Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3



 

Share
 

 Rozgrywka 118 - Na granicy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 15:47

Daffodil napisał:
RiddleMeThis napisał:
Oznacza to że mamy małą aktywność jak na 11 graczy i trzeba zacząć kombinować nad możliwymi scenariuszami. Pierwsza opcja jednak teraz mi bardziej pasuje. YaSSka zrobiła nam wyzwanie. Daff+Kielon+w pełni sterowany Grul/Ela. Hmm..
Yass losuje role. Kolejne pierdololo ucinam.
Nigdzie nie napisałem że YaSSka nie losowała. Skończ starać się na siłę zmniejszyć wagę moich postów, to nic nie da. Dlaczego to robisz? Kogoś strach obleciał? Teraz już wiesz że jestem do tego zdolny, co?
[quote="Daffodil"]
RiddleMeThis napisał:

RiddleMeThis napisał:
Możliwe że twoich dowodów nie będzie, a będzie trzeba kogoś powiesić. Co wtedy?
Wiesza się ludzi na podstawie dowodów. Na tym polega ta gra. Dowodów by nie było, gdyby nikt nic nie mówił. : > A może po prostu boisz się merytorycznej dyskusji?
Oczywiście że się nie boję, lecz nie zaraz po wyborze szeryfa, chyba że ktoś się ewidentnie wypierdoli. Mamy ponad 24h. Można snuć teorie je badać. Można wiele, ale merytoryczna dyskusja nie na tym etapie gry.
Daffodil napisał:

Nie wie. To wszystko na potrzeby jego "prowokacji".
Ktoś tu mnie broni? Dlaczego? Crier i Kielon już Ci nie wystarczą? Budujesz sobie małą armie?  
Daffodil napisał:

Wnoszę o większą aktywność co u niektórych. Robię wykreślankę, a do tego potrzebne mi są dane.

Ooooo! To samo pisałem do Shuja jak wilczył! Uwielbiam te zagrania. Piszesz "Frytki z rosołem", a wbija się do głowy"Szukam wilka, jestem po waszej stronie, króliczki". Wilcze zagranie.

Nie skanować Hanki, nie ma takiej potrzeby.

Edit1% I jeszcze do Seza

Sezuś napisał:

Przede wszystkim Riddle z dupy z góry wie kto jest winny a kto nie (może nie oskarża ale wie kto niewinny). Nie ma kupidyna więc? Zwłaszcza że pierwsza obrona kogoś (chyba CrierHanka) była w pierwszym poście.
Hanka.

Sez zaczyna grać ciekawie. Nie atakuje czołowych graczy, ale za to wie kogo chce atakować. Jestem to ja,Grul i Hanka, czyli 3 niewinne króliczki. Da się bardziej wilczo? Czekam na więcej.
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
Daffodil

Użyszkodnik
Daffodil


Liczba postów : 107


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 16:04

RiddleMeThis napisał:
Nigdzie nie napisałem że YaSSka nie losowała.
W twoich postach właśnie widać przekonanie, iż nie losowała - precyzyjnie rzecz ujmując nawet: wybierała.
RiddleMeThis napisał:
Skończ starać się na siłę zmniejszyć wagę moich postów, to nic nie da.
Nie zmniejszam, tylko ucinam ci pierdololo, które nie jest zgodne z powszechną prawdą. : > Czemu forsujesz fałszywe informacje? Najpierw stan wilków, teraz sugestia, że Yass nie losowała.
RiddleMeThis napisał:
Teraz już wiesz że jestem do tego zdolny, co?
Do czego? XD
RiddleMeThis napisał:
Oczywiście że się nie boję, lecz nie zaraz po wyborze szeryfa, chyba że ktoś się ewidentnie wypierdoli. Mamy ponad 24h. Można snuć teorie je badać. Można wiele, ale merytoryczna dyskusja nie na tym etapie gry.
Merytoryczną się tak naprawdę od początku prowadzi, ale co ja tam wiem. :^) Niemerytoryczna i bezsensowna gadka nie powinna mieć tutaj w ogóle miejsca i dobrze o tym wiesz, mój drogi. Zawsze wnosisz o to, by nie było zbędnych tekstów, zapychaczy. Skąd zmiana?
RiddleMeThis napisał:
Dlaczego? Crier i Kielon już Ci nie wystarczą? Budujesz sobie małą armie?
Szukam sobie sojuszników na lincz. : (
Ponadto nawet cię nie broniłem.
RiddleMeThis napisał:
To samo pisałem do Shuja jak wilczył! Uwielbiam te zagrania. Piszesz "Frytki z rosołem", a wbija się do głowy"Szukam wilka, jestem po waszej stronie, króliczki". Wilcze zagranie.
Skoro pisałeś to do niego, jak on wilczył, to ostatecznie królicze zagranie. :^) Szach-mat, logika jest bezlitosna.

A, zapomniałem: "Frytki z rosołem".


Ostatnio zmieniony przez Daffodil dnia Pią 19 Lut 2016, 16:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Wielki Szu

Użyszkodnik
Wielki Szu


Liczba postów : 39


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 16:05

Daff w poście, w którym mi odpowiadasz... Przyznałeś mi rację co do tłumaczenia się Sai'owi, a kiedyś (dawno temu) też cię w podobny sposób podpuściłem, gdzie mogłeś albo mi zaprzeczyć, albo potwierdzić jak tutaj. Zaprzeczyłeś i byłeś czysty. Tu, zdaje się, jest inaczej.
No i fakt, że w jednym poście starałeś się wrzucić wszystkie te twoje "rzeczy, które piszesz jako królik" typu właśnie uniewinnianie tak o.

Daffodil napisał:
RiddleMeThis napisał:
Nie lubimy jak się nas oskarża, prawda? Oskarża wilk! Wilk jest zły i wilka trzeba powiesić!
To nie są gracze tego pokroju, SSaj. Nadinterpretujesz w tym momencie. No chyba że masz uraz do Crier z powodu ostatniej wilczej.
Ale z niektórymi to jednak tak jest, Crier też mnie ostatnio podejrzewała przez to, że chciałem ją powiesić. xD Może dlatego ją uniewinniasz? Bo niepotrzebna ci kolejna osoba, która cię podejrzewa?
Swoją drogą, Kielon nie bardzo u mnie zapunktował na początku i teraz zastanawiam się, czy po prostu stwierdzasz to po większej ilości gier z jej udziałem, czy też jest drugim wilczkiem.
ufochlorophyll napisał:
Szuj napisał:
Asuno wilk.
Strasznie wkurza mnie takie rzucanie hasłami. "Asuno wilk", "Daff wilczy", "X czysty", "Y brudny". Ja rozumiem, że próbujecie prowokować, wyciągać wnioski z reakcji i tak dalej, ale przerzucaniem się hasłami nie przekonacie nikogo.
Próbuję nie odstawać od Daffa czy Sai'a, w końcu to tacy mistrzowie prowokacji. Też chciałem poudawać, że coś potrafię. : v
Daffodil napisał:
SSaja mógłbym uniewinnić, ale tylko, jak nikt nie podważy jego mocnej sugestii o myśliwym.
A co, jeśli to zrobię?


Sez trzeci wilk?
Powrót do góry Go down
Daffodil

Użyszkodnik
Daffodil


Liczba postów : 107


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 16:21

Wielki Szu napisał:
Przyznałeś mi rację co do tłumaczenia się Sai'owi, a kiedyś (dawno temu) też cię w podobny sposób podpuściłem, gdzie mogłeś albo mi zaprzeczyć, albo potwierdzić jak tutaj. Zaprzeczyłeś i byłeś czysty.
Zaprzeczyłem i byłem winny. Choć to jeszcze zależy, o którą grę ci chodzi.
Ucinanie pierdololo to potwierdzenie? No chyba nie.
Wielki Szu napisał:
No i fakt, że w jednym poście starałeś się wrzucić wszystkie te twoje "rzeczy, które piszesz jako królik" typu właśnie uniewinnianie tak o.
Ja właśnie "tak o" nigdy nie uniewinniam. Naprawdę mam powody, ale skoro o nie nie pytałeś, to ich nie znasz po prostu.
Wielki Szu napisał:
Może dlatego ją uniewinniasz?
Pisałem już dlaczego.
Wielki Szu napisał:
Swoją drogą, Kielon nie bardzo u mnie zapunktował na początku i teraz zastanawiam się, czy po prostu stwierdzasz to po większej ilości gier z jej udziałem
Wilczy start kielona zawsze dziwnie się różni. Obecny start nie odstaje od normy. Jeśli teraz początek został przemyślany przez tego gracza, to w późniejszej grze na pewno się wsypie. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości.
Wielki Szu napisał:
A co, jeśli to zrobię?
Nie będę brał go za 100% czystego.
Powrót do góry Go down
Sezuś

Użyszkodnik
Sezuś


Liczba postów : 50


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 16:30

Wybaczcie mi blad w edycji posta na komie - wyslalo mi edycje jako drugi (o ten tu na dole).
Ten post do kasacji


Ostatnio zmieniony przez Sezuś dnia Pią 19 Lut 2016, 16:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sezuś

Użyszkodnik
Sezuś


Liczba postów : 50


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 16:30

Shuj, bo mi głupio że wyszło jak wyszło że nie mogę pisać, więc grzecznie przepraszam. Z reguły wtedy ludzie po szczerych przeprosinach na zakończenie rozmowy dodają "jeszcze raz przepraszam za to", traktuj to jak to :> co do tego, że to prowokacja Riddlea - marna i nieudana, więc można ją traktować jak durny błąd wilka.
Swoją drogą śmieszne jest, że piszę pierwszego posta, spóźnionego bo spóźnionego, ale niczym się raczej nie wyróżniającego - i już dwie osoby skore są traktować mnie jako wilka. Róbcie ludziom jeszcze więcej podejrzanych niż tych bardziej oczywistych :> albo przynajmniej gdy napiszę więcej..
Shuj, czego dopiero w drugim poście wyraziłeś myśl żem trzecim wilkiem? W pierwszym skomentowałeś moje myśli ale neutralnie. I ni z dupy ni z pietruchy podpinasz się pod Riddlea co do pomysłu mnie-wilka.
Powrót do góry Go down
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 16:42

Daffodil napisał:
RiddleMeThis napisał:
Nigdzie nie napisałem że YaSSka nie losowała.
W twoich postach właśnie widać przekonanie, iż nie losowała - precyzyjnie rzecz ujmując nawet: wybierała.
Widzisz co chcesz widzieć.Nigdy nie byłem przekonany że wybierała.
Daffodil napisał:

RiddleMeThis napisał:
Skończ starać się na siłę zmniejszyć wagę moich postów, to nic nie da.
Nie zmniejszam, tylko ucinam ci pierdololo, które nie jest zgodne z powszechną prawdą. : > Czemu forsujesz fałszywe informacje? Najpierw stan wilków, teraz sugestia, że Yass nie losowała.
Huja nie pierdololo, robisz to specjalnie, bo chcesz mnie zajebać i mieć spokój. Jeśli to zrobisz to zginiesz. Do stanu wilków sam nie byłeś pewny a na drugie masz odp tam^
Daffodil napisał:

Do czego? XD
"Zdechł pies".
Daffodil napisał:

Merytoryczną się tak naprawdę od początku prowadzi, ale co ja tam wiem. :^) Niemerytoryczna i bezsensowna gadka nie powinna mieć tutaj w ogóle miejsca i dobrze o tym wiesz, mój drogi. Zawsze wnosisz o to, by nie było zbędnych tekstów, zapychaczy. Skąd zmiana?
Mamo, mam już 10 lat, dojrzałem. Dawaj dowody na wilki. W huj tego. Tylko się nie pomyl, bo Ci będę wypominał do usranej śmierci.
Daffodil napisał:

Szukam sobie sojuszników na lincz. : (
Ponadto nawet cię nie broniłem.
Sezowi tłumaczyłeś moje "prowokacje". Po cholerę? Sam się mogę bronić przed wilkami jeśli zajdzie taka potrzeba. Ale dzięki, kumplu.
Daffodil napisał:

Skoro pisałeś to do niego, jak on wilczył, to ostatecznie królicze zagranie. :^) Szach-mat, logika jest bezlitosna.
Nołp. Pisałem do niego to samo, co do Ciebie, jak ON wilczył.
Sezuś napisał:
Wybaczcie mi blad w edycji posta na komie - wyslalo mi edycje jako drugi (o ten tu na dole).
Ten post do kasacji
Dago też w swojej wilczej kasował posty.
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
Kenliver

Użyszkodnik
Kenliver


Liczba postów : 28


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 16:47

Cyber napisał:
Matko, koszmarna moja gra, nie że źle mi z wilkiem.
Nie jest Ci źle z tym, że jesteś wilkiem, czy to nie jest przyznanie się?

Szu napisał:
Ken, spytam jeszcze raz, czemu napisałaś "bo nie Szu"? Uważasz mnie za słabego gracza? Bo w sumie jakbyś rzeczywiście brała pod uwagę to, co pisałem, to jaki sens ma uzasadnianie głos na Daffa w ten sposób?
Nie, przecież należysz do wielkiej Trójcy, jak Daff i Gauz. "D
Bo byłeś kontrkandydatem.

Riddle napisał:
Myślałem że jesteś po naszej stronie ;<
Po stronie wilków?

Ufo napisał:
Natomiast ciekawi mnie to, że podpięłaś się pod pytanie Daffa o ulubioną rolę Saia.
A to z nieuwagi, czytając dzisiaj rano posty, zauważyłam, że zadałam takie same pytanie co Daff, fail.]

Daff napisał:
Wilczy kielon głosowałby na Daffa.
Jakoś w rozgrywce 116, Króliczy Kielon właśnie głosował na Ciebie, więc idąc tą myślą, to wilczy Kielon właśnie powinien głosować na kogoś innego.

Daff napisał:

Jedna osoba stąd do skana: [cybercybergurl21, Kenliver, AsunoHana]. Jeśli Kiveś się pojawi, to on też do puli.
A w sumie dlaczego nie ma tu Ufo, której nie oczyściłeś?

Daff napisał:
Wnoszę o większą aktywność co u niektórych.
Nie wszyscy mają zakończoną sesję, jak Ty. xD
Powrót do góry Go down
kieliszek

Użyszkodnik
kieliszek


Liczba postów : 46


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 17:24

ufo napisał:
Szu napisał:
Asuno wilk.
Strasznie wkurza mnie takie rzucanie hasłami. "Asuno wilk", "Daff wilczy", "X czysty", "Y brudny". Ja rozumiem, że próbujecie prowokować, wyciągać wnioski z reakcji i tak dalej, ale przerzucaniem się hasłami nie przekonacie nikogo. Przydałyby się po prostu jakieś argumenty z waszej strony, bo to wygląda jak "X wilczy, jestem taki mądry, że to wiem, ale nie powiem wam skąd".
Ale tak abstrahując o tego akapitu wyżej, Asuno rzeczywiście jest podejrzana. XD Szkoda, że nie pamiętam, jak zazwyczaj gra. Ktoś może się wypowie na ten temat?

Hipokryzja lvl Ufo xD Nawet to tłumaczenie średnio ci pomogło. Dlaczego ją podejrzewasz?

Daffodil napisał:
Mam często wrażenie, że sobie żartujesz/trollujesz.

A ja mam wrażenie, że on cię chyba zignorował w ogóle. :I W sensie, ten fragment. To już w ogóle poniżej jakiegokolwiek poziomu. Aż dziwne, że ze swoich pierwszych gier pamiętam go jako jednego z lepszych graczy. Eh, te złudzenia… No i mam wrażenie, że część wypowiedzi traktuje dosyć wybiórczo. A na niektóre moje nawet nie odpisuje. A z tobą to się chętnie bawi XD

Daff napisał:
ja napisał:
Chociaż w sumie to i tak nie ma znaczenia, bo pewnie i tak zgarniesz większość głosów
.
To czemu ostatecznie twój głos nie poszedł na mnie?

Eee… chyba napisałem? xD Zerknij tutaj :

ja napisał:
Uznałem, że byłoby trochę nudno jakbyś po raz któryś został szeryfem.

Sezuś napisał:
Kieliszek się specjalnie nie wyróżnia.

Gra ze mną po raz pierwszy, a już udaje eksperta. Nice.

Sai napisał:
Ktoś tu mnie broni? Dlaczego? Crier i Kielon już Ci nie wystarczą? Budujesz sobie małą armie?

Gdybym był w tej „armii” jak to ująłeś, to bym chyba nie oddawał głosu na Shujina w głosowaniu na szeryfa.

Sai napisał:
Mamo, mam już 10 lat, dojrzałem.

Nie sondze. xD

Sai napisał:
Dawaj dowody na wilki. W huj tego.

Czemu prosisz go dowody? Sam nie potrafisz ich wskazać?

Sai napisał:
Sezuś napisał:
Wybaczcie mi blad w edycji posta na komie - wyslalo mi edycje jako drugi (o ten tu na dole).
Ten post do kasacji
Dago też w swojej wilczej kasował posty.

Ale czy Sezuś to też Dago? xD Jeśli osoba A robiła taką a taką rzecz celowo, to od razu osoba B też musi tak robić?
Powrót do góry Go down
Sezuś

Użyszkodnik
Sezuś


Liczba postów : 50


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 17:42

Riddle, wiesz lub nie, jestem w jakiejś szkole na zadupiu. Błąd może się zdarzyć. Poza tym nie pamiętam gry w której Dago tak robił więc nie znam powodu dla którego usuwać posty w wilczej grze.
Kieliszek, nie eksperta, to też była neutralna wypowiedź. W sumie dla ciebie pozytywna, skoro cię nie podejrzewam.
Powrót do góry Go down
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 19:35

Kenliver napisał:

Riddle napisał:
Myślałem że jesteś po naszej stronie ;<
Po stronie wilków?
Twoim zdaniem "nasza" strona to strona wilków? Ciekawe.
kieliszek napisał:

A ja mam wrażenie, że on cię chyba zignorował w ogóle. :I W sensie, ten fragment. To już w ogóle poniżej jakiegokolwiek poziomu. Aż dziwne, że ze swoich pierwszych gier pamiętam go jako jednego z lepszych graczy. Eh, te złudzenia… No i mam wrażenie, że część wypowiedzi traktuje dosyć wybiórczo. A na niektóre moje nawet nie odpisuje. A z tobą to się chętnie bawi XD
Nie czułem wielkiej potrzeby na odpowiedź. Ogólnie teraz staram się odpisywać na wszystko, co jest tego warte. Trzeba też rozgraniczać rzeczy na które trzeba, a na które pod żadnym pozorem nie wolno odpisywać.
kieliszek napisał:

Sai napisał:
Ktoś tu mnie broni? Dlaczego? Crier i Kielon już Ci nie wystarczą? Budujesz sobie małą armie?

Gdybym był w tej „armii” jak to ująłeś, to bym chyba nie oddawał głosu na Shujina w głosowaniu na szeryfa.
Sugerujesz że mogłeś mieć jakąś szansę kontaktu z Daffem jeszcze przed uniewinnieniem Cię przez niego(w momencie wybierania szeryfa)? Ja miałem na myśli to, że Cię uniewinnił i szuka kumpli, a Ty to odebrałeś jako wspólne wilczenie(przez kontakt już w momencie głosowania). <--- Graczu, jeśli nie wiesz o co chodzi to przeczytaj to powoli. Ciekawe. Kielon, wtopa ;3 [Daff+Kielon+Sez?] Sez jakoś specjalnie źle ani dobrze o nich nie pisał + Podał nam opis danych graczy. Wilcze zagranie. Mi pasuje.
kieliszek napisał:

Czemu prosisz go dowody? Sam nie potrafisz ich wskazać
Prosz. ^Tam jest na Ciebie i Daffa. Na Seza też podałem.
Co o tym myśli stado?
kieliszek napisał:

Ale czy Sezuś to też Dago? xD Jeśli osoba A robiła taką a taką rzecz celowo, to od razu osoba B też musi tak robić?
Obrona Seza, miło <3

Sezuś napisał:
Riddle, wiesz lub nie, jestem w jakiejś szkole na zadupiu. Błąd może się zdarzyć. Poza tym nie pamiętam gry w której Dago tak robił więc nie znam powodu dla którego usuwać posty w wilczej grze.
Ależ ja Cię o to nawet nie napastowałem. Po prostu stwierdziłem. Dlaczego taki energiczny odzew? Lubisz się tłumaczyć?
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
Daffodil

Użyszkodnik
Daffodil


Liczba postów : 107


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 19:38

RiddleMeThis napisał:
Nigdy nie byłem przekonany że wybierała.
Byłeś. Nie wycofuj się teraz z tego.
RiddleMeThis napisał:
Huja nie pierdololo, robisz to specjalnie, bo chcesz mnie zajebać i mieć spokój.
Nigdzie nie mówiłem, że cię zabiję. Znowu przesadzasz, SSaj. Nie wiem, widzisz, że twoje pierdololo nie działa na stado i dostrzegasz, że nie masz poparcia? To wygląda na takie chwytanie się brzytwy.
RiddleMeThis napisał:
Do stanu wilków sam nie byłeś pewny a na drugie masz odp tam^
Byłem pewny. Przynajmniej nie szerzyłem fałszywych informacji. :'D I nie, to żadna odpowiedź.
RiddleMeThis napisał:
Mamo, mam już 10 lat, dojrzałem. Dawaj dowody na wilki. W huj tego. Tylko się nie pomyl, bo Ci będę wypominał do usranej śmierci.
Nie mówiłem, że posiadam jakiekolwiek dowody. Merytoryczna dyskusja nie oznacza od razu posiadania dowodów i dobrze o tym wiesz.
RiddleMeThis napisał:
Pisałem do niego to samo, co do Ciebie, jak ON wilczył.
Ostatecznie i tak wychodzi na moje. Nie widzę innej opcji.
Kenliver napisał:
Króliczy Kielon właśnie głosował na Ciebie, więc idąc tą myślą, to wilczy Kielon właśnie powinien głosować na kogoś innego.
Głos na Daffa to głos bezpieczny. Zresztą kielon to głosowanie na Szuja zainicjował, dlatego nie rozpatruję tego w wilczych kategoriach. Gdyby był kolejnym głosem z rzędu na daną osobę, czyli zwyczajną podpiną, to wtedy mógłbym podejrzewać, że wilczy.
Kenliver napisał:
A w sumie dlaczego nie ma tu Ufo, której nie oczyściłeś?
Dałem tu osoby, do których mam pewność, że najciężej będzie mi je rozgryźć. ufo do tych "najcięższych" nie należy.
kieliszek napisał:
Eee… chyba napisałem? xD Zerknij tutaj :
Wiem, wiem, ale to błędne postępowanie, skoro "i tak zgarnę większość głosów". Po co głosować na kogoś innego, skoro byłeś przeświadczony, że fatum nie zostanie przełamane?

Sez, ktoś jeszcze prócz wspomnianej przez ciebie trójki ewidentnie śmierdzi?
ufoporno, też się wypowiedz, kto wg ciebie jest podejrzany na tę chwilę.

RiddleMeThis napisał:
Prosz. ^Tam jest na Ciebie i Daffa. Na Seza też podałem.
A ponoć przed pierwszym linczem nie można mieć dowodów. :'D
Powrót do góry Go down
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 19:58

Daffodil napisał:
RiddleMeThis napisał:
Nigdy nie byłem przekonany że wybierała.
Byłeś. Nie wycofuj się teraz z tego.
Cytat gdzie to jasno napisałem. I kto tu pierdoli na siłę?
RiddleMeThis napisał:
Huja nie pierdololo, robisz to specjalnie, bo chcesz mnie zajebać i mieć spokój.

Daffodil napisał:

Nigdzie nie mówiłem, że cię zabiję. Znowu przesadzasz, SSaj. Nie wiem, widzisz, że twoje pierdololo nie działa na stado i dostrzegasz, że nie masz poparcia? To wygląda na takie chwytanie się brzytwy.
Sam mi to psujesz. Dlaczego? Bo jesteś wilkiem i Ci to nie na rękę.

Daffodil napisał:

Nie mówiłem, że posiadam jakiekolwiek dowody. Merytoryczna dyskusja nie oznacza od razu posiadania dowodów i dobrze o tym wiesz.
Ok. Napierdalanie mięsem jest równie skuteczne na początku. Tu możesz mieć własne zdanie, ja też swoje mam.
Daffodil napisał:

Ostatecznie i tak wychodzi na moje. Nie widzę innej opcji.
Nie. Przeczytaj dobrze.
Daffodil napisał:

RiddleMeThis napisał:
Prosz. ^Tam jest na Ciebie i Daffa. Na Seza też podałem.
A ponoć przed pierwszym linczem nie można mieć dowodów. :'D
Kurwa naucz się czytać.
RiddleMeThis napisał:

Oczywiście że się nie boję, lecz nie zaraz po wyborze szeryfa, chyba że ktoś się ewidentnie wypierdoli. <<<Mamy ponad 24h. Można snuć teorie je badać. Można wiele, ale merytoryczna dyskusja nie na tym etapie gry.
I kolejny przypadek jak na siłę starasz się umniejszyć mój autorytet. "Dlaczego? Bo jesteś wilkiem i Ci to nie na rękę." ~Ja ^
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
Sezuś

Użyszkodnik
Sezuś


Liczba postów : 50


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 20:28

Riddle, praktycznie zawsze opisuje wszystkich. Znajdziesz to w dawnych rozgrywkach.
A jeśli chodzi o tłumaczenie - nie lubię jak ktoś podważa grzeczne, rzetelne wytłumaczenie, które jest jak najbardziej prawdopodobne.
Dffa, raczej nie. Może Shujin bo coś mniej pisze, mniej niż zwykle, który wie w sumie jak gram i dziwne że mnie zaczął tak łatwo i szybko o cokolwiek podejrzewać. Nie chodzi tu o osobistą miłość (
Powrót do góry Go down
kieliszek

Użyszkodnik
kieliszek


Liczba postów : 46


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 22:44

Sai napisał:
Sugerujesz że mogłeś mieć jakąś szansę kontaktu z Daffem jeszcze przed uniewinnieniem Cię przez niego(w momencie wybierania szeryfa)? Ja miałem na myśli to, że Cię uniewinnił i szuka kumpli, a Ty to odebrałeś jako wspólne wilczenie(przez kontakt już w momencie głosowania). <--- Graczu, jeśli nie wiesz o co chodzi to przeczytaj to powoli. Ciekawe. Kielon, wtopa ;3

Sugeruję ci, że nie jestem ani jego „kumplem” w tej grze ani wilczym kompanem. Daff ci już napisał coś o tym uniewinnieniu (zarówno w odpowiedzi do ciebie, jak i do Ken), ja powtarzać nie będę. Zaraz pewnie będzie, że się podpinam pod niego. XD Kolejna „ciekawa teoria”, eh… Gdybyś był dziewczyną, to starzy by ci chyba dali Nadinterpretacja na imię.

Sai napisał:
ja napisał:
Czemu prosisz go dowody? Sam nie potrafisz ich wskazać
Prosz. ^Tam jest na Ciebie i Daffa. Na Seza też podałem.

Aha. Dopiero jak ktoś nacisnął to je dałeś. A nie, sorry. Wymyśliłeś na poczekaniu. XD

Sai napisał:
Obrona Seza, miło <3

Nie, to alergiczna reakcja na głupotę. Serio, bo ludzie np. nigdy nie piszą z telefonów, nie chodzą do szkoły ani do pracy… Tylko siedzą i nie mają życia poza grą. XD

Sai napisał:
Daff+Kielon+Sez?

Dlaczego mi to wygląda na chęć jakiejś kurwa nie wiem osobistej zemsty na mnie i na Daffie? XD A Seza to sobie pewnie doczepiłeś, bo ci po prostu podpasował. XD
Powrót do góry Go down
kieliszek

Użyszkodnik
kieliszek


Liczba postów : 46


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 22:47

Daff napisał:
ja napisał:
Eee… chyba napisałem? xD Zerknij tutaj :
Wiem, wiem, ale to błędne postępowanie, skoro "i tak zgarnę większość głosów". Po co głosować na kogoś innego, skoro byłeś przeświadczony, że fatum nie zostanie przełamane?

Zauważyłem to dopiero jak ludzie zaczęli na ciebie głosować. :c
Powrót do góry Go down
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Lut 2016, 10:29

Daffodil napisał:

Mogę się pobawić z tobą w Macierewicza? :'D SSaj wilk!!!!!111!!!11!1oneone!!1 A Hanka brudna, bo się nie myła. :< Heheszki.
O Macierewiczu pisała YaSS, wilczyca. Coś w stylu "Ty zawsze pierdolisz bez sensu". Zrobiłeś to samo.

Riddle napisał:

Nie skanować Hanki, nie ma takiej potrzeby.
0 reakcji. Wilki są nieaktywne? A może trafiłem w wilka? A może ktoś im posty sprawdza?  A może wszystkie trzy? Hanka jednak do skana ;/ Daff umieścił ją na końcu listy.
Wilki, wilki.. Sez+Hanka+Daff? Kielon..? Grul? Ewentualnie nieaktywny Kiveś? Cholera, jeszcze raz. Motanina.

Edit1%
kieliszek napisał:

Dlaczego mi to wygląda na chęć jakiejś kurwa nie wiem osobistej zemsty na mnie i na Daffie? XD A Seza to sobie pewnie doczepiłeś, bo ci po prostu podpasował. XD
Do Ciebie nic nie mam, Kieliszku.
kieliszek napisał:

Aha. Dopiero jak ktoś nacisnął to je dałeś. A nie, sorry. Wymyśliłeś na poczekaniu. XD
Dopiero jak się wjebałeś. Wcześniej mogłem? Jeśli tak to mnie oświeć.

Edit1 Poprawiłem cytaty,


Ostatnio zmieniony przez RiddleMeThis dnia Sob 20 Lut 2016, 11:24, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
Sezuś

Użyszkodnik
Sezuś


Liczba postów : 50


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Lut 2016, 10:33

RiddleMeThis napisał:

Wilki, wilki.. Sez+Hanka+Daff?.
XDDDDDDDD
Powrót do góry Go down
Daffodil

Użyszkodnik
Daffodil


Liczba postów : 107


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Lut 2016, 11:05

RiddleMeThis napisał:
Cytat gdzie to jasno napisałem. I kto tu pierdoli na siłę?
Proszę bardzo:
RiddleMeThis napisał:
Coś mi tam miga, że było mowa najczęściej o 20%. YaSSka dałaby 3 na 8 z prawie 100% prawdopodobieństwem że szeryfem będzie wilk? Co o tym myśli stado?
RiddleMeThis napisał:
Sam mi to psujesz.
Nie, nie, nie, ty sam sobie to psujesz przez takie pierdololo. Inni gracze też ci to powiedzą.
RiddleMeThis napisał:
Napierdalanie mięsem jest równie skuteczne na początku.
Nie jest. :'D
RiddleMeThis napisał:
I kolejny przypadek jak na siłę starasz się umniejszyć mój autorytet.
Teraz nagle się "wypierdoliłem", tak? Zabawne. Wcześniej niby tego nie zrobiłem?
PS: Autorytetu nie masz żadnego.
Sezuś napisał:
Dffa, raczej nie. Może Shujin bo coś mniej pisze, mniej niż zwykle, który wie w sumie jak gram i dziwne że mnie zaczął tak łatwo i szybko o cokolwiek podejrzewać.
A co sądzisz o Crier?
RiddleMeThis napisał:
O Macierewiczu pisała YaSS, wilczyca. Coś w stylu "Ty zawsze pierdolisz bez sensu". Zrobiłeś to samo.
Na długo przed tamtą grą byłeś przez nas ogłoszony Macierewiczem, więc nie, sorry, to traci tutaj moc.
RiddleMeThis napisał:
Daffodil napisał:

Nie skanować Hanki, nie ma takiej potrzeby.
0 reakcji. Wilki są nieaktywne? A może trafiłem w wilka? A może ktoś im posty sprawdza?  A może wszystkie trzy? Hanka jednak do skana ;/ Daff umieścił ją na końcu listy.
Nie pisałem, by nie skanować Hanki. Popraw cytaty. To że była na końcu nawiasu kwadratowego, nie oznacza, że jest najmniejsza podejrzana z tamtej trójki. Każda z nich, która tam była, jest równoważnie podejrzana. Dlatego są tam przecinki, a nie np. cyfry. Brzytwy się chwytamy, SSaj?

Sez, coś więcej poza iksdekami? xD
Powrót do góry Go down
kieliszek

Użyszkodnik
kieliszek


Liczba postów : 46


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Lut 2016, 11:54

Sai napisał:
Wilki, wilki.. Sez+Hanka+Daff? Kielon..? Grul? Ewentualnie nieaktywny Kiveś? Cholera, jeszcze raz. Motanina.

Wróć do gry jak będziesz bardziej zdecydowany, plz. To wygląda teraz jak jakieś cholerne strzelanie do kaczek. Na oślep. xD
Powrót do góry Go down
Wielki Szu

Użyszkodnik
Wielki Szu


Liczba postów : 39


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Lut 2016, 12:15

Daffodil napisał:
Ja właśnie "tak o" nigdy nie uniewinniam. Naprawdę mam powody, ale skoro o nie nie pytałeś, to ich nie znasz po prostu.
Nono, wiem, chodziło o to, że po prostu piszesz "X czysty/a" i nie ujawniasz stadu, czemu tak sądzisz. Teraz może masz jakieś powody, może nie masz (jak spytam, to zapewne jakieś wymyślisz), bo "ohohoh, styl się nie zmienił, czysta" powodem być nie może, dobrze o tym wiesz.
Daffodil napisał:
Wielki Szu napisał:
A co, jeśli to zrobię?
Nie będę brał go za 100% czystego.
No to robię to. Zaprzeczam.

Sezuś napisał:
Shuj, bo mi głupio że wyszło jak wyszło że nie mogę pisać, więc grzecznie przepraszam.
A tam, nie pierdol, czas zawsze się znajdzie, ja ostatnie dwie rozgrywki wyłącznie na telefonie jechałem i dałem radę. Teraz kompa mam i mniej quality posty, bo wolę oglądać filmy/pograć sobie w coś, niż się tu udzielać. xD Także to nie jest żadna wymówka. Nawet na obozie możesz poświęcić godzinę chociażby przed snem i tyle.
Sezuś napisał:
Shuj, czego dopiero w drugim poście wyraziłeś myśl żem trzecim wilkiem? W pierwszym skomentowałeś moje myśli ale neutralnie. I ni z dupy ni z pietruchy podpinasz się pod Riddlea co do pomysłu mnie-wilka.
Kiedy miałem komentować wcześniej twoje myśli, skoro to był twój pierwszy post? Nie rozumiem. A wyraziłem myśli, żeś wilkiem, bo nie grasz jak króliczy Sez. Pod Riddla się nie bardzo podpinam, ale - co mnie trochę przeraża - z tego, co widzę, mamy tutaj mniej-więcej takich samych podejrzanych.
Ale nie wiem, skąd mu do głowy przyszło twoje wilczenie, w końcu to ja znam się na tobie. : >
No i te twoje "Kieliszek się specjalnie nie wyróżnia", ahhh.
Tyle. Jak tak dalej pójdzie dzisiaj, to Daff zgarnie głosik ode mnie, chociaż wiem, że prócz Riddla (co w tym przypadku jeszcze bardziej zniechęci resztę do głosowania na pana szeryfa) poparcia żadnego w tej kwestii nie będę miał. Czekam tylko na te słynne "Daff jest za cenny, żeby go teraz odstrzelić, poczekajmy do drugiego linczu" albo "no jak to tak, szeryfa zabijać w pierwszym linczu", no kurwa.
Powrót do góry Go down
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Lut 2016, 13:42

Daffodil napisał:
RiddleMeThis napisał:
Cytat gdzie to jasno napisałem. I kto tu pierdoli na siłę?
Proszę bardzo:
RiddleMeThis napisał:
Coś mi tam miga, że było mowa najczęściej o 20%. YaSSka dałaby 3 na 8 z prawie 100% prawdopodobieństwem że szeryfem będzie wilk? Co o tym myśli stado?
YaSSka ustalała ILE będzie wilków, ale role losowała. Motasz.

Daffodil napisał:
Brzytwy się chwytamy, SSaj?
Pamiętacie rozgrywkę gdzie napierdalałem na Daffa gorzej niż tu(nie, nie w każdej tak robię)? Ta w której dałem sposób 100% wygranej! To samo. Pamiętam, ten sam tekst. Byłeś wilkiem, a ja to wiedziałem. Zginąłem wtedy w linczu a Ty wygrałeś. Nawet na GG chciałeś mnie okłamać, że nie jesteś wilkiem, a ja nie uwierzyłem. Trafnie. Pamiętasz?

kieliszek napisał:
Sai napisał:
Wilki, wilki.. Sez+Hanka+Daff? Kielon..? Grul? Ewentualnie nieaktywny Kiveś? Cholera, jeszcze raz. Motanina.

Wróć do gry jak będziesz bardziej zdecydowany, plz. To wygląda teraz jak jakieś cholerne strzelanie do kaczek. Na oślep. xD
Sam to napisałem, a Ty to ewidentnie podkreślasz. Naznaczasz niczym zły pies z kłami teren myśliwego. Dlaczego? Z tego samego powodu co Twój kumpel.

Chciałbym stwierdzić jeden, kluczowy fakt! Napierdalam na Daffa jak dziki pies nie bez powodu. Jest on "najepszym" graczem na forum, więc agresja wilków powinna być skupiona właśnie na nim. Ja napierdalam, bo mogę. Bo wiem że to skuteczniejsze na Ciebie niż merytoryczna dyskusja. A gdzie wilki? Czemu się nie przyłączą? Domyślcie się! Proste i takie skuteczne założenie.

Edit1%
AsunoHana napisał:
Hej soraśki, że tak nic nie piszę ale mam gości i nie mogę tak za bardzo siedzieć na kompie. ;< Postaram się to jak najszybciej ogarnąć. ;x
Urodziny wczoraj miała.


Ostatnio zmieniony przez RiddleMeThis dnia Sob 20 Lut 2016, 14:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
AsunoHana

Użyszkodnik
AsunoHana


Liczba postów : 26


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Lut 2016, 14:11

Hej soraśki, że tak nic nie piszę ale mam gości i nie mogę tak za bardzo siedzieć na kompie. ;< Postaram się to jak najszybciej ogarnąć. ;x
Powrót do góry Go down
Daffodil

Użyszkodnik
Daffodil


Liczba postów : 107


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Lut 2016, 15:05

Wielki Szu napisał:
Nono, wiem, chodziło o to, że po prostu piszesz "X czysty/a" i nie ujawniasz stadu, czemu tak sądzisz. Teraz może masz jakieś powody, może nie masz (jak spytam, to zapewne jakieś wymyślisz), bo "ohohoh, styl się nie zmienił, czysta" powodem być nie może, dobrze o tym wiesz.
Nie ujawniam, bo nie pytacie. Eileen spytała i dostała odpowiedź. Możesz sobie spojrzeć. I może być powodem. Ani kielon, ani Crier nie są takim typem gracza, by już na początku przemyśleć swój styl i na siłę upodobnić go do króliczego. Rozumiem, że możesz tego nie dopuszczać do myśli, jeśli chodzi o kielona, ale Crier?
RiddleMeThis napisał:
YaSSka ustalała ILE będzie wilków, ale role losowała. Motasz.
Wilki się ustala matematycznie, a potem przydziela poprzez losowanie. Więc nawet nie powinna była ci na myśl przyjść idea, że Yass mogłaby nie dać 3 wilków, skoro jeden z nich na bank zostałby szeryfem. : > Nie, nie ustala się liczebności wilków na podstawie ich "siły".
RiddleMeThis napisał:
Pamiętam, ten sam tekst. Byłeś wilkiem, a ja to wiedziałem. Zginąłem wtedy w linczu a Ty wygrałeś.
Nie piszę go tylko w wilczych, sry. To nie jest moje wilcze znamię, niestety. : <
RiddleMeThis napisał:
Jest on "najepszym" graczem na forum, więc agresja wilków powinna być skupiona właśnie na nim.
Sugerujesz, że jesteś wilkiem?
RiddleMeThis napisał:
A gdzie wilki? Czemu się nie przyłączą? Domyślcie się! Proste i takie skuteczne założenie.
Bo twoje pierdololo nie ma żadnej mocy. Nie jest niczym podparte, dlatego nie masz poparcia. Ponadto ludzie domyślają się, że nie jesteś wróżem, więc... : > Poza tym, nie mamy tutaj totalnych ameb.
Ponadto mogłeś zawsze powiedzieć swoim wilczkom, by się nie przypierdalały, by ci teatrzyk wyszedł. Albo po prostu wiedziały, że lepiej się do mnie nie przypierdalać, bo to się źle dla nich skończy, a ty, jak zwykle, najlepiej wiesz, jak wilczyć. XDDD
AsunoHana napisał:
Hej soraśki, że tak nic nie piszę ale mam gości i nie mogę tak za bardzo siedzieć na kompie. ;< Postaram się to jak najszybciej ogarnąć. ;x
Nie przypominam sobie, byś się kiedykolwiek tłumaczyła, że cię nie ma.
Powrót do góry Go down
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitimeSob 20 Lut 2016, 15:22

Daffodil napisał:

Sugerujesz, że jesteś wilkiem?
Sugeruje, że skoro JA nie jestem wilkiem. Teoretycznie. Z mojej perspektywy. Możesz to dopuścić do myśli? To jestem królikiem! A skoro po takiej fali nakurwiania w "najlepszego" gracza na forum nikt się nie dołączył, to musi być wilkiem, bo wilki się nie przyłączyły.

Daffodil napisał:

RiddleMeThis napisał:
A gdzie wilki? Czemu się nie przyłączą? Domyślcie się! Proste i takie skuteczne założenie.
Bo twoje pierdololo nie ma żadnej mocy. Nie jest niczym podparte, dlatego nie masz poparcia. Ponadto ludzie domyślają się, że nie jesteś wróżem, więc... : > Poza tym, nie mamy tutaj totalnych ameb.
Ponadto mogłeś zawsze powiedzieć swoim wilczkom, by się nie przypierdalały, by ci teatrzyk wyszedł. Albo po prostu wiedziały, że lepiej się do mnie nie przypierdalać, bo to się źle dla nich skończy, a ty, jak zwykle, najlepiej wiesz, jak wilczyć. XDDD
Walisz ogólnikami. "pierdololo", "jesteś gównem i się nie znasz", "ludzie to nie debile, więc Cię nie posłuchają". W tym ostatnim widzę taką perfidną manipulacje. Kończy Ci się arsenał? Nie potrafisz racjonalnie odpowiedzieć? Zimne wyrachowanie. Szukaj możliwości ucieczki, jesteś zdolny chłopak. Ale zanim oddasz głos, to proszę napisz mi jasno KOGO PODEJRZEWASZ. Jak zginiesz będę miał trop.
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
Sponsored content






Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka 118 - Na granicy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka 36
» Rozgrywka nr 97
» Rozgrywka 41
» Rozgrywka nr 99
» Rozgrywka nr 119

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-