Rozrywka 54 - Page 5



 

Share
 

 Rozrywka 54

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 18:11

Mnie zastanawia, czemu już (co najmniej) kilka razy, ja coś napisałem, po mnie napisał to samo Daff, a później ludzie piszą, że się z Nim zgadzają, zupełnie jakbym ja wcześniej tego nie napisał xd Wtf ja się pytam xd
Dobra, skoro mam poparcie i mój głos nie pójdzie w niepamięć - Shiion
A co do koloru - brak obgadania pomiędzy adminami, jeden mówi, że to kolor płci postaci w RD na żywo, a drugi z kolei, że płeć z reala. W efekcie wszyscy mają kolor nicku po płci ze świata rzeczywistego a ja po płci postaci w rozgrywkach realnych xP
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 18:46

Trochę wkurza mnie że musimy już oddać głos i nie mogę się bardziej innym przyjrzeć, ale skoro trzeba już oddać głos to mój pada na Shiion , jeśli Daff przeżyje do dnia 3 to mój głos padnie prawdopodobnie na niego
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 18:57

Ren, Yassamet, what are You doing xP Mówiąc "jeśli przeżyje głos padnie na Niego" sprawiacie, że nawet jeśli nie jest wilkiem, to owe zwierzątka go nie zjedzą, chyba że nie myślą za bardzo. W ten sposób ułatwiacie im zadanie. No chyba, że macie jakiś plan. Ale jeśli nie, to: !?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 19:07

O.
Może najpierw obalę waszą teorię. Otóż ostatnio 'zlewam' rozgrywkę, bo nie mam dostępu do internetu. Dzisiaj złapałam wi-fi po raz pierwszy od trzech dni. I wiem, powinnam uzupełnić rubrykę 'nieobecność', ale po prostu zapomniałam. Teraz już postaram się z powrotem udzielać, a wy będziecie musieli znosić moje głupie, pozbawione sensu i nic nie wnoszące do roz(g)rywki posty.

Żonkil Pan napisał:
 Jednakże nie znam Eileen na tyle dobrze, by osądzić, czy po prostu jest taka głupia, czy też może nie ma czasu grę. Choć ewidentnie widać, że postępowanie jest wprost zerżnięte z rozgrywki o numerze 52. Nie wiem, co o tym sądzić.

Nie mam czasu na grę. A temu, że jestem głupia - nie zaprzeczę...
Niemniej, chyba nie AŻ TAK głupia. Chociaż, w sumie... ;-; *samoocena spada na level -1*

Ren napisał:
z sarkazmem powiedział że jest wilkiem
Nie chcę psuć ci marzeń, Ren, ale to nie był sarkazm.

Cóż, widzę, że masówka się szykuje. Mój głos raczej wiele już nie zmieni, soł...
Shiion~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 19:10

Orosiu, chodzi o to, że Daff sam pisał "jeśli przeżyję do 3 dnia, to jest ogromna szansa, że jestem wilkiem". Na razie mamy dzień drugi c:
Eileen napisał:

Ren napisał:
z sarkazmem powiedział że jest wilkiem

Nie chcę psuć ci marzeń, Ren, ale to nie był sarkazm.
Shuj był niewinny =.="
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 19:13

Yass... To wyobraź sobie, że jesteś wilkiem. Widzisz wypowiedzi wszystkich, że 3 dnia zabiją Daffa. To po kij Go zjadać?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 19:19

Wiem, że był niewinny. Nie zmienia to faktu, że to nie był sarkazm, a prowokacja w stronę Daffa. Chyba, że to ja jestem za mało ogarnięta, by wyczuć takie niuanse.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 19:43

Taaak, graaam z Wami... Z telefonu śledzę jedynie wasze posty moje drogie króliczki...

Nie bijcie mnie ale znów napiszę tylko by zagłosować. Wszystko się tnie i mam tego dość.

Shiion

Następnym razem zgłoszę się do rozgrywki wiedząc, że na pewno będę mogła brać w niej udział. ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 19:47

Bartus się nie pojawił. Zatem Shiion.

Jak sądzicie? Ile Wilków jest naprawdę?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 20:20

Orochimaru napisał:
Yass... To wyobraź sobie, że jesteś wilkiem. Widzisz wypowiedzi wszystkich, że 3 dnia zabiją Daffa. To po kij Go zjadać?
To już inna sprawa...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 20:35

Teraz ja zadałem pytanie. Tak więc odpowiadajcie. Nie unikajcie odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 20:46

Pytanie ----> Unik
Pytanie -----> Unik
Pytanie -----> HIT!
So close...
Myślę, że 3 wilki i nie więcej. Jeśli więcej, to będą to słabsze osoby, które mało partii rozegrały. Chyba, że Zendzia pokusił się na zrobienie hardcore w postaci 2 wilków -> wtedy Ty Daphie możesz być jednym z Nich >.> Osobiście myślę, że nie dowalił akcji typu "zemsta" i nie jest jeden wilk. Ale kto wie (~>.>)~ Wszak obstawiam opcję 3 wulfy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 20:54

Przekonacie się. Wiem jedno - Yassamet, nie będziesz miała wiele do przemyślenia po 22. O ile w ogóle będziesz miała.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 21:17

No i jebut.
Zawisa niewinna Shiion.
Wilki postanawiają zjeść Chiyo.
W ten sposób wilki są równą ilością co króliki, czyli Orochimaru, shinigamia, Bartus oraz Yassa zostają pożarci przez: Dffa, Eileen, Ren oraz LD.
Wygrana wilków --------^----^--------^---------^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 21:19

dziękuje bardzo za miłą rozgrywkę wygrana w nienaruszonym składzie ... kto ma szampana trzeba to oblać
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 21:21

Jedubut!

Wilczki przesyłają pozrdowienia znad szampana <3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 21:24

Druga wilcza gra i znów wygrana. Chcę znowu wilka! *^*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 21:25

4 wilki o.O no dobra ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 21:26

daw 2 i w dodatku znowu ze mną ^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 21:33

Ou... No coż, zaskoczyliście mnie, zarówno ilością wilków jak i ich składem. Ale gratuluję o:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 21:37

Wilków losowałem, soł pretensje do wyliczanki XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 21:47

Auć, czuję się zjedzona >< Kto mnie wszamał, jeśli można wiedzieć?
Dobrze kminiłam z Daffem, huhu, jestem z siebie dumna ^-^


Ostatnio zmieniony przez Chiyo dnia Pią 12 Lip 2013, 21:47, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : kreska od pisania mi przeskoczyła ><)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 22:21

Nic ci po "dobrej" rozkminie, gdy nie masz siły przebicia i posłuchu wśród stada. Z racji dużej ilości towarzyszy, byłem w stanie grać gwałtownie, bo wiedziałem, że szybko skończymy grę. Gdyby było nas dwoje albo troje, to zapewniam cię, że grałbym ostrożnie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimePią 12 Lip 2013, 22:29

Chiyo, ja cię wszamałam. Razem z Daffem, tak właściwie. ^.^
*dźga żonkila butelką szampana*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitimeSob 13 Lip 2013, 06:32

Stwierdzam ze Zenek to psychopata ;_;
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozrywka 54 - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka 54   Rozrywka 54 - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozrywka 54

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-