Świąteczna 70 - Page 3



 

Share
 

 Świąteczna 70

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeSob 28 Gru 2013, 12:20

Taka-tin napisał:
Więc kim jest jedenasta osoba?
Nasz nic, kompletnie nic nie piszący Chichiaru.
Zobaczyłem na jego profil (http://rabbit-doubt.web-rpg.org/u282) i okazało się, uczestniczył już w czterech rozgrywkach (56,58,60,62)
Nie wiem czemu jest nieobecny.
Wcześniej napisałem

Ja napisał:
Nie mam nic do osób, które nic nie piszą. Są święta i sam za parę dni wyjeżdżam i nie będzie mnie do końca roku (;p). Nieaktywni są usprawiedliwieni pod względem aktywności.

ale chyba zmieniam zdanie.
Kto to w ogóle jest?
Nie wiem jak to zrobił ale umknął nam wszystkim i jeżeli "ktoś" by go nie zauważył to dotrwałby do końca rozgrywki bez pisania CZEGOKOLWIEK.
Nieźle.
Apeluję do Chichiru o odezwanie się (może być nawet pusty post z kropeczką) bo właśnie zbliżyłem się do Ciebie i "biorę zamach".


Nie było mnie, ponieważ jakiś czas temu zapisałam się do 60-którejśtam i się nie zaczęła, więc po prostu że tak powiem, forum zaczęło schodzić do folderu "nie używam", ale potem stwierdziłem że zapiszę się do innej i nie sądziłem ze tak szybko się zacznie... no cóż, w każdym razie już jestem i na tyle na ile dam radę, będę śledzić grę i coś tam może napiszę. (suprise! Nie tłumaczę się świętami *bo ich nie obchodze..*)

*Eileen, nie przeszkadza mi to że źle napisał nick, sam nawet nie zauważyłem błędu*

Daff:
Przed resetem byłem wróżbitą.
Teraz mogę zapewnić ze w 100% jestem zwykłym króliczkiem, ale zrobicie z tym co chcecie.

Szczerze, gdy wszedłem na grę i patrzę 4 strony już są, to tylko na szybko przeleciałem rozgrywkę, więc o podejrzanych na razie się nie wypowiadam. +widzę pare DLA MNIE nowych nicków ;-; fuck, będzie trudniej.


Jak na razie, to tyle z mojej strony.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeNie 29 Gru 2013, 19:23

To też strasznie dziwny zbieg okoliczności, że Chicharu akurat zauważył rozgrywkę jak ktoś o nim napisał. Ciekawe...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeNie 29 Gru 2013, 19:38

Chicharu się wytłumaczył. Szukanie teorii spiskowej jest bez sensu. Chociaż Ryuk napisał to o czym pewnie wszyscy myśleliśmy.
I tym postem chciałbym zacząć głosowanie.
Entliczek, pentliczek... Na Xan'a bęc!
Dlaczego? O tym później.
Mana.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimePon 30 Gru 2013, 00:38

Ja napisał:
Myślę, że po resecie wilki są już tylko dwa.
Cofam to, nie wiem, skąd mi się to wzięło (wtf), ale jak to zauważyłam, to uderzyłam głową w ścianę. Moim zdaniem wilki są trzy. D:


Święta się skończyły, a Ryuk obiecywał, że napisze po nich coś sensownego. A napisał? Niewiele, same oczywistości. Chociaż... Chwila, Madarame prowokujący cię do mówienia? Napisał jedynie, że siedzisz trochę cicho (w dodatku usprawiedliwił to świętami), a ty stworzyłeś od razu teorię spiskową.  A w sumie miał rację. Twoje wypowiedzi to głównie jedno- lub dwuzdaniowe posty. W poprzedniej rozgrywce byłeś o wiele bardziej rozmowny. Nie ukrywasz czegoś przypadkiem?
W dodatku nie podoba mi się początkowe założenie Veht, że wilki mogłyby znowu wykorzystać Ryuka. Może on sam jest wilkiem, a V. swoją notatką chciała rzucić cień podejrzenia na każdego, kto widziałby w nim zdrajcę? C:


Mana, nie podoba mi się to, że nie usprawiedliwiasz swoich działań i ignorujesz pytania innych użyszkodników (NA PRZYKŁAD MNIEEE ;_____; ). Takie odkładanie wszystkiego na ‘później’ jest a) irytujące dla innych graczy, b) podejrzane. Możliwe, że w sumie nigdy nie powiesz nam, dlaczego zagłosowałeś na Xana i nikt nawet tego nie zauważy. (Chociaż powód jest dosyć oczywisty, po prostu jest cichy i nie poinformował nas o swojej poprzedniej roli). Mimo to, nie sądzę, żebyś wilczył. Oddałeś wczesny głos, co zazwyczaj nie jest typowe dla wilków, które czekają, by uratować się wzajemnymi głosami albo stworzyć sobie alibi.


Veht... Veht... W sumie grasz tak, jak zawsze. Wklejasz te swoje słynne notatki, piszesz zapychacze. Troszeczkę nadinterpretujesz moje poczynania. XD To, czy moje działania mają jakiś cel, zależy od mojego poziomu ogarnięcia rzeczywistości. A jeśli śpię po trzy godziny dziennie, to za dużo ode mnie nie wymagajcie. ;___;
Pytanie brzmi, droga Veht, dlaczego pająk przestraszył się panny króliczanki? C:


Taka-tin. Poruszasz wiele wątków, z których większość jest dosyć tępych.
Po pierwsze... Nie zawsze głosuję na Dffa. I fakt, może trochę mnie wkurzył, ale moja zemsta była troszkę inna niż to, że nie głosowałam na niego. <3 Po drugie, gdzie ty widzisz tę zmianę głosu Many? .__. Albo jestem ślepa, albo post z głosem został usunięty. Naprawdę, za cholerę nie mam pojęcia, gdzie on według ciebie zmienił głos.
T-T napisał:
A propos, kto był trzecim wilkiem, tym okradzionym?
Czy ty w ogóle czytałeś ten post Daffa, czy udajesz, że go przeczytałeś? XD
T-T napisał:
O co chodzi z tym postem?
O to chodzi, że Mana-sama jest płci męskiej. Po prostu poprawił końcówki.


Pippi. Milczek. Napisała tylko jeden post, w którym zapowiedziała, żebyśmy więcej wypowiedzi od niej nie oczekiwali. Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że Ookami z powodu nieoddanego głosu ją wywali. Zapisywanie się do rozgrywki, jeśli nie ma się zamiaru grać nieco mija się z celem. W dodatku stado traci na zastanawianiu się, czy może wilczek nie dostał się w łapy milczka, który absolutnie nic nie ma zamiaru ze swoją rolą robić.


Xan, przyznaj się, dużo o mnie myślisz... <3
A tak na poważnie... Twoje usprawiedliwienie mogłoby być nawet przekonujące, gdyby nie to, że widać, że masz rolę i cholernie boisz się ją stracić. c:


Madarame... Cóż, na pewno stara się bardziej, niż w poprzedniej rozgrywce. Prawdopodobnie czuje się pewniej. Może wyniósł z 68, że milczki, które swoimi postami nic nie wnoszą, mają marne szanse na przeżycie.

Daff. <3333
Tutaj po prostu napiszę, że naszego szeryfa nawet nie podejrzewam. Mam wrażenie, że gra czysto, stara się pomóc stadu. A jeśli się mylę, to... ._____. *traci wiarę w swój umysł*


Kira... Nie dali nam razem wilczyć. Szkoda. :c
Dosyć podejrzane dla mnie jest usprawiedliwianie Veht, zanim ta zdążyła się chociażby odezwać. Z kolei twoje wytłumaczenie też nie do końca mnie przekonuje. Wybacz. :c


Co do Chicharu, owszem, to, że pojawił się niemal natychmiast po tym, jak ktoś o nim wspomniał, jest dziwne. Możliwe, że pozostałe wilki zdążyły skontaktować się z nim i przekazać mu jego rolę zanim ten odebrał PW od Ookami, co pozwoliło mu obserwować rozgrywkę z ukrycia. Z drugiej strony... Ta teoria nawet mi wydaje się nieco nieprawdopodobna. ._.
Co tu jeszcze... Jego zapewnienie, że jest 100% króliczkiem jest dla mnie podejrzane.
[EDIT: Odnośnie Chicharu, to tak czysto hipotetycznie ;_;]

*tak bardzo przepraszam za wszelkie błędy w tym poście, namęczyłam się nad nim* ;____;


Ostatnio zmieniony przez EileenAWood dnia Pon 30 Gru 2013, 01:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimePon 30 Gru 2013, 01:26

Tik tak tik tak
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimePon 30 Gru 2013, 19:24

Ryuk napisał:
To też strasznie dziwny zbieg okoliczności, że Chicharu akurat zauważył rozgrywkę jak ktoś o nim napisał. Ciekawe...

Zauważ, Cię proszę, że tak jak ktoś tam już pisał, nie było mnie na forum od kiedy zapisałem się do rozgrywki, jak mógłbym w ogóle znać swoją rolę? A co dopiero wiedzieć co się dzieje w grze? Czy myślenie boli?

Ogólnie ktoś tam jeszcze mnie oskarżył o oglądanie rozgrywki z ukrycia - nigdy nie wpadłem na taki pomysł, a dodam ze też za często mnie nie ma, poneważ mam dosć dużo spraw do ogarnięcia z policją i sądem... ale cóż, robicie z tym co chcecie.
Taka-tin
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimePon 30 Gru 2013, 19:55

Chicharu napisał:

Ogólnie ktoś tam jeszcze mnie oskarżył o oglądanie rozgrywki z ukrycia - nigdy nie wpadłem na taki pomysł, a dodam ze też za często mnie nie ma, ponieważ mam dość dużo spraw do ogarnięcia (...).
Spokojnie Chicharu, czepiają się bo nie mają żadnych innych argumentów i szaleją serwując tutaj dziwne nawet dla mnie teorie spiskowe.
A tak wracając do głównego nurtu, czyli do głosowania to chciałbym oznajmić, że daję sobie czas do jutra.
Mam dwójkę albo i trójkę króliczków w swoim kręgu podejrzanych. Tyle na razie chciałbym powiedzieć.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeWto 31 Gru 2013, 00:01

Głos na Xan'a EDIT: (Nie będzie mnie już do drugiego stycznia, czas mnie naglił)
"Podejrzane" wypowiedzi, tak ogólnie.
Na pewno nic nowego do sprawy nie wnoszą, trochę od "niechcenia".
I najbardziej mnie zastanawia post:
Xan napisał:
Sądzę, ze wilki są 3.




/Post na żądanie Eileen
+ jeszcze jeden ważny (jeżeli nie najważniejszy) argument, który podam w następnej rundzie.

----------------------------------------
Jeszcze wszyscy nie podali swoich ról. Nie wiem co macie do ukrycia, ale chciałem tutaj poruszyć inną kwestię.
Daff poprosiłeś innych o podanie swoich wcześniejszych ról, a sam jej nie podałeś. Ukrywasz coś? Zapomniałeś napisać?
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Podobnie Eileen:
Poprosiłaś mnie o napisanie moich wniosków na temat oddawanych głosów, a sama nie chciałaś się nimi podzielić. Pozwól, że zacytuję kogoś:
Eileen napisał:
Chciałabym poznać też twoje, bo ukrywanie ich chyba niczemu nie służy, prawda?
Eileen napisał:
Większość posłała głosy na Daffa, co w sumie jest dosyć zrozumiałe. Ja wysłałam głos na siebie. Podejrzane, c'nie?
Uważam, że to wyżej to nie są twoje "pełne" wnioski, a jeżeli tak to zawiodłaś mnie...

Eileen napisał:
Po drugie, gdzie ty widzisz tę zmianę głosu Many? .__. Albo jestem ślepa, albo post z głosem został usunięty. Naprawdę, za cholerę nie mam pojęcia, gdzie on według ciebie zmienił głos.
Pierwszy głos jest trzecim postem na pierwsze stronie (po Ookami i Xan'ie) tylko zakolorowany na biało(na Veht. Drugi głos to ostatni post na 1st stronie.
btw Bardzo agresywnie zadane pytania... *kowai*(straszne)...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeWto 31 Gru 2013, 00:27

T-T napisał:
Drugi głos to ostatni post na 1st stronie.
Naprawdę? ._.
Jak dla mnie, to te jego głosy nie powinny w ogóle zostać uznane. Głos musi być ZAZNACZONY, a jeśli nie mógł tego zrobić, dając kolorek, to mógł chociaż napisać, że to głos.
Także... pytanie do Many: Czy to była zmiana głosu?

Co do moich przemyśleń, w 68. pisałam już o powodach głosowania na Daffa. Za dużo z tego nie wyciągniesz, bo głosują na niego i króliczki, i wilki, które dzięki temu wtapiają się w tłum. Co do zmiany głosu Many, nie jestem pewna, czy to w ogóle był głos, nie wydaje mi się. xD

T-T napisał:
btw Bardzo agresywnie zadane pytania... *kowai*(straszne)...
A taki był z ciebie odważny samuraj... :CCC
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeWto 31 Gru 2013, 04:29

Widzę, że mój post wywołał trochę kontrowersji. To bardzo dobrze, bo teraz, jak już wróciłem, mam na co odpisywać.
Z sukcesem ograniczyłem sobie krąg podejrzanych. Wśród: Vehtaczki, Taki-tina, Chicharu, Pippi, Xana oraz Ryuka95 mamy cały wilczy skład. Tutaj pewnie kryją się aż 3 wilki. Pytanie jest proste - kim są oprawcy? Mam już swoją specjalnie wyselekcjonowaną trójkę z jedną alternatywą. Walnę w osobę, która, wg mnie, rozwieje trochę me wątpliwości. Może nawet więcej niż trochę... Ale najpierw dotychczasowe cytaty.
Madarame oraz Ryuk ładnie powielili moje wnioski. Samo to jakoś czyni ich bardziej podejrzanymi, niż byli dotychczas. Szczególnie Ryuk, który reaguje jak poparzony na króciutki post Madarame. Ten odruch oczywiście mi się nie podoba, a wiadomo, co to oznacza. Ponadto jakieś przewidywanie działania wilków przez Vehtaczkę... gdzie ty to widzisz, chłopie? xD Sorry, ale na RD przed pierwszym linczem oraz mordem niczego nie ustalisz, takie są realia. Okropnie mi tu zajeżdża. Obrona świeżaka też daje wilkowi alibi. Ale alibi w oczach niedoświadczonych graczy, którzy pomyślą, że taki osobnik to wydedukował. Niestety, często taka wiedza wynika z roli obrońcy.

Taka-tin napisał:
Z chęcią poznałbym więcej "technik" i "taktyk",ale to w trakcie gry. Robię co mogę, próbuję łapać za słówka i poznawać jaki cel ma dana wypowiedz.
Chętnie bym się z tobą podroczył, ale pewnie długo nie pożyjesz. Poza tym wyjeżdżasz, więc pewnie będę sporo czekał, jeśli cudem się ostaniesz. I wbrew pozorom, ostatnie zdanie sprzyja twej kreacji na dawanie profitów, bo nikt nie podniesie na ciebie ręki. W końcu jesteś taki przydatny, otwarcie piszesz, że łapiesz za słowa i prowokujesz, choć i tak z tego nic nie wychodzi. @@ I nie sądzę, bym nadintepretował. Twa reakcja na niektóre posty przypomnienie ból związany z poparzeniem. Ciekawi mnie, czy reagujesz jako wilk, czy jako niewinny... dlatego dla mnie jesteś idealnym celem dla Myśliwego bądź Wiedźmy. Nawet Wróżbity. Twoje uzupełnienie posta Madarame też trochę zajeżdża. Jakbyś wiedział, że ten może ci zagrozić. Widać, że niebezpośrednio próbujesz go udobruchać. Czyżby skan Szpiega powiedział ci, że jest on kimś z wyżej wymienionych ról? Jednakże jedna rzecz cię ciut wybiela - podałeś swą rolę przed resetem, co oznacza, że nie boisz się tego, że rozpracuję system ponownego przyznania ról. Pytanie o role było czysto prowokacyjne~~ Niepokoi mnie jeszcze jeden fakt. W poście, który był twą odpowiedzią na mój, postanowiłeś chyba tylko wyczytać fragment o sobie i odeprzeć w sposób obszerny argumenty na twą winę. Tak robią wilki, bo króliki starają się czytać całe posty, by móc wyłapać jakieś niuanse. Mówię o tym:
Taka-tin napisał:
A propos, kto był trzecim wilkiem, tym okradzionym?
Niemożliwe, byś tego nie wyłapał. Spory fragment tekstu jest poświęcony wilkom sprzed resetu, w tym Xanowi. Rola przysłoniła ci pewnie wnioski?

Na temat Xana napisałem sporo. Nie chce mi się tego powtarzać. Wg mnie całkiem sensownie się wytłumaczył, ale ewidentnie tu widać rolnego, o czym już wspominałem wcześniej. Jednakże prócz tłumaczenia mógł coś wnieść do sprawy. Było wiele okazji, by kogoś zaczepić, poruszyć jakiś temat, itd. Pozycja wilka sprzed resetu niby ratuje mu kuper, ale fakt, że był okradziony tylko to podburza i obala. Zobaczymy, co z ciebie wyrośnie w miarę postępu gry, bo intrygujesz. Jeśli uznam to za stosowne, to i do ciebie się dobiorę. @@

Szkoda, że Taka-tin wspomniał o Chicharu. Sądzę nawet, że gdyby się nie odezwał, to Chicharu pewnie by się nie odezwała. Choć może to i zbieg okoliczności, że akurat w takim, a nie innym czasie przypomniała sobie o grze. Szczerze mówiąc, to liczyłem na to, że ta odpadnie. Chciałem mieć mniej osóbek do rozgryzienia. W ogóle ten temat był łatwy do podjęcia. Taką Chicharu można było łatwo powiesić, a, że pomysł spotkał się z dezaprobatą kilku osób, to Taka-tin pewnie go porzucił i postanowił uderzyć gdzie indziej. Fajnie, że Chicharu podała swą rolę sprzed resa. Jak już zauważyłem, nie tylko mnie intryguje dopisek o 100% króliku. Z jednej strony, oprawca raczej by tego nie napisał, z drugiej strony, jest to świetne zagranie. Nie wiem, co o tym myśleć. Mam ważniejsze obiekty, którymi chcę się koniecznie zająć.

Ryuk napisał:
To też strasznie dziwny zbieg okoliczności, że Chicharu akurat zauważył rozgrywkę jak ktoś o nim napisał. Ciekawe...
Ciekawe jest też to, że się do niej przysrałeś. Im więcej interakcji, tym lepiej...

Mana-sama oddał głos jako pierwszy. Uważam podobnie jak Eileen, że wilk, szczególnie taki, jak on, nie oddałby na początku swego głosu. Przez to mógłby łatwo wdupić. Wilki, tudzież mafia zawsze długo się zastanawiają, jak rozdać głosy i jak zrobić, by nie ubyło chociaż jednego członka stada. Cóż, na razie czysty jak dla mnie.

Taka-tin napisał:
Jeszcze wszyscy nie podali swoich ról. Nie wiem co macie do ukrycia, ale chciałem tutaj poruszyć inną kwestię.
Daff poprosiłeś innych o podanie swoich wcześniejszych ról, a sam jej nie podałeś. Ukrywasz coś? Zapomniałeś napisać?
Niby jak miałem ci ją podać? Przed zapytaniem? Przed moją jakże piękną prowokacją, czy w tym samym poście? To nie miałoby sensu. To były aż dwie prowokacje w jednej. Byłem Wiedźmą i chciałem sprawdzić, kto próbowałby się pod nią podszyć. @@ Przecież pisałem, że wracam za kilka dni. Kolejny dowód na to, że postów nie czytasz.

Ogólnie na dzień dzisiejszy myślę, że skład wilków przedstawia się następująco: Vehtaczka, Ryuk95, Taka-tin oraz Pippi, która może być alternatywą na każdego członka bandy. Głos na Vehtaczkę, ty moja droga, wyjaśnisz najwięcej. Poza tym, większość wilków na RD to kobiety~~ c: Potem będziemy jechać pozostałych. Może po 1. linczu mój wytypowany skład się zmieni.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeWto 31 Gru 2013, 04:54

Daff napisał:
Poza tym, większość wilków na RD to kobiety~~ c:
Ten argument mnie przekonał... ;www; Veht~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeWto 31 Gru 2013, 10:27

Veth
Niby wszystko jest tak jak w poprzedniej grze, są Twoje notki, udzielasz się tyle ile możesz.
Jednak coś mi tutaj nie gra.
Gomenasai.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeWto 31 Gru 2013, 16:20

Głos oddaje na Xana.
Przyznaje się, że nie chciał pisać o swojej wilczej roli sprzed resetu, a potem sam dopowiada, że to mało prawdopodobne, żeby po resecie znów otrzymać wilka. Trochę się pogubił albo coś...
Podejrzane są też postaci, które oddały głos bez podania nawet najmniejszego powodu, tłumacząc się, że podadzą go później. Tzn oddały głoś a nie mają powodu, czy może mają jakiś, ale nie chcą się nim dzielić? Takie wytłumaczenie daje im czas na znalezienie go. Nie podoba mi się taka postawa. Będę bardziej przyglądał się ich postom.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeWto 31 Gru 2013, 16:39

Ryuk muszę odpowiedzieć na Twój zarzut.
Chcesz by inni myśleli, że jednak wilczę, dlatego wytykasz mi podobnie jak Eileen naganne w Waszym odczuciu zachowanie.
Aż pachnie mi to desperacją.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeWto 31 Gru 2013, 17:48

Intryguje mnie Chicharu. Czy te zdanie "Teraz mogę zapewnić ze w 100% jestem zwykłym króliczkiem, ale zrobicie z tym co chcecie." ma jakiś sens? Równie dobrze każdy mógłby tak napisać i gówno by to dało. To tylko taka moja myśl.

Glosuję jednak na...*werble* Taka- tina
Nie chodzi o to, ze na mnie zagłosowałeś, bo mnie to tak trochę mało obchodzi. To nie jest jakaś zemsta czy coś. Po prostu jakoś tak, czepiasz się wszystkiego. Próbujesz na każdego coś desperacko znaleźć, nawet mało znaczącego i to mi tak nie za bardzo pasuje. Możliwe, że się mylę, jednak to mój punkt widzenia.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeWto 31 Gru 2013, 23:38

Nie mam czasu, żeby prześledzić rozgrywkę, aale zagłosować przecież muszę. Ryu, coś mi śmierdzisz, przykro mi. Tak to jest, jak się oddaje głos na ostatnią chwilę. ;-; Przepraszam za nieobecność, postaram się poprawić w następnej rundzie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeSro 01 Sty 2014, 01:28

Dobra.
Ofiarą waszego głosowania pada Veht - niewinny króliczek.
Rano znajdujecie rozszarpane ciało wróżbity - Ryuka oraz nieopodal prawie doszczętnie pożarte przez wściekłe reny ciało Pippi - wilka.


Gra toczy się dalej.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeSro 01 Sty 2014, 02:17

Chrzan.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeSro 01 Sty 2014, 12:13

Wiedźma postanawia wykorzystać swój eliksir śmierci i podaje go potajemnie Xanowi - wilczemu szpiegowi.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeSro 01 Sty 2014, 13:28

Madarame napisał:
Spokojnie Chicharu, czepiają się bo nie mają żadnych innych argumentów i szaleją serwując tutaj dziwne nawet dla mnie teorie spiskowe

Oh, don't shit sherlock. Wiem o tym, ale jak się choć trochę nie wytłumaczę, to tym bardziej się będą czepiać, że siedzę cicho czy coś.

Daffodil napisał:
Z sukcesem ograniczyłem sobie krąg podejrzanych. Wśród: Vehtaczki, Taki-tina, Chicharu, Pippi, Xana oraz Ryuka95 mamy cały wilczy skład. Tutaj pewnie kryją się aż 3 wilki. Pytanie jest proste - kim są oprawcy?
Dzięki, czuję się zaje..ekhem..fajnie, że zawsze mnie podejrzewają kiedy nie trzeba xD <3


Daffodil napisał:
Szczerze mówiąc, to liczyłem na to, że ta odpadnie. Chciałem mieć mniej osóbek do rozgryzienia.

oh, przepraszam że popsułem Twój plan <3

Xan napisał:
Intryguje mnie Chicharu. Czy te zdanie "Teraz mogę zapewnić ze w 100% jestem zwykłym króliczkiem, ale zrobicie z tym co chcecie." ma jakiś sens? Równie dobrze każdy mógłby tak napisać i gówno by to dało. To tylko taka moja myśl.

You don't say?

~~~~~~

Po głosowaniu już ;-;

wilk i szpieg..hmm.. Kto się zakłada że są jeszcze z 1-2 wilki? :3
(takie logiczne xD )

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeSro 01 Sty 2014, 14:14

Macie czas do 6 stycznia powiedzmy do 21.
Wilki mają mi przesłać ofiarę do godziny 20, inaczej obejdą się ze smakiem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeSro 01 Sty 2014, 22:07

Już jest po werdykcie, więc:
T-T napisał:
+ jeszcze jeden ważny (jeżeli nie najważniejszy) argument, który podam w następnej rundzie.
a także to:
Mana-sama napisał:
Dlaczego? O tym później.
Proszę się wykazać i wytłumaczyć. Przypominam tylko dlatego, by przypadkiem nie zostało to przemilczane. Chętnie usłyszę te wasze powody i argumenty. <3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeCzw 02 Sty 2014, 19:33

2 wilki padły. Teraz pozostają do powieszenia Chicharu oraz Kira. Która pierwsza? Nie ukrywam, że chciałbym najpierw pozbyć się tej drugiej.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeCzw 02 Sty 2014, 19:55

Jestem z powrotem i ściągam opaskę jednak na nosie mam okulary z wadą -20.
Najpierw odpowiedzi i podejrzeniapotem wnioski odnośnie głosów i tego kto odpadł.(zmieniłem zdanie).


Eileen napisał:
Już jest po werdykcie, więc:
T-T napisał:
+ jeszcze jeden ważny (jeżeli nie najważniejszy) argument, który podam w następnej rundzie.
a także to:
Mana-sama napisał:
Dlaczego? O tym później.
Proszę się wykazać i wytłumaczyć. Przypominam tylko dlatego, by przypadkiem nie zostało to przemilczane. Chętnie usłyszę te wasze powody i argumenty. <3
Hm… mój powód . A właściwie dwa powody.
Pierwszy:
Xan dostał tylko jedną wiadomość o roli. To by znaczyło, że jego rola się nie zmieniła więc jeżeli wcześniej był wilkiem to nim pozostał. Po zobaczeniu części o tym, że Xan był w tej rozgrywce wilczym szpiegiem trochę się zdziwiłem.
Zmiana jaka zmiana zaszła : Xan wilk --> Xan wilk szpieg
Tak więc moje myślenie okazało się błędne, ale Xan i tak okazał się wilkiem.
Drugi argument:
Teraz, gdy Xan i Pippi okazali się wilkami (brawo dla Wiedźmy/Wiedźmina za trafienie po ciemku) i został już tylko jeden mogę go podać (trochę na około)(jak nie zrozumiecie to przeczytajcie z 10 razy)
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Od początku próbowałem zaobserwować między wami(wszystkimi) jakieś powiązania. Co zaobserwowałem (napisałem tylko te główne uwagi, bo są też inne):
Mana-sama + Madarame wzajemnie się bronią. Możliwi kochankowie.(Ja zakładam, że nimi są)
Kira+Eileen. Kira coś tam próbowała bronić ale chyba nie ma między nimi żadnych więzi w tej grze.
Xan + Eileen. Xan napisał post’a na prośbę Eileen. Nie widziałem, żeby wywiązała się między nimi jakaś rozmowa na forum więc musieli skontaktować się gdzieś indziej (np. na priv).
Napisałaś też do Kiry w którymś tam poście:
Eileen napisał:
Kira... Nie dali nam razem wilczyć. Szkoda. :c
Nie wiem dlaczego nie napisałaś tego do Xan’a. Czyżby dali wam razem powilczyć?
Przestudiowując jeszcze raz podstawy zauważyłem, że oboje głosowali na Eileen (po rozdaniu ról.
Dodatkowo ostatnie zdanie
Ja napisał:
+ jeszcze jeden ważny (jeżeli nie najważniejszy) argument, który podam w następnej rundzie.
Miało inne ważniejsze zadanie, a mianowicie miało sprawdzić Eileen i Xan’a (głównie Xan’a).
EILEEN: Myślę, że zwrot „sr*sz po gaciach” jest w tym przypadku odpowiedni. Pierwsza wyrwałaś się zapytać co w tych (moim i Many) postach się kryje.
Fakt, że byłaś przed resetem wilkiem działa na twoją korzyść usprawiedliwiając cię, ale u mnie jesteś na pierwszy miejscu do bycia Wilkiem.
------------------------------------------------
Moje założenia na teraz jeżeli wilki były trzy ( nie biorę na razie pod uwagę opcji: 3 wilki+kochanek wilka).
Parę minut temu chciałem napisać to:
Podejrzewam jeszcze Chicharu i Daff’a, Kira jest dla mnie niewiadomą. Mana-sama i Madarame są dla mnie (jak na razie) czyści.
(opiszę dlaczego i co jeżeli będę miał więcej dowodów lub gdy uznam to za stosowne[potrzebne]).

Po tym poście:
Daff napisał:
2 wilki padły. Teraz pozostają do powieszenia Chicharu oraz Kira. Która pierwsza? Nie ukrywam, że chciałbym najpierw pozbyć się tej drugiej.
Ale teraz nie wiem czy Daff i Eileen są kochankami czy Madarame i Mana-sama.
Odnośnie osób,które odpadły. Jestem zdziwiony ale chyba jest dobrze.
-------.-
PS. Musiałem pisać tego post'a dwa razy więc jak czegoś zapomniałem to wybaczcie/przypomnijcie.(+sorki za błędy ort. i interpunkcyjne)

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitimeCzw 02 Sty 2014, 20:24

Daffodil napisał:
Teraz pozostają do powieszenia Chicharu oraz Kira. Która pierwsza? Nie ukrywam, że chciałbym najpierw pozbyć się tej drugiej.

Nie ukrywam, że bardzo mi się podoba być podejrzanym XD. Ale też nie ukrywam tego, że jeśli np.powiesilibyście najpierw Kirę, i okaże się być (rolnym)królikiem, to podejrzenia spadną na mnie i na 100% będę następny ;-; . fuck, trudna sytuacja.
Daff- też Cię lubię xD i chyba w każdej rozgrywce kiedy gramy razem mnie podejrzewasz XD

to tyle ode mnie, taki spam <3
*tak bardzo muszę po raz 3 sprawdzić całą rozgrywkę ;-;*
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Świąteczna 70 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Świąteczna 70   Świąteczna 70 - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Świąteczna 70

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-