Rozgrywka #61 w dobrej wierze. - Page 4



 

Share
 

 Rozgrywka #61 w dobrej wierze.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimePią 27 Wrz 2013, 18:01

*UWAGA, SPAM*
*grammar nazi mode on*
Hidekiryuga napisał:
Mi to szczeże zwisa i powiewa choć uważam to za marnowanie głosu.. przynajmniej narazie
SZCZEŻE? Seriously? Moje oczy krwawią...
;-;
*grammar nazi mode off*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimePią 27 Wrz 2013, 18:08

Dźenki nana naprafde szczeże doceńam tfoją troske o mojoł gramatyke.


Tak wiem, że spamuję... sorry
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimePią 27 Wrz 2013, 19:19

Tak więc, należą nam się gratulację za ubicie wilka..chyba...pora szukać następnych...pozwólcie że napiszę sobie rozpiskę co do wszystkich graczy...tak dla przejrzystości myślenia...
więc:


Akaito-udziela się, ale troszeńkę w taki...hm...wycofujący się sposób...niby pisze ale zawsze się wycofuje i czeka na reakcję innych...nie ma co się zasłaniać "byciem nowym", tylko pisać co się myśli, i próbować szukać wilków...do tego nie trzeba mieć stażu w grach...no chyba że wilczy i nie chce zwracać uwagi...


Shiion-Nie ma co się rozchodzić, skoro i tak już wiemy że to wiedźma.


Zensum-jak ktoś już mógł zauważyć, miałem co do niego podejrzenia od samego początku...na mój gust troszkę za bardzo się miota w sieci zeznań...takie przeczucie jakby gubił wątek swoich zeznań...i jeszcze ma brzydki nawyk obwiniania kogoś innego w każdym poście, przed którym ktoś go oskarżył...oraz mam przeczucie, że po wtopie saikou, postanowili zrobić mały teatrzyk, i sprowokować na głosowanie któregoś z nich...przypomniała mi się też kwestia bronienia akaito...
Zensum napisał:
Mogę rzucić insynuacją, ale jestem pewny (tak na 99% ) że Akaito jest niewinny.
Chciałem to wtrącić nie dlatego, że chcę wam zrobić na złość, ale tylko po to żeby poinformować że on jest czysty jak łza... a nawet jak rosa.
są dwie możliwości- albo jest wróżem, albo wilkiem który broni brata...


Hidekiryuga-Jego pewność w "słuszność" jego racji, jest bynajmniej dziwna...nie lubię takich zachować, bo jakby nie patrzeć, w tej grze pewności nigdy mieć nie można...oraz zastanawia mnie ta kwestia:
Hidekiryuga napisał:
Co do Saikou nie jestem pewien... muszę trochę poszperać i pomyśleć więc mój głos oddam późnym wieczorem.
..było już naprawdę dużo powodów żeby podejrzewać saikou...prawie wszyscy to zauważyli...ale on się wstrzymał...istnieje możliwość że czekał na odzew wilczych towarzyszy "co robić"...czy głosować na saikou, czy może obrać inną strategię...jakby nie patrzeć to dla mnie podejrzane..no i jeszcze pamiętny "kozioł ofiarny"...można dodać jeszcze spore oburzenie po komentarzu zenka do tej kwestii...i czemu mnie po głosowaniu bronił? nie widzę w tym większego sensu czy celu...równie dobrze mógł chcieć, broniąc mnie, w jakiś sposób odwlec podejrzenia, broniąc kogoś mniej podejrzanego...no ale to już przypuszczenie...i na przyszłość...niech nikt nawet nie próbuje mnie bronić...bardzo tego nie lubię >.<

Sencha-głosowała "za tłumem" bez tradycyjnego już uzasadniania wypowiedzi...to wyglądało na głosowanie "skoro i tak już wisi, to spróbuję chociaż na siebie nie zwracać podejrzeń"..aktywność też jest mała...


Ookami- początkowa pewność co do liczby wilków jest znikomo niepokojąca...to mogło posłużyć w celu "przestraszenia" nas ilością wilków, lub to po prostu trafne spostrzeżenie...ale to można pominąć, bo to jest zbyt niepewny argument.
więc w ogólnym rozrachunku, na mój gust jest czysta, jednak istnieje mała szansa na to że jest..jakby to...spokojnym wilkiem


Nana- hmm...ją niestety zostawię chwilowo, z powodu...małej aktywności, którą można też podejrzewać...


GreenFlesh-hmm...nie wiem co myśleć...nie mam dowodu, a jedynie przeczucie...niepokojące przeczucie że może narozrabiać...oraz jak to kilkoro zresztą ludzi tutaj "bardzo pewny styl pisania" też nie jest dla mnie powodem do radości...

to tak jeszcze na dodatek ranking od razu zrobię...
1.Hidekiryuga
2.Zensum
3.Akaito
4.Sencha
5.GreenFlesh
6.Nana
7.Ookami
8.Shiion
(a tak naprawdę, teraz podejrzewam już wszystkich...)

oraz na szybko, pasowałoby wyprowadzić samoobronę-nie wiem co was skłoniło do podejrzewania mojej osoby...jak na mój gust, przekonującym powodem mojej niewinności będzie podejrzewanie saikou, jeszcze zanim większość się nim zainteresowała...bądź co bądź, wilki chociaż na początku próbują ocalić całą grupę, a nie na wstęp pozbyć się jednego...chyba tylko pan z żonkilami byłby skłonny zrobić coś takiego...
no..to chyba wszystko...resztę pozostawiam wam...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimePią 27 Wrz 2013, 19:44

Hidekiryuga napisał:
Dźenki nana naprafde szczeże doceńam tfoją troske o mojoł gramatyke
Błagam cię... krwawię z oczu... ;-;
I nie gramatykę, a ortografię... ewentualnie interpunkcję... ;-;

Przecież to akurat było specjalnie ._. + tak ortografię
Nie mogłam się powstrzymać, ale nie poprawiajcie się już, bo jak widać sa z tego problemy, tu się liczy gra a nie oceny z polskiego /Aiko
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimePią 27 Wrz 2013, 20:09

Łol...wogrog... widzę, że wiele niedobrego zebrałeś się na mój temat ale odpowiem krótko... Po pierwsze to co piszę o graczach jak zresztą to ująłeś jest "tak dla przyjemności myślenia" lub aby kogoś sprowokować. Po drugie JA GRAM W TĄ GRĘ NIE PO TO ABY WYGRAĆ ALE PO TO ABY SPRAWDZIĆ CZY MOJA TEORIA SIĘ SPRAWDZI I EWENTUALNIE COŚ WNIEŚĆ DO GRY. Więc jeżeli chcecie mnie powiesić proszę bardzo możecie mnie powiesić nawet w tym momencie. Niech wszyscy napiszą kolorkiem Hidekiryuga i po sprawie ja już swój cel osiągnąłem
Według mnie winni są albo Zensum i Akaito lub ewentualnie wogrog i GF to chyba tyle.


P.S. Serio polonistko(Nana)?Serio?.......
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimePią 27 Wrz 2013, 20:22

1. przejrzystości, a nie przyjemności ._.
2. to grasz, czy sprawdzasz jakąś tam teorię...
3. jakoś bardzo szybko brakło ci nerwów...troszkę podobnie jak w przypadku saikou...pare oskarżeń, i już piszesz bardziej agresywnie... oraz jeszcze to:
Hidekiryuga napisał:
Więc jeżeli chcecie mnie powiesić proszę bardzo możecie mnie powiesić nawet w tym momencie. Niech wszyscy napiszą kolorkiem Hidekiryuga i po sprawie ja już swój cel osiągnąłem
pozostawię to do oceny innym, bo chyba widać co mam na myśli
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimePią 27 Wrz 2013, 20:27

Wo, najpierw cię broni, a potem atakuje... i jeszcze zagranie w stylu Shujina z nie pamiętam której rozgrywki, tak pokazał wszystkim że nie zależy mu na rozgrywce, po to by pokazać nam wilka, którym on był...

Hideki... aż chyba jutro zrobię dla ciebie listę wszystkich twoich postów :3
bo tak czuje że się zbytnio zmieniasz, co tura inna taktyka.... nie, to chyba nie to.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimePią 27 Wrz 2013, 21:05

Wogrog... tak jak już powiedziałem gram po to aby sprawdzić swoją teorię. W każdym razie może kiedyś po grze wyjaśnię ci o co mi chodziło przez cały czas. Mimo tego, że nie jestem wróżbitą wiem swoje i głosuję na Zensuma.

EDIT: Przy okazji dziękuję(bez ironii) Dzięki wam dowiedziałem się, że muszę coś zmienić w swoim profilu (więc nie musisz już robić listy GF)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimePią 27 Wrz 2013, 22:11

Wait... mam tylko jedno pytanie: Czy to że piszę raz na jakiś czas posta i to że w każdym piszę innego podejrzanego, to to jest jakieś podejrzane?
Nie rozumiem... Wszyscy, powtórzę, WSZYSCY wyrażają prawie co post nowe zdanie, a tylko się mnie czepiasz? (nie pamiętam kto to ;-; )
No sorry, ale mi to śmierdzi. Czepianie się jednej osoby o coś, co robi ponad połowa...
*przypomniało mi się* Wogu... sorry, ale teraz to ty mi śmierdzisz wilkiem...
Jest podobna sytuacja jak kiedyś tam była (bodajże z Daffem): wszystkim się wydawało, że jak pisze takie ogromne i sensowne posty to mówi prawdę, a okazało się, że tak na prawdę szli cały czas za wilkiem. Wog jest trochę... jakby to ująć... zbyt pewny siebie *może nie to*... nie... jest przekonany, że nikt go nie powiesi... no i te zdanie "pozostawiam to innym" to tak, jakby nie miałby już pomysłów co napisać żeby uniknąć podejrzeń od wilczurstwa... Po prostu zrzucanie wszystkiego na innych, gdy ten wbija kły tuż za ich plecami... O dziwo zaskoczył mnie fakt, że wilki chciały spróbować parki Sai x Shiion...
Podobne przemyślenia mam o Hideki'm... nie, to nie dlatego że zagłosował na mnie, ja to mam w dupie, ale chodzi o to, że jest pewny siebie, że jak rzucił zdaniem "prosze bardzo, powieście mnie" to go nikt nie powiesi. Nie, w tym momencie stałeś się Numero Uno na mej liście. Nie myślicie, że on ewidentnie chce pokazać, żebyśmy go powiesili, żeby pokazać jego "niewinność" a tak na prawdę to jest tani chwyt żeby go nie powieszać, a tak na prawdę to wilk?
Przejrzyjcie na oczy, a ja kolorek dam Hideki'emu z powodów podanych wyżej...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimePią 27 Wrz 2013, 22:24

tak więc zenku, wyjaśnijmy twoje wątpliwości- chodziło o to że zawsze wyprowadzałeś kontre, albo odwracałeś uwagę od siebie, oskarżeniami w kogoś innego, nawet nie szczególnie przykładając się do swojej obrony,a WSZYSCY jak to ująłeś na caps lock'u, tego nie robią....
zaś do pewności mi daleko...po prostu staram się nie zostawiać niedomówień...ale wracając- "pozostawiam to innym" napisałem z myślą, że nie muszę tłumaczyć oczywistych już rzeczy...czy raczej czegoś co można się domyśleć, póki ma się te kilka punktów IQ na plusie.
hmm..i w sumie w tym samym poście pokazałeś zachowanie które tępisz...jesteś bardzo pewny w swoje racje...bardzo pewny że ci uwierzymy...właśnie przez takie posty jesteś moim kolejnym kandydatem do wieszania...jednak teraz bardziej interesuje mnie sprawa hidekiego...jednak z głosem wolę poczekać...może ktoś da dobry argument do innej osoby...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimePią 27 Wrz 2013, 23:51

O łał, poszedłem napisać referat z historii, przychodzę, a tu prawie cała szósta strona zawalona nowymi argumentami xD Nie nadążam, nie nadążam ;_;

Widzę, że już się zaczęło kolejne głosowanie. To bardzo niefortunne dla mnie z takiej racji, że jutro mam wyjazd i prawdopodobnie nie będzie mnie cały weekend, a na chwilę obecną nie wiem na kogo mógłbym głosować, bo mam trzech kandydatów... Ale z góry uprzedzam: nikt z tej listy nie jest podejrzany bardzo mocno, to są moje takie słabiutkie przemyślenia po prostu. Oto co myślę o wszystkich:

Hideki - prowokujesz do głosowania na Ciebie byśmy w pewien sposób wreszcie nie zagłosowali, co jak sądzę w Rabbit Doubt ten trik nie przejdzie. Poza tym wybuchasz troszeczkę, jak już ktoś zauważył (Zensum lub Wogrog, nie chce mi się sprawdzać). Poza tym jeszcze przed napisaniem tych postów z szóstej strony wydawałeś się podejrzany.

Wogrog - ha! nie wiem xD gdybym był dziewczyną mógłbym to określić "kobiecą intuicją", ale co jako facet mogę powiedzieć? "przeczucie"? może tak. niby Twoje posty to zlepek dobrych argumentów, a może nawet zbyt dobrych. Nie wiem co o tym myśleć, jesteś jednym z tych których podejrzewam najmniej, powiedziałem po prostu co mi w głowie świdruje, a w gimnazjum byłem znany z tego, że jak strzelałem na sprawdzianach, to zawsze trafiałem dobre odpowiedzi (raz nawet przeszedłem do etapu powiatowego na konkursie z religii poprzez strzelanie samo xD )

Shiion - brak podejrzeń, wszyscy już znamy Twoją rolę

Sencha - nie za często się wypowiada i to może być jedyny argument by uznać ją winną, bo poza tym nie widzę nic więcej winnego w jej zachowaniu

Nana - ta sama odpowiedź jaką otrzymała Sencha

Zensum - trochę mnie przerażają Twoje określenia
Zensum napisał:
jestem pewny (tak na 99% ) że Akaito jest niewinny.
A to mnie nawet rozwaliło, brzmi tak poetycko xD
Zensum napisał:
on jest czysty jak łza... a nawet jak rosa.
Z jednej strony myślę "ale super! dzięki Zenuś, oczyściłeś mnie ze złych zarzutów", a z drugiej "masz wielką pewność co do mojego króliczenia, czyli albo chcesz mnie wkopać poprzez kłamanie i sprawienie, że jesteś wilkiem - moim współpracownikiem (co jest raczej głupie, bo wtedy skazujesz też siebie na stratę), albo po prostu jesteś wróżbitą i podzieliłeś się ze wszystkimi graczami co o mnie wiesz". Nie chcę znać konsekwencji tego, co wyniknie z tej mojej czystości "łzy i rosy" xD Czas pokaże, nie chciałbym "wywoływać wilka z lasu" w sensie przenośnym i dosłownym ;p

GreenFlesh - O tak! zagadka o której nie wiem co sądzić ;_; dostajesz odpowiedź podobną jaką dałem Wogrogowi. podobną, nie taką samą. pod takim względem, że jakoś... zapomniałem się Tobie przyglądać? głupi ja... muszę poczytać jeszcze raz lub nawet dwa razy tę rozgrywkę... po prostu nie mam nic przeciwko Tobie, a tylko takie przemyślenia/przeczucia "a co by było gdyby Green nam wilczurzył?"

Ookami - wydaje się całkiem okey. szczerze mówiąc Twojej postaci też słabiej się przyglądałem, będę musiał przeczytać rozgrywkę jeszcze raz czy dwa. ale na chwilę obecną nie wydajesz się szkodliwa.

Reasumując: Możecie pomyśleć, że kilka osób podejrzewam bardziej, inne mniej. A taka prawda nie jest. Wszystkich podejrzewam niemalże tak samo. Jest nas 9, nie licząc mnie jest 8. 100% dzielimy na 8 = 12,5%. I to wychodzi tak, że jedną osobę podejrzewam na 12%, inną na 13%, jeszcze inną na 12,5%. Jak wspomniałem - mam trzech kandydatów, ale moja argumentacja jest na tyle słaba i już wypowiedziana z resztą przez poprzedników, że ta trójka to otrzymuje te 13%, góra 15% podejrzenia, a tamci co są najmniej podejrzani mają po 12% itp i la finito.

Jeszcze raz przypomnienie: jutro wyjeżdżam na wesele i nie będzie mnie przez ten weekend, więc nie wiem co zrobię z głosowaniem. Może ktoś się wypowie w czasie nocy to nad ranem zdążę podjąć decyzję co do którego delikwenta i zagłosować.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimePon 30 Wrz 2013, 16:42

Akaito napisał:
Jest nas 9, nie licząc mnie jest 8
sorry ale nie mogę(rozszerzenie z matmy mi na to nie pozwala) zapomniałeś odjąć Shiion

A co do mojej zagadki... ;-; już słyszę głos czytających, łapiących się za głowę: on zagadką, chyba tępakiem, który wszystko powtarza po innych, jak Mr. Obviously.
ale tak serio, tylko ja, i może wróż, znam swoją role, więc jestem tak winny jak inni, lecz wole się przydać i powiesić wilka, a nie męczyć was mną osobą

A co do wilka.... to odpada Nana(no chyba za dużo razy miała wilka, no bez przesady ) Sencha (intuicja), Akaito( znowu przeczucie, lecz i chyba chęć by on nie był wilkiem), a reszta mnie zastanawia.... jeszcze nie wiem co o nich sądzić..
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimePon 30 Wrz 2013, 17:27

Łoł... takiego zastoju w komentarzach to chyba od początku gry nie było. Ale mniejsza z tym...
Chcę tylko powiedzieć, że to co napisałem to nie jest żadnym tanim trikiem (stać mnie na lepsze) chciałem po prostu powiedzieć, że dla mnie nie jest już istotne czy zostanę powieszony czy nie bo jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to i tak króliki wygrają.
Co do podejrzeń to zostały takie jakie były
Liderem wilków powinni być zensum lub wogrog. W ty przypadku ciężko mi stwierdzić który z nich ma większe szanse ponieważ pomimo tego, że od początku bardziej podejrzewałem Zensuma to reakcja wogroga na moje posty była taka jakiej spodziewałem się od Zensuma a Zensuma całkiem inna. Więc wniosek jest taki, że albo Zensum jest nierozważnym wilkiem lub jest dużo bystrzejszy ode mnie. Co do drugiego wilka nic się nie zmieniło. Jest to albo Akaito albo GF.
P.S. Akaito... Brawo, takiego posta chciałem zobaczyć od początku gry.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimePon 30 Wrz 2013, 18:38

rzeczywiście zastój...powinniśmy to troszkę pchnąć do przodu...tak więc- zastanawiają mnie wasze reakcje na Akaito...zarówno zenka jak i GF...nie mam pojęcia jak możecie być PEWNI że ktoś z wymienionych przez was (patrze głównie na ciebie GF) nie jest wilkiem...i jest teraz kilka możliwości...albo jeden jest wróżem, i wie że jest czysty, a drugi powtarza lub jest wilkiem...lub też wilczą oba kombinując w nieznany mi raczej sposób...tak czy siak wasze postępowanie nie jest za ciekawe...może bym wam uwierzył gdybyście choćby cień argumentu dali a nie "to przeczucie"...

a co do ciebie hideki...to jest tani trick...jeśliś królik i jeśli twoja teoria kuleje, to możesz pożałować swojej decyzji...oraz nie podoba mi się twój styl podejrzeń tak czy siak...zero objaśnienia, zero powodu...po prostu ty i twoja teoria...to dlatego jesteś głównym podejrzanym, bo ten styl gry, może przynieść więcej szkody niż byś chciał...a jeśli *tfu tfu tfu* byśmy cie powiesili i byś okazał się królikiem...cóż, wtedy jak to sam mówiłeś "jak wszstko pójdzie dobrze, to króliki i tak wygrają"...
reasumując- twój styl i tajemnicza teoria jest bardzo podejrzana...to równie dobrze może być owy tani chwyt...

i tak przy okazji...zastanawia mnie znikoma aktywność ookami...nie wiem co o tym myśleć...

(sugerowałbym jeszcze powolne zaczęcie głosowania, żeby nasza titania na nas zarazy czy jakiegoś czerwia nie zesłała ;_; )
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimePon 30 Wrz 2013, 19:22

Wogrog... w tym właśnie tkwi sęk, że mając plan nie mogę go opisać ponieważ wtedy wilki będą miały możliwość bronienia się przed nim. Prościej to ujmując... jeżeli wilk nie wie czego się spodziewam nie będzie wiedział czego nie robić.Staram się podawać argumenty w miarę możliwości mając nadzieję, że może jakiś królik wpadnie na to o co mi może chodzić a może jeżeli czas pozwoli to sam wam to wyjaśnię. Co do mojej pewności w swoją teorię... Na razie nic nie wskazuje na to, że powinienem ją zmienić. Poza tym ta gra nie miała by sensu gdybym co każdą rundę zmieniał głównych podejrzanych... w ten sposób nie doszedł bym do niczego. Zresztą to nie jest tak, że zapomniałem teraz o reszcie graczy. Po prostu wy mnie najbardziej interesujecie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimePon 30 Wrz 2013, 20:26

...tobie chodzi o zwykłe wymienienie "podejrzanego" i obserwowanie ich reakcji...ty naprawdę myślisz że to zadziała? że dzięki twojej "magicznej metodzie" coś wyciągniemy? ...wręcz przeciwnie...całą uwagę przez to skupiasz na sobie, nie pozwalając dostrzec zachowań innych...z braku laku, to wilki zawsze obwiniały na oko losowych ludzi...myślę że teraz, zasłaniając się swoją teorią, chcesz usprawiedliwić dziwne zarzuty które były przedtem...inaczej nakładasz potargane królicze futro, na swe szpiczaste wilcze uszy...poza tym...nie sądzę żeby królik był na tyle głupi aby to zrobić...opisałem dlaczego...dlatego tak jak w przypadku saikou...mimo że jest możliwość że jesteś królikiem...myślę że będzie lepiej jak zawiśniesz i nie będziesz korzystał z metod, które tylko utrudniają nam pracę.
reasumując- póki co owszem, moje podejrzenia lekko spadły, ale nie na tyle aby wybił się ktoś inny...jeśli nic innego nie przykuje mojej uwagi, to będę zmuszony zagłosować na ciebie
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimePon 30 Wrz 2013, 20:55

Nie, nie chodzi mi o zwykłe wymienienie "podejrzanego" i obserwowanie ich reakcji,wdać, że mnie nie doceniasz i płytko myślisz...w sensie, że myślisz,że ja płytko myślę.
Najbardziej przykuwa moją uwagę fakt, że znalazłeś tyle dowodów na to, że mogę być wilkiem a mimo tego jeszcze na mnie nie zagłosowałeś. Bądźmy szczerzy nikt inny nie przykuje teraz twojej uwagi... Czyżbyś się bał, że zostaniesz oskarżony przez innych kiedy ja okażę się niewinny.. tego nie wiemy ale jest to jedna z rzeczy których oczekiwałem od wilka.
Co do tej "magicznej metody"... Tak właśnie został odkryty saikou... Został zdemaskowany ponieważ reagował inaczej niż zazwyczaj.
P.S. Ludzie... na serio, zacznijcie głosować( nawet jeżeli uważacie to za słuszne to na mnie)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimePon 30 Wrz 2013, 22:07

czekam z prostego powodu...mam jeszcze wątpliwości...a że podobne szanse jak ty mają też zenek i gf...wygrywasz tylko minimalnie...więc chce trochę poczekać...może zupełnie ktoś inny wystawi kły...
a co do szybkiego głosowania, to może i powinniśmy się sprężyć ale, jak to ktoś powiedział "śpiesz się powoli, bo się coś roz*******", więc nie ma co się śpieszyć...najwyżej Aiko nas pogoni X3

no :3/Ai

a tak poza tym, poganiasz do głosowania, nawet mnie, a mimo to sam nie głosujesz...nutka hipokryzji X3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimePon 30 Wrz 2013, 22:41

Wogrog napisał:
a tak poza tym, poganiasz do głosowania, nawet mnie, a mimo to sam nie głosujesz...nutka hipokryzji X3
Pssssst, Hideki już głosował na Zenka...
Hideki napisał:
Wogrog... tak jak już powiedziałem gram po to aby sprawdzić swoją teorię. W każdym razie może kiedyś po grze wyjaśnię ci o co mi chodziło przez cały czas. Mimo tego, że nie jestem wróżbitą wiem swoje i głosuję na Zensuma.
PLOT TWIST XD

Tak czy siak... trudno. Pożyjemy, zobaczymy, niech będzie powiedzmy Zenek.
Wybacz, Zenku.
WIĘC TAK, JAKBY MNIE WILCZURY ZJADŁY, co zgaduję że nastąpi w tej rundzie. A raczej jestem tego pewna w chwili pisania tego postu, dlatego napiszę wszystko co wiem lub czego się domyślam. Po tym na pewno mnie zjedzą, cóż... 62, przybywam.
GF i Zenek są czyści.
Moment, jak to? Wiem, że Zenuś jest czysty a na niego głosuję?
Tak. Bo wiem, z kim jest związany, a ten ktoś na 80% jest na mojej liście wilczurstwa (uświadomiłam to sobie po dłuższej chwili)... a Zenek ma więcej głosów, wybacz mi ; ;

Rolę Shiion znamy wszyscy.

Uwaga - jak Sencha nie jest wróżem (ktoś tak stwierdził), to kim może być, kto jest jego przeciwieństwem? Hmmmmmmm~ (Wiedźmo, chcesz spróbować swojego szczęścia? .-.)

Kto został? Hidekiryuga, Ookami, Wogrog.
Jakie role zostały? Myśliwy i puszysty ogonek. Może jeszcze złodziej, ale nie jestem pewna. To pozostawiam wam...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimeWto 01 Paź 2013, 16:42

Nana, wskoczyłaś wilkom do paszczy, bo jak dobrze wiesz, od twojego posta bije wiadomość "jestem wróżem" i nie ma co się cackać w ukryte wiadomości, chyba, że udajesz, ale nie widzę w tym sensu (a nie podejrzewam cię o bycie wilkiem, post wcześniej dla ciekawskich). Do tego zarzuciłaś mi bycie szpiegiem wilków bez żadnych argumentów. Ot tak, kierowałaś się tym, że ktoś mnie uznał za wróża, którym jesteś ty. Na tym się kończą twoje oskarżenia, więc nie widzę powodu, by od razu mnie zabijać, jak to zasugerowałaś wiedźmie (która tą rundę powinna przeżyć, skoro podałaś się wilkom na talerzu). Szkoda będzie stracić eliksir i króliczka, więc ja bym trochę poczekała na jej miejscu na więcej tropów.
Widzę, że tak jak ja wpadłaś na ten sam trop dotyczący Zensuma. Możecie przejrzeć dokładnie moje posty (nie ma ich dużo, naprawdę) i sprawdzić, że już sugerowałam, że jest kochankiem (lub złodziejem). Niektórzy jednak uparli się, że rolę kogoś zna się tylko będąc wilkiem lub wróżem, czego już nie skomentuję x.x Nie udowodniłaś także winy jego partnera, którego uważasz za wilka w 80% (czyli nie sprawdziłaś go), więc mimo wszystko brzmi to jak puste domysły.

Wcześniej gotowa byłam oddać głos na Hideki'ego, teraz jednak chwilę się wstrzymam z głosem, bo jak się człowiek śpieszy, to się diabeł cieszy. I zwiększę tym samym swoją aktywność.
Dlaczego Hideki? Bo, powiem szczerze, denerwuje mnie. Hideki, twoja taktyka polega na "napiszę tak, jak on zareaguje tak, to jest dobry, jak zareaguje siak, to jest zły, a tamten jak powie to, to będzie siaki, a jak coś innego, to będzie jeszcze inny". To nie jest dobra taktyka, szczególnie dla osoby, która gra po raz pierwszy i nie zna innych graczy. Bo to, że przeczytałam inne rozgrywki np. z Wogrogiem, ale z nim nie grałam, to nie daje mi umiejętności znania i przewidzenia jego ruchów. Co inaczej z Saikou, który w 59 zachowywał się kompletnie inaczej niż w tej. Zobaczę, co będziesz dalej pisał, chyba miałam jeszcze jakiś argument, żeby na ciebie głosować, ale jutro sprawdzian z matmy i nie mam zbytnio czasu na przeczytanie starych postów.

Co do mnie, gdyby ktoś wpadł na genialny pomysł wywlekania mojego zachowania z 59 -> ogarnęłam się, zmądrzałam, nie kombinuje już jak koń pod górkę i z nikim się nie pokłóciłam. Tyle.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimeWto 01 Paź 2013, 17:32

Sencha... wybacz ale teraz to ty mnie nieźle denerwujesz. Po pierwsze nie wiem jak ty ale ja nie umiem wymyśić lepszego sposobu na typowanie wilka niż ten którego akyualnie używam. Mogę jedynie jeszcze usiąść w kącie i czekać aż może łaskawie wróżbita raczy coś powiedzieć i czekać na to aż mnie powieszą "bo się za mało udzielam".
Po drugie muszę ci szczerze pogratulować bo odkryłaś powiązanie pomiędzy Zensumem i Akaito (chyba, że to ja jestem taki głupi i akaito to nie jest) ale jest pewien problem, o tym powiązaniu napisałem już w pierwszym poście i w wszystkich kolejnych zresztą też więc mnie nie krytykuj bo sama nic specjalnego do gry nie wniosłaś.
aha i jeszcze coś... mam taki genialny pomysł. Może olejmy kompletnie głosowanie na wilki i zacznijmy głosować na króliczki które nas denerwują... to na serio dobry pomysł...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimeWto 01 Paź 2013, 18:05

Czytam i paczam, i dla mnie najbardziej podejrzany jest Hideki, potem może Zenek i Green. Jednak od głosu się jak na razie wstrzymam.

Nie będę opisywać dlaczego oni, gdyż pozostali już to napisali, a nie ma sensu powtarzać tego.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimeWto 01 Paź 2013, 18:13

Ah hideki hideki...zgodzę się z sencha, z tym że denerwujesz ludzi...ale wróćmy i po kolei piszmy.

Nana-...może jesteś królikiem...może wróżką...może wilkiem...ale na mój gust ładnie potrafiałaś na mój gust w role...z chęcią zobaczę co z tego wyniknie, ale dopiero w następnej rundzie...

hideki- tak...powiesić irytujące króliki...takie króliki są jak dzieci które non stop ci wytrącają narzędzia z rąk...przez to na mój gust szkodzą jeszcze bardziej niż wilki, bo przez ich zachowanie może dojść jeszcze jedna ofiara w każdej rundzie, z wyjątkiem łupu wilków.
oraz coś tak nagle jeszcze bardziej się zdenerwowałeś...ponoć wierzyłeś w nieomylność swojej teorii...że dzięki temu nawet jak zginiesz to wygramy....to czemu teraz masz za złe głosowanie na ciebie?
oraz to że sencha nic do gry nie wniosła...może nie wniosła, ale nie motała bez potrzeby, tak jak ty...przez to w moich oczach jest bardziej przydatna niż ty...
byłem skłonny cie nie wieszać...chciałem dać ci szansę, jednak ty to zignorowałeś, i ostatnim postem udowodniłeś mi że zasługujesz na śmierć niezależnie od futra.

tak więc reasumując- mój głos leci dla Hidekiryuga przez powody opisane wyżej...

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimeWto 01 Paź 2013, 18:24

Wogrog... nie wiem jak ty ale ja nigdzie nie widzę żebym napisał gdzieś, że zwątpiłem w swoją teorię. Poza tym nie denerwuje mnie to ,że głosujecie na mnie a to, że głosujecie na mnie bo was denerwuję... to totalnie bez sensu... jak ci przeszkadzają moje teorie to ich nie czytaj.
Ale ok.... niech wam będzie. W następnej grze będę siedział cicho i od czasu do czasu napiszę jakąś już wspomnianą teorię i zagłosuję. Jak wolicie taką grę to ok.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitimeWto 01 Paź 2013, 18:30

napisałem wyraźnie gdzie zwątpiłeś...
Wogrog napisał:
że dzięki temu nawet jak zginiesz to wygramy....to czemu teraz masz za złe głosowanie na ciebie?
twoje poprzednie nastawienie sugerowało że nie zależy ci na grze, więc to dziwne że teraz tak sie zbulwersowałeś.
a głosowanie na irytujących wyjaśniłem...i nie czytać tak? kiedy każdy inny zaczyna komentować ciebie, zamiast szukać wilka? wtedy nie zostaje nic do czytania...
i jeśli masz w TAKI sposób pisać, to już lepiej żebyś nie pisał...nie możesz napisać normalnie, czemu podejrzewasz tą i tą osobę za to i to, czemu teoria tej osoby jest zła itt, tylko wykręcać się twoimi naprawdę bezsensownymi teoriami? to jest gra bez sensu, a nie to że chcemy pozbyć się kogoś kto jedyne co robi, to wmawia nam że tylko on ma słuszność...

wybaczcie mi że to jest tak agresywnie napisane...denerwują mnie ludzie którzy grają najbardziej pokrzywdzonych i ostatnich sprawiedliwych....
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka #61 w dobrej wierze.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka 36
» Rozgrywka nr 97
» Rozgrywka 41
» Rozgrywka nr 99
» Rozgrywka nr 119

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-