Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4



 

Share
 

 Trzydziesta trzecia zaprasza

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Icon_minitimeSob 09 Mar 2013, 21:43

Dobra teraz czas na Wieszanie no Jutsu!
.......Daffodil........
Powrót do góry Go down
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Icon_minitimeSob 09 Mar 2013, 23:31

Etooooo Sinnero
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Icon_minitimeNie 10 Mar 2013, 00:44

Po Zensumie mogłem się spodziewać takiego głosu, ale po tobie, LazyPoet? Zawiodłem się na tobie, i to całkowicie! Mówiłem - trop jest dobry, ale nie trafny. Cholera, gdybym tylko posiadał więcej poszlak. Posty + te 2 zgony wiele nie dają. Ja na razie wstrzymam się z głosem. Przyznać muszę, że bardziej byłem fabularną pochłonięty i innymi sprawami. 33. gram trochę z doskoku, czego robić nie lubię.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Icon_minitimeNie 10 Mar 2013, 14:06

Daff zachowuje się strasznie wiarygodnie. Tak wiarygodnie, że aż podejrzanie! ._. Wręcz czułabym się winna, głosując na niego.

A Zensum strasznie odwraca naszą (a przynajmniej moją) uwagę od szukania wilka. Mimo wszystko raczej nie jest wilkiem, bo Alejka na niego głosowała, a on głosował na Alejkę. A może to miała być zemsta za tamten głos? Jeśli Twój wilczy towarzysz usiłuje się Ciebie pozbyć, to spróbuj pozbyć się jego!

Póki co wstrzymuję się od głosu. D:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Icon_minitimeNie 10 Mar 2013, 14:12

Ja dosłownie losowałem, to był czysty przypadek że trafiłem Alejkę, jak się okazało, był to czysty trafiony strzał, jakby to była wygrana w walce na śmierć i życie.
Przypadek, ale idealnie strzelony.

Tak by the way, dużo nas się nie "udziela"
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Icon_minitimeNie 10 Mar 2013, 14:31

Mogę się założyć, że jeden z nieudzielających się jest wilkiem. Ale nie powinniśmy się nimi przejmować. Przy następnym werdykcie Cake i tak pozabija nieaktywnych. <:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Icon_minitimeNie 10 Mar 2013, 14:32

Nie wiem - od tamtych przemyśleń na nic nowego nie wpadłem. Daffodil.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Icon_minitimeNie 10 Mar 2013, 14:33

A dobra! Raz kozie śmierć!

Wybieram Zensuma.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Icon_minitimeNie 10 Mar 2013, 14:53

Ja daje głos na Daffodil.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Icon_minitimeNie 10 Mar 2013, 14:54

4 na Daffa, 2 na Zensuma, 1 na Sinnero.

Biedny, "wiarygodny" Daffodil chyba już nie ma przed sobą przyszłości.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Icon_minitimeNie 10 Mar 2013, 14:59

Raczej tak, bo wszystkich jest 12, a czynnych 8\9, soł, głos oddało 7, to nie ma już co zwlekać, Cake.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Icon_minitimeNie 10 Mar 2013, 15:03

Został nam głos Daffa i Pippi. Daffodil na pewno na siebie nie zagłosuje. : p Więc... Jeśli Pippi zagłosuje na Zena, zamiast jednego króliczka, zginą dwa na raz.

Ale patrzcie, patrzcie, jak Zensumowi zależy na szybszym werdykcie Kejka! Czyżby bał się o swoją wilczą skórę?... >D
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Icon_minitimeNie 10 Mar 2013, 15:05

Nje, po prostu dwa dni wieszania to jakaś masakra ;_;
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Icon_minitimeNie 10 Mar 2013, 15:07

Czy ja wiem... Bywało, że wieszanie trwało dłużej niż 2 dni, bo tak ludzie dyskutowali.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Icon_minitimeNie 10 Mar 2013, 15:55

Głos na Daffa
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Icon_minitimeNie 10 Mar 2013, 15:57

To Daff deda, btw gomene Daff jeżeli to nie ty
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Icon_minitimeNie 10 Mar 2013, 19:15

1. Z waszych rąk ginie Daffodil - niewinny, szary króliczek.
2. Z rąk wilczyska ginie Epej - wróżbita.
3. Z tęsknoty za swoim kochankiem, samobójstwo popełnia Katty - myśliwy, który chwilę przed śmiercią strzela do Sinnero.
4. Sinnero był wilkiem.

Tak oto udało się znaleźć kłamcę.
Wygrana królików.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Trzydziesta trzecia zaprasza

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-