72. - Page 5



 

Share
 

 72.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 15:46

Ookami

- Taka-tin - nieszkodliwy
- Ryuk - być może rolny, ale nie wilczy
- Chiyo - trudno powiedzieć, ale też nie jest wilkiem
- Xan - gdzieś istnieje w czasie i przestrzeni, zobaczymy po głosowaniu

Chyba tyle, podejrzewałam tą grupkę.
Najbardziej rzuca się w oczy nieaktywność Ookami.


Mana
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 16:08

Taka-tin
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 17:03

Taka - Tin, przepraszam, ale Ci nie ufam.
Poza tym, odzyskałem internet, do poniedziałku czy następnego głosowania, ogarnę jeszcze raz, po raz enty całą rozgrywke... tak, ktoś inny wydaje mi się być podejrzany i muszę to sprawdzić dokładnie...

hmm...to tyle ode mnie, nic ciekawego jak zawsze. A co do tego że się mało odzywam - po prostu nie mam nic do dodania zazwyczaj i wolę trochę poobserwować, wtedy dość łatwo wszystko (a co najmniej niektóre) rzeczy znaleźć, zwłaszcza jeśli się z kimś, np. nie sprzeczam, bo wtedy nie mam nic do nikogo i nie idę za np. złością.... takie tam bzdury ode mnie. I tak, wiem, powinienem coś napisać bo pewnie i tak już chcecie się mnie pozbyć, też Was kocham <3
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 18:48

Xan napisał:
Taka-tin
Chciałem podsumować twoje wypowiedzi,
oto statystyki:
Ilość postów: 2
Ilość słów: 2

Chicharu:
Pewnie gdybyś lepiej przestudiował rozgrywkę twoje zdanie i głos byłyby inne, ale
twój głos dużo nie zmienia.(tak jak Xan'a i Ookami(myślę, że ona nawet nie zagłosuje bo już wisi))
Chyba bardzo lubisz mnie kolorować, Chicharu.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 20:05

serio xan? znaczy się...SERIO?
przyszłeś, zagłosowałeś, bez ani jednego słowa wyjaśnienia? mimo że byłeś dosłownie codziennie przez gre?
czy to się komuś podoba, czy nie, jak tylko egzekucja dojdzie do skutku, głosuje na xan'a...żyłka mi chyba przez niego jakaś pękła...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 21:24

Przepraszam, ze nie kolorem i w ogole,  ale net mi padl i piszę z telefonu. (poprawię, gdy tylko siądę do laptopa)

Postanowiliscie powiesić Ookami, która okazała się być niewinną złodziejką. Tej samej nocy wilki rzuciły się do gardła zakochanej Chiyo. Gdy niewinny Chicharu zobaczył ciało ukochanej, popełnił samobójstwo.
Podsumowując: zginęła trójka niewinnych króliczków. Zostało sześciu użyszkodników.

Gra trwa dalej.


Ostatnio zmieniony przez EileenAWood dnia Sob 18 Sty 2014, 21:31, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 21:30

Mieliście dwa typy głosów do wyboru:
-Ookami
-Xan
Czemu wybraliście Ookami a nie Xan'a?
-------------
Xan jest wilkiem
-------------
Drugiego podejrzewam w Ryuk'u.

EDIT: Napiszę jeszcze drugi post ale potrzebuję trochę czasu na przemyślenia i zebranie wszystkiego w całość.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 21:50

nie wybrałem xan'a ponieważ miałem nadzieję że jednak nie zagłosuje, co by zapewne skutkowało usunięciem go...
a teraz dotrzymam swego słowa...Mówię o tobie XAN!!!
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 22:16

Dlaczego nie Xan, tylko Ookami? Xan nie napisał nic. Owszem, jest to irytujące, ale wyglądał mi na osobę, która po prostu olała rozgrywkę, bo nie ma żadnej interesującej roli. Ookami ''wypowiedziała się'' (bo żadna wypowiedź to nie była) marne kilka razy, na tej podstawie mniemałam iż jest wilkiem, tylko śledzi i się ukrywa, od biedy wrzucając jakiś marniutki półgroszek. Na podstawie tego, że Ookami była niewinna bałabym się głosować teraz na Xana. Jeśli on jest w podobnej sytuacji? Po prostu żadna ciekawa rola... Z drugiej strony zaś nic kompletnie nie wnosi do rozgrywki i równie dobrze mógłby być wywalony, gdyby nie ten głos. Ale jak to królik, to będzie coraz gorzej -.- trzy niewinne ofiary w jednej turze to dużo.
Chiyo okazała się niewinna, więc w obecnym momencie podejrzewam Takę. Chociaż jeśli tak wybierać pomiędzy udzielającym się Taką, a Xanem, którego nie ma za co podejrzewać (o słowa chodzi)... To JEST irytujące. Nie ma co o nim powiedzieć.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 22:27

jeśli xan okaże się jakimś cudem niewinny...to równie dobrze nasze króliczki mogą sobie strzelić w łeb...będzie remis...chyba że strzelicie double...bo w sumie...nie mamy już nic do stracenia...

o i wybaczcie...ale teraz chyba nie będę w stanie pisać normalnie...jesteśmy teraz w dosłownych sidłach...jeśli teraz chybimy to koniec...mam coś w rodzaju szału spowodowanego przez xan'a i...hmm...strachu?...

więc jeszcze raz...mimo że nie lubię tej praktyki...proponuje double...niekoniecznie taka-tin który teraz chyba jest na szczycie listy podejrzeń...to wasza decyzja...

edit: zapomniałem o wiedźmie...jeśli będzie na tyle roztropna aby zabić kogoś i ożywić królika, możemy jeszcze wygrać...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 23:01

Osoby 100% niewinne:
Wogrog
Ryuk
(to powinno wam dać do myślenia)

Osoby podejrzane (od najbardziej do najmniej):
Xan
Mana
Tosia (raczej nie...)
------------------------------------
Proponuję rzucić eliksirkiem w Manę. i głosować na Xan'a.
(po uśmierceniu Many myśleć kogo wskrzesić, ale jeszcze w tej turze bo w następnej jeżeli nie uśmiercimy żadnego wilka to koniec.)
------------------
Głosy jak zwykle strollowane... (ciężko cokolwiek wywnioskować).
-----------------
Nie wiem czy Mana-shine-kono-kuso-yaro i Xan obrali tę samą taktykę ale są nieaktywni.
-----------------
Wyjawię wam jeden mój plan:
Napisałem, że Chiyo jest w 90% czysta by rzucić na nią cień podejrzeń z mojej strony. Wilki raczej osób podejrzanych nie zjadają...
No cóż w tym przypadku było inaczej. Wilki najwyraźniej też zauważyły, że Chiyo i Chicharu są kochankami.
Nie wiem jak myślały wilki, ale są dwie trzy opcje dlaczego zabiły Chiyo:
-zauważyły, że jest ona kochanką.
-skoro tak zabierała głos, to ma ona rolę.
-postanowiły wybrać jedno z nas (T-T i Chiyo), żeby rzucić podejrzenia na drugie.
-------------------
Zaczekam z głosem. Nie wiem czy będzie potrzebny multikill bo prawdopodobnie trafimy eliksirem w wilka. (Też bym najchętniej sprawił ażeby Xan zakwitł na czerwono...)
------------
Wogrog: nie wiem na jakiej podstawie wierzysz w moją niewinność (bo wróżem nie jesteś), ale cieszę się.
-------------
Jeszcze oczywistość: Są dwa wilki bo przy trzech skończyła by się teraz gra.

PS. Eli: Czy tamta trójka miała jakieś role czy to zwykłe szaraki? Jeśli tak, to napisz to bezpośrednio.EDIT: I do kiedy mamy oddać głosy?


Ostatnio zmieniony przez Taka-tin dnia Pią 17 Sty 2014, 23:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 23:07

taki tylko dopisek~

niekoniecznie, nie znaczy że na pewno nie ciebie...oznacza to tyle, że teraz to decyzja reszty graczy, ponieważ ja głos już oddałem...oraz...nadal ci nie ufam...nadal myślę że jesteś niebezpieczny...choć w tym całym polu, jest wystarczająco niewiadomych, aby wyszło że ktoś bardziej pasuje do powieszenia...teraz...z powodu czystego gniewu...nie dbam o to czy Xan jest królikiem czy wilkiem...chce jego głowy...chce aby zapłacił chociaż w ten sposób...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 23:13

T-T: NIE JESTEM ELI. JESTEM EILEEN, INACZEJ EIL, EILEE, ALE NA PEWNO NIE 'ELI'.

Poza tym - wszystkie role masz zapisane w werdykcie. I albo jesteś ślepy, albo najzwyczajniej głupi.

I Woś - spokojnie, wdech, wydech... .-.'


Ostatnio zmieniony przez EileenAWood dnia Sob 18 Sty 2014, 21:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 23:31

Tak, Xan najbardziej teraz śmierdzi. Ale. Jeśli on jest niewinny, to po nas. Przy obecnej liczbie króliczków miałoby to katastrofalne skutki, prawda? Jeśli oczywiście jest niewinny, a wilki w nocy upatrzą kolejną ofiarę to będzie 2:2 -.-'' w sytuacji obecnej jedynym dobrym pomysłem jest chyba faktycznie multikill, który, przy ustrzeleniu chociaż jednego wilka paradoksalnie zwiększa szanse - będzie 2:1. Ale cóż, jeśli Xan to wilk, to mamy 3:1 jeśli dobrze liczę. W drugim przypadku jest 50% szans na to, że się uda. W pierwszym więcej, bo albo trafimy dwa wilki, albo chociaż jednego. Możliwe, że żaden wilkiem nie będzie, ale wtedy to już na pewno koniec. I trochę mniej prawdopodobne.
I Wo- jeśli uważasz, że ma zapłacić, nawet jak niewinny, a my go zabijemy to praktycznie koniec. Nie grajmy tak pochopnie, spokojnie!
Jak dla mnie, to będzie Xan lub Taka. Trochę nawet na podstawie tego, że Chiyo była niewinna. Mimo zamętu nie zapomniałam o tym, co mówiliśmy wcześniej.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 23:32

Taka-tin najpierw piszesz, że widzisz we mnie drugiego wilka, a potem, że jestem niewinny. O co kaman? Ale mniejsza z tym. Ten twój plan co do następnego głosowania może wypalić. Oddam głos na Xana. Szkoda tylko, jeśli okaże się króliczkiem. Wtedy przegramy.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimePią 17 Sty 2014, 23:57

Szanse na multi są prawie zerowe.
3 głosy Xan
4 wolne
Nijak nie możemy robić multi a szczególnie combo typu T-T; Xan.
Ryuk:trochę pochopny głos, ale uratowałeś nią jedną osobę od powieszenia (można też to ująć inaczej: przez ciebie nie dojdzie do multi-killa)
---------------
Jeżeli wiedźma przeczytał moje wnioski (i Wog'a) to proponuję wyciągnąć własne i rzucić tym/tymi eliksirami, ale nie naraz. Może się okazać, że zabijesz ważną osobę.
---------------
Ryuk napisał:
Taka-tin najpierw piszesz, że widzisz we mnie drugiego wilka, a potem, że jestem niewinny. O co kaman? Ale mniejsza z tym.
Hm... Pierwsza odpowiedź jaka przychodzi mi na myśl to: BO TAG.
W każdym razie mam swoje powody.
---------
Szybki testament na wypadek jakby Wiedźmie/Wiedźminowi omsknęła się ręka:
Wilki znajdują się w śród:
Xan'a
Many
Tosiaczka


Ostatnio zmieniony przez Taka-tin dnia Sob 18 Sty 2014, 12:04, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Zmianiłem przejęzyczenia: wróżka->wiedźma.)
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimeSob 18 Sty 2014, 00:03

Nie ma szans na multi, jak Taka zauważył. A więc... Xan. Z powodów podanych wyżej, nie tylko przeze mnie. Oby to nie była pomyłka.
No i przez te 3 wcześniej odane głosy Xan na pewno zawiśnie. Bo nawet jakby 3 osoby głosowały na kogoś innego i to we trzy to multi nie ma szans wyjść.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimeSob 18 Sty 2014, 00:05

No to jak już nie ma szans na multikilla, to zagłosujcie na Xana, jego śmierć powinna dużo wyjaśnić, a wiedźma niech wskrzesi jakiegoś króliczka jak najszybciej, żeby nasze szanse wzrosły.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimeSob 18 Sty 2014, 10:34

tak tylko...taka...wróżka to nie wiedźma...wiedźma uśmierca/ożywia, a wróżka może zobaczyć role....
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimeSob 18 Sty 2014, 13:21

Wog: przejęzyczenie pisemne, miałem na myśli wiedźmę.(poprawione)(właśnie zauważyłem jeszcze niepoprawną odmianę czasownika, ale już nie będę poprawiał)

Jeszcze chciałem dodać, że jeżeli Mana jest wiedźmą to niech celuje w Tosię (lub we mnie)
Jeżeli Tosia jest wiedźmą to niech celuje w Manę.

Niech wiedźmin nie rusza osób 100% czystych.

I jeszcze szantaż z mojej strony:
NIE ODDAM GŁOSU DOPÓKI WIEDŹMA NIE WYKORZYSTA SWOJEGO ELIKSIRU.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimeSob 18 Sty 2014, 13:54

Wiedźma używa swoich eliksirów w czasie werdyktu, nie może ot tak sobie wskrzeszać, kiedy chce.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimeSob 18 Sty 2014, 14:52

czy...on...właśnie...tylko dał wpis z zasad?...
mam dość...
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimeSob 18 Sty 2014, 14:57

Ej, co się złościsz? Przecież jestem wilkiem, to moja taktyka.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimeSob 18 Sty 2014, 14:59

Spokojnie Wog, on już i tak wisi, dostał za swoje. Pomedytuj sobie, stań się kamieniem - to bardzo uspokaja.

Xan napisał:
Wiedźma używa swoich eliksirów w czasie werdyktu, nie może ot tak sobie wskrzeszać, kiedy chce.
Ale eliksir DEAD END może użyć w każdej chwili.

Powrót do góry Go down
Gość

Gość




72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitimeSob 18 Sty 2014, 21:23

Taka-tin
Powrót do góry Go down
Sponsored content






72. - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: 72.   72. - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

72.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rabbit Doubt :: Rozgrywki-