62 - sie zobaczy - Page 4



 

Share
 

 62 - sie zobaczy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimePią 11 Paź 2013, 17:36

No niestety, muszę was mocno przeprosić za moją nieobecność- od chwili zapisu do 62'giej nie miałam żadnego dostępu do komputera, więc..  Wybaczcie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimePią 11 Paź 2013, 17:42

Więc, skoro już wróciłam to postaram się dzisiaj w nocy wszystko ogarnąć i poszukać Wilczka. No, i mam nadzieję, że więcej się nie powtórzy tak dluga moja nieobecność. -.-
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimePią 11 Paź 2013, 18:32

Sakura, błagam - głosuj na Hanako. Brakuje nam Twojego głosu do multi-killa i zapewne ubicia dwóch wilków. ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimePią 11 Paź 2013, 18:39

Kiedy ja nie mam pojęcia czy jest winna. Chociaż... Z tego co zdążyłam przeanalizować możecie mieć rację.
Hanako.
Nie wiem czy pożałuję, zobaczy się potem.
A. I co do mojej nieobecności- zdarzyło się to po raz pierwszy podczas rozgrywki, wiec cieszę się ze Ookami dala mi pograć. W końcu od tak dawna nie grałam. :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimePią 11 Paź 2013, 19:39

Chciałabym przeprosić za to, że mnie nie było i nie miałam jak się udzielać. Jednakże szlabany i kary nie trwają wiecznie c: A więc... Swój głos ostatecznie oddaję na

Shujka

Poprę się tym :

Gauzis napisał:
Ale cóż, że wiszę to jest pewne, na pewno jakiś wilk nie oddał głosu a zechce mnie udupić mając taką okazję już na początku rozgrywki. Dobra taktyka Shujek, wilcza jak sądzę.
I piszę to dla reszty graczy, nie ciebie. Swoje szanse szacuje na zero, gdy zginę i ujrzycie mydlenie oczu, wyjdzie wilk z ukrycia.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimePią 11 Paź 2013, 20:04

Chcialiście kombo to macie:
W wyniku głosowania ginie niewinna Hana oraz myśliwy Gauzis, który ostatkiem sił strzela w wilczą Pippi.
Rano znajdujecie rozszarpane ciało Shuja - złodzieja, który okradł z roli wróżbitę. Na widok jego zmasakrowanego ciała samobójstwo popełnia kupidyn Zeito.

Gra toczy się dalej.

Przy życiu pozostali:
- Epej
- Yassamet
- Sakura
- Kooi
- Chicharu
- Kaitoo
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimePią 11 Paź 2013, 20:13

MÓJ SZUJ! ;_________________;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimePią 11 Paź 2013, 20:31

Teraz zobaczymy, kogo i czy w ogóle wskrzesi wiedźma.
Tymczasem...
Epej jest niewinny, co widać przez relacje z Shujem i przez to, że Shuj był niewinny.

Kooi.
Swój głos oddałeś na stronie 3 na Shuja argumentując że to dojrzały gracz, a na pewno jeden z dojrzałych siedzi wśród wilków.
Następnie wracasz z nieobecności i wysyłasz nów posta z głosem na Shuja podparty mową Głaza. Mowa była, owszem, ładna, ale jak już teraz wiesz, oskarżenia nie były kierowane w dobrą stronę.

Biorąc powyższe zaczynasz mi być podejrzanym...

Sędzino, czemu Kaitoo wciąż żyje?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimePią 11 Paź 2013, 20:43

Shuuj. c::::
Takie kombo, dobrze, że chociaż Pippi. Ta jedyna...
Mało nas zostało, niestety.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimePią 11 Paź 2013, 22:32

Kaitoo być może jest Wilkiem bądź Wiedźmą, stąd z powagi na poważną rolę (poważnie, no! xD) mógł zostać pozostawiony przy życiu.

Nasz Wróżbita spośród nadal żyjących podejrzewał: Kooi, Chicharu i Kaitoo. W dodatku Kooi i Kaitoo z tego samego powodu - są na forum, a nie piszą. Więc i ja ich najbardziej podejrzewam. :<

Choć wilcza Pippi z początku chciała rzucić podejrzenia na Kooi, więc.. chyba nie rzucałaby się na samym początku pobratymcowi do gardła..
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimeSob 12 Paź 2013, 10:20

Epej, nie chce mi się tego cytaty tu wklejać, ale może to była taktyka Pippi? Aby podejrzewać od początku swojego pobratymca, a gdy ją zastrzelą, to nikt nie będzie go wtedy podejrzewać... ale to tylko moja myśl, zapewne mylna :3

*le kolejny szpamik*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimeSob 12 Paź 2013, 12:13

Mam pogląd ten sam, co Chi Pippi nie wydawała mi się taka zła w swej wilczej roli i mogła na to wpaść.
Póki co czekam na odpowiedź Kooi, po tej zapewne zrobię analizę wszystkich trzech podejrzewanych przez Wróża.
Wilki zapewne są dwa. Trzy wilki być nie mogą, ponieważ gra by się już skończyła, a jeden wilk... no mało mi się wydaje. Choć jeśli jest jeden to mi pasi, mniej szukania xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimePon 14 Paź 2013, 00:55

*dubel*
Okej, nie chcę trzymać, bo czekamy na kogoś... Gracze wśród nas:
- Epej - jak wiemy wszyscy, niewinny, jest okradziony
- Yassamet - jeśli sprawdzicie posta Shuja (wróżbity) podał dokłądnie, kim jestem.
- Sakura - napisała do nas po braku komputera, ale co tak naprawdę o niej wiemy?
- Kooi - (głos na Epa, co jest niby plusem) choć zapewniała, że będzie pisać, coś milczy. Jak dla mnie - podejrzany. Sam zaczął też głosowanie głosem na Shuja, co tylko pogarsza jego pozycję w moich oczach.
- Chicharu - Głosował na Epeja, tułał sięz propozycją zaniżonej ilości wilków. Co prawda poza tą małą ilością wilków mi nie wpadł w oko aż tak, bronił się dzielnie i być może mu wierzę... Jako jeden z nielicznych (jedyny?) bronił Głazisa. Sama nie wiem waham się, pomóż ktoś :I
- Kaitoo - Głos na Epeja. JEST TO JEDYNY POST W TEJ ROZGRYWCE. Brak informacji o nieobecności. A jednak został pozostawiony przy życiu.

Więc tak. Mamy tu na pewno wiedźmę i szpiega. Możliwe, ze do tego jeszcze zwykłego wilka. No i króliki. Mam dwie wizje, albo wiedźmą jest Kaitoo albo Chi. Sakura jest albo nie jest wilkiem. Wciąż nie wiem, kto jest szpiegiem, ale skłaniam się ku Kooi - choćby z tego powodu, że sam zagłosował na Shuja, który jednak wróżył.
Ktoś by coś dodał? Epu, tak, patrzę na Ciebie...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimeWto 15 Paź 2013, 14:29

Yassamet napisał:
- Kaitoo - Głos na Epeja. JEST TO JEDYNY POST W TEJ ROZGRYWCE. Brak informacji o nieobecności. A jednak został pozostawiony przy życiu.
Napisałbym aby Ookami usunął Go z rozgrywki... ale sam wiem jak to jest nie mieć nic do napisania ;-;... bo tak mi się zdaje, że nie ma co napisać...


*le szpami bo cichutko tutaj*

Do kiedy mamy oddać głosy do wieszania? ;-;

chyba musze przeczytać rozgrywkę od początku... fuck
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimeWto 15 Paź 2013, 15:07

Bodaj Shuj i Epej pisali, by został usunięty z rozgrywki a jeśli nie, to ja o to prosiłam między postami. Najwyraźniej ma rolę, tylko nie wiem, jaką ; ;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimeSro 16 Paź 2013, 13:44

zakładałbym że szpieg/wilk... z jednej strony to bardzo możliwe, bo często bywa że 1-2 wilczałki się rzadko odzywają... ale nie mam pewności ;-;


*le wciąż cisza, więc żeby może to trochę ruszyć?* Oddam głos, może trafię choć raz ;-;
Kooi
Proszę, bądź wilkiem i zakończmy tę rozgrywkę, bo nudno się robi...

Myślę że trochę wcześnie oddałem głos, ale jeśli to choć trochę ruszy tych milczących do pisania, to chyba będzie dobrze... a skoro jest jeden głos, zawsze może się wyratować :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimeSro 16 Paź 2013, 13:51

Epej ma wrócić jutro, jak mi przekazał na gg. A ja się waham właśnie - czy by zrobić multi Kooi-Kaito, czy wieszać samego Kooia. Nie chce mi się wierzyć żeby został tylko jeden wilk... A pewnie, jeśli jeszcze jedna noc będzie wilcza, to szybko odjadę ; ; *chciałaby jednak wygrać grę* Robienie tripla Kooi-Kaito-Sakura mogłoby być efektywne, ale było by bardzo nierozsądne, bo jednak, szczerze, Chi, tak do końca Ci nie ufam C: (jeśli przeszedłby tripel i powiesilibyśmy 3 osoby, a zostałby 1 wilk na 2 króliki, to w nocy zjadłby jednego, a w dzień drugiego królika i by wygrał)
Póki co, nie głosuję, powieszenie Kooia jest dobrym pomysłem, waham się nad Kaito.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimeSro 16 Paź 2013, 14:35

Nie ma co tu zbytnio pisać. :_:
No, jak chcesz to na mnie głosuj, proszę bardzo, ale wtedy: " zostałby 1 wilk na 2 króliki, to w nocy zjadłby jednego, a w dzień drugiego królika i by wygrał"
Albo, co gorsza, jeśli ani Kooi ani Kaito nie byliby wilkami, nie wspominając już o mnie, to było by combo bez-wilczkowe. xD
No ale chyba nie ma co przedłużać.
Kooi.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimeSro 16 Paź 2013, 16:22

Yassamet napisał:
Epej ma wrócić jutro, jak mi przekazał na gg.
Ach, okke :3
Yassamet napisał:
A ja się waham właśnie - czy by zrobić multi Kooi-Kaito, czy wieszać samego Kooia. Nie chce mi się wierzyć żeby został tylko jeden wilk... A pewnie, jeśli jeszcze jedna noc będzie wilcza, to szybko odjadę ; ; *chciałaby jednak wygrać grę* Robienie tripla Kooi-Kaito-Sakura mogłoby być efektywne, ale było by bardzo nierozsądne, bo jednak, szczerze, Chi, tak do końca Ci nie ufam C:

Nawet tego nie proponowałem, i nie miałem zamiaru *poza tym, to jest w ogóle możliwe? o.O*. A ufać też nikt nie kazał, sam nie ufam nikomu, nawet jeśli nie które role są znane, bo też nie wszyscy ufają mi, a z życia realnego wiem że często jak się komuś ufa obraca się to przeciwko... soł :3
Yassamet napisał:
(jeśli przeszedłby tripel i powiesilibyśmy 3 osoby, a zostałby 1 wilk na 2 króliki, to w nocy zjadłby jednego, a w dzień drugiego królika i by wygrał)
O ile dobrze czytałem, to wilki mogą zjadać tylko w nocy, czyż nie? To jak mógłby to zrobić w dzień?


Sakura, nie chce mi się cytatów brać i tak dalej... ale twierdzisz że nie jesteś wilczałką itp. masz może jak to udowodnić? Bo podejrzane wydaje mi się to, iż tak nic nie piszesz, a gdy przychodzi głosowanie nagle się zjawiasz i próbujesz odsunąć od siebie podejrzenia podszywając się pod teorię Yassamet... hmm.. śmierdzi mi tu :3
Ale przynajmniej coś tutaj się ruszyło...

*Kończy szpamić*
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimeSro 16 Paź 2013, 16:53

Na oddanie głosów macie czas do piątkowego wieczoru.

Przepraszam, że dopiero teraz piszę ale nie miałam dostępu do neta. Skończył się i nie ładowało mi się forum do końca.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimeSro 16 Paź 2013, 18:07

Chi napisał:
Nawet tego nie proponowałem, i nie miałem zamiaru *poza tym, to jest w ogóle możliwe? o.O*
Możliwe i wiem, że nie proponowałeś. Bo było moje wolne gdybanie, co zrobić najlepiej, ale teraz już nawet nie damy rady zrobić tripla, bo poszły 2 głosy na Kooi. Więc dalej się waham między jednym wieszaniem a dublem (ale w składzie Kooi-Kaito).

Chi napisał:
O ile dobrze czytałem, to wilki mogą zjadać tylko w nocy, czyż nie? To jak mógłby to zrobić w dzień?
Jeśli zostaje równa ilość lub większa wilków nad królikami, to w dzień już mogą się bez oporów na nich rzucić. Przynajmniej tak się stało w bezrolnej Zenka.

Sakura jest w tej niekorzystnej sytuacji, że nie ma jak od siebie odsunąć podejrzeń, skoro nie pisała. Wcześniej przed 1 głosowaniem wytłumaczyła to tym, że nie miała dostępu do komputera i akurat jej wierzę, to się zdarza. Ale teraz argument, że nie ma co tu pisać mi się nie podoba, ponieważ wcześniej apelowałam "nie masz co pisać = zaczepiaj innego gracza o byle pierd...łę".
Jeśli robiłabym dubla, to właśnie z nią, a powód jest prosty: Nie wiadomo, gdzie jest wiedźma, jeśli by była wśród nas, zapewne ożywiłaby już albo Shuja albo Głaza. A Kaito został przy życiu, więc zapewne to on dzierży tę dumną rolę. Może to zabrzmi nie miło, ale nie skłaniam się ku możliwości, że on mi nagle coś odpisze. Jeśli postawimy Kaito w roli wiedźmy, to najbardziej podejrzani stają się Kooi i Sakura.
Wtedy zostanie Epu, ja, Kaito, Chi. Albo bardzo spudłuję albo zostanie jeden wilk, albo wygramy.
Cóż.
Sakura
(sama siebie musiałam przekonać argumentami do czegoś takiego O.o)

Epej! Wracaj i głosujmy <3
--
Spoko, Ookami, ja się zastanawiałam, czemu jeszcze tego nie zamknęłaś xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimeSro 16 Paź 2013, 18:40

Dziękuję za odpowiedzi :3

Yassamet napisał:
Sakura jest w tej niekorzystnej sytuacji, że nie ma jak od siebie odsunąć podejrzeń, skoro nie pisała. Wcześniej przed 1 głosowaniem wytłumaczyła to tym, że nie miała dostępu do komputera i akurat jej wierzę, to się zdarza. Ale teraz argument, że nie ma co tu pisać mi się nie podoba, ponieważ wcześniej apelowałam "nie masz co pisać = zaczepiaj innego gracza o byle pierd...łę".
Jeśli robiłabym dubla, to właśnie z nią, a powód jest prosty: Nie wiadomo, gdzie jest wiedźma, jeśli by była wśród nas, zapewne ożywiłaby już albo Shuja albo Głaza. A Kaito został przy życiu, więc zapewne to on dzierży tę dumną rolę. Może to zabrzmi nie miło, ale nie skłaniam się ku możliwości, że on mi nagle coś odpisze. Jeśli postawimy Kaito w roli wiedźmy, to najbardziej podejrzani stają się Kooi i Sakura.
Głaz chyba nie może wrócić do rozgrywki, bo o ile się nie mylę gra już w 63...
+ może być tak, iż jeśli się pomyliłem, to Kooi może być wiedźmą... ale wydaje mi się to mniej prawdopodobne... jednakże to tylko moje przemyślenia :3

*więcej spamu... no cóż, czekam na resztę głosów i mam nadzieję że zdążę zobaczyć wynik rozgrywki przed Japaniconem :3 *
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimeSro 16 Paź 2013, 19:01

Nawet jeśli, to mógłby ożywić Shuja też albo otruć kogoś, kogo sam podejrzewa. Mi się zwyczajnie wydaje, że olał nas i nie zagląda tu -> Kaito
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimeCzw 17 Paź 2013, 13:08

Jak rozkładają się aktualnie głosy? Bo chciałbym swoim przyczynić się do multi. ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitimeCzw 17 Paź 2013, 15:13

2 na Kooi, jeden na Sakurę. Brak nam głosu Twojego, Kaito i Kooi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






62 - sie zobaczy - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: 62 - sie zobaczy   62 - sie zobaczy - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

62 - sie zobaczy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» 80 - sie zobaczy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-