Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95! - Page 14



 

Share
 

 Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeSob 17 Sty 2015, 22:41

Shujin napisał:

Gdzie ja niby napisałem, że "współpracujesz z Daffem i Shironeko"? Tutaj masz przykład swojego kłamania. Zrobił to jedynie Sez.
Przyznasz, że pompujecie się z Sezem od początku rozgrywki, a ponadto nieźle się uwziąłeś na mnie i Shironeko + byłeś jednym z głównych oskarżycieli Daffa.
Shujin napisał:
To w domyśle wyczytałem
:*
Wiedziałem że się do tego odniesiesz, więc teraz mogę frontalnie zadać Ci pewne pytanie. Twoje zdanie mija się ze zdaniem Seza?

Epej napisał:
Sai, z chęcią przeczytam czego niby mogłeś się po mnie spodziewać. Z jeszcze większą chęcią zobaczę cytat, w którym ogłaszam, że się poddaje. Chyba że Twoja wzmianka to takie pierdolenie o szopenie, byle coś napisać - wtedy sobie daruj.
To było pytanie, a nie stwierdzenie. Spodziewałem się że jako szeryf, będziesz się starał wytropić jednak te wilczki, a na razie mogę jedynie stwierdzić, że słabo się starasz. Spekulujesz co się stanie po twojej śmierci. Myślisz, że to właśnie Ciebie zjedzą wilczki? Nie odpowiedziałeś na poprzednie pytanie, więc teraz już masz dwa.

Zensum, proszę, ogarnij się. Zapomniałeś już o naszym wspólnym celu? Celem nie powinna być sprzeczka.

Gdzie się podziała Yass?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeNie 18 Sty 2015, 10:30

Crow napisał:
Specjalnie dla ciebie.
Przez prawie całą rozgrywkę oftopujesz, atakujesz łatwe (i niemogące odpisać) cele, idziesz za stadem, a kiedy ktoś cię zaczepi reagujesz jak poparzona. Kompletnie nic nie robisz dla stada. Prawie jak Epej.
Teraz siedziałaś cicho, nic nie komentowałaś a gdy tylko wspomniałem o tym, że cię podejrzewam, piszesz posta. Aż tak bardzo obchodzi cię moja opinia?
Jeżeli tak, to dlaczego nie komentujesz innych moich przemyśleń?
Jeżeli nie, to czemu zwróciłaś uwagę na tę część o tobie?

Ja pierdolę XDDDDD Idę za stadem, DRAMA. Nie atakuję takiego Dffa, DRAMA. Nie atakuję go, bo nie potrzebuję wkurwu, tak? Jak to mówią, nie zaczepiaj gunwa bo bardziej zaśmierdzi. No i w tej rozgrywce wspomniałam już o tym, że jeśli ktoś coś o mnie wspomni, to jestem ciekawa tego, co o mnie sądzi i dlaczego.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeNie 18 Sty 2015, 21:33

Ja żyję, moi drodzy. Nie odpisuję od ponad 2 stron z prostego powodu - czekam na odpowiedź Kiry w kwestiach technicznych. Po drugie teraz powinnam pisać swoją prezentację, które będę wygłaszać w środę w języku obcym, a nie analizować wasze wypociny.
Przekazałam Kirze, że czekamy, przekazałam jej też wynik głosowania.

Strona 19/20 - cóż... W jednym się nie zgodzę z Shujem i Shironeko. Dążenie do podwójnego linczu nie zawsze jest oznaką wilczenia, jestem tego żywym przykładem. XD

Strona 20, Sai. Prosiłeś mnie o to, czy ich argumenty wobec Ciebie są trafne, mam wyrazić twarde stanowisko. Moim zdaniem: Są. A wiesz czemu? Bo 75% z nich sama podałam. I przez kolejne 2 strony od tego postu swojej opinii nie zmieniłam. Potrafisz na prosty i logiczny post w moim mniemaniu odpisać graczowi „kłamiesz”. Piszesz, że sam nie kłamiesz. Min 3 graczy zwróciło uwagę na Twoją nagłą zmianę opinii. Nie, Sai, Twoje granie nie wygląda na królicze.

W sumie Crow mnie nieco zaskoczył. Z miłą chęcią dowiedziałabym się, czemu nagle mnie uniewinniłeś, choć wcześniej na mnie naskakiwałeś i po drugie - czemu za niewinnego uważasz SaiKuna.

Kolejna sprawa, która mnie niepokoi, to to, jak najeżdżacie Zenka. Zenek pisze w tej grze wyjątkowo mądre i logiczne rzeczy, ale pisze no... Jak Zenek. Ten argument zjebania mózgowego nie ma go uniewinniać, on wam sugeruje, jak rozczytywać jego posty. Sugeruję popatrzeć na niego z nieco innej perspektywy.

Epej - (o szeryfie) jeśli dasz ludziom zadanie, by wybrali spośród siebie tego jednego, który będzie silniejszy, to ludzie będą od niego wymagać, by się przydawał. Osobiście, jak raz zostałam szeryfem, czułam się za całe stado odpowiedzialnie i starałam się dawać z siebie 120%. Nie zmienisz tego, gracze chcą i często potrzebują lidera.

Wobec ostatniego mojego rozpisania wiele się nie zmieniło. Podejrzewam teraz tylko mocniej Epeja, choćby za to, że od 10 stron nie zmieniła mu się w ogóle lista niewinnych i podejrzanych. Pisze jeszcze mniej i wnosi jeszcze mniej do rozgrywki. Nieładnie.

Tyle, nie będę głębiej wchodzić w analizowanie tej gry, ponieważ mam dużo innych obowiązków.
Głosowanie:
Daff: 7
Shironeko: 4
Yass, Mad, Epej - po jednym
Nie głosowali: Eileen, Mana-Sama i GreenFlesh.

Pozdrawiam i czekam na werdykt (oraz odpowiedź sędziny).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimePon 19 Sty 2015, 15:02

Czijo
EDIT: robię projekt na polski nie mam czasu, nie ma mnie
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimePon 19 Sty 2015, 21:58

MorbidEcstasy napisał:
Czijo
EDIT: robię projekt na polski nie mam czasu, nie ma mnie
Łał, dzięki Ajlin.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeWto 20 Sty 2015, 11:53

To jest chyba póki co najdłuższy dzień w historii RD XD
RD zakrzywia czasoprzestrzeń. Jeden dzień trwa już jakieś 3 tygodnie (licząc głosowanie na szeryfa)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeWto 20 Sty 2015, 22:36

Przydałaby się chociaż informacja do kiedy głosowanie :). Sędzia zaginął nam w akcji :O.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeSro 21 Sty 2015, 16:57

A może wilki pożarły sędziego? @@
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeSro 21 Sty 2015, 17:28

Może Kira wilczyła i siedzi cicho żebyśmy jej nie podejrzewali?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeSro 21 Sty 2015, 18:59

Patrz, tego nie wziąłem pod uwagę
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeSro 21 Sty 2015, 21:38

To w następnym linczu wieszamy Kirę?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeSro 21 Sty 2015, 22:21

Powieśmy system, że wgl istnieje coś takiego jak sędzia i trzeba na niego czekać!
Je-chać system!
Je-chać system!

__
|A|
----

to je A w kółku anarchistyczne. Czy coś.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeCzw 22 Sty 2015, 19:06

Przepraszam Was bardzo, moi kochani. Małe problemy techniczne. ;_______;
*samobiczuje się za karę*
Na przeproszenie taki, ot, uroczy króliś. <3
Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Tumblr_inline_n4st50BQ0R1s123qb

A teraz, do rzeczy. Werdykt będzie juto, po południu. Do jutra po południu załatwiać możecie jeszcze ze mną wszystkie sprawy odnośnie tej rundy. Wszystkie romanse do mnie i pytania odnośnie ol staf wyślijcie jeszcze raz, prosz.

NIE BIĆ, ZROBIĘ WSZYSTKO TYLKO NIE BIĆ. ;C

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeCzw 22 Sty 2015, 21:07

Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Hehehepng_wrqqhes
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeCzw 22 Sty 2015, 21:15

Jesteś okrutny, Sez. Powiesiłeś maleństwo które jeszcze nie wiedziało, czym jest RD ;____;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeCzw 22 Sty 2015, 22:42

Sezu, tak bardzo kocham. ..........xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimePią 23 Sty 2015, 01:31

Sezu nie wytrzymał do linczu xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimePią 23 Sty 2015, 07:32

Sezu stwierdził, że sam zrobi werdykt XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeSob 24 Sty 2015, 19:08

- Giń, wilku!
- Giń, morderco!
- Zdychaj śmieciu!
W asyście kilku królików i mściwych krzyków zawiedziono Daffa pod pętlę.
Zadowoleni wrócili do zabawy.
Kiedy Shujin poszedł do toalety i długo nie wracał, reszta postanowiła go poszukać. Znaleźli go.
Albo raczej jego ciało, rozszarpane, leżące na zimnej podłodze kibla.
Nagle SaiKun zaczął się dusić, trzymając się za gardło, upadł na posadzkę. Pluł krwią. W kieszeni spodni miał papierek po batoniku "Szczypta Magii".
Nigdzie nie znaleźliście także Madarame i Many-samy. Czyżby uciekli w poszukiwaniu prawdziwej miłości...?

Daff - królik
Shuj - królik
SaiKun - królik
Mada - królik
mana - królik

OSTY:
Eilee
GieeF
Kiiro

@EDIT
Otruty przez złą wiedźmę pada Epej.


Ostatnio zmieniony przez Kira dnia Sob 24 Sty 2015, 19:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeSob 24 Sty 2015, 19:15

O ku**a.. xD

EDIT: nie zginął Ryuk..
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeSob 24 Sty 2015, 19:19

O ku**a.. xD

Epej

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeSob 24 Sty 2015, 19:32

@Kira.
Kim był Epej?
Czy Mana i Mada byli kochankami?

Edit:
Sai i Epej zostali otruci, tak?
Edit2:
Czy mój głos zostaje cofnięty?


Ostatnio zmieniony przez Crow dnia Sob 24 Sty 2015, 19:43, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : Bo nie można dwóch postów pod rząd.)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeSob 24 Sty 2015, 19:48

TESTAMENT: ssiecie i umrzecie. wolfish puta na zastępce bo dobrze ciągnie druta.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeSob 24 Sty 2015, 19:53

Crow:
Niewinny
Tak
Tak
Tak
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitimeSob 24 Sty 2015, 20:29

O mamuniu @@

Eileen - siedzi cicho, głos na mnie. Trochę dziwne, bo nie wydaje mi się, żeby były na mnie jakieś dowody, ale oki @@ W tej rundzie pewnie znowu będzie milczeć, bo mało prawdopodobne, żeby coś powiedziała, a jeśli znów wyśle głos, to na 99% bez uzasadnienia.
Mana - królik, kochanek Mady.
Mada - królik, kochanek Many.
Ryuk - królik, zrezygnował (nie pamiętam, czy miał rolę, czy nie).
Sai - królik, otruty przez wiedźmę lub sobowtóra wiedźmy.
Shironeko - prześlizguje się.
Yass - dobrze kmini i w ogóle, na moje oko czysta.
Tost - nie odzywa się za dużo, ale jeśli już, to z sensem. Czy podejrzewam? Nie wiem.
Epej - królik, otruty przez wiedźmę lub sobowtóra wiedźmy.
Zenek - wygląda mi na rolnego.
Dffa - królik na stryczku.
Crow - nie ogarnął jeśli chodzi o werdykt. Zagłosował na Epeja zanim Kira edytowała swój post. I jak się okazało, chciał powiesić niewinnego. Nie mówię od razu, że jest wilkiem, bo jak się okazało, Dffa też był niewinny.
Green - pojawia się raz na jakiś czas, gdzieś kiedyś tu był... Idk co o nim sądzić.
Sezu - tak dobrze dogadywali się z Shujem. I co z tego mamy? Niewinny Shujin zostaje rozszarpany na strzępy. Czyżby Sez wziął go przez zaufanie?
Kiiro - nie ogarniam tego człowieka, serio. Nie wiem, co o nim myśleć.
Czpisy -Ja!
Shujin - niewinny, zeżarty przez wilka.

Zostało nas 11, z czego wciąż w naszym stadzie są wilki. Jeśli proporcje wynoszą 3:8 to ciągle mamy spore szanse na wytropienie odpowiednich osobników.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 14 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 14 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

 Similar topics

-
» 78. czyli wielki sąd skazańców
» 79. czyli rzeź z sobowtórem~
» 56. czyli wielki powrót Alejki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-