Rozgrywka 38 - Page 2



 

Share
 

 Rozgrywka 38

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Go??

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 10:02

Alejka byłą wilkiem ostatni, więc teraz raczej nie jest. Ookami, mi też wydaję się, że on jest wilkiem, bo ostatnio przecież też nowa osoba została wilkiem.

Przepraszam, że tak chaotycznie ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 10:08

Dobra wybaczcie, ale niech w końcu zacznie się głosowanie, bom wybuchnę ze stania w miejscu.
Niech będzie Kitsune.

Kogoś w końcu trzeba wybrać w pierwszym losowaniu. ^^
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 10:10

Ookami, bo tak.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 10:24

Skoro już głosujemy to... Kitsune.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 10:50

Super-fajnie jest zwalić podejrzenia na osobę, która za każdym razem ginie bez powodu (no, dobra, raz powód mieliście, żeby mnie zabić, ale tylko RAZ) i w tej rozgrywce miała nadzieję na przeżycie, nie?

Może teraz ja przedstawię moją "białą" i "czarną" listę zanim, słońce wy moje jaśniutko świecące, pogłosujecie na mnie "bo tak", ok? nie? I tak przedstawię, bo mogę. Ha!

Otóż z mojej listy podejrzanych wypadają*:
• Katty (jest szeryfem, poza tym nie wygląda mi na wilka, ale w przeciwieństwie do Zensum'a mam, co do tego jakieś podstawy)
• Ja (znam swoją rolę, a poza tym paranoją jest podejrzewaniem samego siebie)
• Alejka (rzeczywiście ostatnio często wilkuje)

Pozostają więc na niej:
• Xan
• Sakura

i wszyscy nowi oraz starzy-nowi (swoją drogą fajnie by było gdyby kiedyś wilkami byli sami nowi, bo zawsze ich najmniej się podejrzewa, zwalając na ich nieogarnianie rozgrywki :3), czyli;
• Alepel
• Erynia
• Ookami


Gdzież w takim razie podział się Zensum?
Ano, powiedzmy, że na szarej liście, bo mimo tego, że ostatnio był wilkiem (którego zresztą udało mi się trafnie podejrzewać, ale przemilczmy moje zasługi, bo przecież ja zawsze jestem tą zUą, która na pewno jest wilkiem, a nie jest. Ups.) nie raz zdarzało się już, że wilcy powtarzali się z dwa razy pod rząd.

Ciekawe za co też mnie podejrzewacie, bo ja, niestety, nie mogę żadnego wilczego uchybienia z mojej strony wypatrzeć ._.
_________________________
* kolejność wymieniania osób podejrzanych i tych, co podejrzanymi nie są jest przypadkowa
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 11:01

Ookami podejrzewa Xana, Sakura go broni... Wróżbita, kochankowie czy wilki..?
Swoją drogą, nie podoba mi się to, że Sakura wyskoczyła z tym głosowaniem. Stanowczo za szybko. A Wy wszyscy za nią poszliście... Szkoda, bo zaczęło się robić nad wyraz ciekawie.

Ale niech będzie. Sakura.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 11:11

Dobrze, zaraz zostanę powieszona bo pierwsza zagłosowałam. Ktoś kazał innym po mnie głosować? Nie.
Nie bronię Xana, ale wydaje mi się niewinnym, ale okej, powiesicie mnie to będziecie wiedzieć, że popełniliście błąd. ><
Powrót do góry Go down
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 11:14

już nie gryźcie się kurczaczki.

Xan
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 11:51

Uff, jak dobrze, że ktoś jeszcze dzieli moje podejrzenia, bo jakbym sama z tym wyskoczyła, to pewnie byście mnie na miejscu zagryźli... Sakura jest w tym momencie jak dla mnie najbardziej podejrzana. Po pierwsze; jakoś tak strasznie się unosi, że została przez kogoś oskarżona. Po drugie; wygląda mi na to (choć mogę się mylić), że chce jak najszybciej kogoś wyeliminować z rozgrywki, żeby ta jak najprędzej się zakończyła, co dla wilka było by wyjątkowo wygodne. Po trzecie; nikt nikomu nie niczego nie kazał, ale w rozgrywkach tak już jest, że jak jedna osoba weźmie się za głosowanie, to inni też to najczęściej robią - takie tam tylko spostrzeżenie z mojej strony.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 11:55

Jak zacznę się bronić to od razu padną podejrzenia, że jestem wilkiem prawda? ;_;
Chcę kogoś jak najszybciej wyeliminować, ponieważ rozgrywka stoi w miejscu. Każdy ma ponadto własną wolę i może głosować na kogo chce i kiedy chce, ale dobra.
Już się zamykam. Dziękuję za uwagę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 12:05

Przykro mi, Sakura, ale twoja szybkość i obrona Xan'a jest podejrzanie podejrzana (?)(tworzę nowe słownictwo) aby przejść obok tego obojętnie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 12:07

Żółwik, Dziewczę z Krzesłem <3

Sakura, jak dla mnie wcale nie stała w miejscu. Mam wrażenie, że rozpoczęłaś głosowanie, bo czułaś się bezpiecznie. Nikt nie rzucił podejrzenia w Twoim kierunku, więc czym prędzej wykorzystałaś ten fakt, nim zrobiłoby się dla Ciebie niewygodnie...

Niemniej, jeśli to nie Ty... to ja Cię bardzo przepraszam ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 15:34

1. To nie jest pierwsza rozgrywka Alepela, jełopy
2. To, że było się w poprzedniej rozgrywce wilczkiem, wcale nie usprawiedliwia
3. Szeryfowstwo wcale nie usprawiedliwia, wiele razy się zdarzyło, że wilk był szeryfem -.-
4. To że w poprzedniej rozgrywce wilkiem był nowy, to nie oznacza, że teraz będzie jakiś doświadczony gracz

Sakura mnie "podobno" obroniła, a gówno prawda, bo tylko powiedziała, że kieruje się intuicją. Ile z was zagłosowało na kogoś kogo podejrzewał wasz szósty zmysł? I teraz wychodzi na to, że ja ją bronię. Gdyby teraz zginęła i okazała się wilkiem od razu byście rzucili się na mnie. Gdybym zagłosował teraz na nią, to byście uznali, że próbuję się nie wyróżniać i iść za stadem, próbując nie zwracać na siebie większej uwagi.
Ja tam mam podejrzenia wobec Katki, ale w każdej rozgrywce mam ochotę ją powiesić, więc to chyba nie robi dla mnie różnicy. No i są jeszcze Zensumek i Alejka, którzy poszli za stadem i wielkimi podejrzeniami co do Sakury i na nią zagłosowali. Może nie chcieli się wyróżniać niczym wilki, a może po prostu ją podejrzewają? Trudno i tak lądują na mojej liście podejrzanych :3

P.S. Alejko, nie zacznij się teraz fochać i unosić, bo pamiętam jak robiłaś to w pewnej rozgrywce, kiedy byłaś wilczkiem :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 16:11

Będę *foch* A tak poważnie to nie zamierzam. Wtedy musiałam się wyżyć, bo Daff mnie sprowokował ;_;
I pragnę zauważyć, że sama wysunęłam podejrzenia wobec Sakury i jako pierwsza na nią zagłosowałam, więc jeśli ktokolwiek tutaj poszedł za stadem to tylko Zen i Kit.
Btw... szósty zmysł i intuicja to niezła zasłona dymna. Rozumiem, że dzięki nim można kogoś podejrzewać, ale żeby uniewinniać?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 16:42

1. Pierwsza na tym forum, błysku (o czym było wspominane)
2. To akurat nie do mnie, więc nie będę się czepiać xd
3. Wiem, ale mam podstawy, by nie osądzać Katki (chyba, że zmieniła taktykę, ale to najwyżej potem przyjdzie czas na podejrzenia)
4. A ktoś tak napisał? x_O To w tym punkcie cię nawet popieram! xd

Jak już pisałam, ja za tłumem nie poszłam, ja po prostu nie chciałam być znowu zabita za nic ;_;

I tak, Xan, jeżeli to cię pocieszy, to powiem ci, że jak Sakura okaże się wilkiem, będę głosować na ciebie :3 (chyba, że w międzyczasie zje mnie wilk ._.)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 16:46

Alepel był nawet na poprzednim forum i odszedł na jakiś czas, błysku.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 17:43

No właśnie, błysku. Ale okej, nie kłóćcie się już.
Co do mojego głosowania to wystąpiło ono, ze względu na posty jakimi rzucała Sakura.
Nie że poszedłem za tłumem czy coś.
Nie, nie tłumaczę się. Nie, nie chcę zjeść orzeszków (co?)
Xan troszkę przeciągasz rozgrywkę, chodź Alepel chyba (?) też.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 17:44

Skoro chcecie to głosuję - Zensum, za pójście za stadem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 17:59

Ja tak czytam i czytam i się tylko dziwię jak szybko można manipulować króliczkami. Jak wy to robicie? (tak, wiem kto)
To tyle z mej strony. :3

EDIT: tak wiem, ale nie powiem. Po pierwsze- bo i tak zginę. Po drugie- bo będzie, że się mszczę.


Ostatnio zmieniony przez Sakura dnia Sob 06 Kwi 2013, 18:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 18:02

Ja głosuję na Sakurę, i nic nie przedłużam :C
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 19:00

Xan napisał:
Alepel był nawet na poprzednim forum i odszedł na jakiś czas, błysku.

Właśnie o tym mówię, mój drogi, ale na tym jeszcze nie brał udziału w żadnej rozgrywce, nieprawdaż?
To tak w gwoli ścisłości, bo nikt mi nie będzie burdelu w papierach zarzucać!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 19:03

Przepraszam, nie ogaranąłem :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 19:07

Wybaczam, gdyż, iż, ponieważ i dlatego że wielu mnie nie rozumie (a ja z kolei kompletnie nie rozumiem tego XDD) :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 19:25

Jak wiele niewinnej krwi się polało.
Zgodnie z głosem stada, zawiesiliście Sakurę - Wróżbitę.
Gdzieś tam pod nią wilk, rozprawił się ze swoją pierwszą ofiarą Zensumem. Ten wraz z ostatnim tchnieniem, wycelował w Xana - niewinnego króliczka. Niedługo po tym, Kitsune - niewinny króliczek, zrozpaczona po starcie kochanka, popełnia samobójstwo, dołączając do gałęzi wisielców.
Gra toczy się dalej.




Ostatnio zmieniony przez Aiko dnia Sob 06 Kwi 2013, 19:33, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitimeSob 06 Kwi 2013, 19:29

*wytchnienia* Combo Breaker! I moja ukochana! Nie! *kaput*

Ostatnie tchnienie, zostawię /Ai
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka 38 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 38   Rozgrywka 38 - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka 38

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka nr 119
» rozgrywka 49
» Rozgrywka 117
» Rozgrywka nr 92
» Rozgrywka 35

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-