bezrolne 65. - Page 5



 

Share
 

 bezrolne 65.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimeSro 06 Lis 2013, 15:17

Zenek:
1. Podpina się pod teorie innych.
2. Nie wiadomo, kiedy wilczy, a kiedy nie.
3. Bezsensowne posty niemal równe spamowi.
4. Prowokuje do powieszenia go, co nieraz było stosowane wśród wilków.
5. Strasznie denerwujący.

Tak, wiem, miałem wieszać GF'a/Katkę/Shiion, ale Zenuś przegiął, a skoro próbujecie trafić wśród osób mało aktywnych, wolę już widzieć Zenka na szubienicy. Taka Shiion przynajmniej nie wprowadza zamętu w grze. Myślenie takich cichych osób ogranicza się mniej więcej do "A, będę cicho, może mnie nie powieszą, wilki na pewno nie zjedzą i zgarnę punkty.".
Dziękuję, do widzenia.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimeSro 06 Lis 2013, 17:15

po resecie napisałem posta bo mi  alejka na czacie napisała
a co do misternych planów TO JESTEM JAA!!!


YEY~~ chcecie mnie powiesić, i dobrze, nie mam czasu na tę rozgrywkę i nic nie ogarniam, jestem na to za tępy, tylko pytanie czy po przez wieszanie czy po przez jedzenie, ale ja myślę ze wilkiem jest daff ;-; tak po prostu i zawsze o to się czepia że każdy widzi w nim wilka, a tutaj nic, więc ja się czepne go o to
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimeSro 06 Lis 2013, 17:58

Przepraszam, nie bede w stanie brac udzialu w rogrywce... robcie ze mna co chcecie
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimeSro 06 Lis 2013, 18:15

Shu, jak to "trudno trafić gdy wilczę"? Wytłumacz mi to, bo nie ogarniam teraz w tym momencie. Powiedzmy że nie znam siebie. A poza tym, sam bym się powiesił, ale mi się nie chce, a poza tym już zagłosowałem... Nieco czasu mi odpadło, ale jak chcecie, to róbcie! Wieszajcie mnie, lub nie!
Wasza sprawa, ja mam to w dupie, nie chce mi się tłumaczyć, jak chcecie, to mnie wieszajcie.
Nie będę wam robił problemów z tej sprawy... Poza tym Shu, to że piszę spam bezsensowny to nie tylko ja tak mam, souprise, no nie? Także apeluję do tych mądrzejszych do których Shu raczej nie należy, że może być on potencjalnym wilkiem wraz z Daffem, który z jakiegoś powodu ma mniejszą aktywność niż w reszcie rozgrywek... Zazwyczaj co 2-3 post był jego... no chyba że pisało u niego jak byk, że nie ma czasu lub coś...
Także apeluję do Was o przejrzeniu od stóp do końców włosów Shujka i Daffa...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimeSro 06 Lis 2013, 18:23

Zensum napisał:
Na jakiej podstawie niby wiecznie "gram jak winny" ? HĘ?
Jeżeli tak uważasz, to proszę bardzo! Powieś mnie! Będziesz miał spokój! W razie czego w najgorszym przypadku będziesz żałował że zrobiłeś głupotę! (nie, nie sugeruję swej roli, nie resetujcie rozgrywki, bo chcę Daffa poinformować, że to że gram wg niego jak wilk to nie oznacza, że nim zawsze jestem, nara)
Baj, ja już swoje powiedziałem ._.
Bo zamiast cokolwiek wnosić do sprawy, zawsze piszesz jakieś pierdoły. Nigdy własnych teorii, zero indywidualności w graniu, ciągle podpinanie się i jeszcze raz pierdoły. I wybacz, ale to, co ty robisz, to głupota. Zamiast zapychać, lepiej, żebyś nam nie wadził i się nie zapisywał. <3 I co to za wpienianie się? Lekkie oskarżenie i od razu się rzucasz. Nieźle, nieźle~~
Nicu napisał:
Dlatego właśnie powszechnie hejcimy ten sposób rozruszania. Kłamcy kłamią, a zajączki się podlizuję żeby ich nie wywalić za krzywy ryjek ;p
Cóż, powiedz to Yassamet prosto w oczy, a nie mnie. : > Póki co tylko Gauzis się wg mnie wkopał odpowiedzią na jej pytanie. c: Moje pytanie też pcha sprawę do przodu.
GreenFlesh napisał:

YEY~~ chcecie mnie powiesić, i dobrze, nie mam czasu na tę rozgrywkę i nic nie ogarniam, jestem na to za tępy,
Shiion napisał:
Przepraszam, nie bede w stanie brac udzialu w rogrywce... robcie ze mna co chcecie
Błagam, nie ośmieszajcie się. Jak nie macie czasu, to napiszcie do sędzi i popełnijcie samobójstwo, bo w tej chwili stanowicie zbędny balast i zagadkę dla stada. Nie jesteście w jakikolwiek sposób pożyteczni, a takie teksty nieźle zajeżdżają wilkiem, bo nie wiem jak wy, ale ja jako niewinny np. napisałbym PW do prowadzącego, aby mnie uśmiercił. ; >
Shujin napisał:
1. Podpina się pod teorie innych.
2. Nie wiadomo, kiedy wilczy, a kiedy nie.
3. Bezsensowne posty niemal równe spamowi.
4. Prowokuje do powieszenia go, co nieraz było stosowane wśród wilków.
5. Strasznie denerwujący.
Też się trochę pode mnie podpiąłeś, hipokryto. Część argumentacji została wysunięta przeze mnie. : < Mimo, że jest ona przekonująca (w końcu po części jest również moja), to przecież NIE KAŻDY jeszcze się w grze wypowiedział. >C Zresztą zobaczymy, czy GF i Shiion zostaną wywaleni.
A tak poza tym...
GreenFlesh napisał:
ale ja myślę ze wilkiem jest daff ;-; tak po prostu i zawsze o to się czepia że każdy widzi w nim wilka, a tutaj nic, więc ja się czepne go o to
Jestem wilkiem, bo...? I dlaczego niby miałbym się nie bronić, gdy oskarżali mnie o wilczenie? Rozumiem, że wg ciebie najlepszym sposobem byłoby siedzenie cicho i pisanie w rzezi, tak, jak ty to robisz, tak? Jesteś geniuszem~~
Zensum napisał:
Wasza sprawa, ja mam to w dupie, nie chce mi się tłumaczyć, jak chcecie, to mnie wieszajcie.
Zamiast odpierdalać sceny, weź się w garść i się broń. Twoja postawa jest żałosna. Najlepsze jest potem to, że robisz bóle dupy o to, że cię wieszają jako niewinnego. <3
Zensum napisał:
Także apeluję do tych mądrzejszych do których Shu raczej nie należy, że może być on potencjalnym wilkiem wraz z Daffem, który z jakiegoś powodu ma mniejszą aktywność niż w reszcie rozgrywek...
Może powie Pan coś nam do mikrofonu więcej na ten temat?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimeSro 06 Lis 2013, 20:12

Apeluję do ciebie Daffie-idioto, że pisałem, że ja to mam gdzieś i nie ma sensu się bronić, bo i tak to nic nie zmieni. Ech...
Bronisz się: źle... Nie bronisz się: Też &&#$ źle...
THIS IS F(#$* LOGIC FROM POLAND! ._.
Co byś nie zrobił: milczał, mówił ras na jakiś czas czy pisał intensywnie - i tak ciebie podejrzewają
Daffie, nie rozumiesz faktu takiego, że ja po prostu jako obronę swojego dupska uważam za tchórzostwo? Widocznie nie... Także informuję: Nie będę się nigdy bronił, chyba że mi odwali ._.
A co do twojego pytania... a raczej prośby
*wyrywa mikrofon Daffowi z... ust... czy gdzie go trzyma* (sorry, nie napisałeś kaj go masz)
Także ten... Daff ma nieco inną częstotliwość postów, na dodatek teraz MAGICZNIE odpisał szybciej, żeby nie być podejrzanym. (?) Tak mi się wydaje... Poza tym Daff mimo jakichkolwiek przeciwności losu czyta każdy post dokładnie oraz odpisuje choćby miała trwać aktualnie apokalipsa zombie czy tytanów... Poza tym Daff nie zauważył (bądź też nie przeczytał) że nie mam zamiaru się tłumaczyć i mam to w D... Nie, nie w Alejce, w czterech literach ._.
*oddaje mikrofon panu Fa poprzez wsadzenie do buzi/gęby/cokolwiek tam masz*
Nara...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimeSro 06 Lis 2013, 22:14

Zensum napisał:
Apeluję do ciebie Daffie-idioto, że pisałem, że ja to mam gdzieś i nie ma sensu się bronić, bo i tak to nic nie zmieni.
Akurat idiotą jesteś ty, bo umiejętna obrona może wiele zdziałać i odwrócić sytuację na twoją korzyść, w przeciwieństwie do tego, co teraz się dzieje.
Zensum napisał:
Co byś nie zrobił: milczał, mówił ras na jakiś czas czy pisał intensywnie - i tak ciebie podejrzewają
Nie ma krystalicznie czystych graczy. : D
Zensum napisał:
Daffie, nie rozumiesz faktu takiego, że ja po prostu jako obronę swojego dupska uważam za tchórzostwo?
Teraz to ty wykazujesz brak logiki. Przyznaj się, że po prostu nie umiesz cokolwiek napisać, zamiast pisać takie pierdoły. xD
Zensum napisał:
Daff ma nieco inną częstotliwość postów, na dodatek teraz MAGICZNIE odpisał szybciej, żeby nie być podejrzanym.
Chwytasz się brzytwy, to widać. Myślisz, że w przeciągu 8 minut (bo tyle wynosi różnica czasu między naszymi postami)zdążyłbym napisać tak długiego posta wraz z wyszukanymi cytatami? Jebnij się po prostu.
Zensum napisał:
Poza tym Daff mimo jakichkolwiek przeciwności losu czyta każdy post dokładnie oraz odpisuje choćby miała trwać aktualnie apokalipsa zombie czy tytanów
Zawsze to robię, więc to nic nowego. Ta gra wymaga tego, aby czytać wszystkie myśli napisane przez graczy, a nie bezsensownie spamić o sprawach kompletnie niezwiązanych z rozgrywką. c:
Zensum napisał:
Poza tym Daff nie zauważył (bądź też nie przeczytał) że nie mam zamiaru się tłumaczyć i mam to w D
Przeczytałem, geniuszu. Wystarczy przeczytać poprzedni post. A jeśli masz to w D (<3)to tym gorzej dla ciebie. Tak, jak mówiłem, jeśli masz zamiar tak grać, to lepiej w ogóle nie graj. Jesteś tu zbędny i robisz z siebie osobę o niskich pokładach inteligencji. : >
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimeSro 06 Lis 2013, 22:26

Boże mu drogi, trzymajcie mnie (if you know what I mean) bo zaraz mu jebnę!
Nie każdy ma czas na przeczytanie 5-10 postów dziennie każdy długości średnio 20-30 linijek!
Jak niby miałaby to zrobić osoba, która ma zasraną szkołę, przygotowywanie się do egzaminów, jeszcze mieć czas dla rodziny, trochę telewizji, czasu dla siebie, dla dziewczyny/chłopaka i jeszcze do tego czas na jakieś pierdoły typu granie na telefonie i czytanie tak długich i często wymagających przeczytania parę razy postów! Średnio wychodziło by to jakieś 30 godzin dziennie, czyli z jednej czy dwóch rzeczy trzeba zrezygnować, a najlepiej z rzeczy, które wiesz, że możesz odłożyć na czas, gdy będziesz miał go sporo...
A teraz nara, ja już skończyłem...
A nie, jeszcze nie... Chyba...
Nie to że nie potrafię, bo zawsze jak nie potrafię to chociaż się staram (sh... żadnych podtekstów), próbuję, choćby mi to wcale nie wychodziło... Kiedy to już zrozumiem, to wątpię.
Ale chodzi mi o to, że ja po prostu nie widzę sensu w takich rzeczach. I tak nawet jakbym napisał wywód mający 30-40 zdań, to zapewne albo nikt by go nie przeczytał, albo napisał "i tak swojego *@$&*#$ zdania nie zmienię". Wtedy mój wysiłek który mógł być wykorzystany na 15-20 minutową naukę poszedł by prosto do zielonego, dużego kontenera na śmieci. Już nawet nie do śmietnika domowego, bo nie wiadomo ile by tam zdychał, skoro i tak jest dobity od razu.
A teraz to na serio koniec, już nawet nie odpisuj Daff, bo mam już dosyć... I nara...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimeSro 06 Lis 2013, 23:02

(godzina 20:45)
Uwaga. Post, który zaraz zobaczycie będzie się składał z dwóch części: pierwsze, zaległego postu z interpretacjami odpowiedzi na moje pytanie (gdyż nie chcę później słyszeć „Yass mówiła i nie dała”) oraz drugiej, badające posty najnowsze. Części oddzielę dwoma liniami przerywanymi, jeśli kogoś coś nie interesuje, czytać nie musi. Ale prosiłabym ogarniętych, szczególnie Shuja, Głaza, Daffa i Sla (nie wiem, kto z was wilczy, ale mam takie podejrzenie, ze wśród was jest jeden wilk – może mi się rozwieje w dalszej części posta), prosiłabym o ogarnięcie całego posta i wspomożenie mnie z interpretacją, a raczej z tym, czy i które zauważone przeze mnie rzeczy są dobre.

Ze względu na zgłoszenia chowam posta do spoilerów (z resztą mi też się ostatecznie strona rozsypała)!

CZĘŚĆ PIERWSZA
DO ROZGRYWKI:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
CZĘŚĆ DRUGA
DO ROZGRYWKI:
To tak na koniec podsumowanie wszystkich graczy obecnych w grze:
- Eileen - pisze średnio często, choć częściej, niż w poprzednich rozgrywkach (sama ją o to w sumie prosiłam). Wprowadza niewiele, ale póki co nie dopatruję się w niej wilka
- Daff - Mądry gracz, bardzo aktywny, niestety może wilczyć. Motywuje mnie do tego głownie argument taki, że wskazuje na winnych te osoby, które ja właśnie uważam za niewinne. Możliwe, że to z d...y argument, ale po prostu to mie niepokoi. Na dokładkę nie widzę klasycznej kłótni z Shujem, a przecież tak lubią się sprzeczać. Jakby współpracowali.
- Zensum - Osoba męcąca, która albo jest nieogarniętym wilczkiem, albo zakręonym królikiem. Obecnie daję mu 75% zaufania.
- Shiion - zgłosiła się do usunięcia, proszę sędzinę, by to wykonała
- Yassamet - dojrzalsza, kobieca wersja Zensuma, jak widzę o:
- Katty - Czyta grę, ale nic nie wprowadza. Oddaję na nią głos, nie podoba mi się to.
- Ookami - chętnie i na nią oddałabym głos, udziela się mało, prawie wcale. Ufam jej w 20%
- Shujin - To po prostu Shujin, chociaż nieco bardziej ogarnięty, jak widzę. Gra chyba na trybie Saikou. Niepokoi mnie to jego ogarnięcie oraz niepokoi mnie jego zgodność z Daffem.
- Pippi - Nic nie pisze, czyżby kandydatka do egzekucji?
- Hanako - Póki co jest cicho, niemal jak zawsze.
- GreenFlesh - Czy mi sięzdawało, czy poprosił o usunięcie się z gry?
- Nicu - jak na razie nie mam podejrzeń, ale przyznaję, niezbyt zwracam nań uwagę
- Gauzis - zacznę zwracać więcej uwagi po pierwszej nocy, gdyż chwilowo mamy więcej burzy wśród innych osób
- sla75 - ojciec tego wyżej. Akurat wobec niego nie mam podejrzeń, choćfajnie by było, gyby więcej pisał.
- Allyss - ucichła, co jest i dziwne i niepokojące.
- Nemezis - proszę, by ją usunięto, nie odzywa się w ogóle.
- Banshee - Chwilowo jej ufam najbardziej, ma ode mnie 85% zaufania, co pisałam wyżej.

22.55, kończę posta *a teraz się okaże, czy przekroczyła limit znaków*


Ostatnio zmieniony przez Yassamet dnia Pią 08 Lis 2013, 15:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimeCzw 07 Lis 2013, 16:09

Awww, stara, dobra Yass. :3
...
Zensum napisał:
Shu, jak to "trudno trafić gdy wilczę"? Wytłumacz mi to, bo nie ogarniam teraz w tym momencie.
Ty nigdy nie ogarniasz. Miałem na myśli to, że przed resetem również byłeś potencjalnym wilkiem, a okazałeś się królikiem. Tak trudno to zrozumieć?
Zensum napisał:
Poza tym Shu, to że piszę spam bezsensowny to nie tylko ja tak mam, souprise, no nie?
A kto prócz ciebie pisze "bezsensowny spam". Poza tym... SOUPRISE. xDDDD
Zensum napisał:
Także apeluję do tych mądrzejszych do których Shu raczej nie należy, że może być on potencjalnym wilkiem wraz z Daffem, który z jakiegoś powodu ma mniejszą aktywność niż w reszcie rozgrywek...
Pisałem to już na czacie, ale... Według ciebie jestem głupi, bo nie wpadłem na to, że mogę być potencjalnym wilkiem? I to wraz z DAFFEM? Not bad...
Daffodil napisał:
Też się trochę pode mnie podpiąłeś, hipokryto. Część argumentacji została wysunięta przeze mnie. : < Mimo, że jest ona przekonująca (w końcu po części jest również moja), to przecież NIE KAŻDY jeszcze się w grze wypowiedział. >C Zresztą zobaczymy, czy GF i Shiion zostaną wywaleni.
Ja się podpiąłem? Oczekuję na cytat postu, w którym to wysnułeś...
Nie każdy się wypowiedział, yep? Cóż, z tego, co widzę, większość graczy, którzy starają się coś wnieść, już napisali. Allys, Hanako, Pippi... Zwykle piszą (przynajmniej tak mi się zdaje) posty typu "No, w sumie XXXXX może mieć rację co do YYYYY. Jakby coś, wszystko czytam, ale niestety ostatnio mam trochę mniej czasu, bo (...)".
GreenFlesh napisał:
ale ja myślę ze wilkiem jest daff ;-; tak po prostu i zawsze o to się czepia że każdy widzi w nim wilka, a tutaj nic, więc ja się czepne go o to
Ojoju, nasz mistrz wreszcie się wypowiedział! Gdybyś tak tylko bardziej się rozpisał...
Zensum napisał:
Boże mu drogi, trzymajcie mnie (if you know what I mean) bo zaraz mu jebnę!
Nie każdy ma czas na przeczytanie 5-10 postów dziennie każdy długości średnio 20-30 linijek!
Jak niby miałaby to zrobić osoba, która ma zasraną szkołę, przygotowywanie się do egzaminów, jeszcze mieć czas dla rodziny, trochę telewizji, czasu dla siebie, dla dziewczyny/chłopaka i jeszcze do tego czas na jakieś pierdoły typu granie na telefonie i czytanie tak długich i często wymagających przeczytania parę razy postów! Średnio wychodziło by to jakieś 30 godzin dziennie, czyli z jednej czy dwóch rzeczy trzeba zrezygnować, a najlepiej z rzeczy, które wiesz, że możesz odłożyć na czas, gdy będziesz miał go sporo...
Ty mi tu Zensum, za przeproszeniem, nie pierdol o braku czasu, bo na pewno nie masz tak (te "przykłady", które podałeś są w cholerę naciągane, a ty z pewnością nie masz dziewczyny. No, chyba że prawdziwa jest ta wzmianka o "chłopaku"...) naciągniętego grafiku jak ja, człowiek, który by napisać coś na Doubcie, musi zapierdzielać do babci przez pół miasta. Ponadto, codziennie lekcje do 15:00, później zadania domowe, nauka na następny dzień, bo przecież komu zaszkodzi napisać pracę klasową...
Yassamet napisał:
Tyle. 6 osób na 17 (nie licząc Daffa, który tylko wspomniał o swoim dawnym zagraniu). Serio? Eh...
No wiesz, ja uznałem, że to raczej w waszej ocenie jest, co ja takiego mogę tu wnieść, tym bardziej, że w samoocenie daleko jest mi od realności. A tak poza tym, to pamiętałem, że kiedyś było to zastosowane przez Daffa/Gisho, w celu raczej prowokacyjnym, toteż przemilczałem.
Yassamet napisał:
Shuj napisał:
1. Podpina się pod teorie innych.
2. Nie wiadomo, kiedy wilczy, a kiedy nie.
3. Bezsensowne posty niemal równe spamowi.
4. Prowokuje do powieszenia go, co nieraz było stosowane wśród wilków.
5. Strasznie denerwujący.
Ej, to o mnie! POWIEŚCIE MNIE! : D
Nie, to nie o Tobie, Ty wysnuwasz własne teorie (chociażby ten długi post), nie piszesz bezsensownych postów, a starasz się coś wnieść ("Niech każdy napisze mi, co jest w stanie wnieść do stada poza swoimi kilogramami."), nie prowo...
Yass napisał:
Ej, to o mnie! POWIEŚCIE MNIE! : D
dobra, z tym damy sobie spokój... no i nie jesteś denerwująca. A "nie wiadomo, kiedy wilczysz, a kiedy nie", bo po prostu jesteś dobrym wilkiem, za to Zenek jest zazwyczaj, jak to ujęłaś, "zakręconym królikiem".
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimeCzw 07 Lis 2013, 16:21

Shujin napisał:
Awww, stara, dobra Yass. :3
Stara? .^.*

Shujin napisał:

Zensum napisał:
Boże mu drogi, trzymajcie mnie (if you know what I mean) bo zaraz mu jebnę!
Nie każdy ma czas na przeczytanie 5-10 postów dziennie każdy długości średnio 20-30 linijek!
Jak niby miałaby to zrobić osoba, która ma zasraną szkołę, przygotowywanie się do egzaminów, jeszcze mieć czas dla rodziny, trochę telewizji, czasu dla siebie, dla dziewczyny/chłopaka i jeszcze do tego czas na jakieś pierdoły typu granie na telefonie i czytanie tak długich i często wymagających przeczytania parę razy postów! Średnio wychodziło by to jakieś 30 godzin dziennie, czyli z jednej czy dwóch rzeczy trzeba zrezygnować, a najlepiej z rzeczy, które wiesz, że możesz odłożyć na czas, gdy będziesz miał go sporo...
Ty mi tu Zensum, za przeproszeniem, nie pierdol o braku czasu, bo na pewno nie masz tak (te "przykłady", które podałeś są w cholerę naciągane, a ty z pewnością nie masz dziewczyny. No, chyba że prawdziwa jest ta wzmianka o "chłopaku"...) naciągniętego grafiku jak ja, człowiek, który by napisać coś na Doubcie, musi zapierdzielać do babci przez pół miasta. Ponadto, codziennie lekcje do 15:00, później zadania domowe, nauka na następny dzień, bo przecież komu zaszkodzi napisać pracę klasową...
Ej... Mam wam zapodać swój grafik, czy poprosić Głazisa, by on swój zapodał?

Shujin napisał:

Yassamet napisał:
Tyle. 6 osób na 17 (nie licząc Daffa, który tylko wspomniał o swoim dawnym zagraniu). Serio? Eh...
No wiesz, ja uznałem, że to raczej w waszej ocenie jest, co ja takiego mogę tu wnieść, tym bardziej, że w samoocenie daleko jest mi od realności. A tak poza tym, to pamiętałem, że kiedyś było to zastosowane przez Daffa/Gisho, w celu raczej prowokacyjnym, toteż przemilczałem.
Przez Daffa, a potem chyba przez Głaza, ale o ile Daff to stosował w celach prowokacyjnych, o tyle ja to robię, by tutaj coś ruszyło... I jak widzisz, grzebię nieco w tych postach.

Shujin napisał:

Yassamet napisał:
Shuj napisał:
1. Podpina się pod teorie innych.
2. Nie wiadomo, kiedy wilczy, a kiedy nie.
3. Bezsensowne posty niemal równe spamowi.
4. Prowokuje do powieszenia go, co nieraz było stosowane wśród wilków.
5. Strasznie denerwujący.
Ej, to o mnie! POWIEŚCIE MNIE! : D
Nie, to nie o Tobie, Ty wysnuwasz własne teorie (chociażby ten długi post), nie piszesz bezsensownych postów, a starasz się coś wnieść ("Niech każdy napisze mi, co jest w stanie wnieść do stada poza swoimi kilogramami."), nie prowo...
Yass napisał:
Ej, to o mnie! POWIEŚCIE MNIE! : D
dobra, z tym damy sobie spokój... no i nie jesteś denerwująca. A "nie wiadomo, kiedy wilczysz, a kiedy nie", bo po prostu jesteś dobrym wilkiem, za to Zenek jest zazwyczaj, jak to ujęłaś, "zakręconym królikiem".
... A ja dalej stwierdzam, że to jest o mnie C: Podpinanie się pod teorie innych, jeśli nie zauważyłeś, stosuję nagminnie, tylko, że dorzucam swoje szczegóły, które rozwijają nieco koncept kogoś. A posty równe spamowi są, owszem, często połowa albo i 3/4 moich postów polegają na odpisaniu głupot albo trollowaniu nie na temat~

Zapychacz off.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimeCzw 07 Lis 2013, 18:12

Ohohohohoho, mam na chwilę lapka. *czyste szaleństwo* <3
jak pięknie.

Przejrzałam wszystko od swojego ostatniego postu. Rezygnacja GFa i Shiion (tak to powinnam odbierać?). Jakaś kłótnia.
Hm. Czyli nic nowego i zaskakującego w sumie.

Yass napisał:
- Eileen - pisze średnio często, choć częściej, niż w poprzednich rozgrywkach (sama ją o to w sumie prosiłam).
...Więc to Twoja prośba jest powodem częstszego pisania Eileen? Dobrze wiedzieć w sumie, bo po resecie byłam skłonna ją uniewinnić właśnie dlatego, że zwiększyła aktywność. W końcu w porównaniu do poprzedniej części pisała więcej i częściej, innymi słowy zmiana zachowania i wydawała się bardziej...bo ja wiem? rozluźniona? Pojawiły się odważniejsze posty, to pewne. Odbierałam ją więc za bliższą niewinności niż wilczenia. No cóż, skoro jednak tak, to skreślam to z jej zasług w swojej liście. Co nie zmienia faktu, że jakoś nie wydaje mi się żeby była wilkiem. Chociaż od 6 strony tak jakoś ucichła. ;___;

Czyli z naszej siedemnasteczki po pierwszej nocy prawdopodobnie zrobi się dziesiąteczka (tak w najgorszym wypadku, myślę). Shiion i GF sobie odpuścili (tak?), Pippi, Allyss i Nemezis nie napisały nic od resetu (więc mogą zostać usunięte, ale kto wie, może jeszcze się odezwą albo zostanie im to póki co odpuszczone). + jedna osoba, którą powiesimy + jedna osoba, którą zjedzą wilki. Uu, ja nie chcę nic mówić, ale nieźle się tu wykruszy ten nasz skład.
Jako banshee, oficjalnie rozpoczynam lament. <3

Ale wracając do tematu, oby nasze głosy były trafne. ;__;

(mam nadzieję, że nikomu to nie przeszkodzi, ale zapiszę tu sobie, kto na kogo głosował)
Sla75 na Shiion
Zensum na GreenFlash'a
Shujin na Zensuma
Yassamet na Katty

Jeśli kogoś pominęłam, przepraszam.


Ach, ta jednomyślność. ♥
Głosowanie na Shiion i GF'a w obecnej sytuacji chyba nie jest potrzebne. Po dłuższym zastanowieniu, mój głos leci w stronę Katty. Uzasadniałam to w swoim poprzednim poście, ale wtedy wstrzymałam się od głosu, licząc, że owa się odezwie. No nic.

Yass napisał:
- Banshee - Chwilowo jej ufam najbardziej, ma ode mnie 85% zaufania, co pisałam wyżej.
O, jak miło. ♥

Jeszcze btw, czy tylko mnie się tak rozciągnęła ta ósma strona? :<
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimeCzw 07 Lis 2013, 18:54

Z ostatniej chwili: Katty i Shiion - obie czyste jak łzy, odpłynęły na Karaiby w świetle zachodzącego słońca.

A tak. Osoby, które zagłosowały na uciekinierki, proszone są o ponowne oddanie głosu.


Ostatnio zmieniony przez Alejaroz dnia Czw 07 Lis 2013, 22:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimeCzw 07 Lis 2013, 19:57

a czemu nie ja się nie wybieram nigdzie....bo to był mój Tajny Plan !

a co z tego wynikło, nawet fajne rzeczy

1. DAFF I ZENEK: chcecie się kłócić i wyzywać to zapraszam na pw a nie na rozgrywkę -,-
post dokończę później bo nie mam czasu
ale w oczy rzucił mi się Shu który jedyny argument za tym by mnie powiesić to : post po rozlosowaniu ról

i daff:
Jestem wilkiem, bo...? I dlaczego niby miałbym się nie bronić, gdy oskarżali mnie o wilczenie? Rozumiem, że wg ciebie najlepszym sposobem byłoby siedzenie cicho i pisanie w rzezi, tak, jak ty to robisz, tak? Jesteś geniuszem~~

napisałem żę jesteś wilkiem tylko po to by pokazać niektórym jedną zależność którą wyłapałem, ale że też nikt tego nie zobaczył to trudno, i jeszcze coś, piszę posta w rzezi czytając posty z rozgrywki i to analizuje, tyle żeby napisać to potrzebuje godziny by post był dobry, a nawet tyle czasu nie mam, ale co najważniejsze, nie znasz mnie więc nie oceniaj, ale i tak zapewne będziesz się z tego śmiał

Zenke:
A tak poza tym, to też mi się wydaje że GF troszkę kombinuje, zwłaszcza że tak samo w rzezi odpisał dopiero po rozlosowaniu ról na nowo...

A co ma piernik do wiatraka ? I to ja mieszam, weź się schowaj, ja napisałem posta, który nic nie wnosi, tylko napisałem to co chcieliście, a ty(i nie tylko) już że bujda i wieszamy


Ostatnio zmieniony przez GreenFlesh dnia Czw 07 Lis 2013, 21:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimeCzw 07 Lis 2013, 19:57

Yass napisał:
Z tego, co ja zdążyłam zauważyć, kiedy wilczysz, nie jesteś tak skokliwa do wszystkich i nie pienisz się aż tak P: Grasz ostrożniej. Lubię to w tobie. I mam prośbę, pokłóć się z Daffem albo Głazem o byle co, jeśli któryś z nich wilczy, może go sprowokujesz do wsypania się.
Kotek, zazdroszczę ci researchu xD Porównywać mnie i mój styl gry z rozgrywek z przed pół roku, z tych namiętnych kłótni z Gisem i teraz, to... Meh, brakuje mi porównania, ale chyba rozumiesz do czego zmierzam, prawda?
A prowokacje... Obiecałam sobie, że już nigdy nie będę prowokować Gauza, a Daffa nie tykam, bo jeszcze dostaniemy rykoszetem DI
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimeCzw 07 Lis 2013, 21:30

Banshee napisał:
...Więc to Twoja prośba jest powodem częstszego pisania Eileen? Dobrze wiedzieć w sumie, bo po resecie byłam skłonna ją uniewinnić właśnie dlatego, że zwiększyła aktywność.
Jak wilczyłyśmy wspólnie, to o to prosiłam, argumentując, że hejt pewnie i tak poleci na milczków. Pisałam to do całego składu. Teraz nie mam z nią kontaktu, a skoro ucichła, to mi daje to informację, że już nie wilczy (nie stara się)

Nicu napisał:
Kotek, zazdroszczę ci researchu xD Porównywać mnie i mój styl gry z rozgrywek z przed pół roku, z tych namiętnych kłótni z Gisem i teraz, to... Meh, brakuje mi porównania, ale chyba rozumiesz do czego zmierzam, prawda?
A prowokacje... Obiecałam sobie, że już nigdy nie będę prowokować Gauza, a Daffa nie tykam, bo jeszcze dostaniemy rykoszetem DI
No takich archiwów to ja nie czytuję, patrzę z obecnej perspektywy xD I ja wiem, czym to grozi, ale moim zdaniem ważniejsze jest poszukać wśród nich futrzaka.

Alejko - jeśli głosowałam na Katt, a ona odpadła, to czy mam zmienić osobę, na którą głosuję, czy tracę możliwość votu?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimeCzw 07 Lis 2013, 23:12

Zensum napisał:
Boże mu drogi, trzymajcie mnie (if you know what I mean) bo zaraz mu jebnę!
Nie każdy ma czas na przeczytanie 5-10 postów dziennie każdy długości średnio 20-30 linijek!
Sobie jebnij. Gdzie tu logika w postępowaniu? Jeśli zapisujesz się do gry, musisz co dzień rezerwować sobie czas na przeczytanie całej gry i analizę sytuacji. Jeśli nie potrafisz tego zrobić, to po prostu nie graj. : D
Zensum napisał:
Średnio wychodziło by to jakieś 30 godzin dziennie
Nie mogłem się powstrzymać. <3

Yassamet, zabiję po prostu. Strona mi się masakrycznie rozszerzyła i ciężko się czyta posty na niej zawarte. Więcej myślników nie miałaś? Mimo wszystko
Yassamet napisał:
Ale prosiłabym ogarniętych, szczególnie Shuja, Głaza, Daffa i Sla (nie wiem, kto z was wilczy, ale mam takie podejrzenie, ze wśród was jest jeden wilk – może mi się rozwieje w dalszej części posta), prosiłabym o ogarnięcie całego posta
niech będzie. Wniosek jest śmiały, choć u mnie jest lekko zmodyfikowany.
Yassamet napisał:
I mam prośbę, pokłóć się z Daffem albo Głazem o byle co, jeśli któryś z nich wilczy, może go sprowokujesz do wsypania się.
Nie wysługuj się innymi - zaatakuj sama. Znów się przyczajasz, szukając sojusznika, jak w sytuacji sprzed resetu. Szkoda, że się powtarzasz... .-.
Yassamet napisał:
Jesteś wilkiem, bo jesteś Daffem. Po prostu, jesteś dobry, więc automatycznie podejrzany, przez tych, którzy nie są już tacy dobzi. A skoro chcesz pokazać, że jest inaczej, pokaż to. Udowodnij nam swoją niewinność.
Żeby udowodnić swą niewinność, przede wszystkim musicie wysunąć przeciw mnie stosowne i rzeczowe argumenty. Wasze pisanie, że "jestem wilk, bo tak" bez pokrycia nie jest dobre dla nikogo. Zauważ, że to już 65. rozgrywka i mało kto wpieni się na widok takiego ochłapu.
Yassamet napisał:
- Zensum - Osoba męcąca, która albo jest nieogarniętym wilczkiem, albo zakręonym królikiem. Obecnie daję mu 75% zaufania.
Na jakiej podstawie?
Yassamet napisał:
- Banshee - Chwilowo jej ufam najbardziej, ma ode mnie 85% zaufania, co pisałam wyżej.
Na jakiej podstawie?

Shujin napisał:
Ja się podpiąłem? Oczekuję na cytat postu, w którym to wysnułeś...
Ja napisał:
Ładnie żeś się podpiął pod wcześniejszych graczy. Ciekawe, czy teraz, po pokazie głupoty sprzed resetu, otrzymałeś wilka za rolę? Byłoby niezmiernie ciekawie. c: Byłoby wręcz za prosto, ale Zenek wiadomo jak to Zenek, człowiek prosty. Zawsze gra jak winny.
Shujin napisał:
1. Podpina się pod teorie innych.
2. Nie wiadomo, kiedy wilczy, a kiedy nie.
3. Bezsensowne posty niemal równe spamowi.
4. Prowokuje do powieszenia go, co nieraz było stosowane wśród wilków.
5. Strasznie denerwujący.
Yassamet napisał:
Przez Daffa, a potem chyba przez Głaza
A to kradziej z niego. :c Moich zagrywek się nie kradnie.

GreenFlesh napisał:

napisałem żę jesteś wilkiem tylko po to by pokazać niektórym jedną zależność którą wyłapałem, ale że też nikt tego nie zobaczył to trudno
A ta zależność to...? Proszę cię, nie mów, że to:
GF napisał:
tak po prostu i zawsze o to się czepia że każdy widzi w nim wilka, a tutaj nic, więc ja się czepne go o to
._.

Nicu napisał:
Obiecałam sobie, że już nigdy nie będę prowokować Gauza, a Daffa nie tykam, bo jeszcze dostaniemy rykoszetem DI
Prawdziwy królik nie boi się ginąć. Stara się natomiast dać jak najwięcej swą grą stadu nim umrze. : < Zatem rusz się i zaczep któregoś z nas, bo nuda w rozgrywce.

Yassamet napisał:
Teraz nie mam z nią kontaktu, a skoro ucichła, to mi daje to informację, że już nie wilczy (nie stara się)
Jak milczy, to też często wilczy, niestety. To w sumie zależy od tego, czy pieprzy głupoty, czy nie. Przed resem pisała takie niesamowite rzeczy, że mógłbym nawet posłać głos, gdyby nie Zenek ani Metys. Ani oczywiście res, to można było pociągnąć dyskusję.

Ograniczę sobie krąg możliwych kandydatów do linczu. Odejmując były wilczy skład oraz zmarłe już osoby, zostają:
- Ja
- Zensum
- Ookami
- Shujin
- Pippi
- GreenFlesh
- Nicu
- Gauzis
- sla75
- Nemezis
- Banshee
Tu może kryć się nawet cały składzik. Dlatego będę utrzymywał tę listę. Kierował się nią będę przy oddaniu głosu, ale to nie dziś. c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimePią 08 Lis 2013, 00:37

Shujin napisał:

Zensum napisał:
Boże mu drogi, trzymajcie mnie (if you know what I mean) bo zaraz mu jebnę!
Nie każdy ma czas na przeczytanie 5-10 postów dziennie każdy długości średnio 20-30 linijek!
Jak niby miałaby to zrobić osoba, która ma zasraną szkołę, przygotowywanie się do egzaminów, jeszcze mieć czas dla rodziny, trochę telewizji, czasu dla siebie, dla dziewczyny/chłopaka i jeszcze do tego czas na jakieś pierdoły typu granie na telefonie i czytanie tak długich i często wymagających przeczytania parę razy postów! Średnio wychodziło by to jakieś 30 godzin dziennie, czyli z jednej czy dwóch rzeczy trzeba zrezygnować, a najlepiej z rzeczy, które wiesz, że możesz odłożyć na czas, gdy będziesz miał go sporo...
Ty mi tu Zensum, za przeproszeniem, nie pierdol o braku czasu, bo na pewno nie masz tak (te "przykłady", które podałeś są w cholerę naciągane, a ty z pewnością nie masz dziewczyny. No, chyba że prawdziwa jest ta wzmianka o "chłopaku"...) naciągniętego grafiku jak ja, człowiek, który by napisać coś na Doubcie, musi zapierdzielać do babci przez pół miasta. Ponadto, codziennie lekcje do 15:00, później zadania domowe, nauka na następny dzień, bo przecież komu zaszkodzi napisać pracę klasową...
Yassamet napisał:
Ej... Mam wam zapodać swój grafik, czy poprosić Głazisa, by on swój zapodał?
Yay, licytacja xD... Seriously?!
Cóż, offtopując moje kochane "popierdółki"...
Mój dzień rozpoczyna się o 5-tej rano, sekwencja jest prosta:
Myje się, jem śniadanie popijając kawą, idę zapalić, myję zęby, robię sobie żarcie na cały dzień, pakuje się, sprawdzam E-mail'a i wybija godzina 7-dma, o której jadę z sąsiadką do szkoły, ew. zapierniczam 2-3 autobusami do szkoły. W szkole zajęć nigdy nie kończę wcześniej jak o 15:25. Równo o 15:25 mam autobus do pracy, więc zapierniczam jak mała motorówka na autobus nr. 13 który i tak się spóźni, ale czasem ma schiz się spóźnić tylko dwie minuty, więc muszę [Cenzura], gdy się dużo spóźni, znów biegiem do roboty 2 km, aby zdążyć, by podjechać bliżej nie ma szans gdyż korki na drogach niszczą wszelakie szanse na punktualność. Każda minuta spóźnienia do pracy kosztuje mnie 0,47 gr. Czyli jest to 28 złoty i 20 gr za godzinę spóźnienia. W pracy siedzę już pod koniec na wpół przymierający głodem by wyjść o 21, nie zawsze o niej wyjdę, czasem mam klienta z którym podpisuję umowę a dodzwonię się o 20:55 i siedzę nawet do 21:40 (raz tak było), jednak zwykle wracam na tą 22 do domu. Jem kolację, myje się jako że po takim dniu się zdecydowanie już śmierdzi, siadam do kompa/przy kompie i zajmuje się przy piwie składaniem lapków które biorę "na wynos" z serwisu w którym mam czwartkowe praktyki. Dodatkowo koresponduję z wieloma role play'owcami jako ekspert od mechaniki D20/D&D (jak zwał, tak zwał, różnice nieznaczne), finalnie kładę się zwykle spać o godzinie 1-szej.
Weekendy zaś przeznaczam głównie znajomym, choć w sobotę pracuję od 9 do 18.
Zastanawiam się moi mali współużytkownicy czy którykolwiek z was dałby radę tak pociągnąć chociaż dwa tygodnie. Ja odsypiam głównie w autobusie podczas podróży do szkoły i z pracy ewentualnie na niektórych lekcjach.


Tak więc wracając myślami do rozgrywki, a pomyśleć że miałem taki dobry humor rozpoczynając tego posta, jednak musiałem gdzieś wylać swoje żale, cierpcie czytając powyższy tekst.
Daffo, co do twojej zagrywki, szczerze? Nawet jeśli, mało mnie to obchodzi, czytałem wszystkie rozgrywki dawniej i wszelkie dotychczasowe taktyki są mi w pewnym stopniu znane, pamięć mam świetną do tego, nawet jeśli nie pamiętam kto to stosował.
Teraz tak, co do kłótni ze mną, nie widzę w tym sensu, śmiało próbujcie, "pokonuję" dziesiątki umysłów dziennie w telemarketingu zmieniając ich cały pogląd zarówno na operatora, jak też na dzisiejszy rynek, kończąc na poskramianiu ich natury (nie sztucznego wymuszania powodów które ma mniejszą siłę przebicia) do niechęci wobec telesprzedaży.
Królik również ma zęby którymi gryzie, dobrze się wbijając tymi zębami w tętnice szyjną, zagryzę również i wilki, więc zatańczmy.
(Tak, skoczyło mu Ego, czuje się taki zarąbisty, ale to z powodu sukcesów zawodowych które odnosi ostatnimi dniami.)
Rozwiewając wasze wszelkie iluzje na temat moich zagrywek, nie doczytałem jak Pippi zdradziła swoją rolę, ja zrobiłem to najmożliwiej otwarcie, ukazując wam w głupi sposób że tym wilkiem nie jestem, wtedy na ostrzeżeniu by się nie zakończyło a byłem świadom że mogę je najprawdopodobniej dostać. Czujecie się zagrożeni z tego powodu?
Tato... "Sposób kamikadze" to trafna uwaga, wszystko na jedną kartę, to wszystko się zgadza z moimi wilczymi rozgrywkami. Jednak, jak wspomniałem w którejś z ostatnich rund gdzie również poniekąd tak rozgrywałem karty, jestem już świadom swoich błędów, w ten sposób również chcę wam ukazać z jak błędnego założenia wychodzicie.
Cóż tu jeszcze mogę napisać, ah tak, tłumaczę się, gdzieś jak byłem królikiem zapowiadałem się że nie będę tego robił... Widać mam taką naturę, zostawiam niektóre rzeczy odnoszące się do mojej osoby na tyle jasne, aby to zaakceptować w swoim sumieniu, więcej niż chcę nie wyjawiam. Choć w przypadku tej bezrolnej rozgrywki nie mam nic do ukrycia.

Na tym bym poprzestał jeśli chodzi o tłumaczenie się, jeśli zaś chodzi o przypuszczenie ofensywy, nie mam na to sił już dziś, jutro odpuszczam szkołę, MOŻLIWE że wyprowadzę kontrę co do osób które zalatują wilkiem i jednej która niemalże na pewno nim jest. Póki co schodzę ojcu z kompa, dobranoc.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimePią 08 Lis 2013, 00:54

Do osób, którym rozciągnęłam forum: Ja naprawdę nie wiem, o co chodzi, mi się nic nie dzieje, wszystko jest spójne. Niech mi ktoś podeśle screen tego, co się stało, to wtedy będę wiedzieć, czy mogę coś zmienić.

Adolf napisał:
Yassamet napisał:
I mam prośbę, pokłóć się z Daffem albo Głazem o byle co, jeśli któryś z nich wilczy, może go sprowokujesz do wsypania się.
Nie wysługuj się innymi - zaatakuj sama. Znów się przyczajasz, szukając sojusznika, jak w sytuacji sprzed resetu. Szkoda, że się powtarzasz... .-.
Tak, Daff. Atak jednej Yass na zarówno Daffa,l Głaza, Shujka i Sla będzie genialnjym pomysłem. NIE JESTEM SAMOBÓJCĄ.

Adolf napisał:
Yassamet napisał:
Jesteś wilkiem, bo jesteś Daffem. Po prostu, jesteś dobry, więc automatycznie podejrzany, przez tych, którzy nie są już tacy dobzi. A skoro chcesz pokazać, że jest inaczej, pokaż to. Udowodnij nam swoją niewinność.
Żeby udowodnić swą niewinność, przede wszystkim musicie wysunąć przeciw mnie stosowne i rzeczowe argumenty. Wasze pisanie, że "jestem wilk, bo tak" bez pokrycia nie jest dobre dla nikogo. Zauważ, że to już 65. rozgrywka i mało kto wpieni się na widok takiego ochłapu.
Biedna Yass, nikt nigdy nie łapie momentu, gdy ona pisze ironicznie ._.
Pierwsze pytanie: Skąd ta nagła współpraca i dogadywanie się z Shujkiem?

"Zaufania":
Zenek: Jak już pisałam wyżej, Zenkowi przedstawiane są te same argumenty, które równie dobrze mogą być przedstawione mi. Zauważyłam teraz, że Zenek pracuje na podobnym trybie myślenia, co ja, ale nie umie posklejać swoich przyuważeń w logiczną całość. Skoro gra, jak ja, a ja jestem niewinna, to on też może być.
Banshee: Tu jest prościej. Jest nowa, niczym mi nie podpadła, pisze logicznie. To chwilowo dla mnie osoba najlepsza do zaufania.

Adiś napisał:
- Ja
- Zensum
- Ookami
- Shujin
- Pippi
- GreenFlesh
- Nicu
- Gauzis
- sla75
- Nemezis
- Banshee
Wyłączę stąd Ookami, Pippi i Nemezis, które nie piszą zbytnio. Sama egoistycznie zabiorę jeszcze Banshee, bo, jak pisałam wyżej, nie wydaje mi się, by była wilkiem. Co otrzymam?
- Daff
- Zensum
- Shujin
- GreenFlesh
- Nicu
- Gauzis
- sla75

Czyli zestaw graczy myślących powiększony o Zenka, GF i Nicu. Jeśli tutaj jest prawie cały skład, to bójmy się Bogów...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimePią 08 Lis 2013, 14:00

Daff, co do rozciągnięcia: dostałem odp. od Katty że mogą się takie rzeczy dziać na firefox'ie.
A co do tego czasu: a co jeżeli nagle wypadnie mi np. wypad całodniowy, o którym przy zapisywaniu się do rozgrywki nie wiedziałem? tak tylko strzelam...
sorry jeśli nie będzie dużych liter czy znaków, ale mi sie nie chce, pisze na szybko z kompa innego ._.
Tyle na razie mam ja, a co do tego, ze odpłyneli na karaiby... miłej zabawy życze...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimePią 08 Lis 2013, 16:13

Daff, nie chcesz się obronić bo jesteśmy na to za mało inteligentni...aha... okej, ale powiedz mi jedno, oprócz mnie i zenka, to kogo widzisz jako wilka, bo błagam cię, nie marnuj czasu na coś takiego jak ja, i zauważ coś, co nawet może być pod twoim nosem.
a co do wilka, to myślę że nim jest Yass
dlaczego ?

1.szuka sprzymierzeńców którzy ja wesprą, a tu chodzi o to by w swoich zarzutach pociągnąć resztę stada i przekonać do swoich racji, a nie szukanie sobie karnego osła na kogo potem możesz zwalić winę

2.
Yass napisał:
Tak, Daff. Atak jednej Yass na zarówno Daffa,l Głaza, Shujka i Sla będzie genialnjym pomysłem. NIE JESTEM SAMOBÓJCĄ.
a zobacz i na to :
Daff napisał:
Prawdziwy królik nie boi się ginąć. Stara się natomiast dać jak najwięcej swą grą stadu nim umrze
offtop:
a ty się boisz o swoje życie, bo może masz wróża ? a nie, go tu nie ma.... no to wiedźma, nie, też tego niema, czyli wilk, to jedyna rola, która wymusza instynkt przeżycia

3.Akaito w rozgrywce X(nie pamiętam której) wilczył, a był pomocny stadzie, a ty w sumie masz teraz podobną taktykę(jeżeli wilczysz), więc jestem skłonny oddać głos na ciebie, lecz się wstrzymam, bo tutaj głos ważniejszy niż życie

to tyle z moich beznadziejnych argumentów
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimePią 08 Lis 2013, 16:39

Eileen i Hana - kolejne niewiniątka, wiedzione wizją tropików, wsiadły na najbliższy statek i odpłynęły w siną dal.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimePią 08 Lis 2013, 16:46

Jest teraz ktoś w stanie oszacować ile po resecie kto miał postów i kto teraz jest aktywny + ile osób jest żywych?
Sorry że taki krótki ale się spieszę ._.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimePią 08 Lis 2013, 18:03

Yass napisał:
Daff napisał:
Yass napisał:
I mam prośbę, pokłóć się z Daffem albo Głazem o byle co, jeśli któryś z nich wilczy, może go sprowokujesz do wsypania się.
Nie wysługuj się innymi - zaatakuj sama. Znów się przyczajasz, szukając sojusznika, jak w sytuacji sprzed resetu. Szkoda, że się powtarzasz... .-.
Tak, Daff. Atak jednej Yass na zarówno Daffa,l Głaza, Shujka i Sla będzie genialnjym pomysłem. NIE JESTEM SAMOBÓJCĄ.
Tak, Yass. Wysługuj się mną, bo przecież to taki genialny pomysł. O dziwo, też mi zależy na tym by jak najdłużej grać.

Daff napisał:
Prawdziwy królik nie boi się ginąć. Stara się natomiast dać jak najwięcej swą grą stadu nim umrze. : < Zatem rusz się i zaczep któregoś z nas, bo nuda w rozgrywce.
Nuda w rozgrywce, więc ja muszę zachowywać się jak skończona kretynka, żebyście mieli choć trochę rozrywki? Fajnie wiedzieć co o myślisz.
Brzydzę się kłamstwem = źle
Brzydzę się króliczymi kłamstwami = źle
Usiłuję dorwać wilka = źle
Nie pomagam w polowaniu, tylko załatwiam swoje sprawy = źle
Prowokuję = źle
Nie prowokuję = też źle
Weźcie się zdecydujcie...



Btw. Yass, będę zbierać na Mołdawskie Trolle. Jak się nie przywitasz to przyjdę ci na panel : P
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitimePią 08 Lis 2013, 18:52

Zensum napisał:
Jest teraz ktoś w stanie oszacować ile po resecie kto miał postów i kto teraz jest aktywny + ile osób jest żywych?
Sorry że taki krótki ale się spieszę ._.
Statystyki - to lubię xD


- Daff - 11
- Zensum - 10
- Yassamet - 11
- Ookami - 2
- Shujin - 5
- Pippi 1 (tzn ten)
- GreenFlesh - 6
- Nicu - 6
- Gauzis - 3
- sla75 - 2
- Allyss - 0
- Nemezis - 0
- Banshee - 5


Nie wiem czemu, ale mi podejrzana wydaje się Banshee. Z tego co widzę, jest nowa, ale dość ogarnięta i jak na moje oko gra jakby ktoś ją instruował.. Na przykład koledzy z wilczej watahy. A skoro ona, to przy okazji i Yass, choć nie wiem, czy dwa wilki by tak ze sobą ściśle i otwarcie współpracowały bez obawy o to, że gdy jedna wpadnie to i siłą rozpędu i dla świętego spokoju drugiej nie powieszą.. Niemniej, tylko to widzę.
To, ze Yass głosowała na niewinną, jak się okazało, Katty też może wskazywać na jej ewentualną wilczość.

A, i jeszcze dopiszę głosy. Unieważnione też, bo moim zdaniem również mogą być poszlaką.

WAŻNE GŁOSY:
GreenFlesh - 1 (Zensum)
Zensum - 1 (Shujin)

UNIEWAŻNIONE GŁOSY:
Shiion - 1 (Sla75)
Katty - 2 (Yassamet&Banshee)


Ostatnio zmieniony przez Pippi dnia Pią 08 Lis 2013, 21:52, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Przegapiłam jeden głos - wybacz Banshee, już dopisałam :))
Powrót do góry Go down
Sponsored content






bezrolne 65. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: bezrolne 65.   bezrolne 65. - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

bezrolne 65.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-