Rozrywka 54 - Page 2



 

Share
 

 Rozrywka 54

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 16:49

Shujin napisał:
Ta rozgrywka jest po prostu w moim wykonaniu formą buntu~~
Także dobrze, że rzucam się Tobie w oczy. :3
To, że nie ma ról, nie oznacza wcale, że musisz zachowywać się jak małe, rozpieszczone dziecko, które właśnie strzeliło focha. Wraz z chwilą zapisywania się, doskonale wiedziałeś, że nie będzie super mocy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 16:58

Nie, nie wiedziałem, Zen dopisał to chwilę przed zamknięciem zapisów... A wypisać się nie mogłem. Także tego. Shujin
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 17:10

No właśnie nie napisał tego przed zamknięciem. Krótko po tym, jak napisał w poście, czy może zrobić grę bez złodzieja, zmienił jego treść i dodał, że gra będzie bez ról, więc nie kręć.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 17:15

Ale już byłem dawno zapisany~.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 17:23

Shujin mały buntowniś.
A odpowiadając na pytanie "jakbym grała gdybym wilczyła" odpowiadam:
grałabym jak zwykle bo we wszystkich 2 rozgrywach w jakich brałam udział pisałam tak chaotycznie ze sama czasem sie zastanawialam o co mi biega. Ale teraz gram porządnie jak na porządnego królika przystało.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 17:31

Daffodil, masz racje, moja samoocena jest na minusie
Okej, to na razie niech oni się kłócą a my obmyślmy plan działania:
no to mam plan żeby każdy napisał plan działania wilków, po 1 nocy rozwinę swój plan *^*


Ostatnio zmieniony przez GreenFlesh dnia Wto 02 Lip 2013, 17:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 17:31

Ja zapisałem się przed tobą i jakoś wiedziałem, że gra będzie bez ról. Zatem to, że się zapisałeś to tylko i wyłącznie twoja wina.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 17:35

Jak się zapisywałem, to Zenek pytał o to, czy gra może być bez złodzieja.
A ty nie wiedziałeś, bo dopiero go wtedy uświadomiłeś, że może bez ról zrobić. Panie i panowie, mamy kłamcę. ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 17:39

Pytał mnie wtedy na GG, czy na pewno może taką zrobić. Wtedy mu napisałem, że to on jest sędzią i to on decyduje. Wtedy to dopisał, że gra będzie bez ról, a dodał to szybko i tak, żeby każdy widział.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 18:21

Shu, po pierwsze, Dffa to nie kłamca.
Po drugie, ja się go zapytałem czy mogę zrobić bez ról.
Po trzecie, jeszcze się zastanowię czy przyjąć twój głos.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 18:24

Ale jak się zapisywałeś, to nie wiedziałeś, że będzie bez ról.
Brawo dla tego Sędzi!
Zwykły gracz wie lepiej, co Sędzia może, a co nie. Genialnie. Poza tym dlaczego mój głos ma być nie uznany? Spytam chyba dziesiąty raz, może ktoś w końcu sensownie odpowie. Dlaczego Zenek został Sędzią?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 18:39

Shujin napisał:
Ale jak się zapisywałeś, to nie wiedziałeś, że będzie bez ról.
Zasugerowałem to w poście, w którym orzekłem swój zapis do rozgrywki. Skoro Zenek chciał zrobić grę bez Złodzieja, to uznałem, że jest dość wysoka szansa na to, że w ogóle wykluczy role.
Shujin napisał:
Dlaczego Zenek został Sędzią?
Żebyś mógł spytać. A tak naprawdę, to każdy, kto zgłasza się na sędzię, to nim zostaje. Nawet ty możesz objąć to stanowisko. Wystarczy napisać do Aiko lub Katty.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 18:53

GF, zjadłbyś mnie? Serio? ; ;

LD, przepraszałam, ale przepraszam no jeszcze raz, imiona czasami są takie mylące ^^"

Z mojej strony, gdybym ja wilczyła, najpierw zjadłabym osobę, która nic nie wnosi właśnie. druga runda też by była ruletką i wtedy trzeba by jakoś swoją dupę ratować, ale od 2 nocy już bym zaczęła w kolejności Shuj-Adolf-GF. I zobaczyła, co dalej. O ile by ich wcześniej nie powiesili oczywiście.

Shuj... Jak ty mogłeś przegapić, że ta gra jest bez ról? Nawet jeśli byłeś już wtedy zapisany... Przecież mogłeś poprosić o wypis, co nie? Tak na logikę rzecz ujmując, bo nie do końca ogarniam tą mechanikę. Nawet po starcie mogłeś się chyba wypisać. Ja dopiero na starcie skapnęłam się, że nie ma ról, ale nie powiem - mi to nawet odpowiada.

Tak poza tym... Adolfie? Czemu ty właściwie próbowałeś doprowadzić, by takie pytania nie doszły do skutku? Boisz się ich? Robisz się podejrzany~
Na Shini też mam oko P: Napisała jak dotąd raz i jeszcze w tym poście zaznaczyła, że gra "jak na porządnego króliczka przystało". ..... Jakoś ci (...) nie ufam c:

A żeby tak rozładować atmosferę... Zensun, może to TY wilczysz?! |D
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 18:59

Hehehehehehehehehe.... widzę lekkie spięcie xd hym. ktoś tu musi być tym dojrzałym, więc bd to ja, dlatego macie się wszyscy uspokoić (zwłaszcza Shujin i Daffodil) :c bo wam nakopię do d*py xP
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 19:11

Yass, ale to oznacza że jesteś dobra i my ciebie potrzebujemy (ale to nie oznacza że cię nie podejrzewam :P)
Batrus, na razie to ja tu jestem spokojny i próbuje ruszyć coś, ale nie idzie przez czyjąś kłótnię no to powtórzę w cytacie mój plan na życie króliczka( bez naszyjnika z sznura i też nie jako przystawka dla Kłaka) no to :
GreenFlesh napisał:
Okej, to na razie niech oni się kłócą a my obmyślmy plan działania:
no to mam plan żeby każdy napisał plan działania wilków, po 1 nocy rozwinę swój plan *^*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 19:53

Ale beka xd Tylko ze przez te klotnie Daffa i Szuja wilczki maja latwiejsze pole manewru c: (Tak, pisze cos, zeby nie bylo, ze cicho siedze)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 21:07

Ja bym zabił Shujina, gdybym był wilkiem. Po Jego zachowaniu w poprzedniej rozgrywce bez ról byłaby to dla mnie czysta przyjemność, a później bym mówił, że nie jestem wilkiem, bo zabicie Shujina byłoby zbyt oczywiste i sprawiłoby że stałbym się podejrzanym. :>
Głos Shujina na samego siebie, można zlać to, gdyż nie podoba się Mu rozgrywka bez ról i chce w widowiskowy sposób zrezygnować (75% szans), albo uznać że to zagrywka wilka - w ten sposób oddali od siebie podejrzenia, bo wilk by nie chciał zrezygnować, a ludzie nie będą głosować na królika i marnować głosu (25% szans) - wtedy cała rozgrywkę mógłby udawać, że Mu się ona nie podoba.
Yassamet napisał:
Tak poza tym... Adolfie? Czemu ty właściwie próbowałeś doprowadzić, by takie pytania nie doszły do skutku? Boisz się ich? Robisz się podejrzany~
Daff nie jest głupi, obstawiam że wszystko Mu jedno, padłoby któreś pytanie odpowiedziałby "dobrze" nawet będąc wilkiem, więc nie tędy droga jak na mój gust.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 21:22

Brawa dla Orochimaru, że coś napisała, ale widzę że nikt nie czyta moich postów.... a to dobry plan !
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 22:01

Brawo dla GF, który przeczytał z uwagą moją wiadomość i zna moją płeć! Będziesz się bawić ironią? Dopóki nie ma limitów mam prawo pisać kiedy mi się podoba i milczeć kiedy mi się podoba. Nie odzywam się, dopóki nie mam czegoś do powiedzenia. Miałem - napisałem. Dziękuję, dobranoc.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 22:16

Przecież ludzie piszą odpowiedź na moje pytanie "co bym zrobił, jakbym był wilkiem"... GF, czy to się nie pokrywa z tym, co Ty napisałeś? a jeśli nie, to rozwiń, proszę, swój plan, bo go zwyczajnie nie rozumiem xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeWto 02 Lip 2013, 22:30

Ale bzdury piszecie, co do tych swoich domniemanych wilczych taktyk. Mam wam uwierzyć, że wdawalibyście się w jakiekolwiek potyczki słowne? No dobra, po części, ale tylko po części, jestem w stanie wam uwierzyć, bo to rozgrywka bez ról specjalnych i nie mamy tu Wróżbity, tudzież Cattaniego, który by sprawdził śmierdzącą w jego mniemaniu osobę. Na RD jeszcze nigdy nie spotkałem Wilka, który by był na tyle odważny, żeby mnie pozostawiać przy życiu. Swoją drogą, ciekawe jest to, że nikt dotąd nie wpadł na pomysł wplątania mnie w intrygę. Przecież wiadomym jest, że jeśli pożyję dłużej niż 2 Dni, to niewątpliwie jestem Wilkiem, no bo kto normalny pozwoliłby na moją wolną egzystencję? Sprytny wilk mógłby to wykorzystać, no ale jak widać, ewidentnie nie stać was na to.
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Shujin jest jednak winny, a przynajmniej takim, który na winnego wygląda. Jeśli chce odejść, ja mu w tym pomogę. Widzę w tym zagrywkę, która ma nas utwierdzić w przekonaniu, że jest niewinny. Jednakże ja już za dużo przeżyłem i widziałem, aby pójść na coś takiego - nie takich mafiozów się rozgryzało.
Shujinie, prezentujesz sobą bardzo marny styl gry. Normalny królik z pewnością nie zagłosowałby na siebie, próbowałby współpracować z innymi (bo w końcu RD to gra zespołowa, w której bez zjednoczenia się nie da się niczego osiągnąć) i przede wszystkim nie pisałby, że chciałby, aby Sędzia przedzielił mu wilka. Albo to głupota, albo zagrywka. Nie wiem, co wybrać, ale wolę to drugie.
Wiem doskonale, że dramatyzowałeś i odwalałeś cyrki na temat braku ról w rozgrywce. Można by powiedzieć, że samo to czyni cię niewinnym. Jednakże później, gdy już dostałbyś rolę Wilka, mógłbyś to wykorzystać na własną korzyść. Jest to tania zagrywka, ale skuteczna. Z łatwością można nią przekonać króliki i jednocześnie się wybielić w ich oczach. Zawsze wystrzegam się nadinterpretacji, ale tym razem chyba jej posłucham. Mam niejako dowody i gotów jestem w ciebie uderzyć.
Dowody:
1)
Shujin napisał:
Zenek, nobku, miałeś mi Wilczałkę dać. D:
Takiego czegoś nigdy nie napisałbym normalny królik. Nigdy, a nigdy. Wiadomo przecież, że to automatycznie sprawia, że cień podejrzeń pada na ciebie. Z drugiej strony, wypowiedź ta może mieć ukryte dno, które ma przekonać czytelnika, że ten, który tego posta napisał, jest po prostu głupi, a co za tym idzie niewinny. Na jedno wychodzi. Pierwszy dowód za nami.
2)
Shujin napisał:
Ta rozgrywka jest po prostu w moim wykonaniu formą buntu~~
Także dobrze, że rzucam się Tobie w oczy. :3
Pisałem już o tym. Mianowicie, widzę tu ewidentną próbę wykorzystania swoich czynów sprzed rozgrywki, aby udowodnić, że jest się niewinnym. Powiem wprost - jeśli tak bardzo zależy ci na odejściu, to ja ci pomogę. Jest wysoka szansa na to, że pozbędziemy się sierściucha. Natomiast jeśli okażesz się być królikiem, przynajmniej uśmiercimy osobę, która nie robi nic, tylko narzeka i ubolewa nad tym, jak to dała się wykiwać przez Sędziego. Next!
3)
Shujin napisał:
Nie, nie wiedziałem, Zen dopisał to chwilę przed zamknięciem zapisów... A wypisać się nie mogłem. Także tego. Shujin
O tym też wspominałem wcześniej. Taki ruch miał w nas wzbudzić takie myśli, jak: "Jak to?! Zagłosował na siebie? Wilk nie byłby taki głupi, to zbyt ryzykowne.". Przyznajcie sami, nie myśleliście w ten sposób? Zagrywek jest tyle, ile jest graczy i nigdy nie wiadomo, którą i kto właśnie zastosuje. Jest to ruch jak najbardziej przemyślany, który miał na celu wybielenie autora wypowiedzi.
4)
Zensum napisał:
Po trzecie, jeszcze się zastanowię czy przyjąć twój głos.
Jak powszechnie wiadomo, Sędzia specjalnie wybiera Wilki spośród graczy. Oznacza to, że pokłada w nich nadzieję i bardzo chce, aby ludzie, których wyróżnił po prostu wygrali. Ja wychodzę z założenia (i nie tylko ja), że Prowadzący wręcz pragnie tego, aby jego Wilczki wygrały. Dlatego też Zensum rozważa unieważnienie głosu, nawet sam zainterweniował.
Podkreślam, że wszystko mogłem znadinterpretować, ale w tym przypadku nie cofnę się. Zaufam swemu zmysłowi nadinterpretacji i postaram się uśmiercić kogoś zbędnego - chociaż tyle będę mógł dokonać w rozgrywce. Albo uśmiercę Wilka, albo osobę będącą kulą u nogi.

Yassamet napisał:
Tak poza tym... Adolfie? Czemu ty właściwie próbowałeś doprowadzić, by takie pytania nie doszły do skutku? Boisz się ich? Robisz się podejrzany~
Ależ Metysie... wspominałem przedtem o reakcji ludu na takie pytania. Wszyscy zaczynają narzekać, w jakiej to przegranej pozycji stawia nowych i inne bla-bla-bla. Oczywiście chodziło o moje pytanie. Nie wiem, jakie dokładnie ty byś zadała, ale myślę, że przyjęłoby się podobnie. Z tego, co zauważyłem, do tej pory jakiekolwiek pytanie nie było wprost zadane, więc nie ma tu mowy o reakcji. No chyba, że jestem na tyle głupi i nie zauważyłem pewnych oczywistości. I nie, nie boję się ("nie, nie boję się|nie, nie boję się|dziewczynom podobam się|one lubią, jak się je łapie za tyłek" <3). Odpowiedzi na owe pytanie są tylko spekulacjami i do niczego konkretnego by nikogo nie doprowadziły. Oczywiście wykluczam wyjątki, takie jak słabi gracze, którzy się wkopują.
Dziękuję jeszcze Orosiowi za komplement. c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Lip 2013, 00:12

Matko, przeczytałam x.x"

No właśnie pytanie padło "co byś zrobił, jakbyś był wilkiem", choć nie w 100% bezpośrednio. jednak odpowiedzi się sypły i jakoś usiłuję z tego oś sklecić. Pomyślę bardziej jutro, dziś już mój tok myśleniowy uległ uśpieniu.
Do rzeczy... Chciałam bardziej sprowokować ogólne potyczki słowne, czasem może jeszcze kogoś dźgając kijkiem, co by więcej powiedział. Chciałam po prostu, by coś się działo, a nie, że Ty się tylko z Shują kłócisz. :I Liczyłam na waszą pomoc. Wszystkich.
Za to pisząc właśnie, że jeśli byś przeżył dwa dni na swoim stanowisku = jesteś wilkiem... Jako wilk bym Cię nie zjadała w tym momencie. Żeby zwalić na Ciebie winę. A teraz pewnie jeszcze wilk to czyta i zrobi tak, specjalnie, by i mnie udupić. Słodko =u= (tak, Dolfie, ta emotka jest dla Ciebie <3 )

Shuj shuj shuj.. Shuj prowokuje. To jasne. Shuistność prowokuje, jak może, ale nie jest sam. I co później, jak się okaże, że on nawet był tym wilkiem? Gdzie dalej pójdziemy? Można go powiesić, jasne, choćby po to, by nikt nie dramował (a jak kto zacznie, osobiście przyjadę i zatkam >:I )

Tyle na razie. Nie umiem wywalić z siebie więcej x.x"
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Lip 2013, 08:25

Jezu... jaka litania, ale przy najmniej pomocna
no to najpierw Orochimaru, chodziło mi o to by każdy zwrócił uwagę na mój post, i o to że prawie nikt nie chce powiedzieć coś na temat tego planu.
Yass, jedyna zainteresowana, nie mogę zbytnio powiedzieć, bo plan się spali a jest różnica, bo wtedy jak parę osób będzie zgodnych, i wtedy wilki wezmą ich plan działania, to ich udupimy, albo (10%) pomyślimy że specjalnie tak wilki zrobiły i oni są niewinni, a wtedy wilki mogą wygrać. A w moim planie chodzi o to .... no i nie mogę powiedzieć D:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Lip 2013, 10:19

Po tym poście jeszcze bardziej będziecie mnie podejrzewać.
Czekałem.
Czekałem, aż druga osoba na mnie zagłosuje. Najprawdopodobniej byłaby ona niewinna. Ot, takie wykluczenie z gry przeszkadzającego. Ale trzecia bądź czwarta osoba byłaby już Wilkiem. "Ale przecież ja też chcę się pozbyć przeszkadzającego!" ... :3
W każdym razie nie wyszło, chcecie to mnie powieście. Nie ma ról, to trzeba znaleźć inne sposoby na prowokację, jak na razie szukam odpowiedniego. ^_^
I mnie, jako niewinnemu post Daffa wydawał się nieco podejrzany. Niby chce dobrze, zabijając dla stada potencjalnego Wilka lub osobę, która po prostu przeszkadza, ale tak naprawdę Wilki zyskałyby jedną turę więcej. I to zupełnie nie w jego stylu.

~Powieście mnie, wszystko się wyjaśni. No, chyba że ktoś mi wierzy.

@EDIT
Yassamet napisał:
[...]w kolejności Shuj-Adolf-GF. I zobaczyła, co dalej.[...]
Ty serio w tego GF'a uwierzyłaś? ;o
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitimeSro 03 Lip 2013, 17:26

Po przeczytaniu waszych postów jedyne co mogę stwierdzić to, to że:
a) rozmowa GF i Yassamet. Naprawdę myślicie że zadawanie takich pytań w stylu "co możesz wnieść do rozgrywki" czy co byś zrobił jakbyś był wilkiem" wiele nam dadzą? No raczej nie, przecież wilk nie zdradzi ci swojej taktyki, a mniej rozumne króliki (gome jakby co nie chce nikogo obrazić), które się nie skapowały i powiedziały co by zrobiły po prostu dały wilkom wspaniałą przewagę. Z drugiej strony jeśli któreś z was jest wilkiem - bo raczej wątpię byście oboje tak ryzykowali jeśli byście byli wilkami - tak wiec jeśli któreś z was jest wilkiem to drugie świetnie mu pomogło w sprowokowaniu innych do podłożenia się. Tak wiec albo Yassamet która wyskoczyła z pytaniem:

Cytat :
Yassamet napisała:
GF - masz rację, ale z drugiej strony czy musi być dokładnie to pytanie? Ja bym zadała raczej do wszystkich "jak myślisz, jak tu będzie zachowywał się wilk" albo nawet "co byś zrobił, gdybyś to Ty wilczył?"

Ta naprawdę to nie jest dokładne pytanie *przewraca oczami*

Albo to GF może być wilkiem który jako pierwszy odpowiedział i za którym inni zaczęli odpowiadać:  

Cytat :
GF napisał:
Gdybym ja tu bym był wilkiem, zabiłbym yassamet, w poprzedniej rozgrywce dała nam dobre podsumowanie i nakierowała stado na trop

Ee... na serio odpowiadasz na pytanie przez które ułatwiasz wygraną wilka??

b) Drugą sprawą jest ta dziwna kłótnia pomiędzy Shu a Daffem. Shu naprawdę albo nie chcesz grać w tej rozgrywce i dlatego grasz zupełnie nie jak ty, albo jesteś wilkiem który takimi właśnie postami odciąga od siebie podejrzenia sama nie wiem. Ale powiedz mi jedno czemu po prostu nie zrezygnujesz z rozgrywki jeśli ci nie pasuje. Czemu nie napiszesz do Zana i nie powiesz mu by porostu wykreślił cię z listy uczestników, albo po prostu czemu w ogóle nie piszesz postów, wtedy byś został wyeliminowany za brak aktywności? Przez to co teraz robisz musimy się zastanawiać czy jesteś zwykłym królikiem nie chcącym grać, czy to twoja wilcza taktyka. Przez tą postawę możemy być o jedną rude w plecy jeśli zrobimy jak ty chcesz i ciebie powiesimy bo nie chcesz grać, a mogłeś po prostu nic nie pisać i problem z głowy, a tak to trza kombinować, a co pozwolę sobie zauważyć było by wilkom na rękę. Jeśli jesteś zwykłym królikiem, to o matko na serio miałam cię kiedyś za mądrzejszego, ale chyba się przeliczyłam. Daff... sama nie wiem. Mam do ciebie pytanie, czemu wdajesz się w głupią gadkę z Shu?

c) Co jeszcze rzuciło mi się w oczy... chyba nic szczególnego. Tylko te posty Bartusa i Shiion na odwal się, pisze by nie zawisnąć za nieaktywność

Cytat :
Bartus napisał:
Hehehehehehehehehe.... widzę lekkie spięcie xd hym. ktoś tu musi być tym dojrzałym, więc bd to ja, dlatego macie się wszyscy uspokoić (zwłaszcza Shujin i Daffodil) :c bo wam nakopię do d*py xP

Mówisz ze ktoś musi być tym dojrzałym, upominasz ich,a za chwile mówisz że nakopiesz im "do d*py" jak nie przestaną, po czym znowu milkniesz a oni się kłócą... dziwne, ale okeej.

Cytat :
Shiion napisała:
Ale beka xd Tylko ze przez te klotnie Daffa i Szuja wilczki maja latwiejsze pole manewru c: (Tak, pisze cos, zeby nie bylo, ze cicho siedze)

Nie no ludzie przecież nie po to zapisujecie się by później pisać takie coś. Nie chce nikogo obrażać, ale takie coś naprawdę wkurza człowieka i sprawia że on później zastanawia się czy ludzie piszący taki post są idiotami czy co.

Dobra to by było na tyle...

EDIT: gome ale zapomniałam cytaty wyróżnić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozrywka 54 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozrywka 54

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-