybym wilczyła to musiałby być remis, to wszystko. Nawet zakładając twoją teorię nie musiałabym wtedy wysuwać pomysłu z podwójnym linczem, bo na nic by mi się nie przydał.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 17:51

Muszę, bo pierdolisz od rzeczy.
wolfish puta napisał:
Nie posądzaj naszych braci o brak mózgu, sądzę, że umieją samodzielnie myśleć, wiesz?
Kto? Zenek? Shironeko? Nie rozśmieszaj mnie. Nawet Sez przestał myśleć i gra randomowo.
wolfish puta napisał:
Ostatnio twierdziłeś, że Daff wilczy i go powiesiłeś. Też byłeś stuprocentowo pewny, A JEDNAK NIE WILCZYŁ. Chyba jesteś ostatnią osobą, która może osądzać takie rzeczy.
Przepraszam, ku**a, bardzo. Kiedy byłem stuprocentowo pewny, że Daff wilczy? I nie cytuj mi tego "Daff ma sobowtóra na 101% procent", chyba że naprawdę chcesz się ośmieszyć. I nie, nie powiesiłem go. Stado, które wierzy w każde twoje słówko możesz sobie kłamać, ale ja doskonale wiem, na kogo głosowałem. I nie ze stuprocentową pewnością.
wolfish puta napisał:
Tak, już się spieszę. Mam w dupie czym jesteś, jesteś niewinnym królikiem, nie traktuj ludzi jak debili. Jak ci się grać nie chce to idź śladem genialnych posunięć Szironeko i Yass, które bardzo zmniejszyły nasze szanse., a nie obiniaj innych za to, że musisz coś napisać, bo to takie straszne. (PS. Jak mi na to odpiszesz, to znaczy, że kłamiesz w poście ;///)
Gdzie ja napisałem, że nie chce mi się grać, do kurwy nędzy? To miał w teorii być mój ostatni post, bo i tak już wszyscy jebnęli głosy i nic się nie zmieni. Zawiśnie Crow, ot, niewinny. Ale nie bój się, jak mnie nie zjesz, nadal będę grał. Nikogo też nie obwiniam, przestań się ośmieszać, plz.
wolfish puta napisał:
Tak, masz rację, moje poprzednie posty wnosiły mnóstwo rzeczy do rozgrywki. Z pewnością wnosiły cokolwiek.
PS. Posty wszystkich ostatnio są mocno chujowe. To jakby co, bo może nie zauważyłeś. To nie jest żaden argument. I tak najbardziej bawi mnie to, że twoją teorię popiera "najmocniej" zaprzeczenie waszym świętym ustaleniom z początku. Bo ci się nie zgadza. Bo gdybym wilczyła to musiałby być remis, to wszystko.
Wiem, że mam rację.
Posty Crowa nie są chujowe. A moje są zajebiste, jak zwykle. I nie pisz, że twoje posty są takie, bo posty innych są takie. Przecież to już śmiesznie brzmi w założeniu.
A skąd wiesz, co popiera "najmocniej" moją teorię? Po prostu przestudiowałem wszystkich graczy. I wychodzi na to, że wilczysz - czy tego chcesz, czy nie. Ktoś w końcu musi być wilkiem.
Toś napisał:
Nawet zakładając twoją teorię nie musiałabym wtedy wysuwać pomysłu z podwójnym linczem, bo na nic by mi się nie przydał.
A tego to nie rozumiem, będziesz tak łaskawa mi wytłumaczyć? W końcu to nie w moich oczach się próbujesz tak zawzięcie oczyścić, a w oczach tych, którzy jeszcze nie zagłosowali. I którzy będą żyli następnego dnia.

Shuj kłamał, powiesić.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 18:13

Szuj napisał:
przestań się ośmieszać, plz.

Ok cccc:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 18:16

Ej, to nie jest tak że nie mam mózgu lel, tylko mam niedojebanie mózgowe, to jest różnica.
Btw niedojebanie mózgowe = ebola #potwierdzoneinfo

*spamming by filozof Zenek*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 21:49

Shujin napisał:
Muszę, bo pierdolisz od rzeczy.
wolfish puta napisał:
Nie posądzaj naszych braci o brak mózgu, sądzę, że umieją samodzielnie myśleć, wiesz?
Kto? Zenek? Shironeko? Nie rozśmieszaj mnie. Nawet Sez przestał myśleć i gra randomowo.
Ta rozgrywka jest już męcząca. Mejbi dlatego.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 22:19

^ Sez ma rację. Dlatego w tamtym poście było pełne zrezygnowania podsumowanie z prośbą "KOŃCZMY JUŻ"
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeSob 31 Sty 2015, 19:24

Jesuz.
Starałam się ogarnąć jak najwięcej, ale nie przypuszczałam, że straszny projekt z polskiego aż tyle mi zajmie. Niedosypianie przez ostatnich kilka dni, ogółem: straszne, nie polecam. Dzisiaj spałam do 17 i stąd post tak późno.
Chociaż, szczerze mówiąc, nie miałam też motywacji, żeby cokolwiek tu napisać, bo nudne to to i posty nieciekawe. Niech się już ta rozgrywka skończy.
No, ale teraz już postaram się być aktywna, o ile jest jeszcze po co.
Crow, bo mój głos już niewiele zmieni.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeNie 01 Lut 2015, 13:04

O, cześć Eilee.

Kira, zrób coś no :<
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeNie 01 Lut 2015, 17:23

Bo wczoraj odcięli Internet.
Ekhem.

Wszem i wobec informuję, że powiesiliście Crowa - niewinnego króliczka, umiera także GF - kolejny uszaty wraz z Kiiro, a w nocy złe wilki pożerają Shuja i podają eliksir śmierci Zenkowi.
Wilcza wygrana!
Jogurt - Sobowtór
Eilee & Chio - wilk
Sezu - myśliwy

DZIĘKUJĘ ZA GRĘ I PRZEPRASZAM ZA UTRUDNIENIA. C:
*rozumie jaka jest beznadziejna i idzie się zabić*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeNie 01 Lut 2015, 18:09

O ku**a, wygrałam x'DD To było do przewidzenia.
Tośka, ku**a, nie zjadaj mi Shujina bez mojej zgody. Z resztą i tak bym się nie zgodziła na zjedzenie go więc. Ale konsultuj jedzenie ze mnom na przyszłość.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeNie 01 Lut 2015, 19:50

Fuc u, Czipsy. To gra, nie przekładaj na nią sympatii spoza gry.
Kogo miałe zajebać? Seza? Żeby w ciebie szczelił? XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeNie 01 Lut 2015, 20:10

Ja jebe, miałem rację. Supcio stado.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeNie 01 Lut 2015, 21:21

ku**a, Toster, a niechby we mnie strzelił. Wiencej z Tobom nie wilczem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeNie 01 Lut 2015, 21:39

Przetrwałem ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimePon 02 Lut 2015, 06:50

^ tylko dlatego, że byłeś myśliwym #sori

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimePon 02 Lut 2015, 13:59

Ojć, już się nie kłóćcie, dziefczynki.
Dobrze kminiłem, że Sez jest myśliwym. :v A Eilee powinna zostać wyjebana za nieaktywność, tak btw. Kolejny błąd wynikający z niekonsekwencji.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimePon 02 Lut 2015, 19:38

Racja, tu muszę się zgodzić z Shujem. Więc Eilee wyjebut. ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeWto 03 Lut 2015, 12:41

Dzięki, ku**a, dzięki ._.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitimeSob 07 Lut 2015, 23:25

Ej, nie ma, ku**a zmian. Nigdy nie chcą edytować, a teraz pierdolenie, że można na końcu :C
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 16 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 16 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

 Similar topics

-
» 78. czyli wielki sąd skazańców
» 79. czyli rzeź z sobowtórem~
» 56. czyli wielki powrót Alejki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-