52 - Page 2



 

Share
 

 52

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 17:13

Według mnie Daff nadinterpretuje dobrze. Nie grałem wcześniej więc w tych proporcjach za dobry chyba nie jestem ale jak już zauważyłem to rzeczywiście na tyle osób 3 wilki pasować mogą. Więc podzielam zdanie Daffa, że jest ich trójka.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 17:30

Gisho trochę wyprzedziłeś, bo od razu oskarżasz Nicu, interpretując tylko jej głosowanie, przecież nie każdy musi pisać dlaczego głosuje na szeryfa. Jak dla mnie trochę za szybko chcesz się pozbyć osób, których nie lubisz, jakbyś wiedział, że mogą ci zagrozić (chodzi mi o to, że możesz być wilkiem).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 17:55

Zgadzam się z Batrusem. Nie można oskarżać kogoś po jednym wpisie, który nie wnosi nic do sprawy. Poza ty, wydaje się to być dla mnie dziwne, tak jakbyś na siłę szukał winnego...
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 18:31

Komentarz może być, nie musi, ale gdy nie ma a zawsze był, to chyba przez przypadek nie?
Zazwyczaj jak kogoś oskarżam po pierwszym poście to mam racje, nie pierwszy raz tak robię i na razie zostanę przy Nicu, aczkolwiek nie jest ona sama więc zajmę się szukaniem reszty.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 18:33

Pierwsza tura ledwie się zaczęła, a tu już wywiązała się dyskusja...zapowiada się ciekawie :3

Interesujące teorie się pojawiły, ale jak na mój gust, nadal jest za mało poszlak żeby poprzeć którąkolwiek...
nie wiem czy ktokolwiek na to pójdzie, ale ja proponuje przy głosowaniu, rozłożyć głosy tak aby sprzątnąć jak najwięcej podejrzanych...może dużo można stracić, ale sporo też można trafić ^w^ (chce aby ta runda była szybka...)
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 18:43

Wogrog, stałeś się nagle dla mnie bardziej podejrzany niż Gisho. Chcesz sprzątnąć jak najwięcej podejrzanych? Chyba jak najwięcej niewinnych króliczków, bo zazwyczaj wilki sugerują takie posunięcia w grze, i wątpię w to, że chcesz się pozbywać jak najwięcej ludzi, aby rozgrywka szybko minęła...

EDIT: Watch out! I'll keep looking on you...


Ostatnio zmieniony przez Batrus dnia Czw 20 Cze 2013, 18:46, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 18:53

Gishō na Raku napisał:
Komentarz może być, nie musi, ale gdy nie ma a zawsze był, to chyba przez przypadek nie?
Nicu z rozgrywki 49. napisał:
Najpierw szeryf, potem role, tak?
No to +1 Daff.
Nicu z aktualnej gry napisał:
+1 Daff
Podobna sytuacja miała miejsce w 49. To zaczęło się od tej właśnie rozgrywki (przynajmniej moim zdaniem), a czy wtedy była Wilkiem? Nie widać między tymi postami różnicy. "Komentarz" jest naprawdę nieistotny. Czy gdybym ja nie zagłosował na siebie lub pokolorowałbym sobie ot tak nick bez tekstu uprzedzającego go, to również rozważyłbyś moją domniemaną wilczość? Przyznaj - samo posunięcie jak co najmniej głupie.
Zabawne... przypomniała mi się pewna sytuacja. Grając w Mafię, gracze próbowali mnie skojarzyć z mafią, bo ich zdaniem nadużywałem wielokropka. Ten sam zabieg był widoczny w mordach pisanych przez mafiozów. Jaki był rezultat? Moja niewinność.
Gishō na Raku napisał:
Zazwyczaj jak kogoś oskarżam po pierwszym poście to mam racje, nie pierwszy raz tak robię i na razie zostanę przy Nicu, aczkolwiek nie jest ona sama więc zajmę się szukaniem reszty.
Myślałem, że skończyłeś z tym rozgrywkę temu. Czasem wypada nabrać trochę pokory i nie pysznić się byle osiągnięciem. To tak na przyszłość. Uwierz, przyda się.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 18:57

Po pierwsze: Asuno, witaj, miło mi Cię poznać C: *macha radośnie, bo poprzednio czuła się tak samo* ... Ale marchewką się podziel xD

Gisho - nie znam Ciebie, ale, jeśli można prosić, przyhamuj troszeczkę i pisz posty czysto rozumujące zamiast wplatać agresję. Bo, serio, stoję sobie z boku tej dyskusji, a się Ciebie boję... ._." 

Co do tej ilości wilków, to kto wie? Jeśli mogłabym prosić kogoś doświadczonego, to proszę, by ponownie rozdzielił listę osób na tych, którzy już grali sporo i na tych, którzy grali raz albo jeszcze wcale. Troje wilków to optymalna ilość, ale może tym razem mistrz gry chce nas zrobić w konia? Równie dobrze Katty mogła dać tylko dwóch, ale bardzo doświadczonych i mających łeb na karku. Na razie nikogo nie wskazuję, to tylko przypuszczenia.

I jak obserwuję, relacje na linii Gishu-Nicu nie są zbyt piękne. Lub też to mój jak na razie błędny wniosek. Apeluję jedynie, by to nie zaburzyło porządku gry, bo userzy userami, a zadanie jest do wykonania.

Huh... chwila. Sprzątnąć jak najwięcej? Ale właściwie po co? W 51 nieplanowanie zginęły 3 osoby i uważam to za głupie, zwłaszcza, że żadne z nich wilkiem się nie okazało. Wyjaśnij mi więc, Worgog, jak chcesz się potem uchronić przed wilkami, jeśli stracisz nie jednego, a kilku kompanów?

PS: Możliwe, iż jutro wieczorem się jeszcze odezwę, choć pewność mam około 50%. Jak nie, to kolejny mój post padnie w niedzielę wieczorem, z góry mówię. Więc jeśli głosownie odbędzie się szybko i mam spowalniać, proszę, aby mnie pominąć w głosowaniu na wisielca. I przepraszam za mój napięty grafik, od poniedziałku będę już z wami regularnie pisać i szukać wilków.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 19:06

Mnie też może nie być na weekend więc sobie zagłosuję już teraz.
Tak wiem dowodów większych nie ma nawet przypuszczeń ale nudzi mi się, nie wiem na kogo, i w sumie to trochę wybierając tylko przez to co napisaliście - idzie na Gisho (dam dam daaaam) mam nadzieję że w ramach zemsty nie pozadajesz mi głupich pytań... :>>
Albo dobra, pozadawaj se.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 19:10

Jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy, że to co pisze przy głosie ma znaczenie. No chyba, że ten głos byłby w jakiś sposób kontrowersyjny ._.
Poza tym Gis, czy ty kiedykolwiek odgadłeś jaką mam rolę, bez podpowiedzi?  ; )

A combo jest be. Tym bardziej, że jak się pomylisz to giną 3 w porywach do pięciu osób. Dlatego nawołuję (jak zawsze zresztą) by nie rozkładać głosów w tak idiotyczny sposób :I

Zrobiłabym selekcję, ale mi się nie chce D:
btw. czemu nie działają te emotki? Przecież są takie piękne :C
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 19:13

A włączenie emotek nie jest w opcjach profilowych, czy coś..?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 19:14

Jest, ale dalej ich nie widzę :(
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 19:15

Katka cię nie kocha widocznie..
Powrót do góry Go down
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 19:18

EMOTKI TO ZUO. NIE BĘDZIE NA MOIM FORUM, ŻADNYCH KOLOROWYCH EMOTIKON. 


kiedy ja kocham was wszystkich D:< 
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Gość

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 19:18

mnie też? C:


No dobra, są wyjątki... /Katty

Oddawaj mój referat ;-; /Sezu


Ostatnio zmieniony przez Sezowaty dnia Czw 20 Cze 2013, 19:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 19:20

Ale one są takie śliczneee i oddają tyle emocji :'C
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 19:20

Gisho może i poprzednim razem miałeś racje co do oskarżeń po poprzednich rozgrywkach, ale to nie znaczy że teraz też tak musi być. Ponadto podejrzane jest dla mnie stwierdzenie Wogrog o szybkim rozegraniu tej tury i pozbyciu się jak najwięcej liczby . Trudno mi powiedzieć cokolwiek gdyż Was nie znam, ale po tym co napisałeś jestem za tym, że to właśnie Ty jesteś winny.  ee
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 19:24

Mamy trop! Podążać za tropem! DD:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 19:31

Ale, którym? Bo jak na razie mamy trzy : D
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 19:36

Jeśli chcecie Combo, to zabijacie mnie i Nicu, nawet dla Was jeśli jestem wilkiem, to strata jednego królika to nie problem, eliksir jest w razie czego, a jeśli Nicu serio jest wilkiem, to sytuacja będzie taka sama, no chyba, że oboje jesteśmy niewinni, co mi się nie wydaje.

Daff, masz racje, dlatego podłożę się dla was jeśli chcecie te combo, przynajmniej już więcej wam nie będę mącił xD

Nicu, jak już sobie przypomniałem, to zgadłem tylko raz inną rolę niż wilka. Wszystkie inne to były wilczenia. Oraz tylko wilczenia staram się zgadywać.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 19:40

1. A skąd wiesz, że wiedźma będzie tak dobroduszna? ; )
2. W akcie strasznej pychy pytałam o siebie, ale też fajnie, że masz gdzieś pozostałe role.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 19:45

Mam je gdzieś, bo nie wychodzi mi ich zgadywanie, jedynie miesza mi to w myślach, przykładem jest chyba 45... Albo któraś tam co z Aiko grałem...

Wiedźma tak czy siak będzie musiała kogoś ożywić.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 20:06

wracając lekko do zarzutu wobec mnie... chce po prostu szybką rundę z lenistwa, tak żeby ją zakończyć zanim pojadę w teren gdzieś na wakacje (nie to jak być postawionym przed faktem dokonanym bez jakiejkolwiek konsultacjii) a jak niektórzy mogą wiedzieć, wersja forum na androida jest na tyle wkurzająca że ledwie co bym pisał...reasumując chce skończyć to jak najszybciej, żeby nie wypaść za nieaktywność...i poza tematem, letni leń mnie dopadł i chce sobie poleżeć bez wysilania mózgoprzeszczepu :3

i w sumie...jeśli będziecie na tyle dobrzy to powieście mnie :3 płace złotem..albo nie...ciastkiem...złota nie mam ;_;

A co do "komentarzy"- dla mnie to argument wart tyle co nic...w tej grze bezpieczniej dla wilka milczeć...z poprzednich rozgrywek widać że baaardzooo rzadko wieszacie milczących...znaczy się, szybciej powiesicie tego co rzuca propozycjami żeby rzekomo "odwieść od siebie podejrzenie"...

no..to chyba wszystko...dziękuje dobranoc :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 20:11

Wogrog tłumaczenie, że masz lenia i nie chcę Ci się pisać nie jest żadnym tłumaczeniem. Równie dobrze mogłeś nie brać udziału w rozgrywce.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitimeCzw 20 Cze 2013, 20:12

droga asuno... jak się zapisywałem to miałem niezły nastrój na to, bo musiałem za przeproszeniem zapieprzać, więc mózg był na dobrych falach do gry.
Zaś urlop...dowiedziałem się 10 minut temu ;_;
Powrót do góry Go down
Sponsored content






52 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 52   52 - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

52

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-