Rozgrywka 35 - Page 2



 

Share
 

 Rozgrywka 35

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeCzw 14 Mar 2013, 20:05

Nie czytając bo się spieszę to tak losowo, ence pence... Kitsune
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeCzw 14 Mar 2013, 21:36

Coo? Już głosowanie? A ja nic jeszcze nie zdążyłam ogarnąć, ajajajaj.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimePią 15 Mar 2013, 09:15

Cóż, zapewne w moją niewinność uwierzycie, kiedy zobaczycie napis "zawisła Pippi, niewinny króliczek" więc nawet nie będę próbować się bronić.
Głosuje na Nemezis bo taki mam kaprys i nie mam żadnego pomysłu, kto może być wilkiem
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimePią 15 Mar 2013, 16:03

Zensum
Powrót do góry Go down
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimePią 15 Mar 2013, 18:35

Pipi
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Gość

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimePią 15 Mar 2013, 18:49

Ach, to tak losowo z mojej listy podejrzanych... Zensum.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Mar 2013, 09:25

W wyniku głosowania umiera Pippi - niewinny króliczek.
Rano pozostali znajdują rozszarpanego Epeja - złodzieja kupidyna.
Z rozpaczy za stratą ukochanego samobójstwo popełnia Kuro
Gramy dalej

/GOMEN MÓJ BŁĄD

Kolejny kradziej mojego koloru sędziego. A palcie sie wszscy w piekle ;< / Katty
Buhahaha ja zUa /Ai
Katty, jaki z Ciebie chytrus jest, nie chcesz się podzielić!
- Kejk

Prawda?! Aż niewiarygodne /Ai
Kurde! Macie tyle kolorków do wyboru a uparliście się na moj żółty! D:< / Katty
Bo jest dobrze widoczny Ty chytrusie. /Ai
Byłam pierwsza! >.
No niby tak ale wiesz.. dzielimy musk pamiętaj /Ai
a przepraszam. /Katty
Przynajmniej ja mam oryginalny. /Wilczątko-Zboczątko
Miałam go przez chwile ale zmieniłam :3 /Ai
Wygląda jak kupa. Pozdrawiam / Kat
Idź się palić w piekle ziemniaku /Ai


Ostatnio zmieniony przez Aiko dnia Czw 21 Mar 2013, 20:21, w całości zmieniany 11 razy
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Mar 2013, 11:08

Pippi [*]
Epej [*]
;_; teraz tylko opłakiwać i stawiać znicze, szukając wilka ;_;
Powrót do góry Go down
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Mar 2013, 17:35

Epej! ;___; *wydziera się smutna * biedny Epej! i Pipi! *na którą sama głosowała* Kto jest odpowiedzialny za te zue czyny?!
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Gość

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Mar 2013, 18:45

Jej...Miałam takie przeczucie...Gomene Pippi ;_; Jeszcze Epu.. Eh pocieszające jest to, że wiedziałam kogo nie podejrzewać.

Teraz kompletnie się pogubiłam jednak dalej na mojej liście podejrzanych pozostają:
- Kitsune
- Zensum
- Nemezis
Kto wie, może między czasie pojawi się jeszcze ktoś..
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Mar 2013, 18:54

No to niezmienna lista podejrzanych
-Dziewczę z krzesłem
-Madame LD
-Batman latający na leżaku
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Mar 2013, 20:29

Ja już swoje obszerniejsze zdanie na temat podejrzeń wyraziłam i nie widzę sensu w powtarzaniu się. Moja lista podejrzanych pozostaje taka sama (znaczy, uszczuplona o Pipi). Coraz większych podejrzeń nabieram w stosunku do LD, ale mój głos opierałby się w przeważającej części na instynkcie (którego nie słucham, bo zawsze źle mi podpowiada na testach). W tym momencie jedyną osóbką, której zachowanie pozwala mi ją podejrzewać bez większych wyrzutów sumienia jest Zensum, który cały czas zwraca na siebie uwagę, jego wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu etc. a jednak właśnie takim zachowaniem może chcieć od siebie odsunąć podejrzenia pod przykrywką "robienia tak zawsze i straszliwej chęci wykrycia wilka".
Amen. Wiem, że moja wypowiedź jest cholernie zagmatwana, ale i tak amen.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeSob 16 Mar 2013, 20:52

Hmmm.... coś mi się zdaję, że... Katty jest wilkiem.
Tak, tak, wiem że mnie podejrzewacie. Czytam posty jak mam czas
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeNie 17 Mar 2013, 09:55

Ja również nie zmieniłem zdania od ostatniego czasu, a innych podejrzanych jak na razie nie mam. Zensum.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeNie 17 Mar 2013, 12:06

Zagłosuję na Zensuma ze względu na to, że pewnie i tak zawiśnie, a ja nie mam żadnych podejrzanych. Za mało się dzieje.
Powrót do góry Go down
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeNie 17 Mar 2013, 13:38

nie ma co się opierdzielać. Zensum na stryczek! <3
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Gość

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeNie 17 Mar 2013, 13:42

Zensum Podejrzany to podejrzany.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeNie 17 Mar 2013, 13:47

Poprzez Trybunał Sprawiedliwości zawisa Zensum - wilk
Ten samej nocy drugi wilk pożera Kitsune.
Gra toczy się dalej/
Powrót do góry Go down
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeNie 17 Mar 2013, 15:59

mówiłam? :> :>:>:>:>:>
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Gość

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeNie 17 Mar 2013, 20:34

Lazy Dancer, dobrze Wam szło. Zensum spartolił, bywa. Obydwoje mieliście siebie na swoich listach podejrzanych - ale nie głosowaliście na siebie. Jedynie Ty Lazy zagłosowałaś na Zensuma, który i tak był stracony, więc łatwo z siebie zrzucić oskarżenia. Podobnie z ofiarami - nie wybraliście tych, którzy jakoś argumentowali wybór wilków, wybraliście tych najzwyklejszych.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeWto 19 Mar 2013, 15:10

Uprzejmie proszę o jakieś oznaki życia w rozgrywce, bo znudzony sędzia zabije kogoś z was dla rozruchu


Wow, zmieniłaś kolorek. / Kat
Boś mnie wkurzyła i będę pisała zawsze innym ! /Ai
no kurw.... /Kat


Ostatnio zmieniony przez Aiko dnia Wto 19 Mar 2013, 19:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Epej

drama wolf
Epej


Liczba postów : 418


Karta Postaci

Imię
:
Wiek:
Aktualny ubiór:

Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeWto 19 Mar 2013, 19:33

wiem, ze to nie fajnie... Ale wybacz Lazy Dacner. Jeszcze wilkiem nie byłaś, więc to tez czyni cię zdrajcą.


A po za tym, nie chce zostac zabita z nudów Aiko ._.''
Powrót do góry Go down
http://rabbit-doubt.web-rpg.org
Gość

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeWto 19 Mar 2013, 20:56

Ponoć to winny zawsze się tłumaczy także grzecznie pominę, zignoruję owe oskarżenia. Nemezis, bo tak jakoś malutko się udziela.
Powrót do góry Go down
Go??

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeSro 20 Mar 2013, 06:38

Lazy Dancer. To już chyba stanowcza pora, żeby została wilkiem. Za dużo króliczych rozgrywek masz na karku.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitimeCzw 21 Mar 2013, 20:27

Króliki powiesiły na drzewie wilczą Lazy Dancer.
Gratuluję króliczej wygranej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






Rozgrywka 35  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozgrywka 35    Rozgrywka 35  - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rozgrywka 35

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Rozgrywka 36
» Rozgrywka nr 97
» Rozgrywka 41
» Rozgrywka nr 99
» Rozgrywka nr 119

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-