Rozgrywka nr 97 - Page 7



 

Share
 

 Rozgrywka nr 97

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimeNie 15 Lut 2015, 20:07

1:1:1
Coraz ciekawiej.


Edit:
Znuży mnie czekanie aż reszta łaskawie odda swoje głosy. Jesteśmy mocno po czasie.
Głos na Shironeko
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimeNie 15 Lut 2015, 20:30

Wybaczcie że nie mogłem wcześniej.
Saikun
Jeden głos na Saikuna i po problemie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimeNie 15 Lut 2015, 20:32

Głosy po czasie nie powinny się liczyć. Epej, kończ to.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimeNie 15 Lut 2015, 20:35

^ Bo co? Boisz się swojej wilczej przegranej? ;>

Saikun
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimeNie 15 Lut 2015, 20:39

Chiyo napisał:
^ Bo co? Boisz się swojej wilczej przegranej? ;>

Gdyby liczyły się głosy tylko do 20tej to by był lincz na trzech osobach, więc i tak SaiKun i Shiro by byli powieszeni, a do tego by doszła Kira.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimeNie 15 Lut 2015, 20:40

Ja jebie Chipsy.. umiesz ty dodawać ? ;D
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimeNie 15 Lut 2015, 20:42

1:1:1 było do głosu Shadow.
Shadow głosuje podwójnie na Shironeko,
ja na Saikuna, Czijo na Saikuna.
Jest 1:3:3.
Teorytycznie Epej powinien zatwierdzić potrójny lincz, choćby to były tylko po jednym głosie.
Tak czy siak wygrana w kieszeni, bo jeśli potrójny lincz - od razu padają wszystkie wilki, jeśli zatwierdzi nasze głosy po czasie - padają Shironeko z Saikunem i ubiliśmy wilki lub jeśli jakimś cudem Kira jeszcze wilczy, zabije jednego królika teraz i pozostanie dobić.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimeNie 15 Lut 2015, 21:33

SaiKun napisał:
Ja jebie Chipsy.. umiesz ty dodawać ? ;D
Ja jebię, Saikun... Pisałam na szybko i sorry not sorry, ale nie miałam ochoty sprawdzać, kto ma ile głosów, bo mi jakieś zawirusowane gówno wyskakiwało.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimePon 16 Lut 2015, 17:55

Powiesiliście niewinnego Saikuna, którego dodatkowo eliksirem dla pewności dobiła wiedźma. Na niebie uformował się gwiezdny napis "Shujin to pedał, następcę zmienił, więc pies go jebał". Tej nocy w wilczych kłach zginęła Shadow - kupidyn. Szeryfem nadal pozostaje Shironeko.


PS. jeszcze raz zobaczę zmianę głosu/testamentu to wystawię zasłużonym laurki dla debili.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimePon 16 Lut 2015, 18:17

Zagłosujmy i skończmy to... xD

Shironeko.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimePon 16 Lut 2015, 18:22

Zuzu
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimePon 16 Lut 2015, 18:22

co to się nie stanęło tu

✘ Chiyo
✘ Kira
✘ Sezowaty
✘ Shironeko
✘ Zuzu

Shironeko
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimePon 16 Lut 2015, 18:26

Sezowaty napisał:
co to się nie stanęło tu

No, rzeźnia. xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimePon 16 Lut 2015, 18:29

Hahahaha, zjeby. XD
Zuzu, pozdro. XDDDDD
A już myślałam, że nie mamy szans. Gratuluję wiedźmie raka mózgu. Mniam mniam mmiam. :>
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimePon 16 Lut 2015, 18:40

Czipsy, głosuj na Shironeko, mamy jeszcze szansę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimePon 16 Lut 2015, 18:45

Biedna, naiwna Shiro, zginie w obronie stadka. Dramatycznie~
Serio, jesteście pierdolnięci.
A Shiro jest skoczoną frajerką, trzeba było głosować na mnie. XD
W ogóle strasznie ograniczeni jesteście, miśki.
SZCZAM ZE ŚMIECHU XDDDD
Serio, ja pier***e. XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimePon 16 Lut 2015, 18:53

W sumie, ja teraz też. lel, ciekawie się porobiło.
Shiro do odstrzału, potem Kira. I załatwione.

Wiedźmo, jakkolwiek debilem jesteś, poproś o wskrzeszenie następnej ofiary wilka.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimePon 16 Lut 2015, 19:05

Sezowaty napisał:
W sumie, ja teraz też. lel, ciekawie się porobiło.
Shiro do odstrzału, potem Kira. I załatwione.

Wiedźmo, jakkolwiek debilem jesteś, poproś o wskrzeszenie następnej ofiary wilka.

No nie wiem czy to do końca wina wiedźmy, mówiłam, żeby głosować na Kirę i Shiro, a SaiKuna, który jest raczej niewinny zostawić wiedźmie. xP Ale zabijcie Kirę jak już mnie nie będzie po tym linczu. A teraz najlepiej jak Czipsy doprowadzą do podwójnego linczu a mnie i Shiro. Tekst o naiwności Shiro może być związany z jej bronieniem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimePon 16 Lut 2015, 19:09

Seksuś, już nie graj takiego niewiniątka. Wygraną i tak mamy w kieszeni. xD
Już nawet nie musisz się starać, bo te zjeby i tak nic z tym nie zrobią.
A ja sikam nadal. XD XD XD XD XD XD XD

Zuzuś, po co miałabym ją bronić, skoro na pewno ją udupicie? Nie ma szans, a ja nie jestem samobójczynią. Gdybym nie była pewna swojej wygranej, teraz nie pisałabym tego, co piszę. xDDDD
GENIUSZE.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimePon 16 Lut 2015, 19:10

Kira, jeśli Czijo teraz zabije Zuzu, która wskrzesi następną ofiarę, zostanie potem tak, że wszyscy się pozabijają. Jest możliwy remis. Chyba że dalej zjebią..
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimePon 16 Lut 2015, 19:14

Seksuś, Ty się nie martw, i tak zjebią. xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimePon 16 Lut 2015, 21:16

Shironeko
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimePon 16 Lut 2015, 21:25

Niniejszym ogłaszam więc, że na stryczku ducha wyzionęły Shironeko - niecna wilczyca oraz Zuzu - wiedźma, która jednak wskrzesiła samą siebie. Nocą jednak wilk pożarł Chiyo - króliczka, a za nią z tęsknoty zmarł na zrolowanie uszu jej króliczy kochanek - Sezowaty.

Na placu boju została ostatnia wilczyca - Kira, która z radością napełniła brzuszek Zuzą.


WILCZA WYGRANA
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimePon 16 Lut 2015, 21:28

Trzecia wilcza wygrana w tym roku... Ku*wa, naprawdę nie sądziłem, że wilki są w stanie to wygrać. Niemniej gratuluję Kirze.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitimePon 16 Lut 2015, 21:32

Pozwolę sobie nadmienić, że chciałam otruć Shironeko, ale nie wyszło bom to źle napisała i się nie zrozumiałam z sędzią, tyle mam na swoją wiedźmią obronę. xP

A za pogratulowanie mi raka mózgu smaż się w piekle, Kira.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka nr 97 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Rozgrywka nr 97 - Page 7 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka nr 97

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 7 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 82
» Rozgrywka nr 68.
» Rozgrywka 87.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-