bezrolne 65. - Page 3



 

Share
 

 bezrolne 65.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 15:28

*ziew* o, obudziliście się.

Adolf napisał:
Dla mnie wyglądało to zdecydowanie jednoznacznie. Nawet nie doszukiwałem się ukrytych znaczeń i nadinterpretacji.
No cóż, wybacz, że tak to wyglądało. Nie zaatakuję Cię sama, ponieważ nie mam wystarczającej pewności i argumentów, by samemu prowadzić atak, spoglądam tu tęsknie w stronę innych userów, czy wyłapią coś więcej. Póki co mam wsparcie Zenka... Jedna osoba na 16 innych ludzi, to trochę mało, prawda?

Adolf napisał:
Normalną, kurna, rolą. To chyba oczywiste, kogo tutaj można określić jako rolnego.
Wyluzuj, człowiecze, ja se żartuję. Wiem przecież, że jedyna rola tutaj, to wilk :I

Zensum napisał:
Na dodatek ten dopisek Yass (tak zabijcie mnie ;-; ) podpowiada mi, że jest niewinna... Widocznie nie przeczytała pierwszego postałkę od a do z... Ech...
Posłuchaj sam siebie, Zenku. Gdybym nie przeczytała pierwszego posta dokładnie, tylko, jak zawsze, skupiła się na uczestnikach, to bym się nieźle zdziwiła brakiem pw, nie uważasz? Nie, tym stwierdzeniem nie chcę rzucić na siebie winy (to by było głupie, czyż nie?) ale wskazać na opaczny tryb myślenia Zenka. Dziwne, że wcześniej nikt się tego nie czepił o:
W każdym razie przez to stwierdzenie straciłam zaufanie do Zensuma, teraz nie wiem, czy iść za nim, czy za Daffem...

Tematu osób, które nie sprawdziły potencjalnego pw nie podejmę, bo jak podejrzewać osobę, która nie wie, czy jest winna? Aha, jeśli Sla też czeka na e-maila z rolą - GAUZ! Powiedz ojcu, że gra już trwa, dobra? : D

Bandżi napisał:
Przyznam, że dla mnie też nie do końca. Chodzi raczej o to zachowanie. Najpierw jest za tym, aby pozbyć się nieaktywnych, którzy mogliby być wilkami, po czym sama się osłania, na wypadek gdyby do tego doszło. Jestem w stanie zrozumieć wiele wymówek, ale na tą to aż mi trochę brak słów. Przecież w ten sposób świadomie i celowo wycofuje się w cień, dając nam zarazem myśl "o, odezwała się, to ok", a pretekst... pretekst nie brzmi porządnie.
Chyba rozumiem, co chcesz mi przekazać. Allyss wskazuje na grupę, która jest do eliminacji, po czym sama daje przeświadczenie, że może do tej grupy należeć. Tak jakby "oni winni, ale nie ja". Dzięki za wyjaśnienie, pod tym względem patrząc to faktycznie daje podejrzenie. Aczkolwiek też jestem za tym, by dać dziewczynie możliwość rozwinięcia się, przynajmniej do drugiej tury.

Pippi napisał:
Gdybym miała role, wiedziałabym o tym - miałabym powiadomienie o dostaniu PW :<
I przy okazji przepraszam za to spóźnienie - w święta miałam ograniczony dostęp do kompa i nie patrzyłam na stronę, tylko e-mail ._.
Wyłączyłam powiadamianie na e-mail i zapomniałam o tym, że taka informacja może się na mailu pojawić xD *mądra Yass* W każdym razie póki co, w moich oczach się oczyściłaś z zarzutu.

EDIT: Katt, żyjesz o: Cośty tak cicho?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 15:35

Ekhem...

ROLE ZOSTAŁY ROZESŁANE OD NOWA.
Tak, miśki, robimy reset.

Ponownie: kto nie dostał PW = nie wilczy.


Nie mam zamiaru spamić na pw wszystkim siedemnastu osobom. To w Waszym interesie leży pilnowanie rozgrywki.

*jeszcze większe jebnie, żebyście widzieli...*


Ostatnio zmieniony przez Alejaroz dnia Nie 03 Lis 2013, 15:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 15:43

@__@ To ciekawe co się stało, że Alejka poszła w tą stronę @__@
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 15:45

To ja jestem i nic nie kumam.... dlatego dajcie mi dzień na przeczytanie i ogarnięcie czegoś wszystkiego

A co do tego przeczucia to nie wiem czemu wydaje mi się że Ookami wilczy... ale jak patrzyłem na posty to coś mało pisze.... czyżbym jednak miał mózg i dobrze go użyłem, a Ookami to cichy wilk ?
Powrót do góry Go down
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 15:49

Pippi: dostajesz słowne ostrzeżenie.

żyje, żyje.


Zenku, to ja z Alej zadecydowałyśmy o dalszych losach rozgrywki.
Postaram się być bardziej aktywna.

@ GF. To już nowa rozgrywka, poprzednie posty sie nie liczą.
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 15:53

...
...
...Chwila. Co.
A ja już tak zacieszałam, że chociaż Yass zrozumiała, o co mi chodzi. ;___;
Mindfucked. :<

No to zaczynamy od nowa.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 15:57

co dlaczego jak nie fuck...
alej... serio, no to nie mam już nawet podejrzeń
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 16:10

Zensum napisał:
No i podpadłeś... Jakiegoż to koloru futerko masz, że boisz się że się wkopiesz? Może takie ładne, szare i szorstkie? Domyślam się że mi odpowiesz jeszcze "Haha, tylko was podpuściłem" ale mimo wszystko... Raczej osoba która nie ma takiego szarawego futerka nie przejmuje się "och nie! Nie zabijajcie mnie!"
Aleś głupi. Zalatujesz nieźle wilkiem z 56. Tak trudno było ci wyłapać, że to sarkazm? Nawet wcześniej było to wspomniane. Znowu chwytasz się brzytwy tylko po to, by mnie wyjebać.
Zensum napisał:
Na dodatek ten dopisek Yass (tak zabijcie mnie ;-; ) podpowiada mi, że jest niewinna... Widocznie nie przeczytała pierwszego postałkę od a do z... Ech...
Jeszcze gorszy pokaz głupoty. Nie skomentuję tego, jak żałośnie stwierdziłeś, że jest niewinna. Beznadzieja zarówno jako wilk, jak i królik. I tak, zabiłbym cię. Tylko na to zasługujesz.
Zensum napisał:
Dafffanffada... Co do tego twojego zachowania w wilku... Ja już swoje powiedziałem, resztę zachowam dla siebie... Nara
Po prostu boisz się, że to, co napiszesz obróci się przeciwko tobie. Taka prawda. A wspominając o moim wilczeniu, nie zakładałeś, że będę chciał, abyś wypunktował moje cechy. Nie przewidziałeś tego, w sumie nie dziwota.  

Alejaroz napisał:
ROLE ZOSTAŁY ROZESŁANE OD NOWA.
Tak, miśki, robimy reset.

Ponownie: kto nie dostał PW = nie wilczy.
Fajnie. Miałem już dziś posłać głos na kogoś, by rozpocząć głosowanie. Obecna gra jest totalnie bezsensowna. Dotychczasowe wilki zostały powiadomione o tym, że razem współpracują, a wiadomo, skoro wylosowane na nowo, to cały skład ponownie się nie trafi, o ile w ogóle ktoś ponownie dostał kudłacza. Są to najprawdopodobniej 4 osoby, które teraz na legalu, bo przecież im to umożliwiono, utworzyły antywilcze zgrupowanie i wiedzą o swej niewinności. c: Pozdro, ku**a~~ Równie dobrze można zamknąć, bo znów wyszła farsa, a nie rozgrywka.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 16:35

No kurde, serio? Reset? Znowu? DACIE MI KIEDYŚ WILCZYĆ DO KOŃCA? XD

Eheheheh... Zaczynamy od nowa. Okej. *zerk na pw, cisza* Pisane już było, wilki są cztery, chyba, że Alejce tym razem się odwidziało i dała teraz pięć wilków. Co dalej? Szczerze, nie mam pomysłu, jak teraz rozgrywkę ruszyć, by się toczyła ._. I pobijam posta Daffa.

PS: Daff, na kogo chciałeś głosować?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 16:42

Po cytatach w zawartych we wcześniejszym poście, to Zenek albo ty, bo podobne oczyszczanie stosował już nieraz jako wilk. Temat trochę bym ciągnął, gdyby nie było ponownego losowania...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 17:13

Wtedy Zenek był czysty, nie wiem, jak jest teraz~
Powrót do góry Go down
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 17:21

Logika:  Unieważnijmy rozgrywkę, a  następnie zróbmy nowe zapisy (w efekcie wyjdzie ten skład)  i wylosujmy od nowa wilki. Bo przecież zwykły post "rest"  wymaga większego zachodu niż unieważnienie gry.
Równie dobrze, można dać znowu ten sam skład wszystko zależy od woli sędziego.



Dziękuję,  tyle z mojej strony, gra się rozpoczęła.

Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 17:22

Gome, że nie pisałam, ale miałam za dużo ostatnio na głowie. Tak wiem, że jak wiemy, że nie będziemy mieć czasu to się nie zapisujemy, ale to wypadło nagle.

Przyswoiłam sobie całą rozgrywkę i tu *puf* Alejka nie wiadomo czemu zmienia role. (Czyżby osoby, które jeszcze się nie pokazały wcześniej wilczyły?)
Zaczęłam podejrzewać Zenka i Daffa, a tu wszystko trza od nowa zaczynać......
No cóż mówi się trudno.

Przemyślałam ilość wilków i rzeczywiście raczej będzie ich czwórka, ale nigdy nic nie wiadomo w stu procentach, więc nie całkiem będę odrzucać możliwości 5 wilków.

Wiem, wiem nic nie wnoszący post.

GF to, że nie piszę nie znaczy od razu, że wilczę. Ale cóż każdy ma swoje zdanie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 17:36

*pata Yass po wilczym łebku* ;____;


Yass napisał:
Pisane już było, wilki są cztery, chyba, że Alejce tym razem się odwidziało i dała teraz pięć wilków.
Niekoniecznie. Poprzednio wylosowała trzy, a potem dopiero doszła do wniosku - całkiem słusznego  zresztą - że nie damy sobie z Haną i Allyss rady i dobrała nam Ciebie. c:
Ookami napisał:

Alejka nie wiadomo czemu zmienia role.
Skoro przyswoiłaś sobie całą rozgrywkę, powinnaś wiedzieć, dlaczego zmieniła role.

Mam prośbę do SHIION, o ile w ogóle zagląda do rozgrywki - ODEZWIJ SIĘ. Ostatnio byłaś na forum DZISIAJ o 15.49 i NIC, naprawdę? Znowu będziesz grać, oddając jedynie głosy?


Ostatnio zmieniony przez EileenAWood dnia Nie 03 Lis 2013, 17:44, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : psuję cytaty ;w;)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 18:05

W sumie ja tez nie ogarniam czemu Alejka zresetowała rozgrywkę, ale może lepiej będzie, jak się nie dowiem @@

A tak właściwie, to my gramy dalej, czy rozgrywka unieważniona i zaczęta od nowa? Czy... cokolwiek. ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 18:10

Ehhh...

Do wszystkich, którzy jeszcze nie ogarnęli:
PIPPI PRZYZNAŁA SIĘ DO ROLI.
Rozgrywka została zresetowana i od nowa rozlosowano wilki. Kto nie dostał pw - ma puszyste, królicze uszka.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 18:17

A ja dopiero teraz zajrzałem do rozgrywki, Gauzis dziś wspomniał że się rozpoczęła, jednak sam mówił że nie ma czasu by napisać. Widzę że wiele nas nie ominęło skoro role zresetowano.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 18:33

Daff, cioto! Zauważyłeś może post Alejki? ._.
Tak poza tym to skąd wiedziałaś Yass że wcześniej byłem niewinny? @__@
Czyżbyś wtedy była wilkiem?
A teraz już nie wiem... Już nie ogarniam... Ktoś musiał się wkopać że Alej zrestetowała rozgrywkę + Pippi dostała słowną reprymendę!

A tak serio to... teraz to ja już mam dopiero genius pusto w głowie

*DLA GF'A, NIE PACZEĆ*
GF, CIOTO, ODPISZ W RZEZI

O, już odpisałeś ._.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 19:19


Zensum, idioto! Czy ty umiesz czytać?

Zenuś napisał:
Tak poza tym to skąd wiedziałaś Yass że wcześniej byłem niewinny? @__@
Czyżbyś wtedy była wilkiem?
Yass napisał:
DACIE MI KIEDYŚ WILCZYĆ DO KOŃCA? XD
...

Zenuś napisał:
Ktoś musiał się wkopać że Alej zrestetowała rozgrywkę + Pippi dostała słowną reprymendę!
BO PIPPI SIĘ WKOPAŁA. BRAWO ZENUSIU, ODKRYCIE STULECIA.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 19:55

SORRY, NIE OGARNIAM, NIE KRZYCZ NA MNIE ._.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 21:50

Dobra, ruszmy to jakoś, skoro nie możemy wnioskować po typach wilków... Niech każdy napisze mi, co jest w stanie wnieść do stada poza swoimi kilogramami.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 22:11

Yass serio?

Już raz próbowano to zrobić i plan spalił na panewce.

Ludzie będą pisać czego oni to nie wniosą i w końcu nic z tego ni ma. Zupełnie jak z naszymi politykami, naobiecują i nic więcej.

Ale jak chcesz.

Jestem praktycznie codziennie na forum. Analizuję dokładnie każdą wypowiedź zanim cokolwiek napiszę. Mam już pewne doświadczenie w rozgrywkach.

Ale i tak uważam, że to bezsensowny pomysł.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimeNie 03 Lis 2013, 22:51

Yass napisał:
Dobra, ruszmy to jakoś, skoro nie możemy wnioskować po typach wilków... Niech każdy napisze mi, co jest w stanie wnieść do stada poza swoimi kilogramami.
Swoje centymetry. <3
A tak na poważnie. Zamierzasz w ten sposób znaleźć wilka, a jeśli nie wypali zagłosować na któregoś z graczy, którzy wniosą najmniej? W sumie nie, nie wiem co zamierzasz. Jest 22, ślęczę nad zeszytem z fizyki i nie mam siły się z nikim uosabiać. Praszam.
Mimo to, myślę, że każdy jest w stanie sam dokonać oceny innych. Chociaż w sumie zakłamania mogą prowadzić prosto do kłamcy. Najs. I tak pewnie większość powypisuje o sobie cuda-niewidy, byleby nie wyjść najbladziej na tle innych, ale bądźmy dobrej myśli. Może da to nam jakiś trop.

Więęęc tak. *czuje się jakby składała jakieś podanie* Jak sama widzisz jestem w miarę aktywna, dzielę się spostrzeżeniami, moje podejrzenia co do Allyss były słuszne, stwierdzam oczywistości. Poza tym jestem tutaj nowa (chociaż przetrwałam fragment rozgrywki, to jestem już taka bardziej... ćwiartkowa, nie? Ach, te marzenia) i czasem trudno zrozumieć, co mi chodzi po głowie, a także to, co piszę. Staram się być raczej obiektywna, stawiam się na miejscu innych, analizuję. Poza tym znam Was wszystkich raczej mało, więc pod tym kątem nie będę przydatna.
I lubię pisać o sobie.

Btw, Yass, wystarczyło napisać "niech każdy napisze", nie musiałaś dodawać, że Tobie. To sprawia, że wydajesz się być bardzo pewna siebie. Rozumiem to, nawet zaznaczyłaś tą cechę w profilu bodajże.
Ale szczerze powiedziawszy, żadna z tej czwórki poprzednich wilków nie wydaje mi się bardziej niewinna niż reszta. Srslly. Wiem, że szansa ponownego trafienia jest minimalna, prawie zerowa, ale to raczej nie zwalnia Was od podejrzeń, bo żadnych niezbitych dowodów na niewinność nikt w całym naszym składzie nie ma, nie czarujmy się. :< (kolejna piękna oczywistość, wiem)
A zakładać należy każdą możliwość, po wykluczeniu wszystkiego, ta która pozostanie, choćby nie wiadomo jak absurdalna, musi być prawdziwa, jak to mawiał Sherlock Holmes. ♥
Patrząc perspektywicznie to w sumie, to byłoby wygodne. Mieć tego wilka ponownie. Bo wszyscy myślą "już go miał, to niemożliwe, żeby trafiło ponownie, bez takich". Wręcz wymarzona sytuacja, nie?
Zaznaczę, że to nie jest oskarżenie czy coś. ;___; Nie celuję tego w Cb ani nikogo innego. To tylko taka drobna refleksja. Ale, osobiście, nie zamierzam żadnej z Was skreślać ze swojej listy. Czas pokaże. c:
Zresztą, wciąż jestem nowa, co ja tam wiem. xd
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimePon 04 Lis 2013, 00:02

DO KURWY NĘDZY

[qoute="Ookami"]Yass serio?

Już raz próbowano to zrobić i plan spalił na panewce.[/quote]Tak, kurna, serio, bo jakoś nei widzę po NIKIM INNYM, by szukał możliwości RUSZENIA tego do przodu.Ale jeśli wolicie siedzieć i lampić się na siebie, ponieważ był reset i wszelkie poprzednie podejrzenia upadły, to proszę bardzo, ZGŁASZAM SIĘ NA STRYCZEK!

Banshee napisał:
Btw, Yass, wystarczyło napisać "niech każdy napisze", nie musiałaś dodawać, że Tobie. To sprawia, że wydajesz się być bardzo pewna siebie. Rozumiem to, nawet zaznaczyłaś tą cechę w profilu bodajże.
Patrz wyżej. Tak, MI proszę to napisać, bo nie widzę, by KTOŚ INNY chciał tutaj coś ruszyć. =.="


Proszę, nie kłóćcie się ;________; ja już z wami nie wyrabiam!! / Katty
tak wiem, ze powinnam coś wnieść.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Klulik Guaz   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitimePon 04 Lis 2013, 08:10

Ja jestem nowym wilkiem =D.
Alejko, reset? Czy ze względu na moje kłamstwo go nie będzie?
lektura punkt II.
OST. /Katty

Yass, nie wiem dlaczego, ale nadal mam dziwne odczucie czytając twoje posty, że wciąż jesteś wilkiem, dobry blef co do "nie dacie mi wilczyć do końca" nie jest zły, aż przypomina mi się jak ktoś  rzucał podejrzenia na sla75 i QueenInTheNorth w 63-ciej, ze względu na podobny blef, finalnie udało się im odciągnąć podejrzenia na tyle by ich nie powieszono. Gotowa taktyka na przyszłość jeśli będzie możliwość ;>?
W każdym bądź razie poczekam zbierając dowody by napisać coś ładnego, mam nadzieję że znów jak się zabiorę do pisania nie będzie resetu który mi odbierze cały sens kolekcjonowania ich z postów. Chociaż to w zasadzie zrobiłem za jednym podejściem, przeglądając posty od 3-ciej do 5-tej strony za jednym zamachem, nie potrzebnie czytając masę rzeczy które jakoś sobie trzeba będzie oddzielić.

Chociaż może teraz uda mi się częściej odzywać, bo przyznam że zapomniałem o rozgrywce przez jakiś czas z powodu braku takowego, stąd mój wcześniejszy brak aktywności.
Czas szybko leci gdy ktoś ma nagle 3 dni wolnego po takim hardcore planie tygodnia i potem się dobrze się bawi ;p.

So... Start was begun.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






bezrolne 65. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

bezrolne 65.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-