84 - powrót do korzeni - Page 3



 

Share
 

 84 - powrót do korzeni

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Gość

Gość




84 - powrót do korzeni - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 84 - powrót do korzeni   84 - powrót do korzeni - Page 3 Icon_minitimeCzw 12 Cze 2014, 18:42

Arigato.

Chiyo ma decydujący głos.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




84 - powrót do korzeni - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 84 - powrót do korzeni   84 - powrót do korzeni - Page 3 Icon_minitimeCzw 12 Cze 2014, 18:44

Tosia ma rację.
Mana, nie jestem taka głupia, jak Ci się wydaje. Kiedy wbiłam dzisiaj na forum, Tosia miała jeden głos, Green dwa. Będąc wilkiem, nie poszłabym za Mad i Tosią w głosowaniu, tylko za Tobą. Wtedy w linczu zginęłyby dwa króliki i jeden zostałby pożarty, dzięki czemu wygrałabym rozgrywkę. Ale tak się nie stało. W linczu zginął tylko Green, bo trzymając stronę Tosiełki i Mad udowodniłam, że jestem czysta.
Co prawda kiedyś w którejś rozgrywce poszłam za głosem wilczącej Tosi, dzięki czemu wilki wygrały. Ale w rozgrywce takiej jak ta wolę ufać komuś, kto ma coś do powiedzenia i się tą rozgrywką interesuje.

Krótka piłka, Mana-sama.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




84 - powrót do korzeni - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 84 - powrót do korzeni   84 - powrót do korzeni - Page 3 Icon_minitimeCzw 12 Cze 2014, 18:48

Dokładnie, Chiyo. Cieszę się, że razem wygrywamy <3
Było długo i wszystko strasznie się ciągnęło, ale nareszcie koniec i to dobry.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




84 - powrót do korzeni - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 84 - powrót do korzeni   84 - powrót do korzeni - Page 3 Icon_minitimeCzw 12 Cze 2014, 18:55

Też się cieszę, Tosiuleńku ♥
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




84 - powrót do korzeni - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 84 - powrót do korzeni   84 - powrót do korzeni - Page 3 Icon_minitimeCzw 12 Cze 2014, 19:03

Ja bardziej, uwierz <3 jak zobaczyłam, że nikt nie pisze, to pomyślałam, że trudno będzie mi to wygrać. No, teraz tylko werdykt i koniec.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




84 - powrót do korzeni - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 84 - powrót do korzeni   84 - powrót do korzeni - Page 3 Icon_minitimeCzw 12 Cze 2014, 19:16

Powiesiłyście Manę i spokojnie ułożyłyście się do błogiego snu. Nad ranem... Tosia urządziła sobie potrawkę z Chiyo, pozbywając się tym samym ostatniego członka stada.

WILCZA WYGRANA!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




84 - powrót do korzeni - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 84 - powrót do korzeni   84 - powrót do korzeni - Page 3 Icon_minitimeCzw 12 Cze 2014, 19:17

Nadal się cieszysz, Chiyo?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




84 - powrót do korzeni - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 84 - powrót do korzeni   84 - powrót do korzeni - Page 3 Icon_minitimeCzw 12 Cze 2014, 19:25

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD JUŻ SIĘ MOGĘ ŚMIAĆ. No nareszcie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




84 - powrót do korzeni - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 84 - powrót do korzeni   84 - powrót do korzeni - Page 3 Icon_minitimeCzw 12 Cze 2014, 19:26

Szit XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Tośka, następnym razem Cię powieszę xD teraz myślałam, że jak Cię powieszę razem z Maną, to on mnie zeżre, a... to znowu Ty xDDDD JUŻ NIE ŻYJESZ, JAK SIĘ SPOTKAMY NASTĘPNYM RAZEM XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




84 - powrót do korzeni - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 84 - powrót do korzeni   84 - powrót do korzeni - Page 3 Icon_minitimeCzw 12 Cze 2014, 19:33

Chiyo, sam nie dawałem wiary, że tak się nabrałaś. Ale jeszcze się odegramy.
Do zobaczenia w kolejnej grze.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




84 - powrót do korzeni - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 84 - powrót do korzeni   84 - powrót do korzeni - Page 3 Icon_minitimeCzw 12 Cze 2014, 19:34

Do zobaczenia XDDDD Koniec rozgrywki był taki miły ♥ Życzę więcej powodzenia następnym razem w przekonywaniu biednej Chiyo do swoich racji c:
Powrót do góry Go down
Sponsored content






84 - powrót do korzeni - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 84 - powrót do korzeni   84 - powrót do korzeni - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

84 - powrót do korzeni

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» 96 - powrót Ookami : P
» 56. czyli wielki powrót Alejki
» Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-