Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2



 

Share
 

 Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimePon 09 Wrz 2013, 21:30

Monotematycznie Głazis.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimePon 09 Wrz 2013, 21:34

Po długich bataliach jest... 2 tura ;-;
Wybieracie pomiędzy Gauzisem a Yass, a ja specjalnie przeciągając wysyłam role ;>
Role wysłane, jak co krzycz na pw ;-;


Ostatnio zmieniony przez Zensum dnia Pon 09 Wrz 2013, 21:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimePon 09 Wrz 2013, 21:35

Dobra, wstałem...
Ale by nie spamować (bo z wnioskami poczekam do pierwszej tury.)
Role już rozesłane?
Jeśli tak, to byłbym wdzięczny za podanie czasu.
Nie wiem czy Zenek znów mnie uznał za "przemyconego" do rozgrywki i dlatego nic nie dostałem ;s...

@EDIT
A jednak nie...
Standardowo, głos na siebie.
Komuż innemu miałbym ufać na starcie :P.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimePon 09 Wrz 2013, 21:42

hmm kogo by tu.. dylu, dylu na badylu pierdolnęło w Czarnobylu raz, dwa, trzy pod reaktor idziesz ty (Gauzis)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimePon 09 Wrz 2013, 21:50

Widze że Yass sam woli Gauzisa.
Niech więc będzie Gauzis
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimePon 09 Wrz 2013, 22:27

To ja będę hipsta...
Yass.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 00:10

Ahahaha, ja szeryfem! Nie chcecie tego xD *i tak się jej nikt nie słucha* Głaz, przecia ty i tak masz w stadzie opinię wyrobioną, ja tylko mogę się "motać" wokół ciebie, jak to Daffie wcześniej określił.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 05:50

Yassamet napisał:
Ahahaha, ja szeryfem! Nie chcecie tego xD *i tak się jej nikt nie słucha* Głaz, przecia ty i tak masz w stadzie opinię wyrobioną, ja tylko mogę się "motać" wokół ciebie, jak to Daffie wcześniej określił.
To niedobrze, gdyby był wilkiem miałby znaczącą przewagę.
Jednak, póki co myślę jednak że lepiej nie doszukiwać się dziury w całym, tylko obserwować baczniej graczy o mocnej pozycji wśród stada i twardym charakterze.
Na razie wybierzmy w końcu tego szeryfa by rozpocząć rundę.
Guano zobaczymy co z ciebie wyrośnie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 06:16

Dam, dam, dam, dam... Gauzis, niech będzie (udajcie, że tu jest kolor, piszę z tela i nie mogę wstawić xD)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 07:35

Meh, Gauz.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 09:26

Yass *idzie w ślady swojego Uke * <3 mrru XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 11:43

    Niby rodziny się nie wybiera, ale cóż... Yassamet.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 14:52

Hm... Trudna decyzja, no nie wiem, Gauzis. xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 15:47

Emmm, niech będzie Yass... z czystej przekory~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 17:00

Ja nadal przy swoim ^^
Yassamet
Mam nadzieję, że będziesz grzecznym króliczkiem. ^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 17:14

Yass! Niech nam żyje i poprowadzi do zwycięstwa!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 18:14

Chicharu napisał:
Yass *idzie w ślady swojego Uke * <3 mrru XD
Jak to SWOJEGO Uke?! JESTEM WOLNYM UKE! >8CCCCCC
...Cholera, przyznałam się. ><
To twoja wina...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 19:03

Gauzis! - wybaczcie, że nie kolorkiem, ale pisałem to z komórki, so nie wiem why, but tutaj nie ma funkcji z kolorkami na mobile xd może to tylko u mnie tak jest? XP
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 19:40

Yass.

Komórkowicze, wiecie, co robić? W poście, przed nazwą gracza dajecie [], w środku, dajmy na to na żółto color=yellow, piszecie nazwę gracza i na końcu w [] /color.
Przykładzik: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Cqyj6tpmdpjk

/Ook, pardą za spam, ale mnie coś bierze, jak widzę takie posty 'bo z komórki' ><
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 20:13

It's a kind of magic!
Rozgrywka wreszcie ruszy!
Oficjalnie sheryfa ma Gauzis!
Yaaaaay! Zapraszam do rozgrywki, lenie! *dźga patykiem wszystkich żeby się ruszyli*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 20:26

Ale ja nie rozumiem D: Co zajęcie przez Gauzisa stanowiska szeryfa ma do Quesada'owego "It's magic" na koniec OMD? D: Przecież w takim składzie było wiadome, że "cichy elektorat" będzie wybierać między max. dwiema osobami, a jedną z nich na pewno będzie Gauz...
[Tak, nudzi mi się i wymyślam problemy, jednocześnie przemycając oskarżenie o głupotę cichych graczy, zlinczować mnie.]

Co powiecie na 4:12 lub nawet 5:11?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 20:50

Nicu robi dramę XD A mogłabyś przetłumaczyć Quesad i OMD na polski? xDDD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 21:03

Zgadzam się z Nicu co do liczby wilczków. Jest nas aż szesnastka, więc układ 4:12, a nawet 5:11 jest bardzo prawdopodobny. Chociaż "Nigdy nic nie wiadomo". Bardzo możliwe, że Zensum mógł zrobić nam jakiegoś psikusa i dać ot, tak se dwa wilki. Trzeba przewidywać każdą możliwą możliwość (Chociaż 1:15 wydaje mi się już całkiem nierealne).
Co do robienia problemów, tam gdzie ich nie ma, uważam, że jest to po prostu głupie. Nie bez powodu wybrano Głaza na szeryfa, nieprawdaż? Gdyby był jakimś wioskowym, niemyślącym głupkiem, na pewno nikt nie chciałby wynosić go na ten piedestał. To samo tyczy się naszej kochanej Yass, którą z resztą kocham, bo jest z Legnicy. (brze mówię? xD)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 21:05

Nicu napisał:
Ale ja nie rozumiem D: Co zajęcie przez Gauzisa stanowiska szeryfa ma do Quesada'owego "It's magic" na koniec OMD? D:
,,Tylko szaleńcy, wybierają szaleńca." - Gdzieś takie coś ostatnio pytałem Nicuś.

Nicu napisał:
Co powiecie na 4:12 lub nawet 5:11?
4:12 uważam za szczyt, doliczając kochanków i błędny strzał myśliwego, 5:11 byłoby ustawieniem  pewnej śmierci. (wiedźma jedzie na równo w najgorszym wypadku, jedno wskrzeszenie i zatruty królik)
Wystarczy mi już jedna rozgrywka w której jedna pomyłka przy głosowaniu równałaby się wilczą wygraną.

Co do głosowania, podejrzeń i tym podobnych...
Póki co widać parę osób które raczej nie są wilcze.
Skąd to wnioskuje, jak to dostrzegam?
Jak oznajmiłem w poprzedniej turze, oznajmię i w tej: ,,dam wam wszystkim myśleć".
Jednak jako szeryf poczuwam się by w razie próby powieszenia kogoś, komu bliżej zdecydowanie do królika niż wilka, wyperswadować poprzez argumenty w kogo lepiej strzelać.
I mam prośbę by nikomu już ruletka nie tkwiła w głowie.

Epu, obydwoje wiemy że byłeś i jesteś czysty, zero rewelacji ;>, dlatego proszę głównie ciebie jako że zwykle ty do niej naganiasz.

Wracając do głosowania, szkoda że role zostały rozesłane tak późno, to nieco psuje wiele koncepcji, ale dogrywka daje pewne domysły.

Kira napisał:
Chociaż "Nigdy nic nie wiadomo". Bardzo możliwe, że Zensum mógł zrobić nam jakiegoś psikusa i dać ot, tak se dwa wilki
Jako że ja jestem słabym wilkiem (a nawet wręcz bardzo słabym), Epu jest czysty, zastanawiam się kto mógłby być taką magiczną parą która by nas pozagryzała jednego po drugim.
Jakieś ciekawe propozycje Kira?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitimeWto 10 Wrz 2013, 21:19

Halo? Policja? Proszę przyjechać do rozgrywki, czynio mi przemoc! Kradno ruletki! ;_;

Co do liczby wilków.. Pragnę przypomnieć iż gramy u Zenka, który wątpię by przejmował się takimi przelicznikami, najpewniej biorąc pod uwagę podstawowy (bez rolny) wilczo-króliczy skład, a więc na 16 osób to wilki mamy 3. Nie traktujcie tego jako pewniak, a jedynie jako być-może-przydatną wskazówkę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"   Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo" - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka #60 "Nigdy nic nie wiadomo"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka nr 119
» rozgrywka 49
» Rozgrywka 117
» Rozgrywka nr 92
» Rozgrywka 35

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-