Rozgrywka 1 - Page 2



 

Share
 

 Rozgrywka 1

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Hanka

Meme master
Hanka


Liczba postów : 120


Karta Postaci

Imię
: Christopher
Wiek: 24
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 1   Rozgrywka 1 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Sie 2016, 22:26

Zagłosuję teraz bo potem mi się nie będzie chciało/zapomnę.
Xan.

Dlaczego? Nie pasuje mi jego gra. Nie wiem czy tu coś trzeba tłumaczyć, znaczy powinnam, ale jakoś mi się nie chce.

Możecie na mnie głosować ale to chyba nie miałoby sensu bo i tak nie chce mi się już grać.

piszę ten post żeby nie wylecieć za nieaktywność
Powrót do góry Go down
https://www.instagram.com/hrxxlc/
Aokagihara

Nadworny Stalker
Aokagihara


Liczba postów : 50


Karta Postaci

Imię
: Naegi
Wiek: 22
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 1   Rozgrywka 1 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Sie 2016, 22:50

Cóż co mogę dodać od siebie. Ciężko mi wyciągać na razie wnioski. Sądzę jednak, że wytłumaczenie Eilen trzyma się kupy, i faktycznie zauważyłem u niej wcześniej taki sposób gry.

Co do Sei. Nie chce się za bardzo czepiać, w końcu jej posty są sensowne. Zauważyłem jednak, że popierała dosyć wcześniej wielokrotnie wspomnianego Xana. Teraz nagle podejrzewa jego udział w spisku. Całkiem sensowne zostały te podejrzenia wytłumaczone, a przynajmniej w miarę. Zastanawia mnie jednak jaki piękny miałyby start wilki, kiedy pozbyłyby się szeryfa na samym początku. Nie żebym był czegokolwiek pewny. Po prostu mam wrażenie, że poparcie na szeryfa królika, a potem doprowadzenie do jego linczu byłoby iście wilczą zagrywką.

Co do naszego szeryfa, trudno mi cokolwiek powiedzieć. To co napisał wydaje mi się sensowne i składne. Mam trudności w znalezieniu czegokolwiek przeciwko niemu. Więc jak dla mnie, jest po dobrej stronie mocy.

Odnośnie Hanki.. nie podejmuje zbytnio rozmowy. Byłbym chyba jednak hipokrytą jakbym z tego powodu ją osądzał. Sam też nie podejmuje zbytnio rozmowy. Poprawka! Jednak ją podejrzewam. Powód? Nie chce jej się grać. A jednak gra. Głosuje na Xana. A to nasz szeryf, czyli ewidentnie postać, która powinna nam pomóc. Nie podoba mi się wymówka w stylu nie chce mi się, to wszystko bo zmęczona. Nie chcesz wylecieć z rozgrywki, ale głosujesz z przymusu tak? A mi wygląda to trochę jak ciche ukrywanie się za wymówką "nie chce mi się' aby nie musieć zabierać wobec jakiejś sprawy głosu. Tak przy okazji fun fact - nic chyba nie stoi na przeszkodzi aby ktoś został wilkiem dwa razy pod rząd, prawda?

Jeśli chodzi o wypowiedź LD odnośnie czekania i obserwowania, ma rację, nie da się już obserwować wypadków. Chciałbym jednak zauważyć, aby na przyszłość fanatyków teorii spiskowych nie poniosło. Nie, nie zamierzam i nie zamierzałem obserwować jedynie z daleka i czekać aż będzie za późno. Nie spodziewałem się po prostu takiego postowego zatrzymania. Myślałem, że pojawi się na tyle poszlak i postów, że będę w stanie spokojnie włączyć się do dyskusji z jakimiś racjonalnymi argumentami.

Co do samej osoby LD i postów, nie wypowiem się. Nie mam po prostu pojęcia co o tym myśleć ani w co wierzyć. I chyba nie trudno się dziwić, nie rozumiem tak z połowy waszych wszystkich postów. Mój styrany grami mózg nie przyjmuje tylu trudnych danych na raz.

Wobec zdania Yass odnośnie jednego wilka. Tak prawdopodobnie, jest jak w przypadku poprzedniej sesji i podpuszczeniu przez Sei innych kiedy wszyscy byli pewni nie losowanych ról. Nie znam jednak żadnych powodów, aby nie zakładać nadal tego najbardziej pesymistycznego założenia. Jeśli są jakieś argumenty na to, wysłucham każdego.

Mam wrażenie, że już sobie wystarczająco nagrabiłem. Czekam więc na dalsze głosy, aby podjąć ostateczną decyzję. Czekam jeszcze 8 minut - tak, pewnie i tak nikt nie napisze
Powrót do góry Go down
ufochlorophyll

Reine du Drame
ufochlorophyll


Liczba postów : 156


Karta Postaci

Imię
: Michelle
Wiek: 25
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 1   Rozgrywka 1 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Sie 2016, 22:57

Nie jestem pewna, czy w tej chwili nie popełniam błędu, ale... Yass.
Wyjaśnię to w następnym poście, po prostu odświeżyła mi się strona i cały napisany przeze mnie esej zniknął. D: Nie wyrobię się z odtworzeniem go do północy.


Hanka, skoro nie chcesz grać, to czemu chcesz zostać w rozgrywce? XDDDD Jak już tak bardzo nie wiedzieliśmy, na kogo mieliśmy zagłosować, to mogliśmy tak naprawdę głosować na ciebie. Twoje przemykanie i tak jest podejrzane, a jeśli nie wilczysz, to po linczu mielibyśmy nadal 3:2 albo 4:1.
Powrót do góry Go down
http://jfcgrandma.tumblr.com
Xan

Użyszkodnik
Xan


Liczba postów : 85


Karta Postaci

Imię
: Nathan
Wiek: 26
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 1   Rozgrywka 1 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Sie 2016, 22:57

Oj, Hanka <3
Mam nadzieję, że to nie jest zemsta za poprzednią rozgrywkę <333
Podoba mi się tylko ponowne usprawiedliwienie "Nie chce mi się grać", którego użyłaś już poprzednio jako wilczek, a mimo to zapisałaś się ponownie do mobilnej.

Powiem wam szczerze, że za cholerę nie mam pojęcia na kogo głosować xDDD #SzeryfNo.1
Brakuje mi waszych postów. Poprzednio można było ocenić kto się odzywa, a kto nie. Tutaj wszyscy milczą.
Także tego... Mój głos leci na LD. Sory ;___;
(Tak wiem, że na nią głosowałem na szeryfa, ale no cóż... bywa)

Jedyny gorętszy moment, jak na razie, w tej rozgrywce to wymiana zdań między LD i Sei. Sei zaczepiła LD, a ta odpowiedziała troszkę ostrzej (+ z odrobinką irytacji) i jakby chcąc się zrewanżować, rozsiała aurę podejrzeń i wątpliwości wokół Sei. To by było chyba na tyle.

LD, wybacz ;_;

EDIT: Zacząłem pisać przed postem Ao, więc nie wiem, co się dzieje
Powrót do góry Go down
Lazy Dancer

Użyszkodnik
Lazy Dancer


Liczba postów : 55


Karta Postaci

Imię
: Betsy
Wiek: 20
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 1   Rozgrywka 1 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Sie 2016, 23:06

No cóż Xan, trudno.

Nie wiem na kogo, niech będzie... Sei.
Powrót do góry Go down
Aokagihara

Nadworny Stalker
Aokagihara


Liczba postów : 50


Karta Postaci

Imię
: Naegi
Wiek: 22
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 1   Rozgrywka 1 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Sie 2016, 23:08

Sytuacja nagli, należy się szybka decyzja. Warto przeciążyć głoś na czyjąś stronę, inaczej zapewne skończy się na losowaniu kto zginie? Tak czy siak zła opcja. Wątpię w swoje szczęście i sprowadzę samym sobą na króliki tragedie, ja to wiem. Gomenasai.

Mój głos ostatecznie ląduje na: LD

Idę za swym senpaiem z tej rozgrywki.

Spoiler:
Powrót do góry Go down
Kivesan

Jesus gets naked
Kivesan


Liczba postów : 147


Karta Postaci

Imię
: Alejandro
Wiek: 27
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 1   Rozgrywka 1 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Sie 2016, 23:10

Większością głosów wieszacie  LD - niewinnego króliczka

Nagle, od trucizny wiedźmy pada Yass - myśliwy, której ostatnim ruchem jest strzał w kierunku Eil - wilka, co ją zabija.

Następnego dnia budzą się wszyscy z wyjątkiem rozszarpanej na kawałki Sei - wróżbity.

Jednak dobroduszna wiedźma podała Sei eliksir życia, więc żyje!

Pozostali gracze:
-Ao
-Hanka
-Sei, która dostaje ostrzeżenie za nienapisanie postu z głosem
-Xan

Czas na kolejny lincz: 30.08, 00:00.

Gra toczy się dalej.


Ostatnio zmieniony przez Kivesan dnia Nie 28 Sie 2016, 23:28, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Aokagihara

Nadworny Stalker
Aokagihara


Liczba postów : 50


Karta Postaci

Imię
: Naegi
Wiek: 22
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 1   Rozgrywka 1 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Sie 2016, 23:16

No dobrze, przewidziałem przyszłość <3 Źle wybrałem. #Ultimate Unlucky

Za to mam już jasność kto jest wilkiem. A mianowicie Hanka. Przemykała jak zwykle cicho, od niechcenia. A tu jak się okazuje przeżyła na spokojnie noc. trzeba przyznać jej argument nie linczowania jej.. nie przekonał mnie. Pseudo śmierć Sei wybieliła ją w moich oczach, więc tak czy siak nie zmieniam zdania. Co do Xana.. nie mam podstawy by go podejrzewać. Czekam jeszcze na opinię reszty. Przynajmniej nie zginąłem pierwszy C:

Powrót do góry Go down
Xan

Użyszkodnik
Xan


Liczba postów : 85


Karta Postaci

Imię
: Nathan
Wiek: 26
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 1   Rozgrywka 1 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Sie 2016, 23:40

Łombo combo @_@ Wybacz mi, LD ;_____;

Chyba nie ma co przedłużać.

Wśród podejrzanych zostali tylko Ao i Hanka. Ao dość jawnie oczyścił Eilee z zarzutów. Mniemam, że w przypadku wilczenia wraz z nią, Eilee w życiu by nie pozwoliłaby się tak całkowicie oczyścić. xD

Jak Ao powyżej napisał, nic nie szkodzi, żeby wilk był 2 razy pod rząd.

Głos na Hankę




Btw. Hanka xDDD Czyżby finałowe głosowanie znowu miało się rozegrać między naszą dwójką? xDDD

Btw. 2 Ao, jeśli jednak jesteś wilkiem, to nie wiem czy Cię uduszę, czy będę bił pokłony ;__;
Powrót do góry Go down
Aokagihara

Nadworny Stalker
Aokagihara


Liczba postów : 50


Karta Postaci

Imię
: Naegi
Wiek: 22
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 1   Rozgrywka 1 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Sie 2016, 23:47

Odnośnie BTW.2 - Nie no co ty, jakbym był wikiem, wpadłbym pierwszy xDD Chyba nie raz widać było moje szczęście choćby w fabule.

Oddaje głos na: Hankę, powody podałem już w pełni. Jeśli Hanka jest niewinna będę płakał ze śmiechu ze swojego pecha.
Powrót do góry Go down
Kivesan

Jesus gets naked
Kivesan


Liczba postów : 147


Karta Postaci

Imię
: Alejandro
Wiek: 27
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 1   Rozgrywka 1 - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Sie 2016, 23:54

Większością głosów wieszacie Hankę - wiedźmę.

Następnego ranka odkrywacie rozszarpane ciało Sei - wróżbity.
Po tym odkryciu Xan - wilk rzuca się na Ao - niewinnego króliczka z pazurami, rozszarpując jego również i pozostając samemu wśród sześciu zwłok.



PIERWSZA WILCZA WYGRANA
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 1   Rozgrywka 1 - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka 1

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Rozgrywka 0
» Rozgrywka nr 97
» Rozgrywka nr 2
» Rozgrywka nr 99
» Rozgrywka nr 119

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: START :: MOBILE GAME :: Archiwum gier-