Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!



 

Share
 

 Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 01:03

<3:

Zapisani gracze:
> Moja Dziwka 01 (Eilee [MorbidEcstasy] <33333
> Mana
> Mada
> Ryuk
> Sai
> Shironeko
>Mamcia <3 (Yass)
> Toź
> Epu
> Zenonesław
> Tatek <3333333333333 (Daff)
> Crow
> GjeEf
> Sezu (Sexu, bo tak chciała moja klawiatura xDDDDD)
> Kiiro
> Czpisy <3
> sHuj

Role rozesłane! Kto nic nie dostał, temu wuja w dupę, bo jest królikiem.
.
.
.
.
Reklama~~:

Powodzenia!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 01:07

Nie zagłosuję na Daffa, bo go nie lubię
Zagłosowałabym na Toź, ale strzela jogurtem w oczy
Kto tu jest jeszcze...
EPEJ, aj czuz ju
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 01:09

CHWILA, NIE GŁOSOWAĆ. PROBLEMY Z MOJO SKRZYNKO.
KAŻDY ROLNY NIECH DO MNIE NAPISZE, BO COŚ CHYBA NIE PYKŁO.


Ostatnio zmieniony przez Kira dnia Wto 06 Sty 2015, 01:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 01:22


Ah, ten nawyk pisania spacji po każdym słowie......

JUŻ MOŻNA. EILEE, GŁOSUJ JESZCZE RAZ.
DZIĘKUJĘ ZA WYBRANIE MOJEJ OSOBY NA SENDZIEM, ZA WSZELKIE UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY, ŻYCZYMY MIŁEJ PODRÓŻY GRY.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 01:23

Daffodil.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 01:24

Epu~
(kolorek poprawiłam, bo nie było widać) ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 01:26

Heil Epej!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 01:30

Daff
Edit
Życzę ciekawej rozgrywki !
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 01:37

MorbidEcstasy, jesteś wilkiem?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 01:40

Heil Epej, podoba mi się. Ostatnio Daff chciał konkurencję w szeryfieniu, więc proszę~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 01:42

Jasne, Daff. <33
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 01:44

MorbidEcstasy napisał:
Jasne, Daff. <33
To czemu nie zagłosowałaś na siebie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 01:46

Naprawdę o to pytasz? Może przypomni ci nieco to, że na szeryfa się nie nadaję. Jestem UCZULONA. Na bycie szeryfem.
podobają mi się te aluzje
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 01:51

MorbidEcstasy napisał:
Naprawdę o to pytasz? Może przypomni ci nieco to, że na szeryfa się nie nadaję. Jestem UCZULONA. Na bycie szeryfem.
Zawsze musi być ten pierwszy raz. Czasem warto przełamać schemat... @@ Poza tym z punktu widzenia wilka szeryf to dość ważny tytuł, nie uważasz? Powinnaś jednak zagłosować na siebie, by jednak coś znaczyć w tej grze.
Swoją drogą, jesteś uczulona na sobowtóra? Komu ze swojego wilczego stada go przyznałaś?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 02:00

wolfish puta, tak.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 02:11

Nie wiem, ciężko zbadać reakcję alergiczną bez kontaktu z alergenem.

Daff napisał:
Powinnaś jednak zagłosować na siebie, by jednak coś znaczyć w tej grze.
PHI XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
P.S. I tak nie będę
P.S.2 Masz.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 02:19

Na odpowiedź nie masz niczego więcej prócz jakiegoś gifa? Cienko, Eileen. <333 Bardzo cienko. Na dodatek marnie.
wolfish puta, czemu głosujesz na siebie? Uważasz, że jesteś godna?

Gej Elf, Moja Dziwka, wolfish puta, Sexu, sHuj... to będzie ciekawa gra.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 02:25

Odpowiedziałam ci powyżej.
Naprawdę nie widzę sensu, by to drążyć, chyba, że chcesz wywlec na wierzch moją niską, czwórkową samoocenę, a przecież to leży u podstawy tego, że nie chcę być szeryfem.
Jeśli chodzi ci o to, na kogo oddałam głos na sobowtóra, to pewnie na Epa, w końcu chce mu dać szeryfa... No tak, to musi być to. :///
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 02:28

Jak możesz oddać głos w wyborach na sobowtóra na kogoś, kto z tobą nie wilczy?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 02:30

Mam suchara, zmieniłem godność i może z tym imieniem tak, mam w końcu protektora.

Jest nas... siedemnastu? Trzy wilki?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 02:34

Jak masz suchara, to go tu zamieść. :c

Owszem. Siedemnaścioro. Wilki... ciężka sprawa. Od 3 do 4. Trzeba pamiętać, że wśród nich jest sobowtór.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 02:36

A z kim wilczy, panie znawco? ;.;

Tak by wychodziło, że trzy. Z tych ukochanych Daffowych dwudziestu procent.~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 02:49

MorbidEcstasy napisał:
A z kim wilczy, panie znawco? ;.;
Nie wilczy, urojona znawczyni. ; *
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 02:52

No popatrz, to tak, jak ja. D:
CZEMU NAZYWASZ MNIE UROJONĄ ZNAWCZYNIĄ, TO TY JESTEŚ UROJONYM ZNAWCĄ, NIE LUBIĘ CIĘ
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitimeWto 06 Sty 2015, 03:03

Daff, humor ci się coś ostatnio wyostrzył ; /

sądzę, że raczej trzy, bo sobowtór, plus jeśli wilkiem jest taki Daff, dla przykładu, to trzy w zupełności by wystarczyły.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 16Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

 Similar topics

-
» 78. czyli wielki sąd skazańców
» 79. czyli rzeź z sobowtórem~
» 56. czyli wielki powrót Alejki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-