Rzeź z numerkiem 37



 

Share
 

 Rzeź z numerkiem 37

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Go??

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeSro 27 Mar 2013, 19:31

Tak oto znów spotykamy się byście wyłonili kłamcę, który co noc dziesiątkuje Wasze szeregi. Życzę Wam powodzenia oraz dobrej zabawy.
Oczekuję na wiadomość złodzieja. Rozgrywka rozpocznie się, gdy tylko dam znać w następnym poście.

Zebrani:
> Katty
> Kitsune
> hirmi
> Nemezis
> Aiko
> Zensum
> Sakura
> Kuro
> Karl Ruger
> Ookami
> MayKing
> Kira
> Ishira
> Shiion
> Xan

Przyznanie ról nastąpiło poprzez losowanie, także nie macie po co doszukiwać się tego, kogo mógł wybrać Wasz kochany sędzia. Jeżeli któryś z Was, Króliczki(?), nie dostał wiadomości ze swoją rolą, proszę o PM.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeSro 27 Mar 2013, 19:41

Głos na Kuro.

mieliśmy czekać, że Cake da znać kiedy początek. /Ai
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeCzw 28 Mar 2013, 19:14

Rozgrywkę czas zacząć!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeCzw 28 Mar 2013, 19:16

Głos na.... ettooooooooooooo... Karl Ruger.... a masz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeCzw 28 Mar 2013, 19:51

Losowanko, losowanko... A więc... Swój głos oddaję na króliczka(?) imieniem... *werble* Karl Ruger
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeCzw 28 Mar 2013, 20:01

No to na kogo wypadnie na tego ... BĘC - Karl Ruger
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeCzw 28 Mar 2013, 20:05

Głos na... Xan'a


Ostatnio zmieniony przez Sakura dnia Pią 29 Mar 2013, 13:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeCzw 28 Mar 2013, 20:13

Dobsz, pójdę za tłumem i oddam głos na Karla Rugera.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeCzw 28 Mar 2013, 20:14

Ojć, przepraszam za tamten wcześniejszy głos, jakby co to go nie zmieniam (nie wiem nawet czy bym mógł).

Spoko (:
- Kejk
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeCzw 28 Mar 2013, 20:33

Kitsune
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeCzw 28 Mar 2013, 23:04

Katty
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimePią 29 Mar 2013, 06:00

Dzizys ;__; Niech bedzie Xan
Powrót do góry Go down
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimePią 29 Mar 2013, 11:49

już mi się ta rozgrywka nie podoba ;_;

A ja dam na Sakure! Co prawda, nic to nie da, ale miej moje błogosławieństwo (:
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Gość

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimePią 29 Mar 2013, 13:10

Katko, mi też ;_;

Ale my wybieramy teraz szeryfa, tak? Bo ludzie piszą, jakby już się chcieli pomordować ._.

Etto, ja wybieram na szeryfa Katkę, co niczego nie zmieni, ale nie będziecie mogli się uczepić, że nie zagłosowałam na szeryfa, wredoty jedne...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimePią 29 Mar 2013, 13:26

Czuję się pobłogosławiona. :3 Dziękuję. *.*

Karl Ruger, jesteś nowy prawda? Nie żeby coś, ale szeryfem powinna być postać, która trochę już jest i zna się na rzeczy... (czyli nie ja na przykład xD)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimePią 29 Mar 2013, 14:37

Tak patrze, patrze. ''Ale kto to jest tan Karl, że go wszyscy na szeryfa pchają?''
ehh, niech bd Xan
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeSob 30 Mar 2013, 23:55

Wasz kochany przywódca wie, co dla Was dobre, dlatego postanowił nie czekać na głosy pozostałej trójki.
Szeryfem zostaje Karl Ruger, który zdaje się być nieobecny. Ups.
Znajdźcie dla mnie wilka. Chcę krwi!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeNie 31 Mar 2013, 09:31

Fajnego mamy szeryfa, yey.
Mam podejrzenie, ale pewnie będę strzelać, gdyż w pierwszym głosowaniu dużo nie można zdziałać.
Zensum pierwszy zagłosował na Karla Rugera, nowi: Kira oraz Ookami poszli w jego ślady. Przypadek? Nie sądzę.
No ale może wy coś proponujecie?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeNie 31 Mar 2013, 10:36

Nie mam pomysłów... Zawsze się mylę, więc nie ingeruję w dyskusje xDD Pozdro ^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeNie 31 Mar 2013, 11:05

Ja chyba taż się wstrzymam. Rzeczywiście w pierwszym głosowaniu nie ma się pomysłów na wilka.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeNie 31 Mar 2013, 11:29

Rzeczywiście dziwnym było wybranie Karla Rugera na szeryfa, skoro według was był on nowym (ja się aktualnie nie orientuję kto, co i gdzie). Jak na razie zgadzam się z teorią Sakury, bo sam nie mam własnej.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeNie 31 Mar 2013, 12:06

Gdy jest się nowym to jest mniejsza szansa na zostanie wilkiem, dlatego pewnie głosowano na nowego. Chociaż ostatnio coś to się nie sprawdza, nowi często zostają wilkiem razem ze starymi. Od razu powiem, że siedzenie cicho i mówienie "Ja się nie znam, jestem nowy/a xP" lub "Nie mam teraz pomysłu", czy coś w tym stylu, wydaje się podejrzane. Weźmy też pod uwagę, że jest nas 15, więc pewnie będzie trójka wilków.

Przypominam, że role dobrano za pomocą losowania.
- Kejk

Świetnie, ale nigdy nie będzie tak, że wszystkie wilczki to nowi :3 /Xan
Powrót do góry Go down
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeNie 31 Mar 2013, 13:21

Do tej pory, nie mogę wyjść z zdziwienia, że jednogłośnie i w pierwszych głosach na szeryfa został wybrany nowy królik. Odkąd pamiętam, szeryfa się wybierało osobę, której się ufa, lub bardziej jest obezna w tych calych zasadach... Wlasnie dlatego, podejrzany wydaje mi sie Zensum, bo jako pierwszy zaproponował Karla.
Drugą osobę - Kirę, co oddała głos również na naszego obecnego szeryfa, można jeszcze usprawiedliwić. Dlatego, że jako nowa chętniej się rzuca za stadem, by w pierwszej swojej (pierwszej? ) rozgrywce nie zrobić większego zamieszania. Choooć, do końca w swoją teorię nie wierze, skoro role były losowane.
To jeszcze powinnam Ookami obstawiać, ale nie obstawiam. Czemu? nie wiem.
Nie wierze w naszego szeryfa i też go sobie dopisze, by mieć go na oku. NO! chyba, że sie nie odezwie... to bedzie problem z glowy.
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Gość

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeNie 31 Mar 2013, 15:00

O zdradę chciałam podejrzewać własnie szeryfa, no ale skoro wszystko było wybierane drogą losową to nie ma za bardzo co krzyczeć ''On jest wilkiem bo..''
W sumie to nawet nie ważnego kogo zabijemy w pierwszym głosowaniu - i tak nie mamy żadnego punktu zaczepienia kim może być zdrajca.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitimeNie 31 Mar 2013, 15:14

Zgadzam się z poprzednikami, a moja teoria z biegiem czasu nabiera nawet sensu.
Karl Ruger, jako postać nowa nie ma prawie żadnych szans na dobre poprowadzenie stada króliczków, z tego prostego względu, że jest po prostu nowy i nie doświadczony, po za tym... Widzimy go? Jest nieobecny, dlatego podejrzenia spadają na Zensuma. Moim zdaniem zrobił to celowo, chciał zmniejszyć nasze szanse poprzez wybranie takiego szeryfa, ale... Skąd wiedział, że inni pójdą za nim? Już mówię. Wydaje mi się, że to był pewnego rodzaju blef- szansa 1/1, że nowi pójdą za nim, chyba, że... Chyba, że one też są wilkami. Może być też tak, że Kuro chciała wkopać jednego z króliczków głosując na Karla Rugera, podejrzenia spadają na pomysłodawcę, ale skąd wiadomo, że ona jest niewinna?
Myślę, że nie ma na co czekać, głos na Zensuma.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rzeź z numerkiem 37 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeź z numerkiem 37   Rzeź z numerkiem 37 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rzeź z numerkiem 37

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» bezrolne 65.
» Rzeź Epeja - reaktywacja
» 79. czyli rzeź z sobowtórem~
» Rzeź Epejowa [ organizacja ]
» Rzeź Ao - Hope vs despair [Organizacja]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-