Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2



 

Share
 

 Rozgrywka 118 - Na granicy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
cybercybergurl21

Użyszkodnik
cybercybergurl21


Liczba postów : 7


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimeCzw 18 Lut 2016, 19:36

Ken napisał:
Yass mówiła ostatnio, że losuje role.
Toteż w kolejnym punkcie uwzględniłam tę możliwość.

Ken napisał:
A może już jesteś w koszmarze?
Matko, koszmarna moja gra, nie że źle mi z wilkiem.

Riddle napisał:

Stwierdziłem po pierwszym poście w poprzedniej grze. Oczywiście miałem racje.
Na jakiej podstawie?

Kieliszek napisał:

To jest w sumie oczywiste. Choć dla mnie brzmi jakbyś się chciała jakoś zasłonić tym, że jesteś nowa. :v No ale ja na razie przymykam na to oko. Na razie.
Napisałam to, bo osoba wyżej źle mnie zrozumiała.

Daffodil napisał:

Hmm... próbowałem wczuć się w nową osobę bez doświadczenia, która by właśnie uznała, że to było nie wprost.
I jak ci poszło?
Powrót do góry Go down
kieliszek

Użyszkodnik
kieliszek


Liczba postów : 46


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimeCzw 18 Lut 2016, 19:42

Kenliver napisał:
Skąd wiesz jaki jest Kiveś? Nie uczestniczył w żadnej rozgrywce tutaj. Grał z wami wcześniej czy co?


Ano grał, na tymczasówce. Wiesz, tak jakby to "średnio ogarniający" nie wzięło się znikąd. :v I w sumie sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. xD

Sai napisał:

Kielon, pamiętam jak pisałeś o tym że nie ma różnicy między mną a Daffem.

To musiało być bardzo dawno temu. XDDDDDDD

Sai napisał:
Ponadto przypominam że w poprzedniej nie pomyliłem się o milimetr

To jeszcze nic nie znaczy. Tutaj możesz się pomylić. Podkreślam - możesz.
Powrót do góry Go down
Daffodil

Użyszkodnik
Daffodil


Liczba postów : 107


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimeCzw 18 Lut 2016, 19:43

RiddleMeThis napisał:
Stwierdziłem po pierwszym poście w poprzedniej grze. Oczywiście miałem racje.
Nie ma to jak randomowo rzucić na początku gry, że ktoś jest wilkiem i przypadkiem trafić, po czym podkreślać go do końca życia, jakby to było życiowe osiągnięcie. @_@
RiddleMeThis napisał:
No. Serio zaciekawiłeś mnie tymi postami. Ostatnio nie miałeś takiej aktywności, kochanie :> A wiadomo kiedy Daffy się podniecają.
Wiesz, co to sesja, skarbie? : >
Ty na początku natomiast niby pół żartem, pół serio, ale czemu od początku tak bardzo pragniesz się dowartościować i pokazać z jak najlepszej strony, powołując się na "nieomylność" z poprzedniej gry? I to nawet dwukrotnie. W jednym poście.

Odliczam czas do tego, aż SSaj powie o tym sekretnym elemencie, którego nigdy nie wyjawia. 3, 2, 1... ?
Powrót do góry Go down
Crier

Użyszkodnik
Crier


Liczba postów : 48


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimeCzw 18 Lut 2016, 19:55

Dobra, Daff.


Sai napisał:
Fakty na pierwszy ogień! Daff to wilk.

Dowody, proszę.

Szu, czemu zagłosowałeś na siebie? Podobno nie chcesz być szeryfem.

Powrót do góry Go down
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimeCzw 18 Lut 2016, 19:57

Daffodil napisał:
RiddleMeThis napisał:
Stwierdziłem po pierwszym poście w poprzedniej grze. Oczywiście miałem racje.
Nie ma to jak randomowo rzucić na początku gry, że ktoś jest wilkiem i przypadkiem trafić, po czym podkreślać go do końca życia, jakby to było życiowe osiągnięcie. @_@
Heh, Ci nie wychodzi. Celowo? Grul jest czysty i dobrze o tym wiesz. To był mój argument na YaSSke w poprzedniej grze. Ja za to trafiłem.. znowu.


RiddleMeThis napisał:
No. Serio zaciekawiłeś mnie tymi postami. Ostatnio nie miałeś takiej aktywności, kochanie :> A wiadomo kiedy Daffy się podniecają.
Daffodil napisał:

Wiesz, co to sesja, skarbie? : >
Ty na początku natomiast niby pół żartem, pół serio, ale czemu od początku tak bardzo pragniesz się dowartościować i pokazać z jak najlepszej strony, powołując się na "nieomylność" z poprzedniej gry? I to nawet dwukrotnie. W jednym poście.
Niby nie miałeś mieć czasu na tą rozgrywkę, tak? Tak YaSSka wczoraj pisała. Kiedy znajdujesz czas? Jak chcesz. Kiedy chcesz? Kiedy się podniecasz. Kiedy się podniecasz? Jak masz twoją ulubioną rolę. Nie ma kupidyna, więc jest nią wilk. Chcę podkreślić że nie warto po mojej śmierci olewać moich wniosków(co mnie zdenerwowało w poprzedniej).  Gość się stara a tu taki huj. Teraz ty jesteś na czele listy, Daff. Zginiesz zaraz po mnie, nie dam Ci wygrać.[/quote]

Edit1% Cytaty.

Edit 2$

Crier napisał:
Dobra, Daff.
Sai napisał:
Fakty na pierwszy ogień! Daff to wilk.
Dowody, proszę.
Ktoś tu kogoś broni? A może chce się podlizać? Dlaczego? Twoim zdaniem naciskanie na graczy jest złe? Chcesz mi utrudnić prace? Dlaczego?


Ostatnio zmieniony przez RiddleMeThis dnia Czw 18 Lut 2016, 20:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
Wielki Szu

Użyszkodnik
Wielki Szu


Liczba postów : 39


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimeCzw 18 Lut 2016, 20:01

RiddleMeThis napisał:
Ostatnim razem nie pomyliłem się co do wilków i teraz też tego nie zrobię. Mam chęci do gry, więc nie macie szans, wilki.
XD

Kenliver napisał:
Urozmaicam sobie głosowanie. Szu ostatnio mówił, że nie chce mu się być szeryfem, ale patrząc, że głosował na siebie, hem, to teraz jest to bezsensu.
No tak, bo to, co mówiłem jako wilk, to rzeczywiście musi być prawdą.
Ken, spytam jeszcze raz, czemu napisałaś "bo nie Szu"? Uważasz mnie za słabego gracza? Bo w sumie jakbyś rzeczywiście brała pod uwagę to, co pisałem, to jaki sens ma uzasadnianie głos na Daffa w ten sposób?

Crier, widzę, kolejna, która nawet po fakcie wierzy w słowa wilczka. MVP of the year się szykuje. I czemu tym razem nie ja? Co się zmieniło?
Grulu kochany, moja pierwsza gra była wilcza. Tragicznie nie było. Ale powiem ci jedno: po twoich trzech kolejnych postach będę w stanie stuprocentowo stwierdzić, czy wilczysz, czy nie. Przekonaj mnie do siebie.
Powrót do góry Go down
Crier

Użyszkodnik
Crier


Liczba postów : 48


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimeCzw 18 Lut 2016, 20:08

Wielki Szu napisał:

Crier, widzę, kolejna, która nawet po fakcie wierzy w słowa wilczka. MVP of the year się szykuje. I czemu tym razem nie ja? Co się zmieniło?
Sorry not sorry, ale ja kojarzę, iż powiedziałeś to gdy Sai był wilkiem i Eil bodajże. :>
Nic konkretnego, po prostu z przyzwyczajenia zagłosowałam na Daffa.
Powrót do góry Go down
Daffodil

Użyszkodnik
Daffodil


Liczba postów : 107


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimeCzw 18 Lut 2016, 20:24

RiddleMeThis napisał:
Heh, Ci nie wychodzi. Celowo?
Skąd "pewność", co do cyber oraz Crier? Wilcza wiedza? :^)
RiddleMeThis napisał:
Niby nie miałeś mieć czasu na tą rozgrywkę, tak? Tak YaSSka wczoraj pisała. Kiedy znajdujesz czas? Jak chcesz.
Dzisiaj miałem ostatni dzień sesji. I ostatni egzamin zarazem i to od niego miało zależeć, czy będę grał czy nie. Był w miarę łatwy, przez co nie będę musiał go ewentualnie poprawiać, więc się zapisałem. W tym momencie oficjalnie ucinam ci wnioskowanie.
RiddleMeThis napisał:
Zginiesz zaraz po mnie, nie dam Ci wygrać.
Zjecie mnie tak, jak ostatnio?
Powrót do góry Go down
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimeCzw 18 Lut 2016, 20:49

Daffodil napisał:
RiddleMeThis napisał:
Heh, Ci nie wychodzi. Celowo?
Skąd "pewność", co do cyber oraz Crier? Wilcza wiedza? :^)
Grul czyściutki. Strzelam że Crier jest czysta. Jest 11 graczy z czego 2 to wilki(albo 3?) Jak to się liczyło? 20%? Jednak 2. Więc zakładając że Grul z mojej perspektywy masz 2/9 szans na trafienie. Ja mam 7/9. To Ty tu jesteś dobry z matmy czy ja?
Daffodil napisał:

Dzisiaj miałem ostatni dzień sesji. I ostatni egzamin zarazem i to od niego miało zależeć, czy będę grał czy nie. Był w miarę łatwy, przez co nie będę musiał go ewentualnie poprawiać, więc się zapisałem. W tym momencie oficjalnie ucinam ci wnioskowanie
Chciałbyś. Ostatnio się przez to wjebałeś, więc teraz nie chcesz abym Cię napastował. Będę, bo jesteś ewidentnym wilkiem. Aż czuć tą woń wilczego Daffa zdradzającego się podświadomie własną rolą. Heh.. słabiutko zaczynasz. Wyszedłeś z wprawy.
Daffodil napisał:
Zjecie mnie tak, jak ostatnio?
Zakładam że zginę w pierwszym linczu, co da mi przewagę w następnej grze. Stwierdzam że mam zbyt specyficzny styl, do którego trzeba wszystkich przyzwyczaić(mamy wielu nowych graczy). W testamencie przypieczętuje Twój los. Twój i twojego kumpla. Tak to sobie zaplanowałem. Twoja aktywna gra tylko mi pomoże, więc nie trać tempa. Jeśli to zrobisz, to będzie kolejny argument na twoją śmierć. Masz czas, prawda? Masz mało czasu.. :>[/quote]

Edit1% Cytaty
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
AsunoHana

Użyszkodnik
AsunoHana


Liczba postów : 26


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimeCzw 18 Lut 2016, 22:21

Hej! Długo mnie tu nie było, ale na szczęścia sesja pozdawana więc mogę z Wami grac. c:

Na początek głosuje na Daffa.

Od razu odpowiadam, dlaczego bo jest najbardziej doświadczony, bo dobrze sobie radzi jako szeryf. ;]

Daffodil napisał:
Mogę się pobawić z tobą w Macierewicza? :'D SSaj wilk!!!!!111!!!11!1oneone!!1 A Hanka brudna, bo się nie myła. :< Heheszki.

Dzisiaj się umyłam i jestem czysta oraz pachnąca. ;>>
Powrót do góry Go down
Wielki Szu

Użyszkodnik
Wielki Szu


Liczba postów : 39


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimeCzw 18 Lut 2016, 23:11

Crier napisał:
Sorry not sorry, ale ja kojarzę, iż powiedziałeś to gdy Sai był wilkiem i Eil bodajże. :>
To była pierwsza rozgrywka - a w drugiej łatwiej było mi to powielać. :^)
Daffodil napisał:
Dzisiaj miałem ostatni dzień sesji. I ostatni egzamin zarazem i to od niego miało zależeć, czy będę grał czy nie. Był w miarę łatwy, przez co nie będę musiał go ewentualnie poprawiać, więc się zapisałem. W tym momencie oficjalnie ucinam ci wnioskowanie.
Nie wierzę, że mu się tłumaczysz. Kim jesteś i co zrobiłeś z Daffem? Wilkiem?
RiddleMeThis napisał:
Zakładam że zginę w pierwszym linczu, co da mi przewagę w następnej grze. Stwierdzam że mam zbyt specyficzny styl, do którego trzeba wszystkich przyzwyczaić(mamy wielu nowych graczy). W testamencie przypieczętuje Twój los. Twój i twojego kumpla. Tak to sobie zaplanowałem. Twoja aktywna gra tylko mi pomoże, więc nie trać tempa. Jeśli to zrobisz, to będzie kolejny argument na twoją śmierć. Masz czas, prawda? Masz mało czasu.. :>
Nowych graczy, czyli tych, którzy grają dopiero tutaj? Bo wiesz, w pierwszej grze tutaj zostałeś słusznie powieszony, a w drugiej padłeś ofiarą Gauzisa. Skąd w ogóle założenie, że ktoś chciałby cię powiesić ze względu na "specyficzny styl"? Bo brzmi to tak, jakbyś tylko czekał, żeby ktoś oddał na ciebie głos, żebyś mógł powiedzieć "właśnie o tym mówiłem", żeby zapobiec innym głosom.

Asuno wilk.
Powrót do góry Go down
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimeCzw 18 Lut 2016, 23:37

Wielki Szu napisał:

Nie wierzę, że mu się tłumaczysz. Kim jesteś i co zrobiłeś z Daffem? Wilkiem?
No mówiłem że wilk, c nie? Wilk jak nic.

Wielki Szu napisał:

Nowych graczy, czyli tych, którzy grają dopiero tutaj? Bo wiesz, w pierwszej grze tutaj zostałeś słusznie powieszony, a w drugiej padłeś ofiarą Gauzisa. Skąd w ogóle założenie, że ktoś chciałby cię powiesić ze względu na "specyficzny styl"? Bo brzmi to tak, jakbyś tylko czekał, żeby ktoś oddał na ciebie głos, żebyś mógł powiedzieć "właśnie o tym mówiłem", żeby zapobiec innym głosom.
No prosz... w pierwszej sam nie byłeś pewny, musiałeś się spytać nieomylnego Daffa, który i tak zjebał bo nie był pewny. Powiesiła mnie Crier i ten ksiądz. Dlaczego? Bo napierdalam podejrzeniami jak głupi, wyzywając wszystkich w koło. Widzę swoje "błędy", które mogą wykorzystać wilki, lecz jak przyzwyczaję graczy do swojego stylu to błędy zamienią się w atuty. Wilki będą się starały mnie ujebać, a porządni gracze oleją i wysłuchają co ma do powiedzenia nieomylny Ssaj. Może wydaje się że robię to na odpierdol, ale w głowie wszystko kalkulejted.

Crier mi nie odpowiada ;/ Smutno mi. Dlaczego mnie olałaś?

Hanka, dlaczego nie szukasz wilczków? ;__; Myślałem że jesteś po naszej stronie ;<
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
Yassamet

Użyszkodnik
Yassamet


Liczba postów : 156


Karta Postaci

Imię
: Sylvester
Wiek: 25 lat
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 00:03

Szeryfem zostaje Daffodil.
Powodzenia życzę.
Jeśli wszyscy wyślą głosy przed czasem(ponad 5 godzin przed czasem mam na myśli) i wszystkie role zostaną wykorzystane, to podam lincz przed terminem i zmodyfikuję termin kolejnego.
Powrót do góry Go down
Daffodil

Użyszkodnik
Daffodil


Liczba postów : 107


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 07:20

RiddleMeThis napisał:
Grul czyściutki. Strzelam że Crier jest czysta.
Ja pytałem o powody, a ty znowu ich nie piszesz. Mam wrażenie, że nasze słowa się mijają.
RiddleMeThis napisał:
Więc zakładając że Grul z mojej perspektywy masz 2/9 szans na trafienie. Ja mam 7/9. To Ty tu jesteś dobry z matmy czy ja?
Nie wiem, co tu sobie wyliczałeś. W każdym razie nie wiem, czemu wprowadzasz stado w błędną liczbę wilków, SSaj. Nie forsuj, że jest was dwoje, bo to nieprawda.
RiddleMeThis napisał:
Chciałbyś. Ostatnio się przez to wjebałeś, więc teraz nie chcesz abym Cię napastował.
U ciebie można wjebać się przez wszystko, więc mnie to nie dziwi ani trochę. Wjebałem się przez egzamin? Supi. XDDD Już widzę ten tłum, który mnie wiesza.
RiddleMeThis napisał:
Heh.. słabiutko zaczynasz. Wyszedłeś z wprawy.
Kocham cię, mój Lidlu. XD
RiddleMeThis napisał:
Zakładam że zginę w pierwszym linczu, co da mi przewagę w następnej grze.
Kolejny lolo, co to myśli, że już go wieszają. : > Trzęsiesz portkami ze strachu razem z Eileen? Znowu? :>
AsunoHana napisał:

Od razu odpowiadam, dlaczego bo jest najbardziej doświadczony, bo dobrze sobie radzi jako szeryf. ;]
Ale o to tłumaczenie nikt cię nie prosił. Dlaczego zakładasz, że ktoś spytałby cię o powód?
Wielki Shu napisał:
Nie wierzę, że mu się tłumaczysz. Kim jesteś i co zrobiłeś z Daffem? Wilkiem?
Ucinam mu pierdololo, jak tobie w 116.
RiddleMeThis napisał:
o mówiłem że wilk, c nie? Wilk jak nic.
Takich momentach, jak ten, nie wiem czy traktować cię poważnie.
RiddleMeThis napisał:
Wilki będą się starały mnie ujebać, a porządni gracze oleją i wysłuchają co ma do powiedzenia nieomylny Ssaj.
Zacznij traktować nas poważnie, to my również będziemy cię tak traktowali. Proste. Mam często wrażenie, że sobie żartujesz/trollujesz.

kielon raczej niewinny. Crier to samo. Jedziem dalej.
Powrót do góry Go down
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 09:07

Daffodil napisał:
RiddleMeThis napisał:
Grul czyściutki. Strzelam że Crier jest czysta.
Ja pytałem o powody, a ty znowu ich nie piszesz. Mam wrażenie, że nasze słowa się mijają.
A powód jest taki sam jak ostatnio Asuno uniewinniałem. Masz wystarczająco mocy, możesz się domyślić. W sumie ma dużo energii, ale to może powodować nowe forum.

Daffodil napisał:

RiddleMeThis napisał:
Więc zakładając że Grul z mojej perspektywy masz 2/9 szans na trafienie. Ja mam 7/9. To Ty tu jesteś dobry z matmy czy ja?
Nie wiem, co tu sobie wyliczałeś. W każdym razie nie wiem, czemu wprowadzasz stado w błędną liczbę wilków, SSaj. Nie forsuj, że jest was dwoje, bo to nieprawda.
20% z 11 daje 2.2, więc zaokrąglając jest to 2? Jak to się liczyło? Rozgrywka faktycznie spora.

Daffodil napisał:

RiddleMeThis napisał:
Zakładam że zginę w pierwszym linczu, co da mi przewagę w następnej grze.
Kolejny lolo, co to myśli, że już go wieszają. : > Trzęsiesz portkami ze strachu razem z Eileen? Znowu? :>
Czy ja wiem? Ufo gra pasywnie. Zmiana strategii? Przemykanie? Dobrze pamiętam że kiedyś to stosowała? Ostatnio nie pykło, mogła coś kombinować. Co o tym sądzisz Eilleen?
Daffodil napisał:

kielon raczej niewinny. Crier to samo. Jedziem dalej.
I tu widzę swój błąd. Ty szukasz kolegów co Ci zwycięstwo zapewnią, a ja ich wyzywam, nie lubią mnie i mnie wieszają.
^Pisząc to znowu "pierdololo" o wieszaniu mnie w pierwszym albo strzelaniu z kamieni. Taki plan,sory. A co do niewinności Crier i Kieliszka to ja bym się jeszcze trochę pobawił. Gdzie Ci się tak śpieszy? No tak.. nie masz dużo czasu i dobrze o tym wiesz. W ostateczności mogę przypomnieć 100% szansę na wygraną, tyle że tu mamy 3 wilki. Aby ten argument zadziałał najpierw przydałoby się jednego zajebać. Mnie też uniewinnij, będę twoim kolegoo.

Edit1 Kurva znowu cytaty. Chyba muszę pisać w notatniku.
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
Daffodil

Użyszkodnik
Daffodil


Liczba postów : 107


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 10:57

RiddleMeThis napisał:
A powód jest taki sam jak ostatnio Asuno uniewinniałem. Masz wystarczająco mocy, możesz się domyślić. W sumie ma dużo energii, ale to może powodować nowe forum.
Trochę za odważne stwierdzenie, bowiem cyber to nie Hanka. Kryterium, które stosujesz wobec Asuno, nie sprawdzi się na cyber.
RiddleMeThis napisał:
20% z 11 daje 2.2, więc zaokrąglając jest to 2? Jak to się liczyło? Rozgrywka faktycznie spora.
Brało się 20-25%. Gra jest duża, jak już zauważyłeś, więc ja obstawiam 3 wilki.
RiddleMeThis napisał:
a ja ich wyzywam, nie lubią mnie i mnie wieszają.
Nie wyzywasz ich. : > Poza tym, są to gracze, którzy potrafią pozbyć się stosunku do danej osoby na potrzeby gry.
RiddleMeThis napisał:
A co do niewinności Crier i Kieliszka to ja bym się jeszcze trochę pobawił.
Nie widzę na razie odstępstw od ich króliczych stylów. Szczególnie u kielona jest to widoczne.
RiddleMeThis napisał:
Gdzie Ci się tak śpieszy? No tak.. nie masz dużo czasu i dobrze o tym wiesz.
To ty pierwszy uniewinniłeś kogoś w tej grze. Tobie też się spieszy?
RiddleMeThis napisał:
Mnie też uniewinnij, będę twoim kolegoo.
W sumie bym mógł. xD Chyba dobrze odczytałem sugestię o roli.
Powrót do góry Go down
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 11:24

Daffodil napisał:
RiddleMeThis napisał:
A powód jest taki sam jak ostatnio Asuno uniewinniałem. Masz wystarczająco mocy, możesz się domyślić. W sumie ma dużo energii, ale to może powodować nowe forum.
Trochę za odważne stwierdzenie, bowiem cyber to nie Hanka. Kryterium, które stosujesz wobec Asuno, nie sprawdzi się na cyber.
Jak bardzo chcesz to wszystko sprowadza się tam gdzie sobie wymarzysz.
Daffodil napisał:

Brało się 20-25%. Gra jest duża, jak już zauważyłeś, więc ja obstawiam 3 wilki.
Możliwe że masz racje, ale nie wykluczam 2 mocnych wilków z rolami.
Mamy alfę i szpiega, czyli dwie wilcze role. Gdyby wilki były bez mocy, to spokojnie bym stwierdził że są 3. Coś mi tam miga, że było mowa najczęściej o 20%. YaSSka dałaby 3 na 8 z prawie 100% prawdopodobieństwem że szeryfem będzie wilk? Co o tym myśli stado?
Daffodil napisał:
RiddleMeThis napisał:
a ja ich wyzywam, nie lubią mnie i mnie wieszają.
Nie wyzywasz ich. : > Poza tym, są to gracze, którzy potrafią pozbyć się stosunku do danej osoby na potrzeby gry.
Chodziło mnie raczej o oskarżenia. Nie lubimy jak się nas oskarża, prawda? Oskarża wilk! Wilk jest zły i wilka trzeba powiesić!
Daffodil napisał:

RiddleMeThis napisał:
Gdzie Ci się tak śpieszy? No tak.. nie masz dużo czasu i dobrze o tym wiesz.
To ty pierwszy uniewinniłeś kogoś w tej grze. Tobie też się spieszy?
Już to pisałem gdzieś tam kilka razy ^. Mam dwa dni, a to sporo czasu.
Daffodil napisał:

RiddleMeThis napisał:
Mnie też uniewinnij, będę twoim kolegoo.
W sumie bym mógł. xD Chyba dobrze odczytałem sugestię o roli.
I co, trzęsiesz portkami? Nie martw się, nie Ty.
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
Daffodil

Użyszkodnik
Daffodil


Liczba postów : 107


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 12:08

RiddleMeThis napisał:
YaSSka dałaby 3 na 8 z prawie 100% prawdopodobieństwem że szeryfem będzie wilk?
Co jeśli szeryfem jest jednak króliczek?
RiddleMeThis napisał:
Nie lubimy jak się nas oskarża, prawda? Oskarża wilk! Wilk jest zły i wilka trzeba powiesić!
To nie są gracze tego pokroju, SSaj. Nadinterpretujesz w tym momencie. No chyba że masz uraz do Crier z powodu ostatniej wilczej.
RiddleMeThis napisał:
I co, trzęsiesz portkami? Nie martw się, nie Ty.
Czyli co, sugerujesz, że ktoś mógłby podważyć twoją sugestię? : > Czemu się wycofujesz?
Powrót do góry Go down
ufochlorophyll

Reine du Drame
ufochlorophyll


Liczba postów : 156


Karta Postaci

Imię
: Michelle
Wiek: 25
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 12:13

Po pierwsze:
role napisał:
- Szpieg - [...] Wprowadzany do gier, w których jest co najmniej troje wilków.
To powinno rozwiać wszelkie wątpliwości. XD

Ken napisał:
Opowiedziało mi się więcej, Ufo. B|
Dumnam. Wytłumaczenie dosyć logiczne. Natomiast ciekawi mnie to, że podpięłaś się pod pytanie Daffa o ulubioną rolę Saia.


Riddle, jaki ty jesteś śmieszny. XD Nie dość, że z Daffem zmonopolizowaliście dyskusję, więc ewentualne inne wilczki mogą przemknąć obok po cichutku, to jeszcze w niektórych fragmentach za nic nie jestem w stanie stwierdzić, o co ci chodzi. I strasznie się rzucasz, ale to chyba u ciebie normalne.

Ridyl napisał:
Grul jest czysty
A Grul to...?

Ridyl napisał:
Czy ja wiem? Ufo gra pasywnie. Zmiana strategii? Przemykanie? Dobrze pamiętam że kiedyś to stosowała? Ostatnio nie pykło, mogła coś kombinować. Co o tym sądzisz Eilleen?
EILEEN. Przez jedno "l".
Jeśli przez granie pasywnie masz na myśli to, że nie jestem wkurwiona, jak w 117., to masz rację. Poza tym, poprzednie rozgrywki trochę mnie dobiły.
Zresztą, od kiedy przemykam? Cholera, jest dopiero drugi dzień gry. Jestem całkiem aktywna, odczep się.
+ Nie wiem, czy wiesz, ale istnieje coś takiego jak szkoła. Nie wszyscy mają ferie, żeby móc napierdalać w rozgrywce razem z Daffem. XD

Ridyl napisał:
Grul czyściutki. Strzelam że Crier jest czysta. Jest 11 graczy z czego 2 to wilki(albo 3?) Jak to się liczyło? 20%? Jednak 2. Więc zakładając że Grul z mojej perspektywy masz 2/9 szans na trafienie. Ja mam 7/9. To Ty tu jesteś dobry z matmy czy ja?
Możesz to wytłumaczyć jeszcze raz? Kompletnie nie wiem, o co ci chodziło.

Asuno napisał:
Od razu odpowiadam, dlaczego bo jest najbardziej doświadczony, bo dobrze sobie radzi jako szeryf. ;]
Śmierdzisz.

Szuj napisał:

Asuno wilk.
Strasznie wkurza mnie takie rzucanie hasłami. "Asuno wilk", "Daff wilczy", "X czysty", "Y brudny". Ja rozumiem, że próbujecie prowokować, wyciągać wnioski z reakcji i tak dalej, ale przerzucaniem się hasłami nie przekonacie nikogo. Przydałyby się po prostu jakieś argumenty z waszej strony, bo to wygląda jak "X wilczy, jestem taki mądry, że to wiem, ale nie powiem wam skąd".
Ale tak abstrahując o tego akapitu wyżej, Asuno rzeczywiście jest podejrzana. XD Szkoda, że nie pamiętam, jak zazwyczaj gra. Ktoś może się wypowie na ten temat?

Daff napisał:
Trzęsiesz portkami ze strachu razem z Eileen?
Wypraszam sobie, ja nie trzęsę. :<

Daff napisał:
Wyolbrzymiać to zbyt brutalne słowo. Raczej uwydatniać owe "małe rzeczy". Może i małe, ale istotne. : > Niekiedy bardzo istotne.
Tak, teraz próbuj usprawiedliwić swoje oczywiste zagranie. Good luck with that.

Daff napisał:

kielon raczej niewinny. Crier to samo. Jedziem dalej.
Bo ponieważ?
Powrót do góry Go down
http://jfcgrandma.tumblr.com
AsunoHana

Użyszkodnik
AsunoHana


Liczba postów : 26


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 12:16

RiddleMeThis napisał:
Hanka, dlaczego nie szukasz wilczków? ;__; Myślałem że jesteś po naszej stronie ;<

Póki, co nikogo nie podejrzewam. ;p

Daff napisał:
Ale o to tłumaczenie nikt cię nie prosił. Dlaczego zakładasz, że ktoś spytałby cię o powód?

Bo zawsze, gdy na głosowałam na Ciebie na szeryfa zadawałeś mi pytanie: "Dlaczego ja?" Poza tym chyba każdego się pytasz. ;>
Powrót do góry Go down
Crier

Użyszkodnik
Crier


Liczba postów : 48


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 12:31

Sai napisał:

Crier mi nie odpowiada ;/ Smutno mi. Dlaczego mnie olałaś?
Bo edytowałeś posta z drugiej strony, a ja potem wyszłam już, gdy była trzecia??

Sai napisał:
Ktoś tu kogoś broni? A może chce się podlizać? Dlaczego? Twoim zdaniem naciskanie na graczy jest złe? Chcesz mi utrudnić prace? Dlaczego?
Nie bronie, tylko no ja pierdole. D': Już enty raz w rozgrywce mówisz "Daff wilczy". Wiesz co, jakbym sobie obrała np. Yass za wilka w każdej rozgrywce to za setnym razem bym trafiła. Zamiast rzucać "Ej ludzie, Daff jest wilkiem" i ciągle robić pierdololo, że hej! to oczywiste, to podaj dowody?

Sai napisał:
Chodziło mnie raczej o oskarżenia. Nie lubimy jak się nas oskarża, prawda? Oskarża wilk! Wilk jest zły i wilka trzeba powiesić!
Chce tylko coś wyjaśnić.. W tej grze chodzi o oskarżanie, a to, że na ciebie zagłosowałam w twojej wilczej grze nie wynikało z tego, że po prostu mnie oskarżałeś tylko z tego, że twoje argumenty na mnie były inwalidą, ups. I za bardzo naciskałeś na wieszanie mnie. :>

Asuno napisał:

Póki, co nikogo nie podejrzewam. ;p
A co sądzisz o ogólnej sytuacji w rozgrywce? Jakieś wnioski, spostrzeżenia?
Powrót do góry Go down
Daffodil

Użyszkodnik
Daffodil


Liczba postów : 107


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 13:06

ufochlorophyll napisał:
To powinno rozwiać wszelkie wątpliwości. XD
Tak? No nie sądzę. : >
Spis ról napisał:
- Kupidyn - królik z łukiem i kołczanem pełnym strzał. Raz na grę ma możliwość strzelenia w dwóch wybranych przez siebie graczy. Ofiary kupidyna stają się kochankami. Kupidyn ma czas na skorzystanie ze swojej mocy do 1. linczu. Potem wszystko przepada. Wprowadzany do gier, w których wilków jest co najmniej troje.
Kupidyna nie ma, a szpieg jest. Nie można na podstawie "istnienia" Szpiega wnioskować tego, że w grze są na pewno 3 wilki. Ja podszedłem do tego problemu raczej matematycznie, mimo że wnioskowanie, o którym wspomniałaś również przyszło mi do głowy, ale, jak już pisałem, jest ono błędne.
ufochlorophyll napisał:
Nie dość, że z Daffem zmonopolizowaliście dyskusję, więc ewentualne inne wilczki mogą przemknąć obok po cichutku
Nie zabraniamy dołączać do dyskusji. Skoro tak się obawiasz, że ci milczki-wilczki przemkną, to wpierw pisz sama trochę więcej. I może namawiaj te osóbki do rozmowy, co?
ufochlorophyll napisał:
Wypraszam sobie, ja nie trzęsę. :<
Szkoda, że zrobiłaś z tego heheszki.
ufochlorophyll napisał:
Tak, teraz próbuj usprawiedliwić swoje oczywiste zagranie.
Nie usprawiedliwiam. Ja właśnie ciebie wyprowadzałem z błędu. : >
ufochlorophyll napisał:
Bo ponieważ?
Nie widzę znaczących odstępstw od króliczego stylu. kielon robi to, co ostatnio zawsze robi - parę śmieciowych postów na początek. Żadnych podejrzanych w sumie akcji, prócz głosu na Shuja, co może mieć swoje konkretne podłoże. Mam kilka opcji, ale ta wilcza raczej odpada. Wilczy kielon głosowałby na Daffa. A Crier też ma standardowy start i porusza pewne niewygodne kwestie.
SSaja mógłbym uniewinnić, ale tylko, jak nikt nie podważy jego mocnej sugestii o myśliwym.
AsunoHana napisał:
Poza tym chyba każdego się pytasz. ;>
Nieprawda. I prawdopodobnie bym cię nie spytał, bo taki "pusty" głos byłby w sumie mniej podejrzany.
Crier napisał:
to oczywiste, to podaj dowody?
Nie poda ci ich, bo to jego jedyna "przewaga". Od razu pragnę cię poinformować, że te owiane tajemnicą dowody nie istnieją. SSaj robi to, co robi z dwóch powodów. Chcesz wiedzieć, o jakie mi chodzi?
Powrót do góry Go down
RiddleMeThis

Użyszkodnik
RiddleMeThis


Liczba postów : 53


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 13:39

Daffodil napisał:
RiddleMeThis napisał:
YaSSka dałaby 3 na 8 z prawie 100% prawdopodobieństwem że szeryfem będzie wilk?
Co jeśli szeryfem jest jednak króliczek?
Oznacza to że mamy małą aktywność jak na 11 graczy i trzeba zacząć kombinować nad możliwymi scenariuszami. Pierwsza opcja jednak teraz mi bardziej pasuje. YaSSka zrobiła nam wyzwanie. Daff+Kielon+w pełni sterowany Grul/Ela. Hmm..
Daffodil napisał:

Czyli co, sugerujesz, że ktoś mógłby podważyć twoją sugestię? : > Czemu się wycofujesz?
Nic nie sugeruje, nie wycofuje się.
ufochlorophyll napisał:
Po pierwsze:
role napisał:
- Szpieg - [...] Wprowadzany do gier, w których jest co najmniej troje wilków.
To powinno rozwiać wszelkie wątpliwości. XD

To ten.. oczywiście wszyscy o tym wiedzą, bo czytali takie pierdoły XD Kiedyś się zmuszę i przeczytam to wszystko! Dzięki.
ufochlorophyll napisał:

Riddle, jaki ty jesteś śmieszny. XD Nie dość, że z Daffem zmonopolizowaliście dyskusję, więc ewentualne inne wilczki mogą przemknąć obok po cichutku, to jeszcze w niektórych fragmentach za nic nie jestem w stanie stwierdzić, o co ci chodzi. I strasznie się rzucasz, ale to chyba u ciebie normalne.
Ktoś musi. A co, Tobie też brakuje miłości? Czyli mnie nie rozumiesz.. no cóż, nie musisz, lecz ja tu widzę coś ciekawego. Pierdolę bez sensu? Umniejszasz znaczenie moich postów, bo atakują Daffa? Bronisz kumpla? Jeśli zginiesz to on będzie na celowniku, wiesz o tym?
ufochlorophyll napisał:

A Grul to...?
Trzeba było przeczytać nicki graczy i byś się domyśliła. Ten nowy.
ufochlorophyll napisał:

Możesz to wytłumaczyć jeszcze raz? Kompletnie nie wiem, o co ci chodziło.
Ilość wilków, nieistotne.
ufochlorophyll napisał:

Asuno napisał:
Od razu odpowiadam, dlaczego bo jest najbardziej doświadczony, bo dobrze sobie radzi jako szeryf. ;]
Śmierdzisz.
Najbardziej wyszukane życzenia urodzinowe jakie widziałem w całym swoim życiu XD
Crier napisał:
[
Nie bronie, tylko no ja pierdole. D': Już enty raz w rozgrywce mówisz "Daff wilczy". Wiesz co, jakbym sobie obrała np. Yass za wilka w każdej rozgrywce to za setnym razem bym trafiła. Zamiast rzucać "Ej ludzie, Daff jest wilkiem" i ciągle robić pierdololo, że hej! to oczywiste, to podaj dowody?
W poprzednich rozgrywkach potrafiłem się ogarnąć w odpowiednim momencie gdy nie był wilkiem. No dobra, raz go zajebałem z pomocą wilków, ale się należało(Jak Dago wilczył). Dowody? Ja nadal was nie rozumiem.. Mamy wytropić wilka! Jak mam to zrobić, spytać się go? Dobra, to inaczej. Kto jest wilkiem ten niech się przyzna to wygramy, okey? Kto się zgadza? Czasami się zdarzy jakiś ewidentny fail, lecz ciężko będzie dorwać w tym etapie gry dowody na Daffa. Na Shuja miałem dopiero po mojej śmierci w poprzedniej, a to było po strzale Guaza, czyli na kompletnie innym etapie gry. Możliwe że twoich dowodów nie będzie, a będzie trzeba kogoś powiesić. Co wtedy?

Hanka nie ma żadnych wniosków? Żadnych podejrzeń, a czasu ma wystarczająco? Przemykasz, kochana. Co jest tego powodem? Wilczysz?
Powrót do góry Go down
http://dbnao.net/flash/lupin.swf
Sezuś

Użyszkodnik
Sezuś


Liczba postów : 50


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 14:44

ELO MORDY
WBIJA BUNNYPOOL
A tak na serio z góry przepraszam za nieobecność. Nie sądziłem że beje tak mało czasu na obozie.
Ale jutro wracam to ruszę pełną parą. Wybaczcie do tego czasu jak posty będą krótsze i bez cytatów, bo z komy.
Z tego co wyczytałem z tych 4 stron to tyle że Daff gra dość typowo i ni chu chu nie ocenię z góry czy wilk czy nie. Wolę stawiać że nie. Co prawda w poprzednich grach lubiłem go raczej z góry oskarżać, ale nauczyłem się że Dffa to Dffa..no jeszcze po prostu zobaczym.
Przede wszystkim Riddle z dupy z góry wie kto jest winny a kto nie (może nie oskarża ale wie kto niewinny). Nie ma kupidyna więc? Zwłaszcza że pierwsza obrona kogoś (chyba Crier) była w pierwszym poście. Będąc wróżbitą sprawdził akurat ją od razu? Więc skąd ta pewność? Została gdzieś wyjaśniona czy uniknął odpowiedzi (możliwe że nie przeanalizowałem wszystkich jego postów więc pytam de facto was a nie retorycznie). Więc czyżby wilczek chcący słabo chronić swoich? Hmm..
Kieliszek się specjalnie nie wyróżnia. Bardziej gurl. Paniczny strach przed wilkiem, zbyt typowa chęć pokazania, że jest niewinna, bo nowa... Śmierdzii tu.
Eilee raczej spoko. I nie dlatego że chcę się z nią widzieć na wielkanocXD nawet Daff poza chyba kilkoma uwagami niespecjalnie (tak jak i inni) jej nie atakuje.
Shu jak to Shu - podobnie z Daffem. Musi zrobić poważny błąd by go serio podejrzewać. Póki co gra normalnie.
Dla mnie najbardziej podejrzani to byliby Riddle, Grul, i ta druga osoba co chronił ją Riddle (Hana chyba?).
Jak mówię dużo pisać nie będę teraz ale zwracajcie uwagę na te osóbki.
Powrót do góry Go down
Daffodil

Użyszkodnik
Daffodil


Liczba postów : 107


Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitimePią 19 Lut 2016, 14:58

RiddleMeThis napisał:
Oznacza to że mamy małą aktywność jak na 11 graczy i trzeba zacząć kombinować nad możliwymi scenariuszami. Pierwsza opcja jednak teraz mi bardziej pasuje. YaSSka zrobiła nam wyzwanie. Daff+Kielon+w pełni sterowany Grul/Ela. Hmm..
Yass losuje role. Kolejne pierdololo ucinam.
RiddleMeThis napisał:
No dobra, raz go zajebałem z pomocą wilków, ale się należało(Jak Dago wilczył).
Znowu chcesz na mnie wilki wytropić? Dobrze wiesz, że to nie działa, jak należy.
RiddleMeThis napisał:
Możliwe że twoich dowodów nie będzie, a będzie trzeba kogoś powiesić. Co wtedy?
Wiesza się ludzi na podstawie dowodów. Na tym polega ta gra. Dowodów by nie było, gdyby nikt nic nie mówił. : > A może po prostu boisz się merytorycznej dyskusji?
Sezuś napisał:
Przede wszystkim Riddle z dupy z góry wie kto jest winny a kto nie (może nie oskarża ale wie kto niewinny).
Nie wie. To wszystko na potrzeby jego "prowokacji".
Sezuś napisał:
Jak mówię dużo pisać nie będę teraz ale zwracajcie uwagę na te osóbki.
Na siłę się usprawiedliwiasz. I to dwukrotnie. Jeden raz starczy, wiesz? : >

Jedna osoba stąd do skana: [cybercybergurl21, Kenliver, AsunoHana]. Jeśli Kiveś się pojawi, to on też do puli.

Wnoszę o większą aktywność co u niektórych. Robię wykreślankę, a do tego potrzebne mi są dane.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 118 - Na granicy   Rozgrywka 118 - Na granicy - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka 118 - Na granicy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Rozgrywka 36
» Rozgrywka nr 97
» Rozgrywka 41
» Rozgrywka nr 99
» Rozgrywka nr 119

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-