Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2



 

Share
 

 Trzydziesta trzecia zaprasza

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeWto 05 Mar 2013, 20:56

Alejko wystarczy powiedzieć: " Weźmy pod uwagę wszystkich " Brutalnie to brzmi ale każdy jest podejrzany. Jeśli nie wynikną konkrety w poszczególnych wypowiedziach obawiam się, że trzeba będzie odnieść się do losowego głosowania, a nóż, widelec coś się trafi? Równie dobrze śmierć jakiegoś osobnika może być bardzo pomocna. Jednak na razie doszukujmy się podejrzanych wypowiedzi. Stwierdzam iż pewnie też nic nie wniosłam swoją wypowiedzią ale zawsze coś.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeWto 05 Mar 2013, 21:06

Zen... *patrzy nieufnie na koszyk* Przyznaj się, zatrułeś je! Niczym w Królewnie Śnieżce! >.<
Madame... stwierdzam, iż doszukiwanie się czegoś podejrzanego w pierwszej rundzie jest... jest lekko... *nie może znaleźć właściwego słowa* Dopiero w drugiej będziemy mieli już jakieś konkrety, co do tożsamości "króliczków", więc... więc stwierdzam, iż pozostaje nam ruletka *.* Ale nie ta zwykła, tylko taka... taka intuicyjna...
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeWto 05 Mar 2013, 21:15

<zgarnia w kły jabłko z koszyka>

Alejka, nie popadajmy w paranoje. Jedz jabłko, będziem Cię gwałcić byś się obudziła gdyby były zatrute! Jak w bajce!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeWto 05 Mar 2013, 21:23

W bajkach nie gwałcą ;c Ale zresztą kto ich tam wie... Te 7 krasnoludków... A Roszpunka..? Tak długo siedziała w zamknięciu, musiała jakoś odreagować... Ale to nie podchodzi pod gwałt... I O CZYM MY W OGÓLE ROZMAWIAMY?! ;_; Nie zmusicie mnie! Nie zjem tych jabłek, możecie się nimi wypchać!
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeWto 05 Mar 2013, 21:26

Idąc tym tropem Tarzan gwałcił małpy. ; _ ;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeWto 05 Mar 2013, 21:32

I słonie ._. O mój Boże, oni wszyscy MUSIELI TO ROBIĆ! Całe życie w nieświadomości, dopiero teraz...
Jesteś okropny, Epej, zniszczyłeś mi dzieciństwo ;__;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeWto 05 Mar 2013, 21:32

Idąc tym tropem Książę z Królewny Śnieżki był nekrofilem.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeWto 05 Mar 2013, 21:35

A Mufasa jako lew alfa rżnął wszystkie lwice w stadzie, więc koniec końców Simba rżnął się z własną siostrą. <3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeWto 05 Mar 2013, 21:37

Przestańcie! Przestańcie! ;_; Skupcie się na rżnięciu wilka! Tj tfu, na szukaniu! Szukaniu wilka, Wy podłe, zboczone, samcze gady! Jazda, do roboty! *zagania ich miotłą*
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeWto 05 Mar 2013, 22:01

... Czyli już wiemy skąd się wzięło AIDS.... ludzie zaczęli naśladować postacie z bajek.
Powrót do góry Go down
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeWto 05 Mar 2013, 23:30

Juz koniec ;_; Bo mój mózg tego nie wytrzyma... etooo... enedue... kurde moll...
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Go??

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeWto 05 Mar 2013, 23:32

Już? Już ruletka? @_@
Powrót do góry Go down
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeSro 06 Mar 2013, 00:35

Surykatki, ruletka!?
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeSro 06 Mar 2013, 01:06

15 lat życia w kłamstwie T^T Wolałam pozostać w błogiej nieświadomości xD Czekaj... że ke?! Ale że już głosować? o.o
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeSro 06 Mar 2013, 14:06

E? Szybko trochę, nawet nie wszyscy się wypowiedzieli. Moja intuicja nie wie, kogo podejrzewać ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeSro 06 Mar 2013, 14:36

Bez ruletki! Wszystko, tylko nie to. : P Namyślcie się, może coś wam przyjdzie do głowy. Później możecie żałować. Ja jestem przeciwnikiem ruletki.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeSro 06 Mar 2013, 17:00

Stwierdzam, że kiedy role są losowane, to w tematach jest offtopowy burdel <3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeSro 06 Mar 2013, 17:02

Te jabłka niie są zatrute, patrz *je jabłko*
O! Ryuku! Chcesz jabłko?
AAAAAAAAAAAA... przez was mi się mózg psuje.
Co nie zmienia faktu że jabłka nie są zatrute i że przyszedł Ryuku, a jak przyjdzie Tobi to i Dango się znajdzie...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeSro 06 Mar 2013, 20:59

Dlaczego doszukiwanie się podejrzeń w "pierwszej rundzie" jest (sama znajdę dokończenie) nie na miejscu? Wybór szeryfa może się nawet okazać podejrzany. Alejka zachowuję się tak jakby chciała odwrócić od tego uwagę :c Więc skoro głosy i tak pewnie będą losowe, a mi się nie chce rozpisywać na tysiąc postów głosuję: Alejaroz (gomene ;_;) Przynajmniej nie ruletka :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeSro 06 Mar 2013, 21:10

Huh ;_; It's black magic o.o Zensum? XD Tia ... Tylko mnie nie nawiedzaj ani się nie mścij, okej? XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeSro 06 Mar 2013, 21:14

ence pence, losowanie, kogo wskaże, ten wypadnie...
... Alejaroz Wybacz tak padło
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeSro 06 Mar 2013, 21:16

Shiion napisał:
It's black magic
Użyłbym tu "gypsy magic". Przepraszam, po prostu nie mogłem się powstrzymać.

Głos wędruje na Sinnero.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeSro 06 Mar 2013, 21:18

No okej, niech będzie Zensum.


Ostatnio zmieniony przez Alejaroz dnia Pią 08 Mar 2013, 15:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeSro 06 Mar 2013, 21:22

Skoro już głosujemy i nie ma być to ruletka to... Alejaroz za odwracanie jabłka ogonem.
Powrót do góry Go down
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitimeSro 06 Mar 2013, 21:29

Ja tez, głos na Alejke coś m tu nie pas...
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Sponsored content






Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzydziesta trzecia zaprasza   Trzydziesta trzecia zaprasza - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Trzydziesta trzecia zaprasza

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-