94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5



 

Share
 

 94 ~All I want for Christmas is you~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 16:42

Daffodil napisał:
BTW, co tak aktywność spadła? Wczoraj 7 stron, a dzisiaj ani jednej. : >
W parę osób upiekliśmy już jako taki spód ale reszta składników ciasta jeszcze się nie pojawiła.
Dla lepszej oceny jeszcze raz przeczytam i przeanalizuję rozgrywkę.

Dużo osób pytało się i dziwiło dlaczego Daffodil tak szybko "uniewinnia" pewne osoby. Gra liczy aż 18 osób, więc trzeba działać trochę szybciej bo inaczej rozgrywka potrwa do np. marca.

PS. Dłuższe posty piszę tylko jak mam dostęp do kompa czyli wieczorem.
PS2. Dlaczego nie wyświetla się mój "podpis"?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 16:57

Daffodil napisał:
Shiro napisał:
Jeaz Daff wyluzuj trochę...
Widzisz w moim zachowaniu spinę? ; o
Tak trochę... ; o

Daffodil napisał:
Shiro napisał:
Od początku pamiętałem o tych waszych "porachunkach" i o twoim alibi związanym ze złodziejem ale to nie znaczy, że tobie ufam...
A czy ktoś jasno zaprzeczył, że jest inaczej niż do tej pory opisywałem?
No nikt...co nie zmienia faktu, że nadal nie mam większego powodu żeby ci ufać. Nadal sporo osób się nie odezwało + nie mamy pewności, że Zenek napisał do osoby okradzionej, że została okradziona a nie np, że jest tylko niewinna

Daffodil napisał:
Shiro napisał:
a nie grałem nigdy jak wilczyłeś więc mam takie trochę problemy z tym aby wyczuć różnicę...
To jakiś problem przeczytać moje wilcze gry?
Yup jest taki problem i nazywa się lenistwo :/ + to nie jest to samo przeczytać takową a w takiej uczestniczyć....

Shuj napisał:
Btw. Shiro, nadal chcesz dorwać Daffowilka?
Jeżeli rzeczywiście wilczy to tak...

edit:
Shujin napisał:
Nic niezmieniający? Ale wiesz, że nawet teraz mogę jeszcze zostać szeryfem?
OK przyznaję się poyebało mi się i myślałem, że Daff już nieoficjalnie wygrał...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 17:25

Jak znowu mi się coś spartoli i wysłać się ni będzie chciało, to obiecuję , że wywalę laptopa przez okno.

Shujinek napisał:
Też obrałaś dziwną wilczą taktykę (...) Przecież taki efekt nie jest zbyt trudny do uzyskania, a szybko byś się oczyściła w oczach poniektórych.

Shujin ♥ Ah, czekałam aż się doczepisz. Dziwną wilczą taktykę? W tamtej rozgrywce też obrałam podobno. I coś Ci nie pykło, bo wilkiem nie byłam. (PS. teraz jestem grzecznym dzieckiem)

Shujinek ♥ napisał:


W poprzedniej rozgrywce jakoś ci nie przeszkadzało pisanie wniosków, które inni już napisali. Co jest powodem owej zmiany?

Co jest? Hmm, może to, że w poprzedniej się czepiałeś, że powtarzam i nic nie wnoszę do gry (co prawdą było, ale cii) i wilczę XD (ooo "XD" się pojawiło, no rzuć się na mnie, że "XD" to oznaka mojego wilczenia ;**)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 17:43

Shujin napisał:
Daffodil napisał:
W każdym razie Shujin to pewnie złodziejaszek. Jeden bankowy niewinny.
Soraski, Daff, nie tym razem. Dobrze byłoby uchodzić za niewinnego na początku, aczkolwiek złodziejem nie byłem, także szukaj go gdzie indziej. Ja jedynie siódmy raz z rzędu gram bez roli, także nie ma problemu, kochaniutki. : )
Z drugiej strony przytaknięcie byłoby złamaniem regulaminu, więc i tak nie mógłbyś niczego w tej sprawie powiedzieć. Ale Zenek nie czyta tego, co my tu wypisujemy. Nawet gdyby wszyscy rolni się przyznali do ról, on by pewnie nie zareagował. W każdym razie - kogo podejrzewasz o bycie złodziejem i co wg ciebie ukradł?
Shujin napisał:
A co do samej Yass... mam pewną teorię na jej temat, jednakże wstrzymałbym się z nią do dnia drugiego lub nawet trzeciego. Naprawdę, na ten moment to i tak nic nie pomoże. Ale w odpowiednim momencie na pewno zareaguję.
Jest niewinna. Nie musisz układać swoich tajnych planów, których nikt nie przejrzy i nie rozpracuje.
Shujin napisał:
Yassamet napisał:
Daff napisał:
. Generalnie propsowałbym pomysł, aby wróżbita ją przeskanował. To byłoby najlepsze posunięcie w jej sytuacji.
Jeśli Wróż jeszcze skanu nie zużył, to pomysł niezły, aczkolwiek też nie wiem, w jaki sposób miałby nam dać znać o jej winie/niewinie i jednocześnie się nie ujawniać. To pierwszy dzień, nie usuniemy wszystkich wilków w jednym linczu.
Moim zdaniem, to nie jest ona nawet warta sprawdzenia przez wróżbitę. Ostatnia rozgrywka pokazała, że stado ma w zwyczaju wieszać właśnie takie osóbki, mimo racjonalnych wniosków wyciąganych przez innych graczy.
Temu próbuję zapobiec, dlatego ona do skanu. Oby mi się udało, nie chcę kolejnego linczu na kimś za to, że owa osoba wkurwia (o ile pamiętam to był powód autorstwa Chiyo) czy tam nie ogarnia.
Shujin napisał:
Daffodil napisał:
Z drugiej strony przyda się ktoś, kto też patrzyłby na szeryfa. Pomyślałaś o tym? Przecież mógłby wilczyć. I co wtedy?
Doskonale sobie zdajesz sprawę, Daff, że na szeryfa niemal zawsze patrzy wróżbita. Swoją drogą, jak już tak o tym piszę, to nie zdziwiłbym się, gdyby obydwaj wróżbici sprawdzili twoją tożsamość pierwszego dnia. A to byłaby strata w wysokości jednego skanu, także, wróżu drogi, jeśli jeszcze nie przeskanowałeś... zdecyduj rozsądnie.
Niemal, ale jednak nie zawsze. : > Twój wniosek o podwójnym skanie na mnie wydaje się całkiem oczywisty, aczkolwiek wolałbym, żeby choć jeden z wróżbitów pomyślał, że drugi przeskanował mnie za niego. : p Taka Chiara wg mnie do sprawdzenia idzie i raczej nic mnie od tego nie odwiedzie. Skan to działanie zapobiegawcze, bo z jej postów niczego się nie wyciągnie.

Za mało ciebie, Shuju, w tej rozgrywce. Zdecydowanie za mało. Wielokrotnie można było cię dojrzeć na forum, a jednak nic nie pisałeś. Dlaczego? Za mało też "prowokacji" stylizowanych na twoją własną definicję tego słowa.

Shiro napisał:
Nadal sporo osób się nie odezwało
Doprawdy? To ile dokładnie? Coś ci nie dowierzam.
Shiro napisał:
nie mamy pewności, że Zenek napisał do osoby okradzionej, że została okradziona a nie np, że jest tylko niewinna
Tego to już się akurat nie dowiesz.

Tak po zastanowieniu się, doszedłem do wniosku, że Shironeko również można wywalić z listy podejrzanych. Coś czuję, że mamy wilki złożone z graczy z niższej półki. Zdziwiłbym się, gdyby wśród nich znajdował się jakiś ogar.

BTW, od ostatniego postu Kiry minęło już kilka godzin. Nie wierzę, by tyle jej zajęło czytanie i pisanie. c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 17:55

Daffodil napisał:

Shiro napisał:
Nadal sporo osób się nie odezwało
Doprawdy? To ile dokładnie? Coś ci nie dowierzam.

Hanka, AsunoHana, Lubba, Wybuchow no i Kira się na razie specjalnie nie wypowiedziała na jakikolwiek temat
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 17:55

Rzeczywiście dużo, biorąc pod uwagę, że nas wszystkich jest osiemnaścioro.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 18:01

Fakt, że jest nas osiemnaścioro nic nie zmienia w kontekście mojej wypowiedzi... są jeszcze osoby które się nie wypowiedziały oraz nie mamy gwarancji, że okradziony będzie wiedział o byciu okradzionym...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 18:42

Po Zenku można się wszystkigo spodziewać. Tak jak Shiro napisał, Zenek mógł nie podać informacji, że ktoś został okradziony, skupiliście się na tym, że pewniakiem jest, iż podał.

Według mnie Chiara jest niewinna, robi dużo szumu, ale (może) ma to jakiś większy cel.

Yass napisał:
Tak naprawdę gdyby szeryf wilczył, to musiałby się nieźle natrudzić, by przejść niezauważonym w TYM składzie
Właśnie, że nie. W tej grze ludzie się nawet wypowiadają, więc jest kilka różnych wniosków. Często także zapomina się o szeryfie i objawia się to złym liczeniem głosów. Równie dobrze ktoś nie odzywając się mógłby nie zwracać na siebie uwagi. Jednak to ostatnie tutaj nie przejdzie ;>.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 19:50

Na razie mam swoje podejrzenia, ale poczekam z ich naświetleniem, moje dzieci :D!
Na razie z listy podejrzanych osobiście usuwam:
Mnie (oczywista oczywistość), Crowa, Chiare, SaiKuna, Shujina i chyba Yassamet.
Daffodil też wydaje mi się niewinny. Skąd ten najazd na naszego prowadzącego btw?
Tymczasem, jak to grzeczne dzieci mają w zwyczaju, idę spać, bo po dobranocce :D!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 19:51

Mikołajem zostaje Daff!
Yay!
A teraz macie czas wstępnie do piątku 18:00
Uwaga, ze względu na to, że nie nazwałem wcześniej myśliwego, to teraz wam mówię, że jest to po prostu strzelec, wow wow.
Jak coś chcecie to na pw.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 19:55

ŻYJE! <3

Sorki, że nie pisałam wcześniej, ale wczoraj od rana siedziałam na Bxmasie (konwent w Krakowie) i nie miałam dostępu do neta, wgl. nie wiedziałam, że rozgrywka już trwa. ;p Ogólnie 8 stron w ciągu niecałych 2 dni...no trochę mi zajęło ogarnięcie tego wszystkiego, ale już wszystko przeczytałam.^^

Mam nadzieje, że jeszcze zdążę zagłosować, bo długo mi zajęło czytanie tego wszystkiego. ;p No więc głosuje na Daffa, dlatego bo bardzo dobrze kojarzę go z rozgrywek i ma większe doświadczenie w grze, więc dlatego na niego.^^

Ogólnie jeśli mam już kogoś oceniać, to na początku nie spodobało mi się zachowanie Chiary. Wprowadziła niezły zamęt i tym samym rzuciła na siebie podejrzenia. Ale skoro jest nowa, to można ją zrozumieć...sama nie jestem lepsza ---> 92 rozgrywka
[*]xDDDDD

Na razie nie mam nikogo podejrzanego. Rozgrywka dopiero się zaczęła, więc wszystko może się zdarzyć.

Ps. No i macie mnie grze, choć miałam tutaj wrócić za 2 lata. xDDDD

Edit. Akurat jak wysłałam swój post Zensum napisał werdykt. ;-; Ja to zawsze mam spóźniony zapłon :(, ale i tak wygrał Daff.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 20:02

Ale mam bekę z Asuno xDDDDD
ten głos się liczy do linczu czy może go odwołać...? xDDDD

Akurat kiedy wysłałaś? cztery minuty mineły...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 20:12

Jprdl, Hanka, ogarnij się. xD Dzięki za głos na lincz. <3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 20:25

*płacze* X'D Już mamy pierwszy głos na lincz.
Hanka taka nieprzewidywalna XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 20:34

Hanka, możesz już śpiewać ten utwór:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 20:45

No to co, linczujemy Daffodila :D? Tak prawdę mówiąc, to chociaż sądze, że jest niewinny, to chciałabym się go pozbyć, bo taki gracz psuje trochę grę, jest zbyt doświadczony, zbyt dobrze wie co i jak robić i przez to nie daje za bardzo szansy, by inni mogli dać coś z siebie. To tak jakby w jakiejś grze wrzucić do jednego dungeona high lvlowca i kilkanaście low lvli... fajnie, wygrają, ale czy będą z tego mieli frajdę? Ależ to było samolubne i egoistyczne, wybacz Daffodilu (chociaż w sumie połechtałam pewnie też Twoje ego przy okazji :P).

Przy okazji taki mały offtopic, nie podoba mi się podejście niektórych, polegające na wchodzeniu innym na psyche (znaczy ja wiem, że ta gra na tym m.in. polega), nie uważajcie siebie za pępek świata, taki narcyzm to lekka przesada, zwłaszcza jeśli nie ma żadnych podstaw. Niektóre posty mogą innych mocno zranić, jak już chcecie się na kimś wyżywać, to walcie we mnie, jestem z diamentu, nie da się mnie skruszyć :D.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 20:51

Looool...nie. xD Net mi się zaciął. ;-; Ja to jestem udana. xd No mówię, że nie mam podejrzanych. ;x Sorry Daff..
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 20:53

Kira napisał:
A teraz idę nadrabiać grę. ;-;
CZEMU NIKT NIE KRZYCZAŁ WCZEŚNIEJ, ŻE JUŻ SIĘ ZACZĘŁO?! ;C
Oddałaś głos. Fajnie. Jak nadrobiłaś to zachęcam do napisania więcej.

AsunoHana napisał:
Na razie nie mam nikogo podejrzanego. Rozgrywka dopiero się zaczęła, więc wszystko może się zdarzyć.
Serio? Po 8 stronach kompletnie nikt nie zwrócił twoich podejrzeń?

Jeszcze co najmniej jedna osoba, która już się wypowiedziała, zwróciła moją uwagę. Poczekam na więcej jej/ich postów więc na razie nie ujawnię kim jest/są.

BTW. Głosowanie rozpoczęte. Jeden głos na pana Daffa-mikołaja.( ten głos nie zostanie cofnięty.)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 21:01

Shironeko napisał:
Tak prawdę mówiąc, to chociaż sądze, że jest niewinny, to chciałabym się go pozbyć, bo taki gracz psuje trochę grę, jest zbyt doświadczony, zbyt dobrze wie co i jak robić i przez to nie daje za bardzo szansy, by inni mogli dać coś z siebie.
Czy wobec tego tylko ja mam być odjebany? xD Swoją drogą, to twój problem, że się dopisałaś, wiedząc, iż ja byłem zapisany przed tobą.

Shinoreko, czemu już Crowa nie podejrzewasz? :>
Podejrzewam, jeśli Shinoreko wzięła znikąd oczyszczenie Crow, to ten już pewnie jej nie podejrzewa. c: Jest inaczej, dzieciaczki? Czemu uważacie się nawzajem za czystych? Też was uznaję oboje za niewinnych, ale chcę usłyszeć coś od was na ten temat.


Ostatnio zmieniony przez Daffodil dnia Nie 21 Gru 2014, 21:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 21:08

Crier napisał:
Shujin ♥ Ah, czekałam aż się doczepisz. Dziwną wilczą taktykę? W tamtej rozgrywce też obrałam podobno. I coś Ci nie pykło, bo wilkiem nie byłam. (PS. teraz jestem grzecznym dzieckiem)
No dosyć dziwna, już zresztą napisałem dlaczego.
Crier napisał:
Co jest? Hmm, może to, że w poprzedniej się czepiałeś, że powtarzam i nic nie wnoszę do gry (co prawdą było, ale cii) i wilczę XD (ooo "XD" się pojawiło, no rzuć się na mnie, że "XD" to oznaka mojego wilczenia ;**)
Toć teraz możesz robić to samo. Czyżby przeszkadzało Ci owe czepianie się?

Daffodil napisał:
W każdym razie - kogo podejrzewasz o bycie złodziejem i co wg ciebie ukradł?
Nie mam pojęcia i nie interesuje mnie to jakoś szczególnie, ale przecież ty domyślisz się tego doskonale.
Daffodil napisał:
Jest niewinna. Nie musisz układać swoich tajnych planów, których nikt nie przejrzy i nie rozpracuje.
To nie jest żaden "tajny plan" tylko wariant typu "jeśli...". A to, czy jest niewinna, jeszcze się okaże.
Daffodil napisał:
Twój wniosek o podwójnym skanie na mnie wydaje się całkiem oczywisty, aczkolwiek wolałbym, żeby choć jeden z wróżbitów pomyślał, że drugi przeskanował mnie za niego. : p
I teraz pewnie obydwoje tak pomyślą... xD
Daffodil napisał:
Za mało ciebie, Shuju, w tej rozgrywce. Zdecydowanie za mało. Wielokrotnie można było cię dojrzeć na forum, a jednak nic nie pisałeś. Dlaczego? Za mało też "prowokacji" stylizowanych na twoją własną definicję tego słowa.
Kiedyż do byłem na forum, wszechwiedzący Daffie? Wczoraj wieczorkiem nie miałem szans, żeby cokolwiek napisać, a dzisiaj ten post załatwił wszystko i pisałem go na dwie części (jakoś przed 12. i po 16.). Dodałem i nie było na co odpowiadać przez długi czas.
Kivesan napisał:
Po Zenku można się wszystkigo spodziewać. Tak jak Shiro napisał, Zenek mógł nie podać informacji, że ktoś został okradziony, skupiliście się na tym, że pewniakiem jest, iż podał.
Z tego, co kojarzę, to na czacie Daff się pytał Zenka, czy będzie pisał do osoby okradzionej o tym, że została okradziona. Niemniej, odpowiedzi nie pamiętam. Może sam Daff się wypowie na ten temat?
Shironeko napisał:
Skąd ten najazd na naszego prowadzącego btw?
Bo to jest Zenek, ot co.
Shironeko napisał:
Na razie z listy podejrzanych osobiście usuwam:
Mnie (oczywista oczywistość), Crowa, Chiare, SaiKuna, Shujina i chyba Yassamet.
Czemu nie podejrzewasz tych osób? Oczywiście chcę dokładne wyjaśnienie co do każdej z nich, nawet mnie.
Shironeko napisał:
Przy okazji taki mały offtopic, nie podoba mi się podejście niektórych, polegające na wchodzeniu innym na psyche (znaczy ja wiem, że ta gra na tym m.in. polega), nie uważajcie siebie za pępek świata, taki narcyzm to lekka przesada, zwłaszcza jeśli nie ma żadnych podstaw.
Kogóż to masz na myśli? Swoją drogą, przyzwyczajaj się, tak było, jest i będzie zawsze.



Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 21:12

Daffodil napisał:
Shinoreko, czemu już Crowa nie podejrzewasz? :>
Podejrzewam, jeśli Shinoreko wzięła znikąd oczyszczenie Crow, to ten już pewnie jej nie podejrzewa. c: Jest inaczej, dzieciaczki? Czemu uważacie się nawzajem za czystych?
Nadinterpretacja. Nigdzie nie napisałem kogo podejrzewam i kogo uniewinniam.
Moje myślenie nie jest takie płytkie, że jak ktoś napisze, że mnie nie podejrzewa to zdobywa tym samym moje zaufanie.

Swoją drogą, mr.Daff to była mała prowokacja czy chodziło ci o coś więcej?

--
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 21:19

Shironeko napisał:
Tak prawdę mówiąc, to chociaż sądze, że jest niewinny, to chciałabym się go pozbyć, bo taki gracz psuje trochę grę, jest zbyt doświadczony, zbyt dobrze wie co i jak robić i przez to nie daje za bardzo szansy, by inni mogli dać coś z siebie.

Plz powiedz, że to troll

Shujin napisał:
Z tego, co kojarzę, to na czacie Daff się pytał Zenka, czy będzie pisał do osoby okradzionej o tym, że została okradziona. Niemniej, odpowiedzi nie pamiętam. Może sam Daff się wypowie na ten temat?

No też w sumie jestem ciekaw...

Shujin napisał:
Shironeko napisał:
Przy okazji taki mały offtopic, nie podoba mi się podejście niektórych, polegające na wchodzeniu innym na psyche (znaczy ja wiem, że ta gra na tym m.in. polega), nie uważajcie siebie za pępek świata, taki narcyzm to lekka przesada, zwłaszcza jeśli nie ma żadnych podstaw.
Kogóż to masz na myśli? Swoją drogą, przyzwyczajaj się, tak było, jest i będzie zawsze.

RD takie kochane <3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 21:46

Asuno jest niewinna. Ktoś domyśla się dlaczego tak uważam?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 21:49

Crow napisał:
Daffodil napisał:
Shinoreko, czemu już Crowa nie podejrzewasz? :>
Podejrzewam, jeśli Shinoreko wzięła znikąd oczyszczenie Crow, to ten już pewnie jej nie podejrzewa. c: Jest inaczej, dzieciaczki? Czemu uważacie się nawzajem za czystych?
Nadinterpretacja. Nigdzie nie napisałem kogo podejrzewam i kogo uniewinniam.
W ogóle mi się nie wydaje, bym nadinterpretował. Nie w tym przypadku.
Crow napisał:
Moje myślenie nie jest takie płytkie, że jak ktoś napisze, że mnie nie podejrzewa to zdobywa tym samym moje zaufanie.
Niemożliwe. @_@
Crow napisał:
Swoją drogą, mr.Daff to była mała prowokacja czy chodziło ci o coś więcej?
Liczysz na to, że ci powiem?

Nadal nie odpowiedziałeś na wszystkie pytania, Crow. Jeśli ją podejrzewasz i uważasz za winną, to wyprowadź mnie z błędu, choć wtedy będziesz zwyczajnie kłamał.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitimeNie 21 Gru 2014, 21:49

Zbierałem materiał na posta.. zbierałem ! Wszystko szlag trafił Za szybko to tu się dzieje, ciężko wszystko ogarnąć na raz. Rano jeszcze miałem humor, teraz jestem zmęczony i humorek mi nie dopisuje. Skoro nie dopisuje to czas na kolejnego posta!

Shujin napisał:

Jezusieńku drogi, Sai, ależ ty się denerwujesz tą rolą wilka w tej grze, zupełnie jak ja w mojej pierwszej. Spytaj się kompanów, co powinieneś robić, by twoje posty chociaż trochę brzmiały jakby pisał je królik i to prędko, bo ktoś jeszcze może na to zwrócić uwagę.
0 stresu, maksymalne skupienie.

Iramai napisał:
Chiara dziwnie sie zachowuje albo specjalnie robi taką szopkę !!

Daffodil napisał:
A kwestia ubezpieczania kompanów... nie sądzisz, że to byłoby głupie? W końcu ściągam uwagę stada i ludzie zadają pytania, więc jest to niejako skupianie uwagi na tych, których oczyszczam, a przecież gdybyśmy byli wilkami raczej zależałoby nam na braku powiązań albo udawaniu jakiejś szopki, która wbiłabym do głowy fałszywą informację, że się kłócimy, jesteśmy wrogami itd.

Mamy aktorów ?

Haaaanaa ! ^^ Od razu mi humor poprawiła
Dobrze ! Ona wszystkich uprzedziła i wie, że Daff stary manipulator na pierwszy ogień! Prorok 100%!
Powrót do góry Go down
Sponsored content






94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

94 ~All I want for Christmas is you~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-