Rozgrywka nr 2



 

Share
 

 Rozgrywka nr 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
ufochlorophyll

Reine du Drame
ufochlorophyll


Liczba postów : 156


Karta Postaci

Imię
: Michelle
Wiek: 25
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 2 Empty
PisanieTemat: Rozgrywka nr 2   Rozgrywka nr 2 Icon_minitimeSro 31 Sie 2016, 22:44

Role: wilk(i), królik(i), wróżbita, wiedźma, myśliwy
Gracze: Kivesan, Aokigahara, Xan, Lazy Dancer, Katty, Blackout


Czas wybrać szeryfa!
Najbliższy lincz odbędzie się w sobotę o 12:00. 
Powrót do góry Go down
http://jfcgrandma.tumblr.com
Xan

Użyszkodnik
Xan


Liczba postów : 85


Karta Postaci

Imię
: Nathan
Wiek: 26
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 2   Rozgrywka nr 2 Icon_minitimeSro 31 Sie 2016, 22:55

Katty <3
Powrót do góry Go down
Aokagihara

Nadworny Stalker
Aokagihara


Liczba postów : 50


Karta Postaci

Imię
: Naegi
Wiek: 22
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 2   Rozgrywka nr 2 Icon_minitimeSro 31 Sie 2016, 22:57

A zatem, przede wszystkim w roli szeryfa widzę Katkę bądź Ld. XAN, JA CI JUŻ NIE ZAUFAM ZŁY CZUEKU ( i tak KC <3). Katki stylu gry po za tym co przejrzałem w waszych archiwach starych nie znam zbytnio, więc wolę nie ryzykować (I tak wiem, że źle zaproponuję).

Na szeryfa głosuje na: LD.

Zauważyłem, że piszę spójnie i logicznie i w ogóle jest jedynym sensownym wyborem jaki mi pozostał.
Powrót do góry Go down
Lazy Dancer

Użyszkodnik
Lazy Dancer


Liczba postów : 55


Karta Postaci

Imię
: Betsy
Wiek: 20
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 2   Rozgrywka nr 2 Icon_minitimeCzw 01 Wrz 2016, 08:44

Ten dylemat: zagłosować na siebie/ nie zagłosować na siebie. Ehh.

Xan już swoją szansę miał co okazało się kiepskim trafem, choć nie mówię, że tak musi być i teraz, no ale wiecie...
Trochę jestem w kropce. Blackout new person to tak nie bardzo. Katty kocham ale zawsze boję się, że wilczy.
Pozostaje mi Kive i Ao.
Ene due...

Kive.

Powrót do góry Go down
ufochlorophyll

Reine du Drame
ufochlorophyll


Liczba postów : 156


Karta Postaci

Imię
: Michelle
Wiek: 25
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 2   Rozgrywka nr 2 Icon_minitimeCzw 01 Wrz 2016, 11:33

Kive, Katty i Blackout: macie czas do 23:00 żeby oddać głosy na szeryfa. Jeśli nie zagłosujecie, wybiorę go poprzez losowanie.


Czekam do 23:00!
Powrót do góry Go down
http://jfcgrandma.tumblr.com
Kivesan

Jesus gets naked
Kivesan


Liczba postów : 147


Karta Postaci

Imię
: Alejandro
Wiek: 27
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 2   Rozgrywka nr 2 Icon_minitimeCzw 01 Wrz 2016, 12:09

Kive, a co!
Powrót do góry Go down
Blackout

Użyszkodnik
Blackout


Liczba postów : 15


Rozgrywka nr 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 2   Rozgrywka nr 2 Icon_minitimeCzw 01 Wrz 2016, 15:59

Katty
Powrót do góry Go down
Katty

Jebany wygryw/dziecko szczęścia
Katty


Liczba postów : 72


Karta Postaci

Imię
: Alice
Wiek: 21
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 2   Rozgrywka nr 2 Icon_minitimeCzw 01 Wrz 2016, 21:54

STRZELE SE W KOLANO BO MOGE.

Katty
Powrót do góry Go down
ufochlorophyll

Reine du Drame
ufochlorophyll


Liczba postów : 156


Karta Postaci

Imię
: Michelle
Wiek: 25
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 2   Rozgrywka nr 2 Icon_minitimeCzw 01 Wrz 2016, 22:08

Szeryfem zostaje Katty! Gratuluję.

Deadline linczu: 03.09.16 do godziny 12:00
Powrót do góry Go down
http://jfcgrandma.tumblr.com
Aokagihara

Nadworny Stalker
Aokagihara


Liczba postów : 50


Karta Postaci

Imię
: Naegi
Wiek: 22
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 2   Rozgrywka nr 2 Icon_minitimeCzw 01 Wrz 2016, 22:24

A zatem zaczynając, nie mam pojęcia jak zacząć.

Kive - Może być, lub może nie być wilkiem. Jako szeryf się sprawdził, ale co komu po tej informacji, jeśli nie wiadomo czy nie wilczy w tej rozgrywce.

Katty - Ogólnie ją Kc i ufam, co pewnie oznacza, że może jest wilkiem, idk. Jestem Ultimate Unlucky.

Xan - Brak zaufania, żadnych dowodów winny w dalszym ciągu.

Blackout - Zagłosowała jedynie na Katkę, to daje idealne pole do dedukcji (To jest sargazm jagby co). Cóż, zaczynając więc konwersacje zapytam, dlaczego akurat Katka? Jaki motyw tobą kierował?

Ld - Czemu akurat Kive? Dlaczego też zastanawiałaś się nad moja kandydaturą? Powiedzmy sobie szczerze, nie wygląda na to bym zapowiadał się dobrym szeryfem. W poprzedniej rozgrywce byłem właśnie głównym powodem przez, który przegraliśmy.
Powrót do góry Go down
Xan

Użyszkodnik
Xan


Liczba postów : 85


Karta Postaci

Imię
: Nathan
Wiek: 26
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 2   Rozgrywka nr 2 Icon_minitimePią 02 Wrz 2016, 21:12

Cicho tu :'/// Co tak wszyscy milczą?
Powrót do góry Go down
Katty

Jebany wygryw/dziecko szczęścia
Katty


Liczba postów : 72


Karta Postaci

Imię
: Alice
Wiek: 21
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 2   Rozgrywka nr 2 Icon_minitimePią 02 Wrz 2016, 21:25

Nie tak cicho, bo przeciez Ao napisał.
Z reszta, chcialam jako szeryf rzucić pierwszy ślad na osobe, która wyrwała się na samym poczatku do głosowania. Ale to xan, ktory zagłosował na mnie, wiec siedze cicho.
Wole poałuchać, co macie Ao do powiedzenia.
Powrót do góry Go down
Lazy Dancer

Użyszkodnik
Lazy Dancer


Liczba postów : 55


Karta Postaci

Imię
: Betsy
Wiek: 20
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 2   Rozgrywka nr 2 Icon_minitimePią 02 Wrz 2016, 22:35

Jeśli dobrze się wczytałeś w mój post Ao, to napisałam drogą dedukcji osoby, które mi pozostały. Oczywiście miałam i Ciebie na uwadze ale stwierdziłam jednak, że mając jedną grę na stażu jeszcze za wcześnie byś otrzymał mój głos, który jakoś wielce i tak cenny nie był.
Dlaczego Kive?
Otóż, strzeliłam sobie, że tak jak w rozgrywce 0 okaże się czystym (niewilaczącym) kandydatem na szeryfa, ot co.

Jakoś tak ciężko tu cokolwiek gdybać przy takiej aktywności moi mili, nie uważacie?

To ja taka skromna i żem na siebie nie głosowała, a tu proszę Katty i Kive tacy bezpośredni. Pff.

Blackout słoneczko, proszę uzasadnij mi swój głos na Katty? Czy to było zwykle pójście za tłumem, czy jednak zrodziło Ci się coś w główce?

PS Katty, na Xana i tak trzeba zawsze mieć oko, więc to nie takie głupie, choć automatycznie mimo wszystko postawiłaś i siebie w takim lekko podejrzanym świetle szybciutko wycofując się z takiej tezy broniąc swojej pozycji dobrego szeryfa. Przecież będąc niewinnym króliczkiem nie powinnaś się tym martwić, hmm?
Powrót do góry Go down
Kivesan

Jesus gets naked
Kivesan


Liczba postów : 147


Karta Postaci

Imię
: Alejandro
Wiek: 27
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 2   Rozgrywka nr 2 Icon_minitimePią 02 Wrz 2016, 22:48

Ao, tak ładnie rozpisałeś wszystkich, ale z tego wynika, że nie wiadomo kto jest wilkiem - to już wiemy.

Ja bym chciał się dowiedzieć, co o tym wszystkim myślą Xan i Black.
Powrót do góry Go down
Katty

Jebany wygryw/dziecko szczęścia
Katty


Liczba postów : 72


Karta Postaci

Imię
: Alice
Wiek: 21
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 2   Rozgrywka nr 2 Icon_minitimeSob 03 Wrz 2016, 08:39

@LD
Mysle, ze kazdy kroliczek powinien sie bac, zeby ktos go nie wziął za zdrajce. C: Nawet brak kropki na koncu zdania moze sprawic, ze stafo uzna to za wystarczający dowód na twoją wilczość. ale dobreee! Bierzesz mnie pod wlos! Podoba mi sie.
A co do mojego posta...
Wiesz! Taki zarcik, ze chcialam postawic kogos w zlym swietle, ale to wiąże się ze mna, wiec spierdalam, ale jednak napisze to zeby bylo ciekawiej.
Powrót do góry Go down
Xan

Użyszkodnik
Xan


Liczba postów : 85


Karta Postaci

Imię
: Nathan
Wiek: 26
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 2   Rozgrywka nr 2 Icon_minitimeSob 03 Wrz 2016, 10:19

LD
Coś nie pasuje mu w twoim stylu gry. Nie ufam Ci.
Powrót do góry Go down
ufochlorophyll

Reine du Drame
ufochlorophyll


Liczba postów : 156


Karta Postaci

Imię
: Michelle
Wiek: 25
Aktualny ubiór:

Rozgrywka nr 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 2   Rozgrywka nr 2 Icon_minitimeSob 03 Wrz 2016, 12:46

W linczu ginie Lazy Dancer.
Kiedy wszystkim wydawało się, że niebezpieczeństwo zniknęło, wśród członków stada zauważono symptomy śmiertelnej egzotycznej choroby, która powodowała zaburzenia mowy.
Giną wszyscy poza Xanem. Przewidział, że nastąpi epidemia i w porę schował się w swej króliczej norce, nie wychodząc z niej całe dnie.

Dziękuję za grę, mam nadzieję, że w następnych będziecie bardziej aktywni.

GraczeKivesan, Aokigahara (myśliwy), Xan (wróżbita), Lazy Dancer (wilk), Katty (wiedźma), Blackout
Wygrana królików!
Powrót do góry Go down
http://jfcgrandma.tumblr.com
Sponsored content






Rozgrywka nr 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka nr 2   Rozgrywka nr 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka nr 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Rozgrywka 0
» Rozgrywka 1
» Rozgrywka 41
» Rozgrywka nr 99
» Rozgrywka nr 119

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: START :: MOBILE GAME :: Archiwum gier-