96 - powrót Ookami : P - Page 3



 

Share
 

 96 - powrót Ookami : P

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 00:32

SaiKun, chciałeś cytat to proszę:
SaiKun napisał:
(…) 2.No tak, życie jest brutalne. Od razu dawać nowym graczom rolę wilka.. bywa. W moim interesie jest to wiedzieć, więc interesować się będę. (…)
O to i on. Potem ja napisałam odpowiedź na twoje zainteresowanie moją osobą i dalej nie muszę mówić.
A co do pisania to tak, nie chciałam bo (gdybyś łaskawie doczytał albo przeczytała jeszcze raz) to byłam na telefonie i ciężko było na nim pisać długie posty. Teraz już mogę.
Nie mówię, że jakieś podejrzenia były ale jakby nagle ktoś ogłosił „podejrzewam SaiKuna” to pewnie zwaliłbyś na mnie, bo to ja ewidentnie wilczę (co prawdą nie jest, przynajmniej dla mnie).

Daffodil napisał:
Kori napisał:
AwokadoSmaczniejsze napisała, że jest niewinnym królikiem. Mi to zajechało wilczeniem.
Nic więcej? Mi w sumie też w jakimś stopniu zajeżdża. Mam jakieś wnioski co do niego, ale potrzebuję więcej twórczości z jego strony, by cokolwiek stwierdzić.

Nie mówię, że go oskarżam ale jakbym miała już kogoś oskarżać to najpierw byłby SeiKun (którego nie oskarżam, bo twierdzi że to ja ale żadnych dowodów na niego nie mam) a później byłby do właśnie Awokadosmaczniejsze, bo jego post był dość… Dziwny moim zdaniem. Ale z drugiej strony: tak łatwo by się zdradził?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 00:50

Kori, jeśli właśnie chciałaś zagłosować na SaiKuna w linczu, to wiedz, że głos nieważny, bo nadal są wybory na szeryfa. c:
Kori napisał:
a później byłby do właśnie Awokadosmaczniejsze, bo jego post był dość… Dziwny moim zdaniem. Ale z drugiej strony: tak łatwo by się zdradził?
Każdy może łatwo się zdradzić. Wiele rozgrywek na RD to pokazało. Ale poczekam jeszcze na posty Awokado, bo chcę mieć materiał do analizy.
Kori napisał:
ale jakbym miała już kogoś oskarżać to najpierw byłby SeiKun
Przedstaw swoje argumenty. Uzasadnij swoje hipotetyczne posunięcie.

Kto wg ciebie jest niewinny, Kori?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 01:04

Na nikogo nie głosuje, bo faktycznie było by to bezsensu, nie tylko dlatego, że nadal trwają wybory na szeryfa, ale też bo nie mam podstaw.

A co do zdradzania się, uważam, że to możliwe, ale jednak nie wolno tylko na podstawie tak nikłej wypowiedzi oskarżać jednej osoby. I masz rację, poczekajmy na dalsze posty Awokado i wtedy będziemy oceniać.

Moje posunięcie jest uzasadnione tym, że SaiKun cały czas mnie oskarża, wcześniej pisał, ewidentnie twierdził, że życie jest brutalne bo daje na początku rolę wilka, a później się tego wypierał. To moim zdaniem nie jest tylko niedopatrzenie ale on chce odciągnąć od siebie wnioski, ja przynajmniej tak twierdzę. Twierdzi też, że moje pismo jest podejrzane i to bardzo, mimo że nigdy ze mną nie rozmawiał nawet. A ja o nim już słyszałam, od chociażby Yass.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 01:10

Daffodil napisał:
SaiKun napisał:
Jest 12 graczy, więc obstawiam że 3 max, lecz 2 też by się sprawdziły.
Skąd przeświadczenie, że 2 wilki też dałyby radę?
W 94 były 3 wilczki na 18 graczy, a mimo to wygrały. Tu mamy tylko 12 graczy.

Kori Inikon napisał:

SaiKun napisał:
(…) 2.No tak, życie jest brutalne. Od razu dawać nowym graczom rolę wilka.. bywa. W moim interesie jest to wiedzieć, więc interesować się będę. (…)
O to i on. Potem ja napisałam odpowiedź na twoje zainteresowanie moją osobą i dalej nie muszę mówić.
A co do pisania to tak, nie chciałam bo (gdybyś łaskawie doczytał albo przeczytała jeszcze raz) to byłam na telefonie i ciężko było na nim pisać długie posty. Teraz już mogę.
Nie mówię, że jakieś podejrzenia były ale jakby nagle ktoś ogłosił „podejrzewam SaiKuna” to pewnie zwaliłbyś na mnie, bo to ja ewidentnie wilczę (co prawdą nie jest, przynajmniej dla mnie).
W tej części posta nie ma nic o twojej osobie, tylko o nowych graczach(są też inni) Szukaj dalej. Zapomniałaś o jednym z moich pytań.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 01:23

Kori Inikon napisał:
Na nikogo nie głosuje, bo faktycznie było by to bezsensu, nie tylko dlatego, że nadal trwają wybory na szeryfa, ale też bo nie mam podstaw.
Cóż, zwróciłem ci uwagę, bo pokolorowałaś nick. ; p
Kori Inikon napisał:
Twierdzi też, że moje pismo jest podejrzane i to bardzo, mimo że nigdy ze mną nie rozmawiał nawet.
Niby masz w sumie rację, ale jest zbiór typowo króliczych i typowo wilczych zachowań. c: Gdyby nikt nie miał prawa oskarżać nowych o wilczenie na podstawie nieznajomości ich stylu, to naprawdę byłoby z nami krucho. Sama gra też straciłaby trochę sensu, nie uważasz? Może z twojej pozycji twoja niewinność jest dla ciebie oczywista, ale pamiętaj, że SaiKun nie jest tobą. ; p Ma prawo cię podejrzewać na podstawie stylu.
Kori Inikon napisał:
A ja o nim już słyszałam, od chociażby Yass.
A co takiego, jeśli można wiedzieć?
SaiKun napisał:
W 94 były 3 wilczki na 18 graczy, a mimo to wygrały. Tu mamy tylko 12 graczy.
To tylko dlatego, że ważne role się poddały. Gdyby tych dwoje wróżbitów się nie poddało, wszystkie wilki byłyby powieszone. Tutaj na razie się zapowiada, że większość graczy będzie aktywna. Oby tak było.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 01:24

SaiKun: Chodzi ci o nieistniejące fakty? Jeśli tak to mogę ci tak samo odpowiedzieć, że mnie oskarżasz na podstawie takich faktów- sama nikogo nie oskarżyłam (przynajmniej oficjalnie), mój styl pisania jest jaki jest a ty na jego podstawie stwierdzasz, że coś ukrywam. No i wreszcie napisałam, że na telefonie mi trudno pisać a ty twierdzisz, że mam coś do ukrycia bo nie chcę pisać.
Jeśli chodzi o podejrzenia, to dotychczas w tej rozgrywce nie było wobec ciebie żadnych podejrzeń, a mi się mogło coś pokićkać… Albo to ty czegoś nie zrozumiałeś. No i nie, nikt cię (oprócz mnie) nie podejrzewa.
Odpowiedź na początek wypowiedzi DO MNIE: ewidentnie to było do mnie, i jednocześnie o mnie, cofnij się i doczytaj. Jeśli nadal nie rozumiesz- trudno, nie będę się kłócić o takie rzeczy. Widzę co jest napisane i nie wmówisz mi czego innego.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 01:35

Daffodil napisał:
Kori Inikon napisał:
Na nikogo nie głosuje, bo faktycznie było by to bezsensu, nie tylko dlatego, że nadal trwają wybory na szeryfa, ale też bo nie mam podstaw.
Cóż, zwróciłem ci uwagę, bo pokolorowałaś nick. ; p
Oj, przepraszam, nie zauważyłam tego XD Taki błąd, nie ważny już.
Kori Inikon napisał:
Twierdzi też, że moje pismo jest podejrzane i to bardzo, mimo że nigdy ze mną nie rozmawiał nawet.
Daffodil napisał:
Niby masz w sumie rację, ale jest zbiór typowo króliczych i typowo wilczych zachowań. c: Gdyby nikt nie miał prawa oskarżać nowych o wilczenie na podstawie nieznajomości ich stylu, to naprawdę byłoby z nami krucho. Sama gra też straciłaby trochę sensu, nie uważasz? Może z twojej pozycji twoja niewinność jest dla ciebie oczywista, ale pamiętaj, że SaiKun nie jest tobą. ; p Ma prawo cię podejrzewać na podstawie stylu.
Racja, jednakże trzymam i nie mam zamiaru trzymać się żadnych z tych zachowań. Jednakże nie powiedziałam, że nie ma prawa, wiem, że byłoby krucho bo nic byście nie wiedzieli a najbardziej niewinny króliczek okazałby się najbardziej śmiercionośnym wilkiem. Tą teorię pokazała już manga, gdzie Rei nie wydawała się wilkiem aż w końcu to ona nim była.
Daffodil napisał:
Kori Inikon napisał:
A ja o nim już słyszałam, od chociażby Yass.
A co takiego, jeśli można wiedzieć?
Powiedziała mi, że najpierw cię bronił, później oskarżał a na końcu wypierał się, że cię broni. Jeśli mi się uda to możliwe, że przeczytam tą rozgrywkę i sama to ocenię.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 01:47

Kori Inikon napisał:
Racja, jednakże trzymam i nie mam zamiaru trzymać się żadnych z tych zachowań. Jednakże nie powiedziałam, że nie ma prawa, wiem, że byłoby krucho bo nic byście nie wiedzieli a najbardziej niewinny króliczek okazałby się najbardziej śmiercionośnym wilkiem. Tą teorię pokazała już manga, gdzie Rei nie wydawała się wilkiem aż w końcu to ona nim była.
Ej, to w końcu trzymasz czy nie trzymasz? Trochę się gubisz w tych swoich postach, Kori. Jeszcze bardziej zaskakuje mnie to, że z SaiKunem się jakoś bijesz, a mnie nawet przyznajesz rację, co do tego, że jak najbardziej trzeba nowych podejrzewać, używając do tego analogii.
Kori Inikon napisał:
Powiedziała mi, że najpierw cię bronił, później oskarżał a na końcu wypierał się, że cię broni. Jeśli mi się uda to możliwe, że przeczytam tą rozgrywkę i sama to ocenię.
Jestem ciekawy, jak sam SaiKun się do tego ustosunkuje.

Ale pominęłaś jedno z moich pytań. Kto wg ciebie jest niewinny, Kori? Na tę chwilę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 01:57

Chodzi mi o to, że trzymam się i nadal, do końca, będę się trzymać tego, że nie przyjmuje jakiś zachowań jakich używają inni pisząc jako królik lub wilk. Przepraszam za brak składni ale tak to już jest, kiedy piszesz praktycznie dwa posty. Przyznaję ci rację bo ją, moim zdaniem, masz. Nie chodzi o to, że oskarżam tylko jego, ciebie też można by posądzić o wilczenie (nie mam na to dowodów jednak) ale on to robi jakoś bardziej… Nie wiem jak to określić. Po prostu uważam, że to on może być wilkiem, ale wolę nie oskarżać nikogo ewidentnie. Nie mam na niego odpowiednich dowodów, a tym, że mnie oskarża, nie jest wilczenie. Ale mogę tak sądzić i mogę się mylić.
Kto jest niewinny? Na pewno ci co nie napisali, póki tego nie zrobią i nie ściągną na siebie jakichkolwiek podejrzeń. A dla ciebie kto jest na razie niewinny?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 02:06

Kori napisał:
Po prostu uważam, że to on może być wilkiem, ale wolę nie oskarżać nikogo ewidentnie.
Jeśli sądzisz, że może być wilkiem, to chcąc czy nie chcąc, musisz zebrać dowody, by cokolwiek zdziałać i przekonać pozostałych. Samo przekonanie, intuicja czy co tam jeszcze innego nie przejdą.
Kori napisał:
Kto jest niewinny? Na pewno ci co nie napisali, póki tego nie zrobią i nie ściągną na siebie jakichkolwiek podejrzeń. A dla ciebie kto jest na razie niewinny?
Dlaczego ci co nic nie napisali mają być nagle niewinni? I kto jest wg mnie niewinny? Pozwól, że najpierw poczekam do końca wyborów i trochę popytam. Mam jakieś wnioski, ale uważam, że na razie jest za wcześnie na ich ujawnianie. Gdybym teraz wszystko napisał, to spłoszyłbym wilczki.

Odnieś się jakoś do trójki, którą zaproponowałem przeskanować. Napisz, co o nich myślisz i jaka wg ciebie jest szansa na to, że w tej puli jest co najmniej jeden wilk.
SaiKun niech też to zrobi.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 02:23

Kawałek dalej pisze
Kori Inikon napisał:
Nie mam na niego odpowiednich dowodów, a tym, że mnie oskarża, nie jest wilczenie. Ale mogę tak sądzić i mogę się mylić.
Widzisz? Nie oskarżam go i napisałam, że nie mam dowodów na niego. Również bym jeszcze poczekała na dalszy ciąg tego.
Nie mówię, że oni są niewinni „nagle” ale póki nie napiszą nie możemy ich podejrzewać, prawda?

Do przeskanowania: SaiKun, Kori, Zang… O sobie chyba nie wypada mówić, aczkolwiek nie wiem. SaiKuna mogę podejrzewać, bo moim zdaniem, próbuje od siebie odsunąć wszelkie wnioski zrzucając na mnie. A co do Zanga nie mam zdania. Szansa, że któryś z nas jest wilkiem jest taka sama, jak to, że żadne z nas nie jest. Trudno mi to ocenić, naprawdę, i nie chce tego robić. Wolałabym zaczekać na resztę i dopiero wynosić wnioski co do wilków.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 02:33

Kori napisał:
Nie mówię, że oni są niewinni „nagle” ale póki nie napiszą nie możemy ich podejrzewać, prawda?
Wręcz przeciwnie - jak najbardziej możemy. c: Jeśli ktoś się loguje na forum i nie pisze niczego, to jednak znak, że coś chyba jest nie tak, nie sądzisz?
Kori napisał:
O sobie chyba nie wypada mówić, aczkolwiek nie wiem. SaiKuna mogę podejrzewać, bo moim zdaniem, próbuje od siebie odsunąć wszelkie wnioski zrzucając na mnie.
Póki co SaiKun tylko agresywnie próbuje cię podejść. On po prostu próbuje cię "przyprzeć do ściany" i prowokować, by wybadać, jak zareagujesz. Jego postawa jest jak najbardziej u mnie na plus, aczkolwiek takiego wigoru i "agresji" w jego postępowaniu jeszcze nigdy nie widziałem i to mnie baaardzo zastanawia. Ale koleś zmienia znacząco style co rozgrywka. Mimo oczywistego działania na korzyść stada, trzeba mu się przyjrzeć. Dlatego zaoferowałem go do skana.
Kori napisał:
A co do Zanga nie mam zdania.
Powinnaś w sumie mieć jakieś zdanie, skoro na temat SaiKun już jakieś posiadasz. Zang miał swoje 5 minut w rozgrywce, zdążył zaistnieć.

Zapodaj swoją pulę do skana. 3 osoby.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 02:58

Nie chce ich usprawiedliwiać ale spójrz na godzinę, może już śpią albo nie mogą wejść? Nie uważasz, że takie coś miałoby sens? Oczywiście, każdy z nich mógłby być wilkiem ale na razie brak podstaw do oskarżania, nie lubię ludzi oskarżać bo nie piszą.

Co do Zanga mogę powiedzieć, że nie wygląda mi na wilka. Tylko odpowiedział, wiele o nim nie mam do powiedzenia.
Do skanu: [SaiKun, Daffodil, Zang]
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 08:09

Kori Inikon napisał:
Nie chce ich usprawiedliwiać ale spójrz na godzinę, może już śpią albo nie mogą wejść? Nie uważasz, że takie coś miałoby sens? Oczywiście, każdy z nich mógłby być wilkiem ale na razie brak podstaw do oskarżania, nie lubię ludzi oskarżać bo nie piszą.
Nie chodziło mi o konkretną porę, że obecnie, ale ogólnie w rozgrywce.
Kori napisał:
Co do Zanga mogę powiedzieć, że nie wygląda mi na wilka. Tylko odpowiedział, wiele o nim nie mam do powiedzenia.
Do skanu: [SaiKun, Daffodil, Zang]
Najpierw mówisz, że nie masz zdania, potem po tym, jak ci wpieram, że powinnaś mieć, nagle masz i dajesz do skana, mimo iż wprost piszesz, że wg ciebie nie jest wilkiem. Trochę się plączesz, nie sądzisz? : > Swoją drogą, liczę, że umieszczenie mnie w puli do skana ma też jakieś głębsze podłoże i że nie jestem tam tylko zapychaczem, który miał wypełnić pulę, bym się nie przypierdolił.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 08:26

Daffodil napisał:
Kori napisał:
Co do Zanga mogę powiedzieć, że nie wygląda mi na wilka. Tylko odpowiedział, wiele o nim nie mam do powiedzenia.
Do skanu: [SaiKun, Daffodil, Zang]
Najpierw mówisz, że nie masz zdania, potem po tym, jak ci wpieram, że powinnaś mieć, nagle masz i dajesz do skana, mimo iż wprost piszesz, że wg ciebie nie jest wilkiem. Trochę się plączesz, nie sądzisz? : > Swoją drogą, liczę, że umieszczenie mnie w puli do skana ma też jakieś głębsze podłoże i że nie jestem tam tylko zapychaczem, który miał wypełnić pulę, bym się nie przypierdolił.
[/quote]
Mam zdanie, jak widzisz napisałam dokładnie to samo, uważam, że Zang nie pachnie mi wilkiem i twierdziłam to już wcześniej. Poprzednia strona, tam jest napisane (dokładnie przeze mnie), że ciebie też można by oskarżyć, aczkolwiek nie mam na to dowodów. I lepiej sobie nie pochlebiaj, tak- jesteś zapychaczem. Musiałam kogoś umieścić tam, a jak na razie tylko nasza czwórka (I Yass chyba, ale nie mogę znaleźć jej posta) odpisała. Jeśli bym wrzuciła tam kogokolwiek z tych nieobecnych zaraz byś mnie wypytywał czemu on a nie ktoś inny. Jednocześnie mogłam dać dwie osoby ale prosiłeś o trzy, ale siebie nie dam. Ale jeśli ci tak zależy możesz mnie sprawdzić.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 08:44

Kori Inikon napisał:
Mam zdanie, jak widzisz napisałam dokładnie to samo, uważam, że Zang nie pachnie mi wilkiem i twierdziłam to już wcześniej.
Nie, pisałaś, że nie masz zdania i szansa na jego bycie wilkiem jest tak samo wysoka, jak innych graczy, więc to na pewno nie jest równoznaczne ze stwierdzeniem "że nie pachnie wilkiem". Ugięłaś się. Uległaś. A to bardzo źle, Kori. c: Zdecydowanie na minus. Jak jest inaczej, wyprowadź mnie z błędu. Przytocz cytaty.
Kori napisał:
I lepiej sobie nie pochlebiaj, tak- jesteś zapychaczem.
Cóż, jak nie miałaś pomysłu i dawałaś losowe osoby prócz SaiKuna, to mogłaś sobie odpuścić. Wystarczyło napisać, że za bardzo nie wiesz i ja bym to zrozumiał. A przynajmniej starałbym się.
Kori napisał:
Jeśli bym wrzuciła tam kogokolwiek z tych nieobecnych zaraz byś mnie wypytywał czemu on a nie ktoś inny.
Pamiętaj, Kori, że kto pyta, nie błądzi. Pytania i prowokacje to podstawa tej gry.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 09:16

Daffodil napisał:
Kori Inikon napisał:
Mam zdanie, jak widzisz napisałam dokładnie to samo, uważam, że Zang nie pachnie mi wilkiem i twierdziłam to już wcześniej.
Nie, pisałaś, że nie masz zdania i szansa na jego bycie wilkiem jest tak samo wysoka, jak innych graczy, więc to na pewno nie jest równoznaczne ze stwierdzeniem "że nie pachnie wilkiem". Ugięłaś się. Uległaś. A to bardzo źle, Kori. c: Zdecydowanie na minus. Jak jest inaczej, wyprowadź mnie z błędu. Przytocz cytaty.
O to cytat:
Kori Inikon napisał:

A co do Zanga nie mam zdania. Szansa, że któryś z nas jest wilkiem jest taka sama, jak to, że żadne z nas nie jest. Trudno mi to ocenić, naprawdę, i nie chce tego robić.
tak, napisałam, że nie chce oceniać ale mnie poprosiłeś.
Daffodil napisał:
Kori napisał:
I lepiej sobie nie pochlebiaj, tak- jesteś zapychaczem.
Cóż, jak nie miałaś pomysłu i dawałaś losowe osoby prócz SaiKuna, to mogłaś sobie odpuścić. Wystarczyło napisać, że za bardzo nie wiesz i ja bym to zrozumiał. A przynajmniej starałbym się.

Właśnie, starałbyś się. A ja chciałabym was wszystkich sprawdzić, Zanga również. Awokado mógł się tam pojawić, ale nie wydaje mi się tak podejrzany jak Zang. Swoją drogą- ja bym tam dała wszystkich, tak dla pewności i spokoju.
Daffodil napisał:
Kori napisał:
Jeśli bym wrzuciła tam kogokolwiek z tych nieobecnych zaraz byś mnie wypytywał czemu on a nie ktoś inny.
Pamiętaj, Kori, że kto pyta, nie błądzi. Pytania i prowokacje to podstawa tej gry.

Fakt, to podstawy ale nie chciałoby mi się odpowiadać na ciągłe pytania „a czemu głosowałaś na niego a nie na nie?”. To było by uciążliwe i denerwujące. A zapewne po jednym poście typu „wybór był randomowy” dostałabym tą samą odpowiedź co od ciebie: mogłaś się nie wypowiadać. A co jeśli chciałam? Uznałam, że powinny zostać sprawdzone osoby, które już coś do tego wniosły. Kogo miałam oskarżać?
A czemu ty dałeś Zanga?
Dobrze, póki nie przyjdą pozostali nie wypowiem się aby nie namieszać w swoich wypowiedziach, które ewidentnie tracą na sensie (mój mózg się lansuje od długiego braku snu i choroby, więc z góry przepraszam.)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 12:15

Nie chcesz odpowiadać na pytania, ale chcesz się udzielać... Troszkę zaprzeczasz. ; *
Kori napisał:
A czemu ty dałeś Zanga?
Zaśmierdział mi jego trzeci post oraz dalsze. Bardzo dziwnie przycichł, jakby ktoś go do tego zmusił; pouczył, żeby przystopować. Tu w grę może wchodzić jakiś wilczek, który by nim ewentualnie pokierował. Poza tym, popatrz, jak jego temat ładnie ucichł. Teraz tematem nr 1 jesteście ty oraz SaiKun.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 12:58

Pięc stron... Standard.

Liczba wilków. 12*0.25=3   12*0.2=2.4
Myślę, że są trzy wilki.
Jeżeli byłyby dwa to króliczki mogłyby wygrać w jeden dzień, a wilki 3-4dni, a szanse muszą być równe.

Głos Yassamet 2page:
Tłumaczenie jest trochę pokrętne. Uprzedziłaś od razu pytanie: "Dlaczego głosowałaś na Crier?"
Ale ogólnie uważam, że oskarżanie kogoś, bo oddał inny głos niż inni jest bez sensu. Głosy na szeryfa nie tworzą dobrych poszlak, służą tylko do rozpoczęcia dyskusji.

Kori Inikon napisał:
Nie podoba mi się to, tak samo ona zna Ciebie dość dobrze z wcześniejszych rozgrywek i mogła by mi powiedzieć wiele wartych uwagi rzeczy. Jednak ja nie chce tego wiedzieć, chce cię poznać za sprawą mojej rozgrywki.
Mimo wszystko polecam przeczytać trochę rozgrywek. Zaczynając od zera nie zajdziesz daleko.
Pomyśl o tym jak o książce do fizyki. Jakby wszyscy ludzie stwierdzali, że wolą sami odkryć prawa (fizyki) to dalej mieszkalibyśmy na drzewach. (Chyba, że każdy rodziłby się Newtonem)

Kori Inikon 2page napisał:
Moi poprzednicy głosowali na ciebie, więc ja też postanowiłam. Takie jest tylko moje wytłumaczenie
Podążanie za tłumem bardzo działa na twoją niekorzyść. Wykaż się odrobiną odmienność.

SaiKun napisał:
Spoiler:
Mocno się tłumaczysz, może nawet zbyt mocno, a to oznaka wilczenia. Czytałaś poprzednie rozgrywki?
"Mocne tłumaczenie" jest bardziej oznaką panikarstwa i denerwowania się. Denerwujesz się Kori?
Kori Inikon napisał:
Chce aby to ruszyło dalej, ale niestety mam dwie twarze-
Każdy chce mieć super moce i ciemną stronę.

Kori Inikon 3page napisał:
I tak, kilka czytałam aczkolwiek nie wszystkie.
Czyli jednak czytałaś? Wcześniej napisałaś, że nie chcesz by Yassamet powiedziała ci kilka rzeczy wartych uwagi na temat Daffodil'a. Więc w jakim celu czytałaś te parę rozgrywek?

AwokadoSmaczniejsze 3page napisał:
Ale nie udup mnie, niewinnego królika znowu. Okej?
Znowu? Grałeś kiedyś z Daffem? Sprawdziłem w jakich tematach wypowiadałaś się i były to tylko ZGŁOSZENIA i  96 - powrót Ookami : P. A podkreślanie swojej niewinności jest nie tyle podejrzane, ale głupie i słabe.

Kori Inikon 3page napisał:
Niewinny królik? Próbujesz nam wmówić, że jesteś królikiem. Nie chce za szybko wysnuwać wniosków ale czy tak nie napisałby wilk?
Tak napisałby głupi wilk.

Kori Inikon 3page napisał:
Nie mam pojęcia, nie umiem tego stwierdzić.
Jeszcze parę postów temu mówiłaś, że czytałaś parę rozgrywek. Nikt nigdy nie pisał w nich o liczbie wilków? Nie wierzę.
Albo "czytałaś" bardzo powierzchownie, albo kłamiesz i nie czytałaś żadnej.
Kori Inikon napisał:
Do Daff: Możesz się jej pytać o mnie, co już powiedziałam, ale nie powie ci wszystkiego. Może i mnie zna jednak nie wszystko o mnie wie, a na pewno co bym zrobiła w jakiej sytuacji.
A co byś zrobiła gdybyś była wilkiem? To nie jest oskarżenie tylko hipotetyczne pytanie.
Daffodil napisał:
A gdzie są Crow (...)
Jestem. Nie każdy siedzi do 2:58 i pisze posty na RD.

Kori Inikon napisał:
Do Daff: AwokadoSmaczniejsze napisała, że jest niewinnym królikiem. Mi to zajechało wilczeniem.
A mi głupotą. Uważam, że gdyby był wilkiem nie napisałby tego, ale kto go tam wie...

Kori Inikon napisał:
Yass mi mówiła, że nowi zawsze dostają rolę wilka- i tu cię mam. Tylko na takiej podstawie twierdzisz, kim jestem.
Hm. Wiedziałaś, że kanapki nie zawsze spadają masłem do dołu? To tylko takie przeświadczenie (zależy to od wysokości stołu i masy długości kanapki). Tak samo mówi się, że "nowi zawsze dostają wilka".
I w następny poście Sai ładnie uargumentował, dlaczego cię podejrzewa: reagujesz zbyt emocjonalnie.

Daffodil napisał:
Ktoś z tej trójki powinien polecieć do skana -> [SaiKun, Kori, Zang]
Jeżeli wróżbita znajduje się w osobach, które zabrały już głos, to skan poleciał, ale (wróżbita) jeszcze nie odczytał/dostał odpowiedzi.
Wcześniej pisałeś do kupidyna by zachował strzały, dalej to podtrzymujesz?
Wypisałeś trzy osoby. Czy to znaczy, że je podejrzewasz w większym stopniu?

Kori Inikon napisał:
Moje posunięcie jest uzasadnione tym, że SaiKun cały czas mnie oskarża, wcześniej pisał,
On cię nie oskarża tylko zaczepia cię i prowokuje. Nie jeden wilk wysypał się już, gdy ktoś go doprowadzał do pasji. Przeczytaj swoje posty po paru godzinach. Zobaczysz, że aż kipią emocjami.

SaiKun napisał:
Daffodil napisał:


   SaiKun napisał:
       Jest 12 graczy, więc obstawiam że 3 max, lecz 2 też by się sprawdziły.

   Skąd przeświadczenie, że 2 wilki też dałyby radę?

W 94 były 3 wilczki na 18 graczy, a mimo to wygrały. Tu mamy tylko 12 graczy.
Wiedziałem, że Zensum jako sędzia daje dużą liczbę wilków (ale np 94 o tym nie świadczy), a jak to jest z Ookami? Zawyża liczbę wilków? (Najlepiej jakby wypowiedziały się osoby które uczestniczyły w grze prowadzonej przez Ookami)

Kori Inikon napisał:
Po prostu uważam, że to on może być wilkiem, ale wolę nie oskarżać nikogo ewidentnie.
Love&Peace. Nie na tym polega ta gra. Jakby nikt nikogo nie oskarżał to skończyłoby się na randomowym rzucaniu głosami.

Kori Inikon napisał:
Co do Zanga mogę powiedzieć, że nie wygląda mi na wilka. Tylko odpowiedział, wiele o nim nie mam do powiedzenia.
Do skanu: [SaiKun, Daffodil, Zang]
Najpierw piszesz, że nie wygląda ci na wilka, a potem, że wrzucasz go skanów. Strasznie się plączesz. (napisałem to samo co Daff tutaj:
Spoiler:

Nie wiem jak to tutaj zacytować. "Wyjaśnienia Inikon na temat osób, które podała do skana"
Strasznie to pokrętne. Wrzucasz kogoś po ty by Daff nie przyczepił się, a później piszesz, że są "zapychaczami". Nie mam pojęcia jak to skomentować. Nie ogarniam twojego toku myślenia.

Zang 1page napisał:
eh, cofać się w czasie i szukać tej jednej gry lub 2 (sam juz ledwo pamiętam)
4, 46, 48, 52 i aktualna 96
Liczba postów: 39
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 13:15

Crow napisał:
Ale ogólnie uważam, że oskarżanie kogoś, bo oddał inny głos niż inni jest bez sensu. Głosy na szeryfa nie tworzą dobrych poszlak, służą tylko do rozpoczęcia dyskusji.
Eee... bzdura? Głosy na szeryfa tworzą bardzo dobre poszlaki. Są jedynymi z niewielu wartościowych na starcie. Po głosach na szeryfa nieraz się wilki wjebały. Ładnie i w dość subtelny sposób próbujesz wmówić innym, żeby nie zajmować się analizą Yassamet. To mnie baaardzo intryguje.
Crow napisał:
Wcześniej pisałeś do kupidyna by zachował strzały, dalej to podtrzymujesz?
Owszem.
Crow napisał:
Wypisałeś trzy osoby. Czy to znaczy, że je podejrzewasz w większym stopniu?
Owszem. Mam jakieś podejrzenia, a poznanie tożsamości któregokolwiek z nich na pewno ruszyłoby sprawę do przodu. Swoją drogą, ty, Crow, wypowiedz się na temat tej trójki, a następnie zaproponuj swoją trójkę do skana.
Crow napisał:
a jak to jest z Ookami? Zawyża liczbę wilków? (Najlepiej jakby wypowiedziały się osoby które uczestniczyły w grze prowadzonej przez Ookami)
Już kiedyś prowadziła grę na 12 osób i w niej były 3 wilki, więc wątpię, by teraz było inaczej.

Po oficjalnym ustanowieniu szeryfa, będę miał większe wnioski. Przedstawię je.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 14:14

Daffodil napisał:
Ładnie i w dość subtelny sposób próbujesz wmówić innym, żeby nie zajmować się analizą Yassamet.
Tak to zabrzmiało? Chodziło mi bardziej o to by nie oceniać Yass (ani dodatni ani ujemnie) przez jej odmienny głos.
Analizie trzeba poddać każdego, ale na razie Yassamet za mało napisała. Uważasz inaczej?

[SaiKun, Kori, Zang]
Zang. Odpowiedział spokojnie na wszystkie twoje "zaczepki". Jego lenistwo (nie chciało sprawdzić się mu w jakich rozgrywkach grał) działa na niekorzyść, ale nie uważam by wymagał skana na tym etapie gry.

Kori Inikon - Robi wokół siebie masę zamieszania. W mniej niż 12h napisała około 18 postów z czego prawie żaden nie był jednozdaniowy. (Reaguje strasznie emocjonalnie, ale już to pisałem w poprzednim poście). Zrobiłbym skan z racji tego, że jest w centrum uwagi.

SaiKun- całkiem nieźle kmini. Sprowokował do rozmowy Inikon. Wyznaczył całkiem sporo poszlak dla stada. Jedyną wadą jest to, że za szybko wyciągnął wnioski o zachowaniu Kori. Jakby poczekał może byłoby z tego coś więcej. Na razie nie marnowałbym na niego skana, są osoby które bardziej tego wymagają.

Daffodil napisał:
a następnie zaproponuj swoją trójkę do skana.
Nie mam aż trzech osób, a dwie (Kori + ktoś). Jednak mam za mało materiału i nie chcę wysypać się z wnioskami za wcześnie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 14:24

Crow napisał:
Uważasz inaczej?
Przydałoby się ustalić, czy za głosem na Crier nie kryje się coś więcej. Mam kilka opcji na to, ale jak już mówiłem - większe wnioski potem.
Crow napisał:
SaiKun- całkiem nieźle kmini. Sprowokował do rozmowy Inikon.
Nie chcę nic mówić, ale to ja pierwszy ją zaczepiłem i zacząłem zmuszać do rozmowy.
Crow napisał:
Nie mam aż trzech osób, a dwie (Kori + ktoś). Jednak mam za mało materiału i nie chcę wysypać się z wnioskami za wcześnie.
Kim jest ten ktoś, jeśli można wiedzieć? Nie bądź enigmatyczny. Niedopowiedzenia tylko szkodzą w grze.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 14:49

Daffodil napisał:
Nie chcę nic mówić, ale to ja pierwszy ją zaczepił i zacząłem zmuszać do rozmowy.
Tak to też częściowo twoja zasługa.

Daffodil napisał:
Kim jest ten ktoś, jeśli można wiedzieć?
W swoim czasie. (napisałem, że nie chcę spalić, a pisząc za wcześnie zrobię to)
Daffodil napisał:
Nie bądź enigmatyczny.
A ty taki niecierpliwy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 14:54

Kurde, tą enigmatycznością chciałem cię trochę podpuścić, Crow. Nie wyszło mi. Chciałem, żebyś mi ty również wytknął enigmatyczność, bo poniekąd ją przecież stosuję, np. mówiąc o tym, że przedstawię większe wnioski po wybraniu szeryfa. Na razie reakcja leciutko na plus.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 14:56

Daff napisał:
A gdzie są Crow, Asunohana, Kira i Madarame? Do rozgrywki, posty pisać, gwiazdeczki. Chętnie usłyszę, co macie do powiedzenia.

Jesztem, jesztem! Dopiero teraz wbiłam, bo nie wchodziłam wgl na stronę. Nie wiedziałam, że tak szybko zaczniemy.;p Ale dzisiaj jestem i głosuje na Daffa.

Tak jak myślałam ... 5 stron w ciągu kilku godzin. Za wiele się nie wypowiem, ale myślę, że są 2 wilki, max 3. Czytałam te wszystkie posty i bardzo emocjonującą rozmowę Saia i Kori. Koleżanka chyba jest nowa, więc pewnie jeszcze musi się wiele nauczyć. Czy ktoś z nich wilczy? Nie mam pojęcia. Jedno wielkie zamieszanie. Kori próbuje się tłumaczyć, że ma dwie twarze...blah, blah, blah. A kogo to obchodzi jaką masz twarz? Ta gra na tym polega, im więcej się bronisz tym w większe bagno wchodzisz, a Sai za szybko ją zaatakował. Czyżby okazja by pozbyć się jednego króliczka? ;>
Powrót do góry Go down
Sponsored content






96 - powrót Ookami : P - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

96 - powrót Ookami : P

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» 51 - Ookami
» 84 - powrót do korzeni
» 56. czyli wielki powrót Alejki
» Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-