96 - powrót Ookami : P - Page 2



 

Share
 

 96 - powrót Ookami : P

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 21:10

Cytat :
Może mi łaskawie odpowiesz, zamiast wymigiwać się od odpowiedzi?

Hmmm... Podalem juz trzy bardzo dobre wyjasnienia. Czy jest jakis punkt w regulaminie gry, ktory zmusza nowych graczy do podawania czterech i wiecej wyjasnien swoich glosow? O.o
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 21:16

Kori Inikon napisał:
Moi poprzednicy głosowali na ciebie, więc ja też postanowiłam. Takie jest tylko moje wytłumaczenie
Czemu postanowiłaś pójść za większością?
Moriarty napisał:
Podalem juz trzy bardzo dobre wyjasnienia.
Bardzo dobre? Jeśli broda jest bardzo dobrym powodem, to fajnie, nie wiedziałem o tym. xD

Yassamet - na zaś proszę, żebyś na przyszłość wypowiedziała się na temat Kori. Znacie się. Chyba dobrze. Będziesz zatem dobrym źródłem informacji o niej.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 21:16

Cóż... Tak. Po kolei idąc, Zang mi nie zaśmierdział do tej pory. Ot, wyraził swoje zdanie, odpowiadając Daffowi na zadawane mu pytania.

Daff natomiast mi chwilowo zaleciał wilczyskiem przez ostry atak, jednak może to początkowe wrażenie. Najlepiej mieć go na oku.

Moriaty. Nie podoba mi się to, że unika odpowiadania na zadane pytanie, zasłania się tylko humorystycznością. Albo coś ukrywa albo będzie jak Epej ._.

Sai.... Sai, w mordę. Aż to zacytuję.
SaiKun napisał:
Yassamet napisał:
Niewiele zmienię, ale Crier. Zapamiętałam ją jako jako-takiego ogara z 94, a na Daffa nie głosuję od dłuższego czasu i nie zanosi się. Powód ten sam, co od 2 rozgrywek + w tej jednej akurat nie ma wystarczającego silnego charakteru do przeciwstawienia mu (np. Gauza albo Shuja).
Głos bez podstaw. Dlaczego nie na siebie?
Czy naprawdę Ci się wydaje, że w tych kilku linijkach tekstu, które egzystują w Twoim i teraz też moim cytacie, nie ma wyjaśnienia? Przeczytaj to, dokładnie. Podałam wprost, czemu głosuję na Crier i czemu nie chcę głosować na Daffa. Na siebie nie chcę głosować, bo nie chcę być szeryfem. Nie, nie mam alergii na tę rolę, jak Eileen. Nie chcę brać odpowiedzialności na siebie, bo jestem świadoma, że mogę się łatwo pomylić, a stado za szeryfem może po prostu pójść.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 21:21

Yassamet napisał:
Daff natomiast mi chwilowo zaleciał wilczyskiem przez ostry atak, jednak może to początkowe wrażenie. Najlepiej mieć go na oku.
Eee... tyle, że ja go nawet nie atakowałem. Ja mu zadawałem pytania i prowokuję różne sytuacje, by zobaczyć, jak się zachowuje. To tyle. Jak masz jakieś wątpliwości, to sobie poczytaj poprzednie gry.
Yassamet napisał:
Na siebie nie chcę głosować, bo nie chcę być szeryfem.[...]Nie chcę brać odpowiedzialności na siebie, bo jestem świadoma, że mogę się łatwo pomylić, a stado za szeryfem może po prostu pójść.
Chcesz uniknąć odpowiedzialności w razie pomyłki? W sumie gdybyś była wilkiem, to takie zagranie byłoby dla ciebie zrozumiałe. Aaale już raz byłaś szeryfem. Całkiem nieźle wam poszło, wytłukliście wszystkie wilki, zatem nie rozumiem, dlaczego tak bardzo "boisz się" tej roli.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 21:22

[quote="Daffodil"]
Kori Inikon napisał:
Moi poprzednicy głosowali na ciebie, więc ja też postanowiłam. Takie jest tylko moje wytłumaczenie
Czemu postanowiłaś pójść za większością?
Jak pisałam wcześniej jestem nowa i jestem ciekawa tego.

Daffodil napisał:
Yassamet - na zaś proszę, żebyś na przyszłość wypowiedziała się na temat Kori. Znacie się. Chyba dobrze. Będziesz zatem dobrym źródłem informacji o niej.
Czemu chcesz o mnie wiedzeć tyle? Skąd masz pewność, że tutaj będę taka sama jak na żywo lub w rozmowach z nią? Nie podoba mi się to, tak samo ona zna Ciebie dość dobrze z wcześniejszych rozgrywek i mogła by mi powiedzieć wiele wartych uwagi rzeczy. Jednak ja nie chce tego wiedzieć, chce cię poznać za sprawą mojej rozgrywki.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 21:27

Kori Inikon napisał:
Daffodil napisał:
Kori Inikon napisał:
Moi poprzednicy głosowali na ciebie, więc ja też postanowiłam. Takie jest tylko moje wytłumaczenie
Czemu postanowiłaś pójść za większością?
Jak pisałam wcześniej jestem nowa i jestem ciekawa tego.
Ciekawa czego?
Kori Inikon napisał:
Daffodil napisał:
Yassamet - na zaś proszę, żebyś na przyszłość wypowiedziała się na temat Kori. Znacie się. Chyba dobrze. Będziesz zatem dobrym źródłem informacji o niej.
Czemu chcesz o mnie wiedzeć tyle? Skąd masz pewność, że tutaj będę taka sama jak na żywo lub w rozmowach z nią? Nie podoba mi się to, tak samo ona zna Ciebie dość dobrze z wcześniejszych rozgrywek i mogła by mi powiedzieć wiele wartych uwagi rzeczy. Jednak ja nie chce tego wiedzieć, chce cię poznać za sprawą mojej rozgrywki.
A czemu miałbym nie chcieć wiedzieć o tobie czegokolwiek? Przecież, jak już sama z uporem maniaka nam piszesz, jesteś nowa, zatem ciężko będzie wyłapać czy jesteś królikiem, czy może wilkiem. Dlatego każda opinia osoby, która cię zna, się przyda. Dlaczego ci to przeszkadza? Nie chcesz, byśmy doszli do prawdy za sprawą Yassamet? Boisz się, że nakieruje nas na dobry trop w przyszłości? Poza tym, ją możesz spytać otwarcie w grze, co sądzi na mój temat. Wiesz, w tej grze trzeba robić wszystko, by ruszyć sprawę do przodu. Ty najwyraźniej nie chcesz, aby się to stało.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 21:31

Daffodil napisał:

SaiKun, czemu głos na mnie?
Norma. Masz największe doświadczenie w byciu szeryfem. Skąd to pytanie? Głosowałem na Ciebie w każdej rozgrywce i nie miałeś z tym wielkich problemów.

Kori Inikon napisał:
Daffodil napisał:
Kori Inikon napisał:
będzie ciekawie zapewne ^^
Skąd ta pewność?

To nie jest pewność, napisałam "zapewne", a jako, że piszę to pierwszy raz chciałabym wszystkich zobaczyć. Moi poprzednicy głosowali na ciebie, więc ja też postanowiłam. Takie jest tylko moje wytłumaczenie
Mocno się tłumaczysz, może nawet zbyt mocno, a to oznaka wilczenia. Czytałaś poprzednie rozgrywki?

Yassamet napisał:

Czy naprawdę Ci się wydaje, że w tych kilku linijkach tekstu, które egzystują w Twoim i teraz też moim cytacie, nie ma wyjaśnienia? Przeczytaj to, dokładnie. Podałam wprost, czemu głosuję na Crier i czemu nie chcę głosować na Daffa. Na siebie nie chcę głosować, bo nie chcę być szeryfem. Nie, nie mam alergii na tę rolę, jak Eileen. Nie chcę brać odpowiedzialności na siebie, bo jestem świadoma, że mogę się łatwo pomylić, a stado za szeryfem może po prostu pójść.
Tak, właśnie tak mi się wydaje. Nie przemawia to do mnie. Moim zdaniem Crier nie ma wystarczających kompetencji na szeryfa. Uznam to za próbę wyrobienia sobie alibi na przyszłość.

EDIT szybka, kosmetyczna poprawka
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 21:35

SaiKun napisał:
Daffodil napisał:
SaiKun, czemu głos na mnie?
Norma. Masz największe doświadczenie w byciu szeryfem. Skąd to pytanie? Głosowałem na Ciebie w każdej rozgrywce i nie miałeś z tym wielkich problemów.
Pytam tam, gdzie myślę, że coś znajdę. I nieprawda, że nie miałem. W twojej pierwszej grze się przypierdoliłem za głos na mnie, bo uległeś wtedy. Zapytać nigdy nie zaszkodzi.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 21:40

Daffodil napisał:
Kori Inikon napisał:
Daffodil napisał:
Kori Inikon napisał:
Moi poprzednicy głosowali na ciebie, więc ja też postanowiłam. Takie jest tylko moje wytłumaczenie
Czemu postanowiłaś pójść za większością?
Jak pisałam wcześniej jestem nowa i jestem ciekawa tego.
Ciekawa czego?
Czego? Jak to będzie wszystko wyglądać dzięki tobie, ciekawa jak będę się czuć. Czy to coś złego.
Kori Inikon napisał:
Daffodil napisał:
Yassamet - na zaś proszę, żebyś na przyszłość wypowiedziała się na temat Kori. Znacie się. Chyba dobrze. Będziesz zatem dobrym źródłem informacji o niej.
Czemu chcesz o mnie wiedzeć tyle? Skąd masz pewność, że tutaj będę taka sama jak na żywo lub w rozmowach z nią? Nie podoba mi się to, tak samo ona zna Ciebie dość dobrze z wcześniejszych rozgrywek i mogła by mi powiedzieć wiele wartych uwagi rzeczy. Jednak ja nie chce tego wiedzieć, chce cię poznać za sprawą mojej rozgrywki.
A czemu miałbym nie chcieć wiedzieć o tobie czegokolwiek? Przecież, jak już sama z uporem maniaka nam piszesz, jesteś nowa, zatem ciężko będzie wyłapać czy jesteś królikiem, czy może wilkiem. Dlatego każda opinia osoby, która cię zna, się przyda. Dlaczego ci to przeszkadza? Nie chcesz, byśmy doszli do prawdy za sprawą Yassamet? Boisz się, że nakieruje nas na dobry trop w przyszłości? Poza tym, ją możesz spytać otwarcie w grze, co sądzi na mój temat. Wiesz, w tej grze trzeba robić wszystko, by ruszyć sprawę do przodu. Ty najwyraźniej nie chcesz, aby się to stało.
Chce aby to ruszyło dalej, ale niestety mam dwie twarze- tą miłą, którą innym pokazuje i jeszcze inną, którą tutaj wam chce pokazać. Niestety ona mnie od tej strony nie zna i raczej ci się to nie przyda. Ale jeśli tak bardzo chcesz o mnie coś wiedzieć to proszę bardzo, pytaj ile chcesz. I nie, ta druga strona to nie "wilcza" jak zapewne będziesz myślał, tylko zwyczajnie druga moja twarz. W niej jestem inna i nie ma to związku z możliwością bycia wilkiem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 21:43



Kori Inikon napisał:
Daffodil napisał:
Kori Inikon napisał:
będzie ciekawie zapewne ^^
Skąd ta pewność?

To nie jest pewność, napisałam "zapewne", a jako, że piszę to pierwszy raz chciałabym wszystkich zobaczyć. Moi poprzednicy głosowali na ciebie, więc ja też postanowiłam. Takie jest tylko moje wytłumaczenie
Mocno się tłumaczysz, może nawet zbyt mocno, a to oznaka wilczenia. Czytałaś poprzednie rozgrywki?

Tłumaczenie się jest według ciebie oznaką wilczenia? I tak, kilka czytałam aczkolwiek nie wszystkie. A muszę się wytłumaczyć, jakby było inaczej oskarżyli by mnie o nieodpowiadanie na niewygodne pytania. Czyż nie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 21:45

Daffodil <3


Ale nie udup mnie, niewinnego królika znowu. Okej?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 21:45

Kori Inikon napisał:
Chce aby to ruszyło dalej
Mimo wszystko stopujesz sprawę swoim bólem dupy.
Kori Inikon napisał:
ale niestety mam dwie twarze- tą miłą, którą innym pokazuje i jeszcze inną, którą tutaj wam chce pokazać. Niestety ona mnie od tej strony nie zna i raczej ci się to nie przyda.
Dlaczego tak ci zależy, by pokazać tą "inną" twarz? Nie chcesz, by Yassamet cię wykryła?

Kori, ile wg ciebie jest wilków w tej grze?

AwokadoSmaczniejsze napisał:
Ale nie udup mnie, niewinnego królika znowu. Okej?
Spoko. Jak nie będziesz pisał jak ameba, to się zastanowię. Sorry, już zacząłeś - wpychanie niewinności na samym starcie. Niedobrze. : >
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 21:47

AwokadoSmaczniejsze napisał:


Ale nie udup mnie, niewinnego królika znowu. Okej?

Niewinny królik? Próbujesz nam wmówić, że jesteś królikiem. Nie chce za szybko wysnuwać wniosków ale czy tak nie napisałby wilk?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 21:53

Kori Inikon napisał:
ale niestety mam dwie twarze- tą miłą, którą innym pokazuje i jeszcze inną, którą tutaj wam chce pokazać. Niestety ona mnie od tej strony nie zna i raczej ci się to nie przyda.
[quote=Daffodil]Dlaczego tak ci zależy, by pokazać tą "inną" twarz? Nie chcesz, by Yassamet cię wykryła?[/quote=]

Nie, nie chodzi o wykrycie tylko o sam fakt. Wie o mnie mniej niż ci się wydaje.

Daffodill napisał:
Kori, ile wg ciebie jest wilków w tej grze?
Nie mam pojęcia, nie umiem tego stwierdzić.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 21:57

Kori Inikon napisał:


Chce aby to ruszyło dalej, ale niestety mam dwie twarze- tą miłą, którą innym pokazuje i jeszcze inną, którą tutaj wam chce pokazać. Niestety ona mnie od tej strony nie zna i raczej ci się to nie przyda. Ale jeśli tak bardzo chcesz o mnie coś wiedzieć to proszę bardzo, pytaj ile chcesz. I nie, ta druga strona to nie "wilcza" jak zapewne będziesz myślał, tylko zwyczajnie druga moja twarz. W niej jestem inna i nie ma to związku z możliwością bycia wilkiem.
Dokładnie tak! Mnie bardziej interesuje ta, której jeszcze nie pokazałaś, czyli ta z ostrymi kłami. Widać że się ubezpieczasz pisząc o "dwóch twarzach".

Kori Inikon napisał:

Tłumaczenie się jest według ciebie oznaką wilczenia? I tak, kilka czytałam aczkolwiek nie wszystkie. A muszę się wytłumaczyć, jakby było inaczej oskarżyli by mnie o nieodpowiadanie na niewygodne pytania. Czyż nie?

Samo tłumaczenie nie jest oznaką wilczenia. Skoro się tłumaczysz, to chociaż wytłumacz mi kto wymyślił Ci tą strategię z dwiema twarzami. Może się sprawdzi, lecz radziłbym przemyśleć ją bardziej, bo łatwo możesz się jebnąć i wszystko się wyda.
Podaj proszę numery rozgrywek które przeczytałaś.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 22:05

Kori Inikon napisał:
Nie, nie chodzi o wykrycie tylko o sam fakt. Wie o mnie mniej niż ci się wydaje.
Mimo wszystko to ona jest tu jedynym sensownym źródłem, z którego należy czerpać informacje o tobie. Zaprzeczanie temu i wymyślanie jakichś bajeczek o 50 twarzach Kori jakoś do mnie nie przemawia. Działa mocno na twoją niekorzyść.

SaiKun, ile wg ciebie jest wilków w tej grze?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 22:20

Do Saikun:
1.Nie napisałam, że ma ostre zęby. Ta twarz pozwala mi lepiej wszystko analizować i rozmyślać.
2. Strategię wymyśliło mi życie, jednak to sprawa prywatna. Jest to trudne i nie należy się tym interesować.
A co do rozgrywek to nie pamiętam, leciałam randomowo, jednak na pewno było to 63.
Do Daff: Możesz się jej pytać o mnie, co już powiedziałam, ale nie powie ci wszystkiego. Może i mnie zna jednak nie wszystko o mnie wie, a na pewno co bym zrobiła w jakiej sytuacji.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 22:30

A gdzie są Crow, Asunohana, Kira i Madarame? Do rozgrywki, posty pisać, gwiazdeczki. Chętnie usłyszę, co macie do powiedzenia.

Kori, gdybyś miała teraz pisać jakieś wnioski, kogo byś podejrzewała o wilczenie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 22:37

Daffodil napisał:

SaiKun, ile wg ciebie jest wilków w tej grze?
Jest 12 graczy, więc obstawiam że 3 max, lecz 2 też by się sprawdziły.

Kori Inikon napisał:
Do Saikun:
1.Nie napisałam, że ma ostre zęby. Ta twarz pozwala mi lepiej wszystko analizować i rozmyślać.
2. Strategię wymyśliło mi życie, jednak to sprawa prywatna. Jest to trudne i nie należy się tym interesować.
A co do rozgrywek to nie pamiętam, leciałam randomowo, jednak na pewno było to 63.

1.To napisałem ja. Nigdzie nie wspomniałem, że ty to napisałaś. Nie przeczytałaś dokładnie postu? Reagujesz emocjonalnie, a to tylko Cię pogrąża.
2.No tak, życie jest brutalne. Od razu dawać nowym graczom rolę wilka.. bywa. W moim interesie jest to wiedzieć, więc interesować się będę.
Nie wiesz jakie rozgrywki czytałaś? Ciekawe. Ja zazwyczaj wiem co robię
Masz jeszcze coś do napisania zanim zawiśniesz?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 22:52

Do Daff: AwokadoSmaczniejsze napisała, że jest niewinnym królikiem. Mi to zajechało wilczeniem.
Do Saikun :
1. Przeczytałam, ale nigdzie tam nie napisałam, że ta moja twarz jest z wielkimi kłami więc nie wiem zwyczajnie skąd to obstawiasz.
2. Czekałam tylko aż któż to napisze, jeszcze zanim zaczęłam grę i dostałam rolę.... Yass mi mówiła, że nowi zawsze dostają rolę wilka- i tu cię mam. Tylko na takiej podstawie twierdzisz, kim jestem. Nie uważasz, że to nierozsądne?
A co do mojego życia to mogę ci odpowiedzieć, proszę bardzo- byłam wiecznie poniżana i ogólnie nie za fajnie w szkole MAM nadal. Biorę leki a moi rodzice uważają mnie za nic. Odpisałam tylko na twoje przypuszczenia, nie chce abyście się litowali.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 23:13

Kori Inikon napisał:

Do Saikun :
1. Przeczytałam, ale nigdzie tam nie napisałam, że ta moja twarz jest z wielkimi kłami więc nie wiem zwyczajnie skąd to obstawiasz.
2. Czekałam tylko aż któż to napisze, jeszcze zanim zaczęłam grę i dostałam rolę.... Yass mi mówiła, że nowi zawsze dostają rolę wilka- i tu cię mam. Tylko na takiej podstawie twierdzisz, kim jestem. Nie uważasz, że to nierozsądne?
A co do mojego życia to mogę ci odpowiedzieć, proszę bardzo- byłam wiecznie poniżana i ogólnie nie za fajnie w szkole MAM nadal. Biorę leki a moi rodzice uważają mnie za nic. Odpisałam tylko na twoje przypuszczenia, nie chce abyście się litowali.
Uważam za słuszne to co myślę, a nie to co piszę.
Emocjonalne odpowiedzi, neutralne podejście do sprawy i ten sposób pisania. Uważam, że mam podstawy podejrzewać wilczka o wilczenie. Cały czas się tylko bronisz. Nie zwróciło twojej uwagi to, że tak się Ciebie uczepiłem? Nie chcesz robić sobie wrogów, bo to by Ci przysporzyło kłopotów i zmuszało do pisania? Bardzo łatwo o wilczy błąd w pierwszej rozgrywce, prawda? Nie martw się, nikt nie będzie się litować.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 23:25

Niech Was wszystkich szlag! Nie było mnie parę godzin i już widzę 3 strony mało sensownej dyskusji.
Z tego co widziałem to ktoś się o mnie upomniał.
Jestem jakby co.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 23:32

Do SaiKun: Nie chce mieć wrogów, bo nie chce pisać... Fakt, ewidentny fakt, że nie chce pisać. Taką ilość wiadomości na telefonie nie przychodzi łatwo. A co do mojego pisania- wcale go nie znasz, nie wiesz jak się zachowuje będąc królikiem a jak będąc wilkiem. Więc mój styl pisania, nie może być dla ciebie wystarczającym dowodem, nie uważasz? No i z poprzednich rozgrywek twierdzisz, że powinnam dostać rolę wilka, bo jestem nowa.
A może odsuwasz od siebie wszelkie przypuszczenia i mnie oskarżasz? Może to ty jesteś wilkiem?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeSro 28 Sty 2015, 23:46

Kori Inikon napisał:
Do SaiKun: Nie chce mieć wrogów, bo nie chce pisać... Fakt, ewidentny fakt, że nie chce pisać. Taką ilość wiadomości na telefonie nie przychodzi łatwo. A co do mojego pisania- wcale go nie znasz, nie wiesz jak się zachowuje będąc królikiem a jak będąc wilkiem. Więc mój styl pisania, nie może być dla ciebie wystarczającym dowodem, nie uważasz? No i z poprzednich rozgrywek twierdzisz, że powinnam dostać rolę wilka, bo jestem nowa.
A może odsuwasz od siebie wszelkie przypuszczenia i mnie oskarżasz? Może to ty jesteś wilkiem?
Nie chcesz pisać? W tej grze pisane to podstawa podstaw, chyba że masz coś do ukrycia. Nie znam twojego sposobu pisania, lecz bardzo chcę go poznać. Nie twierdzę że powinnaś dostać rolę wilka, bo jesteś nowa. Proszę o cytat, który stwierdza moje stanowisko na ten temat. To wobec mnie były jakieś podejrzenia? Kto mnie podejrzewał? Dlaczego wymyślasz nieistniejące fakty?

Edit małe poprawki
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitimeCzw 29 Sty 2015, 00:21

SaiKun napisał:
Jest 12 graczy, więc obstawiam że 3 max, lecz 2 też by się sprawdziły.
Skąd przeświadczenie, że 2 wilki też dałyby radę?
Kori napisał:
AwokadoSmaczniejsze napisała, że jest niewinnym królikiem. Mi to zajechało wilczeniem.
Nic więcej? Mi w sumie też w jakimś stopniu zajeżdża. Mam jakieś wnioski co do niego, ale potrzebuję więcej twórczości z jego strony, by cokolwiek stwierdzić.

Ktoś z tej trójki powinien polecieć do skana -> [SaiKun, Kori, Zang]
Powrót do góry Go down
Sponsored content






96 - powrót Ookami : P - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 96 - powrót Ookami : P   96 - powrót Ookami : P - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

96 - powrót Ookami : P

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» 51 - Ookami
» 84 - powrót do korzeni
» 56. czyli wielki powrót Alejki
» Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-