Rozgrywka nr 97 - Page 2

Share | 

Rozgrywka nr 97

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Sob 07 Lut 2015, 22:58

Długo mi zeszło zastanawianie się nad głosem, do tego niedawno skończyłam swoją pracę etc.

Dlatego głos oddaję dopiero teraz. Nie znam Was, więc to trochę będzie głos z dupy wzięty, za co przepraszam. ;_;

Shujin, obyś nie był wilczkiem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Sob 07 Lut 2015, 22:59

Morbid - nie, po prostu też taką drogą tu przywędrowałem
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Sob 07 Lut 2015, 23:02

MorbidEcstasy napisał:
Zuzu, po prostu podejrzanie wygląda to, że od razu trafił w dziesiątkę. Gdyby wiedział, że grasz w mafię, nie ukrywałby się za tym, że zgaduje. Po chwili mogliście sobie oboje zdać sprawę z tego, że to wygląda dziwnie i próbować zamaskować to postawą Dago-wow-jesteś-super-zgadłeś.

Dobrze kombinujesz, poza tym, że pierwszy raz pisałam z Dago, nawet nie kojarzę abyśmy razem byli kiedyś na chacie. xD Sama się zdziwiłam, że wpadł na to sam z siebie. : ) Cóż, cóż, podejrzliwość podejrzliwością, ale nie jest to zrzucanie winy? Najpierw niby powiązania z Shujim widziane przez Kirę, później niby z Dago widziane przez Ciebie... Ciekawe, ciekawe, będę dalej obserwować jak to się potoczy. ^^
Dago napisał:

Morbid - nie, po prostu też taką drogą tu przywędrowałem
Chyba podobnie myślimy... Nie wiem czy to dobrze. : D
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Sob 07 Lut 2015, 23:12

Morbid nie martw się - też grałam beznadziejnie, mam nadzieję, że tym razem lepiej pójdzie, z czasem ponoć się zyskuje doświadczenie :O. I btw. nie wygrałaś, bo w ostatnim momencie Kira Cię wywaliła z gry za nieaktywność :O.
Czy tylko ja znalazłam się tu z powodu mangi Doubt :O?

Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Sob 07 Lut 2015, 23:20

Shironeko napisał:
Ja chcę mangę przeczytać, ale najpierw musi ktoś kto ją porzyczył oddać ją do komiksiarni, wtedy będę mogła wyporzyczyć. xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Sob 07 Lut 2015, 23:24

MorbidEcstasy napisał:

Uważałabym na Zuzu. Głównie z tego względu, że nie mamy żadnego pojęcia o jej stylu, o tym, jak może grać w wilczej lub króliczej.
Uważać trzeba na wszystkich.

MorbidEcstasy napisał:

SaiKun, czemu Szuj?
Jest najbardziej doświadczonym graczem z tej ekipy i myślę, że da z siebie wszystko(bo nie ma Daffa).

Zuzu napisał:
MorbidEcstasy napisał:
Dago napisał:
Zuzu - miałem nosa, nie :P?
Owszem, miałeś.
Może troszkę aż za bardzo? c:

Czemu od razu za bardzo? ;c
Pierwsza obrona! Odważnie!

Kira napisał:
Ja, bo Shuj to sHujek, a Daff się gdzieś zapodział.
Myślisz, że dasz radę sama przewodniczyć stadu i odkryć tożsamość wilków? Shujin nie byłby lepszym szeryfem?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Sob 07 Lut 2015, 23:37

SaiKun napisał:
Zuzu napisał:
MorbidEcstasy napisał:
Dago napisał:
Zuzu - miałem nosa, nie :P?
Owszem, miałeś.
Może troszkę aż za bardzo? c:

Czemu od razu za bardzo? ;c
Pierwsza obrona! Odważnie!

Ależ to nie obrona a pytanie, na które z resztą nie uzyskałam odpowiedzi. ;c xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Sob 07 Lut 2015, 23:46

SZERYFEM ZOSTAJE SHUJIN
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Nie 08 Lut 2015, 00:13

Eilee głosuje na siebie na szeryfa?
To dopiero jest podejrzane!
*idzie nadrabiać*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Nie 08 Lut 2015, 00:23

Dago napisał:
Morbid - skąd Cie znam?
Dawniej znałeś mnie pod nickiem EileenAWood. Znudził mi się.

Dago napisał:
Do głowy by mi nie przyszło bronić kogokolwiek na tak wczesnym etapie gry. Niby po co? [...] Jeśli jestem wilkiem, to królików bronić nie mam interesu, a współwilka bronić w sumie też nie mam specjalnego interesu póki nie jest w poważnych tarapatach.
Po co? Och, jest wiele powodów. Mógłbyś na przykład chcieć wybielić się na przyszłość, broniąc królika, w tym interes. A co do bronienia 'współwilka' -> skąd mam wiedzieć, kiedy byś go bronił? Rzuciłam tylko podejrzeniem, bo to zachowanie śmierdzi.

Shadow napisał:
Długo mi zeszło zastanawianie się nad głosem
Czemu długo?

Zuzu napisał:
Dobrze kombinujesz, poza tym, że pierwszy raz pisałam z Dago, nawet nie kojarzę abyśmy razem byli kiedyś na chacie. xD
Znowu - ale skąd ja mam to wiedzieć? Nawet jeśli nie rozmawialiście ze sobą wcześniej, mogliście dostać razem wilka i jedynie tą drogą zacząć się ze sobą kontaktować.
Poza tym - gówno, a nie kombinuję. To była zwykła zaczepka, a ty piszesz, że dobrze kombinuję, PO CZYM ZAPRZECZASZ TEMU TWIERDZENIU, JESU, CZYTAJ, CO PISZESZ. XDDD

Zuzu napisał:
Cóż, cóż, podejrzliwość podejrzliwością, ale nie jest to zrzucanie winy?
Zrzucanie winy za...?

Zuzu napisał:
To nie moja wina, że nie czytasz uważnie postów. Odpowiedziałam.

Shironeko napisał:
Morbid nie martw się - też grałam beznadziejnie, mam nadzieję, że tym razem lepiej pójdzie, z czasem ponoć się zyskuje doświadczenie :O.
Nie martwię się.

Shironeko napisał:
Tak, tylko ty, bo reszta nie jest aż tak durna, żeby czytać mangusie. :(((

Shironeko napisał:
:O
Co ty taka wiecznie zdziwiona? :OOOOOO

Aaaaa napisał:
Ja chcę mangę przeczytać, ale najpierw musi ktoś kto ją porzyczył oddać ją do komiksiarni, wtedy będę mogła wyporzyczyć. xD
Zuzu, jak chcesz się dzielić swoimi osobistymi doświadczeniami, to wypierdalaj na chat, bo - w razie gdybyś nie zauważyła - tutaj gramy.
P.S. Następnym razem wykopię cię tam słownikiem.
P.S.2 PRZESTAŃCIE DAWAĆ EMOTKI NA KOŃCU KAŻDEGO ZDANIA. Czuję się jak na blogu jedenastolatki, na którym jak nie napiszesz emotki ':)' to jesteś niemiły.

SaiKun napisał:
Dzięki, że mnie uprzedziłeś. Sama bym na to nie wpadła. Świetnie dedukujesz, stary.

SaiKun napisał:
Jest najbardziej doświadczonym graczem z tej ekipy i myślę, że da z siebie wszystko(bo nie ma Daffa).
Z tej odpowiedzi wynika, że Daff blokuje magiczne skille Szuja.
O ku**a, wiem. Daff ma taką umiejętność, że w rozgrywce z nim wyglądamy jak debile, a kiedy gramy bez niego, nagle zamieniamy się w detektywów! o:
A, nie. Wy nadal jesteście zjebami.

SaiKun napisał:
Shujin nie byłby lepszym szeryfem?
Nie, nie byłby.

Kira napisał:
Eilee głosuje na siebie na szeryfa?
To dopiero jest podejrzane!
*idzie nadrabiać*
Pewnie wilczę. ku**a, naprawdę? Zagłosowałabym na ciebie, ale jesteś córką Dafa, to cię dyskwalifikuje. Poza tym, w poprzedniej rozgrywce naprawdę zawaliłaś.
Podsumowując: głosuję na siebie, bo jestem namądrzejszym zjebem z was wszystkich, chociaż nie najmilszym. No i znam swoją rolę, waszych nie. Poza tym, nikt inny by na mnie nie zagłosował, a nie chciałam brać udziału w masówce na Szuja, którą zaprezentowali pozostali.

Cała ta masówka na Szuja jest strasznie podejrzana. Myślę, że wilki podpięły się właśnie pod to, więc na razie uniewinniam Kiru, ale tylko wstępnie. Kogo podejrzewacie?

Nikt mi nie odpowiedział, więc jeszcze raz, większą czcionką, może zauważycie: ILE JEST WEDŁUG WAS WILKÓW?

Ostatnio zmieniony przez MorbidEcstasy dnia Nie 08 Lut 2015, 12:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Nie 08 Lut 2015, 00:36

Morbid - w życiu o tobie nei słyszałem, tak się składa.
Twój post, który ma nieszczęście znajdować się aktualnei tuż nad moim, jest tak potwornie zgryźliwy i antypatyczny, że aż zastanawiam się, czy można być aż taką osobą, czy to jakaś durna poza. Dlaczego masz takie dużo oczy, pani detektyw-wszystko-wiem-wszyscy-są-głupsi-ode-mnie? Żeby nas lepiej widzieć? A zęby żeby wcinać MacChickeny? xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Nie 08 Lut 2015, 00:39

Obstawiam 2 wilków
Jeden miał by dosyć ciężko a 3 to byłaby przesada na 11 graczy
Od tej pory czytam posty jak co, więc ten post jest biedny i pusty.
Gratulacje Shuj
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Nie 08 Lut 2015, 00:53

Ja nei mam pojęcia ile może być wilków, nie znam waszych zwyczajów jeszcze, jedną edycję grałem tu tylko. Ale faktycznie 2 wilki wyglądają najrozsądniej... Jeśli jest jeden to mu współczuję, jak trzy, to sędziemu współczuję xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Nie 08 Lut 2015, 00:55

MorbidEcstasy napisał:

SaiKun napisał:
Dzięki, że mnie uprzedziłeś. Sama bym na to nie wpadła. Świetnie dedukujesz, stary.
To było zwykłe stwierdzenie. Nie płacz już :*

MorbidEcstasy napisał:

SaiKun napisał:
Z tej odpowiedzi wynika, że Daff blokuje magiczne skille Szuja.
O ku**a, wiem. Daff ma taką umiejętność, że w rozgrywce z nim wyglądamy jak debile, a my jak zjeby, a kiedy gramy bez niego, nagle zamieniamy się w detektywów! o:
Coś w tym guście. Wydaje mi się, że ego i doświadczenie Shuja zapewnią mu zwycięstwo w tej rozgrywce. Myślę, że Daff go dusił umiejętnościami, ale teraz ma idealną szansę, aby nam rozbłysnąć.
Kogo masz na myśli pisząc "Wy nadal jesteście zjebami"? Powinnaś zostawić to dla siebie, ale skoro już zaczęłaś..

MorbidEcstasy napisał:

SaiKun napisał:
Shujin nie byłby lepszym szeryfem?
Nie, nie byłby.
Od Kiry? Proszę o twarde argumenty.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Nie 08 Lut 2015, 01:33

Morbid - :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Co do ilości wilków, to widziałam już wcześniej jak ładnie roztrząsano to matematycznie, więc... 2-3 wilki. Na pewno nie jeden. Stawiałabym na dwa.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Nie 08 Lut 2015, 09:52

Morbid napisał:
Czemu długo?

Temu długo, bo musiałam trochę poczytać

Morbid napisał:
ILE JEST WEDŁUG WAS WILKÓW?

2 lub 3.

Morbid napisał:
Kogo podejrzewacie?

Póki co wszyscy są tak samo podejrzani.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Nie 08 Lut 2015, 10:43

Też nie mam podejrzanych.
Wiecie co mnie najbardziej martwi? Że ciężko będzie mi wyczuć cokolwiek u kogokolwiek ;w; Jest mnóstwo nowych osóbek w tej rozgrywce (albo grających po raz pierwszy albo dopiero 2-3 raz)
To jest pierwsza rozgrywka w której chcę coś osiągnąć ale niezbyt jest jak ;w; Jeszcze nie spotkałem się z rozgrywką w której był taki duży współczynnik nowi/starzy.
Jeżeli chodzi o wilki to znając Epeja wstawił 1 nowego i 1 starego (przyjmując że są 2 wilki)
W sumie znając Epeja i jego chory mózg to mógł dać 1 wilka (a gdzieś był taki przypadek u mnie w którejś rozgrywce, było nas bodajże 13 a byłem sam wilkiem i to chyba nawet u Epeja ale jak mówię nie jestem pewien)
Jeżeli dał 1 wilka to na 85% wyjadacza
Jeżeli są jednak 3 wilki (w co naprawdę wątpię) to aby nie było im zbyt łatwo dał pewnie 3 świeżych (ewentualnie 1 wyjadacz-nieogar i 2 nowych)
A miał być krótki post... Eh... ._.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Nie 08 Lut 2015, 10:44

Ajlin napisał:
Chiyo, SaiKun, czemu Szuj?
Szuj wie, dlaczego on. Przestań zgrywać Daffa bo rzygnę.

Ajlin napisał:
ILE JEST WEDŁUG WAS WILKÓW?
11 graczy, więc wilki są 2 lub 3. Pod uwagę trzeba również brać rolne króliki - kupidyn, wróż, myśliwy, wiedźma = 4 rolne króliki. Jeśli kochankowie są królikami, mamy 6 królików, jeśli miłość międzygatunkowa lub wilcza, to można dalej liczyć jako 4 pewne króliki. Do tego bezrolni.
9:2 lub 8:3.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Nie 08 Lut 2015, 12:37

FUCK U, GUYS
I'M OUTTA HERE.

@DOWN: Nie, Czio, nie pójdę czwórkować gdzie indziej, bo nie czwórkuję. Mogę za to wynieść się stąd, zapisać do 98. i obserwować z sadystyczną przyjemnością, jak wszyscy błądzicie w swoim zjebaniu i przegrywacie. C:
W sumie jesteście siebie warci.

Od łolfisz puty, bo miała być w tej rozgrywce, ale nie została zapisana przez błąd sędziego:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD I can't even.......... ... ... ... . .. . . . ........ . . . . . . .........

Ostatnio zmieniony przez MorbidEcstasy dnia Nie 08 Lut 2015, 12:52, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Nie 08 Lut 2015, 12:46

MorbidEcstasy napisał:
FUCK U, GUYS
I'M OUTTA HERE.

Da... fuq?
Idź czfurkować gdzie indziej.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Nie 08 Lut 2015, 13:22

Co znaczy "czwórkować"? I czy tylko mnie Morbid wydaje się najbardziej podejrzanym stworzonkiem na tą chwilę?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Nie 08 Lut 2015, 13:28

Morbid nie gra już, potwierdzone info
Popełni samobójstwo przy werdykcie, info od Epeja
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Nie 08 Lut 2015, 13:34

Morbid tak wiele jadu. xDD
Dobra, jako że wczoraj byłam już zmęczona i gadałam głupoty to sobie poszłam, teraz kilka moich wniosków:
Chiyo napisał:
Shujin napisał:
Zuzu, czemu głosujesz na mnie?
No wiesz co, ją zapytałeś, a mnie nie ;___;
...
Dobra, jednak znam odpowiedź x'DDD
Chiyo napisał:
Ajlin napisał:
Chiyo, SaiKun, czemu Szuj?
Szuj wie, dlaczego on. Przestań zgrywać Daffa bo rzygnę.

Nie ma to jak uciekać od odpowiedzi rzucając „Przestań zgrywać Daffa”.  Pewnie Szuj wie czemu głosowałaś, ale może niektórzy tu też chcą się dowiedzieć?

Teraz kilka słów do Morbid:

MorbidEcstasy napisał:
Uważałabym na Zuzu. Głównie z tego względu, że nie mamy żadnego pojęcia o jej stylu, o tym, jak może grać w wilczej lub króliczej.

Tak teraz sobie myślę, że nie tylko ja jestem tu nowym graczem. Shadow na przykład też, z tego co mi wiadomo. Chyba, że masz jakieś powody aby na nią nie zwracać uwagi a na mnie tak?

MorbidEcstasy napisał:

Dago napisał:
Do głowy by mi nie przyszło bronić kogokolwiek na tak wczesnym etapie gry. Niby po co? [...] Jeśli jestem wilkiem, to królików bronić nie mam interesu, a współwilka bronić w sumie też nie mam specjalnego interesu póki nie jest w poważnych tarapatach.
Mógłbyś na przykład chcieć wybielić się na przyszłość, broniąc królika, w tym interes.

Też się właśnie nad tym zastanawiam, czy jest to wybielanie się bronieniem króliczka, czy po prostu chęć, aby króliki nie były pokonane przez wilki. Mam więc sprzeczne uczucia, z jednej strony Dago może być zupełnie niewinny, z drugiej wilczyć. Póki co stawiam na niewinność, ale będę dalej obserwować jego poczynania.

Morbid napisał:
PO CZYM ZAPRZECZASZ TEMU TWIERDZENIU, JESU, CZYTAJ, CO PISZESZ. XDDD

Nie uważam abym temu zaprzeczyła gdziekolwiek, bo wiem, że to kim jestem wiem tylko ja, więc masz sobie prawo kombinować, kolejna część była tylko stwierdzeniem z mojej strony. Phi.

Morbid napisał:
Zuzu napisał:
Cóż, cóż, podejrzliwość podejrzliwością, ale nie jest to zrzucanie winy?
Zrzucanie winy za...?

Nie wiem co miałam na myśli, zmęczenie chyba spowodowało, że poczułam się atakowana przez Was. xD

Morbid napisał:

Zuzu napisał:
To nie moja wina, że nie czytasz uważnie postów. Odpowiedziałam.

I tu przyznaję Ci rację i przepraszam, chyba serio byłam zmęczona, że zapomniałam, że nawet tą odpowiedź skomentowałam…

Morbid napisał:
Shironeko napisał:
Tak, tylko ty, bo reszta nie jest aż tak durna, żeby czytać mangusie. :(((
Aaaaa napisał:
Zuzu, jak chcesz się dzielić swoimi osobistymi doświadczeniami, to wypierdalaj na chat, bo - w razie gdybyś nie zauważyła - tutaj gramy.

Taka wielka hipokryzja. Najpierw komentujesz mówiąc o czytaniu „mangusi” co nic nie wnosi do gry, a po tym mnie krytykujesz bo odpowiedziałam na pytanie Shiro… Heh.
Ps. Owszem, zrobiłam błąd w słowie pożyczył, zakała ortografii ja, bo jeden błąd mi się trafił. : P

Morbid napisał:
Mogłaś sobie to darować. : / Jad, jad i więcej jadu.

Morbid napisał:
Kogo podejrzewacie?

Na razie nie wiem kogo podejrzewam najbardziej. Na chwilę obecną uniewinniam Dago i Kirę, ale to chwilowo.

Morbid napisał:
ILE JEST WEDŁUG WAS WILKÓW
Myślę, że patrząc na ilość graczy 2, góra 3, ale skłaniałabym się ku wersji 9:2.

MorbidEcstasy napisał:
FUCK U, GUYS
I'M OUTTA HERE.
Foszek jak w przedszkolu.

Ech, po napisaniu posta odczytuję, że Morbid nie gra, ale kit, wrzucam jak było.
Edytłam kod, bo się mi namieszało.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Nie 08 Lut 2015, 14:16

Tak naprawdę z was wszystkich tylko Eilee coś myślała.
Zagrała podobnie jak Daff w 95 (który był królikiem), i zupełnie inaczej niż ona wtedy (fakt faktem czasu nie miała, ale to 2 różne style gry), tam grała wilkiem, tutaj królikiem. Samobójstwo tylko to potwierdza. Nie wiem jak mogliście wdać się z nią w bezsensowną dyskusję, to że króliczy widać na pierwszych 2 stronach, żadnego błędu nie popełniła (jeszcze). Ale to i tak po samobójstwie nie ma już znaczenia.
Nie zdążyłem z głosowaniem, ale głosowałbym na Shuja. Bo jest również jednym z niewielu myślących. Moje osobiste zaufanie swoją drogą, proszę się go kurczowo nie trzymać jako jakiegoś argumentu (zapraszam do 95, gdzie sam później byłem sceptyczny co do Shuja).

Wilków jest 2, Epej by nie dał trzech bo przy tylu osobach skończyłoby się to po 10 stronach.

Zmienię pościel, ogarnę te 4 strony jeszcze na nowo, zobaczę kto mi śmierdzi. Nowi chyba przede wszystkim z tego co na szybko looknąłem..
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   Nie 08 Lut 2015, 14:20

2:8 pasuje teraz idealnie.
W takim razie są 2 wilki. Jeżeli dobrze myślę to jest 1 wśród nowych na sto procent tylko teraz pytanie kto ;w;
Mam nadzieję że Shuj nie jest wilkiem chociaż wątpię, pisze dosyć sensownie *w przeciwieństwie do mnie*
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 97   

Powrót do góry Go down

Rozgrywka nr 97

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next