Rozgrywka nr 68. - Page 3



 

Share
 

 Rozgrywka nr 68.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka nr 68. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 68.   Rozgrywka nr 68. - Page 3 Icon_minitimePią 20 Gru 2013, 18:51

Madarame
Uzasadnienie podałem wcześniej...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 68. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 68.   Rozgrywka nr 68. - Page 3 Icon_minitimePią 20 Gru 2013, 20:00

Większość z was oddała już głosy, więc mój zapewne niewiele zmieni, ale... Daffodil.
Nie podoba mi się to, że usprawiedliwiał od początku pomyłkę, która jeszcze się nie wydarzyła. Nigdy co prawda nie zwróciłam uwagi na to, czy robił to, gdy był królikiem, ale nie wydaje mi się. Poza tym, prawdopodobnie chciał, żeby stado nie miało do niego pretensji w razie wytypowania króliczka i... żebym pomyślała, że powtarzanie przez niego taktyki jest raczej mało prawdopodobne, bo doskonale znam to zagranie z 54.
Ten mój negatywny scenariusz rozgrywki powinien być wzięty przez naszego szeryfa pod uwagę. Od kiedy to jest takim optymistą i pokłada tyle zaufania w wiedźmę, skoro nie wie, czy ktoś z ogarniętych graczy dostał tę rolę? Tym bardziej nie przekonuje mnie argument, że może to Ookami albo ja ją dostałyśmy. Ja po pierwsze nie jestem ogarem - i to nie tyle moja opinia, co naszego genialnego szeryfa - a po drugie dostałam wiedźmę tylko raz i otrułam niewinnego króliczka, także tego... fail. A co do Ookami, szansa na to, że dostała wiedźmę wynosi 1/8, czyli dosyć mało, nie sądzicie?
Ostatnie... Zamiast dążyć do tego, by jak najbardziej przycisnąć Ryuka (żeby ten się wkopał, oczywiście), po prostu posłał parę argumentów, które więcej mówią o jego nieogarnięciu, niż wilczeniu. A mógł spokojnie wycisnąć więcej.

[ZDĄŻYŁAM :D]
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 68. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 68.   Rozgrywka nr 68. - Page 3 Icon_minitimePią 20 Gru 2013, 20:05

Jako, że czas już powoli się kończy, to wilki swej ofiary nie zmienią. Ja chciałbym tylko nadmienić, że jeśli ofiarą Wilków padną Myśliwy lub Wiedźma, to proszę, nie atakujcie mnie ani Taka-tina. Łączy nas uczucie narzucone nam z góry, przez boga miłości. Tak, to jest wyznanie, tudzież konfesja na temat roli. Zatem, drogie króliki, jeśli nie chcecie, by skład uszczuplił się o 3 członków, bo Ryuk to wilk, to otrujcie bądź strzelcie w Ookami albo Madarame. Z naciskiem na tego drugiego, bo Ookami wydaje się grać bardziej niewinnie, niż winnie. Niewinny styl u niej przeważa. A Madarame cuchnie wilkiem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 68. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 68.   Rozgrywka nr 68. - Page 3 Icon_minitimePią 20 Gru 2013, 20:33

Da....dafuq? O.O

O narodzie cóż to tu się dzieje. Jedynie co mogę powiedzieć to na szybko pokolorować Madarame, wiem iż nie lubi się on odzywać ale teraz jakoś ani konkretnie ani nic. Wiem Mada, że mówisz tylko jak naprawdę coś chcesz powiedzieć ale jakoś te krótkie byle jakie zaczepki obronne. Coś tu nie gra. Naprawdę wybacz ale mimo wszystko wyjaśnisz wiele pytajników w moich notatkach. Niestety....

Ale Daff.....takie dafuq?

Post krótki bo jestem spóźniona...błagam sędziego o uznanie tego głosu ;___;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 68. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 68.   Rozgrywka nr 68. - Page 3 Icon_minitimePią 20 Gru 2013, 21:42

Daffuś(kochanie) napisał:
Łączy nas uczucie narzucone nam z góry, przez boga miłości. Tak, to jest wyznanie, tudzież konfesja na temat roli. Zatem, drogie króliki, jeśli nie chcecie, by skład uszczuplił się o 3 członków
Tak to prawda, mimo, że jesteśmy chłopcami to łączy nas czerwona nić przeznaczenia i nic z tym nie można zrobić jak po prostu to zaakceptować (albo przynajmniej tolerować).
Jedynym, który może to potwierdzić i ocalić nas rozdzielenia nas przez śmierć, jest bóg miłości.

Boże miłości!~~
Proszę Cię o potwierdzenie naszych uczuć
i tym samym ujawnienie się.
Wysłuchaj mnie!~~
Kupidynie ujawnij się!~~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 68. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 68.   Rozgrywka nr 68. - Page 3 Icon_minitimePią 20 Gru 2013, 21:47

Yay! Double kill!
Stołek życia tracą Madarame i Ryuk - pierwszy myśliwy, drugi królik.
Strzał Madarame dalej leci i nigdzie nie doleci.
Sześć osób, co?
Ofiarą wilków pada Ookami - kupidynka z już pustym łukiem.

Byłoby fajnie, gdyby nie fakt, że zostało Was pięciu.
Przykro nam, ale Eileen oraz Pippi giną śmiercią tragiczną. Pierwsza wróżbitka, druga wiedźma.
Szpiegiem okazał się Daff, a Vehtanvia wilkiem.
Taka-tin wiódł dalsze życie jako królik w międzygatunkowej miłości do Daffa.

Brawa! Rozgrywka oto została zakończona wygraną wilków!
*fanfary* HURRA! *sztuczny ogień w kształcie serca rozbłysł na ciemnym niebie nocy*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 68. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 68.   Rozgrywka nr 68. - Page 3 Icon_minitimePią 20 Gru 2013, 21:55

...[CENZURA]
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 68. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 68.   Rozgrywka nr 68. - Page 3 Icon_minitimePią 20 Gru 2013, 22:02

Szybko poszło O.O.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 68. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 68.   Rozgrywka nr 68. - Page 3 Icon_minitimePią 20 Gru 2013, 22:03

Pozdrowienia, Eileen. Przeskanować mnie i zareagować w tak późnym momencie to mistrzostwo sabotażu gry miastu.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 68. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 68.   Rozgrywka nr 68. - Page 3 Icon_minitimePią 20 Gru 2013, 22:08

Gratulacje dla zwycięzców.
A nie, to ja!
W każdym razie fajnie się grało. Dziękuję Daff'owi i Veht'cie także pozostałym graczom za piękną rozgrywkę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka nr 68. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 68.   Rozgrywka nr 68. - Page 3 Icon_minitimePią 20 Gru 2013, 22:13

Daff, nie odzywaj się. :<<<
Myślałam, że mimo wszystko będzie następny dzień, a tu kurde... ._.
Nienawidzę was. :<
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka nr 68. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 68.   Rozgrywka nr 68. - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka nr 68.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Rozgrywka nr 120
» Rozgrywka 35
» Rozgrywka 82
» Rozgrywka 87.
» Rozgrywka 38

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-