Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95! - Page 11



 

Share
 

 Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeWto 13 Sty 2015, 23:50

Głosowałem na 15 stronie, 3 post od dołu.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeWto 13 Sty 2015, 23:54

Wybacz, nie było mnie i nie przeczytałam wszystkiego, gomen :(.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeWto 13 Sty 2015, 23:58

Sezu widzę obliczył wszystko. xD
Wziąłeś pod uwagę podwójny głos? I możliwe głosy Dffa i Shiro byle przeżyć?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeSro 14 Sty 2015, 00:04

Epej, słodziaku, już głosowałam :*. Więc nie będzie głosu byle przezyć... bo on już był i jak już pisałam, na przeżyciu aż tak mi nie zależy, bo co miałam zrobić, to zrobiłam :3.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeSro 14 Sty 2015, 00:14

Ja się wstrzymam z głosem bo nie mogę znaleźć kodu na kolor i wolę poczekać i zobaczyć jak wyjdzie(raczej czy wyjdzie) podwójny lincz. Wolę tego nie robić, ale jeżeli będzie brakowało jednego głosu to bym wolał już zgodzić się z stadem i powiesić oba stwory niż żeby czytać arogancki lub słabe post.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeSro 14 Sty 2015, 06:39

Uwaga, post z tableta, może być dziko.
Nie daliście się nabrać :c
Chciałem was sprowokować ale chyba nie wyszło
Nie chce mi się pisać nie wiadomo ile na tablecie.
Wai not ja? Możecie mnie zabić, okej, ale żebyście się nie zdziwili ;* ♡♥♡♥♡♥¤
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeSro 14 Sty 2015, 16:11

Epej napisał:
Sezu widzę obliczył wszystko. xD
Wziąłeś pod uwagę podwójny głos? I możliwe głosy Dffa i Shiro byle przeżyć?
Dlatego lincz jest prawdopodobny dopiero jak milczki pogłosują na Shiro, i wszystko będzie zależało od was rzech : P

Zensum napisał:
Uwaga, post z tableta,  może być dziko.
Nie daliście się nabrać :c
Chciałem was sprowokować ale chyba nie wyszło
Nie chce mi się pisać nie wiadomo ile na tablecie.
Wai not ja? Możecie mnie zabić,  okej, ale żebyście się nie zdziwili ;* ♡♥♡♥♡♥¤
Jeden z najbardziej zjebanych postów w tej rozgrywce jaki widziałem. Tą końcówką tylko mnie nakręciłeś by cię jednak zabić zaraz po tamtej dwójce. Chyba nie muszę mówić dlaczego. I tłumaczenie że jednak nas wkręcasz po raz kolejny nic Zensumku nie da. Brak słów..
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeSro 14 Sty 2015, 17:14

Yassamet napisał:
W poprzedniej grze robiłeś a generała. Tutaj robisz za pajaca.
Fakt, że nie dostrzegasz tego, co powinnaś nie jest już moim problemem. Ewentualnie specjalnie nie chcesz dostrzegać.
Yassamet napisał:
Wiesz, że mówiłam o króliczej pomocy, jakiej zawsze udzielałeś, wskazuje na tę informację związek frazeologiczny "tym razem".
Nie istnieje związek frazeologiczny o treści "tym razem".
Yassamet napisał:
Jest problem, Daff. Nie czytałam 79. Mogę Ci tylko wierzyć na słowo, że akurat w to udało mi się wpasować, ponieważ było to niezamierzone, nawet nie mogło być zamierzone, skoro stylu z tej gry nie znam.
Nie no, tym fragmentem posta mnie rozpierdoliłaś. XDDDDDDDD Nie czytałaś 79.? Ooo, bardzo ciekawe. Przytoczę słowa, któremu temu zaprzeczają. Tak, twojego autorstwa, skarbie.
Yassamet napisał:
To DOKŁADNIE tak wygląda. W jednej rozgrywce nawet Ci wytknęłam, że jesteś zaślepiony swoim ego. A... Przecież wtedy wilczyłeś. (rozgrywka nr 79, jakby was to ciekawiło)
Yassamet napisał:
Post Daffa - powiem tak, tylko ze względu na fakt, że raz już padłam ofiarą jego manipulacji nie zmienię podejścia. Jeśli wieszamy osobę niewinną, trudno, ale wolę to od pozostawienia go przy życiu, kiedy byłby winny. Raz tego błędu dokonałam, więcej razy nie chcę.
Tu na pewno miałaś na myśli rozgrywkę 79. ; >
Poza tym, ty w tej grze grałaś i pamiętasz ją do tej pory. Wiesz doskonale, jak cię powiesiłem i jaki styl gry przyjąłem wtedy. Stosujesz go sama - w końcu sama to napisałaś już nieraz w tej grze. Już za tą gafę powinnaś być już odjebana i posłana do piachu. Nie wydaje mi się, by był to celowy błąd (ja np. podstawiałem wam niemalże pod nos możliwość odpowiedzenia na jakikolwiek mój zarzut, czemu tego, ku**a, nikt nie zauważył?!), który miałby na celu niejako pomóc wrogowi albo przedłużyć mu żywotność, bo atakującemu chciało się dłużej pobawić. Tak więc... Yassamet do piachu. Jeśli jesteś królikiem, to radzę sobie przerwę zrobić od tej gry. Jeśli jesteś wilkiem... cóż, źle nie zagrałaś. Aczkolwiek jeżeliś niewinna, to pokazałaś to, co większość - bycie amebą i, że tak sobie pozwolę ze slangu zapożyczyć, "ułomostwo". Spokojnie, zgromadzę na ciebie argumenty. W oddzielnym poście. Na razie ludziom poodpisuję.
Sezowaty napisał:
Nie trzymam nie wiadomo jak strony podwójnego linczu, ale może być. Zależy od milczków. I Daffa.
Nie róbcie podwójnych linczy. Za dużo wam graczy odpadnie już i bez tej opcji. Ochłoń trochę.
Shironeko napisał:
Co do Daffodila - zapewniam, że nie zostanie wskrzeszony.
Ale ja już napisałem, że nie chcę być wskrzeszony, więc na c**j to piszesz?

Nie róbcie podwójnego linczu. Dla każdego przyjdzie czas na śmierć, spokojnie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeSro 14 Sty 2015, 17:36

Ale przecież przedtem chciałeś odjebać dwójkę za jednym razem - kupidynem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeSro 14 Sty 2015, 17:41

Sprawdzałem reakcje na pomysł.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeSro 14 Sty 2015, 18:24

Daffodil napisał:

Nie róbcie podwójnych linczy. Za dużo wam graczy odpadnie już i bez tej opcji.
Co sugerujesz, ciekawy strzał wilków?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeSro 14 Sty 2015, 18:28

Niekoniecznie. Aczkolwiek gracze powychodzili z rolami. Sobowtór mógł którąś ładnie skopiować. ; > Choć niekoniecznie tak musi być. Bardziej się martwię o tych, co będą odjebani za pasywność.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeSro 14 Sty 2015, 21:07

Powiesz mi jedno wolfish puta. Dlaczego uważasz, że każda z naszych teori jest z dupy i oparta na odczuciach? Przecież każda teorii się od tego zaczyna, a dopiero potem sprawdza się czy fakty się zgadzają czy nie. Jeżeli tak to teoria może być prawdziwa.
Przykład z tej rozgrywki:
Ktoś zasugerował, że Daff jest wilkiem, a potem pojawiały się rzeczy, które to potwierdzały to. Takie jak zmiana sposobu pisania, więcej emotek...


Co do głosu jeszcze się wstrzymam, ale tu poprę Daff'a podwójny lincz to zły pomysł.

Shironeko napisał:
Co do Daffodila - zapewniam, że nie zostanie wskrzeszony.
Sugerujesz, że jesteś wiedźmą?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeSro 14 Sty 2015, 21:29

1. Czytanie ze zrozumieniem, napisałem to o GFie. (chyba, że mówisz o innym poście, wtedy mi zacytuj i ja pójdę się uczyć czytać ze zrozumieniem)

2. W sumie to tak uważam. Bo tak JEST. Jak ci dam tu rząd iksde to co byś powiedział? A taka była moja reakcja na tę zaczepkę.

3. Pytasz z czystej ciekawości, czy to ma jakiś konkretny cel? Treść pytania mocno nie ma związku z wykrywaniem w zaczepianej osoby wilka, więc nie rozumiem PO CO.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeSro 14 Sty 2015, 21:39

Pytanie było z czystej ciekawości. Po prostu tego nie rozumiałem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeSro 14 Sty 2015, 21:46

Kiiro napisał:
Sugerujesz, że jesteś wiedźmą?

Gdybym była, to na pewno bym tego nie ujawniała, bo to stawianie kłody pod nogi króliczej rodzince. Więc, mimo że miałabym alibii, to jednak muszę z przykrością zaprzeczyć :(.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeSro 14 Sty 2015, 22:12

Yassamet napisał:
Ale czy mamy pewność, że:
a) wszyscy zagłosują
b) to jest dobry pomysł?
Znowu. Brzmi to jak próba usprawiedliwiania się.

Jeżeli chodzi o 79... (tak jak powiedział Daffodil,) mylisz się w zeznaniach.
Tak to już jest, jak mówi się to, co jest komuś aktualnie na rękę.
Liar must die.

Yassamet napisał:
Choć pozostawił dużo poszlak, to wyjątkowo stado musi sobie radzić bez niego, on ja widać nie chce nam tym razem pomóc.
Uważasz, że ktoś kto zostawia poszlaki nie chce pomóc stadu? Wcześniej twierdziłaś, że Sai sobie zaprzecza, ale teraz rozbisz dokładnie to samo.

Yassamet napisał:
A Shujin przypadkiem nie pisał tej przesłanki wobec Eileen? Przeglądałeś rozgrywkę przede mną, byłabym wdzięczna za ten post.

Shujin napisał:
Yassamet napisał:
   Wobec sprawy sobowtóra, niech mi ktoś to wyjaśni. Wilki się umawiają między sobą, kogo wybiorą na „szefa”, czy zanim się ze sobą skontaktują, to w sposób tajny wysyłają głosy do sędzi? Bo się pogubiłam, a nie miałam jak dotąd styczności z tą rolą.

Również styczności nie miałem, ale to przecież logiczne, że wilki umawiają się między sobą, kto takowym sobowtórem ma być. Nie udawaj głupiej, Yass, bo taka nie jesteś. :> I w tym momencie mi śmierdzisz.
Strona 6.

Yassamet napisał:
Co do usprawiedliwienia swojego błędu - pisałam już, że to bardziej zapobieganie kolejnym. Ale uważaj, jak chcesz.
Mam przez to rozumieć, że jeżeli pomylisz się to:
a) mamy cie nie słuchać, bo pomyliłaś się i pewnie znowu to zrobisz.
b) mamy cie słuchać bo jesteś osobą, która bierze pod uwagę możliwość popełnienia błędu.
c) inne
Uważam, że pisanie "mogę się mylić" "nie mam 100% pewności" nie ma sensu bo nic nie zmienia.
~"Ale uważaj, jak chcesz."
Gadasz jak mój polonista. "Możesz się ze mną nie zgodzić i dalej trwać w błędzie" to zdanie prawie całkowicie zamyka dyskusję.

Yassamet napisał:
Jeśli wieszamy osobę niewinną, trudno, ale wolę to od pozostawienia go przy życiu, kiedy byłby winny. Raz tego błędu dokonałam, więcej razy nie chcę.
Więc od teraz zawsze (w każdej grze) będziesz wieszała Daff'a?

Pytania do ogółu:
Czy Tosia/Puta to chłopak bo pisze w czasie przeszłym jako chłopak.'
Do kiedy jest termin oddawania głosu?

Co myślicie o Yass+Shironeko jako kochankach?
Yassamet strona 11:
Było to po powrocie Kiry i kochankowie zostali już ustaleni. Jej podejście do Shironeko trochę się zmieniło.


Ostatnio zmieniony przez Crow dnia Sro 14 Sty 2015, 22:16, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : literówki)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeSro 14 Sty 2015, 22:56

Crow napisał:
Co myślicie o Yass+Shironeko jako kochankach?

Myślę, że większej bzdury nie mogłeś walnąć :).
Byliśmy kochankami w poprzedniej grze - powiedz, zauważasz w moim zachowaniu jakieś podobne cechy do poprzedniej gry?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeSro 14 Sty 2015, 23:42

Crow napisał:
Czy Tosia/Puta to chłopak bo pisze w czasie przeszłym jako chłopak.'

Czy to ma jakiś związek z tym, kto wilczy? Jak nie, to czemu pytasz ogółu, a nie mnie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeSro 14 Sty 2015, 23:55

Kiiro napisał:

Ktoś zasugerował, że Daff jest wilkiem, a potem pojawiały się rzeczy, które to potwierdzały to. Takie jak zmiana sposobu pisania, więcej emotek...
Wszyscy musicie zmieniać rzeczywistość? To że zmienił sposób pisania, czyni go podejrzanym, a nie potwierdza jego wilczenie.


GŁOSY:
Chiyo-Daff
Yassamet-Daff
Sezowaty-Daff
wolfish puta-Shironeko
Zensum-Daff
Shironeko-Daff
Daffodil-Yass
MorbidEcstasy - ?
Mana - ?
Mada - ?
Ryuk
Sai - ?
Epej - ?
Crow - ?
GF - ?
Kiiro - ?
Shuj - ?

5:1:1
8 nie głosowało + szeryf

Do kiedy mamy czas z głosami?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeCzw 15 Sty 2015, 01:07

Crow napisał:
Yass napisał:

Ale czy mamy pewność, że:
a) wszyscy zagłosują
b) to jest dobry pomysł?
Znowu. Brzmi to jak próba usprawiedliwiania się.
Usprawiedliwienia się przed czym? Przepraszam, ale ja multi nie chcę i od min. 3 stron wyraźnie to piszę. A ten post dotyczył tylko i wyłącznie podwójnego wieszania.
To tak słowem sprostowania.

Odpadną (najprawdopodobniej):
> Eileen
> Mana
> Mada

Pozostali:
> Sezu - Ogólnie stara się grać i wyciągać wnioski. Moim zdaniem bezrolny, szuka wilków. Nie widziałabym tu winy. Opcjonalnie można by stwierdzić, że jako wilk zaraz po Shuju podjął temat wilczenia Daffa, ale nie wydaje mi się, by warto byłoby go podejrzewać.
> Epu - Z jednej strony wydaje mi się, że Epej pisze za mało, więcej postów dla śmiechu, niż dla faktycznego wnoszenia do gry, z drugiej strony kupę czasu z nim nie grałam, nie mogę sobie dobrze go przypomnieć. Podejrzewałabym go, gdyby dwóch z grupy: Daff, Kiiro, Crow, SaiKun byli niewinnymi.
> Shironeko - Sama nie wiem, co myśleć, z jednej strony zdaję sobie sprawę, że dziewczę potrafi napisać posta tak, że wszyscy ją podejrzewają, z drugiej strony tym „zapewniam, że Daff nie zostanie wskrzeszony” nieco mi podpadła. Moja opinia pozostanie neutralna.
>Yass - Ja. Popełniłam pod koniec ciut za dużo błędów, które obecnie wytykają Daff i Crow, a wisienką już było pomylenie się w numerkach rozgrywek. Nie ma sensu, bym grała tutaj dalej, dlatego macie moje zapewnienie, że po linczu wyślę pw do Kiry z prośbą o rezygnację. Chcę ogarnąć sytuację i opcjonalnie jeszcze dać przemyślenie, gdy sytuacja się nieco wyklaruje. Jeśli chcecie mnie powiesić obok Daffa, nie będę mieć nic przeciwko, zwłaszcza, że przez kolejne kilka dni nie będę mieć zbyt dużo możliwości, by tu odpisywać.
> Daff - Wydaje mi się, że po poście Crowa wzmocnił ataki na mnie, ale może to być moim osobistym odczuciem. Obawiam się go w roli sobowtóra, który tak naprawdę wiedźmę już skopiował i Kira napisze coś w rodzaju „Powiesiliście Daffa, który jednak zaraz zaczął się znów ruszać, ponieważ otrzymał stosowny eliksir”. A stado łyknie, że jest on niewinny. Jestem skora przypuszczać, że wilczy wraz z Crowem.
> Crow - Wrócił i zaatakował najpierw każdego z osobna, lekko broniąc Daffa, potem już się skupił na mnie. Jego wina będzie mocno zależna od winy Daffa, dlatego kwestię pozostawię otwartą.
> Sai - Moim zdaniem wilczy, za mocno się zamotał, poza tym pokazywałam wcześniej różnicę u niego. No i nie umiem u niego zrozumieć różnicy między „jest podejrzany” a „jest wilkiem” - przecież pewność o wilczeniu może mieć tylko wróżbita, którego już u nas nie ma.
> Tosia - Raczej nie jest wilkiem, nie widzę u niej, żeby ukrywała coś.
> Zenek - Pisze składnie i logicznie, jak nie on, ale może nareszcie chce też wygrać grę. Wątpię, by wilczył.
> Chiyo - Pojawia się mało, rzadko, ale jak już, to atakuje. Nie mam zdania, ponieważ nie pamiętam, jak się zachowywała wcześniej, pozostawię opinię wam.
> Shuj - Ruszył machinę ataku na Daffa, a chwilowo zamilknął. Nigdy nie umiem wyłapać, czy jest on winny, czy nie, dlatego także wolałabym nie oceniać, tym bardziej, że wciąż nie mam od niego odpowiedzi, być może kluczowych.
> GF - Nie wiem. Naprawdę, nie jest to spowodowane tym, że nie pamiętam ani że źle u niego wykrywam wilka. Coś (pewnie babska intuicja, która jest u mnie wyjątkowo namolna, a często się myli) każe mi myśleć o nim w charakterze wilka, cały czas wydaje mi się on podejrzany, ale jak próbuję wrócić do jego postów i wyciągnąć logiczny argument, to mi nie wychodzi, jakby ten argument nie mógł zaistnieć. NIE WIEM.
> Kiiro - Spiera się z Tosią, niektórzy mówią, że jest przez kogoś sterowany. Dla mnie jest niewinny, ale wielu z was mówi inaczej, więc mam wątpliwości.

Tyle ode mnie w sprawie każdego. Przed oskarżeniami Daffa i Crowa i tak się nie wybronię i nie mam za bardzo ochoty tracić na to cennego czasu (pisałam ten post ponad godzinę). Jak napisałam, zamierzam odejść, a jeśli mnie powiesicie, to trudno. Teraz zamilknę, choć będę biernie czytać posty - po prostu przez najbliższych kilka dni będę chodzić wściekła, więc nie ma sensu, bym pisała posty, dodatkowo chcę w ten weekend ruszyć naukę do egzaminu, który mam już za 2 tygodnie. Powodzenia z wilkami.
Kira, nim mnie usuniesz pod pretekstem, że odchodzę - zaczekaj na moje pw.

Sai - jeszcze nie wiadomo, to zależy, czy sędzina wyznaczy nam sztywny termin, do którego mamy się wyrobić.
Edycja - kody.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeCzw 15 Sty 2015, 06:05

Eil to czemu? Ona dała kilka postów. Mało, bo mało, ale dała.

Im możesz mówić, Sai, dla nich wilczy, bo wpisał emotkę. Chociaż w sumie to wilczy dlatego, że wcześniej go nie złapali i teraz bardzo chcą.

PS. Crow, jestem szynką.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeCzw 15 Sty 2015, 10:32

Kira zaznaczyła, że kto nie da posta po jej ogłoszeniu dogrywki na szeryfa, ten pewnie odpadnie. A Eil już od tamtej pory nic nie dała.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeCzw 15 Sty 2015, 15:26

Crow napisał:
Pytania do ogółu:
Czy Tosia/Puta to chłopak bo pisze w czasie przeszłym jako chłopak.'
Do kiedy jest termin oddawania głosu?
Nie zabronisz Tostowi.

Yass. Jestem tu cały czas i (w sumie tak jak zawsze) odzywam się jak zobaczę coś o sobie.

Jeśli chodzi o Ajlin. Może odpaść, chyba, że ma jakąś znaczącą rolę. Tak samo z Maną i Madą. Chociaż oni chyba bardziej milczą niż Ajlin, idk, nie chce mi się szukać.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitimeCzw 15 Sty 2015, 15:40

Shironeko napisał:
Kiiro napisał:
Sugerujesz, że jesteś wiedźmą?

Gdybym była, to na pewno bym tego nie ujawniała, bo to stawianie kłody pod nogi króliczej rodzince. Więc, mimo że miałabym alibii, to jednak muszę z przykrością zaprzeczyć :(.
Ech... To tak jakbyś NAPRAWDĘ chciała powiedzieć, że JESTEŚ wiedźmą.

Ej, ale przecież pisałem, że możecie mnie zabić, mam to w dupie, dopisałem jedynie "żebyście się tylko później nie zdziwili"
Basta. Koniec tematu. Ten post z tabletu był moim pierwszym z JAKIEJKOLWIEK mobilnej maszyny, więc i tak był zjebany, do tego pisałem go za wczas i do tego bawiłem się emotkami :v
Jestem zjebany, potwierdzam, ale nie aż tak jak Daff z tej rozgrywki. Co jak co, ale jego teraz nie da się pobić (wiem wiem, jestem blisko :v)

Yass napisał:
> Zenek - Pisze składnie i logicznie, jak nie on, ale może nareszcie chce też wygrać grę. Wątpię, by wilczył.
Kurde, zdemaskowałaś mnie. A tak chciałem ukryć chęć wygrywania :c Ale przypomnę ci że bodajże 6 z moich rozgrywek wygrałem *i tak to jest mało na ilość w jakiej udział BRAŁEM*

Tak mało :v Ostatnio jakoś dziwnym trafem na bieżąco analizuję rozgrywkę *szukał tego słowa jakieś 5 minut temu gdy chciał napisać "tegorozgrywkowy Daff" mimo że to niepoprawne gramatycznie, ale chciał zmienić "tegoroczny"*
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!    Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!  - Page 11 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 11 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

 Similar topics

-
» 78. czyli wielki sąd skazańców
» 79. czyli rzeź z sobowtórem~
» 56. czyli wielki powrót Alejki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-