94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2



 

Share
 

 94 ~All I want for Christmas is you~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 18:31

Shiro ,złotko przeanalizowałam pare rozgrywek i widze, że Daff ogarnia i to bardzo dobrze, a chyba nie chcesz na Mikołaja naszego jakąś osobe, która nie ogarnia nic prawda
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 18:35

Chiara napisał:
Shiro ,złotko przeanalizowałam pare rozgrywek i widze, że Daff ogarnia i to bardzo dobrze, a chyba nie chcesz na Mikołaja naszego jakąś osobe, która nie ogarnia nic prawda
Jakoś mi się nie przypomina, żebyś chwaliła się mnie, że przeanalizowałaś kilka gier. Tym bardziej, iż niedawno wspominałaś, że nie przeczytałaś nawet całej 93. Jakieś zgrzyty zauważam, Chiaro. Wyklaruj sytuację, jeśli łaska. : >
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 18:38

Widzisz Daffodilku miałam czas, aby to nadrobic .. np całą wczorajszą noc oj sie nie domyśiłeś ?? to troche nie podobne do Ciebie i strsznie jakoś Ci zalezy na tym aby już rozeznawać kto jest kim ...za szybka i zbyt na siłe Daffku
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 18:41

To powiedz mi, które gry przeczytałaś w ciągu tej nocy.
Zbyt szybko i na siłę? Nie powiedziałbym. To chyba dobrze, że ograniczam krąg podejrzanych i ciągnę was za język. Chyba że właśnie ty nie chcesz być ciągnięta za języka w obawie, iż coś się wyda. : >
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 18:47

No coś mi się nie widzi Kiara. Z Twoim powolnym czytaniem? Zajrzyj w historię, czy coś i podaj te rozgrywki, które przeczytałaś.

Chiara napisał:
strsznie jakoś Ci zalezy na tym aby już rozeznawać kto jest kim ...za szybka i zbyt na siłe Daffku
Czemu za szybko? Nie chcesz zbyt szybko zakończyć gry?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 18:55

Proszę....powiedziałam ...a jeśli logicznym nazywasz to iż tylko po paru postach od rozpoczęciu rozgrywki snujesz marne hipotezy to cóż.... ja bym kogoś innego podejrzewałabym o nocne ze szczyptą kochliwości i CZERWONE wilczenie Daffku :* Hehe a zbawi Ciebie to jak powiem które przeczytam ... tak jakby ta wiadomość coś wniosła w tą rozgrywkę....a Widdi zawsze sie mnie czepiała prawda Daff?! Bo to świateczna rozgrywka i wiesz jak sie szybko skończy to ja nie bede miała co robić spytaj sie Daffa dlaczego tylko tą rozgrywke przezyję a inną juz nie !!! Daff WILKIE DZIEKI ZA WIELKIE PLANOWANIE MOJEJ PRZYSZŁOŚCI ......

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:00

Chiara, strasznie chaotycznie piszesz, trudno coś zrozumieć z ostatniego posta. Tym, że się denerwujesz tylko sobie szkodzisz.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:02

Chiara, trochę za emocjonalnie odpowiadasz. Za niespokojna reakcja. W końcu aż tak za bardzo się ciebie nie czepiam, a tylko zadaję pytania. Czyżbyś była za bardzo spięta rolą wilka i faktem, że możesz umrzeć?
Chiara napisał:
Hehe a zbawi Ciebie to jak powiem które przeczytam ... tak jakby ta wiadomość coś wniosła w tą rozgrywkę
To akurat dużo by wniosło do gry. Fakt, że unikasz odpowiedź jest definitywnie na minus.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:05

Daff i tak to wszystko twoja wina .. wiesz o tym dokładnie Nie są trudne jeśli sie je przeczyta z głową na karku ...jeśli tak oki zniże swój poziom intelektualny do was jeśli nie umiecie cztać między wierszami oki niech bedzie .....
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:07

Daffodil napisał:

SaiKun napisał:
Bardziej skłaniał bym się ku teorii Gauzisa.
Której części?
Gauzis napisał:

Chyba że twoje uniewinnianie Shuja ma jakieś podstawy głębsze od czystego "pewnie posiada?
Rozumiem że to miało rozpocząć rozgrywkę i "uniewinnienie" Shuja skłoniło do rozmowy ^^ Mylę się ?

Daffodil napisał:

SaiKun napisał:
Na moje oko Shiro złodziej. Co ukradł ? Ja bym oczywiście ukradł diabełka !
Nie pytałem o to, co ty byś ukradł, a o to, co mógł ukraść złodziej, w twoim wypadku wytypowany przez ciebie Shiro.
Zapytajmy się ! Strzelać nie będę

Shiro napisał:

Jak by ktoś był ciekawy i pełen wiary we mnie to mówię, że złodziejem nie jestem i nie byłem (uwaga bo mi uwierzą xD)
Bvuaha Tego możesz być pewnym

EDIT1 Poprawka, nie to skopiowane


Ostatnio zmieniony przez SaiKun dnia Sob 20 Gru 2014, 19:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:07

Shiro napisał:

edit: Co do ilości wilków to nie wydaje mi się aby było ich aż pięć.. nie przy takiej ilości rolnych... strzelam na cztery z lekkim ogonkiem na trzy (ale bardziej cztery)

Czyli uważasz, że rolnych jest dużo, czy mało? I że przy takiej ilości wilki by sobie nie poradziły?

Chiara napisał:
a zbawi Ciebie to jak powiem które przeczytam ... tak jakby ta wiadomość coś wniosła w tą rozgrywkę....a Widdi zawsze sie mnie czepiała prawda Daff?! Bo to świateczna rozgrywka i wiesz jak sie szybko skończy to ja nie bede miała co robić

1.Zbawi nas to i wniesie coś, bo będziemy mogli się dowiedzieć, czy przeczytałaś jakieś wartościowe rozgrywki, w końcu każda jest inna. A poza tym udowodnisz, że nie kłamiesz.
2.Nie czepiam się tylko grzecznie pytam, żeby rozwiać wątpliwości, więc mogłabyś grzecznie odpowiedzieć. Nie emocjonuj się tak. W końcu sama się śmiałaś, że w 93 Sai uważał, że Daff na niego skacze, a Ty mówiłaś, że nie. Teraz taka sama sytuacja z Tobą i reagujesz podobnie.

3.Offtop
Jak skończysz rozgrywkę będziesz czytać lektury wreszcie, więc chyba, żeby Ci pomóc trzeba Cię szybko powiesić. JK
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:09

91 92 93 rozgrywkę -.- czasami myślę że czepiacie sie wszystkiego bez przeczyny i przez to nie skupiacie sie na tym co inni piszą a piszą ważniejsze rzeczy ode mnie
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:10

a i powiedziałam kogo bym podejrzewala o role wilka ... a wy nawet tego nie zobaczyliście jakie to przykre
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:13

Kogo podejrzewasz Kiara? Daffa? Ciężko zauważyć te podejrzenia, bo takie zamotane bardzo między wierszami. Boisz się powiedzieć wprost?
I myślisz, że przeczytałaś 3 rozgrywki i wiesz wszystko? Daff nawet nie grał w 92, tylko prowadził.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:15

Daff prorok wszystko Ci powie .. spytaj sie go dlaczego sie denerwuję ... on z pewnością odpowie Ci o mizernym ... powtarzam mizernym planie dla mnie !!! bede Ci to wypominać do końca DAFF !!!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:16

Chiara napisał:
...jeśli tak oki zniże swój poziom intelektualny do was jeśli nie umiecie cztać między wierszami oki niech bedzie .....
O, tak, bardzo bym cię prosił, Wielce Oświecona Chiaro o zniżenie się do poziomu takich marnych istot, jakimi jesteśmy my. Tylko w taki sposób będziemy mogli choć w części zgłębić tajemnice twego potężnego i zawiłego artystycznego umysłu.
SaiKun napisał:
Rozumiem że to miało rozpocząć rozgrywkę i "uniewinnienie" Shuja skłoniło do rozmowy ^^ Mylę się ?
Wszystko, co robię ma skłaniać do komentarza. Lubię wzbudzać kontrowersje i prowokować was do aktywności. Inaczej niczego się nie osiągnie.

Wiem, że jeszcze zbyt wcześnie na osądy, ale jestem pewien, że Widdiful jest czysta. c: Posty, które skleiła już wystarczą, by na razie nie brać jej pod uwagę, gdy nadejdzie czas linczu.

Chiara napisał:
91 92 93 rozgrywkę -.- czasami myślę że czepiacie sie wszystkiego bez przeczyny i przez to nie skupiacie sie na tym co inni piszą a piszą ważniejsze rzeczy ode mnie
Ja biorę wszystko pod uwagę. Swoją drogą, nie grałem w 92. i już stwierdzasz u mnie ogar? Kiepska argumentacja.
Chiara napisał:
a i powiedziałam kogo bym podejrzewala o role wilka ... a wy nawet tego nie zobaczyliście jakie to przykre
To, że nikt nie wyciągnął tego z twojego posta, nie oznacza, że nikt nie zauważył.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:24

Dziękuje Daff ... a i tak zgadzam sie z Tobą że Widdi jest czysta choć oboje sie uwiesiliście na mojej szyji wiem że to kochacie ale .... i dziękuje za potwierdzenie, że wiesz o kogo mi chodzi jak Ty mnie rozumiesz .....a i chyba okażę troche wiecej rozumu i skończę tą głupią dyskusje na temat rozgrywek które czytałam ... ale chce zuważyć to co napisła Sai :
Rozumiem że to miało rozpocząć rozgrywkę i "uniewinnienie" Shuja skłoniło do rozmowy ^^ Mylę się ?
Myśle, że sie nie mylisz .... i że ta postawiona tez jest specjalnie umieszczona na czacie !!!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:26

Daffodil napisał:

To akurat dużo by wniosło do gry. Fakt, że unikasz odpowiedź jest definitywnie na minus.
Skąd ja to znam ? ^^

Daffodil napisał:

Wiem, że jeszcze zbyt wcześnie na osądy, ale jestem pewien, że Widdiful jest czysta. c: Posty, które skleiła już wystarczą, by na razie nie brać jej pod uwagę, gdy nadejdzie czas linczu.
Masz rację, zbyt wcześnie na osądy.
Szybko ich czyścisz z podejrzeń.. zbyt szybko! W kilka godzin już 2 osoby są w 100% czyste. Ubezpieczasz kompanów ?

Chiara twoje posty, jak już Kive wspomniał, ciężko zrozumieć.
To że się Ciebie ktoś uczepi może Ci tylko wyjść na +.. no chyba że rogi diabełka będą Ci wystawać zza maski, lub planuje Cię wkopać
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:29

Sai to chłopak.
Brałabym Chiare pod lupę, ale to trochę jak w 93 z Saiem.. Jak się pomyliłam. Więc idę szukać czegoś szczególnego.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:35

Chiara, spróbuj pisać normalnie. W taki sposób, by dało się ciebie rozczytać - wiesz, znaki polskie, znaki interpunkcyjne. To chyba nie będzie trudne.
SaiKun napisał:
Daffodil napisał:

Wiem, że jeszcze zbyt wcześnie na osądy, ale jestem pewien, że Widdiful jest czysta. c: Posty, które skleiła już wystarczą, by na razie nie brać jej pod uwagę, gdy nadejdzie czas linczu.
Masz rację, zbyt wcześnie na osądy.
Szybko ich czyścisz z podejrzeń.. zbyt szybko! W kilka godzin już 2 osoby są w 100% czyste. Ubezpieczasz kompanów ?
Czy ja wiem, czy tak szybko... po prostu jeśli mam pewność, to uniewinniam. Proste. A kwestia ubezpieczania kompanów... nie sądzisz, że to byłoby głupie? W końcu ściągam uwagę stada i ludzie zadają pytania, więc jest to niejako skupianie uwagi na tych, których oczyszczam, a przecież gdybyśmy byli wilkami raczej zależałoby nam na braku powiązań albo udawaniu jakiejś szopki, która wbiłabym do głowy fałszywą informację, że się kłócimy, jesteśmy wrogami itd.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:36

Widdiful napisał:
Kogo podejrzewasz Kiara? Daffa? Ciężko zauważyć te podejrzenia, bo takie zamotane bardzo między wierszami. Boisz się powiedzieć wprost?
I myślisz, że przeczytałaś 3 rozgrywki i wiesz wszystko? Daff nawet nie grał w 92, tylko prowadził.
Nie musiał prowadzić abym mogła stwierdzic że jest graczem ogarniającym .. jak mogłas zauważyć właśnie to napisłam wcześniej że zuważyłam że Daff ogarnia i to dobrze ale coż jak ktos nie ma umiejętności czytania ze zrozumieniem i szybkiego analizowania to cóż jak moge...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:40

*nie musiał grać aby zobaczyć że ogarnia
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:40

Wdzięczna bym była za przecinki.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:44

Ok widzę, że mamy tutaj kompleks "geniusza"... niestety wiem w jaki sposób myśli sobie w swojej w główce Chiara bo sam lubię sobie taki być w swoim świecie... jednak powiem ci tak, takim sposobem gry daleko nie pojedziesz... nawet jeżeli w twoim przekonaniu będziesz wiedziała kto jest wilkiem opisując to w ten sposób nie tylko go nie powiesisz a jeszcze pomożesz mu powiesić cb robiąc w ten sposób mnustwo rabanu(pomagając wilkom się ukryć) Mówię z doświadczenia bo miałem tak kiedy jeszcze nie byłem Shiro...
Dodatkowo skoro czytałaś powinnaś wiedzieć, że daff(i nie tylko) lubi wymyślać teorie już od początku gry i czepiać się szczegułów a piszesz jak byś o tym zapomniała

Crow napisał:
Oczekujesz numerów?

Yup nadal na nie czekam...

Crow napisał:
Nie przeczytałem jednej a paręnaście (chyba z 12-14). Nie podam Ci wszystkich numerów bo nie pamiętam ale możesz byś pewny, że przeczytałem z analizą rozgrywkę 93.

Szczerze nie wieżę ci, że przeczytałeś 14 rozgrywek (nikomu by się nie chciało) W zgłoszeniu napisałeś, że przeczytałeś jedną więc zgaduję że jedyną grą jaką NAPRAWDĘ przeczytałeś jest 93 (jeżeli się mylę to grzecznie przepraszam)

Widdi napisał:
Czyli uważasz, że rolnych jest dużo, czy mało? I że przy takiej ilości wilki by sobie nie poradziły?

Nie, chodziło mi o to, że właśnie króliki by sobie nie poradziły gdyby było pięć wilków...

Sai napisał:
Szybko ich czyścisz z podejrzeń.. zbyt szybko! W kilka godzin już 2 osoby są w 100% czyste. Ubezpieczasz kompanów ?

Fakt faktem, że na uniewinnianie za szybko ale co do ubezpieczania kompanów to nie bardzo to widzę... zbyt proste jak na Daffa (jak by padł od razu by się na nich reszta rzuciła)


Daaamn: zwolnijmy trochę tempo bo posta nie mogę wysłać przez to, że ciągle coś nowego się pojawia ;-;


Ostatnio zmieniony przez Shiro dnia Sob 20 Gru 2014, 19:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitimeSob 20 Gru 2014, 19:50

Oj Shiro zauważ, że wszystko u mnie jest przemyślane i zaplanowane ... miej to na względzie ...i z kompleksem geniusza sie w totalnej zupełności mylisz ... mówie wam Daff prorok wszystko wie i myśle, że przez swoją wyśmienitą dedukcję zauważy do czego dążę.....i możecie GO o to spytać .. czym szybciej to zrobicie lepiej dla was Tak też tak uważam, raban jest bardzo potrzebny
Powrót do góry Go down
Sponsored content






94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 94 ~All I want for Christmas is you~   94 ~All I want for Christmas is you~ - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

94 ~All I want for Christmas is you~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-