77 - Goodbye, cruel world. - Page 3



 

Share
 

 77 - Goodbye, cruel world.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimePon 03 Mar 2014, 07:02

To ta tylda mnie zmyliła, w Internetach istnieje dziwna maniera zaznaczania ją cytatów. XD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimePon 03 Mar 2014, 07:27

No raczej daję Wam jeszcze czas. Przeca wszyscy nie zagłosowali.
Macie czas do wtorku do 20:00

Problem w tym, że może mnie nie być, więc nie narzekać później, że mnie nie ma :c
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimePon 03 Mar 2014, 14:08

Shiion jak na razie nie napisała ani jednego posta, moim zdaniem powinniśmy trochę poczekać, niż ją wieszać. Co do Aiko, tylko raz się wypowiedziała przy wyborze szeryfa i milczy do tej pory. Obie są doświadczonymi graczami, nie wykluczone jest, że Zen dał którejś z nich wilka. Ja zagłosuję na Aiko.

Wiem, że sama zbyt wiele się nie wypowiedziałam D: Spowodowane to jest szkołą, jednak spróbuję być więcej aktywna w rozgrywce.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimePon 03 Mar 2014, 17:05

Shiion - 1 głos od: Ogór.
Aiko - 5 głosów od: Chiyo, Dania, Shiion, Setsuko, Beelzebub,

Nie głosowali: Aiko, Kira.

Chyba nic nie jest już w stanie zbawić Aiko. Jedynie wiedźma, ale nie sądzę, żeby to miało sens, skoro ona i tak nic nie pisze.
Beelzebub. Piszesz, że Shiion nic nie napisała, więc lepiej jej jeszcze nie wieszać. A potem piszesz, że Aiko też milczy i głosujesz na nią -.- Wybacz, to po prostu tak głupio brzmi. Wiem, też na nią głosowałam, choć w sumie to chciałam poczekać na inne głosy. No ale czas się kończył. Nie chciałam zostać rozjechana przez samochody za nie oddanie głosu :c

Okej, wyżaliłam się. Ciekawe czy Aiko zagłosuje...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimePon 03 Mar 2014, 17:14

Chodziło mi głównie o to, że Aiko napisała chociaż ten jeden post, a Shiion żadnego, więc wolę zagłosować na Aiko aniżeli na Shiion. Wiem, że to tak trochę z dupy wzięte, jednak w pierwszej rozgrywce chyba większość takie jest.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimePon 03 Mar 2014, 18:12

Setsu, wut r u doin?
Ja mam zapisane 4 głosy na Aiko i 1 na Shiion. A zapisuję każdy głos po kolei. Z tego co mi wiadomo to Shiion napisała posta, a w nim jest niepokolorowany nick Aiko, so to nie liczy się na głos.
Niemniej jednak Shiion raczej na siebie nie zagłosuje, no chyba że byłby to totalny akt desperacji, ale tak czy siak jakby zagłosowała na Aiko, a Aiko na nią, to... Nope, nadal bez werdyktu, bo Kira może spowodować multi kill. Właściwie po co mam to mówić? I tak wam ułatwiam.
Widząc że do 20 się nie wyrobicie so ogłaszam, że iż gdyż ponieważ tak że przekładam czas na godzinę 22:00 DZISIAJ
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimePon 03 Mar 2014, 19:56

O, Setsu, widzę, że spodobała Ci się moja metoda podliczania głosów, hahah xD Jak Beelzebub i Kira dowalą Shiion głosami, to mamy multi. Jaa.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimePon 03 Mar 2014, 20:06

Przepraszam, przeoczyłam post Shiion;.; Jednak i Aiko i Shiion napisały po jednym poście...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimePon 03 Mar 2014, 21:00

Z tym, że Aiko ma wpisaną nieobecność i nie pojawia się na forum w ogóle. A Shiion zjawia się tu od czasu do czasu (a więc śledzi rozgrywkę, ale się nie udziela). Z tej dwójki to ona jest według mnie bardziej podejrzana, no ale cóż, mogę się mylić.
W ogóle warto wspomnieć, że Shiion napisała dopiero po tym, gdy oddałem na nią głos.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimePon 03 Mar 2014, 21:04

Chiyo napisał:
O, Setsu, widzę, że spodobała Ci się moja metoda podliczania głosów, hahah xD
Hah, poprostu leniwa jestem i sobie skopiowałam twoje wczorajsze

Chiyo napisał:
Jak Beelzebub i Kira dowalą Shiion głosami, to mamy multi. Jaa.
Hura! Pierwsza rozgrywka i już multi kill, ja to mam farta

Beelzebub napisał:
Jednak i Aiko i Shiion napisały po jednym poście...
A Shiion nie napisała dwóch postów? Głos na szeryfa i wczoraj jeden. Choć w sumie to nie ważne jest...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimePon 03 Mar 2014, 21:54

Serio;.; Wybaczcie, jestem dzisiaj trochę nierozgarnięta D:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimePon 03 Mar 2014, 22:01

Setsuko napisał:
Hah, poprostu leniwa jestem i sobie skopiowałam twoje wczorajsze
H5, też jestem leniuszkiem, hahah xD
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimePon 03 Mar 2014, 22:44

No to tak...
Według stadka wybraliście Aiko.
Wyrzuciliście ją okrutnie z ciężarówki, a że jechała ona 100 km/h to tak gruchotnęła o asfalt, że nie przeżyła. Zgon na miejscu. Po przeszukaniu jej pudła znajdujecie łuk bez strzał poobklejany serduszkami.
Następnego dzionka widzicie jak zakrwawione ciało Chiyo bezbronnie leży. Po chwili wyrzucacie je, żeby nie śmierdziało. Po przeszukaniu jej pudła nie znajdujecie nic prócz marchewek i buraków cukrowych...

Zabawa trwa dalej, a Wy macie czas do piątku do 22:00!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimePon 03 Mar 2014, 23:29

Nie mam pojęcia, kto z tej wesołej gromadki może wilczyć dlatego wybiorę kogoś na lincz metodą eliminacji:
> Kira - szeryfuje do dupy, ale chyba na razie dam jej jeszcze pożyć,
> Shiion - gra jak zwykle, jej jakoś takoś nje podejrzewam,
> DarkDania - nie do końca jej ufam, ale raczej nie wilczy,


Zostaje Korniszon, Belcia i Setsuko. Uważam, że ktoś z nich ma wilka.
To miał być post z głosem, niestety nie zdążyłam. A właśnie miałam wrzucać. ;-:
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimeWto 04 Mar 2014, 07:04

Kira, Shiion oddała głos na szeryfa i rzuciła coś, co chyba miało być kąśliwą uwagą skierowaną we mnie, co daje aż dwa posty na pięć stron rozgrywki. Serio ZAWSZE tak gra? : o

O tak, z całą pewnością wilk (lub owa wilki) znajdują się w całości po stronie graczy, którzy a) mogą nie mieć pojęcia o rozgrywce i popełniać duże błędy i b) w każdej chwili się znudzić i skończyć rozgrywkę. Swoją drogą, na to ostatnie mam ochotę jak nigdy, damn, czy Wy w ogóle czytacie te posty? Pisałem, że z tej dwójki (Shiion i Aiko) ta druga jest dużo mniej podejrzana, w 75 pisałem, że Nicu jest wiedźmą, proszę bardzo, strzelajcie sobie dalej, ale ja bym chciał w końcu wygrać. ;c

Wilkami są Kira i Shiion. Możliwe, że któraś z nich w parze z Setsuko (EDIT LUB DARKDANIĄ), ale to raczej mało prawdopodobne.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimeWto 04 Mar 2014, 15:34

Skąd masz taką pewność, że Kira i Shi wilczą? Jeśli jesteś wróżem to pisząc to tak bezpośrednio bardzo się narażasz, więc nie powinnaś tego robić... No chyba, że sam wilczysz i stąd takie przekonanie, że "oni" wilczą.

Ogólnie to jakoś tak coraz bardziej podejrzewam Korniszona. Przyłapałam go dwa razy na forum gdy nic nie pisał i to w dniu kiedy miał być osąd sędziego a co za tym idzie - jako wilk musiał mu przekazać kogo zabić. Niby ma na to tłumaczenie "abo nie chciało mi się dyskutować" ale mnie jakoś nie przekonuje, zwłaszcza, że można czytać posty będąc nie zalogowanym.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimeWto 04 Mar 2014, 15:59

DD, nie trzeba mieć specjalnej roli, by wpaść na jakikolwiek trop, wystarczy - uwaga, skupcie się wszyscy, to będzie niezłe - myśleć. Analizować, interpretować, itp, itd.

Skoro tak zaciekle śledzisz moje poczynania na forum, mogłabyś łaskawie zauważyć, że wchodzę stosunkowo często, ale na krótko. Jeśli są nowe posty, czytam, jeśli mam coś do powiedzenia, to się wypowiadam, jeśli nie dzieje się nic ciekawego, to sobie idę. ZAUWAŻ, że na stwierdzenia, które wzbudzają moją wątpliwość, odpisuję od razu po zalogowaniu.

Jestem pewien, że wilkiem jest co najmniej jedna osoba z duetu Shiion&Kira.

Jedno też mnie zastanawia:

Kira napisał:

> DarkDania - nie do końca jej ufam, ale raczej nie wilczy

Nie do końca ufa, bo? Raczej nie wilczy, bo? Według mnie to dość nieporadna próba "przykrycia" wilczej kompanki. Nie mogła napisać wprost "jest niewinna", bo od razu posypałyby się pytania "dlaczego tak uważasz?". Z jednej strony próbuje odsunąć od niej podejrzenia, a z drugiej asekuracyjnie zasłania się stwierdzeniem, że nie do końca jej ufa.

Czyżby dwa wilczki - Kira i DD? Co myślicie?

DarkDania napisał:
Niby ma na to tłumaczenie "abo nie chciało mi się dyskutować" ale mnie jakoś nie przekonuje, zwłaszcza, że można czytać posty będąc nie zalogowanym.

Jestem leniwy i zawsze zaznaczam opcji "nie wylogowuj mnie". 8D Chyba że dla spokoju Twojego wilczego ducha mam się logować tylko wtedy, kiedy chciałbym napisać posta...

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimeWto 04 Mar 2014, 18:34

Znaleźliście kartkę z listem. Szeryf Kira czyta ją na głos:

Cytat :
Gratuluję geniusze wieszajacym mnie bo się nie odzywalam a ja już czytałam wasze wypociny. Ehh brak mi słów. A jako admin (w sumie już wróciłam i będę na bieżąco) to parę uwag. Korniszony administracja to Karty Epej i ja. DrukArnia nie mieszaj gier z tym czytników jest częściej lub nie na GG na to,się nie patrzy to wbrew myśli przewodniej gry. I taka rada. Nie patrzcie czy ktoś jest nowy czy stary.
~Aiko~
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimeWto 04 Mar 2014, 21:10

DD, dlaczego jest najazd na Korniszona, a na mnie to już nie? Ja rozumiem go w tym wypadku, bo też mam zaznaczoną opcję ,,nie wylogowuj mnie" i nie zawsze mogę napisać w temacie. Czasem wejdę tylko sprawdzić, czy coś nowego się nie pojawiło, pomyślę co mogę odpisać, ale odłożę to na później. Mi również Korniszon czymś śmierdzi, ale niekoniecznie jest to wilcze futro. Choć nie zaprzeczam, może wilczy.

Korniszon, wydaje mi się, czy zrobiłeś się bardziej aktywny?
Niestety, w przeciwieństwie do mnie. Powiem szczerze, że właśnie skończyły mi się ferie, i muszę się przestawić na szkołę. W dodatku miałam pewną wpadkę i przez to cały dzień muszę siedzieć przy książce. Postaram się jednak napisać coś, chociaż raz dziennie i mam nadzieję, że mi się to uda.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimeWto 04 Mar 2014, 21:36

Setsuko napisał:
Korniszon, wydaje mi się, czy zrobiłeś się bardziej aktywny?

Możliwe, no ale jak już pisałem, nie lubię spamować, więc piszę tylko wtedy, kiedy mogłoby to coś wnieść do dyskusji. Względnie wtedy, kiedy ktoś ma do mnie jakieś pytania. ^^
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimeCzw 06 Mar 2014, 11:06

Znowu zastój, ale to irytujące ;_;

Co do Kiry, cóż każdy każdemu nie ufa, ja wam także. Zresztą napisała ona raczej, więc taka pewna nie jest. Jeszcze można przyjąć, że jest wróżem i mogła mnie sprawdzić(w 75 jednak mnie wróż sprawdził mimo przekonań "że na pewno świeżaka by nie sprawdził") a napisała to "raczej" żeby no wiecie... Wilki nie były co do niej pewne. Tak szczerze to w sumie nie wiem czym się kierowała.

Ja nadal mam dziwne podejrzenia wobec Korniszona. Bo tak po prawdzie to raczej ciężko wydedukować coś więcej z tam mało aktywnych osób... A wieszanie każdego nieaktywnego też się mija trochę z celem. Ale jeśli mielibyśmy któregoś z nich wieszać to chyba na Shii bym zagłosowała, aczkolwiek w jego sposobie "gry" nie widać nic szczególnego, zwłaszcza po bodajże tych dwóch postach...

Milczki strasznie komplikują grę :/
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimeCzw 06 Mar 2014, 15:10

Eh, wczoraj napisałam post, może nie za szczególny, no ale jednak coś. Nie chce mi się z powrotem całego pisać, więc przytoczę to, co według mnie najważniejsze - resztę może napiszę, ale kiedy indziej.

Shiion Milczy. Okej, rozumiem ty zawsze tak grasz, ale w tej grze mamy ,,znaleźć kłamcę". Jak mamy go znaleźć, skoro aby kłamać, trzeba coś pisać lub mówić? Po prostu nie rozumiem takiego stylu gry. Czytasz, myślisz i głosujesz, ale nie dzielisz się tym z innymi. O to chodzi w całej grze? Jeśli tak, to przepraszam, że źle rozumiem Rabbit Doubt.

Zostali: myśliwy, wiedźma, czarownica, kochanek x2, wilk x? szarak x?
Osoby: Korniszon, Setsuko, Shiion, DD, Kira, Beelzebub

Zapomniałam o kimś? O jakiejś roli?

Jeśli Zenek nas nie oszukuje, możemy przypuszczać, że Shiion jest kochankiem.

PS. Już wiem czemu wczoraj nie wysłał się mój post. Kliknęłam ,,napisz nowy temat", zamiast ,,odpowiedz do tematu", a potem zamknęłam przeglądarkę. Dziś prawie zrobiłam to samo.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimeCzw 06 Mar 2014, 17:05

Kochanków bym nie uwzględniał, fakt bycia kochankiem nie wyklucza innej roli.
I duet wiedźma i czarownica?

Sprawdźcie, czy się nie pomyliłem też, bom trochę dzisiaj mało trzeźwomyślący.
Został myśliwy, wiedźma, wróżbita, plus x wilków i x szaraków

W sumie, Setsuko, dziękuję Ci za ten post, bo uświadomił mi jedną rzecz. A mianowicie, liczbę wilków. :> Muszę trochę zrewidować swoje poglądy.

Shiion to wielka niewiadoma, rozgrywka, w której pisze więcej niż posty z głosowaniem to rzadkość. Nie jestem pewien, czy jest królikiem czy wilkiem, ale trzymanie jej w stadzie może być niebezpieczne, bo z takim stylem gry nie zdobędziemy w porę poszlak, jeśli rzeczywiście wilczy.

Setsuko i Beelzebuba raczej nie podejrzewam, myślę, że to raczej standardowy debiut dwóch początkujących graczy i nie ma tu nic niepokojącego. W sumie Setsuko wydaje się niepokojąco ogarnięta (:D), więc może po prostu zgrabnie ukrywać wilczenie. Dobrze by było, jakby wróżbita ją przeskanował.

Kiro, mogłabyś odpowiedzieć na moje pytania?

Natomiast co do DD
http://www.twojaosczasu.pl/upload/tapety/455/1361700135_NzcuMjUzLjE0LjIyMg==_8c1447f81159141c2329ed69e8c7bc81[1].jpg
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimeCzw 06 Mar 2014, 17:09

Pomyliłaś czarownicę z Wróżbitą

Ale tak to się zgadza. Jest nas mało, więc szansa na trafienie kogoś z rolą jest bardzo łatwa co dodatkowo utrudnia rozgrywkę bo nie możemy sobie pozwalać na chybił trafił.

Aiko był Kupidynem a Chiyo była szarakiem... Więc z szaraków pewnie jest jeszcze tylko jedna/dwie osoby(zależnie od ilości wilków).

Już widzę, że ta rozgrywka będzie bardzo trudna i powątpiewam w fakt czy króliki ją wygrają. Aktualnie mamy tonę milczków i parę osób aktywnych, wilki mogą być i w tej i w tej grupie a nie mamy żadnego konkretnego tropu.

I tak Korniszon, też Cię obserwuję.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitimeCzw 06 Mar 2014, 21:38

Przepraszam Was, jakoś tak... Sama nie wiem...

Ogór napisał:
Nie do końca ufa, bo? Raczej nie wilczy, bo? Według mnie to dość nieporadna próba "przykrycia" wilczej kompanki. Nie mogła napisać wprost "jest niewinna", bo od razu posypałyby się pytania "dlaczego tak uważasz?". Z jednej strony próbuje odsunąć od niej podejrzenia, a z drugiej asekuracyjnie zasłania się stwierdzeniem, że nie do końca jej ufa.

Wiesz, ciężko mi to stwierdzić. To takie przeczucie. Po prostu. Możesz mi nie wierzyć, ale moje zdanie jest takie, jakie jest. Poza tym, jakbym wilczyła nie napisałabym tego tak otwarcie. Zobacz sobie moją pierwszą wilczą rozgrwkę. Zenową chyba, numerka nie pamięta...A zaraz, 60., tak.


Ogór napisał:
Shiion to wielka niewiadoma, rozgrywka, w której pisze więcej niż posty z głosowaniem to rzadkość. Nie jestem pewien, czy jest królikiem czy wilkiem, ale trzymanie jej w stadzie może być niebezpieczne, bo z takim stylem gry nie zdobędziemy w porę poszlak, jeśli rzeczywiście wilczy.
 
Co do Shiion masz rację, ale dopóki nie mamy na nią jasnych dowodów, nie powinniśmy głosować. Nie możemy sobie teraz pozwolić na fejla, bo koniec. Niech błąd z Ai w pierwszej turze czegoś nas nauczy.

DD napisał:
Jeszcze można przyjąć, że jest wróżem i mogła mnie sprawdzić(w 75 jednak mnie wróż sprawdził mimo przekonań "że na pewno świeżaka by nie sprawdził") a napisała to "raczej" żeby no wiecie... Wilki nie były co do niej pewne. Tak szczerze to w sumie nie wiem czym się kierowała.

Gdybym naprawdę była wróżem, moje dni mogłyby być policzone. c: Chociaż wątpię, żeby wilczki były na tyle nieogarnięte, żeby nie zdać sobie sprawy z takiej możliwości. Skoro Ty wyciągnęłaś taki, szkoda, że błędny, wniosek, inni pewnie też to zrobili.
I bronienie kogoś albo stwierdzenie, że się go jakoś za bardzo nie podejrzewa, nie zawsze musi oznaczać wspólne wilczenie, kochałczenie czy czoś.

Setsu napisał:
Jeśli Zenek nas nie oszukuje, możemy przypuszczać, że Shiion jest kochankiem.

Co to znaczy, że nas nie oszukuje?
Powrót do góry Go down
Sponsored content






77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: 77 - Goodbye, cruel world.   77 - Goodbye, cruel world. - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

77 - Goodbye, cruel world.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-