ZenOWA 48 - Page 2



 

Share
 

 ZenOWA 48

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimeCzw 30 Maj 2013, 19:28

Nie dziwię się temu, że Katsu szuka informacji. Ja też ich szukam, w końcu to na ich podstawie wyciągamy wnioski i podejrzewamy wilka.

Katsu napisał:
No ale dobra. Uspokójmy się. Bo na razie wniosków nie ma z czego wyciągać, a skakanie sobie do gardeł nie ma zbyt wielkiego sensu.

Fakt, nie ma z czego, ale lekkie kłótnie mogłyby w sumie pomóc - zrobiłoby się więcej wypowiedzi i byłoby w ogóle co analizować ._.


Od siebie dodam, że nie wiem, co myśleć i to tak totalnie. Młodzi - nie da się porównać tego, jak zachowują sie, kiedy kiedy są króliczkami, a jak, kiedy wilczą, starzy - mogliby być oboje wilkami, może być wśród nich jeden, a może nie być wcale - w każdym razie nie dają mi podstaw, żeby kogoś podejrzewać.

A co do ruletki, to zawsze przy oddaniu głosu można zobaczyć reakcje ludzi. A nóż widelec ustrzeli się wilka?
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimeCzw 30 Maj 2013, 19:48

Przeczytałem jeszcze raz mój post i doszedłem do wniosku, że chyba za bardzo się śpieszyłem z pisaniem go, bo był w ogóle nie przemyślany. W końcu wilki nie szukałyby informacji, tylko siedziały cicho zabijały. Wiem, że pewnie pogrążam się kolejną wypowiedzią (cały czas gadam i wrzucam na wszystkich poza sobą), totalnie obalającą treść poprzedniej, ale po prostu musiałem się naprostować. Nie zdziwię się, jeśli wilki mnie zabiją pierwszej nocy za wkurzanie
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimeCzw 30 Maj 2013, 21:05

Eileen, masz rację. Ale ja jednak nie jestem zwolennikiem kłótni ._.'
Co do ruletki, nie jestem pewny... Bo przecież reakcji nie musi być wcale. Niektóre osoby pewnie w ogóle nie przejmą się głosowaniem, możliwe, że nawet nie wezmą w nim udziału.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimeCzw 30 Maj 2013, 21:55

Eusine nie wiem ile w twoich postach przypadkowych oskarżeń, a ile przemyślanego chaosu... Swoimi postami dajesz dużo do myślenia i nie wiem czemu sądzisz że to właśnie ciebie zjedzą wilki... Coś mi mówi że tą wypowiedzią chcesz tylko odsunąc od siebie podejrzenia. Może i to za daleko wysunięte wnioski... Jednak chwilowo to ciebie będę miec głównie na oku;p
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimePią 31 Maj 2013, 09:49

Z jednej strony piszę, żeby coś się działo, bo w ciszy wilki najefektywniej nas wykończą. Zero oskarżeń, zero podejrzeń. Właśnie dlatego wilki mogą chcieć mnie zabić na wstępie. Wydaje mi się, że już w tym momencie ruletka będzie niemożliwa, ponieważ zacząłeś mnie oskarżać i tego prawdopodobnie będziesz się trzymał. Jestem nowy. Nie wiem, czy miało to jakikolwiek wpływ na wybór Zensuma (cytując: "Jesteś królikiem, sory ale długopis przy losowaniu ról nie wpadł na cb"). Zobaczymy co inni powiedzą.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimePią 31 Maj 2013, 11:42

Nie upieram się na tobie...;p przecież nie napisałem cie kolorkiem. ale kolejny ciekawy post o przyznaniu ci króliczka... ciekawe...^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimePią 31 Maj 2013, 11:56

Tak sobie czytam to wszystko i dochodzę do wniosku, że (już pomijając fakt, iż Eusine powiedział jaką ma rolę - co jednak wcale nie musi być prawdą) Eusine raczej nie może wilczyć. Brak mi niestety argumentów na poparcie tego, a przeczucie nie ma tu nic do rzeczy. Jednak według mnie jest on czysty.
Zang, nie tylko posty Eusine dają dużo do myślenia. Twoje również. Nie wiem nawet, czy nie przyciągają uwagi bardziej niż posty wcześniej wspomnianego Eusine. No ale czas pokaże, czy miałem rację, czy jednak się pomyliłem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimePią 31 Maj 2013, 13:58

Skoro wyciąganie informacji nazywasz podejrzanym...;d to powinieneś oskarżyc wszystkich bo każdy chce miec podstawy do oskarżeń. Ja tu tylko staram się wyciągac informacje do poparcia mojejteori. On naprawdę przekonał cię tym cytatem?;d to może wszyscy napiszmy taki "cytat" i się okaże że nie ma wśród nas wilków, a co noc będą ginąc króliczki^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimePią 31 Maj 2013, 15:20

Nie chodzi mi o wyciąganie informacji. Bo sam usilnie staram się to robić. Swoją drogą, wcale nie napisałem, że to Twoje próba wyciągnięcia, zdobycia jakichkolwiek informacji przykuła moją uwagę. Moją uwagę zwrócił po prostu Twój styl pisania i tyle. Mogłem się przecież pomylić, nie jestem jakimś jasnowidzem... :/
Nie, nie, nie. Nie przekonał mnie cytatem. Po prostu jego zachowanie nie wzbudza we mnie żadnych podejrzeń, jak dla mnie ma on czyste intencje.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimePią 31 Maj 2013, 21:21

A jak dla mnie ujawnianie roli jest podejrzane. Rozumiem odwagę by oświadczyć, że jest się np. wróżbitą czy wiedźmą. Jeśli skłamie, odezwie się prawdziwy osobnik rolę posiadający. Wieszanie ograniczy się do dwóch osób, z których jedna z nich winna iść na pierwszy ogień. A zwykły królik? Jest ich kilka.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimePią 31 Maj 2013, 21:33

Witajcie, piszę, i pewnie zwrócę na siebie uwagę tym postem no ale cóż. A więc skupiliście się na kłótni miedzy trzema osobami. Ale są też tu inni, mam na myśli osoby które się nie udzielają. Jasne może wśród was jest wilk, ale może też nie. Więc trzeba pod uwagę wziąć też takie ciche osoby, które w tym momencie mogą się cieszyć ze kłócicie się miedzy sobą a na nich nikt nie zwraca uwagi. Proponuje je delikatnie zmusić do jakiejkolwiek wypowiedzi. Dziękuje, kocham, pozdrawiam <3 .
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimePią 31 Maj 2013, 22:37

piegus95vip napisał:
Witajcie, piszę, i pewnie zwrócę na siebie uwagę tym postem no ale cóż. A więc skupiliście się na kłótni miedzy trzema osobami. Ale są też tu inni, mam na myśli osoby które się nie udzielają.
A i owszem, zwróciłeś na siebie uwagę tym postem. Bo należysz do grona osób, które bardzo mało się póki co udzielają. Więc sam pod sobą dołek kopiesz w tym momencie.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimeSob 01 Cze 2013, 15:55

Oj, w sumie mało się udzielam, ale się udzielam. Wow, nawet nie spodziewałem się takiego obrotu akcji. A więc w sumie puki co nie mam nawet więcej, nic do powiedzenia. Ponieważ naprawdę nie wiem nic na temat pozostałych graczy. W sumie to tyle. A jeśli chodzi o kopanie dołku pod samym sobą, to w sumie nie ogarnąłem tego z tej strony.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimeSob 01 Cze 2013, 16:09

Praktycznie nikt nie wie nic o innych graczach. ._.

Niech każdy napisze swoją listę, od najbardziej podejrzanego do najmniej. Kto zdobędzie najwięcej punktów tego ubijemy, zgoda?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimeSob 01 Cze 2013, 16:21

Chciałabym zwrócić uwagę na to, że Asumuel ani razu jeszcze się nie wypowiedział, a rozgrywka trwa już prawie tydzień ._. Weź go Zen ukatrup, czy cuś...

Co do przyznania się do roli - mnie też wydaje się to podejrzane, bo mówi o tym, mimo, że tak naprawdę nikt nie oskarża go o coś konkretnego... Zang mówi tylko, że będzie go miał na oku - jak w sumie wszystkich. Czemu więc się tak bronisz, Eusine?

Ta lista to dobry pomysł.
  • Eusine
  • Katsukiro
  • Epej
  • Piegus
  • Zang


Pozostała trójka praktycznie się nie udziela.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimeSob 01 Cze 2013, 17:38

Eil, nie chcę, żebyście podjęli głupią decyzję.

Moja lista:

- niewypowiadający się gracze (nie odzywają się, więc mogą chcieć ukryć swoją wilczą tożsamość i po cichu mordować)

Tak, to jest póki co cała moja lista. Nie wpisuję tu osób, które mi się naraziły (Eileen i Zang, pozdrowionka), tylko te, które mogą być wilkiem. Wspomnieni w nawiasie oskarżają mnie, ponieważ nieopatrznie napisałem parę podejrzanych rzeczy, ale to zrozumiałe (sam szukam podejrzanych wpisów). Piegus jest na podobnej pozycji, co ja, tylko jego atakuje Katsu. Dodatkowo trochę się nie odzywał, co dodatkowo zwiększa prawdopodobieństwo, że jest wilkiem. Co do Epeja, to póki co zachowuje się strasznie profesjonalnie, nie mam zarzutów. Niewypowiadający się są według mnie jedynymi (jak na ten moment) podejrzanymi zwłaszcza, jeśli będą dawać jeden wpis "żeby ich nie wywalić".
Co do podanego przeze mnie cytatu, wokół którego jest cały szum, to jedno zasadnicze pytanie: w jaki sposób miałbym wiedzieć w jaki sposób Zen losuje ludzi?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimeSob 01 Cze 2013, 19:04

Niewypowiadających się Zen i tak ukatrupi z powodu milczenia, a jeśli pojawi się tylko ich post z głosowaniem to sami ich zgarniemy w drugim podejściu. Jeśli nie ze względu na podejrzenia to przez wzgląd na irytującą tendencję do zapisów i siedzenia w cieniu zamiast gry.

Albo jeśli Zen ich nie zabije - może znaczyć, że wilka nam ubić nie chce. ; 3

- Zang
- Eusine
- Nyks

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimeSob 01 Cze 2013, 19:23

równie dobrze mogłeś napisać "wybacz nie zostaniesz dziś wilkiem bo nie twój nick wylosowałem z kapelusza"i to twoja indywidualna sprawa co ci pisał Zen i jego jak to losował tutaj rozmawiamy o tym że przed tym postem nie napisałem "masz podejrzane posty wszyscy głosujmy na Eusine tylko wspomniałem że to ty nie wzbudzasz mojego zaufania...;p Każdy ma prawo do własnej oceny innych i można podejrzewać kogo się tylko chce;d A co do listy...;d
Asumuel-> nawet nie wiem kim on jest bo od początku się nie odezwał o.O coś tu brzydko pachnie... i to nie jestem ja o.O
Eusine-> w tobie coś mi nie pasuje od początku twoja linia obrony zupełnie do mnie nie trafia:(
to są moje główne typy...;d choć...
Katsukiro stara się obronić Eusina rzucając światło na piegus95vip nasz spór może faktycznie wprowadza zbyt duże zamieszanie...
co do reszty...;d chwilowo nie mam podejrzeń, ale 1 post i wszystko może się zmienić...;d
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimeSob 01 Cze 2013, 19:56

Ojej... Zang, to nie jest do końca tak, że chcę jakoś szczególnie bronić Eusine. Po prostu wierzę w jego niewinność i tyle. Fakt, mógł podać fałszywą wiadomość, którą sam na poczekaniu wymyślił, może być w rzeczywistości wilkiem. Bo co do tego pewności nie mamy. (no i zapomniałem co miałem dalej napisać... >.<')

Sporządzenie takiej listy jest całkiem dobrym pomysłem. Chociaż ja nie wiem w sumie kogo podejrzewam najbardziej... Jednak, żeby nie było, że się migam od tego, listę zrobię. Pewnie jeszcze kilka razy zmieni się ona, ale wstępnie coś tam będzie.

- Asumuel
- Zang
- Nyks
- Eileen
- piegus
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimeSob 01 Cze 2013, 20:23

Ok, czyli widzę listę -.- tak więc najbardziej podejrzanym wydaje mi się Zang, potem Asumuel, a na końcu Eusine - już wyjaśniam czemu w takiej kolejności. Po pierwsze zauważyłem, że Zang uczepił się jak na razie tylko Eusine (może to tylko moje przypuszczenia) a takie osoby zwracają najbardziej moją uwagę, bo jakbyś był niewinny to szukałbyś też po innych winności, a jednak uczepiłeś się tylko jednej osoby, bo wiesz, że może ci zaszkodzić i dlatego próbujesz się jej pozbyć, co do Asumuel to też jest trochę podejrzacona, bo ani razu się nie odezwała, co do Eusine podejrzane jest to, że ujawnił swoją rolę, bo zazwyczaj wilki tak piszą, żeby tylko nie było, że oni wilczą (if you know what i mean xd). Tak więc wysunąwszy moje podejrzane osoby i argumenty oskarżające ich zdecydowałem, że zacznę się więcej udzielać, żebym nie skończył później jak Asumuel.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimeSob 01 Cze 2013, 21:13

skoro jestem aż tak podejrzany...;d a dziwisz się że go się tak uczepiłem sam we wcześniejszych postach zauważył że postem ściąga na siebie podejrzenie...;d uczepiłem się go bo w nim widzę największe szanse na tę rolę i tyle;d bartus a ciebie nie podejrzewam tylko dlatego że JESZCZE nie przykułeś mojej uwagi w tych kilku postach;p
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimeSob 01 Cze 2013, 21:39

Więc trzy "przed-głosy" na Asumuel('a?) i dwa na Zanga.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimeSob 01 Cze 2013, 21:53

Na Asumuela chyba nie ma sensu głosować ._. Jeśli nie jest wilkiem, to Zen go ubije w pierwszej turze, a jeśli nie, to my go ubijemy w następnej ._.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimeSob 01 Cze 2013, 22:05

Więc żeby nie było, że słowa nie dotrzymuje, mój głos pada na.. Zanga. ^ ^
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitimeSob 01 Cze 2013, 22:12

Moje argumenty przekonują mnie żeby powiesić Zanga, ale tego nie zrobie, bd miał cię na oku, dlatego tylko to, że bd cię obserwował ratuje od mojego oddania głosu na cb.

Głosuję zatem na Asumuel, w końcu jest moją drugą podejrzaną osobą, według mojej listy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






ZenOWA 48 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: ZenOWA 48   ZenOWA 48 - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

ZenOWA 48

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-