98 - Page 7



 

Share
 

 98

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 16:17

Daff już itak nei zawiśnei, bo jesteście zjebani i powiesicie Zuzu, więc mam troszkę wiecej czasu na uargumentowanie tego. Postaram sie napisać coś wieczorem. Choć zastanawia msię poważnie nad dropnięciem z tej rozgrywki po tym co właśnei odjebaliście.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 17:27

JESTEM! Przepraszam za moją nieaktywność, ale założono mi hasło na laptopa (*) i dostałam go dopiero dzisiaj @@" A moje wi-fi w telefonie ssie, i mi się zacinało.

To tak, najpierw coś, co powinno rozjaśnić pewne sprawy

Zuzu napisał:
Crier - nie głosowała na szeryfa. Jeden post, 3 krótkie zdania, brak obiecanego konstruktywego posta. Podejrzanieee.
Nie głosowałam z prostego powodu - nie zdążyłam. Jakbym zagłosowała, to już na lincz. Jeszcze tyle jestem w stanie ogarnąć.

Daff napisał:
Na kogo byś zagłosowała w wyborach?
Na Ciebie, jakbym zdążyła.

Epu napisał:
Tak, mam tajny sojusz z Dorszem.
Co. jaki sojusz. co. czemu zawsze dowiaduję się ostatnia.

Można łatwo sprawdzić, czy mnie nie było kilka dni. Wchodzisz w mój profil. Cała magia odkryta.

Zuzu napisał:
owinnam, dziękuję, odbieram to jako radę, nie wpadłam na to, żeby porównywać z listą najbardziej atrywnych. Choć nie wiem czy serio nie ma jej "od kilku dni", w końcu dwa dni temu pisała o tym, że wczoraj pojawi się od niej post, więc co najwyżej nie było jej jeden dzień i mi to umknęło. Poza tym w ten sposób wszyscy byśmy byli wilkami, w końcu często zwraca się uwagę na tych co ich nie ma, ty też to często robisz. Ja głównie przypominam o takich osobach, zeby się gdzieś nie przemknęły, jak Kira w 97, czy Crow w 96.

Świetnie, ale jakoś o Capitanie, Crowie (który też żadnych wniosków z początku nie podawał i zamilkł) w tym poście nie wspomniałaś. Owszem, zwracaj uwagę, ale nie tylko na mnie. Przypomniałaś jedynie o mnie. Mam co do ciebie pewną teorię, jednak na chwile się wstrzymam. Wyjawiając ją teraz mogłabym pomóc wilkom. :>


Dago i jego styl pisania (*) Reagował bardzo emocjonalnie, czemu? W sumie nie wiem, może taki typ człowieka. Kłócił się z tatą i zauważyłam coś. Nie jestem pewna, czy to przypadkowe, czy zamierzone. Może nic nie wniesie do rozgrywki, ale:
Dago napisał:
Ej ku%^&, czy w każdej edycji musi znaleźć się ktoś z kolcem w dupie? Poprzednio Ajlin, teraz Wolfish_puta? WHYYYY...
Nie żebym się czepiała, ale nie widzę powodu, tego zwrotu "kolec w dupie" na samym początku rozgrywki, ze strony dago, ale w poprzedniej rozgrywce Ajlin wspominała o pucie. Więc może coś chciał tym osiągnąć, kierując na niego uwagę?


Generalnie jestem za powieszeniem Zuzu.
Także no. Postaram się wysępić laptopa także na tygodniu.


Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 18:13

Crier napisał:
Świetnie, ale jakoś o Capitanie, Crowie (który też żadnych wniosków z początku nie podawał i zamilkł) w tym poście nie wspomniałaś
Wspominałam o każdym, bo to był post o wszystkich i o nich też pisałam, heh.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 18:39

Crow napisał:
Co do twojej winy nie mam najmniejszych wątpliwości i nie bezpodstawnie.
Skąd ta pewność?
Crow napisał:
Nie ma sensu bardziej się nad tym rozwodzić, bo twoja wina jest potwierdzona.
Potwierdzona czym?

Dago, niby nie masz czasu, ale takie posty, jak te:
Dago napisał:
Nie, nei cierpię na zenkostwo, tylko umyślnie zagłosowałem na (moim zdaniem) najpewniejszego wilka ratując bogu ducha winną Zuzu (a raczej nieudolnie próboujac ją ratować).
Dago napisał:
Daff już itak nei zawiśnei, bo jesteście zjebani i powiesicie Zuzu, więc mam troszkę wiecej czasu na uargumentowanie tego. Postaram sie napisać coś wieczorem. Choć zastanawia msię poważnie nad dropnięciem z tej rozgrywki po tym co właśnei odjebaliście.
już, ku*wa, potrafisz pisać.
Czekam na dowody w mojej sprawie.
I sam jesteś, ku*wa, zjebany, bo uniewinniasz Zuzu tylko na podstawie implikacji, że jeśli podoba ci się jej styl i myśli podobnie do ciebie, a także, że sam jesteś niewinny, to musi być niewinna. Logika w ch*j. Zrobiłeś z niej po prostu ku*wę.
Możesz zrezygnować z tej gry. Mi to nie przeszkodzi. Wiem, że jesteś czysty, bo znowu wyjebałeś z dupy głosem, jak w twojej pierwszej grze na RD (89), gdzie po uargumentowaniu, dlaczego Zenek i DrEverr wilczyli, ty z dupy zacząłeś mnie podejrzeć i zagłosowałeś na Kirę. Identyczna sytuacja. Dosłownie, bo ja znowu mam rację.

Shadow X napisał:
Zuzu, nie podoba mi się to twoje lanie wody, chcesz kogoś utopić?
I DOPIERO TERAZ TO ZAUWAŻYŁAŚ?! Ciekawe, że nagle przejrzałaś na oczy, gdy puta wspomniała o laniu wody. Śmieszna jesteś. XD Podpina w hói.

Zuzu napisał:
Wspominałam o każdym, bo to był post o wszystkich i o nich też pisałam, heh.
Tylko na tyle cię stać o porządnym poście oskarżającym cię? Nie rozśmieszaj mnie. xD Ale cóż, najwyraźniej się poddałaś, a ja mam rację. c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 19:38

Daffodil napisał:
Tylko na tyle cię stać o porządnym poście oskarżającym cię? Nie rozśmieszaj mnie. xD Ale cóż, najwyraźniej się poddałaś, a ja mam rację. c:

Po prostu chcę być powieszona, lubię to. xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 21:08

Czekam aż po Zuzu powiesicie mnie i chciałbym zobaczyć minę Crowa wtedy XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 21:58

Daff, pieprzę ryzyko zabrania kolejnego królika, jak mam ginąć to niech będzie chociaż z wilkiem. ;c Starałam się jak mogłam. ;c

Uwziąłeś się na królika, próbujesz odwrócić od siebie uwagę oskarżając sam siebie milion razy, jak dla mnie twoje argumenty są z dupy i jak widać nie tylko ja je zauważam. Jestem już zmęczona wskazywaniem Tobie jak bardzo się mylisz, wilczku. Ja, Sez i Shadow? Huhuhu, kto następny? Ale Ty wiesz najlepiej. Zgińmy razem, będzie jeden do jednego jeśli wilczysz, a jak razem króliczymy to pewnie Cię ożywią. Sayonara królisie.~ ;c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 22:22

Zuzu, gardzę tobą jako wilkiem. Naprawdę. XD
Zuzu napisał:
Starałam się jak mogłam. ;c
Gdzie ty się starałaś? Nawet moich argumentów nie odparłaś.
Zuzu napisał:
próbujesz odwrócić od siebie uwagę oskarżając sam siebie milion razy
Nie oskarżałem siebie. Pokazywałem tylko, jak bardzo się w stosunku do mnie mylisz i jak bardzo wyciągasz wnioski z dupy.
Zuzu napisał:
jak dla mnie twoje argumenty są z dupy i jak widać nie tylko ja je zauważam.
A czy ty masz na mnie jakiekolwiek? Jakoś ich nie widzę. ; *
Ładnie powołujesz się na innych. Utożsamiasz się z królikami, by pomyślały, że jesteś jedną z nich. Ładnie. ; ***
Zuzu napisał:
Jestem już zmęczona wskazywaniem Tobie jak bardzo się mylisz, wilczku.
Zmęczona? Kiedy ty tak naprawdę pokazałaś mi i reszcie stada, że się mylę?
Zuzu napisał:
Ja, Sez i Shadow? Huhuhu, kto następny? Ale Ty wiesz najlepiej.
Ja przynajmniej zebrałem na ciebie sensowne argumenty. Ty natomiast nie zebrałaś na mnie niczego.

Swoją drogą, czemu na mnie głosujesz? Przecież tak niedawno chciałaś zostać powieszona:
Zuzu napisał:
Po prostu chcę być powieszona, lubię to. xD
. Teraz nagle chcesz żyć i mnie przegłosować. : > Boisz się o własne życie? Cóż, próbujesz, ale jeśli ci nie wyjdzie, to zawsze pozostaje remis, dzięki któremu uda ci się wziąć ze sobą do grobu niewinną osobę. Ładnie to sobie obmyśliłaś - powiesić mnie razem z tobą, by pozostałe wilki nie musiały mnie zjadać.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeSob 21 Lut 2015, 23:25

"Króliczki dłuuugo debatowały na temat kogo powinno się powiesić. Dyskusja była zażarta. Początkowo wyrównana. Jednak ostateczny wyrok padł na Zuzu. Biedna została powieszona zaraz po zmierzchu, jednak pozostałe uszaki były zbyt zmęczone by sprawdzić kim tak na prawdę była.
Gdy już króliczki się wyspały, zobaczyły wiszące na drzewie truchło wilczego szpiega. Jednak ich radość nie trwała długo. Za drzewem znalazły resztki futerka kupidynki Crier, która została pożarta na kolacje przez resztę wilczego stada. Drapieżniki widząc ciało swojej współtowarzyszki postanowiły się zemścić i zjadły obijającą się nieopodal MorbitEcstazy - myśliwego. Ofiara ostatkiem sił strzeliła w szeryfa Daffodil'a, (testament pojawi się w następnym poście) który okazał się wróżbitą.
Jednak to nie koniec ofiar. Gdy AsunoHana (wiedźma) zobaczyła ciało swego ukochanego postanowiła popełnić samobójstwo."

Ostrzeżenia otrzymują:
Captain i Shironeko Jeśli następnego dnia, który kończy się w środę o godz. 23, nie napiszą oni co najmniej 2 postów + post z głosem odpadają on z gry.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeNie 22 Lut 2015, 00:40

Okazało się, że w ostatniej chwili Asuno uratowała swego ukochanego, który dla swej miłości postanowił znaleźć pozostałe wilki i pomścić jej śmierć.
Pod łapką znalazł flakonik z napisem "dla Sezowatego", szybko więc dodał truciznę do posiłku Seza zabijając tym samym niewinnego króliczka.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeNie 22 Lut 2015, 00:43

Shadow X niewinna.
Chyba pora się dobrać do Crowa i Epeja. Co wy na to?
Ale cóż, najpierw popatrzę na posty Zuzu.

Edit: Podwójny lincz na Crowie i Epeju przeprowadzony szybko da nam śmierć Captaina i Shironeko. Potem wilków powinno już wśród nas nie być, choć kto wie? Taki Dago wbrew pozorom też mógłby wilkiem grać. XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeNie 22 Lut 2015, 01:09

Dago jako wilk grałby tak idiotycznie? D:
Oks, podwójny lincz. Oks, Epej i Crow.

Lol, Zuzu leje wodę jak ja, a jednak ja wygrywałem wilkiem :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeNie 22 Lut 2015, 01:11

Raz przegrałaś. Nie pamiętasz?
Magicznie po werdykcie Shironeko się pojawiła. XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeNie 22 Lut 2015, 01:13

Aż za dobrze, hun. <3
I tak szło mi niebo lepiej, lol.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeNie 22 Lut 2015, 01:15

No chyba Cię, Dffa, pojebało.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeNie 22 Lut 2015, 01:35

Shironeko sobie poszła. DDD:
Czemu mnie pojebało?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeNie 22 Lut 2015, 02:06

Daff, chcesz powiesić mnie i Epeja. Sprawdź jednego z nas i nie wieszaj niewinnego.
Zachęcam do przeskanowania mnie.

To prawda, że podszedłem się pod wróża, co pewnie niektórzy zauważyli.
Miałem malutką szansę trafić na wilka i go cisnąć. Gdyby Sez nie zginął wyciągnąłbym odpowiednie wnioski.

Morbid strasznie troluje ostatnio...

Ciężko mi cokolwiek teraz ogarnąć, nawet nie liczę ile nas jest i jaki jest stosunek wilki,króliki. Zrobię to i inne rzeczy jutro. A posta piszę, żeby zdążyć przed tym jak Daff "zmarnuje "skana.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeNie 22 Lut 2015, 02:09

Bo Morbid to moja dziewczyna. Dlatego ostatnio tak trolluje.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeNie 22 Lut 2015, 10:23

Drogie króliczki i wilki w króliczej skórze,
z dniem dzisiejszym Shadow X, czyli ja, rezygnuje z udziału w obecnej rozgrywce.Do zobaczenia kiedyś tam.
Dziękuję za wspólnie zmarnowany czas
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeNie 22 Lut 2015, 11:42

Dffa już skana zmarnował. Na Shadow - więc ma ból dupki, że odeszła. A teraz jego taktyką jest "zajebmy wszystkich poza mną (najlepiej poczwórnym/popiątnym combo żeby wilk nie zdążył mnie zabić) - wtedy tylko ja dostanę punkty bo punkty to życie."

Na moje wilk kryje się w Shironeko - Captain. Wszystkie ważne role już poszły, więc sens ostrzeżeń jest tylko i wyłącznie w tym, że któreś z nich to wilk. Albo dwa.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeNie 22 Lut 2015, 11:56

Podwójny lincz zapewne nie wyjdzie. Nie wiem co myśleć o Epeju, ale Crow zaśmierdział mi tą swoją pewnością co do winy Sezowatego, jak sam napisał, wyglądało jakby chciał powiedzieć "jestem wróżem i dlatego mam pewność"... samo podszywanie się pod wróża jest podejrzane, ale ten ostry atak na Seza, gdy stało się jasne, że mogą stracić jednego z półwilków jest moim zdaniem przypieczętowujący. Zwłaszcza gdy Crow zasugerował, że Zuzu może mieć ważną rolę... myślałam nawet czy nie zgodzić się z Crowem w sprawie Sezowatego, bo jego argumenty wyglądały sensownie, ale ostatecznie w ogóle nie zagłosowałam, tym razem jednak będzie inaczej, chociaż jeszcze chwilkę zaczekam :).
O tak Epej, "oskarżmy osobę, którą oskarżamy zawsze o wilczenie, najłatwiejszy cel, w dodatku dość milcząca i pewnie zaraz sama się wkopie", sprytnie, nie ma co :P.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeNie 22 Lut 2015, 12:36

Bardziej chodziło mi o spojrzenie z bardziej sędziowskiej strony - że bezrolnych jak się nie udzielają zwykle się nie zostawia. Zostawia się za to grupę w której opierdala się wilk/rola.

Wilki zostały dwa. Lub jeden, ale bardziej dwa. Więc ktoś z Was, Shiro na moje jest wilkiem, a pasujesz mi na to bardziej Ty (lub razem) bo Ty jednak czasem na forum migasz, ale nic nie piszesz. Zrozumiale napisane? xD

Btw. 1 Myłem naczynia i mnie wena natchnęła. Wiem czemu Dffa wybrał mnie do podwójnego linczu. Bo zagłosowałem na Morbid, a ona go udupiła, więc najpewniej sądzi, że jej przypomniałem o rozgrywce i zniweczyłem tym samym jego kupidynowo-kochankowy plan. Zagadka rozwiązana. XD

Btw. 2 Grała kiedyś z nami Etien - co rozgrywkę od pewnego momentu wilki zżerały ją jako pierwszą. Aż w końcu jej nie zeżarły, a króliki pomyślały, że jest wilkiem i ją powiesili. To legenda o Klątwie Etien. ;_;
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeNie 22 Lut 2015, 13:03

Cóż, ja się trochę udzielałam, jedyne czego nie zrobiłam to nie wrzuciłam swojego głosu, więc stąd zapewne jedynie ostrzeżenie od Ookami, zresztą zauważyłam praktykę, że raczej po pierwszej nocy ludzie nie są wywalani z gry, a dopiero po drugiej, jeśli w ogóle się nie udzielają.
Wiesz, poza mną i Captainem (o którym z kolei nie mam w ogóle zdania, bo jego to dopiero w grze nie było i w jego przypadku faktycznie dziwię się, że Ookami go zostawiła) jest jeszcze kilka osób, które mogą być wilkami.
Na moje wilków jest jeszcze dwa, Crow bardzo mi na takowego pasuje, ale nie mam pomysłu, kto może być trzecim.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeNie 22 Lut 2015, 13:04

Crow napisał:
Daff, chcesz powiesić mnie i Epeja. Sprawdź jednego z nas i nie wieszaj niewinnego.
Shadow X została przeskanowana.
Crow napisał:
Gdyby Sez nie zginął wyciągnąłbym odpowiednie wnioski.
Z całą pewnością. <3
Epej napisał:
A teraz jego taktyką jest "zajebmy wszystkich poza mną (najlepiej poczwórnym/popiątnym combo żeby wilk nie zdążył mnie zabić) - wtedy tylko ja dostanę punkty bo punkty to życie.
Z chęcią zajebałbym was wszystkich za podejście do rozgrywki, ale niestety, głos jest tylko jeden. Czujesz ten dramat? D:
Epej napisał:

Na moje wilk kryje się w Shironeko - Captain. Wszystkie ważne role już poszły, więc sens ostrzeżeń jest tylko i wyłącznie w tym, że któreś z nich to wilk. Albo dwa.
Nie wierzę, że to napisałeś. XD Tak się składa, że Captain napisał posta i oddał głos, a Shironeko pisała kilka postów i głosu nie oddała, zatem normalne jest, że ostrzeżenia otrzymali.
Epej napisał:
Myłem naczynia i mnie wena natchnęła. Wiem czemu Dffa wybrał mnie do podwójnego linczu. Bo zagłosowałem na Morbid, a ona go udupiła, więc najpewniej sądzi, że jej przypomniałem o rozgrywce i zniweczyłem tym samym jego kupidynowo-kochankowy plan. Zagadka rozwiązana. XD
Nie wierzę, że to napisałeś. Większe głupoty to chyba tylko Zenek potrafi pisać. Wybrałem cię do linczu z innego powodu.
Epej napisał:
Grała kiedyś z nami Etien - co rozgrywkę od pewnego momentu wilki zżerały ją jako pierwszą. Aż w końcu jej nie zeżarły, a króliki pomyślały, że jest wilkiem i ją powiesili. To legenda o Klątwie Etien. ;_;
Co to ma do rzeczy?

Crow - zbytnia pewność siebie, której jeszcze nigdy nie było. Zawsze było rozważanie i zastanawianie się przed głosem. Teraz byłeś pierwszy i - co najważniejsze - namawiałeś otwarcie do opóźnienia linczu na Zuzu.
Epej - jak wilczysz, skupiasz się na milczkach i to ich oskarżasz, bo tak jest najłatwiej. To już twój dogmat, sorry.
Dago - cóż, czekam na jego posta po werdykcie. A w międzyczasie przeanalizuję jego grę jako Lewy Konik. Ale czekam na spore wyjaśnienia tyczące dowodów na mnie i czemu broniłeś Zuzu. ; >
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitimeNie 22 Lut 2015, 13:09

O jezu, Dffa.
Nie wierzę, że to napisałeś. D:

Gdybym wilczył to bym Cię zeżarł z czystej niechęci. Ale mam nadzieję, że Shiro i drugi wilk też Cię nie lubią i wpieprzą na kolacyjkę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content






98 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: 98   98 - Page 7 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

98

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 7 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-