62 - sie zobaczy - Page 3



 

Share
 

 62 - sie zobaczy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeWto 08 Paź 2013, 17:53

Ja powiem krótko - Szuj jest czysty i nieskalany jak sedes na wystawie sklepowej.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeWto 08 Paź 2013, 18:07

Epej napisał:
Ja powiem krótko - Szuj jest czysty i nieskalany jak sedes na wystawie sklepowej.
*po godzinie dramy i ryczenia zaczęła się śmiać* Dziękuję! Q.Q

Hana wydaje mi się podejrzana przede wszystkim, bo zachowuje się DOKŁADNIE tak samo, jak w poprzedniej, gdzie wilczyła. Po prostu to zwraca moją uwagę. I pieprzenie "że mam szkołę i nie mogę pisać" też już mnie wkurza. Już nawet wolę te 2 zdania Zeito widzieć, niż taką wymówkę.
Hanako-Senpai
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeWto 08 Paź 2013, 20:27

Początek rozgrywki i już podejrzewają mnie. POBIŁAM WŁASNY REKORD ;0;

Nie będę zarzucać cytatami, po co.

Yass, jakbyś się nie doczytała, pisałam, że mam "karę na kompa" z powodu jedynki z franca =3=
Mam nadzieję, że mamie przejdzie i że mi odpuści.
I nie, u nas w szkole nie da się wejść na kompa w bibliotece
(głównie dlatego, że jej nie mamy ._.) ani w nocy (cegła zamiast telefonu).

Nie mam pomysłu na usprawiedliwianie się, jak chcecie, to mnie powieście. Nic wam to nie dam, bom ja zwykły uszaty.

Przykro mi za tak małą aktywność. ;-;

Co do głosu na pewno pójdę za ludem, nie mam siły ani pomysłu na własne przemyślenia.
Nie ma to jak stosowanie innej taktyki niż zwykle ;0;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeWto 08 Paź 2013, 20:31

Hanako, ależ stosowanie innej niż zwykle jak najbardziej podchodzi.
Wystarczy jedynie ją zmienić na lepszą.

Co do kary i braku dostępu a następnie wspomnieniu o zmianie taktyki...
Dziwnie to brzmi w tym połączeniu, tak na moje.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeWto 08 Paź 2013, 20:48

A Zeito nadal nie podał nam swoich "niewinnych".
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeSro 09 Paź 2013, 07:31

Gauzis napisał:
Kooi nie ma co wieszać - jeśli jest wilkiem, okaże to w miarę rozwoju rozgrywki, a szkoda wieszać niepewnego oraz psuć nowemu rozgrywkę poprzez powieszenie w pierwszej rundzie.
Zgodziłbym się, gdyby nie fakt, że jesteś hipokrytą. Najpierw napisałeś to, co napisałeś, a chwilę potem oddajesz głos na Zeito, który również jest nowy i - co jeszcze bardziej dziwne - jego również nie jesteś pewien:
Gauzis napisał:
Strzelam spośród najbardziej podejrzanych, więc nie daję pewności że to wilk, głosuję z pewnym marginesem błędu - nie jestem pewien.
Początkowo myślałem właśnie o tobie, jednak szybko odrzuciłem taką możliwość. Powód? Myślałem, że Ookami nie dałaby na Wilka kogoś, kogo każdy Wróżbita od razu by sprawdził. Przynajmniej w teorii tak było. Ale nadal myślałem o kimś doświadczonym. Skoro nie ja, nie Yass, ani nie Epej, to kto? Jak już pisałem - nie podejrzewałem także Zeito ani Pippi. Spośród tych bardziej obeznanych z grą zostałeś tylko Ty. Wtedy od niechcenia rzuciłem w jednym z postów podsumowujących wzmiankę o tym, że możesz być Wiedźmą. Bo taka była jedna z moich teorii. Ale nie podłapałeś tego, ani w żaden sposób się do tego nie odniosłeś, wniosek był prosty - nie jesteś Wiedźmą, ale chcesz, żebym tak sądził. A jeśli chciałeś, żebym tak sądził, znaczyło to, że jesteś Wilkiem lub po prostu zwykłym królikiem bez roli, który chce uchodzić tutaj za kogoś ważnego. No nic, nadal nie miałem pewności, a przez to, że Wróżbita już nie mógł działać, musiałem Cię inaczej sprawdzić. Wtedy zająłem się szukaniem pozostałych Wilków - jednego lub dwóch, żeby nie dać Ci wyboru. Chciałem bowiem znaleźć chociaż jednego z Twoich pobratymców (o ile naprawdę byłeś Wilkiem), a potem przekonać stado do głosowania na niego. Jak widać, udało się - drugi (lub drugi i trzeci) Wilk ukrywa się wśród Chicharu, Hanako, no i Kooi, którą teraz starałeś się wybronić, bo jest nowa, a potem zagłosowałeś na równie nowego Zeito. Zdradził Cię także ten szybko oddany głos - żebyś potem się nie wyróżniał spośród głosujących na jedną z tych trójkę osób i mógł napisać "Och, zbyt pospieszyłem się z tym głosem, ona/e rzeczywiście mogą być Wilkami".

Epej, może i nie podał, jednak to bez znaczenia. Jest niewinny.

Nie przedłużając, Gauzis. Nie ma co czekać, Wilki pewnie mnie zeżrą w nocy, więc... No właśnie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeSro 09 Paź 2013, 09:34

Shujin napisał:
Chicharu: Szczerze mówiąc, wcale Cię nie podejrzewałem przez to, że twierdziłeś, że są dwa wilki, a przez to, że nic nie pisałeś. A czasu miałeś aż nadto. Chicharu domaga się także ujawnienia podejrzanych przez Gauzisa i Zeito...
Ja zazwyczaj siedzę cicho...w ostatniej rozgrywce chyba pierwszy raz pisałem tak dużo, a raczej spamiłem...

Shujin napisał:
Zresztą to samo zrobiły Hanako i Chicharu.Podejrzane? Z pewnością.
Jakbym się nie próbował "tłumaczyć" też by było podejrzane :3

Shujin napisał:
I teraz zaszczycił nas kolejnym postem, chcąc pokazać, że jednak stać go na znaną u niego aktywność.
Jaką aktywność? @..@ spam?

Shujin napisał:
Co powiecie na multi-killa? Na przykład... Z Kooi i Chicharu.
Jak miło <3 Pomóc w tym? I tak nie lubię swojej roli, jak zawsze :3

Yassamet napisał:
Jak nie masz co napisać, doczep się do kogoś o byle pier...łę. Fakt co prawda się tym wychylisz, ale z drugiej strony może przez przypadek wywołasz dyskusję, podczas której wsypie się wilk.
Why not? Choć prawie w każdej rozgrywce mnie podejrzewają <3


*Nie pamięta do kiedy ma oddać głos, a że głosują już, to ma dylemat na kogo zagłosować i myśli i myśli...pomógłbym w mulikillu czy coś ale chyba się na to lud nie decyduje więc..: *

Hanako-Senpai


Shujin *nie chce mi się cytatów dawać, bo to w sumie chyba nie potrzebne teraz*
Mnie się wydawało że Głaz gra normalnie - większości podtekstów nie łapię i zazwyczaj ma rację... - i jak tak wspomniałeś to jest takie jedno małe ALE gra trochę inaczej, bo nagle nie ma tak dużo pewności, jak zazwyczaj... ale ja tam nie znam się, więc może okaże się to w następnej rozgrywce, jeśli wiedźma nie pójdzie za Twoim pomysłem i mnie nie otruje czy coś tam :3
*kończy szpamić*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeSro 09 Paź 2013, 10:03

Zrobię krótkie podsumowanie głosów:

Shujin - 1
Zeito - 1
Hanako-Senpai - 2
Gauzis - 1

Mi najbardziej podejrzany wydaje się również Gauzis. Ta hipokryzja w postach jest niepokojąca jak dla mnie i gra inaczej niż zwykle (albo mam urojenia xD). Przekonują mnie argumenty Shujina.

Z moim głosem sytuacja przedstawia się tak:


Shujin - 1
Zeito - 1
Hanako-Senpai - 2
Gauzis - 2

Nie zagłosowały jeszcze 6 osób, ale na głos Sakury chyba nie ma co liczyć, więc 5 głosów jeszcze.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeSro 09 Paź 2013, 10:20

To kolej na mnie, głos na Gauzisa.

Statystyka przedstawia się następująco:

Shujin - 1
Zeito - 1
Hanako-Senpai - 2
Gauzis - 4

Co więcej, moje króliczki. Mamy szansę na multi-killa Głaza i Hany. Dwa głosy na Hanę i jeden randomowy na kogoś spoza nich. Wszak zostało ich tylko 4.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeSro 09 Paź 2013, 11:58

3 głosy, Epu. Jestem idiotką, która nie umie liczyć do więcej niż 10 -.- Jest 11 graczy, bez Sakury 10. Głos oddało 7, zostało 3. Przepraszam za wprowadzenie w błąd ;-;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeSro 09 Paź 2013, 13:27

Racja, racja. Sam nawet policzyłem jako trzy, ale koniec końców wpisałem jakimś cudem 4. ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeSro 09 Paź 2013, 14:04

Raczej nikt cię nie zeżre Shujek, pewnie szkoda by było wilkom na ciebie tury (i nie mówię tego z jakimś motywem, stwierdzam że mnie by było szkoda), ale i tak pewnie zginiesz.
Przed śmiercią tylko powiem jedno, Yass, Epu i Shujek.
Jeśli jedno z nich okaże się wilkiem, na pewno są całym składem, a mam przeczucie że któreś z nich na pewno zginie tej nocy.

PS: Wierzcie lub nie wilkiem nie jestem.
A jak już wspomniałem nie raz, błędnie uważacie mnie za jakiegoś "mastermind'a".
Gdy nie wiem kto jest wilkiem bo się nie sprzeda świadomie bądź podświadomie, to nie wiem. Proste jak 2 x 2. A według was to jest już podejrzane i za to wieszacie jednego z was :o.
Pogieło...

Ale cóż, że wiszę to jest pewne, na pewno jakiś wilk nie oddał głosu a zechce mnie udupić mając taką okazję już na początku rozgrywki. Dobra taktyka Shujek, wilcza jak sądzę.
I piszę to dla reszty graczy, nie ciebie. Swoje szanse szacuje na zero, gdy zginę i ujrzycie mydlenie oczu, wyjdzie wilk z ukrycia.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeSro 09 Paź 2013, 14:08

Tak teraz obserwuję i stwierdzam, że multikill Głaza i Hany może być dobrym pomysłem. Głazis niestety podpadł mi za późno, oddałam głos szybciej, teraz też bym na niego głosowała - no ale nie zmienię już.
Nie wiem niestety, co więcej odpisać, czekam chwilowo na zajęcia i tak. Także: namawiam do multi na linii Hana - Głaz.


@up- Głaziu, ja jak zwykle działam samotnie c: Nie wciskaj mnie do paczki z Shujem i Epem, bo choć ich lubię, łączy nas tylko aktywność w grze.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeSro 09 Paź 2013, 14:14

@Gauzis:
Awansowałem na Wilka. @.@
Swoją drogą, chciałbym zobaczyć Twoją minę, gdy głosując na Zeito opuszczałeś forum z poczuciem, że już nikt nie zagrozi Ci w tej rundzie, a teraz patrzysz i 3 głosy na Ciebie...

Pippi, Epej, Yass...
Wątpię, czy uda nam się zrobić multi-killa z Głazem i Hanako. Jeśli dobrze ogarnąłem, zostały nam głosy Hanako, Zeito, Sakury i Kaitoo. Na głos Zeito możemy liczyć, jednak na pewno Hanako nie zagłosuje na siebie, a Sakura i Kaitoo... Sakury nie było w ogóle, Kaitoo oddał jedynie głos na szeryfa, mimo że był wczoraj na forum... Może udałoby mi się skontaktować z Sakurą, piszemy sobie czasem na GG. Tylko pytanie do was - przypomnieć jej o rozgrywce? Zawsze jest jakaś szansa, że jest Wilkiem, a jeśli rzeczywiście nim jest i nie przypomnę jej, Ookami powinna ją uśmiercić w nocy. To jak robić?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeSro 09 Paź 2013, 14:52

Jeśli Zeito i Kaitoo zagłosują na Hanę, to wyrównają się głosy. Ale Hana nie zagłosuje na randomowego króliczka tylko pewnie przeważy szalę na niekorzyść Głaza, więc... Przywołanie Sakury, chociażby po to żeby udał się multi jest bardzo opłacalne. ^ ^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeSro 09 Paź 2013, 18:11

Co do mojego głosu to pójdę za głosem ludu i zagłosuje na Hane bo ona była także na mojej liście podejrzeń. Tylko tym razem pójdę za głosem pozostałych tylko dlatego, że po 1. to moja pierwsza gra po 2. nie znam ludzi więc nie potrafię wywnioskować czegoś więcej z ich sposobu pisania postów czy też sposobu obrony.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeCzw 10 Paź 2013, 07:24

Widzę, że coś wam nie do końca idzie.
Przedłużam czas do jutra. Ale nie więcej i mam nadzieję, że wszyscy się wyrobią, i że w kolejne dni nie będę musiała dodawać czasu.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeCzw 10 Paź 2013, 07:27

Ookami, nie dodawaj czasu, zabij tych którzy nie głosowali, no ludzie inaczej się nie nauczą i będą każdą rozgrywkę przeciągać przez wiele dni ;s.

Ahm, Szujek, jako że tak i tak jesteśmy już najpewniej trupami...
Co do twoich podejrzeń odnośnie wiedźmy, nie skomentowałem tego, bo nie czułem takiej potrzeby, dało mi to dość dobrą pozycję, bo wilki nie rzuciłyby się na mnie w pierwszej nocy, wiedząc że i tak powstanę. Ale i tak pociągnę cie ze sobą do grobu, nawet jeśli nie jesteś wilkiem - tak po prostu za głupotę - bo gdy przejrzałem twoje posty stwierdziłem że to dość nikłe szanse, zbyt ryzykowna taktyka jak na ciebie, jednak może się mylę?
Możesz już powiedzieć i tak będziesz w trumnie.
PS: Twoje szukanie wilka wśród mocnych graczy jest głupie gdy Ookami prowadzi rozgrywkę, z tego co pamiętam zawsze losuje role.


Btw. Jeśli wiedźma gdzieś tam gra i ogarnia wciąż nie będąc AFK'iem to prosiłbym o eliksir życia.

@EDIT:
Ahm, i myślałem że kto jak kto, ale ty Shujek, ogarniesz sugestie ze strzelaniem.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeCzw 10 Paź 2013, 09:53

Ja również mam prośbę do Wiedźmy/Wiedźmina - jeśli już chcesz używać eliksiru życia to tylko i wyłącznie na Szuju.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeCzw 10 Paź 2013, 10:08

Mi tam przedłużenie się podoba. Jeśli Kaitoo się ogarnie dzisiaj a Hana nie zajrzy, mamy multi, o które pracujemy. Co do eliksiru życia, to sama się nie wypowiem, gdyż i Shuj i Głaz myśleć umieją, choć na różne sposoby. Jeśli Shuj jest tym, za kogo się podał, to najpewniej w nocy stracimy ich oboje (tak ja wnioskuję). Chociaż, jak przyglądam się postowi Głaza, to chyba też wiem, kim on tu jest i możliwe, że stracimy w nocy jeszcze jedną osobę.
Już się boję @.@

Spam: Epu, twój loading nad avkiem zrobił mi dzień xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimeCzw 10 Paź 2013, 10:26

Ale jestem Egoistą. Pewnie, Shujek jest lepszym typem do podniesienia.
Przecież chroni graczy myślących - tylko i wyłącznie myślących - , znaczy Epeja i Yass. Chociaż czy któreś jest wilkiem okaże się po werdykcie.
Co do tego by wieszać jeszcze Hanako podczas tego głosowania.
Mnie to lata ;P, jeśli nie odda głosu i tak zginie, póki co wydaje mi się normalna - nie wilcza.
A jak zginie, to przynajmniej się okaże czy mieliście słuszne wnioski a ja błędne a może na odwrót.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimePią 11 Paź 2013, 00:04

Shujin - 1
Zeito - 1
Hanako-Senpai - 3
Gauzis - 4

Na pozostałych chyba jednak nie ma co liczyć (nie, nie sprawdzałam daty ostatniego logowania) Wieszajmy :I
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimePią 11 Paź 2013, 08:18

Chyba będzie niezły pogron z tymi niektywnymi... Mam nadzieję, że Głaz jest wilkiem, bo inaczej możemy być w trudnej sytuacji.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimePią 11 Paź 2013, 15:58

Gauzis::
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitimePią 11 Paź 2013, 17:33

Pippi napisał:
Chyba będzie niezły pogron z tymi niektywnymi... Mam nadzieję, że Głaz jest wilkiem, bo inaczej możemy być w trudnej sytuacji.
@Pippi, wiszę, po co miałbym kłamać że jestem królikiem który kogoś ze sobą pociągnie?
Masz złudną i mylną nadzieję która ma tyle szans co moja że Hanako poświęci się głosując na siebie by mnie nie powieszono (czyt. 0%).

@Shujek właśnie tego typu odpowiedzi oczekiwałem, gdy będziesz mi tłumaczył bezsens decyzji która miałaby pociągnąć za sobą ciebie do grobu. To mnie przekonuje. Jeśli Hanako odda głos na mnie i nie zostanie powieszona/zjedzona/zabita za nieoddanie głosu, pójdzie wraz ze mną, drugim typem jest Pippi.
A jeszcze co do wiedźmy, poza tym co pisałem w poprzednim poście, podawanie się za myśliwego (a przynajmniej sugestia w postaci pytania retorycznego którą najpewniej część załapało jako pewniak) podczas gdy możesz być wróżbitą, podając niewinnych, lepiej chyba siedzieć cicho, niż sprowokować stado do powieszenia cię.

Ogółem ponawiam prośbę do wiedźmy, lecz nie napiszę kto nią jest.


Ostatnio zmieniony przez Gauzis dnia Pią 11 Paź 2013, 17:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content






62 - sie zobaczy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

62 - sie zobaczy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» 80 - sie zobaczy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-