Rozgrywka nr 89 - Page 6



 

Share
 

 Rozgrywka nr 89

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeSro 08 Paź 2014, 14:35

Hej może późno ale zgłaszam kandydaturę na szeryfa.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeSro 08 Paź 2014, 14:38

Okeeej nieważne :P. Przepraszam, że mnie nie było. Przeanalizuje o czym gadaliście i to już się nie powtórzy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeSro 08 Paź 2014, 14:59

Z linczem jeszcze poczekajcie xD. Co ja mogę tu ciekawego znaleźć? Wszystko zostało już wypowiedziane. Przepraszam też, że tak od rzeczy ale to ostatni raz jak jestem nieogarnięty. Czy ktoś już zginął?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeSro 08 Paź 2014, 18:27

Dago napisał:
Daff, nie wkurwiaj mnie że już ci się Kira zrobiła dobrym kotkiem z długimi uszami xddddd
Umiesz czytać? ; >

Nie no, ku*wa, Everr mnie zabił tą swoją postawą. XD Uwielbiam takich mistrzów jak ty.

Everr napisał:
Przeanalizuje o czym gadaliście i to już się nie powtórzy.
Gdzie ta analiza?
Everr napisał:
Czy ktoś już zginął?
Ciężko ci przejrzeć grę? Twoje nieogarnięcie jest godne początkującego wilka.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeSro 08 Paź 2014, 18:34

Czyli wszystko o czym myślę mam pisać tutaj?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeSro 08 Paź 2014, 18:35

A gdzie dotychczas pisałeś?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeSro 08 Paź 2014, 20:43

Mam taką mała karteczkę koło biurka. I póki co jest na niej niewiele xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeSro 08 Paź 2014, 20:46

A co na niej jest? Byłbyś łaskaw przepisać jej treść?
Czemu odpowiedź takiego pokroju zajęła ci tyle czasu? Widziałem na własne oczy, że po moim poście byłeś zalogowany na forum. Dlaczego zatem post nie ukazał się wcześniej?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeSro 08 Paź 2014, 20:59

Daffodil napisał:
Kira, ile cię trzeba było przyciskać, by dostać odpowiedź takiego pokroju. ;___; Tego chciałem. Post zalatuje typowym króliczym zagraniem z twojej strony, więc wypowiedź jak najbardziej na plus. Jeszcze zobaczymy, co dalej będzie z tobą. Pisz, pisz~~ Ja powoli będę skłaniał się ku ostatecznej konkluzji[...]

Daff proszę napisz wreszcie tą swoją ostateczną konkluzję bo to twoje "prowokowanie ludzi do aktywności"i"przyciskanie" nie tylko pociąga za sobą uwagę stada ale również robi bałagan... poza tym nie wiem czy wiesz ale cała twoja dotychczasowa teoria na temat wilków(przynajmniej ta oficjalna) opiera się na winie Kiry i powiązanymi z nią osobami, więc proszę wytłumacz się wreszcie ze swoich prawdziwych podejrzeń...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeSro 08 Paź 2014, 21:01

Powoli się skłaniam, tak jak napisałem. Jutro bądź w piątek na pewno ją zobaczysz.
Poza tym warto mieć czasem własne podejrzenia, wiesz, Shiro? Ja np. mogę się mylić. Samodzielne myślenie jest tu propsowane.
E (22:04:32):
Na pierwszy rzut oka moje metody wyglądają na chaotyczne, ale zapewniam cię, że działam w sposób uporządkowany.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeSro 08 Paź 2014, 21:44

Tyle mi to zajmuje, bo to moja pierwsza gra i nie jestem nauczony ją śledzić na bieżąco. A co chwile się loguje ponieważ ustawiłem sobie to forum na stronę startową, żebym znów nie miał 5-dniowej nieaktywności :P. Na karteczce mam zapisane: Podejrzany 1)Kira - ufam stadu; 2) Duff - za dużo naciska. Tyle. Przepraszam, ale jeszcze was nie znam wiec ciężko mi coś więcej wyłapać.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeSro 08 Paź 2014, 22:37

Rozwiń, dlaczego Kira i ja jesteśmy podejrzani.

Pytanie do Kiry:
Masz 100% pewności, że Dago to wilk? Bierzesz pod uwagę fakt, że istnieje szansa, iż jest niewinny?
Jeśli nie masz, co do niego 100% pewności, to kto wg ciebie jest na pewno niewinny?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeCzw 09 Paź 2014, 07:39

Daffku drogi, 100% pewności nie mam, to tylko moje przypuszczenia.
Ciężko się wypowiedzieć na temat milczków, bo, nie uwierzycie, milczą! Taka sytuacja... Aczkolwiek wydaje mi się, że gdyby Zenek był wilkiem:
a) bardziej zależałoby mu na grze,
b) bardzo szybko by się wkopał.
Na 80-90% jest dla mnie niewinny.
Ty też wydajesz się czysty. Jak dla mnie za dużo wygranych wilczych gier masz na koncie - Epek by nam tego znowu raczej nie zrobił.
Hana też względnie czysta, Shiro śmierdzi (a może to przez ten bul oczuw... ?) już trochę bardziej, ale nie na tyle, żebym go podejrzewała. O Kuro się nie wypowiem, bo co mam niby napisać?
Interesuje mnie jedno - kto nagle dźgnął Everra, żeby się odezwał, skoro ona sama milczy...? Zaiste, intrygujące.
Tak samo jak pewien fakt:
Pierwszego posta napisał o 15:35, a drugiego o 15:38. Jak myślicie - czy w ciągu trzech minut zdążyłby "samodzielnie" ogarnąć swojego fejla i napisać posta z poprawką...?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeCzw 09 Paź 2014, 09:42

Kira napisał:
Aczkolwiek wydaje mi się, że gdyby Zenek był wilkiem:
a) bardziej zależałoby mu na grze,
b) bardzo szybko by się wkopał.
Na 80-90% jest dla mnie niewinny.
Śmiem twierdzić, że mylisz się, co do jego tożsamości.
Kira napisał:
Ty też wydajesz się czysty. Jak dla mnie za dużo wygranych wilczych gier masz na koncie - Epek by nam tego znowu raczej nie zrobił.
Dość błahy powód. Ale chyba rozumiem, skąd on pochodzi.

Kira, z racji tego, że ostatnio wilczyłaś z Madarame, chciałbym, byś napisała, jak się on zachowuje, gdy wilczy i czy w ogóle twoim zdaniem można posądzić go o winę w tej oto rozgrywce. Wiem, że ty, Madarame i ja graliśmy kiedyś razem w 75., ale wolałbym usłyszeć co nieco od ciebie. Kobiety lepiej wyłapują subtelności. <3 Mam poniekąd wyrobioną opinię na jego temat, ale chcę ją uzupełnić o twoją.

Jeszcze jedno pytanie: gdybym dał bardzo dobitną i wyraźną aluzję, która by mówiła, że jestem Wróżbitą, uwierzyłabyś mi?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeCzw 09 Paź 2014, 12:03

Ta moja pierwsza pomyłka wynikła z tego, że przeczytałem pierwszą stronę i od razu napisałem posty. Dopiero po chwili jak zobaczyłem ze jest więcej stron to zrozumiałem swój błąd i się poprawiłem. A dlaczego was dwóch wytypowałem to już napisałem. Dopiero zacząłem grę i jeszcze was nie znam. Daff na mnie nachodzi to uznaje to jako atak (wilka), a Kira bo już był wytypowany po prostu dorzucam swój głos do tego. Jakieś jeszcze zarzuty?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeCzw 09 Paź 2014, 12:45

Wskaż frag. w których na ciebie nachodzę. Swoją drogą nie mogę ci zadawać pytań w rozgrywce? Przypominam, że ta gra przede wszystkim polega na dyskusji.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeCzw 09 Paź 2014, 15:25

Po pierwsze: wow, przeczytałem wszystkie posty z 10 strony (i pierwszej) wow wow, powinienem trofkę dostać :c

Po drugie: dziękuję Faff, że wątpisz w logikę Kiły, bo kcem to powtórzyć którąś rozgrywkę z rzędu: JA NIE MAM STYLÓW GRY.
Albo i nie z rzędu? Nie wiem, w każdym razie tłumaczę to co chwila, lol :c

Poza tym jeszcze że tak powiem ja zawsze zjebię XD
W tej rozgrywce już kilko zjebań było <3
Taki już ja.

~UWAGA, jeśli nie ogarniasz mojego postu, to nawet tego nie próbuj i nie konsultuj się z lekarzem - to nic nie da na mój idiotyzm i moją logikę~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeCzw 09 Paź 2014, 15:50

dr. ever wkurza mnie swoim istnieniem a na poważnie to teraz już przez niego nic nie wiem lolo lol.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeCzw 09 Paź 2014, 16:10

Daffodil
Twoje nieogarnięcie jest godne początkującego wilka.A gdzie dotychczas pisałeś? A co na niej jest? Byłbyś łaskaw przepisać jej treść? Dlaczego zatem post nie ukazał się wcześniej?


Proszę tutaj mnie atakujesz pytaniami i bezpodstawnie oskarżasz mnie o bycie wilkiem. Swoją drogą Duff, chcesz zabić całkiem sporo osób, a może powinienem powiedzieć ZJEŚĆ. Co, wilczku?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeCzw 09 Paź 2014, 16:20

Nawet cię nie oskarżyłem. A "atak" pytaniami jest zrozumiały, bo to podstawa tej gry, jeśli chcesz wyłapać wilki. Ty najwyraźniej nie chcesz, by do tego doszło. Ciekawe... : >
Skąd wniosek, że chcę zabić sporo osób?

Dzisiaj będzie konkluzja. Stay tuned. <3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeCzw 09 Paź 2014, 16:22

Ewerr to, że jesteś początkującym nie jest tutaj żadną wymówką zapisując się do gry powinieneś chociaż przejrzeć poprzednie rozgrywki  i zorientować się jacy są inni gracze...

DrEverr napisał:
Daffodil
Twoje nieogarnięcie jest godne początkującego wilka.A gdzie dotychczas pisałeś? A co na niej jest? Byłbyś łaskaw przepisać jej treść? Dlaczego zatem post nie ukazał się wcześniej?


Proszę tutaj mnie atakujesz pytaniami i bezpodstawnie oskarżasz mnie o bycie wilkiem. Swoją drogą Duff, chcesz zabić całkiem sporo osób, a może powinienem powiedzieć ZJEŚĆ. Co, wilczku?
W tym wypadku daff cię nie tyle co atakuje ale wydusza z cb informacje których wszyscy jesteśmy ciekawi... w tej grze chodzi o to aby znaleźć podejrzane zachowania u innych graczy którymi aktualnie aż świecisz... btw podejrzane jest dla mnie to że atakujesz kogoś tylko i wyłącznie przez to że wysunął przeciwko tobie jakieś podejrzenia...  zachowujesz się dość agresywnie a to wiąże się z wilkowością (przynajmniej według mnie :P)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeCzw 09 Paź 2014, 16:24

Dobra, wilki to Everr i Zenek. Po konkluzji. Dopuszczam jeszcze Madarame w zamianę na Zenka, ale w to naprawdę wątpię.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeCzw 09 Paź 2014, 16:26

Daff Wooow ten ciąg logiczny i ten skomplikowany plan jaki rozgryzłeś i nam tu przedstawiłeś mnie rozwala XD warto było czekać na takiego posta...


Ostatnio zmieniony przez Shiro dnia Czw 09 Paź 2014, 16:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeCzw 09 Paź 2014, 16:27

Shiro, takie komplementy. <333 Dziękuję. XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitimeCzw 09 Paź 2014, 16:28

A tak na serio?
edit w sęsie jakieś konkretne argumenty albo trochę dłuższy post chociaż? Po prostu do takich twoich wypowiedzi nie przywykłem...
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka nr 89 - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 89   Rozgrywka nr 89 - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka nr 89

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka nr 119
» rozgrywka 49
» Rozgrywka 117
» Rozgrywka nr 92
» Rozgrywka 35

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-