Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95! - Page 15



 

Share
 

 Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimeSob 24 Sty 2015, 21:49

Mam dużo pytań do Kiry. Wypiszę je tutaj jako retoryczne, więc nie odpowiadajcie bo wasze odpowiedzi będą dla mnie niewiarygodne (wilk mógłby odpowiedzieć jak mu pasuje).

@Kira
1. Czy Epej został otruty pod koniec 1st dnia czy w już drugim dniu?
2. Czy sobowtór może skopiować daną rolę dwa razy?
3. Czy sobowtór, który skopiował rolę kupidyna, który (kupidyn) już nie ma strzał, może ustrzelić kochanków? ( i to samo z wiedźmą)
4. Kira, ty tu jesteś sędzią, ale GreenFlesh nie oddał głosu mimo tak długiego terminu. Wnoszę o wykluczenie go.
5. Jaką rolę miał Epej?
6. "Zła wiedźma" oznacza sobowtóra-wiedźmę? (Możliwe odpowiedzi na pytanie6: a)Tak    b) Nie     c) Nie powiem/Nie mogę powiedzieć.)
EDIT
7. Czy jest złodziej?
---
Yassamet 19page napisał:
Usprawiedliwienia się przed czym? Przepraszam, ale ja multi nie chcę i od min. 3 stron wyraźnie to piszę. A ten post dotyczył tylko i wyłącznie podwójnego wieszania.
To tak słowem sprostowania.
Yassamet 22page napisał:
Strona 19/20 - cóż... W jednym się nie zgodzę z Shujem i Shironeko. Dążenie do podwójnego linczu nie zawsze jest oznaką wilczenia, jestem tego żywym przykładem. XD
Dalej się gubisz. Dodatkowo:
"Dążenie do podwójnego linczu nie zawsze jest oznaką wilczenia, jestem tego żywym przykładem. XD"
Znowu strasznie śmierdzi.
Daffodil nie był wilkiem, więc dlaczego nie odchodzisz, wilczku? Teraz już wiedźma nie ma eliksiru więc przez wzgląd na twój honor powinnaś popełnić samobójstwo.

Chiyo napisał:
Yass - dobrze kmini i w ogóle, na moje oko czysta.
Właśnie, że kmini beznadziejnie.
____
Jeszcze lista głosów w linczu (kolejność w jakiej zostały oddane):
Chiyo..............Daff
Yass...............Daff
Sez.................Daff
Puta................Shironeko
Zensum...........Daff
Shironeko........Daff
Daff ................Yassamet
Sai .................Shironeko
Epej ...............Shironeko
Shujin ............Epej
Crow ..............Daff
Kiiro ...............Daff
Morbid ............Chiyo


EDIT:
Chiyo napisał:
Zostało nas 11, z czego wciąż w naszym stadzie są wilki. Jeśli proporcje wynoszą 3:8 to ciągle mamy spore szanse na wytropienie odpowiednich osobników.
NIE! Wcześniej pisałem o zaniżaniu liczby wilków.
Stosunek wilk:królik to na pewno 4:7 (lub z bardzo dużym pechem 5:6, może później wyjaśnię dlaczego tak myślę)

Wiedźmo! Wilki wiedzą już kim jesteś. Na twoim miejscu wskrzesiłbym kogoś z poległych. Nie ma sensu trzymać napoju dla siebie bo wilki mogą cię nie zabić i tym sposobem do końca gry nie użyjesz eliksiru, a wilki wygrają przewagą liczebną. Nie bądź sknerą.
Jeżeli nikogo nie wskrzesisz to bardzo dużo mi to powie na temat całokształtu tego co zaszło "pod stołem". Wstrzymam się z tą teorią do czasu, aż Kira odpowie na moje pytania.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimeNie 25 Sty 2015, 00:02

Tak, Crow ma rację. Definitywnie mi tu nie idzie. Więc na koniec - gdybym została, zwróciłabym uwagę na Crowa i Kiiro.

Ale nie zostaję.
Epej, to nie ja, tyle powiem.
Miłej gry.

EDIT - ZA ZGODĄ KIRY!
Shujin zostaje ożywiony przez tę dobrą wiedźmę. Następnie ta wiedźma, czyli ja, rozbija sobie o głowę pustą butelczynę, kończąc jako trup.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimeNie 25 Sty 2015, 11:13

Ki, czyli teraz nie żyje Yass i żyje Shuj? Ki.

Crow.
1. Epej został otruty przez sobowtóra wiedźmy (przynajmniej tak twierdzi Yass) pierwszego dnia. Gdyby miało to miejsce drugiego dnia, byłoby to ogłoszone w osobnym poście lub podpięte pod werdykt po drugim dniu.
2. Jeśli o sobowtóra chodzi, poczytaj sobie TUTAJ (swoją drogą, jak ku**a można grać w grę z sobowtórem nie wiedząc o funkcjach sobowtóra?)
3. Jak wyżej.
4. Nie oddał głosu, ale się odezwał, co też się liczy.
5. Skoro nie ma nigdzie wzmianki o tym, jaką miał rolę, wychodzi na to, że był bezrolnym królikiem.
6. Skoro królik zostaje otruty (a przecież on i wiedźma są w tej samej drużynie) to zła wiedźma, bo otruła swojego kompana. Patrząc na post Yass i to, że powiedziała Epejowi, że to nie ona, można wywnioskować, że Epej został otruty przez jej sobowtóra. No i do tego jest 'Shujin zostaje ożywiony przez tę dobrą wiedźmę'.
7. Jprdl. Złodzieja już od kilku gier nie ma. Ale może Kircia miała fantazję, lel.

Jezu, ale Ty jesteś debilem. Przecież po niektórych postach Yass można było wywnioskować, że to ona jest wiedźmą. Z resztą, teraz sam się przekonałeś, kiedy Yass ożywiła Shuja i popełniła samobójstwo.

Ty jesteś pewien, że liczba wilków to (najmniej) 4. A ja nie. I tak jak ja nie podważam Twojego zdania, Ty nie podważaj mojego, proste. Każdy może mieć własne paczenie na rozgrywkę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimeNie 25 Sty 2015, 13:03

Ja bym chciał jeszcze z ciekawości wiedzieć, czy Yass otruła SaiKuna, czy Epeja ;-;

Z moich procentowych rozważań, wciąż wilkiem śmierdzi Shironeko, Kiiro lub Zensum, ew. GreenFlesha bym wcisnął.

Shironeko
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimeNie 25 Sty 2015, 16:00

Jezu, Sez.
Napisałam przecież, że skoro Yass zwróciła się jeszcze do Epeja, że to nie ona, to oznacza na 90%, że ona otruła Saia, a sobowtór Epeja.

Shironeko.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimeNie 25 Sty 2015, 16:18

Yass, nie musiałaś nam pokazywać jaka to ty pokorna jesteś i sama się karzesz. Sporo ludzi gra tutaj o wiele gorzej niż ty. Nie chciałem tego pisać wcześniej bo - o ile byś była wilkiem - to mogła być twoja sprytna taktyka. Ja napiszę "Ej, Yass, zostań, ok?" a ty tak od niechcenia "No, skoro prosisz...".
Mogłaś wskrzesić kogoś innego, np. Saikuna (swoją drogą, czemu on? Zdawał się być czysty), bo za bardzo to mi się grać obecnie nie chce. No, ale jak już obiecałem, to się postaram.

Już chcecie wieszać? Ech, Sez, liczyłem na więcej od ciebie... Ale, jakby nie patrzeć, to znaczy tyle, że jesteś czysty. Chyba. Inaczej byś się chociaż spytał "co sądzicie o głosie na...?".
Czysty jest również Kiiro, co nadal będę podtrzymywał. Nie tykać mi go tylko dlatego, że nie jest zbyt elokwentny.
Natychmiastowy głos Crowa na Epeja wydał mi się podejrzany (szczerze, po zobaczeniu werdyktu, wersji, w której Epej jeszcze żył, byłem pewien że jest czysty), ale jego pytania zdają się świadczą bodaj o króliczości, tak jak to było w przypadku Yass. Część z nich wydaje się nieco zbyt głupia a odpowiedź na nie oczywista, no, ale u Yassamet było tak samo. idk.
Shironeko to na chwilę obecną dla mnie podobna osóbka co Kiiro, jednak co do niej pewny nie jestem. Ale wieszać nie mam zamiaru, sorri. Róbcie co chcecie, w sumie. Nie będę się w masterminda bawił.
Chiyo... gra jak to Chiyo. Przyjrzałbym się jej dokładniej w dniu trzecim, bo na chwilę obecną są ciekawsze persony do powieszenia.
Tośka - właśnie, kurde, no, Tośka. Trzy osoby, których opinie, hm, szanuję (? - nie do końca trafne słowo, ale k), stwierdziły, żeś niewinna. Mi coś od początku gry śmierdzi, acz ruszałbym cię tylko w momencie gdy nie miałbym innego kandydata na lincz.
GF i Zenek - jeden rolny, jeden wilk? Bardzo możliwe. Acz nie mam bladego pojęcia, który jest którym. Zresztą, to też później, bo przechodzimy do...
Eileen, która musi dziś zawisnąć - nieważne czy sama, czy też z kimś innym, np. tą waszą Shironeko. Głos oddaję teraz, coby się nie za późno obudzić, jak to było z Epejem. Dziewczę czasu ma aż nadto, a mimo to nie pisze. Nie zdziwiłbym się wcale, gdyby sobie testowała teraz nową strategię. Zresztą, już 1. dnia mówiłem, że jeśli odda jedynie głos, to musi zawisnąć dnia drugiego. Mam nadzieję, że stadko posłucha biednego Shujina, bo kto jak kto, ale Eileen to tutaj najbardziej śmierdzi.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimeNie 25 Sty 2015, 19:13

Chiyo napisał:
Jezu, Sez.
Napisałam przecież, że skoro Yass zwróciła się jeszcze do Epeja, że to nie ona, to oznacza na 90%, że ona otruła Saia, a sobowtór Epeja.
Umknęło mi, przepraszam.

Shujin napisał:

Już chcecie wieszać? Ech, Sez, liczyłem na więcej od ciebie... Ale, jakby nie patrzeć, to znaczy tyle, że jesteś czysty. Chyba. Inaczej byś się chociaż spytał "co sądzicie o głosie na...?".
Albo jak Dffa: "Shironeko, jesteś wilkiem?"
W tej konkretnej kwestii jakoś nie widzę potrzeby większego rozpatrywania sprawy. Skoro z listy odpadł taki Daff czy Saikun, pozostaje taka Shironeko, więc dla mnie idzie do ostrzału jako kolejna.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimeNie 25 Sty 2015, 22:09

Ja dalej podtrzymuję, że to Shironeko.

Idę z kompa, później dostaniecie coś bardziej produktywnego. Nie mogę teraz pisać.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimeNie 25 Sty 2015, 22:59

Zamieszczę tutaj odpowiedzi Kiry, chyba nie obrazi się.
"Nie, nie ma zlodzieja.
1. Pod koniec 1st dnia.
2. Może
3. Może
4. Jak gieef się nie odezwie to wyleci.
5. królik
6. a
7. Głosowałeś na Epa, tak? Głos masz cofnięty w takim razie. "

Chiyo, dlaczego głosujesz na Shironeko? Czy powód jest taki jak kiedy głosowałaś na Daffodil'a (wkurza cię)?
------
Jest nas dziesięcioro.
Przy założeniu, że stosunek wynosi 4:6, a by wilki wygrały muszą mieć tyle samo lub przewagę głosów, więc tym samym uważam, że puta jest czysta. Jeżeli mylę się co do mechaniki gry to wyprowadźcie mnie z błędu.

W tej chwili 100% niewinnymi (przy wyżej podanym założeniu) są:
Shujin
puta
Zostaje nam osiem osób. 4:4 (wilki:króliki oprócz Shujina i puty) (4:3 bo każdy królik, wie o sobie, że jest niewinny.)
Proszę każdego o podanie ich zdaniem 4 winnych person bez jakichkolwiek wytłumaczeń. Oto moje typy:
Chiyo
Eileen (MEcoś)
Zensum
Shironeko

I to nie ma być typu : "Crow- ale nie wiem do końca" Jak nie wiecie to strzelajcie. I na razie z łaski swojej nie stawiajcie pytań "Dlaczego mnie podejrzewasz". Mam nadzieję, że nie będzie to ponad wasze siły.
----
Sobowtór nie może już skopiować wiedźmy. Jest jednak 20%, że skopiował kupidyna.
Jeżeli sprawy dalej będą toczyć się tym torem to prawdopodobnie przegramy (chyba, że myśliwy szczęśliwie trafi...) Proponowałbym podwójny lincz na Shironeko i Eileen, ale w tej chwili jest to prawie niewykonalne...

EDIT
Przydałoby się, żeby Kira dała termin.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimePon 26 Sty 2015, 01:08

Widzę, że i tak mnie powiesicie, więc pozwolę sobie strzelić w główkę z bejsbola :), żebyście nie marnowali linczu na niewinnego królika, zresztą mówiłam, że jak Daff okaże się królikiem to sobie zdechnę. Info wysłane do Kiry również.
Dzięki za grę, bai bai.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimePon 26 Sty 2015, 13:31

I tak nic nie zmienię.
Shironeko
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimePon 26 Sty 2015, 15:45

Crow napisał:
Chiyo, dlaczego głosujesz na Shironeko? Czy powód jest taki jak kiedy głosowałaś na Daffodil'a?
Bardzo ładnie się prześlizguje, jeśli coś napisze. Pasuje mi to do wilczenia.

A, dziesięcioro. Jebłam się w poprzednim poście w takim razie. Chociaż w sumie... Mana + Mada = 2... + Yass + Ryuk + Sai = 5... + Epej + Dffa...
No oki, jebłam się.

Mamy 4:1 dla Shironeko, połowa zagłosowała.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimePon 26 Sty 2015, 17:21

Shironeko napisał:
Widzę, że i tak mnie powiesicie, więc pozwolę sobie strzelić w główkę z bejsbola :), żebyście nie marnowali linczu na niewinnego królika, zresztą mówiłam, że jak Daff okaże się królikiem to sobie zdechnę. Info wysłane do Kiry również.
Dzięki za grę, bai bai.
Co jest z wami ludzie ku**a
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimePon 26 Sty 2015, 21:47

Prosiłem was o coś... Przeczytajcie jeszcze raz mojego poprzedniego posta.

Zensum, mogłeś coś zmienić. Mogłeś głosować na Eileen i pomóc przy podwójnym linczu.

Wszyscy, którzy odezwali się stracili w moich oczach, ale jeszcze macie szansę. Przeanalizujcie posty...

Eileen.

Nikt też nie odpowiedział przecząco na moją teorię na temat niewinności puty więc zakładam, że mam rację.

Epej został otróty przez sobowtóra. Myślę, że spokojnie dałoby się przekonać stado i wilki by głosowały na niego w drugim dniu. Łatwy do zlinczowania został zabity przez wilki.
Ktoś kto zna Epej'a i nie gra dla wygranej (a przynajmniej nie umie logicznie rozplanować gry) zabił go by po grze pochwalić się, że to właśnie on pozbył się Epeja. Taką osobą jest dla mnie Chiyo lub Zensum (ale bardziej Chiyo).
Lub druga opcja. Zabili Epej'a bo chcieli łyknąć rolę szeryfa i tym samym wygrać grę (to jest już zbyt przebiegłe na pewne osoby).
Co o tym myślicie?

I jeszcze raz proszę o odpowiedź na moją wcześniejszą prośbę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimePon 26 Sty 2015, 22:01

Po choi miałabym zabijać kogoś, na kogo oddałam głos przy głosowaniu na szeryfa?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimePon 26 Sty 2015, 22:04

Właśnie wpisałem powody.
Zareagowałaś zbyt impulsywnie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimePon 26 Sty 2015, 23:32

Rozumiem chwalić się że się zabiło Dffa, ale Epeja? Po co miałby ktoś to robić?

Teoria z łyknięciem roli szeryfa też mi nie pasuje, w przypadku śmierci Epka zakładałem że wybierze Shujina, mnie lub wolfisha, nie byłoby w tym nic dziwnego, chyba każdy się z tym zgodzi. Wybaczcie szczerość, czego Epej miałby niby dawać szeryfa Chyio lub Zensumowi?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimeWto 27 Sty 2015, 08:02

Ze mnie taki szeryf, jak ze świni astronom x'D
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimeWto 27 Sty 2015, 10:56

Sezowaty napisał:
Rozumiem chwalić się że się zabiło Dffa, ale Epeja? Po co miałby ktoś to robić?

-*nuci* ej wiecie kto zajebał epeja? xD
-ty?! epej się nieźle wkurwi :p
-hahaha xD ( ale beka)
(Jak nie wiesz po co ludzie chwalą się to zadaj sobie pytanie np: Po co ludzie śmieją się.)

Sezowaty napisał:
, w przypadku śmierci Epka zakładałem że wybierze Shujina, mnie lub wolfisha,
No właśnie.
Załóżmy, że jesteś wilkiem.:
Zabijasz Epeja i masz 50% szans na zostanie szeryfem i tym samym wygranie gry. Wystarczy przypodobać się Epejowi i szeryf gotowy

Sezowaty napisał:
czego Epej miałby niby dawać szeryfa Chyio lub Zensumowi?
Crow napisał:
Lub druga opcja. Zabili Epej'a bo chcieli łyknąć rolę szeryfa
Nie pisałem, że dałby rolę Chiyo lub Zensumowi tylko jednemu z wilków.
"Zabili" "chcieli" odnosi się do wilków a nie Ch&Zen.

Chiyo napisał:
Ze mnie taki szeryf, jak ze świni astronom x'D
Nie będę pisał już nic dopóki nie podacie mi swoich czterech osób. A taki spam i "żarty" są żałosne.

Nawet nie myślcie odnosić się do moich postów bez spełnienia mojej prośby zawartej dwa posty temu.
Wy nawet nie próbujecie grać tylko bezmyślnie klikacie literki.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimeWto 27 Sty 2015, 13:10

Shironeko - niewinny króliczek popełnia seppuku.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimeWto 27 Sty 2015, 14:22

Co się dzieje z to rozgrywko, robi się z tego wielkie halo.
Btw po co miałbym zabijać Ejl, lel.
Ejl jest najzajebistszym kotem, nie podpadła mi w tej rozgrywce so... może by tak znaleźć PRAWDZIWEGO wilka?
Ale jak tak patrzę to tak.. raczej nie...
Wszyscy co umrzyli do tej pory to króliki, smutne.
Coś tak czuję że mój głos słusznie idzie na Crowa. Dziwnie zaczął pisać. Jakoś tak... Spokojnie? Jakby nie bał się o przegraną.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimeWto 27 Sty 2015, 17:39

Same here, Eil jest zajebista, mimo tego, że wczoraj mi się czfurkowało przez nią.
A moimi trzema (tak, trzema, ciągle wydaje mi się, że są trzy wilki) byli:
Shironeko, Crow i Sex.
Teraz tylko Crow i Sez, do reszty (póki co) nie mam zastrzeżeń.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimeWto 27 Sty 2015, 21:11

Jezu Crow, czy ty cierpisz na dysmózgię. Każdy post mnie zabija, umieram ze śmiechu i wkurwu, bo nie mam jak ich zacytować.
Nieźle mieszasz, kochany.
Coś jest zdecydowanie nie tak i każdy to widzi. Tyle zabitych i ani jednego wilka wśród nich? Ktoś zdecydowanie dobrze miesza.

Crow, łap i kończmy to, bo robi się strasznie nudno.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimeWto 27 Sty 2015, 21:42

puta napisał:
bo nie mam jak ich zacytować.
Wystarczyć kliknąć taki dymek po prawej na górze podczas pisania odpowiedzi. Polecam.

Jebcie się wilki i ty puta. Nawet nie umiesz faktów ocenić. Chyba, że sobowtór szczęśliwym trafem skopiowałem kupidyna i przyłączył cię do stada.
Shujin nie bezpodstawnie głosował na Eileen. Przez całą grę nie było jej na forum. Terminów nie ma więc wilki napisały do Eileen by oddała głos.
Jeżeli któraś z moich teori była prawdziwa to napiszcie to po grze.

Nawet słowa mądrego Shujin'a już tu nic nie zmienią.
Strasznie zirytowała mnie ta gra.
Zawsze jest następna.
I keep smiling.
Wygraliśmy wilki. Gratulacje.

Większość jest głupia, im większa tym głupsza.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitimeWto 27 Sty 2015, 22:58

Ten post Crow jest tak głupi że aż zrobię sobie na nowo test na IQ, bo mogłem się zarazić czymś czytając to.

Chiyo, nawet nie wiedziałem że mnie posądzałaś xD

Nie wliczałem Crowa do mojej listy podejrzanych, ale puta słusznie zauważyła, wkopał się.

W liście mojej zostali Zensum, Kiiro, GF, dodaję Eileen, myślę skreśleniem Zenka, choć to nie jest pewne, więc zostają na 100% Kiiro, GF i Eileen. Chyba każdy wie dlaczego "nagle zmieniam zdanie" co do Eileen i ją dodaję do listy wilczurów, a jak nie wie to niech się domyśli/przeczyta rozgrywkę. Jak mówiłem nie wszystkie rzeczy wam trzeba podawać a niektóre można rozważać samemu w głowie, więc nie rzucać się, że zmieniam sobie zdanie od tak.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 15 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 15 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

 Similar topics

-
» 79. czyli rzeź z sobowtórem~
» 78. czyli wielki sąd skazańców
» 56. czyli wielki powrót Alejki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-