78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3



 

Share
 

 78. czyli wielki sąd skazańców

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimePią 21 Mar 2014, 19:29

Genius Alej źle spojrzał...
Aye, z racji, że Kira była szczerze zakochana w Eil, a miłość tę można rzec sama niejako wymusiła (kołczan, Amor, te sprawy), odebrała sobie życie gdy tylko dostrzegła zwłoki swojej ukochanej...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimePią 21 Mar 2014, 19:49

Policzmy było nas 8 osób, teraz umarły 3 osoby, jest nas 5... czyli teraz proporcje wyglądają tak: 3:2 lub 4:1, Jedna pomyłka i przegramy....
Okej to kto został :
♥ Chiyo- 6 postów napisanych
♥ GreenFlesh-8 postów napisanych
♥ Pan Korniszon-7 postów napisanych
♥ Nicu- 4 postów napisanych
♥ Setsuko-3 postów napisanych

Nicu i Setsuko piszą...mało, ja jak zwykle dużo gadam, to tak to Chiyo i Ogór się przykładają do rozgrywki...

Setsuko, co tu do przęglądania, jestem jak otwarta księga. Poprostu dużo się udzielam bo zawsze mnie wieszali dosyć szybko...mimo iż nie wilczyłem, dlatego się staram by przetrwać do końca.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimePią 21 Mar 2014, 21:16

Straciliśmy trzy króliki, w tym wiedźmę. Jest nas piątka, pewniaki pozostały dwa - myśliwy i wróżbita. Proporcje albo 4:1, albo 3:2, więc założona przeze mnie dodatkowa opcja z trzema wilkami może iść... Ekhm, na stronę, bo gra byłaby już skończona.
Takie momenty jak ten, są najgorsze - jeden nieostrożny ruch i możemy przegrać.

Eileen - kochanka Kiry i do tego wróżbitka ;-;
Chiyo - ja :3
Setsu - jakoś cicho siedzi. Ale w sumie jak tu się odzywać, skoro rozgrywka niemalże stoi w miejscu... Mhaa.
Shiion - króliczek, który i tak nic nie wnosił do rozgrywki.
GF - Zielony, jak zwykle XD Nie wygląda mi na wilka, ale być może to tylko moja opinia. Wyraźcie swoje.
Kira - królicza kochanka Eil.
Ogór - wydaje mi się być podejrzany. Nie wiem dlaczego, po prostu mam wobec niego jakieś dziwne odczucie.
Nicu - cichutka, ale coś tam mówi. Zdaje mi się, że też może wilczyć, ale nie wiem. Jakoś tak... To przeczucie nie jest tak mocne, jak w przypadku Ogóra, więc może być czysta.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimeSob 22 Mar 2014, 16:48

Nie sądzicie, że to podejrzane - ja tylko głośno myślę - że Eileen podejrzewała Pana Korniszona i została zjedzona? A GreenFlesh tak szybko zagłosował na Shiion. Więc moje podejrzenia to Ogór i GF. Oczywiście bez większych argumentów, bo za gópia jestem, żeby znaleźć coś konkretnego.

Albo Ogór i Nicu... Nicu zagłosowała na Korniszona, jako na najbardziej odpowiedzialną osobę, ale może za tym kryje się coś jeszcze...

Podejrzany nr 1 - Pan Korniszon
Podejrzany nr 2 - GreenFlesh
Podejrzany nr 3 - Nicu
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimeSob 22 Mar 2014, 17:51

Ehhh...Setsuko ... Chyba pisałem dla czego za szybko zagłosowałem na Shiion. Ale no nic.
@Setsuko- Mało pisze,chyba nie zbyt dobrze czyta posty innych graczy. Wydajesz mi się być cichą osobą która miesza w rozgrywce. "Nie mam dobrych dowodów, ale on szybko zagłosował, wiec wilczy"- Taki jest twój argument przeciwko mnie, lecz zaraz. Już pisałem dla czego szybko zagłosowałem.

A teraz błagam. Pomyślmy przez chwile. Gdyby ogór był winny, to raczej by zjadł kogoś kto go nie podejrzewa. A wilki, zapewne, wykożystały sytuacje i zjadły kogoś kto nie lubi korniszona, by oczyścić się z zarzutów. Specjalnie z tym czekałem aż ktoś wykożysta to jako argument przeciw Korniszonowi, bo to świadczyć może o jego wilczeniu.


A teraz cytat postu z dedykacją dla Setsuko\
Ja napisał:
Przepraszam że nie napisałem tego wcześniej, ale spieszyłem się bo nie będzie mnie przez dwa dni, więc wolałem zagłosować, niź być stracony przez gniew sędzi.

Czemu zagłosowałem na Shiion: Nie lubie osób które bardzo mieszają w stadzie, albo są outsiderami : wy znajdzie wilka a ja będę tylko głosować.
Argumenty typu sędzia nie jest głupi więc nie da mi wilka są.... słabe.

Dowód nr.1:

Shiion napisał:
Prosze was... Czy Alejka bylaby na tyle glupia, by zrobic mnie wilkiem?

Shiion napisał:
A Alejka jest madra i najprawdopodobniej przewidziala, ze rzucice sie na mnie na samym poczatku i nie zrobilaby mnie wilkiem, bo to czyste samobojstwo

Niedokładnie też czyta posty innych.
Dowód nr.2 :

Ja napisał:
Shiion najczęściej milczy, a potem się wkurza że ją powiesili.. i tak w kółko

Shiion napisał:
Kto Ci powiedzial, Zielony, ze ja sie wiecznie wkurzam?

Mimo iż wiedziała że Ogór czepnie się jej o milczenie, nadal milczała. Masło maślane ale prawda. Mogła się postarać, i coś pisać by przeżyć ale woli odciągnąć od siebie uwage.
Dowód nr 3:

Shiion napisał:
Jak zobaczylam Ogora w skladzie moja pierwsza mysla bylo: Aha, to juz jasne, ze zgine za niewinnosc, bo mu sie cos ubzdura ;-; Ja wracam do obserwowania :<

Dowód nr 4:

Shiion napisał:
Jest bardziej niebezpieczny niz milczaca ja i jeszcze tak perfidnie zaslonil sie ostatnia rozgrywka


Sędziowie, nie wszyscy lecz czasami się zdaża że dają wilka osobą które w poprzedniej rozgrywce miały kłaka i albo sobie bardzo dobrze radziły i przerzyły, lub nie. Tutaj powołuje się na rozgrywke gdzie Zen był wybrany na szeryfa, gdzie Ren miała wilka, lecz jej ukradłem, ponieważ w poprzedniej rozgrywce radziła sobie wyśmienicie jako wilk.

Kończąc mój wywód może was przekonam do mojego wyboru.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimeSob 22 Mar 2014, 19:20

Green, objaśnię ci pewną możliwość na prostym schemacie.

A - królik
B - wilk
C - królik

A: Śmierdzi mi B.
B myśli: Podejrzewa mnie A, ale jak go zabiję, to ściągnę na siebie podejrzenia. Ale przecież pomyślą, że nie jestem tak głupi żeby to zrobić. Więc zabiję A.
A umiera
C: B nie może być wilkiem, bo uśmiercając osobę, która go podejrzewa ściągnąłby na siebie podejrzenia.


Green, wiem, że pisałeś czemu tak zagłosowałeś, ale według mnie i tak pośpieszyłeś się z głosem. A co jakby - choć u nas taka możliwość na tamtą chwilę nie była możliwa - wróżbita odkrył wilka, połowa głosów poszłaby i tak na Shiion, a połowa na tego wilka. Załóżmy 3 głosy (Shiion) + 3 głosy (wilk) + twój (Shiion). Ty chciałbyś zagłosować na wilka, ale no cóż - już głosowałeś. Poza tym dzięki takimi, nawet drobnymi podejrzeniami gra idzie dalej, ty zaczynasz podejrzewać mnie, ktoś inny też i gra się toczy <3 I jeszcze poza tym, już chyba lepiej jak napiszę: podejrzewam tego, bo zrobił jakąś tyci tycią rzecz, niż coś takiego: nikt mi nie śmierdzi, a nawet jeśli to i tak nie mam dobrych dowodów na niego :c No okey, może zbyt ostro wyjechałam z tymi podejrzanymi, mogłam to zrobić delikatniej, ale nie da się już tego zmienić, poszło w eter.

Wiem, piszę dużo typu ,,a co by było gdyby?" ale ja już tak mam, że ciągle tak gdybam. .
Jak coś jest zbyt zawiłe to przepraszam, ale nie potrafię pisać prosto.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimeSob 22 Mar 2014, 19:34

Setsuko... jednak myślisz (oczywiście bez urazy... ale tu to jest żadkie... ja też kiedyś nie myślałem)
Ja akrat wole nie wykorzystywać myślenia wilków jako argumentów, bo nigdy nie byłem wilkiem, więc nie wiem jak się nim gra. Dlatego zdziwiło mnie ten twój argument.

To teraz ja ci przedstawie schemat
A myśli że tak zrobiły by wilki>z kąd A wie jak zrobiły by wilki> Może być wilkiem> czyli jest zupełnie na odwrót>czyli A jest winny

Jesteś nowa, co też przyciąga uwagę, często nowe osoby dostają wilka(czemu zapomnieliśmy o formacji nowy+stary) Dlatego nadal będziesz miała u mnie małpke
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimeSob 22 Mar 2014, 23:36

Masz rację - myślenie wilków faktycznie jest złym argumentem, nawet jeśli było się kiedyś kłakiem. Przypomniała mi się poprzednia rozgrywka, kiedy Kira stwierdziła, że ja i Pan Korniszon to wilki, przy czym ja faktycznie byłam wilkiem. I Kira jako argument napisała, że przy pierwszym głosowaniu mieliśmy inne głosy, żeby nie było i coś tam. A ja sobie wtedy pomyślałam, że nigdy nie wpadłabym na coś takiego XD.

Chiyo brak zdania.
GreenFlesh może i wilk.
Pan Korniszon mocno podejrzany jak dla mnie. Gdybym w tej chwili miała głosować, to chyba na niego.
Nicu również trochę podejrzana. Jednak może nie być wilkiem.
Setsuko no oczywiste, że niewinna.

Została nas piątka. Dwa wilki (zapewne) i dwie rólki. Jeden szarak, myśliwy i wróżbita. Jak nie trafimy to koniec. Spoko, pełen luz.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimeNie 23 Mar 2014, 16:56

Ogór
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimePon 24 Mar 2014, 18:01

Chiyo... Takie pytanko.... Czemu już oddałaś głos, bo o ile mi wiadomo ty tylko masz podejrzenia co do Ogóra, a tak naprawde nie wiemy kto jest wilkiem, może nim być nawet Nicu... Noo to czekam na wyjaśnienia, szeryfie.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimePon 24 Mar 2014, 18:28

Wróciłam i jest nice~
Wilki tak ładnie trafiły, że aż wypadałoby zapytać czy gramy ze szpiegiem, bo w sumie nie wiem :'D

GF napisał:
Setsuko... jednak myślisz (oczywiście bez urazy... ale tu to jest żadkie... ja też kiedyś nie myślałem)
Zaśmiałam się... (oczywiście bez urazy... to tutaj takie częste... ze mnie też się śmieją)

Chiyo, nawet nie wiesz jak miło mi czytać twoje posty i mieć świadomość, że ktoś będzie miał bardziej przerąbane niż ja :3 W każdym razie nic nie wskazuje na wilcze futerko.

Set napisał:
Chiyo brak zdania.
Męczące i nie fajne. Znajdzie zdanie, bo chcę je usłyszeć.

Zgadzam się z wami, na chwilę obecną najbardziej winny wydaje się być Ogór, ale zaczekajmy z linczem do momentu aż się wypowie. Tym bardziej, że sami apelowaliście o rozwagę. Z resztą ostatecznie jest możliwość zrobić combo jeśli w czasie dyskusji wystawią się oba wilki.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimeSro 26 Mar 2014, 11:12

Set to w tenisie jest :c Setsu, Su lub Suu jeśli można.

Nicu napisał:
Znajdzie zdanie, bo chcę je usłyszeć.

Moje zdanie brzmi: raczej niewinna. Nie mam żadnych podejrzeń wobec niej. Jednak mogła się wstrzymać z głosem, zwłaszcza, że jest szeryfem. Choć w sumie kiedyś trzeba zacząć to głosowanie ._.

GreenFlesh napisał:
tak naprawde nie wiemy kto jest wilkiem, może nim być nawet Nicu...

...albo ty ._. Coraz bardziej skłaniasz mnie do myślenia, że to ty jesteś kłakiem wraz z Ogórem. Poza tym co znaczy to ,,nawet"? Brzmi to tak jakby Nicu, była ostatnią osobą, którą podejrzewasz (zapewne mój nick figuruje na samym początku :D).
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimeSro 26 Mar 2014, 16:58

Su napisał:
GreenFlesh napisał:
tak naprawde nie wiemy kto jest wilkiem, może nim być nawet Nicu...

...albo ty ._.

Chodziło mi o to że osoba którą nie podejrzewam (ja jej nie podejrzewam, ani nie mam żadnego przeczucia) może być wilkiem.

Staram się myśleć inaczej niż stado ale w końcu kiedyś trzeba się z wami zgodzić. Ogór może być wilkiem a ja go głupio broniłem.

Ogór napisał:
Bardzo możliwe, że zawiśnie króliczek, ale myślę, że stracenie Shiion to lepsza opcja, niż głowienie się, czy jest wilkiem czy nie, bo kiedy nabierzemy pewności, może być już za późno.

Bardzo dobre zdanie, tak jak by wiedział co będzie.

Pan Korniszon napisał:
Shiion, aha, więc powieśmy mnie, bo... bo co? Bo jestem ogarnięty? Bo pomimo małego doświadczenia już kilka razy wytropiłem wilka?

Taki pewny siebie a na razie żadnego wilka nie wytropił

Pan korniszon napisał:

Lepiej się przyzwyczaj, wieszanie Shiion chyba wejdzie w stały element mojej taktyki

czyli wieszanie Shiion było jego.... prywatną sprawą...?

Korniszon napisał:

Niestety, to jedna z tych informacji, którymi nie powinienem dzielić się publicznie, coś zauważyłem, że wilkom mocno smakują "sprawdzone" króliki.

Czyżby mówił o sobie, raczej tak.

Ogór napisał:
Gdybym miał oddać głos na kogoś poza Shiion, pewnie zagłosowałbym na Ciebie(czyli Eileen) lub Kirę

I tak, podejrzewamCiebie lub Kirę (raczej wykluczam Waszą grę w duecie, jeśli jedna jest wilkiem, to druga nie)

czyżby wiedział że one są kochankami ? Tutaj możemy to wziąć za próbę zabicia ofiare wilków.

To tyle. Możliwe że nadinterpretuje posty zielonego ogórka, ale jego zbyt długie milczenie jest podejżane, zwłaszcza że jest na celowniku
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimeSro 26 Mar 2014, 18:07

Su? Słodziachnie


Ostrzegam będzie vabank, a ja robić tego nie umiem ^^

Zostały dwa wilki, myśliwy, wróż i bezrolny. Jeżeli w tej rundzie powisimy Ogóra, to zostanie jego wspólnik (taa, GF o tobie mówię), a w następnej rundzie będzie już 2:1, i jeśli dobrze ją rozegrać do zajączki wygrają. Można też to wszystko przyspieszyć i teraz powiesić trzy osoby: Ogóra, GF i osobę, którą oni wybiorą. Ale jest to raczej nie realne, żeby od tak się poddali i pozwolili nam na combosa ^^"

Ogór faktycznie podpadł propozycją powieszenia Shiion, a potem zabiciem Eil.
Su napisał:
Nie sądzicie, że to podejrzane - ja tylko głośno myślę - że Eileen podejrzewała Pana Korniszona i została zjedzona? A GreenFlesh tak szybko zagłosował na Shiion. Więc moje podejrzenia to Ogór i GF. Oczywiście bez większych argumentów, bo za gópia jestem, żeby znaleźć coś konkretnego.
GF napisał:
Gdyby ogór był winny, to raczej by zjadł kogoś kto go nie podejrzewa. A wilki, zapewne, wykożystały sytuacje i zjadły kogoś kto nie lubi korniszona, by oczyścić się z zarzutów. Specjalnie z tym czekałem aż ktoś wykożysta to jako argument przeciw Korniszonowi, bo to świadczyć może o jego wilczeniu.
IMO te dwa cytaty + plus bazgroły GF powyżej, które przeczą stanowisku jakie zajmował jeszcze stronę temu, to ewidentny dowód winy facetów.

Zagłosuję na GF, ale jeszcze nie teraz, bo chcę trzymać rękę na pulsie. Więc Su, od ciebie w dużej mierze zależy czy króliczki wygrają, czy też nie
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimeSro 26 Mar 2014, 19:30

Nico, pokaż mi gdzie napisałem dosłownie albo w przenośni że Ogór jest winny, bo ja tego nie moge znaleźć. Napisałem że "gdyby był winny to bla bla bla..Specjalnie z tym czekałem aż ktoś wykożysta to jako argument przeciw Korniszonowi, bo to świadczyć może o jego wilczeniu." Ale gdyby nie znaczy że jest. Podejżewałem Ogóra od pewnego czasu ale nie pisałem tego, bo każdy go podejżewał, więc skupiłem się na drugim wilku. A ten post o którym jest mowa, był zaczepką przeciw Setsuke, lecz według mnie nie jest winna, chciałem zobaczyć jej reakcje. Więc oprócz ogóra, zostaje jeden wilk(jeżeli nadal upieramy się przy ustawieniu 2 wilki), a odrzucając mnie, Setsuke, zostaje Chiyo i Nicu, dwie dziewczyny na które ogór chciał oddać głos na szeryfa. Czy to nie dziwne. Nie mówię że jesteście winne, ale to dziwne więc jesteście podejżane. Szeryf który szybko zagłosował bez żadnych wyjaśnień, i Nicu. Jednak dobrze napisałem poprzedniego posta, tylko ten nawias powinienem usunąć. Jak widać Nicu zareagowała na moje oskarżenie. Więc zbiera pomocników by wygrać wraz z drugim wilkiem...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimeSro 26 Mar 2014, 20:21

Ogór w czasie głosowania na szeryfa napisał:
JESZCZE CI NIE WYBACZYŁEM, KIRO. XD

A tak serio, to Chiyo wydaje mi się lepszą opcją.
Ogór później napisał:
Odpowiadając na Wasze wątpliwości - dwie osoby, które miały szansę na wygraną, to Chiyo i Kira, więc tylko je wziąłem pod uwagę.
GF napisał:
Chiyo i Nicu, dwie dziewczyny na które ogór chciał oddać głos na szeryfa.
Albo coś ci się ostro popieprzyło, albo niedokładnie czytasz posty innych graczy, albo masz jakieś wątpliwe info od samego Ogóra, bo szczerze nie wierzę, że on chciałby mnie na szeryfa.

GF napisał:
Nico, pokaż mi gdzie napisałem dosłownie albo w przenośni że Ogór jest winny, bo ja tego nie moge znaleźć. Napisałem że "gdyby był winny to bla bla bla..Specjalnie z tym czekałem aż ktoś wykożysta to jako argument przeciw Korniszonowi, bo to świadczyć może o jego wilczeniu." Ale gdyby nie znaczy że jest. Podejżewałem Ogóra od pewnego czasu ale nie pisałem tego, bo każdy go podejżewał, więc skupiłem się na drugim wilku.
Czy ja ci wyglądam na ruskiego mafiozę? Nicu, nie Nico!
I jednak nie umiesz czytać, bo napisałam, że od momentu w którym po raz pierwszy oskarżono Ogóra, ty go bronisz. Dopiero po głosie Chiyo zrobiłeś uroczę listę cytatów. Swoją drogą, tak jak w przypadku Shiion, nie są to dowody na jego winę, a raczej poszlaki. Gdy zna się jej rolę ciężej wymyślić coś sensownego by powiesić daną osobę.

GF napisał:
Podejżewałem Ogóra od pewnego czasu ale nie pisałem tego, bo każdy go podejżewał, więc skupiłem się na drugim wilku.
A ponieważ nic nie znalazłeś (bo przecież szukałeś sam siebie), nie mogłeś oskarżyć nikogo poza Ogórem.
Przynajmniej tyle, że usiłujesz pozbyć się balastu jakim jest dla ciebie jego milczenie, bo inaczej nie miałbyś najmniejszych szans na uchowanie się ;P
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimeSro 26 Mar 2014, 21:24

Pan Korniszon napisał:
Odpowiadając na Wasze wątpliwości - dwie osoby, które miały szansę na wygraną, to Chiyo i Kira, więc tylko je wziąłem pod uwagę. Kira jest bardzo pewna siebie, kiedy wpadnie na jakiś trop (obojętnie, czy dobry), szybko potrafi przekonać stado do swojej opinii. W mojej poprzedniej grze zakończyło to się fatalnie. Chiyo jest bardziej ostrożna i skłonna do słuchania innych graczy. Żadna nie jest idealnym wyborem, ale, jak już pisałem, wybrałem mniejsze zło. Z Chiyo jako szeryfem unikniemy sytuacji, gdy ktoś zostanie powieszony, by "szefowa" sobie coś ubzdura.


Z tego postu wynika że rozważał i ciebie na szeryfa, Nicu.

Nicu napisał:
I jednak nie umiesz czytać, bo napisałam, że od momentu w którym po raz pierwszy oskarżono Ogóra, ty go bronisz.
Nicu napisał:
IMO te dwa cytaty + plus bazgroły GF powyżej, które przeczą stanowisku jakie zajmował jeszcze stronę temu, to ewidentny dowód winy facetów.

Zagłosuję na GF, ale jeszcze nie teraz, bo chcę trzymać rękę na pulsie. Więc Su, od ciebie w dużej mierze zależy czy króliczki wygrają, czy też nie

Jestem ślepy, bo nie widzie nigdzie togo że napisałaś że odpoczątku bronię ogóra. Albo ty gupisz się w zeznaniach.

Nicu napisał:
GF napisał:
Podejżewałem Ogóra od pewnego czasu ale nie pisałem tego, bo każdy go podejżewał, więc skupiłem się na drugim wilku.
A ponieważ nic nie znalazłeś (bo przecież szukałeś sam siebie), nie mogłeś oskarżyć nikogo poza Ogórem.

Bo przecież tak naprawde szukałem ciebie. Ale ty nic nie pisałaś, więc nic na ciebie nie miałem.

Nicu napisał:
Przynajmniej tyle, że usiłujesz pozbyć się balastu jakim jest dla ciebie jego milczenie, bo inaczej nie miałbyś najmniejszych szans na uchowanie się ;P

Jeżeli ogór milczy, wyleci za aktywność, więc dalej brnąć w podejżewanie ogóra, starasz się mnie wykopać, potem zjesz setsuko albo chiyo i wygrana jest twoja. Brawa.

Nicu napisał:
Dopiero po głosie Chiyo zrobiłeś uroczę listę cytatów. Swoją drogą, tak jak w przypadku Shiion, nie są to dowody na jego winę, a raczej poszlaki.
Bo nie ma to jak mieć wszystko na tacy, prawda ? Przepraszam że zmuszam do wysiłku umysłowego.

Nicu, to raczej ty nie umiesz czytać, gupisz się w zeznaniach, i tak wyglądasz mi na rosyjskiego mafioza z czapką z wilka.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimeCzw 27 Mar 2014, 14:56

GF napisał:
Z tego postu wynika że rozważał i ciebie na szeryfa, Nicu.
W którym miejscu? Bo ja widzę jedynie figurujące tam nicki Kiry i Chiyo. Chyba, że wyczytałeś coś między wierszami, czego ja nie dostrzegam.

Ta wasz dyskusja trochę namąciła w moich podejrzeniach, bo wiem, że któreś z was jest wilkiem, ale nie jestem pewna kto. Raczej jest to GreenFlesh, ale nie dam sobie za jego winę ręki uciąć.

GreenFlesh ja ciebie widzę tak: Razem z Ogórem jesteś wilkiem, kiedy padły na niego oskarżenia, próbowałeś go bronić, ale w końcu zauważyłeś, że to nie ma sensu i postanawiasz go poświęcić, żeby ujść z życiem c:

Nicu, na ciebie oskarżenie mam takie:
-proponujesz zabicie trzech osób, możliwe w większości niewinnych i zostając z jednym króliczkiem sam na sam, wygrasz, jeśli jesteś kłakiem, rozumiem, że to tak, żeby zmniejszyć liczbę ofiar i czas, no ale jest to trochę niebezpieczne, gdyby wilkiem okazał się np. nie GreenFlesh, a Chiyo (choć wydaje mi się to mało prawdopodobne).

Przepraszam, że się wam do rozmowy tak wcinam, ale mi się nudzi c:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimeCzw 27 Mar 2014, 15:16

Nie chce mi się odpierać twoich durnych zarzutów, ale chyba i tak muszę, nie? v.v

GF napisał:
Z tego postu wynika że rozważał i ciebie na szeryfa, Nicu.
Nie, nie wynika. Raz, nie pada tam mój nick, dwa, nigdy nie byłam szeryfem, żeby móc sobie coś ubzdurać.

GF napisał:
Ja napisał:
IMO te dwa cytaty + plus bazgroły GF powyżej, które przeczą stanowisku jakie zajmował jeszcze stronę temu, to ewidentny dowód winy facetów.
Jestem ślepy, bo nie widzie nigdzie togo że napisałaś że odpoczątku bronię ogóra. Albo ty gupisz się w zeznaniach.
Podkreśliłam ci ;P
btw. Togo to kraj

GF napisał:
Bo nie ma to jak mieć wszystko na tacy, prawda ? Przepraszam że zmuszam do wysiłku umysłowego.
Men, ja swój wysiłek umysłowy już zaliczyłam i to z zadowalającym skutkiem, teraz załatwiam tylko formalności :'D

GF napisał:
Nicu, to raczej ty nie umiesz czytać, gupisz się w zeznaniach, i tak wyglądasz mi na rosyjskiego mafioza z czapką z wilka.
A ty na wilka idiotę, ale skończmy tę wymianę czułości.

Su napisał:
Nicu, na ciebie oskarżenie mam takie:
-proponujesz zabicie trzech osób, możliwe w większości niewinnych i zostając z jednym króliczkiem sam na sam, wygrasz, jeśli jesteś kłakiem, rozumiem, że to tak, żeby zmniejszyć liczbę ofiar i czas, no ale jest to trochę niebezpieczne, gdyby wilkiem okazał się np. nie GreenFlesh, a Chiyo (choć wydaje mi się to mało prawdopodobne).
Dobrze, że się wcinasz, tym bardziej, że właściwie walczymy o twój głos :"D
Odpowiem ci krótko: zobacz jakie role nam zostały, i pomyśl skąd mogłabym mieć pewność co do Ogóra i GFa, że proponuję coś tak ryzykownego. Proste, prawda?
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimeSob 29 Mar 2014, 16:23

Do środy pragnę widzieć głosy~~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimePon 31 Mar 2014, 18:04

(głos) Ogór (/głos)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimePon 31 Mar 2014, 18:47

Wybaczcie, że nie pisałam, ale nie mam siły tego tłumaczyć. Komputer coś nie działa, ja czuję się beznadziejnie, a jutro mam sprawdzian szóstoklasisty.

Sytuacja, którą prezentowałam wcześniej Greenowi właśnie się sprawdza, choć może to lepiej... Ogór może umrze za milczenie, chyba, że stosuje taktykę Shiion i zagłosuje. Chiyo wcześnie oddała głos, a jej jest podwójny i Korniszon zawiśnie. A gdyby powiesić Greena umarliby obaj.

Mimo, że to nic nie da to chyba zagłosuję na GreenFlesha. Ale jeszcze nie teraz. Jeszcze się zastanowię, może ktoś coś powie, zapraszam. Poza tym może się dorwę do komputera, to kolorek od razu dam.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimePon 31 Mar 2014, 19:01

GF C:

Su polecam ci jednak zagłosować na Greena, może w stateczności pojawi się Ogór i zagłosuje na kumpla. Ale zupełnie nieprawdopodobne, a ja powinnam już chyba przestać marzyć o kolejnym punkciku ^^"

W każdym razie jeśli GF zeżre mnie to wiecie kogo wieszać. Jeśli nie, to Su, polecam ci celować w niego
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimeWto 01 Kwi 2014, 17:26

Alej kazała mi przejąć rozgrywkę, więc od dzisiaj jest ona w moich rękach *buahahaha*. *u*




Na głosy czekam do jutra. :3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitimeWto 01 Kwi 2014, 21:27

Mój komputer naprawił się tak samo szybko i tajemniczo, co się zepsuł.

Pan Korniszon
Powrót do góry Go down
Sponsored content






78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 78. czyli wielki sąd skazańców   78. czyli wielki sąd skazańców - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

78. czyli wielki sąd skazańców

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» 56. czyli wielki powrót Alejki
» 73. - wielki debiut Kirci
» Rozgrywka 116 - wielki powrót Koszmaru
» 79. czyli rzeź z sobowtórem~
» Wilczego Nowego Roku - Great Kira's return czyli #95!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-