Rozgrywka #61 w dobrej wierze. - Page 2



 

Share
 

 Rozgrywka #61 w dobrej wierze.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimeSob 21 Wrz 2013, 20:45

Ojej... już pierwsze sprzeczki się pojawiły... Cóż, wypadałoby wtrącić swoje trzy grosze do tej sprawy. Zensum i Saikou się drapią zażarcie, jeden chce się pozbyć drugiego. Co mi pozostaje zrobić? Mogę zagłosować na Zensuma, ale wtedy Saikou może się zacząć porywać na mnie. Równie dobrze mogę oddać głos na Saikou, ale wtedy Zenek się może na mnie spojrzeć niepewnie. Stoję między młotem, a kowadłem. Pozostaje jeszcze jedna opcja - nie wtrącać się do nich i podejrzewać zupełnie inne osoby. Jednakże i to może mnie strącić, bo ktoś może pomyśleć "aha! on się nie miesza w sprawę Zensum vs Saikou! na pewno jest wilkiem i po cichu chce eliminować innych!". Tak, to śmieszne xD Ale ostrożności nigdy za wiele, jakby nie patrzeć, wszyscy jesteśmy tak samo udupieni. Cóż mi pozostaje na chwilą obecną? Cichać. Cichać, dopóki sytuacja nie stanie się łagodniejsza i dopóki nie dostanę mocnego podejrzenia kto może być wilczurem. Zensum i Saikou najbardziej podejrzani, ale mogę się zdziwić, gdy okaże się, że wilk się śmieje pod nosem obserwując, jak dwa niewinne króliczki chcą sobie wskoczyć w gardło.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimeSob 21 Wrz 2013, 21:04

Może ten post wydawać będzie się dziwny jak na mnie, ale:
Mam dosyć, nie kłócę się już. Nawet Sai nie próbuj, bo i tak mam już to w dupie ._.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimeSob 21 Wrz 2013, 21:14

Akaito dobrze kombinujesz, ale tak na prawdę nie ma czegoś takiego jak bezpieczna droga w tych rozgrywkach. Nie ważne jaką wybierzesz, zawsze może znaleźć się ktoś kto cię będzie podejrzewał o wilczenie.

Sai Zenek dobrze mówi, lepiej skończcie te kłótnie zanim na dobre się zaczną bo tym sposobem będziecie tylko spamić i nic dobrego z tego nie wyjdzie.
Większości pewnie i tak nie chce się potem czytać tego i potem wynikają jakieś niedopowiedzenia bo ktoś nie zauważy postu pomiędzy waszymi.



Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimeSob 21 Wrz 2013, 21:49

Tyle spamu najebało ;-;
ale do rzeczy
Zenek.... zenek zenek zenek... nie odrobiłeś pracy domowej ;-;
moja pewność siebie po prostu wynika z tego że nie jestem pewny siebie, i tyle
a co do wilków.... nie wiem, ale posłużę się sformułowaniem Wo:
Nie mam ZIELONEGO pojęcia kto jest wilkiem
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimeNie 22 Wrz 2013, 11:49

GreenFlesh napisał:

Zenek.... zenek zenek zenek... nie odrobiłeś pracy domowej ;-;
moja pewność siebie po prostu wynika z tego że nie jestem pewny siebie
Po pierwsze, ja nie miałem pracy domowej, po drugie, twoje zdanie tym bardziej mnie przekonuje żeś wilk.
"Jestem pewny siebie bo nie jestem pewny siebie"
Zdanie bezsensowne które może dać tylko wilk, żeby króliki przez uj wie ile czasu zastanawiały się, czy to zdanie ma sens ._.
Bardzo nieładnie nami manipulujesz, panie Zielony Wilku ._.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimeNie 22 Wrz 2013, 11:55

jeden lepszy od drugiego...może ja grać nie umiem, bo dość mało gier mam za sobą, ale to co piszecie, to zwyczajne obwinianie...
proszę bardzo, rzucajcie się sobie do gardeł...ale nie sądzę żeby cokolwiek dobrego z tego wyszło...więc z góry was przepraszam jeśli w waszym domniemaniu będę "cicho" albo będę "mało angażował się w rozgrywkę", bo nie zamierzam uczestniczyć w waszych sprzeczkach, gdzie jeden drugiemu wytyka błąd językowy...a jeśli wasze działania będą "prawidłowe"...to cóż...co najwyżej będę ginął raz za razem...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimeNie 22 Wrz 2013, 13:23

GreenFlesh napisał:
a ja powiem tak @@ Rozgrywka 59, wilki to były młodziki i jeden starszy.... ale tutaj są te same młodziki (prawie) więc teraz może być 1 albo 2 młode w stadzie kłaków
Napisałem to po to by osoby które nie grały w 59 to żeby przeczytał, albo zobaczył kto tam był i kto był wilkiem

I Wo, ja nie chce nikomu skakać do gardła, więc gome za to
I Saikou.... jakoś wydajesz mi się za....agresywny, w poprzedniej byłeś wróżem i nawet jak wiedziałeś kto jest wilkiem to lekko nam to podsuwałeś, a nie tak nachalnie, więc coś tu jest nie tak.

Zenek... właśnie widzę w tobie takie same posunięcie jak ja zrobiłem w wyżej zacytowanej 59 rozgrywce... więc teraz mi zrobiłeś mętlik w głowie
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimeNie 22 Wrz 2013, 17:40

Na wstępie chcę zaznaczyć, że wszystko co piszę to tylko teorie. To, że piszę, że ktoś jest potencjalnym wilkiem nie znaczy, że będę na niego głosował. Po prostu nie chcę akcji w stylu "Jeżeli mówisz, że ja jestem wilkiem to ty nim musisz być."
A teraz trochę teorii spiskowych
Tak jak moi poprzednicy uważam, że jest dwóch ewentualnie trzech wilków. Najbardziej podejrzani (zresztą jak w teorii saikou) są Ookai i Zensum. Są najbardziej zaawansowanymi graczami przez co głosując na siebie automatycznie zwiększają swoje szanse na stanie się szeryfem ( a wilkowi taka rola się przyda) Jednak uważam, że tylko jedno z nich jest wilkiem (nie będę pisał dlaczego bo rozpisywać mi się nie chce) Jednak w wypadku kiedy kolejnej nocy ja lub Saikou zostaniemy pożarci nie jestem za głosowaniem na tą dwójkę (to zbyt oczywiste)
Podejrzanymi na drugiego wilka są Shiion i Sencha. Wilk/nowicjusz głosuje na wilka nie wzbódzjąc większych podejrzeń. (tak wiem,do mnie to też pasuje)
Podsumowując
Ookami 15% szansy na bycie wilkiem
Nana 5%
Saikou 10%
Shiion 5% (Zależy od Ookami)
Wogrog 8% (głosowałeś na siebie do tego też jest ładna historyjka ale o tym już innym razem)
Sencha 5% (Zależy od Zensuma)
Akaito 8% (jw.)
Zensum 15%
Siebie nie uwzględniam z wiadomych powodów
Za wszelkie błędy ort. oraz błędne podejrzenia przepraszam ale jestem nowicjuszem oraz gra się co dopiero rozpoczeła.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimeNie 22 Wrz 2013, 17:55

tak więc, w ogólnym rozrachunku, jak już mówiłem przedtem- to może być prawda, choć szczerze wątpię żeby akurat głosowanie na szeryfa mogło być poszlakami.

oraz bez urazy, ale nie lubię pozostawiać nie wyjaśnionych kwestii względem mojej osoby...więc...zagłosowałem na siebie, bo nikomu tu nie ufam...nie zaufałbym im poza grą, to i tu nikomu nie zaufam.

Chciałbym jeszcze poruszyć kwestię milczków...niby nic nie wiadomo, czy są wilkami, czy też królikami...ale uważam za niepokojące fakt, że niektórzy nie napisali ani słowa po głosowaniu...

Pasowałoby wspomnieć o Shiion i jej "dopowiedzeniu po głosie" tzn.:

Shiion napisał:
Czy wy serio chcecie zrobic Zenka szeryfem?  ;-;
To może być nic nie warte, ale uważałem że nie powinno się komentować cudzych głosów...mi też nie pasowało to że głosowano na zenka, ponieważ jego osądowi nie ma co ufać (że tak powiem...czułem to w kościach), ale tego nie komentowałem z tego właśnie powodu...to zakrawa o teorię spiskową którą tak tępiłem, ale istnieje możliwość że shiion chciała "zebrać głosy" dla wilczego towarzysza, osłabiając morale jej głównego przeciwnika...

...sam już nie wiem co myśleć...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimeNie 22 Wrz 2013, 18:25

Wog, zaskoczę cię, ale możesz mieć rację co do Shiion.
Rozumiem że ja odradzałem moje sheryfowanie, ale... czemu Shiion wyskoczyła z czymś takim?
Może teraz siedzi cicho i czeka aż wszyscy nawzajem się wyżremy, głosując jeden na drugiego, po czym ona spokojnie będzie mogła wkroczyć i zeżreć kogoś, zwalając wilczurstwo na kogoś z nas...
Martwi mnie troszkę moja rola *nie nie powiem wam, domyśleć się macie*
Normalnie czuję się... dziwnie ._.
Zresztą, może to nie w moim stylu i sam nie popieram takiego rodzaju głosowania (ruletka) ale chcę zrobić coś w stylu "intuicja". Chcę po prostu zobaczyć, czy np. poprzez sensowny wypis każdego żeby każdy z osobna wypowiedział się w sensowny sposób, co myśli o każdemu z nas, popatrzeć, czy są jakieś zmowy, czy jakieś inne rzeczy.
Po prostu nie że "a napiszę że on jest wilkiem bo mnie kiedyś tam zdenerwował".
Chcę zrobić tak, żeby każdy popatrzył na każdego z perspektywy "wszyscy są nowi i nikt się nie zna".
Nie wiem czy takie coś przejdzie, wiem, może to dziwne jak na mnie, że myślę, ale cóż... Bywa ;>
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimeNie 22 Wrz 2013, 18:36

Hideki...  widzę że ogarniasz tutaj wszystko, lecz czemu mnie nie ogarnąłeś
A co do twojej teorii, najpierw bym zagłosował na 2 pare lecz z lekką modyfikacją... Shiion i Saikou, naprawdę, on nie gra jak wcześniej, teraz wydaje się taki agresywny, a nie wydaje mi się że strzeli focha o zwykłą postać królika...

Zenek.... łał... pomysł godny pochwały...lecz może nie wyjść..
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimeNie 22 Wrz 2013, 18:46

Wiem ._.
Ale warto spróbować...
A tak btw... zapomniałem o poście Hideka...
Ja bym także był za powieszeniem poprzez combo Shiion i... Sai'a
Sai'a nie dlatego, że mieliśmy małą kłótnię, ale dlatego, że od niego trochę śmierdzi...
A nawet bardzo śmierdzi... także ten... robimy combo?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimeNie 22 Wrz 2013, 19:15

=3= Wybijcie sobie z glowy combo, bo spotkacie sie z moimi glanami :3 Znowu chcecie pozalowac tego, ze mnie przedwczesnie wieszacie? A co do tego mojego "dziwnego", bo bezposredniego postu. Ja taka jestem i nic z tym nie zrobicie... Nie boje sie byc szczera i takie rzeczy czasem odwalam c: Przez co to sie zle konczy chwilami ;-;
Taze ten tego.... Won od combo! Owszem, Saikou zbyt kombinuje i momentami mialam ochote powyrywac sobie wlosy z glowy, bo to byly bzdury wyjete z palca i to na sile ;_; Ale ja bym go na razie zostawila i poobserwowala. A jak sie co do niego mylimy? Ulegamy pierwszemu choremu wrazeniu >> Moja aktywnosc jest znikoma, poniewaz laptopowi mamy padl dysk, a nie mamy kasy, by zakupic nowy, wiec jest jeden komp na cztery duszyczki c: Poza tym jak widze nadal niektorzy sie nie nauczyli, ze ja po prostu taka taktyke przyjmuje.
Nie dziekuje za uwage, bo malo kto to przeczyta ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimeNie 22 Wrz 2013, 19:23

shi...niech robią co chcą, bo w końcu bez współpracy całej grupy, nic się nie uda...a co do "szczerości"...co tu ma szczerość do zwykłego narwania?

Zostawić saikou? ja bym go powiesił nawet jeśli nie jest wilkiem, z powodu który sama napisałaś...wymyśla bzdury, tym samym robiąc bałagan w myśleniu...dla samego "spokoju" warto go zabić.

no i komputer- no uznajmy że nie możesz wykombinować tych 15 minut w czyjeś kolejce, albo że non stop ktoś okupuje stanowisko...ale jeśli masz maniaków jak ja w domu, to współczuję, i uznaje że to dobry powód.

i pytanie do całości...a raczej sugestia... Może powoli zaczniemy głosować? Mam przeczucie że teraz będziemy jedynie kręcić się wokół tych samych kwestii...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimeNie 22 Wrz 2013, 19:25

o i zapomniałem skomentować "combo"...w sumie, żeby szybko skończyć, można się w to bawić...ale ja bym wolał głosowanie tak jak "w duszy gra"...żeby każdy głosował jak chce, a nie pod wpływem wymuszenia combo...
tak czy inaczej, na moją współpracę nie liczcie...nie pomogę wam w tym ryzykownym posunięciu...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimeNie 22 Wrz 2013, 19:36

Powiem tak... Shiion się odezwała, soł... już nie chcę jej wieszać...
Co do już głosowania: można głosować!
Fakt, combo to durny pomysł, ale jedyny który w tamtej chwili mi przyszedł do głowy...
Także ten... żeby rozładować emocję i stres... zagłosuję pierwszy... na... Sai'a.
Głównie chodzi o to, że on zbyt nerwowo, zbyt pewnie i zbyt głupio pisze ( to ostatnie to w sensie że w porównaniu do jego zachowań z np. chatu)
Myślę że ulżyłem reszcie z brzemienia "o nie, zaatakują mnie, bo będę pierwszy który głosował"
Deal with it! Do odważnych świat należy!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimeNie 22 Wrz 2013, 19:39

tak więc, żeby zakończyć tą farsę, i ja zagłosuje...
jeśli jeszcze nikt się nie domyślił, mój głos leci do Saikou z powodu zbyt narwanego stylu pisania, oraz rzucaniem oskarżeniami bez dobrego pokrycia...a także dla świętego spokoju.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimeNie 22 Wrz 2013, 19:46

Greenflesh.. sorry o tobie zapomniałem ponieważ doszedłeś do gry trochę później niż inni i przez to mam też z tobą mały problem. Sędzia mogła uznać, że po porostu doda jeszcze jednego królika lub dowali nam kolejnego wilka. W każdy bądź razie na razie masz 5%
Co do Saikou nie jestem pewien... muszę trochę poszperać i pomyśleć więc mój głos oddam późnym wieczorem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimeNie 22 Wrz 2013, 19:51

Pozwólcie więc, że najpierw wypiszę osoby które dla mnie są w miarę czyste, które na pewno nie mają ode mnie głosu. Przynajmniej nie teraz.
Celestia - zastanawiał mnie jego brak głosu. Całkiem możliwe, że ma coś na sumieniu, jednakże... od środy nie wchodził, to wystarczający powód by go jeszcze nie wieszać. Bo i po co, skoro nie wiadomo nawet kiedy to zobaczy.
Akaito - głosował na Zenka, ale wygląda na całkiem nieszkodliwego.
Hideki - jedna z osób które myślą, podoba mi się to. Jeśli nie ma wilczego ogona to może się przydać.
Wogrog - kolejna myśląca osoba. To co wyżej.
GreenFlesh - nie jestem pewna, czy robię dobrze, ale chwilowo go nie podejrzewam. Cóż. Wyjdzie w praniu...
Sencha - po głosowaniu siedzi cicho. Ciekawe, czemu. Na razie jednak jestem zbyt skupiona na trzech osobach by o tym myśleć.
Shiion - bardzo nie chce combo. Nie dziwię się, w pierwszej rozgrywce, gdybyśmy mieli 3 wilki i na nie nie trafili... nie. Zbyt niebezpieczne.
Ookami - szeryf, nie śmierdzi mi za bardzo więc nie mam zamiaru jej wieszać.

Zostały mi dwie osoby, które mi śmierdzą. Jedna z nich na pewno będzie wilkiem, tylko która? Pozwólcie, że przeanalizuje więc Zensuma i Saikou jutro, gdy mój mózg będzie już w pełni sprawny.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimePon 23 Wrz 2013, 14:51

No to mój głos leci na Saikou z powodu zbyt agresywnego i głupiego pisania

A co do Combosa... to tylko w ostateczności lepiej używać, a nie teraz, na samym początku...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimePon 23 Wrz 2013, 15:42

GreenFlesh napisał:
I Saikou.... jakoś wydajesz mi się za....agresywny, w poprzedniej byłeś wróżem i nawet jak wiedziałeś kto jest wilkiem to lekko nam to podsuwałeś, a nie tak nachalnie, więc coś tu jest nie tak.
Lekko podsuwałem? Serio?
Cytat z 59:
Saikou napisał:
Captain napisał:
Wysnuliście wnioski no podstawie posta w którym chciała pokazać, iż wciąż żyje.
Nie. Ona jest Wilkiem.
Zensum napisał:
Ja bym także był za powieszeniem poprzez combo Shiion i... Sai'a
A czytałeś chociaż to, co wcześniej napisałem? Nie możemy sobie pozwolić na combo-wieszanie. Jeśli mamy (tak jak uważacie) 3 wilki, gra byłaby skończona. Bo dzięki mojej roli mogę zapewnić, że Shiion jest niewinna. "Czyli jednak Wilk!111!!!". Nie, wilkiem nie jestem. Nie mam też zamiaru jej bronić przed liną, ale byłoby bezsensem wieszanie królika. Chyba że popieracie destrukcyjne przekonania Wogroga:
Wogrog napisał:
ja bym go powiesił nawet jeśli nie jest wilkiem, z powodu który sama napisałaś...wymyśla bzdury, tym samym robiąc bałagan w myśleniu...dla samego "spokoju" warto go zabić.
Znów się powtórzę. Nie możemy sobie pozwolić, żeby powiesić królika, jeśli naprawdę mamy 3 wilki. Jeśli mamy dwa, też lepiej nie: powiesimy króliczych kochanków, wilki zjedzą myśliwego, który zabije kolejnego królika i koniec. A wy jeszcze chcecie combo...

Shiion napisał:
Owszem, Saikou zbyt kombinuje i momentami mialam ochote powyrywac sobie wlosy z glowy, bo to byly bzdury wyjete z palca i to na sile ;_;
Mogliście odnieść takie wrażenie, chociaż ja po prostu starałem się coś wnieść do rozgrywki. Jeśli w waszych oczach była to równie bezsensowna teoria do:
Zensum napisał:
Teraz tak myślę, że GF czuje się zbyt pewnie... jego post emanuje pewnością, że jego nikt się nie czepi, co stanowi, że jest to idealna osoba do wilka...
to przepraszam. Dla mnie jednak ma to pewien głębiej ukryty sens, który nie do każdego musi przemawiać. Teorie spiskowe rodem ze Smoleńska.

GreenFlesh napisał:
No to mój głos leci na [kolorek]Saikou[/kolorek] z powodu zbyt agresywnego i głupiego pisania

A co do Combosa... to tylko w ostateczności lepiej używać, a nie teraz, na samym początku...
Czy ja piszę agresywnie? Wyraziłem tylko swoją teorię, a wy niestety dopowiedzieliście resztę... Coś jak plotki, każdy dodaje coś od siebie i tak dalej...
I, swoją drogą, Green, jesteś mocno podatny na tłum. W połowie strony byłeś zwolennikiem combo, a teraz, gdy kilka osób się sprzeciwiło temu to postanowiłeś jednak "używać w ostateczności". Ugodowy wilk? Być może... Jednak na razie nie jestem zbytnio co do Twoich kiełków przekonany.

Podsumowując, wolałbym jednak, żebyście mnie nie wieszali, wiedźma straciłaby niepotrzebnie eliksir, który mógłby się przydać do innych celów... O ile postanowiłaby mnie wskrzesić. A Ookami nie odzywa się od drugiej strony, gdzie najwidoczniej została poinformowana przez drugiego wilka, że rzuciłem na nią podejrzenia... Nie podoba mi się jej zachowanie, dlatego właśnie Ookami, która zapewne zaraz zagłosuje na mnie, otrzymuje mój głos.
No i szkoda, że już zaczęliście głosować, zamiast pozwolić mi się wypowiedzieć. :<
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimePon 23 Wrz 2013, 15:57

Saikou napisał:
Captain napisał:
Wysnuliście wnioski no podstawie posta w którym chciała pokazać, iż wciąż żyje.
Nie. Ona jest Wilkiem.

Lecz jak by kto wiedział o co chodzi to by się na to nabrali, wcześniej było pytania że bez uzasadnień pisaliśmy że Nana to wilk.

I ja nigdy nie byłem zwolennikiem combosu, tylko raz do niego się przekonałem, ale i tak potem nie chciałem tego, i teraz też nie chce combosu, a jak przytoczysz zdanie z tej rozgrywki gdzie mówię że chce combosu to dam ci 100 zł.

A co do tego że idę za tłumem, to pisząc to :

I Saikou.... jakoś wydajesz mi się za....agresywny, w poprzedniej byłeś wróżem i nawet jak wiedziałeś kto jest wilkiem to lekko nam to podsuwałeś, a nie tak nachalnie, więc coś tu jest nie tak.

Nie czytałem poprzedniej strony, przeczytałem tylko czy chcą mnie powiesić czy nie
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimePon 23 Wrz 2013, 16:14

GreenFlesh napisał:
A co do twojej teorii, najpierw bym zagłosował na 2 pare lecz z lekką modyfikacją... Shiion i Saikou
Dostanę 100 złotych?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimePon 23 Wrz 2013, 16:29

Saikou Wybacz ale ktoś musi być kozłem ofiarnym. (może po grze na ptiv ci napiszę o co mi chodzi)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitimePon 23 Wrz 2013, 17:10

Biedna Sencha jest skołowana i nie dorzuci mądrych trzech groszy do dyskusji, bardzo mi przykro. Tak jak reszta uważam, że Saikou jest bardziej agresywny niż w rozgrywce 59. Nie będę wyciągać mu brudów z wypowiedzi, bo wiem, że reszta zrobi to lepiej, a inne uzasadnienia padły wyżej.
Reszta wilków jest dla mnie jak igła w stogu siana, poczekam do wieszania, wtedy spróbuję wymyślić coś inteligentnego, ale pewnie nawet kij jest lepszy w te klocki ode mnie X.X.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #61 w dobrej wierze.    Rozgrywka #61 w dobrej wierze.  - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka #61 w dobrej wierze.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka 36
» Rozgrywka nr 97
» Rozgrywka 41
» Rozgrywka nr 99
» Rozgrywka nr 119

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-